МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пинзеник піде по мажоритарці.

11/30/2001 | Мінор
Принаймні сьогодні ІНТЕРу він заявив, що готовий це зробити. Бл..дь, а хто ж тоді у списку залишиться? Наскільки я знаю Терьохін також по мажоритарці піде. І Порошенку Ющенко це ж саме пропонує. У мене є ідея - а чому б Ющенку самому не піти мо мажоритарному округу? На фіга тоді той блок?

Відповіді

 • 2001.12.01 | Горицвіт

  А до чого обурення?

  Мінор писав(ла):
  > Принаймні сьогодні ІНТЕРу він заявив, що готовий це зробити. Бл..дь, а хто ж тоді у списку залишиться? Наскільки я знаю Терьохін також по мажоритарці піде. І Порошенку Ющенко це ж саме пропонує. У мене є ідея - а чому б Ющенку самому не піти мо мажоритарному округу? На фіга тоді той блок?

  ---- Це ж добре, що є сильні фігури.
 • 2001.12.01 | zinc

  Re: Пинзеник піде по мажоритарці.

  IMHO Пинзеник викликає вогонь на себе. Знаючі _як_ багато людей реагують на його прізвище -- досить розумний і відповідальний крок з його боку. Відсутність Пинзеника у верхівці списку нікого від Нашої України не відштовхне, а присутність -- цілком може.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.12.01 | Максим’як

   Re: Ідея має, напевно, ще глибший зміст.

   1. Якщо Ющенко не буде формувати опозицію після виборів, а таке цілком можливе, то цілий перелік осіб попаде в уряд і ризк пройти чи не пройти в парламент для таких, як Пензеник не такий загрозливий, бо він попаде в уряд.
   2. Цілком зрозуміло, що ті рухівські ідеї, коли партійна номенклатура рило пхає на перші місця у списках, а в регіонах, наприклад, проти Медведчука виставила місцевого священника, і багато таких подібних випадків, тобто здають без бою цілі виборчі округи, на цей раз повинні бути змінені, тим більше за кожним стоятиме ім’я Ющенка.
   3. Якщо створюється пакет кандидатів до рад різних рівнів, то найкраще там мати найсоліднішу особу до ВР, за спиною якої можна і місцеві вибори виграти.
   4. такий підхід заспокоює регіональні відділення партій і включає їх в повноцінні партнери, хто не вірить в свої сили на ВР, то може за чиєюсь спиною прийти до місцевих рад.

   Бачу, що люди розумні, не з примітивною логікою старої партійної номенклатури.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.12.02 | Мінор

    Але, люди створюютть блок, а Ющенко не монарх

    Щоб на нього так молитися. "За кожним стоятиме ім"я Ющенка", - добре сказано для майбутнього українського короля.
    Без жартів Для мене той блок є блоком реформаторів саме через те, що до нього входять Пинзеник, Терьохін, Соболєв. Я не уявляю, що зможу проголосувати за партію складену з таких як щирий, але недалекий Заєць або хитруватий і туповато прямолінійний Асадчєв. Я не буду голосувати за Удовенка, бо він безбарвний і слабкий як сітро куплене у райцентрі. Щоправда я цікавлюся політикою і добре їх знаю. Можливо я не правий і середньостатистичний виборець зачувши слово Ющенко на буде цікавитися - хто ж ті ще 249 чоловік, які за ним товпляться на вході до парламенту?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.12.02 | zinc

     Re: Але, люди створюютть блок, а Ющенко не монарх

     Просто кожній партії доводиться крім своїх принципів миритися ще й з існуючою реальністю. Ющенку в цьому плані легше -- він може бути більше близьким до теорії -- не він освідчується в коханні, а йому.
     Що ж до
     > Без жартів Для мене той блок є блоком реформаторів саме через те, що до нього входять Пинзеник, Терьохін, Соболєв.
     для Вас -- так, і для мене майже так, а от для "пересічного виборця": Пинзеник -- великий мінус, Терьохін -- і так і сяк, Соболєв -- біля нуля.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.12.02 | Мінор

      Ви праві, але...

      погодьтеся це було просто блискуче, коли у 97-ому Пинзеник запропонував збільшити пенсійний вік. Це був єдиний випадок, коли український політик не побоявся бути НЕПОПУЛЯРНИМ заради чесності справи. Такий крок заслуговує на повагу. Шкода, що наші розбещені популізмом інших політиків виборці це так і не оцінили.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.12.03 | Shooter

       Pohodzhujus'

       A zaodno nahaduju Vam real'nyj stan sprav (za Poloxalom): z 37 mln. vyborciv 30 mln. - xaxliv. Znachna chastyna z jakyx holosuvatyme za Jushchenka, a ne za NU.

       Z druhoho boku, syl'ni osobystosti, kotri zdatni projty po mazhorytarnyx okruhax (xaj navit' vykorystovujuchy, do pevnoji miry, lejbl samoho Jushchenka) til'ky zbil'shat' frakciju NU u VR.

       (znovu c'a kl'ata aryxmetyka....:): )
  • 2001.12.01 | Михайло Свистович

   Цілком погоджуюсь (-)

 • 2001.12.02 | Таро

  Ймовіршіше буде іміджева п"ятірка

  Мінор писав(ла):
  > Принаймні сьогодні ІНТЕРу він заявив, що готовий це зробити. Бл..дь, а хто ж тоді у списку залишиться? Наскільки я знаю Терьохін також по мажоритарці піде. І Порошенку Ющенко це ж саме пропонує. У мене є ідея - а чому б Ющенку самому не піти мо мажоритарному округу? На фіга тоді той блок?

  Справжній лідер пройде і по звичайному округу. На загальнонаціональному рівні пинзенники-костенки-удовенки нічого не додають, скоріше тягнуть рейтинг до низу (від >20% Ющенка до своїх особистих 3-7%).

  Список має бути іміджевий - пропонувати нові в політиці обличчя національної ваги.

  Ющенко говорив про ці два варіанти п"ятірки - представницький та іміджевий. Вірогідно ймовірність другого варіанту зростає.

  З експертного погляду іміджевий варіант набагато ліпший. Але існує небезпека, що "лідери" не так сприймуть і пересваряться. Має минути певний час на спокійне сприйняття цього варіанту. Відсутність партійних лідерів у п"ятірці послаблює ймовірні напруження і сварки з проблеми хто в об"єднанні вагоміший-"рівніший".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.12.03 | Shooter

   Yes!! (-)

  • 2001.12.04 | Михайло Свистович

   Re: Я б на місці Ющенка зробив саме так.

   Пустив би сильних кандидатів по мажоритарці, "освятивши" їх своєю підтримкою, а в п"ятірку взяв би іміджевих незаплямованих людей, але не політиків, наприклад, Євгена Сверстюка, Ліну Костенко, Ніну Матвієнко (якщо б вони погодились).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua