МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

interesting

07/23/2001 | 27

www.stringer-agency.ru


ПСИ-ФАКТОР


16 сентября в Киеве исчез журналист Георгий Гонгадзе. 2 ноября в лесу под Таращей был найден обезглавленный труп неизвестного. Через восемь месяцев было признано, что таращанские останки принадлежат Гонгадзе.

Восемь месяцев Украина с интересом наблюдала битву президента Кучмы и правительства Ющенко – Тимошенко над останками неизвестного. Президент доказывал, что все это провокация западных спецслужб. Правительство, что «заказчик» Гонгадзе – Кучма.

Битвы могло и не быть, если бы не отставной майор президентской охраны Николай Мельниченко, выбросивший на суд общественности кассеты с «прослушкой» Леонида Кучмы. На одной из них Кучма произносит фразу, которая впоследствии чуть было не приведет его к отставке.

За грохотом чисто криминального скандала проходила чисто конкретная борьба за право на приватизацию магистральных трубопроводов Украины. Боролись за это право Вашингтон и Москва.

Первый опирался на правительство Ющенко – Тимошенко. Вторая протянула руку помощи Кучме в самый тяжелый момент, когда президент был на грани поражения.

В итоге благодаря этой поддержке Кучма победил, а Москве было обещано заветное право на участие в приватизации газотранспортной системы Украины.

Отставной майор Мельниченко пытался убедить всех, что «писал» он Кучму в течение нескольких месяцев на обычный бытовой диктофон. Люди, хоть чуть-чуть знакомые с правилами охраны президента, знают, что это невозможно.

Кабинет президента несколько раз в день проверяется на предмет «прослушки». Так что снимать информацию могли только с расстояния и с помощью очень сложной аппаратуры.

Одиночка на такую операцию не способен. Зато она вполне по силам и американским, и российским спецслужбам.

14 июня все белорусские газеты получили копии письма двух бывших работников республиканской прокуратуры. Дмитрий Петрушкевич и Олег Случек пишут, что в Белоруссии по приказу властей создана специальная группа, которая занимается устранением неугодных власти людей.

Белорусский «эскадрон смерти», по словам бывших следователей, создавался при деятельном участии Службы безопасности президента и МВД республики.

Среди жертв группы якобы числятся экс-глава МВД Юрий Захарченко, предприниматель Анатолий Красовский, политик Виктор Гончар и оператор ОРТ Дмитрий Завадский.

Жертв сначала похищали. Потом вывозили в район Северного кладбища. Убивали выстрелом в голову и закапывали.

Налицо доскональное повторение украинского сценария.

Первое правило профессионального преступника - по возможности не повторять сценарий. Спецслужбы к непрофессиональным исполнителям не отнесешь

Украина и Белоруссия превратились сегодня в передовой край борьбы между США и Россией за советское наследство.

Если Россия потеряет контроль над Белоруссией и Украиной, то она навсегда распростится с мечтами стать частью общей Европы.

Если этот контроль получат США, то общей Европе не бывать никогда.

Вот и бьются Вашингтон и Москва за место под солнцем. А Европа еще до конца не осознала своих собственных интересов.

Первое правило профессионального преступника - по возможности не повторять сценарий. Спецслужбы к непрофессиональным исполнителям не отнесешь.

В случае же с Украиной и Белоруссией складывается впечатление, что работает не профессионал, а серийный маньяк-убийца.

Дело за малым. Провести психиатрическую экспертизу и выяснить, какая из спецслужб (США или России) проводит эти комбинации.

Відповіді

  • 2001.07.23 | Dmytro

    З кінця 2001 до 2003 року спостерігатимемо падіння неначе кісточок доміно всіх постсовєцьких режимів

    27 писав(ла):
    >
    > www.stringer-agency.ru
    >
    >
    > ПСИ-ФАКТОР
    >
    >
    >> 16 сентября в Киеве исчез журналист Георгий Гонгадзе. 2 ноября в лесу под Таращей был найден обезглавленный труп неизвестного. Через восемь месяцев было признано, что таращанские останки принадлежат Гонгадзе.

    <...>

    Дело за малым. Провести психиатрическую экспертизу и выяснить, какая из спецслужб (США или России) проводит эти комбинации. <<

    Зрозуміло, що у всіх колишніх країнах СССР за виключенням Прибалтики владна номенклатура застосовує репресії. Місцями це відбувається скритніше-професійніше, місцями знаходяться легалізуючі підстави. Те що відбувається в Україні і Білорусі свідчить лише про загострення психічного стану вищих керівників, які схиляються до крайніх засобів, і, по-друге, про розкол у владній верхівці - знаходится певна група, що бажає прибрати Тата і починає його здавати й дискредитувати. Стосовно психічного стану - Лукашенківська шиза ні для кого не є таємницею. Ще півроку тому оприлюднено висновки лікарів-експертів. Психічний стан Кучми зрозумілий і без експертизи - він весь час повторює про депутатів Верховної Ради що вони не є нормальними та й взагалі про всіх опонентів. Вся країна ненормальна, лише з Даниличем все гаразд.

    В Путіна теж свої дитячі комплекси пов'язані з Кавказом. Звідси гебістські підриви будинків, війна на знищення чеченців.

    Приклад з Милошевичем засвідчує що на деякі види злочинів не існує національного суверенітету. Усе це "слов'янське братство" - між собою і з Милошевичем - братство на крові.

    Лукашенко, Кучма, Путін - в черзі до Гааги. Або будуть знищені внутрішніми опонентами. Чи переможе Лукашенко 9 вересня? Чи проіснує Путін до 2002 року? (Б.Березовський прогнозує завершення Путіна ще в цьому році.) Кучму теж ніхто не збирається залишати в спокої - жодного авторитета не має з усіма пересварився і всіх дістав включно з Москвою.
  • 2001.07.24 | Горицвіт

    Re: кагебістська картина світу

    У подібних побудовах (типу strana.ru) мене більше всього вражає зневага їх авторів до всіх, крім американських (і часом російських) спецслужб. Вот, амєріка вєдьот борьбу за Украіну. Хочет у нас отобрать. І всі події пояснюються боротьбою цих двох спецслужб. “Американці організували багатотисячні демонстрації в Києві...” Хіба не абсурд. Маячня. Є народи, є сотні політиків зі своїми інтересами, активісти з ідеалами – це все не беруть в розрахунок психічно хворі російські аналітики. “Амєріканци сбросілі Мілошевича”, а те, що сербський народ роками боровся проти Мілошевича, ніс криваві жертви, кілька місяців тривали мільйонні демонстрації – пофіг.

    Вважається, що всі – бидло. І в усьому світі є тільки КГБ і ЦРУ.

    Правда, є ще одне пояснення, крім психіатричного. Така картина світу – це пропаганда (PR, по-модньому) КГБ, щоб підняти свою значимість.

    Тоді можна легко визначати авторство подібних публікацій, в т.ч. і stringer-agency.ru.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.07.24 | Shooter

      Мєстний St*inger був набагато цікавіший...


      Принаймі, не гнав такої відвертої туфти, яку нам пропонують в цьому опусі.

      Там її стільки багато, що навіть неохота в той бік плювати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.07.24 | AST

        Re: Мєстний St*inger був набагато цікавіший...

        "Мєстному" Стрінгеру, що здється мав почуття гумору, сподобалась би оця фраза:

        "Провести психиатрическую экспертизу и выяснить, какая из спецслужб (США или России) проводит эти комбинации. "

        :-)
  • 2001.07.24 | Адвокат ...

    Комплекс меньшовартости a la КҐБ

    ( ІМНО ) вони ( КҐБ, ФСБ, СБУ ) повиганяли геть усих своїх психіяторів. Чи то грошей не вистачає, чи то жаба заїла.

    Але віс отакі "ескапади" -- то лише прояви комплксу меньшовартости, інвалідности, неспроможности добре робити свою справу. Для ґестапівців-кґбістів ( москальських, чи хахляцьких ) -- то природньо. Вони і за часів совка "зірок із неба не хапали", а зараз -- зовсім чвах! Секретів немає, берегти нічого. Зовнішніх ворогів немає, викривати нікого. Всі "вороги унутрішні" -- відомі, шукати нікого. НУДЬГА!!! Але щось весь час не дає спокійно грати в гру "солдат спіт -- служба ідьот". Вони весь час чогось бздять. І перебувають у такому стані вже майже із десять років. Скільки вони не намагалися чогось утнути, все одно публіка їм не вірить. КРИЗА!!!

    Ось вони і починають знов "ґулять по круґу": Америка тисне, слов'яни -- єднаймося, Росія -- наш рулєвой... Разів зо три вже по тому колу "ґулялі", ніц не надибали ( бо ніц немає! ), але розуму Бог не дав, то й гуляють по четвертому...


    P.S. Херове ФБР в Амереці: і комп'ютери в них пропадають, і зброя... Херове ЦРУ в Америці: і те вони не так, і се... Але ж Америка жиє собі, і непогано, а Україна?, а Росія?
    Моя така думка, що всю оту публіку ( ґестапівців-кґбівців ) треба від їхньої служби прибрати, дати пензію гривень так 108 кожному в еквіваленті, тай усих -- на пейнт-бол. Ото їм буде і робота, і втіха. І не треба буде весь час із ЦРУ прутнями мірятись. :):
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.07.24 | SG

      Україні треба цим скористатися

      і запустити в ФБР, страни.ру, нг.ру, і прочее, своїх аналітиків. Поки росіяни воюють проти америки і ракет, Українському уряду треба домовитись про такі стратегічні речі, як поселення українців у східній частині росії для експлуатації тамтешніх ресурсів, надання вида на проживання України висококласним і недооплачуваним російським вченим і діячам, і таке.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".