МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суд над унсовцями знову перенесено.

11/27/2001 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні всім стало остаточно зрозуміло, що саме влада затягує початок судового процесу над унсовцями, знущаючись над батьками та родичами ув’язнених, які щоразу змушені їздити до Києва з усіх кінців України.

Засідання знову не відбулося, хоча й знайшли двох “прістяжних” суддів. Але причина перенесення засідання (орієнтовно на два тижні як сказав суддя Іван Волик) обнадіяла присутніх: вже навіть судді нарешті визнали, що проводити засідання в непристосованому для цього приміщенні колишнього Старокиївського районного суду неможливо. Незрозуміло лише одне, чому для пошуку нового приміщення знадобиться аж два тижні, адже всім відомо, що в Києві є лише одне таке приміщення у Київському апеляційному суді.

Однак сумнозвісний голова цього суду Григорій Зубець (саме він за допомогою адвоката Віктора Медведчука засудив до тюремного ув’язнення українського поета та правозахисника Василя Стуса, прирікши того на смерть) вперто відмовляється допустити судовий процес у свої стіни.

Журналісти та рідні політв’язнів розійшлися, але перед цим привітали Голову Проводу УНА-УНСО з днем народження, передавши до клітки кілька тортів та вручивши імениннику квіти.

Відповіді

  • 2001.11.28 | DENIS YARMOSH UNSO

    Re: Суд над унсовцями знову перенесено.

    PEREDAITE POZDOROVLENA PROVIDNIKU UNA-UNSO Z DNEM NARODZENYA .ZELAEM ZDOROVYA I ISVOBODINATHNENA DLA MAIBUTNEGO .ZPOVAGOY ROIOVIY ALAN


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua