МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Коли Вас гвалтують, розслабтеся і постарайтеся отримати задоволення

11/24/2001 | Lubystok
"Остання барикада" шокувала українську громадськість інформаційною лавиною. У всіх газетах (незалежно від того, хто за ними соїть) з`явилися інтерв`ю Донія, що продав свою квартиру заради українського проекту. Я особисто не знайомий з Донієм, але інформаційна підтримка такого рівня - серйозна справа. Знаю я і те, що організувати її можливо тільки, якщо з АП немає установки "не писати". Мені дивно чому на "вічного революціонера" і "опозиціонера" Донія (а саме таке враження складається з коментарів про нього і його членства в Фронті національного порятунку) пропускають. Чи може мені хтось це пояснити?
Я би хотів помилитися, але занадто багато фактів вказує на те, що Олесь Доній занад-то часто говорить неправду і намагається видати себе за того, ким він не є.
Наведу трохи відкритої інформації.
"Печерський торговий центр" в якому знаходиться "Остання барикада" належить фірмі, власником якої є пан Сівкович (директором "ПТЦ" є добре відомий тепер пан Кудін (той, що знає як вижити в тюрмі).
Прізвище Сівкович мало, що говорить пересічному українцю, але донедавна ця людина майже входила в список українських олігархів (основний капітал зробила на експорті української зброї, контролювала канал СТБ, який передала пану Пінчуку і зараз має невеликий пакет каналу "ICTV"). Але цікавим є те, що Сівкович тепер втратив свій минулий вплив, але весь час намагається повернутися в українську політику. Йому належить ПР-центр "Суспільство" і партія "Вперед, Україно!". Я переконаний, що цю інформацію зможе підтвердити Володимир Чемерис, який певний час був в.о. голови цієї партії.
Тепер мої припущення.Після того як виявилося що у Чемериса ще є якісь переконання і він не відповідає вимогам проекту, його попросили покинути партію. Після чого в офісі на вул. Артема (саме там знаходиться офіс Сівковича і партії) з`являється Доній і Ко (певні залишкми партії "Молода Україна"). Виникає ідея створення нового проекту під Олеся Донія з назвою "Вперед, Молода Україна!" (до речі симпатії Сівковича до Донія спостерігаються досить давно - вони разом входили до керівництва партії "Молода Україна", яку Свікович покинув після скандалу з Голубченко).
Але нестача грошей у Сівковича - зараз його бізнес агропереробний комплекс в Київській області - і неочікувані події зими 2001 міняють плани.
Донію радять (або штовхають в опозицію). Це відбулося не на першому етапі, коли створювалося наметово містечко, а пізніше, коли з`явилися надії, що Захід підтримає, в тому числі і фінансово "українську революцію". Донія запрошують в Комітет "За правду!" до створення якого він приклав мінімум зусиль (я думаю, що всі читачі "Майдану" знають активних львів`ян, які створили комітет і зробили спробу об`єднати тих, хто на початку 90-х був лідерами студентського руху).
Відразу після створення Комітету, Доній пропонує створити виборчий блок з подібною назвою і пройти до Парламенту (ідея "Молодої України"). Що подобається не всім.
Весною, коли в опозиції намічається розкол, і Юлія Тимошенко намагається стати лідером опозиції постає питання блокування інших центрів впливу. Розкол в "За правді!", озвучений Донієм безперечо зіграв на руку Тимошенко. Чим саме займалося Молодіжне крило ФНП мені не відомо (інформації про їх діяльність мінімум).
Але Доній не поривав з Сівковичем. Один з проектів Сівковича створення в Києві прес-клубу, після певної обробки Донієм прийняв обрисів "Останньої барикади". На місці дорого клубу (який завжди пустував і був не менш дотаційним ніж "Барикада") зробили місце пригодівлі преси і мистецької тусовки. Подібні проекти живуть не за рахунок продажу пива. Для тих, хто не в курсі в Києві вже діють прес-кафе "У Ржавського" та кафе "Барабан", де зустрічаються журналісти, письменники, іноді заходять політики. Поширення інформації (вплив та популяризація своєї постаті) в цій цільовій групі приносить свої девіденти.
Антураж в "Барикаді" цікавий. Саме такий, який може сприйняти той кому сьогодні за 30, хто цікавиться суспільними процесами і чиї погляди формувалися на початку 90-х . А це портрет більшої частини українських журналістів та мистецьких діячів.
Кожному проекту потрібен час на розкрутку (згадайте "День", коли він починався, "ПіК" і "1+1"). Поки "Барикада" розкручується вона принесе нам багато цікавих сюрпризів. Так, що не переймайтеся тим, хто за всім цим стоїть, а розслабтися и отримуйте задоволення".
Коментарі можна отримати у самого пана Сівковича, джип якого Ви часто можете бачити на стоянці біля "Останньої Барикади"...

Відповіді

 • 2001.11.24 | Майдан

  Попри всю конспірологію

  Остання Барикада як правило не пустує і майже завжди заповнена.. Народ приходить туди не для того аби підтримувати гіпотетичні інтриги Донія та Сивковича, адля того аби поспілкуватися українською мовою , послухати живу українську музику, побачити живих українських політиків.

  А пиво там продають ( по 4 грн) і гадаю цього достатньо аби оплати основні витрати.

  Зробіть свій проект, якщо Вам не подобається цей. Для цього не треба великих затрат - попросіть якогось власника занепадаючого кафе-павільйону, аби він раз у тиждень робив вечір для Вашої тусовки. ( можна в цей день повісити вивіску "розмовляємо українською"). Повірте - якщо не пів міста то весь мікрорайон почне туди приходити. Такі речі є прибутковими у Чікаго та Нью Йорку. А в Києві тим більше...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.24 | Denak

   Доній має подякувати КЛМ та Остапу

   Лише через їх гнівні філіппіки підняла тохеса і з"їздила на Печерськ подивитися, що воно за воно - та клята "Барикада".
   Тепер, буваючи на Печерську, там обідатиму.
   Думаю, що я не одна така.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.24 | Lubystok

    Re: Доній має подякувати КЛМ та Остапу

    Особисто я за Вас радий. Те, що про "ОБ" тут говорять - доказ того, що не зі злості, не нашкодити хочемо (просто замовчували б - щоб не знали), а хочемо щоб Ви розуміли, що відбувається. Ходіть - пийте пиво з олігарчною дотацією. Головне, щоб потім Вам не довели, що черговий Марчук - батько усіх українців...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.24 | Denak

     Для того, щоб бути цінною, інформація повинна бути повною.

     Скажіть мені, бога ради, де можна випити без оліхгархічнох дотації і так, щоб не сприяти відмиванню грошей.

     Чи, може, взагалі кинути пити...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.24 | К.Л.М.

      вот для того чтобы можно было...

      и нужны политики, а не для того чтобы обманывать и рестораны открывать.

      К.Л.М.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.24 | Denak

       а шо...

       Доний - влиятельный политик?
       Или политику нельзя держать кабачок?

       А может быть, шуточки в местах, где свершается таинство пищеварения, кажутся вам неуместными?

       никак я не пойму.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2001.11.24 | К.Л.М.

        да вот...

        > Доний - влиятельный политик?
        Нет, но для некоторых и владелец кафешки -- влиятельный политик.

        > Или политику нельзя держать кабачок?
        Можно, но смотря какой. Если в своем кабачке он пытается заработать денег на внутренних противоречиях в обществе -- он не политик, а обыкновенный мудак.

        > А может быть, шуточки в местах, где свершается таинство пищеварения,
        > кажутся вам неуместными?
        Мне не нравятся места, где обслуга откровенно настроена мне нахамить. Вас это удивляет ?

        Я ответил на все ваши вопросы ?

        К.Л.М.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2001.11.24 | trick

         Mozhe vu "face-control" prosto ne projshly? Meni ta moim znajomym tam nixto ne xamyt'... ;) (-)

         .
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2001.11.25 | К.Л.М.

          О ! Это уже повод считать себя избранным ! ;)

          Только что-ж вы латиницей пишете ? Кафешка, о которой мы говорим, она ведь в Киеве... Или нет ? ;)

          К.Л.М.
   • 2001.11.24 | К.Л.М.

    Это еще как сказать... ;)

    > Лише через їх гнівні філіппіки підняла тохеса і з"їздила на Печерськ
    Мне очень жаль, что заставил вас отправиться в столь далекий путь ;) Но тут дело, скорее, в вас, чем во мне...

    > Тепер, буваючи на Печерську, там обідатиму.
    Вы кушайте кушайте... больше пива выпьете -- скорее Донию снова стоять с протянутой рукой...

    Да, не перевелись еще мазохисты в Киеве... но это сложно было бы ожидать... Вон, у голубых тоже свой клуб... и ничего... не жужжат... ;)

    К.Л.М.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.24 | Denak

     Ну что за люди...

     Будут мне доказывать, что кушать вкусную котлетку в весьма симпатичном месте - это мазохизм.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.24 | К.Л.М.

      обычные люди...

      Мазохизм не потому что вы котлетку скушали. Кушайте на здоровье...

      К.Л.М.
     • 2001.11.25 | Igor Apple

      Та зайди на форум УП, там КЛМ-и висловлюються не остерігаючись "цензури" модератора, сам побачиш, чому для них ОБ явно не "симпатичне"(-)

  • 2001.11.24 | Lubystok

   Дещо про "Останню барикаду"

   Так, "Остання барикада" не пустує. Як не буде пустувати жоден заклад, що зможе дозволити собі демпінгувати в порівнянні з іншими кафе в центрі Києва.
   Це дуже добре, що там збираються ті, хто розмовляють українською. Це з підручника - для того щоб взяти під контроль певну групу - треба створити організацію, зібрати туди тих, хто є прихильниками ідеї і далі займатися формуванням їх поглядів. Знаєте є один такий проект - де спілкуються українською - СНПУ (їх теж робили по підручнику, і один з тих, хто робив Криворучко тепер в фаворі у АП).
   Щодо того ким заповнена "Остання барикада". Як сказав сам Доній, там всі один одного знають. І цих людей небагато. Ідея "ОБ", як місця зібрання української тусовки цікава, але не реалізується - занад-то одіозною є постать Олеся Донія. Туди будуть ходити ті, хто дуже хоче бути схожим на "Українську еліту". Студентів вже переконали в тому, що там збирається бомонд, "и ваабще это культовое место - там на дверях вывиска, что у них говорят па украински - как мило".
   Набагато небезпечніше, коли українці тусуються на Майдані (можуть і намети розбити).
   Щодо того чому туди приходять. Реклама - двигун торгівлі. Особливо коли добре підготовлена. Головна ідея закладена в рекламу "ОБ" - всі хто там тусується, це бомонд, якщо Ти там не був - то ти лох. На київську українську тусовку, де комплекс меншовартості основний, це діє. Багато з тих, хто приходить в "Барикаду" інших місць просто ніколи не бачили.
   Тепер про живу українську мову і музику. Вона жива тоді, коли не обмежується "Останньою барикадою". Для Донія "українство" частина іміджу, тому гра на цьому є частиною його особистої ПР-кампанії. Оголошення на дверях стьоб, не більше. Мистецькі кафе у Парижі чи Будапешті стали такими не тому, що на дверях висіла відповідна вивіска. Живих українських політиків там мало хто бачив. Ті, хто там з`являється скоріше мертві, ніж живі. Щодо тих кого запрошують - ті, хто справді чимось цікавиться можуть побачити гостей і в інших місцях. Це теж частина іміджу - під пиво ми говоримо про політику. Гості додають якогость змісту існуванню "ОБ".
   Щодо того, як зробити свою тусовку. Зрозуміло, що ці тусовки існують. Вони не вішають вивіску "У нас розмовляють українською", не кричать про це в газетах. Збираються без спеціальної підготовки і не клеють на столи вирізки про те, які вони гарні. Вони є органічними.
   Просити власника занепадаючого кафе ні про що не треба - прийшов, заплатив за пиво.
   Мікрорайон ходить туди - куди йому цікаво. Гомосексуалісти в "Старий Київ", наприклад. Інтересів вистачає. Кричати про себе люблять єврейські організації, яких весь час ображають і голубі. Прикро, що хтось робить те саме під українською вивіскою.
   Тепер щодо Чікаго. Нагадаю Доній говорить, що ОБ - не гетто. Це він себе переконує? В Чікого робити вареники справді цікаво, але не в Києві. В Чікаго та Ню-Йорку гетто потрібне. Чимось дуже діаспорним віє від "ОБ". В найбільшому захваті від "ОБ" були пристарілі гості Форуму українців. Вони фотографувалися, пристарілі дядьки в пластівських наліпках плакали від захоплення.
   Може почнемо створювати старечі будинки, як в діаспорі? Діаспора ідучи цим шляхом має право на зникнення, а українство в Києві - Ні!
   Ідея "ОБ" зібрати тих, хто сповідує певні погляд, а не вийти з цими ідеями зовні -і це шкодить всім.
   Найкращим коментарем до "ОБ" можуть бути слова моєї львівської знайомої: "В останній барикаді так гарно, так по-нашому, по-львівськи...". Я довго думав, що в "Барикаді" львівського, і зрозумів.... обмеженість
   Майдан писав(ла):
   > Остання Барикада як правило не пустує і майже завжди заповнена.. Народ приходить туди не для того аби підтримувати гіпотетичні інтриги Донія та Сивковича, адля того аби поспілкуватися українською мовою , послухати живу українську музику, побачити живих українських політиків.
   >
   > А пиво там продають ( по 4 грн) і гадаю цього достатньо аби оплати основні витрати.
   >
   > Зробіть свій проект, якщо Вам не подобається цей. Для цього не треба великих затрат - попросіть якогось власника занепадаючого кафе-павільйону, аби він раз у тиждень робив вечір для Вашої тусовки. ( можна в цей день повісити вивіску "розмовляємо українською"). Повірте - якщо не пів міста то весь мікрорайон почне туди приходити. Такі речі є прибутковими у Чікаго та Нью Йорку. А в Києві тим більше...
  • 2001.11.24 | К.Л.М.

   Не знаю насколько вы знакомы с конспирологией ;)

   > побачити живих українських політиків
   А вот тут я бы лучше сказал: "увидеть МЕРТВЫХ украинских политиков".

   > А пиво там продають ( по 4 грн)
   А вот если-бы продавали по 2 грн -- знаете сколько добавочного политического бомонда бы прибыло ? Уууу ! Много. А если по 1 ?

   > Повірте - якщо не пів міста то весь мікрорайон почне туди приходити. Такі
   > речі є прибутковими у Чікаго та Нью Йорку.
   Ведь Доний сам пытается убедить вас, что не гетто ! А вы его с гетто сравниваете, Зачем ? Не надо обиженных обижать. ;)

   > Зробіть свій проект, якщо Вам не подобається цей.
   Да я лучше просто в другое место пойду. Туда, где красивый интерьер, живые интересные люди (разные, а не только политики-неудачники), хорошая музыка без ограничений по национальному признаку, где официанты будут со мной разговаривать вежливо и обслужат быстро. Даже если бы кто-нибудь повесил на входе вывеску -- "мы против нацизма", я все равно туда не пошел-бы, поскольку политика-политикой, а прием пищи -- дело святое, не хотел бы себе аппетит портить читая Дониевское меню ;)

   К.Л.М.

   PS Вот и сейчас, еще госпоже Denak отвечу и пойду ужинать ;)
 • 2001.11.24 | Остап

  Ось вам і докази дотаційності ОБ :-))

  Ось вам і докази дотаційності ОБ.

  Але дотаційність ОБ зрозуміла з аналізу бізнеспланів ресторанів

  Пиво по 4 грн не допоможе вийти на рентабельність.

  Має бути мінімум по 12 грн :-))

  Не кажучи про те, що офіціантки не повинні сидіти утрьох на вході і теревеняти. А повинні запопадливо заглядати в рот клієнтам.

  Про зовнішній вигляд "меню" я взагалі помовчу, бо це рівень "закусочної".
 • 2001.11.24 | Neo

  Хто такий Доній?


  1. В даному коментарі ми не будемо розглядати Донія як особистість - мова йде скоріше про те, яку соціальну роль він відіграє в середовищі українських патріотів. Якщо середовище ображатиметься на деякі мої характеристики його, то прошу не кінчайте життя самогубством — Україна цього не винесе, особливо моя тітка, що вирощує свиней в селі. Це для неї буде така трагедія..!
  2. Звідки з”явився Олесь. Був собі такий Саша або ж Шура Доній, внук високого сановника часів імперії в одній з провінцій. Дідо його, не маючи можливості як предки займатися гендлярством, шинкарством або орендою вибрав свою стезю в житті — вчити інших. Як жити. Здійснював він це своє життєве покликання у ВПШ, “сіреч іменуєме” — Вища Партійна Школа. В той час у “горбоносиків” було два життєвих шляхи-вибори в системі: критикувати її, паралельно займаючись музиціюванням, математикою чи іншою “білою” роботою (бо лопат з моторчиком ще не було) або ж користатися з її принадливих пропозицій. В другому варіанті ми маємо окупацію баз (не військових) та “чекістсво” — роль тих, хто працюють на принципіальнейшую позицію партії. …Однак часи минають і на кінець 90-х сім”я Доніїв побачила, що від колишньої їх “центральної” позиції в столичному бомонді ( дід входив до вісімки найвпливовіших людей Києва, це було особисте коло Щербицького) не залишилося й сліду. Однак продовжувала сповідувати свою значність. Шура повстав проти своєї сім”ї, проти цього псевдорадянського гетто. Повернутися до історичних коренів він не міг — хоч і був “довгоносиком”, проте чистотою крові, прагненням повернутися не відрізнявся. І справді тут йому було би важко. Свого часу дід з цим порвав, подальше “гапонство” закрило можливість морального примирення з його існуванням. Стосунки з Москвою чомусь не склались ( просто у нас інтилігенція за “правдою” їздить або в Москву або в Польщу і далі). Отак його і кинуло в націонал-демократичний табір.
  3. Звідки таке оформлення кафе. Соціальною позицією Донія давно стало спекулювання на націонал-патріотичній символіці. Як деякі хлопчики десятиліттями представляють на політичній сцені “робітничий молодіжний рух” так і Доній “національний”. Головна небезпека при цьому полягає в тому, що після інфляції усіх інших його намагань заробляти на участі в студентському голодуванні (під час виборів до міськради, на фонді “Смолоскип” та пожертвах діаспори) він у Києві буде представляти молодіжне україномовне середовище. Так він з одного з координаторів голодування став у статті “керівником студентського голодування”. Цей нібито відхід на політичну пенсію, на шинкарування приведе до того, що у колективній свідомості АП Доній намертво зв”яжеться з західноукраїнським діаспорництвом у Києві. Після того усі намагання очистити це середовище будуть закінчуватися нічим. Сівши на цю тему (останню для нього) Доній з неї не злізе поки не висмокче все, що можна — подібно до того як це було під час його керівної роботи у фонді “Відродження”. Він і досі б там працював однак його вигнали після того як його друзі почали по третьому колу отримувати бабки на гранти, писані лівою рукою. До речі під час роботи на Голубченка, представляючи нібито молодіжну альтернативу та опозицію Саша сам признавався, що партія підтримує усіма силами чинного президента — “ну так просто доля склалася”.
  4. Звідки гроші на кафе. Історії про продану квартиру правда — так як багато двоюрідих тіток Олеся почали покидати нас, а жили вони в найкращих будинках у центрі міста та на Липках, то з”явилась можливість одну з них продати (усі інші здаються в оренду). Крім того заробляючи…, ні отримуючи по 2000$ в місяць від Голубченка та його партнерів він мав змогу їх заощадити (не ці 2 тисячі, а те що було згори).
  5. Кілька слів стосовно кафе та сервісу в ньому. Вигнавши старий досвідчений персонал за незнання української мови Доній з хтивим розрахунком набрав по десятці молоденьких зелених дівчаток, єдиним достоїнством яких є знання української (обличчя у них до речі явно “обєзображени” цим знанням). Їх гальмонутість давно стала основною характеристикою обслуговування. Замовлення на пиво можна чекати від 30 до 45 хвилин. Про інші страви я й не пишу. До речі не піддавайтеся на провокацію “а який вам сік”. Кажіть — “просто соку”, він всеодно у них один. Мене спочатку це дратувало страшенно. У ніякому випадку не займайте “гаспажу” Доній — остання відрізняється склочністю та дратливим характером. Після одного випадку прес-секретар Руху не ходить у кафе без валідолу. (Це коментар на “у нас немає правила, що клієнт завжди правий”).
  6. Ще в жодній поліційній державі не було такого, щоб опозиційне збіговисько було само по собі. Я схильний вірити, що Доній у даному випадку не зрадив залишку своїх переконань — однак згадайте, що він був перший, хто заявив з середини опозиції про її розкол ( я бачу лише одну мету, щоби єдиною езрадливою силою стало “За правду”, яке вчора теж, до речі розкололося). По-друге, дружина Донія — дочка полковника СБУ, який контролював (чи моніторив) опозиційний рух. За сімейними переказами для сторонніх Таня (дівчина в уже “якраз віці”, коли у батьків голова болить) побачила Сашу по телевізору на Майдані під час голодування і рішуче заявила батькові — “Ти як хоч, але ось цей, сором”язливий”.
  7. Стосовно фаллістичних чашок. Книга “Польові дослідження”, яка стала назвою коктейлю — це книга про невдатних українських чоловіків. І я не дивуюся тоді словам Сашка — “а бувають навпаки — знають за що брати [цей глиняний фаллос], як пити”. Як сказав один мій знайомий на побачену цю у кафе картину “а вони в очко ще не порються?” Якщо ж він хоче побороти комплекси хай тоді робить чашки у вигляді “лона”, а м”ясо називає “жіночі стегенця”. Це буде справжній постмодернізм якому усе пофіг.
  8. Фраза, що власника (“ні, не власника”-С.Г.) арк-клюбу, знають усі з україського кола столиці свідчить не про відомість Донія, а про малість цього кола. Ото й справді можна казати про гетто. І заслуга Донія не в ідеологічному проекті, а у тому що разом з етнографічним вишиванством постійна протестність українського середовища, якась його “недержавність”, як пише Окара жіночність теж стала учасником капіталізму, ринком продажу та купівлі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.24 | Мартинюк

   Ех, якби ці "расово чисті" українці та ще могли б щось організувати...

   Якби Доній не організував свою забігайлівку ( яка мені вельми подобається) то й ніхто б на нього такого всякого цікавого і не розповів би.

   А щодо гетто то яке краще - таке де всі силять по кущах і бояться один з одним поговорити, чи таке де ще й можна поспілкувати ся. Власне перше називається не геттто, а бантустан. Доній попри всю нелюбов до його особи зробив крок від київського бантустану до гетто. Як на мене цілком корисний і прогресивний крок.

   А бантустанці зразу ж на нього і накинулися. Мов це не так, це потрібно робити по іншому, а поки не буде по іншому то взагалі нічого не робити.

   Я не є прихильник Донія, і Доній мене схоже також недолюбляє. Однак я не жінка , тому не вважаю що мен всі повинні любити . Доній виходець із номенклатури яку я не люблю, а вона відповідно не переносить мене Мартинюка нехорошого... Однак Донію вдалося зробити річ яку я сам був би не проти зробити, але в мене до цього руки не доходили. Тому я в цьому Донія поважаю і вважаю що більшість з його (теперішніх) критиків просто демонструють комплекс задрісного холопа...
   А жінка в нього вельми симпатична. І яке має значення які погони були на її татові, коли він її започатковував?..
 • 2001.11.24 | Смогитель Вадим

  Re: маленька рисочка-штрисочка ( чи штрихорисочка) до портрета Донія ...

  : Не пригадую скільки років тому, але пригадую як я хвилювався, коли в церкві Св. Андрія в Вашінгтоні була зустріч з легендарним Донієм …
  : Перед зустріччю я підійшов, представився і після короткої розмови запропонував Донієві щось робити разом – еміграція і патріотичні сили – супроти режиму з Кучмою нині на чолі, розуміється …
  : Пан Доній сказав, що в нього вже скінчився час і він перепрошує, бо потрібно йти на зустріч …
  : Під час зустрічі пан Доній почав з того, що, вказавши вказівним перстом на мене, чітко, голосом прокурора прорік:: - ” Тут мені чоловік пропонував щойно боротися з державою мого народу, то я хочу і вважаю за потрібне прилюдно відповісти, що я люблю її і ніколи не буду боротися проти держави мого народу …”
  : На жаль яне зміг на початку зустрічі відповісти, що ви пане Доній, м,яко висловлюючись, говорите неправду, Я пропонував Вам об,єднатися в боротьбі з антиукраїнським РЕЖИМОМ … Довелося "розслабитися і отримати задоволення ..." - хіба хочеш - мусиш ...
  : Можливо я не відповів Йому ще й тому, що на мене дивилися злі, холодні очі комсомольського вожака, режимщика, чи слічого ... і я ... промовчав.
  Сьогодні, читаючи лист до Кучми від укранської інтелігенції і бачачи там першим призвіще Донія - я теж, і теж м,яко висловлюючись, був здивований ..., навіть шокований дещо …

  : В Вашінгтоні Він каже, що ототожнює Кучму і його режим з понняттям української держави ... в Україні же все навпаки ... - він вже проти Кучми …
  Якщо ти справді
  ПРОТИ КУЧМИ,
  і разом
  ЗА КУЧМУ,
  то виникає природнє запитання, то
  ХТО ТИ Є НАСПРАВДІ, ПАНЕ ДОНІЮ?


  Вадим Смогитель
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.24 | К.Л.М.

   я уже давно жирный крест поставил...

   Человек без позиции, говорит то что хотят услышать или что потенциально приведет к быстрой личной выгоде. Живет сегодняшним днем, не думает о последствиях. Жаден, и, как следствие, продажен, Властолюбив, и, как следствие, зависим. Нагл, и, как следствие, обвиняет в вышеназванном всех вокруг.

   Хоть "сегодняшний день" Дония уже и прошел, проблема в том что он не один, растет следующее поколение тех, кто, как сказал в свое время Максимьяк:

   Я вже чув багато разів заклики про безхребетність, багатогетьманство, продажність. З уст “таких лідерів” як Хмара чи Доній. Вони лунають, як грім на голову посередності. Але насправді за цим стоїть - нічого, в кращому випадку, а в гіршому - така особа відколює кусок громади і веде, тих найщиріших і найрішучіших від цілей далеко в сторону, переконує, що вони є найправильніші, най- і най-, а потім просто кидає їх напризволяще окремо кожного і озлобленого, а лідер їхній отримує 30 срібляників за свою іудину працю, або йому списуються старі гріхи.


   Это было написано April 01, 2001 (в день дурака, но сбылось), а ОБ тогда еще не было.

   К.Л.М.
 • 2001.11.24 | Адвокат ...

  Ой, панове, ваш PR Доній, певно, оцінить, але пива на дурняк не наллє... ;-)

  Вельмишановні доніє- фоби!

  Ви витратили багато часу на те, щоб зацікавити усих, хто читає "Майдан" тією останньою донієвою барикадою. Певно, ресторатор- Доній вам вдячний: яка не яка, але -- рекляма. Як казав колись один американський ґендляр, "пишіть про мене будь що, тільки прізвище моє не брешіть!" Ви всі -- старались, і прізвище Донія не спотворювали. :):


  Як буде комусь з вас до снаги, може розкажете, що вас у тій тривіальній історії з ресторацією так збісило?

  ... чи вся ваша "публіцистика" -- то, лише, прояв "кращіх" рис "хохло- кацапа", першою з яких є вульґарна заздрісніть до всих, хто хоч трішки піднявс над сірим натовпом, а другою -- маніакальне прагнення, повчаючи молалі та праведности, занурити "вискочєк" поглибше назад у багнюку?


  .. якщо Доній є такий негідник, то чи не мазохізмом є "чесати об нього" язика так довго?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.24 | Остап

   Доній не піднявся над всіма, він пробує ВСІХ ОПУСТИТИ до свого рівня (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.24 | Адвокат ...

    Остапе! Як не опустете ся, то й інші Вас не опустять. ;-) (-)

   • 2001.11.24 | К.Л.М.

    Я бы даже сказал, окружить себя опустившимися ниже его уровня. (-)

    Но вообще, сколько людей -- столько мнений.

    К.Л.М.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.24 | Адвокат ...

     К.Л.М'е! Як не оточите ся, то й інші Вас не оточать. ;-) (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.24 | К.Л.М.

      А я тут причем ? (-)

      .
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.25 | Адвокат ...

       От і я ніяк не второпаю: "прі чьом" тут Ви? Бо Ваша активність з приводу останньої донієвої барикади найбільша! (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2001.11.25 | К.Л.М.

        Ну и что ? У меня просто свободное время так выпало...

        вот я и сказал то что думаю... и аргументировал... а вы все спорите и спорите... то обвиняли меня (в числе других критиков, но вы ведь только что назвали меня главным) в зависти (как будто вы знаете обо мне столько ;)), находите во мне, как вы говорили, черты"хохло-кацапа", классифицируете, теперь вот на мою скромную личность переводите... Зачем ?

        Вы по существу умеете трепаться ? Или только PR-ные приемчики освоили ? Надоел.

        К.Л.М.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2001.11.25 | Адвокат ...

         От і я тієї думки:

         Ви марно згаяли Ваш вільний час, і самі те зрозуміли. Бува й таке... Мої співчуття.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2001.11.25 | К.Л.М.

          Однако нет, не зря. ;)

          "Надоел." относилось лично к вам. Ну вы-же сами на личности начали переводить.

          К.Л.М.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2001.11.25 | Адвокат ...

           Не дарма? Певні того? Ну, тоді, порадію за Ваші успіхи! (-)

 • 2001.11.25 | Roller

  Что связывает Свитковича с форумом?

  Lubystok писав(ла):

  > Прізвище Сівкович мало, що говорить пересічному українцю, але донедавна ця людина майже входила в список українських олігархів (основний капітал зробила на експорті української зброї, контролювала канал СТБ, який передала пану Пінчуку і зараз має невеликий пакет каналу "ICTV"). Але цікавим є те, що Сівкович тепер втратив свій минулий вплив, але весь час намагається повернутися в українську політику. Йому належить ПР-центр "Суспільство" і партія "Вперед, Україно!". Я переконаний, що цю інформацію зможе підтвердити Володимир Чемерис, який певний час був в.о. голови цієї партії.

  Помнится Свистович говорил на форуме о том, что Сивкович выделил всего $100 на организацию полаточного городка. Также он приводил статью в газете и утверждал , что она не заказная, в которой автору удалось прилепить к майдану Кудина. Неужели в акции участвуют оллегархи?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.25 | Чемерис

   Re: Что связывает Свитковича с форумом?

   Та хлопці, ті 100 баксів були мої, а не Сівковича.

   Нехай йому спокійно спиться. Ні він, ні хто інший з великої буржуазії не наважиться виступити проти "папи". Вони ж від нього кормляться.

   Сівкович засцяв, коли ми з Свистовичем вирішили вийти на Майдан. Таке воно буржуазне чмо.

   Тому я й говорю, що те, що відбувається в Україні - соціальна революція. Ми їх (від дрібненького Сівковича до серйозного Кучми) повинні "вставити". Інакше не буде життя ні тітці, яка продає панчохи на Володимирському базарі, ні співробітнику мого Інституту теоретичної фізики.

   Оскільки виборами не вдастся нічого вирішити, залишається одне - вийти на Майдан.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.25 | Roller

    Re: Что связывает Свитковича с форумом?

    Чемерис писав(ла):
    > Та хлопці, ті 100 баксів були мої, а не Сівковича.
    >
    > Нехай йому спокійно спиться. Ні він, ні хто інший з великої буржуазії не наважиться виступити проти "папи". Вони ж від нього кормляться.
    >
    > Сівкович засцяв, коли ми з Свистовичем вирішили вийти на Майдан. Таке воно буржуазне чмо.
    >
    Понятно. Однако в архрве должно остаться интервью Свистовича "Свободе", что-то в это духе.

    Редкий случай, сам Чемерис и на форуме. Хочу сказать пару соображений.
    Пользуясь Вашим выражением хочется расширить список.
    Зассал похоже не один Сивкович. Похоже к Вам примазались и бростли. Помнится как пламенеющий депутат проживающий в гостинице Москва грозился прийти на защиту своих же палаток, но не пришел. И не только он.

    К собыдтиям (-го, Вас я видел, очки и прочее, вы пытались примирить, Помощницу Мороза, в бальнице. Но интересно получается. Шкиль с компанией сидит, а дркгие пиво попивают "За правду". Где были депутаты? А если их не было, какого их полатки стояли на майдане?
    Одним словом, что-то не то в этом супе.
    Посмотрите как перекрутили само понятие опозиция. О чемерисе, Луценко ,Тимошенко ни слова в том же "Зеркале Недели" статья Мостовой. Под опозицию примеряют коммунистов, и Вас вроде как и нет.

    Для себя я вижу другой итог, итог работы форума. Я вижу , что форум значительно продвинулся хотя бы в том, что ушди на второй план мовные вопросы, хахлы, москали, арийцы.
    Это большой прогресс.

    Лично для меняя опозициолнерами выступают те партии, которые проголосовали за импичмент, их всего три.

    Но Любысток сделал интересный анализ. Перефразируя анекдот о стачке, "А не боитесь ли вы что к нам прийдут из органов". Последовал ответ, а почему Вы думаети, что они еще не пришли.

    Удачи.
 • 2001.11.29 | Українець

  Інтернет-клуби, гей-клуби, клуби для українців. Швидкість появи обернено пропорційна обсягу аудиторії...

  Звичайно, після п.Любистка важко виглядати аналітиком, тому критикуватиму ОБ з емоційних позицій. Безумовно, це не ґетто - я не був у Гарлемі, але антиніґґерські розмови там вести точно не вдасться. А от антиукраїнські в ОБ - скільки завгодно, причому не лише російською, яку тут начеб-то не розуміють, але й добре поставленою українською. В порядному ґетто за це б просто натовкли писка. Так що це класична резервація, куди пускають за гроші туристів. Американська резервація особливо приваблива для нащадків індіанців в першому поколінні (що б там не казали про американську демократію, але дискримінація існує). А ОБ розчулює серця тих, хто звик розмовляти українською, але боїться це робити на роботі, в транспорті і крамниці (щоб раптом не стали вважати рагулем) і тому почувається дискримінованим. І от ці мазохісти вечорами збираються разом, щоб почухати свої болючі місця... Не сперечаюся - люди втішені, сам бачив.

  Ага, спіймався, сам такий! - радісно вигукнуть модератори і монітори. На щастя, ні, просто об'єкт критики треба було побачити на власні очі. Тому ОБідати ніколи не буду. І не тому, що не люблю чекати пива по півгодини (45 хв, думаю, теж не перебільшення) - не хочу, щоб мене "моніторили". Цілком погоджуюся з тими, хто вважає ОБ спеціально створеним для цього місцем. Як знаменитий "31-й поверх для інтелектуалів" у одного з шведських (боюсь помилитися) фантастів. Одна біда - поверх в кінці вибухнув..:-(((

  Єдине, з чим не погоджуся - що в ОБ є щось львівське (крім львів'ян, які туди іноді заходять). Будь-яка людина, котра хоч раз побувала в конуцептуальній львівській кав'ярні, може це підтвердити. Хоча серед відвідувачів Майдану таких, мабуть, небагато. Серед кієвских відвідувачів ОБ - ще менше. А самі завсідники цих кав'ярень частіше все ж бувають у Варшаві і Відні, ніж у Кієвє.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.29 | Майдан

   FАга, і на вулицю не виходьте. Бо не дай бог змоніторять.

   Схоже Ваша позиція відображає типову українську бездіяльність та консервативність. А таке моніторити нема потреби...
 • 2001.11.29 | Maklaud

  Спеціально для Чорної гори довідка про Донія

  принаймі те, що я знаю.
  В 1990 справді один з організаторів голодування. Був головою Київського УСС.
  Виступав у Верховній Раді, як представник голодуючого студентства.
  Проявив себе не з кращої сторони. З того часу існує його конфлікт з іншими організатрами голодування.
  За чиєюсь допомогою Донія починають розкручувати як лідера і організатора студентського голодування. В це починає вірити діаспора і американці. Працював в скандальновідомому фонді "Відродження" і брав свою десятину з грантів. Пробив собі програму "Нова генерація" по якій давав гроші своїм організаціям. Після того як його звідти вигнали присів на гроші діаспорного фонду "Смолоскип" і довгий час розводив на фінансування проектів (які так нічим іне закінчилися?) американця Осипа Зінкевича. Його видавництво видало книжки про Донія.
  Був одним з заступників голови НРУ. Був у партіях "Вперед, Україна!", "ПРП", "Молода Україна", чуть не попав до "Громади", зараз має якесь відношення до ФНП.
  Довго з ним ніхто не працює. Члени колишньої "Молодої України" плюються коли чують його прізвище.
  "За правду!" він справді не створював. Просто, коли учасники голодуванння 1990 вирішили об`єднати активістів того часу прийшлося запросити і Донія (хоча багато хто був проти). Він виправдав свій образ і там встиг теж наробить неприємностей.
  Чи має професію не знаю (здається закінчив історичний факультет університету Шевченка). Точно ніде крім фондів не працював, можно сказати професійний політик.
  Хай краще вже займається "ОБ", хоч не буде продовжувати свої брудні інтриги.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua