МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Застереження про балачки сам із собою

07/16/2001 | Technar
Останнім часом, тобто поки мене не було, на форумі разом із новими учасниками з'явився новий тренд, що негайно знайде відображення у правилах. А доти прошу припинити балачки сам із собою під різними ніками. Окрім розділу "Гумор". Там можна. Як знов побачу тут на форумі, то перенесу ваші розмови у "Гумор" не зважаючи на зміст.

Відповіді

 • 2001.07.16 | Рoман ShaRP

  Дозвольте нагадатися ....

  Це повiдомлення було вмiщено досить давно -- але перенесено в архiв без будь-якої реакцiї.

  Але питання, особливо на фонi правил , звучить досить принципово.
  "Самi собi будемо писати Kyiv, тодi як уся київська iнтернетiвска пiдарасiя, буде хуярити kiev де тiльки можна."
  Лiнк (це бачив так само НеДохтор -- але змовчав): http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_mova&key=994304475&first=994384705&last=992301580
  Пропоную: перевiрити на автентичнiсть. У разi такої --
  (я чув, що це один з модераторiв "мовного" форуму) негайно зняти, вiдправити на штрафмайдаанчик, а ще бажано додати суворе попередження.
  А вiд себе додам, що людину, що припускається ТАКОГО я гiдною поваги та розмови не вважаю.
  З усiма витiкаючими.


  Я розумію, шо сайт не встановлює лексичні норми, -- але подібна масова образа ні в чому не повинних людей вищенаведеним словосполученням є дуже грубим порушенням норм спілкування в Інтернеті, не повинна лишатися непокараною.

  То невже доведеться влаштовувати "розборки" в приватному плані?
  Досить в якомусь чаті просто спитати -- люди, що б ви хотіли от такому ... сказати -- і лінк дати. багааааааааато цікавого він потім про себе прочитає.
  Хотілося б цього уникнути, але , повторююсь, такі речі не повинні лишатися непокарані.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.07.16 | Technar

   Яке це має відношення до теми?

   Рoман ShaRP писав(ла):

   > Я розумію, шо сайт не встановлює лексичні норми, -- але подібна масова образа ні в чому не повинних людей вищенаведеним словосполученням є дуже грубим ....

   Поясніть мені будь ласка, кого саме тут ображено? І яким саме чином цитоване вами повідомлення порушує правила форуму?

   Щодо ідентифікації автора постінгу - виключеннь немає ні для кого. Не розголошується.

   Від себе зауважу, що в історичному плані так склалося, що усі особи, що намагалися ввести тут цензуру, волали про аморальність або "стукали" на поведінку інших дописувачів звідси пішли.
   Без допомоги адмін групи. Сподіваюся, що ви є у змозі зробити висновки та залишитися тут надовго.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.07.17 | Рoман ShaRP

    Re: Яке це має відношення до теми?

    Перш за все, наголошу на тому, що ситуація, здається, з*ясувалася, але ...

    1) То відноситься до теми як таке, що певною мірою стосується правил форуму.


    > Пояснiть менi будь ласка, кого саме тут ображено? I яким саме чином цитоване вами повiдомлення порушує правила форуму?

    2) ТИСЯЧІ людей пишуть в своїх даних, адресах і т.д. "Kiev".
    2а)Ніяк не порущує. То я визнаю. Разом з тим -- запропонований мною спосіб боротьби з такими заворушеннями так само не буде їх порушувати. Гадаю, серед користувачів Гала-чату, так само Бізарра чи там Атаса, тощо котрi пишуть в своїх даних пошти, ICQ чи там ще де "Kiev" , знайдуться такі, яким є чого , коли і як на такі "закидони" сказати.


    > Щодо iдентифiкацiї автора постiнгу - виключеннь немає нi для кого. Не розголошується.

    3) Перепрошую, але в даному плані то є дещо важливим. Я Вас прочитав тільки про одне -- чи є даний постінг автентичним постінгом власнику зарееєстрованого ніку "Ihor". Всьо. Мене не цікавить , живе він у Києві чи у Львові, працює на "Факти" чи на "Поступ". Мене просто цікавила автентичність повідомлення. (аби не мати "підставу", коли один пише замість іншого -- не на Майдані, але я зустрічався з підробкою нікнеймів і я не знаю, як ця проблема на МАйдані розв*язується )

    > Вiд себе зауважу, що в iсторичному планi так склалося, що усi особи, що намагалися ввести тут цензуру, волали про аморальнiсть або "стукали" на поведiнку iнших дописувачiв звiдси пiшли.
    Без допомоги адмiн групи. Сподiваюся, що ви є у змозi зробити висновки та залишитися тут надовго.

    В мене досить міцні нерви, твереза свідомість, чисті руки , і холодна голова. Але разом з тим існують багато шляхів вирішення конфліктних ситуацій.

    Варіант перший -- "флеймовий" , -- це реагувати по принципу, вибачайте за читату "підорасня" -- "сам підор, мурло, поц ... ". "Гарних слів" я знаю не менше "середнього" рівня на цьому форумі. Варіант додатковий -- залучити в тій справі до себе на поміч ще когось. Варіант другий зробити вигляд що ніц не сталося -- але я не з таких. І нарешті, варіант , як мені здається, цивілізований, -- звернутися до адмінгруппи для вирішення конфліктної та провокативної ситуації. Якщо неправий я -- прошу дати присуд мені, якщо не правий не я -- не мені відповідно. Якщо цей "тягар" по підтримці форуму в певних рамках для Вас заважкий -- тоді це моє звернення останнє і надалі всі подібні проблеми будуть вирішуватися іншими методами.

    Всьо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.07.17 | Technar

     Для п. Романа та не тільки

     Радий, що конкретна проблема є залагодженою.

     Якщо ви бачите порушення правил форуму - пишіть. Краще милом з урахуванням вельми доречного зауваження п. НеДохтора.

     Якщо порушеннь правил немає, але ви бачите систематичні негаразди, що на вашу думку потребують відображення у правилах, то пропонуйте ваші доповнення. Тут вже не милом, а голосно, щоб інші теж могли висловитися.

     Питання реакції на повідомлення окремих дописувачів або повідомлення певного змісту то є ваша особиста справа. Вирішуйте, як вважаєте за потрібне, у межах правил, звичайно.

     На вільному форумі модераторов крім адмін групи не буде, на інших волонтери вже зайняли ці місця. Нові форуми історично виникали через сталий інтерес до окремої теми. Люди, що найбільше розвивали ці теми, й ставали модераторами. Знайдете вашу тему, що викличе сталий интерес учасників, створимо і для вас новий форум.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.07.18 | Рoман ShaRP

      Re: Дякую +

      Останнiм часом (а до виборiв , на жаль, ця штука певно тiльки зростатиме), розмiри флейму побiльшали а розмiри конструктиву поменшали.

      Вживання "мiцних виразiв" ставить в незручне становище "цивiлiзованих" мешканцiв форуму , хоча Панi була права i людям зо слабкими нервами тут робити нема чого.

      Але. Так може статися -- i вiд того нiхто не застрахований, що у рамках форуму образи [чи провокацiю у термiнах Правил] можуть повторюватися.

      Я гадаю, що бiльш активне модерування могло б трохи полiпшити ситуацiю з флеймом.

      Так само, можливо, слiд надати користувачам можливiсть створювати logged (для зареєстрованих) теми та дiалоги. Це аж нiяк не зашкодить свободi слов -- будь-хто може завести собi Login, чи не так? І будь-хто може завести собі не-logged тему.

      Далі. "Бібліотека" так само лишається неструктурованою. Я не намагаюся анітрохи критикувати адмінгруппу -- мені невідомо реально. чи можлива взагалі повоцінна структуризація по розділах рубриках.

      Але мені здається, що то сприяло б поліпшенню роботи сайту та його доступності.

      Аналогічно. У зв*язку з наближенням виборів, але не тільки виникає, як мені здається , потреба створення розділу "Досьє" , де дописи , факти, статті розбілялися б по юридичним (партійним та організаційним) та фізичним особам.

      Своєрідне "Хто є who". Цю пропозицію можна подати на голосування , але якщо ми маємо тут ПОЛІТИЧНИЙ форум, без інформації про політичні партії він , на мою думку , буде дещо неповноцінний. Впершу чергу я би приділив увагу партіям, що входять до УБк, ФНП та УП , але документування потребують так само діяння "партії влади" , "трудовиків", "азаровців" та інших.

      Для мене особисто ця необхідність проявилася остаточно в процесі розвитку теми "Зеленого інтернету", коли вчинки та заяви ПЗУ промовисто говорять самі за себе.


      Далі. Дуже гостро , як на мене стоїть проблема ПОШУКУ. Своєї пошукової системи всередині Майдану НЕМАЄ, і то не є добре (мене просвітили , що подібні системи як правило пишуться на замовлення і недешево коштують). АЛЕ , -- можливо, в природі існує пошуковик, який здатен індексувати та проводити пошук по архіву та форумах Майдану. Якщо таки є -- де ?

      Якщо нема -- чи не можна за допомоги якоїсь операції НАВЧИТИ?

      І , наостанок. Чи не на приватне замовлення я (чи не тільки я) як до повнення до правил форуму можу дописати (потрібен help , а саме technotes)
      невеликий довідник з HTML, який допоміг би "громадянам" (а на мою думку про громадянство на Майдані вже можна говорити) робити свої дописи промовистішими. То що Miner, Mchno , DevRand ну і автор цих рядків може робити -- можна навчити і інших. Можливо, такого не треба чи воно вже є?

      Не бачу.


      І , наостанок, є одна проблема з віконцем, у яке воодиться постінг.

      ВОНО ЗАВУЗЬКЕ.

      Звісно , текст постінгу можна і потрібно відредагувати в зовнішньому незалежному редакторі. Але чи не буде доцільним то віконце розширити?

      Ще раз дякую -- за увагу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.07.18 | Technar

       І вам подяка

       Рoман ShaRP писав(ла):

       > Так само, можливо, слiд надати користувачам можливiсть створювати logged (для зареєстрованих) теми та дiалоги. Це аж нiяк не зашкодить свободi слов -- будь-хто може завести собi Login, чи не так? І будь-хто може завести собі не-logged тему.

       Це можливо тільки на окремому форумі. Форум може існувати або в вільному форматі або зареєстрованому як ви пропонуєте. Колись ми переводили цей форум у такий режим як засіб боротьби із сміттям. Це охолонуло пристрасті але не прижилося. Тобто технична можливість є, а суспільної поки що немає.

       > Далі. "Бібліотека" так само лишається неструктурованою.

       Прошу сюди
       http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_draft&key=994192329&first=995161786&last=992001325

       > Своєрідне "Хто є who". Цю пропозицію можна подати на голосування , але якщо ми маємо тут ПОЛІТИЧНИЙ форум, без інформації про політичні партії він , на мою думку , буде дещо неповноцінний.

       Може відкрийте тему у Бібліотеці та скидайте матеріали туди? Як набереться багато - виокремимо.

       > Далі. Дуже гостро , як на мене стоїть проблема ПОШУКУ. Своєї пошукової системи всередині Майдану НЕМАЄ,

       Як це? Користуйтеся лінком "пошук" на верхньому меню. Якщо треба вдосконалити цей пошук - пропонуйте як, багато чого є можливим.

       > можу дописати (потрібен help , а саме technotes)
       невеликий довідник з HTML

       Зваичайно пишіть. Я вже закликав волонтерів для цього раніше, але безрезультатно. Подивіться, що ще треба додати до help форуму, може виникнуть ідеї.

       Про вузьке вікно. Вже проходили. Тоді більшість вирішила, що вікно нормальне. Якщо опінія змінилася - я відреагую.

       І наостанок. Будь ласка пишіть на такі теми у драфти, бо розвиток сайту і є там однією з тем.
  • 2001.07.16 | Ihor

   Моє зауваження стосувалося київських інтернет провайдерів...

   > "Самi собi будемо писати Kyiv, тодi як уся київська iнтернетiвска пiдарасiя, буде хуярити kiev де тiльки можна."

   Чому кожна київська електронна адреса містить .kiev а не .kyiv?

   Можливо і є, але я не бачив.
   Усі листи які приходять з Києва навіть з Могилянської Академії та Університету Шевченка містять .kiev

   Очевидно що київські інтернет провайдери не підараси, скорш за все "пагані шкідники" типу їхнього капітана Діми Кахманюка, або просто безмозглі вівці.

   Вибачаюсь перед усіма кого образило моє не точно сфомульоване речення.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.07.17 | Рoман ShaRP

    ОК, вибачення приймаються ....

    Мені здається таки, ща ви , пане Ігор , не є поганою людиною ...

    тому попрошу Вас бути надалі дещо обережнішим в своїз висловах, вибачайте за нахабство -- але то є таке прохання до Вашої доброї волі.

    Будьласка, не ображайте людей , котрі Вам нічого поганого не зробили -- як би і якою мовою вони не писали.

    Тому що до тих , хто пише "Kiev" можна віднести ДУЖЕ БАГАТО.


    На жаль , я не є експертом і Інтернет-технологій (як і Ви, ДО РЕЧІ) , аде можу сказати, що то справа технічна а не патріотична (тобто, таке узгодження було прийнято насампочатку --тих людей, звісно , можна засудити -- але "потрібні зміни" не є вже в їх комптенції навіть, настільки я на цих теренах розуміюся. ).

    Можливо, то ріже око -- мені так само.


    Але я рішуче проти спочатк у говорити, а потім думати -- звідки то взялося і чого коштуватиме то змінити.
 • 2001.07.16 | Augusto

  Одне виключення!

  якщо людина має МПС - синдром розщепленої особистості (мултіпле персоналіті сіндром)! Така людина повинна сканером зробити копію медичної довідки та відправіти е-мейлом. Оце буде справедливо!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.07.18 | Максим’як

   Re: Врахуйте ще одну обставину.

   Бідних співробітників СБУ заставляють вкалувати за трьох на одну зарплату і в нічну зміну.
 • 2001.07.16 | Ростислав

  Згадайте, я ще кілька місяців тому

  радив Вам проаналізувати сю праву. Тоді Ви гордовито відмовились :-)))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.07.16 | Сергій Кабуд

   Послухайте, а хіба і так не ясно?

   ігноруйте цих казлів і вся масква.
   Я взагалі читаю лише улюблених авторів.
   ну ви знаєте кого:)
  • 2001.07.17 | Technar

   Це було вперше

   Це було вперше тут на форумі, коли людина розмовляла сама із собою з одного комп'ютера.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua