МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інтерв"ю Ющенка "Українській Правді"

11/28/2001 | Мінор

Відповіді

 • 2001.11.28 | Чув

  Вічний васал. Тьху.

  Ющенко – інфантильний дорослий дядько, який має власних дітей. Погляньте на біографію. У нього завжди був якийсь патрон. Ющенко – не самостійна фігура. Спочатку Гетьман, потім дружина, Плющ і, нарешті, Кучма.
  Ющенко – спеціаліст, митець, так би мовити. Для лідера блока цього не достатньо. У багатьох випадках він слухається того за ким в глибині своєї душі він закріпив і визнав моральний авторитет, що для Ющенка тотожне зверхності. Вічний васал. Часом мені здається, що він в принципі не здатний приймати особисті рішення. Він –мудрий, але все ж таки суцільний пасив.
 • 2001.11.28 | Наливайко

  Халепа така:

  Десь 100 (сто)років тому, ще до свого тимчасового екзілю з інету я тут розводивсь про те, що, мовляв, кожного разу голосував принципово, з мотивів збереження ідейної цнотливості, а наразі в особі Юща зібравсь піти на певний компроміс з собою заради реального поступу. А той пан наче заповзявсь переконати в зворотньому...
  Для лідера аморфного блоку, за благословіння папика,(в тієї чи іншою мірою інакше декорованій Верхраді без зміни системи) його вистачить, а от окрім того...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.28 | trick

   Re: Халепа така:

   OK.
   A sho zaraz Jushu robyty? Vylizty jak gamadryl na palmu ta byty sebe pjatkoju u grudy - "Ja proty papika"? Tak strusyat jogo z palmy duze shvydko.
   A tak vin matyme zmogu u potribnyj chas (koly matyme realnu vladu ta vagu za dopomogoju togo zh papika) grubo i cynichno daty papiku kopnyaka (abo ne zavazhatyme robyty te inshym (imovirnishe vsyogo) - Juli ta Morozzu napryklad).

   Xocha ,zvychajno, xotilosya b jogo bachyty zaraz "na koni v zaliznyx latax" i take inshe.

   IMHO
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.28 | Михайло Свистович

    Re: Дещо про думки та сподівання Ющенка з вуст близької до нього людини.

    Нещодавно я розмовляв з людиною, близькою до Ющенка, і ця людина розповіла мені про деякі думки та сподівання Віктора Андрійовича. Ця людина завжди говорила зі мною щиро, до цього часу я не мав підстав йому не довіряти. Це була приватна розмова за кавою. Зустріч була випадковою. Людина ця працює на Ющенка, але симпатизує ФНП і бажає, щоб той пройшов до парламенту. Ющенка поважає, болісно переживає всі його ляпи.

    trick писав(ла):
    > OK.
    > A sho zaraz Jushu robyty? Vylizty jak gamadryl na palmu ta byty sebe pjatkoju u grudy - "Ja proty papika"? Tak strusyat jogo z palmy duze shvydko.

    Принаймні, не треба на кожному кроці освідчуватися в коханні до Папіка. А з пальми його струсять і так. Не будьте наївним, Папік знає справжні думки свого сина.

    > A tak vin matyme zmogu u potribnyj chas (koly matyme realnu vladu ta vagu za dopomogoju togo zh papika) grubo i cynichno daty papiku kopnyaka (abo ne zavazhatyme robyty te inshym (imovirnishe vsyogo) - Juli ta Morozzu napryklad).

    Повертаюсь до розмови з цією людиною. Він сказав мені дві важливі речі. Перша і так була для мене очевидною.

    Блок Ющенка не є на 100% креатурою Банкової, хоча та має на нього сильний вплив. Кучма не обговорював з Ющенком питання наступника і не збирається робити з Ющенка майбутнього президента, бо не довіряє йому. А Ющенко не планує дати Папіку копняка, оскільки не має ілюзій щодо своєї перемоги на виборах, тобто, формування антиолігархічної (не кажучи вже про антипрезидентську) більшість.

    Друга річ не була очевидною для мене. Я вважав, що Ющенко не виступає проти Папіка виключно через власне боягузство. Але виявилось, що це не так. Він сам вірить (і його в цьому постійно "добрі люди " переконують), що йому вдасться, не викликаючи проти себе вогонь Папіка, дотягнути зі своїм високим рейтингом до наступних президентських виборів, виграти їх, а тоді вже він всім покаже.

    ИМХО, звичайно, такі думки можуть бути і наслідком власного страху, коли людина сама себе в чомусь переконує, стидаючись визнати навіть перед собою деякі власні негативи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.29 | Наливайко

     Re: Дещо про думки та сподівання Ющенка з вуст близької до нього людини.

     "Принаймні, не треба на кожному кроці освідчуватися в коханні до Папіка".

     Я про це ж саме. Враховуючи, що його, як співала московська лялька, "слєпілі із того что біло, а потом что біло то і полюбілі", я давно (всім ясно, після чого)не чекаю від нього героїзму та проявів високого лицарського духу. Але повсякчас прогинатися, з регулярністю рейсового автобусу в кращі часи...

     Мені теж здається, що острах папікового ременя (долі Гетьмана etc) це тільки один із чинників його поведінки, можливо і не головний, а головне для нього - абсолютно щире прагнення за будь-яку ціну отримати можливість, президентствуючи, змінити життя на краще ((С)Філіпс. Тільки чи можливо бути лідером нації, та чорт з ним врешті, просто путнім (не путіним!)президентом за вищезазначену БУДЬ-ЯКУ ціну? Зі скривленим хребтом та, м'яко кажучи, строкатим оточенням?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.29 | Михайло Свистович

      Re: Дещо про думки та сподівання Ющенка з вуст близької до нього людини.

      Наливайко писав(ла):
      >
      > чи можливо бути лідером нації, та чорт з ним врешті, просто путнім (не путіним!)президентом за вищезазначену БУДЬ-ЯКУ ціну? Зі скривленим хребтом та, м'яко кажучи, строкатим оточенням?

      Можливо, якщо заради досягнення шляхетної мети приховувати свою справжню суть. Це вже було в історії: єзуїтство, мюридизм (не в негативному сенсі, а як метод). Але в тому і проблема, що Ющенко - не єзуїт. Він не створений для брехні, обману, тому, якщо вестиме таку гру, програє її.
   • 2001.11.29 | Kryvonis

    Re: Халепа така:

    Istyna
  • 2001.11.29 | Мінор

   Я оце подумав, хто буде президентом, якщо колись

   Ющенко переможе на виборах. Його жінка? Іван Степанович? Леонід Данилович на пенсії? Ну що за яловість!
 • 2001.11.28 | Михайло Свистович

  Re: А ось тут Ющенко збрехав.

  Кому ви відмовили при формуванні "Нашої України". Хто просився, а його не взяли?

  Таких немає. Є такі, які пройшли певний етап консультацій, мали на експертному рівні контакти щодо сумісництва ідейних, політичних інтересів. Частина цих партій вибрали іншу дорогу. Я думаю, це дві-три партії.


  Я точно знаю, що такі партії були. І було їх дійсно три (націонал-демократичного спрямування), але на переговори особисто з Ющенком їздили голови лише двох цих партій, представляючи інтереси і третьої, найменшою з них (тому він і говорить про 2-3 партії). Вони не висували ніяких умов, але їм було відмовлено. Єдине, на що вони не погодились - припинити відверту критику Кучми. Вони не вимагали від блоку "Наша Україна" переходу на антипрезидентські позиції, але хотіли залишити за собою право на критику Кучми особисто від себе.

  Я не називатиму назв цих партій, бо не маю на це право (цю інформацію я отримав з відвертих розмов від їхніх лідерів до і після переговорів). Я також не реагуватиму на здогадки, якщо такі з"являться після цього повідомлення.

  Але все, написане мною, правда. Гадаю, що вона колись з"явиться у ЗМІ з вуст керівників цих партій.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.28 | Нестор Мазепа

   Щирий дурень -- гірше від розумної падлюки (суб'єктивне спостереження) (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.28 | romulus

    може мазепа i талант, але всеодно "неудачнiк" (-)

   • 2001.11.28 | ilia25

    Може й так, тільки Ющенко не належить до згаданих Вами категорій. Він з породи нещирих дурнів. (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.29 | технолог

     Друга частина інтерв'ю вже на УП

     Тільки но з'явилась, ще неповністю вичитав.
     Але Ю. як завжди вірний сам собі:
     "И меня удивили, что пошли такие интерпретации - было или не было рукопожатия. Я могу сказать так. На что я пойду, когда увижу жену Гонгадзе или кого бы это ни было из этого ряда - я поздороваюсь просто как гражданин. Когда зашло дело об интерпретации по Мельниченко: был ли это жест, или это была слабость или не слабость? Я вам откровенно скажу: я поздоровался с ним, и по-человечески я поступил верно."
     То скажіть мені - він ручкався з майором, чи ні?
     Бо я такий тупий, що так і не зрозумів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.29 | технолог

      Re: Друга частина інтерв'ю вже на УП

      Те ж саме питання до української версії:
      "І мене здивувало, що пішли такі інтерпретації – було чи не було рукостискання. Я можу сказати так. На що я піду, коли побачу дружину Гонгадзе чи кого б це не було з цього ряду - я привітаюся просто як громадянин. Коли зайшла справа по інтерпретації по Мельниченку: чи це був жест, чи це була слабкість або не слабкість? Я вам відверто скажу: я привітався з ним, і по-людському я поступив вірно"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua