МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Слов’янє шумною толпою по Бесарабії ідут, pardon, Nauru.

11/26/2001 | Максим’як
Слов’янє шумною толпою по Бесарабії ідут, pardon, Nauru.

Триває рекламна акція українських банків. Не встиг до кінця “розкрутитися” банк “Україна”, як також не встиг “розкрутитися” і банк “Слов’янський”. Але гроші закрутити встигли. За якісь три роки горе-банкіри сплавили на Тихоокеанський острів Науру 1 млрд. 210 млн. американських доларів. На рахунках деяких керівників з’явилися сотні тисяч “зелених”. Звинувачуються шість осіб. Бо завдали значної шкоди державі. Розкрадених грошей вистачило б, щоби погасити заборгованість з зарплати або вдвічі збільшити пенсії. Та хто ж так рахує! Цієї суми на 6 осіб ледь вистачило, а хтось там за пенсії згадує... Справа пенсіонерів - класти гроші в банк, а все інше - це вже не їхня справа.

Виступаючи з трибуни Верховної Ради, міністр економіки України Олександр Шлапак заявив, що Кабмін не має наміру анулювати борги населення за житлово-комунальні послуги. Крім того, зниження тарифів на такі послуги міністр назвав справою “небезпечною”. Погашення боргів за житлово-комунальні послуги за рахунок грошових заощаджень Ощадбанку колишнього СРСР, на думку міністра економіки, теж “небезпечно”. Для держави, звичайно. Економіка може не витримати. Бо населення заборгувало дуже багато. А хто, власне, заборгував? За словами самого міністра, 70-85% тих, хто платить, - це переважно люди, що отримують маленьку зарплату, та пенсіонери. Тобто ті, хто платив ще за часів тоталітаризму і платить тепер. Ну такий вже народ. “Їх не перевиховати...”, як кажуть деякі політики. Бо в них “держава завжди була на першому плані. Її інтереси”. А зараз, виходить, інтереси цих людей для держави - це “небезпечно”. А вони все платять. За воду, якої нема, за тепло, якого нема. Грошима, яких мало. Правда, міністр обіцяє, що підвищувати тарифи на комунальні послуги не будуть. Звісно, хто ж буде підвищувати перед виборами... Це небезпечно. Для міністрів.

Джерело: “ВЗ” 2001-11-26

Відповіді

 • 2001.11.27 | ilia25

  А я и не знал, что вы поклонник коммунистической демагогии

  Впрочем, вы любитель демагогии вообще, и коммунистическая -- не исключение.


  Максим’як писав(ла):
  > Слов’янє шумною толпою по Бесарабії ідут, pardon, Nauru.
  >
  > Триває рекламна акція українських банків. Не встиг до кінця “розкрутитися” банк “Україна”, як також не встиг “розкрутитися” і банк “Слов’янський”. Але гроші закрутити встигли. За якісь три роки горе-банкіри сплавили на Тихоокеанський острів Науру 1 млрд. 210 млн. американських доларів. На рахунках деяких керівників з’явилися сотні тисяч “зелених”.

  Я уже не говорю, что сами числа виглядят очень сомнительно. В конце концов, о чем идет речь -- о миллиарде, или о суммах в тысячи раз меньших?

  Но мне нравится сам принцип -- "сплавили", это, надо понимать, украли? Если они переводили СВОИ деньги -- то в чем тут проблема? Если же украли -- то это нужно доказать.

  Или вы, подобно убежденному коммунисту считаете, что любые крупные капиталы могут быть нажиты исключительно преступным путем?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua