МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що примушує журналістів йти у депутати?

11/24/2001 | Мінор
Парадоксальна ситуація - народний депутат України отримує на місяць з усіма надбавками, можете мені повірити на слово, близько 1600 грв (300 доларів). Телерепортер національного телеканалу отримує також 300 доларів. А от редактор, або автор програми від 600 до 7500. Тому, на мою думку, ані у Піховшека, ані у Вересня, Яневського або Мостової матеріальних причин пхатися до парламенту не існує. Однак вони спробують. Останнім журналістом нової генерації у парламенті був покійний Вадим Бойко. Якщо колеги шукають захисту в мандату - дарма. Ми бачимо, що в нашій країні все можливе.
Значить лишаєтья третя причина, і доречі, благородна причина - політичні погляди і бажання змінити життя інших на краще. Гаразд. Ну в мене немає питань до Яневського, який планує стати прес-секретарем НУ. Але може я такий дурний і не знаю, а мені хто пояснить - яка програма і ідеологія притаманна партії "Демократичний Союз"?!

Відповіді

  • 2001.11.25 | Адвокат ...

    Що примушує журналістів йти у депутати? Старість!

    Журналісти -- теж, люди. Вони втомлюються, хворіють, старіють.

    І одного ранку починають мріяти про "активну та забезпечину старість". А що в Україні ліпше відповідає усим тим вимогам? ВРада! :):


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua