МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Виборчий процес може скоректувати міліція.

11/28/2001 | Майдан-ІНФОРМ
За повідомленням радіо “Свобода” на сьогоднішній прес-конференції у Симферополі виконувача обов’язків начальника Головного Управління МВС України в Криму генерал Микола Агєєв заявив, що кримська міліція має намір активно, але в межах закону, втрутитися у майбутню передвиборчу кампанію.

Правоохоронець мав на увазі недопущення до депутатства кримінальних елементів, нагадавши, що зусиллями правоохоронців у 1998 році в Криму було знято з реєстрації 52 особи, пов’язані з криміналітетом.

“Тут, природньо, нами проводитимуться оперативні заходи, вирішуватимуться питання з виборчою комісією, там де подаватимуться заявки від таких криміналізованих осіб, але все це буде в межах чинного законодавства”, - сказав генерал.

Цікаво, які ж саме методи використовуватимуть кримські міліціонери, адже, згідно законодавства, не має права балотуватися у депутати лише людина, яка має непогашену судимість? І чи не розповсюдять кримський досвід на всю Україну, оголосивши кримінальниками, наприклад, унсовців, що знаходяться в СІЗО СБУ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua