МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пустовойтенко має відповісти за свої слова.

11/29/2001 | Майдан-ІНФОРМ
На засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування обставин загибелі журналіста Георгія Гонгадзе її голова народний депутат Олександр Жир заявив, що міністр транспорту Валерій Пустовойтенко, заступник Генерального прокурора Олексій Баганець і начальник управління державної охорони України Валерій Строгий повинні відповісти згідно з законом за невиконання вимог комісії.

Така заява була викликана тим, що комісія запросила В. Пустовойтенка, О. Баганця і В. Строгого на сьогоднішнє засідання, щоб заслухати їх стосовно їхніх висловлювань щодо справи Гонгадзе та касетного скандалу, але ніхто з них не з’явився.

Також Тимчасова слідча комісія надіслала голові Парламентської Асамблеї Ради Європи Лорду Расселу-Джонсону офіційного листа з проханням якомога швидше створити міжнародну комісію за участю незалежних слідчих. В листі зазначено, що представники влади, в тому числі й президент Кучма уникають співпраці з комісією.

Лідер Народно-демократичної партії, міністр транспорту України Валерій Пустовойтенко виправдався тим, що матеріали, про які він згадував в інтерв’ю “Українській правді”, вже були відомі, оскільки їх оприлюднило в березні 2001 року російського Агентство журналістських розслідувань. В. Пустовойтенко сказав, що ці матеріали він передав слідчому з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України на його вимогу і дав відповідні пояснення з цього приводу 26 листопада і зазначив, що він не має відомостей про конкретних виконавців чи замовників злочину.

Відповіді

  • 2001.11.29 | AST

    Re: Пустовойтенко має відповісти за свої слова.

    Базару нема. Нехай відповідає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua