МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голосувати не за кого...

12/31/2001 | Ігор, pp.com.ua
На мій погляд ні одна політична сила та ні один політик не викликає бажання за нього голосувати. І це не тільки в мене, а в абсолютної більшості людей, з якими я говорю. За ці роки люди зрозуміли, що усі ті бренди є тільки прикриттям тої чи іншої групи крупного капіталу і ніхто інтереси простих людей, у тому числі дрібних підприємців не захищає. Тому заклик ігнорувати вибори як ніколи актуальний.

Відповіді

  • 2002.01.01 | ilia25

    А чи не здається вам...

    Ігор, pp.com.ua писав(ла):
    > На мій погляд ні одна політична сила та ні один політик не викликає бажання за нього голосувати. І це не тільки в мене, а в абсолютної більшості людей, з якими я говорю.

    А чи не здається вам, що саме цей феномен є причиною всіх бід? Коли ви пишете про ігнорування виборів, ви тим самим визнаєте свою нездатність боротись за краще життя. Ця нездатність дійсно властива більшості українців. І те, що вона цілком пояснюється об'єктивними причинами, не впливає на незадовільний кінцевий результат.
  • 2002.01.01 | IApple

    Правильно, віддайте свою долю в руки іншим

    У них не настає "горе от ума" тіпа вашого (напевне від їхньої необізнаності чи тупості), то вони для вас і виберуть.
    Та не плачте потім, що вибрали вони тупо чи необізнано, бо ви ж їм і помогли.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.01.01 | Ігор, pp.com.ua

      Удавані буржуазні вільноти

      Коли ми вчилися у інституті, вибори у нас були безальтернативні, однопартійні. Це вже потім почався плюралізм... А тоді були вибори без вибору і партійні агітатори розвінчували буржуазні вибори, де за різними партіями стоіть одне й те ж капіталістичне мурло. Тобто свобода вибору тільки у свободі вибрати собі того чи іншого експлуататора. Тільки тепер на практиці зрозумів, як вони були праві. Вибирати доведеться серед бандюків чи просто проходимців. На жаль українцям так і не вдалося утворити жодної порядної політичної сили. На попередніх виборах мої знайомі для свіжаку голосували для зелених. Тепер усі розуміють, що ці бренди не мають ніякого значення і розраховані на замулювання очей виборців. Взагалі, як ви думаєте, можна створити порядну партію чи ні? Здивований отією тягою національного осередку до Ющенка чи до Тимошенко. Все таки серед простих людей, не політиків, з якими я розмовляю, їм не вірить ніхто. Єдина їх "перевага" - національність. Але цього замало.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.01.01 | Shooter

        Re: Удавані буржуазні вільноти

        Ігор, pp.com.ua писав(ла):
        > Здивований отією тягою національного осередку до Ющенка чи до Тимошенко.

        ?? Є тому розумна альтернатива?

        >Все таки серед простих людей, не політиків, з якими я розмовляю, їм не вірить ніхто.

        ?? Подивіться на результати соцопитувань. Власні враженя: серед простих людей в моєму реґіоні Ющенку вірить абсолютна більшість.

        >Єдина їх "перевага" - національність. Але цього замало.

        Ще одна "цікава" думка. Ви би ще про мову згадали...
        Радує, що за 10 останніх років екстреми в національному, як і мовному питаннях, значно стерлися. Є надія, що через 20 років це вже буде "природнім" і нікого не хвилюватиме.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.01.01 | Ігор, pp.com.ua

          Що таке вірить?

          Відносно Юшенка? Адже Ющенко нічого і не каже... чому ж тоді вірити?
          Тому що він не ракло? Що не буде розкрадати бюджет, коли прийде до влади? Якраз в це не дуже то вірять. Хто санкціонував переводи за кордон та обратно, обдурюючи МВФ? А який стан його особистого багатства? Адже зарплата його маленька була, а підприємцем він здається ніколи не був? Боюся, тут не складеться.
          Можна ще вірити, що він запровадить якусь особливу політику, яка допоможе розвитку економіки та опосередковано громадянам України. Не помічав за ним такого хисту. Ніколи не чув його відношення до дрібного підприємництва або якихось реальних дій на його захист та розвиток підприємництва. Водив руками перед екраном - це все, чим він запам'ятавсь.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.01.01 | Shooter

            Ви сам себе запитуєте?

            Ігор, pp.com.ua писав(ла):
            > Відносно Юшенка? Адже Ющенко нічого і не каже... чому ж тоді вірити?

            Маючі вуха - нехай почують. Знайдіть останнє інтерв'ю Ющенка на УкрПравді або тут, зацитоване Максим'яком, - там все і "почуєте".

            > Тому що він не ракло? Що не буде розкрадати бюджет, коли прийде до влади? Якраз в це не дуже то вірять. Хто санкціонував переводи за кордон та обратно, обдурюючи МВФ?

            Ваше прізвище не Суслов, часом? "Обдурюючи" МВФ, Нацбанк сприяв отриманню позички від МВФ - а, значиться, і виконанню бюджету (зарплата вчителів, лікарів, етс., етс.) України.

            >А який стан його особистого багатства?

            А який?

            >Адже зарплата його маленька була,

            А яка замаленька?

            >а підприємцем він здається ніколи не був? Боюся, тут не складеться.

            Що не складеться і в кого?

            > Можна ще вірити, що він запровадить якусь особливу політику, яка допоможе розвитку економіки та опосередковано громадянам України. Не помічав за ним такого хисту.

            :): Читай далі.

            >Ніколи не чув його відношення до дрібного підприємництва

            Будьте уважні!! (І сходіть до лора) Протягом останнього місяця він публічно заявляв про своє ставлення до малого підприємництва (в Луцьку, якщо я не помиляюся).

            >або якихось реальних дій на його захист та розвиток підприємництва. Водив руками перед екраном - це все, чим він запам'ятавсь.

            :): :): :):

            "Что-то с памятью твоєй сталось".
            Спробую нагадати кілька "дрібниць", котрі, виглядає, випали з Вашої уваги. Як, скажімо, стійкість гривни (при постійному відчутному зменшенні ВВП України до 1999 включно), виплата всіх заборгованостей з пенсій і зарплат, повернення 10% (1 млрд. 800 млн USD) зовнішнього боргу України, ліквідація "бартерних" розрахунків в паливно-енерґетичні сфері, котра "витягувала" сотні мільйонів гривень у приватні кишені...достатньо?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.01.02 | Ігор, pp.com.ua

              У Луцьку казав, кажете...

              Нехай щось каже. Не вірю все одно. Казати можна все що завгодно. Тим більше, що то пищуть помічники. Що я Ющенка не знаю? Я вже трохи розбираюся на людях.
              Хто Суслов такий? Мишастий кардинал? До чого він тут? Обдурюючи МВФ, Нацбанк не сприяв отриманню позички від МВФ - а, значиться, і виконанню бюджету (зарплата вчителів, лікарів, етс., етс.) України, а покривав розкрадання цих позичок. За які тепер повинні розплачуватися податкоплатники. Час показав, що ті позички були для України шкідливі.

              >Що не складеться і в кого?
              Ні у кого, хто захоче виправдати матеріальний стан Ющенка та інших наших керманичів.


              >Будьте уважні!! (І сходіть до лора) Протягом останнього місяця він >публічно заявляв про своє ставлення до малого підприємництва (в >Луцьку, якщо я не помиляюся).

              Я у Луцьку не був. Може він ще у тещі щось казав.

              >Як, скажімо, стійкість гривни (при постійному відчутному зменшенні >ВВП України до 1999 включно),

              Це далеко не однозначне досягнення. Багато хто вважає ту політику штучної стійкості згубною для української економіки.

              виплата всіх заборгованостей з пенсій і зарплат, повернення 10% (1 млрд. 800 млн USD) зовнішнього боргу України,

              Ви повинні знати, що це за рахунок вкрадених у населення 5 мільярдів прибуткового податку та неповернутого ПДВ. А якщо й були досягнення, так це завдячуючи спрощеним схемам оподаткування і зменшенню втручання держави в економіку. Менше стали заважати - ось і вся заслуга. І Ющенко тут ні при чому. Також сприятлива експортна ситуація.



              ліквідація "бартерних" розрахунків в паливно-енерґетичні сфері, котра "витягувала" сотні мільйонів гривень у приватні кишені...достатньо?

              Тут я не спеціаліст. Але не думаю, що тут є якась участь Ющенка. Тобто я його не вважаю фігурою взагалі. Кукла якась водяча руками. Хіба що дійсно, заважати не буде.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.01.02 | Чув

                "Re: У Луцьку казав, кажете..." - зверність увагу!

                Ігор, pp.com.ua писав(ла):
                > ... цих позичок. За які тепер повинні розплачуватися податкоплатники. Час показав, що ті позички були для України шкідливі.

                Це класична риторика Наталі Вітренко і ПСПУ.

                > >Як, скажімо, стійкість гривни (при постійному відчутному зменшенні >ВВП України до 1999 включно),
                > Це далеко не однозначне досягнення. Багато хто вважає ту політику штучної стійкості згубною для української економіки.

                Дзвіночок №2. Процес збільшення вартості гривні до долару є невигідним імпортерам. Справа в тому, що ви купуєте долари у січні і відправляєте їх у Китай, а коли приходять товари, то ви дізнаєтесь, що потратили на них більше гривень, аніж могли, адже долар "впав".

                Навпаки процес "зменшення" курсу долара до гривні є вигідним експортерам, тобто українській економіці.

                У попередньому постингу, я може занадто різко, але вже показав, наскільки не співпадають інтереси так званих "дрібних підприємців" і іншої України. Теперішні висловлювання ігоря - прекрасна ілюстрація.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.01.02 | Ігор, pp.com.ua

                  Між трьох сосен заблудили...

                  Між Вітренко, експортером та імпортером. Мабуть на Вітренко загледілися, на її екстер'єр. Файна мабуть пані.
                  У нас класично вважається, що експортерам вигідно падіння українських грошей, бо для них тоді дешевшає робоча сила: деякий час зарплата залишається на тому ж рівні, а її наповнення падає.Навпаки, при стійкісті та зростанні українських грошей вони скиглять і просять Кабінет міністрів припинити це та хоч трохи опрокинути українські гроші. При стійкому, тим більш стійко заниженому курсі долару, розгортаються імортери і закордонна продукція чавить нашу доморощену. Так що не треба ля-ля. З цього якраз для українських експортерів і промисловості була згубна стійкість курса, яку запровадив Ющенко.
                  Хоч я і не зрозумію, при чому до валютного курсу дрібні підприємці. Можу лише сказати, що нам простіше працювати, коли валютні курси стійкі. Але робити з цього якісь макроекономічні чи політичні висновки я б не став.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.01.04 | Михайло Свистович

                    Re: Між трьох сосен заблудили...

                    Ігор, pp.com.ua писав(ла):
                    > У нас класично вважається, що експортерам вигідно падіння українських грошей, бо для них тоді дешевшає робоча сила: деякий час зарплата залишається на тому ж рівні, а її наповнення падає.Навпаки, при стійкісті та зростанні українських грошей вони скиглять і просять Кабінет міністрів припинити це та хоч трохи опрокинути українські гроші. При стійкому, тим більш стійко заниженому курсі долару, розгортаються імортери і закордонна продукція чавить нашу доморощену. Так що не треба ля-ля. З цього якраз для українських експортерів і промисловості була згубна стійкість курса, яку запровадив Ющенко.

                    І при цьому згубному для експортерів Ющенку склалася сприятлива експортна ситуація. Це знову з Ваших слів, а не з моїх.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.01.04 | Ігор, pp.com.ua

                      Ющенко був і до і після... Жахлива помилка!!!

                      Сприятлива експортна ситуація і розквіт на внутрішньому ринку почалися вже після того, як криза змела штучні ющенковські побудови валютного ринку. Може це і було зручно покупцю, коли курс довго тримався на 1.8, але для українського виробника то були погані часи. Справа в тому, що усі кредити направлялися на підтримку дешевого курсу долару, тобто прямували на біржу, де кредитні долари продавалися дуже дешево. На ці дешеві долари закупався імпортний товар, який фактично субсідіювався тими кредитами, був дуже дешевим і перемагав аналогічні вітчизняні товари однією лівою. Населення купувало дешеві снікерси та німецьку горілку(!!!), спускало ці кредити в унітаз. Я торгував парфумами, так от дійшло до того, що завозили з Іспанії тройний одеколон!!! Кінчався, проїдався кредит, підходив наступний. Така круговерть знищувала українське виробництво і заводила Україну у боргову пастку. Ціною кредитів і руками Ющенко та інших МВФ знищувало нашу промисловість. А після кризи, коли штучні побудови впали, встановився нормальний, вільний курс, де той імпорт і подівся і почало розвиватися наше виробництво. До речі, Ющенко визнав цю свою жахливу помилку, можливо не у повному обсязі, але визнав.

                      Ваші дописи спокійні та розсудливі і це не може не подобатися, але, теж не ображайтесь, у оцінці економічних явищ Ви іноді помиляєтесь і методологічно і хронологічно, тут Ви мабуть не такий великий спеціаліст, як у політиці.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.01.05 | Мартинюк

                        Ви суперечите самі собі

                        Трохи нижче Ви, на власному прикладі, описували як інфляція зашкодила навіть такому торговому бізнесу, який зазвичай з цієї інфляції має користь. Що вже казати про ті сфери де інфляція однозначно шкідлива. Тим більше такий варіант інфляції , який зменшує купівельну спроможність населення і врешті цілої країни, знецінює загальну вартість банківських ( і не тільки) активів.

                        Коли мужчина починає переконувати , що мягкий член це краще аніж твердий з нього всі починають сміятися. Чомусь однак в Україні дуже багато "поважних людей" з не менш поважним виглядом мелять нісенітниці перед телекамерами про шкідливість стабільної гривни.


                        У всіх нормальних країнах стабільність і високий курс її валюти завжди є ознакою стабільності країни і економіки, надійним сигналом що ця країна та економіка має хороші перспективи. Прихильники нестабільності української валюти, якщо розібратися насправді є або прихильниками стабільності рубля чи стабільності доллара, або ж просто аматорами внутрішньої політичної чи економічної нестабільності. Ще можна якось зрозуміти людей, котрі з того мають якісь економічні інтереси, хоча вони як правило виглядать негарно - це або неповернення фінансових чи матеріальних кредитів , чи просто використання ненормального "кризового" попиту.

                        Дійсно в часі стабілізації структура попиту змінюється в сторону накопичення і купівлі більш дорогих товарів тривалого користування. Жвачки, цукерки і набори трусиків як правило масово розкуповуються тоді коли покупець не певний у тому що вартість його грошей завтра утримається на тому самому рівні.

                        Коли гроші стають стабільними споживач починає відкладати гроші спочатку на меблі і телевізор, потім на автомобіль, а потім вже на квартиру чи навіть будинок. Нічого поганого в тому немає - слід просто слідкувати за ринком і міняти структуру товару і стратегію продаж. - Спробуйте замість жвачок продавати ручки для дверей. У всякому разі по всьму Києву продають одні і ті самі, як колись за часів СРСР.

                        Інша річ що малій торгівлі в Україні фактично заблокована можливість торгувати товарами вітчизняних виробників. Також вважаю що надмірними є обмеження , які обмежують ввезення дрібних партій товарів -українському виробнику було б вельми корисно відчувати за спиною "дозоване" сопіння іноземних конкурентів.

                        Врешті малі підприємці успішно займаються не тільки торгівлею, але й виробництвом чи послугами. Вони аж ніяк не скаржаться "тверду" гривню - спробуйте робити скажімо табуретки, і ви в цьому переконаєтеся також.

                        Інша річ що стійка стабільна гривна на декого діє настільки ж дратівливо як вигляд синьо-жовтого прапора і тризуба - охота помяти порвати і потоптати ногами. На це вже ради нема - якщо вже так хочеться жити у фінансовому відстійнику світової інфляції - то живіть, але не вдавайте з себе економічного світоча. У ваших краях ( у Харкові здається?) ідеологічні догми так само заперечують економічну доцільність як і в деяких районах України Західної. Те що при цьому проголошуються гасла абсолютно протилежні суті не міняє.

                        Окрім того мушу вам повідомити , що як би Нацбанк нічого не робив, то ваш коханий доллар ( з рублем на пару) міг би спасти до 2,5-3 гривен. Це є теперішній реальний курс гривни. Той курс доллара який стоїть в обмінниках є суттєво завищеним і досягається великими зусиллями Нацбанку під політичним тиском президента, закордону і компрадорського бізнесу.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.01.05 | Максим’як

                          Re:Чи варто переконувати: РР є пропаг. із ком. Ржавський-Рабi(-)

                        • 2002.01.05 | Ігор, pp.com.ua

                          Я не є прихильником нестабільної гривні!

                          Я проти її штучної стабільності. Те що робилося Ющенком у передкризові часи це було переїдання віагри, якою послуговувались закордонні кредити. Поки їли, поки гривня стояла, тільки кредити скінчились, з тріском впала. Валютний курс не первісна економічна категорія. Он подивіться що зараз у Аргентині, яка жорстко тримала курс песо=долар. Страшні борги, розтрощена економіка.
                          Коли курс відпустили на волю, він впав, але потім встановився і тримається сам, без штучних вливань. Навчилися жити без віагри. Тому що розвинули своє виробництво, впала потреба у імпортних товарах і звідси у закордонній валюті.
                          Зараз інфляція звичайно непотрібна. Тим більше, якщо це буде друкування незабезпечених грошей державою. Це б було просто вийманням грошей з кишень у людей, прихована експроріація. Я вірю у гривню і роблю відповідні кроки - позбавився від доларів. І інших умовляю так робити - переводити збереження у банках, номіновані у доларах у гривню. Чим менше у нас буде ходити закордонної валюти, тим ми будемо багатші. Хоч такі страни, як Японія для диверсифікації тримають велику частину свого капіталу у доларах. У них такий валютний запас навіть більше ніж у США. Загалом, я не дуже розбираюся у цьому, як думаю і Ви, тому пропоную припинити уявляти із себе біржових маклерів. Я вже казав, що встановити оптимальний курс і монетарні показники, то справа науковців та фінансистів, а не політиків. Чим менше туди будуть лізти політики, тим краще.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.01.05 | Михайло Свистович

                            Re: Як я втомився

                            відповідати на Ваші постинги. Ви забули яким жахливим явищем була інфляція? А чи Вам невідомо, що Нацбанк не є державою в державі, що Ющенко отримував завдання від уряду тримати долар і тримав його в межах своїх сил, та ще й при цьому йому вдавалося найменше шкодити економіці. Їй-бо, мені багато в чому не подобається Ющенко і як економіст, і як банкір, але кращого за нього поки що не було.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2002.01.05 | Ігор, pp.com.ua

                              З'їжте снікерс!

                              Тобто Ви не прихильник Ющенко, а будете голосувати за нього за відсутністю кращого? Невже ми такі безталанні? Хоч з цього я і починав цю тему...
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2002.01.05 | Михайло Свистович

                                Re: З'їв український снікерс: хліб з салом!

                                Ігор, pp.com.ua писав(ла):
                                > Тобто Ви не прихильник Ющенко, а будете голосувати за нього за відсутністю кращого? Невже ми такі безталанні? Хоч з цього я і починав цю тему...

                                Звідки Ви це взяли? Я не буду голосувати за Ющенка, просто не люблю, коли на людину наїжджають несправедливо.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2002.01.05 | Ігор, pp.com.ua

                                  Теж добре(-)!

                      • 2002.01.05 | Михайло Свистович

                        Re: Дійсно жахлива помилка!!!

                        Тоді, коли падіння долара змело "ющенківські пастки проти України", експортна ситуація продовжувала залишатися такою ж жахливою. Вона почала покращуватись набагато пізніше, а долар в ті часи був стабільним-стабільним. Гривня також :):
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.01.05 | Ігор, pp.com.ua

                          Звичайно, не зразу!!!

                          Деякий лаг повинен бути. Миттєво такі речі не робляться. Спочатку впав попит на імпорт з-за його дороговизни, появився попит на дешеву вітчизняну продукцію, вітчизняні підприємства наростили виробничі потужності, потім вони заповнили ті товарні пустоти, які залишились від ставшого дорогим імпорту, потім почали робити вже і на експорт. Звичайно і доля щастя була - сприятлива міжнародна ситуація, попит на сталь і т.д.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.01.05 | Михайло Свистович

                            Re: Звичайно, не зразу!!!

                            Лаг не може становити більше ніж півроку. Тут він був значно більшим.
              • 2002.01.02 | Shooter

                Re: У Луцьку казав, кажете...

                Ігор, pp.com.ua писав(ла):
                > Нехай щось каже. Не вірю все одно.

                За вірою/ невірою - в церкву.

                > Хто Суслов такий? Мишастий кардинал? До чого він тут?

                Ваші слова - цитати Суслова.

                > Обдурюючи МВФ, Нацбанк не сприяв отриманню позички від МВФ - а, значиться, і виконанню бюджету (зарплата вчителів, лікарів, етс., етс.) України, а покривав розкрадання цих позичок. За які тепер повинні розплачуватися податкоплатники. Час показав, що ті позички були для України шкідливі.

                Не меліть дурниць. Якщо вже на те пішло, то згідно української бухгалтерії нацбанк не обдурював МВФ. Щодо позичок, то штучно завищуючі свої активи згаданою операцією тоді, коли ВВП кожного року зменшувався на 5-7%, Нацбанк отримував змогу отримати чергову фінансову ін'єкцію для того, щоб держава мала чим виплатити людям хоч би той мізер "на хліб і молоко", який платила в той час . В результаті цієї операції Ющенко не поклав собі в кишеню ані цента.

                > >Що не складеться і в кого?
                > Ні у кого, хто захоче виправдати матеріальний стан Ющенка та інших наших керманичів.

                Який в нього матеріальний стан? Злочинний? Ви володієте про це якимись даними? Чи знову мелете дурниці?
                Якби на Ющенка був хоч мінімум компромату - його би вже давно знищили. Це Вам доходить?

                > >Будьте уважні!! (І сходіть до лора) Протягом останнього місяця він >публічно заявляв про своє ставлення до малого підприємництва (в >Луцьку, якщо я не помиляюся).
                >
                > Я у Луцьку не був. Може він ще у тещі щось казав.

                То є Ваші проблеми, що Ви не були. Проте я теж там не був - але знаю, що саме в Луцьку на зустрічі із журналістами Ющенко декларував свою позицію по малому підприємництву. І щоб знати це, потрібно було лише більш-менш уважно слідкувати за перебігом політичних подій в Україні. Чи Ви хочете, щоб Ющенко зайшов до Вас у гості і особисто поділився з Вами своїм баченням згаданої проблеми?

                > >Як, скажімо, стійкість гривни (при постійному відчутному зменшенні >ВВП України до 1999 включно),
                >
                > Це далеко не однозначне досягнення. Багато хто вважає ту політику штучної стійкості згубною для української економіки.

                :): Вважають, мій милий, одиниці, котрі мали доступ до ліквідних експортних ресурсів України і котрим було мало їх надприбутків. В ситуації, коли 80% населення країни живе з зарплатою менше 100 USD, будь-яка девальвація гривни би майже відразу відчутно відбилася на їхньому життєвому рівні.

                > виплата всіх заборгованостей з пенсій і зарплат, повернення 10% (1 млрд. 800 млн USD) зовнішнього боргу України,
                >
                > Ви повинні знати, що це за рахунок вкрадених у населення 5 мільярдів прибуткового податку та неповернутого ПДВ. А якщо й були досягнення, так це завдячуючи спрощеним схемам оподаткування і зменшенню втручання держави в економіку. Менше стали заважати - ось і вся заслуга. І Ющенко тут ні при чому. Також сприятлива експортна ситуація.

                :): І дійсно: не було Ющенка - все було "путьом". Зовнішній борг ріс, зарплати-пенсії вчасно не виплачувались, обленерго приватизувалось "рідними" бандюками через офшори за смішні ціни, етс., етс. За часів уряду Ющенка все змінилося на протилежне - але то була чиста випадковість. Ющенко тут нідочого: він в той час просто сидів собі в кабінеті ПМ - і насвистував.

                > ліквідація "бартерних" розрахунків в паливно-енерґетичні сфері, котра "витягувала" сотні мільйонів гривень у приватні кишені...достатньо?

                > Тут я не спеціаліст. Але не думаю, що тут є якась участь Ющенка.

                :): :): :): А кого? - розкажіть-но!

                >Тобто я його не вважаю фігурою взагалі.

                То Ваші особисті проблеми, далекі від об'єктивного стану речей.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.01.02 | Ігор, pp.com.ua

                  Може і насвистував...

                  Дійсно, інформація у мене обмежена щодо Ющенка, але це і не дозволяє обирати його. Принаймні по телебаченню я ніколи нічого розумного від нього не чув, я ж кажу, водив руками, як Чумак, і зачаровував курс долару, щоб він не ріс. Але прийшов момент, коли і руками не втримав... Добре правда, що банківська система не посипалася, як у Росії, так може це заслуга Гетьмана. Чи це Ющенка заслуга? Кризу витримали тоді, хоч попередити і не змогли. Ріст економіки я пов'язую все таки з введенням фіксованого податку, єдиного податку, спецпатенту, фіксованого сільхозподатку, зменшенню втручання держави,а тут Ющенко був ні при чому. Просто хоч трохи народ одержав змогу працювати. А що Ющенко мафію якусь розігнав чи що? Що він конкретно зробив? Можете назвати Постанову Кабміну, якою він таке утворив? Наведення порядку у енергосфері? Чим він конкретно допоміг пенсійному фонду? Давайте у Зайчука запитаємо?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.01.03 | Shooter

                    Ти його у ворота - а він через тин

                    Сперечатись з Вами - без змісту. Оскліьки Ющенко для Вас - об'єкт віри (чи, вірніше, невіри), а віра - річ ірраціональна.

                    Лише дві ремарки. Локомотивом економіки України в 2001 р. була промисловість і часткове впорядкування паливно-енергетичного сектору, а не зміни в тих секторах економіки, про які Ви пишете.

                    І друга. Ви хотіли знати, що зробив Ющенко - я Вам написав. І Вам немає чим контрарґументувати. Якщо ще мало - можу нагадати реструктуризацію зовнішніх зобов'язень України весною-2000 (пам'ятай про Арґентину!), успішне виконання бюджету-2000 і якісний бюджет-2001.

                    Ющенко і до цього, звісно, жодного стосунку не мав.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.01.03 | Ігор, pp.com.ua

                      Напишемо книгу "Ющенко" чи "Феномен Ющенко"

                      Тоді може повірю. Взагалі то дійсно такої літератури дефіцит.
                      Як він все це робив, що Ви кажете? Де конкретні факти? Документи якісь залишились? Де Постанови Кабміну? Або хоч розпорядження?
                      Так можна сказати все що завгодно. Що і ДніпроГЕС він побудував. Може все це зробила ринкова регуляція. А чому і ні? У нас не же не планова економіка. Які важелі мав Ющенко окрім не заважати? Реструктуризацію зробили. Це гарно. Але чому у борги залізли до того? Хто вибудував піраміду ОВГЗ, котра потім рухнула. Досі банкам борги не погасили. Все це теж справа Ющенка. Чому він дозволив "Україну" розкрасти? Де ж його контроль?
                      Де його екномічна програма. Можете лінк у Інтернеті дати?
                      Що він такого сказав чи написав, щоб не у Луцьку?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.01.03 | Максим’як

                        Re: Ви власну безграмотність хочете видати за достойність?

                        Від фіксованих податків бюджет поповнився на аж 600 млн. гривень, а для вирішення заборгованостей з пенсій та зарплат потрібно було 10 млрд.гривень.

                        Не подобається Ющенко? Ну, які проблеми? Має ж комусь і Бродський подобатися. Десь є ті маргінали в кількості 2% куплених, якраз на скільки в них грошей хватає? Он в Суркіса із Медведчукам тільки на 3,9% хватило, а потім ще два тижні змушені були доплачувати Кучмі за 1,8%, щоб в парламент попасти.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.01.03 | Ігор, pp.com.ua

                          Звідки такі дані про фіксовані податки?

                          І що Ви називаєте ними? Може Ви маєте на увазі спрощені системи оподаткування, обліку та звітності? Їх зараз чотири - фіксований прибутковий податок, єдиний податок, спецпатент, фіксований сільськогосподарчий податок. Ви мабуть мали на увазі тільки фіксований прибутковий податок? Але підприємці, які торгують за ним, сплачують ще і ринковий збір, який десь такий же за величиною. Потім ринки платять чималенький податок на землю. Наймані працівники, які працюють на ринках, ще платять прибутковий податок.І біля ринків зайнято чимало людей, які теж щось платять до бюджету.

                          За Бродського та за інших, кого Ви назвали, щось не хочеться голосувати. Але чим все-таки Ющенко Вас заворожив?
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.01.04 | Максим’як

                            Re: Ющенко за час урядування ніяк незашкодив ПП-тву.

                            Уряд Ющенка не приймав законів на обмеження ПП, навпаки ПП отримало сприяння.

                            Отже, Ваша неприязнь до нього чи несприймання має зовсім інший характер. Очевидно, що це позиція з критики Ющенка належить Вашому нинішньому працедавцю, тобто людям, які стоять за Вами і Вашою сторінкою, мета якої власне не допомагати ПП, а шукати і формувати протестне мислення, використовуючи інтернет та проблеми ПП і, як кажуть, відводити в сторону, перед виборами згенерувати протестне мислення і відвернути якусь дещицю малосвідомих від справжніх проблем.

                            Інша справа, що гроші Ви отримуєте від своїх працедавців майже даром, бо кваліфікація Ваша, вибачайте, з цих питань є низькою.

                            Приватне підприємництво в сфері базарної та вуличної торгівлі має тільки єдиний плюс: звільняє державу від опіки за безробітними та малозабезпечиними.

                            Все решта приносить державній економіці тільки шкоду.
                            1. Вивіз капіталу
                            2. Підтримка іноземного виробника
                            3. Джерело та середовище оборотів тіньового капіталу
                            4. Джерело та середовище кримінальних дій
                            5. Сприяння контрабанді
                            6. Сприяння виробництва фальсифікатів
                            7. Всі і все, що перебуває в сфері ПП (базар-вулиця) є середовище надзичайно психічно неврівноважене і перебуває в постійному стресі.
                            8. Всі і все, що перебуває в сфері ПП (базар-вулиця) працює винятково на себе і вносить в державний бюджет заледве кілька відсотків (якщо не помиляюся 6%)

                            Все це копійки до бюджету, якщо говорити про єдиний податок (його платять не тільки ПП) та про фіксований прибутковий, враховуючи кількохмільйонну кількість задіяних в цій сфері.

                            Решта зборів є місцевими податками і суттєво розкрадаються на шляху до місцевих бюджетів.

                            Так при чому тут Ющенко?? Тому, що в країні немає інфляції? Тому, що Ющенко зацікавлений в розвитку місцевого виробника і наповнення бюджету завдяки його праці, а не вуличної торгівлі?

                            Доречі, нинішній наїзд на ПП робить уряд Кінаха і відомство Азарова. Не чую обурення діями Кінаха.
                            Так при чому тут Ющенко??
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2002.01.04 | Ігор, pp.com.ua

                              З Кінахом і так все зрозуміло...

                              Ця ж гілка присвячена проблемам голосування. Аксіома що ми не будемо голосувати за пратію влади - ЗаЄду та її складові частини. Тому ми їх і не критикуємо. Що нам залишилося - комуністи та національно-свідомі сили та пнримкнувші під прапором Ющенка. Тому ми його і обговорюємо. Я ніколи не чув бодай слова від Ющенка про дрібне підприємництво - ні за ні ні, тобто ні риба ні м'ясо.
                              За нами ніхто не стоїть, ніякі протестні сили, це наша ініціатива, виключно на рішення проблем дрібного підприємництва і нас ніхто не фінансує, окрім внесків членів профспілки, та й то на сайт з них не йде ні копійки. На цю думку Вас міг би навести хоча б вигляд нашої сторінки. Інакше це був би наворочений сайт. Хоча б як Майдан. Але цього нема.
                              По суті конкретних звинувачень проти дрібного підприємництва зараз ніколи. Відповім пізніше.
                      • 2002.01.03 | Shooter

                        "Феномен Ющенка"

                        :):
                        Кажу ж Вам - віруючий Ви. А тому припиняю з Вами дискусію.

                        А феномен Ющенка дійсно існує. Тільки швидще в царині політики.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.01.03 | Максим’як

                          Re: "Феномен Ющенка" має винятково з економічну суть (-)

                      • 2002.01.04 | IApple

                        Не валіть з хворої голови на здорову

                        >Реструктуризацію зробили. Це гарно.

                        Це ви самі сказали. Отже за реструктуризацію в великій мірі можна дякувати саме Ющенку (призначення його прем"єром неоднозначно пов"язували з необхідністю "пробити" реструктуризацію боргів, яких якраз на той час назбиралось аж занадто, а західні кредитори стерпіли лише під впливом сподівань на економічну політику саме Ющенка)

                        >Але чому у борги залізли до того? Хто вибудував піраміду ОВГЗ, котра потім рухнула. Досі банкам борги не погасили. Все це теж справа Ющенка.

                        Тут все правда, окрім останнього речення. ОВДП випускало Міністерство фінансів, воно вирішувало скільки їх випускати, під які проценти... НБУ лиш обслуговував мінфін а повинен був це робити згідно законодавства України. То подякуйте за "піраміду" Мітюкову та тим прем"єрам, що його в цьому підтримували: Пустовойтенку, Лазаренку... Ось пару цитат з офіційних постанов (можете й більше винайти на сервері ВР):

                        КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
                        П О С Т А Н О В А
                        від 30 січня 1999 р. N 127
                        Київ

                        Про випуск конверсійних дисконтних облігацій
                        внутрішньої державної позики 1999 року


                        Відповідно до Закону України "Про цінні папери і фондову
                        біржу" ( 1201-12 ) Кабінет Міністрів України
                        п о с т а н о в л я є:

                        1. Здійснити випуск конверсійних дисконтних облігацій
                        внутрішньої державної позики 1999 року (далі - конверсійні
                        дисконтні облігації) з термінами погашення 5 травня, 28 липня, 11
                        серпня та 8 вересня 1999 р. з метою заміни облігацій внутрішніх
                        державних позик 1997 та 1998 років, випущених відповідно до
                        постанов Кабінету Міністрів України від 4 січня 1997 р. N 2
                        ( 2-97-п ) "Про випуск облігацій внутрішньої державної позики 1997
                        року" (Офіційний вісник України, 1997 р., число 2, с. 45, число
                        11, с. 89, число 19, с. 114, число 28, с. 112, число 36, с. 8,
                        число 42, с. 54, число 50, с. 91; Офіційний вісник України, 1998
                        р., N 5, ст. 178) та від 31 грудня 1997 р. N 1500 ( 1500-97-п )
                        "Про випуск облігацій внутрішньої державної позики 1998 року"
                        (Офіційний вісник України, 1998 р., N 1, ст. 13, N 14, ст. 542,
                        N 44, ст. 1628).

                        2. Затвердити Основні умови випуску та порядок розміщення
                        конверсійних дисконтних облігацій внутрішньої державної позики
                        1999 року (далі - Умови випуску), що додаються.

                        3. Установити, що облігації внутрішніх державних позик,
                        випущені відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 4
                        січня 1997 р. N 2 "Про випуск облігацій внутрішньої державної
                        позики 1997 року" та від 31 грудня 1997 р. N 1500 "Про випуск
                        облігацій внутрішньої державної позики 1998 року" з датами
                        погашення у період з 2 по 28 лютого 1999 р. включно, власниками
                        яких є комерційні банки-резиденти, підлягають заміні конверсійними
                        дисконтними облігаціями.

                        4. Прийняти пропозицію Національного банку про виконання ним
                        обов'язків генерального агента з обслуговування випуску та
                        погашення конверсійних дисконтних облігацій.

                        5. Міністерству фінансів:

                        здійснити випуск конверсійних дисконтних облігацій згідно з
                        Умовами випуску;

                        визначити обсяги емісії конверсійних дисконтних облігацій за
                        термінами погашення у межах загального обсягу емісії;

                        виступити від імені Кабінету Міністрів України гарантом
                        своєчасного погашення конверсійних дисконтних облігацій.

                        6. Міністерству фінансів за погодженням з Національним банком
                        вирішувати відповідно до законодавства питання випуску, порядку
                        розміщення та погашення конверсійних дисконтних облігацій, що не
                        визначені Умовами випуску.

                        7. Рекомендувати Національному банку не застосовувати до
                        комерційних банків санкції за порушення обов'язкових економічних
                        нормативів, пов'язані із заміною облігацій внутрішніх державних
                        позик, що проводитиметься відповідно до цієї постанови.


                        Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

                        ------------------------------------------------------------------

                        НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
                        Емісійно-кредитний департамент

                        N 14-011/527-1756 від 01.03.99
                        м.Київ

                        vd990301 vn14-011/527-1756
                        Кримському республіканському,
                        обласним та по місту Києву і
                        Київській області управлінням
                        Національного банку України,
                        Операційному управлінню
                        Національного банку України,
                        Центральній розрахунковій
                        палаті
                        Комерційним банкам-юридичним
                        особам (за списком)
                        Асоціації українських банків


                        Щодо здійсненої заміни облігацій внутрішньої державної
                        позики (далі - ОВДП) з термінами погашення з 2 по
                        28 лютого 1999 року відповідно до постанови Кабінету
                        Міністрів України від 30 січня 1999 року N 127 "Про
                        випуск конверсійних дисконтних облігацій внутрішньої
                        державної позики 1999 року"
                        ( 127-99-п )

                        Згідно з чинним законодавством України Національний банк
                        України здійснює виключно функції генерального агента Міністерства
                        фінансів України з розміщення, обслуговування обігу та погашення
                        облігацій внутрішньої державної позики (далі - ОВДП) і виконує
                        його розпорядження на підставі письмових доручень щодо погашення
                        та обслуговування обігу ОВДП.
                        Виходячи з цього, Національний банк України здійснив за
                        письмовим дорученням Міністерства фінансів України від 03.02.99 р.
                        N 04-102 переведення зазначених ОВДП, які обліковувались за станом
                        на 2 лютого 1999 року в депозитарії Національного банку України,
                        на рахунки у цінних паперах для проведення заміни.
                        У подальшому за дорученням Міністерства фінансів України від
                        05.02.99 р. N 04-205-2 Національний банк України здійснив операції
                        по списанню ОВДП, що були визначені для заміни, і зарахуванню
                        конверсійних дисконтних облігацій у власність комерційних банків.
                        Поряд з цим, Національний банк України на позасистемних рахунках у
                        цінних паперах здіснює облік ОВДП, які перебували у власності
                        комерційних банків.
                        Комерційні банки, які не уклали угоди з Міністерством
                        фінансів України щодо заміни ОВДП конверсійними дисконтними
                        облігаціями і не здійснювали операції з їх продажу на вторинному
                        ринку, бухгалтерський облік за ОВДП з датами погашення з 2 по 28
                        лютого 1999 року здійснюють відповідно до Правил ведення
                        бухгалтерського обліку в комерційних банках.

                        Голова В.А.Ющенко

                        ---------------------------------------------------------------


                        То кому дякувати за ОВДП?



                        > Чому він дозволив "Україну" розкрасти? Де ж його контроль?

                        В чому ви вбачаєте "контроль" НБУ над банками? Ви хоч елементарне поняття про механізми і можливості того контролю маєте? Контроль НБУ полягає в контролюванні банків по економічних показниках, дотриманню резервів, відповідності роботи законодавству та ліцензіям. Механізм "карання" зводиться до штрафів та позбавлень банку ліцензій стосовно можливості проведення певних банківських робіт (скажімо позбавлення банку операцій по обміну валют чи операцій з валютою).
                        Банк "Україна" розкрадався при активній участі керівників цього банку. НБУ не має права призначати/звільняти керівників банку "Україна" а застосовувати до нього механізм позбавлення ліцензій не могло бути так просто впроваджено, адже це не якийсь маленький банк. Крім того в цьому сенсі банк "Україна" був доволі довго захищений тими, хто в спілці й розкрадав (і чиновники, і депутати...)

                        > Де його екномічна програма. Можете лінк у Інтернеті дати?

                        Для початку візьміть програму його уряду (чи ж не відстоюючи її Ющенку довелось так довго дискутувати з ВР, може якась інша програма уряду так настирливо вимагалася депутатами? Може Кінах за ці пів року якусь запропонував? Хтось з нього вимагає "програми"?).
                        Якщо вас приваблює якась програма (вже написана кимось з учасників виборчих перегонів), то процитуйте бодай якісь уривки з вашим коментарем, що вам найбільше там до душі.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.01.04 | Ігор, pp.com.ua

                          Програм дійсно ніхто не висуває...

                          Тому і такий заголовок у гілки...
                          А про злочинні накази що Конституція глаголе...
                          Якщо Ющенко розумна людина, то повинен був розуміти, до чого веде ота піраміда ОВДП. А якщо чесна, то мав попередити і міг не виконувати цього, а , принаймні, подати у відставку, якщо не згоден з політикою уряду. Тобто у Нацбанку він був несамостійною людиною, а тільки виконував постанови КАбміну. Може і так. Але скільки тоді він у житті бкв самостійною людиною? Рік у Кабміні. І відразу скільки справ наворотив? Дивно. Здається, позитивні процеси у економіці почалися до Ющенка. Хоч і Пустовойтенка у їх початку важко запідозрити. То взагалі пустоцвіт. Ну як Ющенко все таки міг підняти економіку? Я вважаю, вона сама піднялася. Просто ій не змогли завадити з-за частих змін в уряді. Не встигли...
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.01.04 | IApple

                            Бути чи не бути? (Головою НБУ, якщо в КМ му..ки)

                            Питання бути головою НБУ? Чи піти геть тільки на підставі того, що в КМ хтось фігньою страждає?
                            Нагадаю, що голова НБУ не тільки (і не стільки) займається тими ОВДП, а має ще й купу іншої роботи.

                            Ющенко робив свою роботу: забезпечив обмін купонів на гривню, підтримував її курс (до обміну маєте претензії? десь не ставало гривонь, черги були, надули когось (як скажімо при 50-рубльовках), когось стала податкова тягати на підставі інформації про розмір обміняних грошей?). Впроваджена СЕП (система електронних платежів) в банках України вдосконалена пізніше цифровим підписом і т.і. (Може депутати хоч тріпнулись по впровадженню в економічне життя України" "цифрових підписів"?). Гроші між банками в Україні в цій системі проходять від платника до отримувача за 3 дні (В штатах пред"явник чеку чекає тиждень! А для "швидких" транзакцій потрібно мати більш спеціалізований і дорожчий сервіс банку).Успішно проведено перехід банківської системи на міжнародні стандарти бухгалтерського обліку (цей перехід для підприємців почали лиш через 2 роки по тому), на нові стандарти статистичної звітності.

                            Втім вам би більш сподобалось, якби він пішов геть, і віддав і НБУ в руки майстрів "пірамід"?
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2002.01.04 | Ігор, pp.com.ua

                              За валюту відповідала інша людина...

                              У Бізнесі її часто друкували, керівник департаменту валютного регулювання, на жаль прізвище забув. Так він казав, що то все його справа - підтримання валютного курса. Мабуть і обмін купону на гривні хтось інший робив. Хоч може ви і праві. Може той Ющенко просто непублічна людина, не вміє говорити на людях, не оратор, так би мовити. А у свої роботі знає як. Організаційній, практичній, так би мовити. Але тоді йому не місце у Верховній Раді. Що там йому робити? Бігати, як хлопчак, кнопки натискати за своїх депутатів-розгультяїв. Як законодавець він не працював і сумнівно, що він буде їм. Нема у нього почуття права. Це видно хоч би із нормативних актів Нацбанку, у яких і досі закладені грубі порушення Конмтитуції. Одним словом, якщо хороший працівник, йому не місце у тому балагані. І інтригами він не вміє займатись. Он як його жартома Ржавський обдурив. Хоч як він виліз тоді без інтриг, на працьовитості чи що? МВФ же перехитрив. Не все так просто. Але працювати на державні пости його мабуть уже кучмісти не візьмуть. А чого кучмичаки його викинули з лав чи він сам пішов?
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2002.01.04 | IApple

                                За валюту відповідала інша людина...?

                                Ігор, pp.com.ua писав(ла):
                                > У Бізнесі її часто друкували, керівник департаменту валютного регулювання, на жаль прізвище забув. Так він казав, що то все його справа - підтримання валютного курса. Мабуть і обмін купону на гривні хтось інший робив. Хоч може ви і праві.

                                "керівник департаменту валютного регулювання" НБУ? Якщо так, то хто йому ЦУ видавав (підтримувати/ чи не дуже/якими засобами)? Звісно, що Ющенко не возив камазом новонадруковані гривні, його справа була те все організувати, поставити "задачу" виконавцям, узгодити з партнерами, підготувати комбанки... Чому ж тоді Ющенку тулити крах банку "Україна", який не є навіть підрозділом НБУ!
                                Ви ж пропонуєте "списати" добру роботу НБУ не на його голову, а на рахунок виконавців нижчої ланки. Не дивно з такої логіки, що за ОВДП (яке НБУ, як "виконавець" технічно обслуговував) ви звинувачуєте саме Ющенка, а не Мінфін чи прем"єра (які то ОВДП "вигадали").

                                >Може той Ющенко просто непублічна людина, не вміє говорити на людях, не оратор, так би мовити. А у свої роботі знає як. Організаційній, практичній, так би мовити. Але тоді йому не місце у Верховній Раді.

                                Хіба ВР для тих, хто неорганізаційний, непрактичний, зате язика має ого-го (публіка одним словом [наголос на і' - цей термін на заході України вживають, як синонім до "проститутка"])?

                                >Що там йому робити? Бігати, як хлопчак, кнопки натискати за своїх депутатів-розгультяїв. Як законодавець він не працював і сумнівно, що він буде їм.

                                Безпідставний наклеп. Хочете бачити приклад його "законодавчої" роботи - віднайдіть хоча б проект законопроекта про мови, поданий на розгляд ВР від КМ (підписаний Ющенком), я наводив тут раніше лінки на всі ті законопроекти. Це єдиний з 6 "мовних" законопроектів, який має бодай якусь спробу обгрунтування чи аргументації і має додатком бодай якийсь "експертний висновок". До речі, це й єдиний проект, який не містить російської мови в якості "офіційної"...

                                >Нема у нього почуття права. Це видно хоч би із нормативних актів Нацбанку, у яких і досі закладені грубі порушення Конмтитуції.

                                Це, напевне, в першу чергу натяк на "драконівські" вимоги про надання банками інформації стосовно "підозрілих" операцій. Варта було б додати, що якраз НБУ до останнього був на боці комбанків (і їх клієнтів) у боротьбі проти введення тих "звітностей", що активно нав"язувала ДПА, навіть неявний саботаж з боку НБУ тих "викрутасів" був. Більше того, навіть коли ті "звіти" впровадили, НБУ відгородився від ДПА тим, що ніякої інформації до ДПА не слав. Банки слали одну й ту ж інформацію і в НБУ, і в ДПА. В НБУ та інфа й "загинула", а ДПА якраз активно "використовувала" (принаймі намагалась). Допоки те все не прикрили.

                                >Одним словом, якщо хороший працівник, йому не місце у тому балагані.

                                Якщо то балаган, то його потрібно або розігнати, або добряче обмежити в чисельності, витратності, впливовості (план Кучми з референдумом).
                                Або замінивши особовий склад балагану на "нормальних" (принаймі більшість) добитися його працездатності.

                                >І інтригами він не вміє займатись. Он як його жартома Ржавський обдурив. Хоч як він виліз тоді без інтриг, на працьовитості чи що? МВФ же перехитрив. Не все так просто. Але працювати на державні пости його мабуть уже кучмісти не візьмуть. А чого кучмичаки його викинули з лав чи він сам пішов?

                                Депутати (міністри, президенти, банкіри, податківці, шахтарі, спортсмени, лікарі,...) не інтригами повинні займатись. Інтриганам місце хіба-що в диверсійній агентурі за кордоном.
                                А МВФ Ющенко якраз не "перехитрив". Якби "підманув", то не вірили б йому дотепер.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2002.01.04 | Ігор, pp.com.ua

                                  Залишилося розібратися з друзями?

                                  Якщо кажуть, скажи хто твій друг і я скажу, хто ти, то хто друзі чи спільники Ющенка? Це рухи та інші праві сили, які голосували за Податковий кодекс і за знищення спрощених систем оподаткування і дрібного підприємництва. Чи вони так ревно захищають інтереси крупного капіталу чи не розуміють, що роблять. Чого ж Ющенко їх не навчив уму-розуму. У цій ситуації його голосу взагалі не було чути. Тоді як комуністи голосували чітко проти і добре це аргументували.

                                  Та й взагалі рухи дано показали свою нездатність до конструктивних дій, фактично збанкрутували ще за Чорновола. Взагалі мені здається, що Ющенко нерозбірливий у друзях, на нього налипло такого...
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2002.01.04 | IApple

                                    Ну то розбираймося з друзями...

                                    Ігор, pp.com.ua писав(ла):
                                    > Якщо кажуть, скажи хто твій друг і я скажу, хто ти, то хто друзі чи спільники Ющенка? Це рухи та інші праві сили, які голосували за Податковий кодекс і за знищення спрощених систем оподаткування і дрібного підприємництва.

                                    Зрозуміло, що вас (як "хазяйчика", чий бізнес базується на тих спрощених системах) саме цей аспект Податкового кодексу найбільше цікавить. Тому взагалі весь кодекс ви сприймаєте тільки з позиції висвітлення там "спрощенства". Але той кодекс стосується взагалі ВСІХ! податків. Головна ідея того кодексу полягає в тому, щоб законодавчо перелічити всі типи податків, які будуть в Україні (загальні, місцеві), розписати обов"язки та права всяких установ, які можуть якось регулювати ті податки (їх розмір, методи нарахування, в які бюджети вони поступають тощо). З одного боку це в деякій мірі "консервує" наявну систему податків (адже, щоб "вигадати" новий податок потрібно буде протягнути зміни в Кодексі, а це не так вже й просто буде). Але з іншого боку це зв"яже руки всіляким "вінахідникам" все нових поборів (особливо на місцевому рівні) - чи не від тих "винахідників" всіляких базарних зборів і тд. страждають ваші колеги?
                                    Коли Кодексу взагалі нема, ви можете насолоджуватись творчістю "винахідників". Це теж в ваших інтересах? То варта приймати Кодекс, чи почекати ще з десяток років, допоки він не буде відшліфований до найдосконалішої в світі форми?
                                    Ви безапеляційно стверджуєте, що ПРИЙНЯТИЙ! (він ще далеко не прийнятий, там ще стільки постатейних обговорень і голосувань...) Кодекс ЗНИЩУЄ (забороняє, не передбачає) спрощені системи оподаткування. Проте це не зовсім відповідає дійсності. Справді розробники, запропонованого проекту кодексу "забули" явно і неоднозначно прописати спрощені схеми. Втім після піднятого спрощенцями гвалту депутати звернули свою прискіпливу увагу на цю проблему з відповідними поправками, а процес прийняття кодексу пригальмували, перевели в режим прийняття розділами...
                                    Якщо вас дійсно цікавить, хто так нагло "забув" спрощенців, то спочатку поцікавтесь авторами запропонованого проекту (на сайті ВР є ця вся інформація, залізьте і подивіться самі, ніхто вам на тарілочці з блакитним краєчком те все не дасть, свій час витрачайте, якщо вас дійсно цікавлять деталі), хто і які поправки в той проект висував, звідки вони, а не кидайтесь на першого ж, на кого Кучма пальцем тикнув: "он де враг народа, ату єво..."

                                    > Чи вони так ревно захищають інтереси крупного капіталу чи не розуміють, що роблять. Чого ж Ющенко їх не навчив уму-розуму. У цій ситуації його голосу взагалі не було чути. Тоді як комуністи голосували чітко проти і добре це аргументували.

                                    Ющенко не є не тільки депутатом, але і не член якоїсь партії (поки-що), тому вчити уму-разуму не його справа. Буде депутатом опісля виборів, тоді й буде вчити уму-разуму, пропонувати якісь свої законопроекти, тоді його й буде в ВР чути. Останній раз його там було чути, коли його знімали з посади (втім деякі внесені ним, як главою уряду законопроекти ще до сих пір опрацьовуються ВР).

                                    Для того щоб "добре" і "аргументовано" комуністам обіс...ти будь який законопроект не потрібно докладати надзусиль. БУДЬ-ЯКИЙ законопроект не є ідеальним! В Україні ще не було свого Податкового кодексу взагалі. Перший блін завжди комом. Але якщо боятися на підставі цього взагалі їх пекти, то ніколи й не ласуватимеш, здохнеш з голоду (адже й перший борщ теж не шедевр, і перший хліб, і навіть перша елементарна яєшня). Не дивно, що комуністам поперек став не тільки Податковий, а й всі інші. Політика в комуністів така: "Чим гірше - тим краще". Тобто чим гірше живеться простим людям, тим більше з них згадують ковбасу по 2.20 і ностальгійно лізуть під червоні прапори. Вся та облудна комуністична блекотня про піклування "простим трудовим народом" особливо наглядно була ними продемонстрована їхнім голосуванням за відставку Ющенка. Це перший (з цілого десятка) прем"єр який дісно повиплачував пенсії, зарплату робітникам. За логікою, комуністи б мали на руках носити таку людину (благодєтєля простого народа), а вони чомусь виявилися його найзапеклішими ворогами. Чому? Отже був якийсь більш вагомий приоритет в комуністів?
                                    Який? Над тим самі думайте, сподіваюсь той першочерговий комуністичний приоритет вас дуже втішить...

                                    > Та й взагалі рухи дано показали свою нездатність до конструктивних дій, фактично збанкрутували ще за Чорновола. Взагалі мені здається, що Ющенко нерозбірливий у друзях, на нього налипло такого...

                                    Знову набір напівсумнівних тверджень. Що значить "взагалі"? А що комуністи "взагалі"? СДПУ(о)? СПУ? ПСПУ? будь-хто...

                                    "рухи дано показали свою нездатність до конструктивних дій"
                                    Що ви розумієте під тим "конструктивізмом"?
                                    На мій погляд (стосовн скажімо ВР):
                                    Деструктивізм - це коли ламають все підряд, в усьому заважають комусь (напевне "конструктивістам"), не йдуть ні на які компроміси, не гребують наглим популізмом, при виникнені "програшної" для себе ситуації намагаються зчинити якмога гучніший скандал, щоб взагалі заблокувати всю роботу...
                                    Конструктивізм - це напевне коли навпаки, розуміють, що вони не одні на цьому світі, поважають і іншу точку зору, вміють досягти компромісу задля прийняття певних рішень. (Втім це не виключає й непоступливості в особливо принципових питаннях).
                                    Можна ще виділити поведінку безпринципну, коли взагалі нема ні принципів, ні мети (окрім самозбагачення).
                                    То може порівняйте поведінку рухівців і інших (тих же КПУ, ПСПУ, СДПУ(о), Зелених, СПУ, тих, що ЗаЄдУ...)
                                    Багато "конструктивістів"? Назвіть їх і ми будемо знати, хто розбудує Україну (СССР, чи може ще щось) на нашу радість : )

                                    Ви пропонували десь тут недалечко податися до "лівих". Хочу зауважити, що за 10 років у ВР якраз лівим належало найбільше мандатів. КПУ має й понині найбільшу фракцію в ВР (113). Тому робота Ради напряму залежала від їх "конструктивізму". Ви дуже задоволені результатами їх 10-літньої "конструктивної" роботи?

                                    > фактично збанкрутували ще за Чорновола.

                                    Основна причина "збанкрутування" була в розколі. Можливо, що той розкол можна було б подолати раніше. Втім винити Чорновола в тім, що йому з могили не вдалося з"єднати назад рухи глупство. Зараз рухи якраз на порозі з"єднання, до того ж не тільки між собою - ПРП, цілком можливо що будуть й інші, що зараз входять до НУ. Отже найголовніша причина "збанкрутування" зникне. Втім противникам Рухів так би хотілося, щоб їх не стало зовсім і остаточно, вони як мантру собі повторюють: "збанкрутіли, зникли, Чорновола нема, ура..." і знову по колу. Але від тих самонавіювань так просто не зникають люди, які говорять українською, які підтримують українську національну ідею. Дійсно, коли були роздроблені Рухи, вони отримали жалюгідні відсотки довіри виборців (два виборці з їх колишніх прихильників віддали ім по голосу, а ще зо три-п"ять вибрали когось іншого (хто має близьку ідеологію (чи примазувався), але не пересварилися). Невже думаєте, що з тих 3-5 всі повмирали? Кому вони свої голоси віддадуть тепер? Чи ви далі вірите, що ті "бандерівці" зовсім тупі до краю і побіжать за Бойками тільки тому, що ті багато кричать? А крім НУ чи блоку Тимошенко ви десь віднайдете на озброєні українську національну ідею?

                                    >Взагалі мені здається, що Ющенко нерозбірливий у друзях, на нього налипло такого...

                                    Якого? Розкажіть на кого не налипло (попутно задумайтесь над тим, звідки ті інші беруть гроші, адмінресурси, наскільки те все теж "липуче")?
                                    Ющенко поставив собі за мету створити в майбутній ВР більшість. Бо саме більшість може щось зробити КОНСТРУКТИВНЕ (бодай з точки зору тої більшості). А меншість приречена якраз на НЕКОНСТРУКТИВНУ роботу (або підтакувати комусь іншому, або гавкати збоку), без надії на якісь результати. Більшість можлива за умови доволі великого об"єднання (всяких, оскільки повинна вийти більшість! - більше половини). Ви ремствуєте, що не можете хоч когось віднайти, що вас задовольняє, втім чомусь переконані, що серед тих "Нема-з-кого-вибирати" аж більше половини! зобов"язана виявитися ангелами.
                                    Це якраз ваші ілюзії. А ви намагаєтесь списати їх на чиюсь "нерозбірливість".
                              • 2002.01.04 | Михайло Свистович

                                Re: прізвище іншої людини - Яременко.

                                Ігор, pp.com.ua писав(ла):
                                > У Бізнесі її часто друкували, керівник департаменту валютного регулювання, на жаль прізвище забув. Так він казав, що то все його справа - підтримання валютного курса.

                                Скажу на всі 100%, він діяв під наглядом і за вказівками Ющенка, хоча я не хочу цим сказати, що він дурний чи некомпетентний. Та й на цю посаду його поставив саме Ющенко.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2002.01.04 | Ігор, pp.com.ua

                                  Так точно.(-)

                          • 2002.01.04 | Михайло Свистович

                            Re: Програм дійсно ніхто не висуває...

                            Ігор, pp.com.ua писав(ла):
                            > А про злочинні накази що Конституція глаголе...
                            > Якщо Ющенко розумна людина, то повинен був розуміти, до чого веде ота піраміда ОВДП. А якщо чесна, то мав попередити і міг не виконувати цього, а , принаймні, подати у відставку, якщо не згоден з політикою уряду.

                            Ви хоч розумієте, що таке злочинні накази? Це коли начальник віддасть Вам наказ когось вбити. А ОВДП існують у всьому світі, інша справа, що український механізм був пірамідальним, а не економічним. І подавати у відставку за гріхи Мітюкова? Може ще й подати у відставку за те, що банківська система забезпечує збереження грошей рекетира Петренка на його приватному рахунку?

                            Здається, позитивні процеси у економіці почалися до Ющенка.

                            І коли ж? Цифри зі знаком плюс з"явилися лише під час Ющенка.

                            Я вважаю, вона сама піднялася. Просто ій не змогли завадити з-за частих змін в уряді. Не встигли...

                            Знаєте, що саме піднімається? Отож... Були в нас і частіші зміни в урядах, але щось ніде нічого не піднімалося.
                      • 2002.01.04 | Михайло Свистович

                        Re: Уже пишу. прямо тут.

                        Ігор, pp.com.ua писав(ла):
                        > Як він все це робив, що Ви кажете? Де конкретні факти? Документи якісь залишились? Де Постанови Кабміну? Або хоч розпорядження?

                        Зайдіть на сайт www.rada.kiev.ua або www.rada.gov.ua і прочитайте всі нормативні акти Кабміні часу Ющенка, бо в мене, наприклад, немає часу їх для Вас вибирати.

                        > Які важелі мав Ющенко окрім не заважати?

                        Якщо навіть це було б так, то вже непогано. Он ліберальні економісти так і вважають, що треба просто не заважати, і економіка сама прийде до ладу.

                        Реструктуризацію зробили. Це гарно. Але чому у борги залізли до того?

                        А що, голова Нацбанку брав борги? До речі, при прем"єрі Ющенку кредитів не брали, чи не так?

                        Хто вибудував піраміду ОВГЗ, котра потім рухнула.

                        Мінфін, але не Нацбанк. Нацбанк здійснював лише технічне обслуговування ОВДП.

                        Чому він дозволив "Україну" розкрасти? Де ж його контроль?

                        Я б на Вас подивився, як би Ви не дали розікрасти ту "Україну", коли розпорядження надають вищі рангом за тебе особи.
                  • 2002.01.04 | Михайло Свистович

                    Re: Може і насвистував...

                    Ігор, pp.com.ua писав(ла):
                    > Дійсно, інформація у мене обмежена щодо Ющенка, але це і не дозволяє обирати його. Принаймні по телебаченню я ніколи нічого розумного від нього не чув, я ж кажу, водив руками, як Чумак, і зачаровував курс долару, щоб він не ріс. Але прийшов момент, коли і руками не втримав... Добре правда, що банківська система не посипалася, як у Росії, так може це заслуга Гетьмана. Чи це Ющенка заслуга?

                    Гетьман на той час давно уже був мертвий, тому все ж це заслуга Ющенка.

                    А що Ющенко мафію якусь розігнав чи що?

                    Не розігнав, але мафію Суркіса-Медведчука послабив. Вони і самі це визнають своєю реакцією на одне його прізвище.

                    Чим він конкретно допоміг пенсійному фонду? Давайте у Зайчука запитаємо?

                    Запитайте, бо я з Зайчуком не знайомий. А чим допоміг? Хоча б введенням збору з продажу валюти, коштовних металів, автомобілів, який спрямовувався до пенсійного фонду. А також збільшенням відповідальності за несвоєчасно сплачені зарплати. Та ще багато чим. Зайчук, гадаю, розповість.
              • 2002.01.04 | Михайло Свистович

                Re: без пляшки не розберешся.

                Ігор, pp.com.ua писав(ла):
                > Хто Суслов такий? Мишастий кардинал? До чого він тут? Обдурюючи МВФ, Нацбанк не сприяв отриманню позички від МВФ - а, значиться, і виконанню бюджету (зарплата вчителів, лікарів, етс., етс.) України, а покривав розкрадання цих позичок. За які тепер повинні розплачуватися податкоплатники. Час показав, що ті позички були для України шкідливі.

                Отже Ющенко погано робив, що, обдурюючи МВФ не сприяв отриманню Україною шкідливої для неї позички? Це Ви написали, не я.

                >
                > Це далеко не однозначне досягнення. Багато хто вважає ту політику штучної стійкості згубною для української економіки.

                Ну-ну, жити з мільйонами в кишені, що постійно знецінюються, напевно краще. До речі, тоді економіка України стрімко падала, а от при "згубній" політиці почала підніматися.

                >
                > Ви повинні знати, що це за рахунок вкрадених у населення 5 мільярдів прибуткового податку та неповернутого ПДВ. А якщо й були досягнення, так це завдячуючи спрощеним схемам оподаткування і зменшенню втручання держави в економіку. Менше стали заважати - ось і вся заслуга. І Ющенко тут ні при чому. Також сприятлива експортна ситуація.

                А чого ж попередні прем"єри, крадучи у населення податки, лише збільшували заборгованість по зарплатах та пенсіях? І чого це так раптом експортна ситуація співпала з урядуванням Ющенка?
          • 2002.01.02 | Чув

            Поки ви не зміните свого ставлення до України - ви непотрібні!

            Ігор, pp.com.ua писав(ла):
            > ... Ніколи не чув його відношення до дрібного підприємництва або якихось реальних дій на його захист та розвиток підприємництва. Водив руками перед екраном - це все, чим він запам'ятавсь.

            Ну може досить спекулювати на темі "дрібних підприємців"? Здається ми ж уже доволі чітко дізналися про позиції всіх учасників дискусії. А саме.
            Інтерес "дрібних підприємців", якими ви з Kollegа називаєте базарних торгівців - підтримка імпорту, тобто створення робочих місць для турків, поляків і китайців, відсутність обліку торгівельних операцій ЕККА, збереження пільгового оподаткування.
            Інтерес інших громадян - безпека на вулицях, соціальний захист, достойні людини пенсії, помірні і справедливі податки, підтримка національного виробника, тобто експорту, відтак збереження і створення нових робочих місць на вітчизняному виробництві і, в тому числі, у легкій промисловості (якій не піднятися в умовах засилля імпорту на ринках).
            Єдине, де ці інтереси співпадають - це протидія свавіллю податківців, але саме свавіллю їх дій, а не сплаті податків.

            Між нами прірва. Адже Ющенко неодноразово казав, що "не платити податки є непристойно". Ані він, ані інші політики не можуть бути добрими і для вас і для нас одночасно.
            Моя вам порада - висувайте в депутати своїх хазяїв. Ну тих, які ваші ринки тримають і фіксований податок платять. Тих, заради кого ви виручку без ЕККА приховуєте і втрачаєте здоров"я, стоячи день на морозі. Тих, кого ви не можете примусти обладнати електроенергією і обігрівачами ваші робочі місця. Тих, хто отримує мільйонні прибутки, а вам платить копійки. Ви ЇХ ТАК ЛЮБИТЕ І ПІДТРИМУЄТЕ - ТАК, ДАВАЙТЕ, - ХАЗЯЇВ У ДЕПУТАТИ! ХАЗЯЇВ У ДЕПУТАТИ!
            Сподобалось? А якщо ні, то візьміть голову в руки і перегляньте ставлення до життя і до своєї країни, де ви живете.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.01.02 | Ігор, pp.com.ua

              Я сам хазяйчик!

              І мільони не одержую. Ті хто тримають ринки, фіксований податок не платять. Вони ще можуть на єдиному якось втриматися, якщо ринок невеличкий. Але ми з ними боремося. Я оце зараз піднімаю тему щодо відшкодування невихіду із-за хвороби, не роботи у святкові дні. Ви знаєте, що наші хазяї утнули - взяли грощі з людей за торгівлю 1 січня. Ми хоч членів профспілки відбили. Тепер ще паска, трійця - теж ніхто не працює а гроші деруть. Людина захворіла, не працювала, а з неї гроші здерли вже за місце Неправильно це. Піднімаю я питання і про п'ятиденний робочий тиждень. Тому що не можна людей експлуатувати, вони заморюються, їм вдома треба щось зробити. Але через хазяїв ринків ми повинні самі працювати шість днів і людей виганяти. Є ще проблема - конкуренція крамниць, у яких продавців нещадно експлуатують і взагалі не дають ні відпусток ні вихідних. Чому ви за це не боретеся. Де комуністи з соціалістами?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.01.04 | Чув

                Значить треба говорити з Хазяїном, а не з його "хазяйчиками".

                "...Хоч дрібненькі,
                Та меткі
                Землячки-хазяйчики.
                Не Богдани,
                А такі,
                Знаєте,
                богданчики
                Не Шевченки –
                шевчуки,
                Не співці –
                кобзарики…
                Облаштовують лотки
                Та товар гендлярики..."

                Б. Олійник
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.01.04 | Ігор, pp.com.ua

                  Що ви мені сунете того Олійника? Хто такий?

                  Віршик нагадав мені період, коли баби та діди з села чи й з міста, проходячи повз лотка чи кіоска, розмахувалися головою та смачно плювали у його сторону та іноді на додаток сичали - спекулянти. Я сидів у кіоску на сходах, так смішно було дивитися, іноді люди плювали з десяти метрів, знизу сходів, мало не з іншого боку площі.
                  Оце мабуть з того часу ви віршик видрали. Ви на машині часу не їздите часом? Тепер такого не побачиш. Це в вас така реліктова злоба тільки залишилася до дрібних торговців.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.01.04 | Чув

                    Re: Що ви мені сунете того Олійника? Хто такий?

                    "Реліктову злобу", а точніше іронію, у мене викликають виключно ті, хто намагається ігнорувати мою державу. Очевидно, ви своєю її не вважаєте, бо не хочете подивитися далі свого лотка.

                    > > Багато хто вважає ту політику штучної стійкості згубною для української економіки.

                    Тобто, по-вашому уряд має радше друкувати гроші, замість того щоб збирати податки. Втім, цей "блискучий" вихід, як засвідчив 1993 рік, дає ефект протягом одного кварталу. Але вже через 2-3 місяці підвищення цін повністю знищує додрукований паперовий "капітал".
                    Проте, я розумію, - "хазяйчикам" це все дуже вигідно.
                    По-перше, друкуючи гроші уряд втрачає інтерес до більш трудомісткого процесу збору податків.
                    По-друге, інфляція, яка потім обов"язково виникає, спонукає покупців негайно вкладати прибутки у покупки, що пожвавлює торгівлю.
                    По-третє, зменшення курсу гривні (зростання курсу долара) відгукується вдвічі більшим підвищенням цін на базарах. Продавці-"хазяйчики" в такі часи мотивують підвищення ціни необхідністю застрахуватися перед падінням гривні, адже вони купують імпорт за долари. А з іншого боку прилавку, нажаханий падінням гривні покупець, створює ажіотажний попит практично на все. "Базарний бізнес" починає процвітати буйним цвітом.

                    Думаю ви підтримуєте контакт з Kollega, а він входить до КТУ, єдиним союзником якої є ПСПУ. І для вас ці малозрозумілі іншим абревіатури далеко не порожній звук. Адже ви маєте на увазі прогресивних соціалістів, коли кажете, що пора до лівих податись? Ігоре, признайтесь, запальна жінка ця Вітренко?! І ліва до того ж.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.01.04 | Ігор, pp.com.ua

                      Не перебував, не був, не маю...

                      Зростання курсу доллару, тим більше стрімке, дуже важко обробити торгуючим суб'єктам. Це потребує спецпідготовки та міцних нервів. Це всерівно, що вести корабель у дев'ятибальний шторм. У останній шторм 1998 (?) я не втримав трохи керування. Вимушений був удвічі зменшити торгові місця. Тому що люди ще не звикли до дорогих цін і не купували товару чи переходили на найдешевший товар. (Тоді вже не кидалися, як ви кажете на імпорт. Деякі імпортні товари взагалі тоді пішли з вжитку. Це дало змогу піднятися нашим виробникам.) А я торгував більш дорогим. Потім фірми імпортери почали скидувати імпортний товар по дуже низьких валютних цінах, бо по старих валютних цінах продати не могли, а кредити треба було повертати. Деякі товари продавали за безцінь. Це було вигідно, якщо такого товару в тебе не було. Але якщо був запас за старою ціною, це була катастрофа. Дехто і дуже збагатився у той час, скупивши за безцінь товари. Це була творча робота. Потрібна була наснага.

                      Так з Колегою спілкуюсь, але ні в КТУ ні в ПСПУ не перебуваю. До ПСПУ відносився взагалі холодно, як і до всіх лівих, але останнє голосування за Податковий кодекс мене трохи розвернуло. Вітренко досить набрякла на мій розсуд. Взагалі вам краще знати, я її бачив тільки на екрані, а ви ж по Верховній Раді подорожуєте систематично.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.01.05 | Чув

                        У мене є серйозні підозри

                        що коли ви говорите, мовляв, дехто сумнівається у корисності міцної гривні, ви не зовсім уявляєте про що йдеться.

                        На моїй пам"яті проти монетаризму виступали:
                        1. Леонід Кравчук, президент України у квітні 1993 року указом(!) примусив уряд надрукувати 11 мільярдів купонів для підтримки села;
                        2. Віктор Суслов, радник прем"єр-міністра Кучми у серпні 1993 року нарадив теперішньому президенту запровадити два курси купоно-карбованця офіційний і УМВБ, при цьому за низьким офіційним курсом могли купити валюту ті, хто завозив енергоносії (так званий критичний імпорт) а за високим УМВБ мали обов"язково продавати 50% валютної виручки експортери. За неповні півроку це дало інфляцію 2000%, однак Суслов тоді також всіх переконував, що жорсткий монетаризм є шкідливим.
                        3. Анатолій Гальчинський, радник президента Кучми, автор концепції "коррекції курсу реформ", яка полягала якраз в деякому послабленні карбованця. У серпні 1995 року цим блискуче скористалися певні кола і на валютному ринку відбувся скачок курсу долара;
                        4. Наталя Вітренко, голова ПСПУ, яка говорить, що саме за її приписами Лукашенко рятує економіку Білорусії.

                        Ігоре, вам не сумно, у такій "теплій" компанії? Поки-що все, що говорили і пропонували "антимонетаристи" призводило до інфляції (укр. - підвищення цін).
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.01.05 | Ігор, pp.com.ua

                          Грошей треба скільки, скільки треба для обігу

                          Ні більше, ні менше. І то і то погано. А скільки треба, то справа науки а не політиків.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.01.05 | Чув

                            Так навіщо тоді ви звинувачували Ющенка у

                            підтриманні сильної гривні? Мені, як споживачу, який має прибуток у гривнях, "сильна гривня" підходить. А раз я можу за неї купити долари і на них немає дефіциту, значить курс гривні не завищений.
                            Мені здається, Ігоре, ви просто шукаєте, хто буде з вами "загравати". Але от проблема - ви зі своїми поглядами нікому з політиків не потрібні, а тому вам і голосувати ні за кого. У вас зависокий рівень очікувань і відповісти на них, означає зневажити іншу, значно більшу, частину суспільства. Вам просто потрібно висунути власних кандидатів і спробувати знайти прихильників серед інших верств громадян.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2002.01.05 | Ігор, pp.com.ua

                              Споживачеві вигідно і крадене купувати...

                              Як користуватися такою логікою. В нас взагалі до шари звикли. За часів СРСР нафту проїдали, скінчилась - розпались, почали кредити закордонні проїдати та тішитися дешевими доларами. Гарно хоч що зупинилися та за розум узялися.
                              З іншим мабуть можна погодитись. Політики зараз зовсім ні з ким не заграють. Все одно за когось та проголосують. Все-таки до Верховної ради дрібні підприємці кампанію провести ще не готові. Та й взагалі професія підприємця виховує індивідуалізм та конкуренцію і поєднувати зусилля важко.
                  • 2002.01.04 | Михайло Свистович

                    Ви ж питали, де комуністи? От Вам і подали Олійника :)) (-)

            • 2002.01.03 | Viewer

              А Вы владелец брэнда "Украина", что говорите от ее имени?

              Вы, батенька, затронули ряд интересных вопросов. Например, о мелких предпринимателях.
              Во-первых, они не всегда торговцы - например мелкие (3-5 человек) группы программистов, чем они не производители?
              А строители? А авторемонтники? Да вся сфера услуг держится на мелком бизнесе. Так что не сводите все к одной торговле.
              А во-вторых, чем Вам не угодили торговцы тоже не пойму - разве их вина, что в Украине не производится конкурентноспособный ширпотреб? Производился - они б и им торговали.
              Здесь имеет место целая государственная политика на удушение автономного производства в Украине и водворении полуколониального режима, и Ваш кумир - Ющенко тоже сыграл в этом не последнюю роль. Вот свежий пример, сейчас в продаже стал появляться украинский текстиль - оч-чень неплохой, и что дальше? А то, что Рада срочно готовится принять закон о снижении пошлин на импортный. Вот Вам и реальная "забота" "евроинтеграторов" об украинском производителе. Так что мелких предпринимателей не очень ругайте - не они задают тон в бизнесе, они просто плывут проложенным фарватером.

              О "беспределе" налоговой.
              На самом-то деле, как раз то законодательство, на соблюдении которого настаивает Ющенко и есть узаконеный беспредел. И когда так свирепствует налоговая, она как раз в соответствии с этим законом и действует. И пока что, хвала Аллаху, что она насквозь коррумпирована и смотрит сквозь пальцы, на нарушения закона, пока ее из Киева не подскипидарят. Так что, настаивать на уплате налогов по действующему законодательству - это как раз и требовать продолжения "беспредела" от налоговой.
              Кстати, а как там у Ющенко с его собственной налоговой декларацией - все в порядке, все честно? - " Сумлеваюсь штот' "! Если этот пустосвят призывает всех к праведности - пусть с себя и начнет!

              "А напоследок я скажу.." или о социальной защите.
              Из года в год ( и премьерство Ющенко не исключение!) под давлением кредиторов Кабинет министров урезает программы по социальному обеспечению. Причина понятна - денег немного, а "добренькие" просветители-кредиторы свои проценты получить хотят. Так что, когда говорят о снижении налогов и социальной защите с достойными пенсиями - "не верю сразу и бесповоротно", как говорил Жванецкий. Тут уж или - или. Выход здесь мог бы быть в контролировании поступлений от налогов и их распределения, но как "роскошная ширма" Ющенко умеет контролировать мы уже знаем по АКБ "Украина","Единым энергосистемам" и т.д, и т.п.

              С уважением.
          • 2002.01.04 | Михайло Свистович

            Re: Що таке вірить?

            Ігор, pp.com.ua писав(ла):
            > Відносно Юшенка? Адже Ющенко нічого і не каже... чому ж тоді вірити?
            > Тому що він не ракло? Що не буде розкрадати бюджет, коли прийде до влади? Якраз в це не дуже то вірять. Хто санкціонував переводи за кордон та обратно, обдурюючи МВФ? А який стан його особистого багатства? Адже зарплата його маленька була, а підприємцем він здається ніколи не був? Боюся, тут не складеться.

            Саме в те, що не буде розкрадати бюджет і вірять. І я теж в це вірю. А переводи за кордон, по-перше, санкціонував не він (тут він був лише виконавцем), а, по-друге, як банківський працівник скажу, що це - нормальна банківська практика у всьому світі - тримати вільні гроші на депозитах в іноземних банках. До речі, чи відомо Вам, що всі долари фізично так чи інакше знаходяться у банках США, всі марки - в банках Німеччини, всі гривні - в банках України?

            Особисте його багатство, звичайно, перевищує його зарплату, але й тут він не крав гроші з бюджету, а здобув їх іншими шляхами, хоч і частково незаконними в тому плані, що з них не сплачені податки. Однак при нинішній системі це навряд чи можна вважати злочином.


            > Можна ще вірити, що він запровадить якусь особливу політику, яка допоможе розвитку економіки та опосередковано громадянам України. Не помічав за ним такого хисту. Ніколи не чув його відношення до дрібного підприємництва або якихось реальних дій на його захист та розвиток підприємництва. Водив руками перед екраном - це все, чим він запам'ятавсь.

            Напевно, що запровадить. А те, що Ви не чули (і я теж), так це ж просто руки не дійшли. Неможливо ж за такий короткий період часу осягнути неосяжне.

            Я не Ющенкофіл, але подібні наїзди викликають спротив.
  • 2002.01.01 | Адвокат ...

    Вибор, синок, всєґда єсть!

    Перепрошую з панібратство, але,-- Subj!
  • 2002.01.01 | Смогитель Вадим

    Re: Голосувати не за кого в 1991- ому році...

    тоді потрібно було їх арештувати за все, що вони робили, а не йти на пропоновані ними же вибори ...
    Сьогодні ми всі їдемо на повній швидкості у потязі де паравоз ведуть порофесійні вбивці, котрих, до речі, саме ми і вибрали свого часу від тупого галичанина (бо вчорашній вбивця Стуса заговорив "рідною" мовою ж !), до в,язнів " сумління", котрі десь те сумління розгубили на тюремних етапах як видно нині кожному ...

    Народ не вийде на вулиці (навіть без ВИЛ ...)

    Вчорашню банду світ (при нашій же допомозі ...) визнав за сучасний уряд України

    "Надія нації" Ющенко більше схожий на шлунок ніж на голову органінізму нашого народу ...

    Стосовно мене, то я б голосував за Омельченка, котрий збирає документи про прокравшого Крав-"ЧК"а Леоніда Макаровича, на якого ще з 80-тих років чекає лава підсудних ...
    Все, що ще зосталося живим, мало б довірити саме Омельченкові майбутнє нації, бо вже час настав обірвати 10-ти літнє видовище КГБ під назвою
    "Україна - незалежна держава".
  • 2002.01.01 | Broker

    Re: Голосувати не за кого...

    Bachu shcho peredvyborcha kampaniia pochalasia. Tskikavo skil'ky hroshei budut' ity na tsiu tekhnolohiiu--vidmovliaty liudei vid holosuvannia i rozsiiuvaty beznadiinist'.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.01.01 | Ігор, pp.com.ua

      Отримаю гроші, розповім...

      Так, офіційна виборча кампанія почалася. Такий рух "Голосуй проти всіх" був раніше. Не знаю, хто його підтримував. Якщо народ проігнорує вибори, принаймні не зможуть говорити, що отримали мандат довір'я. Наведу приклад. у Ваше селище вдерлися два бандити, воюють між собою і вимагають вас вибрати серед них та стати до лав одного з угруповань. Правильно буде знищити оба угруповання. Хіба це безнадійна ідея?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.01.01 | Смогитель Вадим

        Безнадію посіяв Крав-чук, коли не арештував Марчука в 1991році

        А народ, хоч і з запізненням, але, бяк на мою думку, (якщо це когось цікавить) на правильній дорозі!
        Що, нормальній людині голосувати за Ющенка, котрий після свідчень самого Кучми про пряму причетність до вбивства Гонгадзе, називає його батьком? - так це ж "надія нації" ...
        Юля вже має набагато більш схоже обличчя державного діяча, принаймні, вона ніяк не схожа на слухняного колгоспного бухгалтера, для кого голова колгоспу навіть рідніший за тата рідного ...

        Чому всі не голосують, не висувають полковника Омельченка - цього мені ніяк невторопати отут в Вашінгтоні ...

        Проблема не
        в тих чи інших програмах тих чи інших партій,
        проблема в тому
        як закрити на замок зі страшним, моторошним, іржавим скрипом лише чотирьох національних хронічно і генетично невиліковних зрадників нації і, зрештою, звичайних злодіїв
        Крав-чука
        Мар-чука
        кучму і
        Патебенька

        Тоді і реформи будуть введені за два-три тижні , і кордони будуть встановлені за 5-6 місяців, і рахунок Росії за 33-рік буде офіційно поданий президентом нації через тиждень після приходу до влади і вона нам виплачуватиме сотнями років за геноцид супроти нас ...

        Ці вибори - це все
        фарс і гра,
        гидотне кривляння і безсоромна гра -
        ну хто з нормальних людей підримуватиме чи навіть братиме чи хотітиме брати участь у цій п,єсі буцімто про 10-ти літню історію "незалежної" України ...
        Панове,
        це все ВИДОВИЩЕ, ГРА, П,ЄСА НАПИСАНА ГОРБАЧЬОВИМ І ЙОМУ ПОДІБНИМИ В МОСКВІ, в якій кравчук грав лише РОЛЬ УКРАЇНСЬКОГО ПРЕЗИДЕНТА!
        Ніколи справжній президент не віддав би зброю ворогові - лише за це, його вже можна після трибуналу посадити прилюдно і під фанфари казацьких маршів його на Майдані Незалежности на палю ...

        У НАС НОРМАЛЬНИЙ НАРОД, КОТРИЙ НОРМАЛЬНО ІГНОРУВАТИМЕ ЦІ ВИБОРИ ...

        ВИСУНЬТЕ ОМЕЛЬЧЕНКА і ПОБАЧИТЕ РЕАКЦІЮ -
        мільйони підуть на виборчі дільниці і
        мільйони вийдуть на вулиці і
        мільйони - при потребі - навіть знайдуть по клунях чи господарчих товарах звичйні ВИЛА, панове інтелігенти ...
        Народ не хоче грати жадної ролі у п,єсі Горбачова, а чому і яку роль кожний з нас гра?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.01.04 | Михайло Свистович

          Re: Безнадію посіяв Крав-чук, коли не арештував Марчука в 1991році

          Смогитель Вадим писав(ла):
          >
          > У НАС НОРМАЛЬНИЙ НАРОД, КОТРИЙ НОРМАЛЬНО ІГНОРУВАТИМЕ ЦІ ВИБОРИ ...

          Побачите, що у нас, на Вашу думку, "ненормальний" народ, бо вибори він не проігнорує.

          >
          > ВИСУНЬТЕ ОМЕЛЬЧЕНКА і ПОБАЧИТЕ РЕАКЦІЮ -
          > мільйони підуть на виборчі дільниці і
          > мільйони вийдуть на вулиці і
          > мільйони - при потребі - навіть знайдуть по клунях чи господарчих товарах звичйні ВИЛА, панове інтелігенти ...

          Реакція на висунення Омельченка буде такою ж як і зараз. А куди його висунути? В депутати? Так висунули ж.

          > Народ не хоче грати жадної ролі у п,єсі Горбачова, а чому і яку роль кожний з нас гра?

          А народ, бідний, і не знає, що він грає у якійсь п"єсі, та ще й відмовляється від якихось ролей.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.01.04 | Смогитель Вадим

            Пане Михйале, народ не "бідний", а мудрий ...(-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.01.05 | Михайло Свистович

              Re: настільки мудрий, що терпить Кучму (-)

          • 2002.01.04 | смогитель вадим

            Народ не лише "не хоче", а і НЕ ГРАЄ жадної ролі в спектаклі (-)

      • 2002.01.01 | Broker

        Re: Отримаю гроші, розповім...

        Vybachte, ale tse dytiache poiasnennia. V politytsi nikhto nide ne maie vybir mizh absoliutnym zlom i dobrom, i nikoly nemaie absoliutno ideal'noho kandydata. Vybory tse chy ne iedynyi lehal'nyi sposib pokazaty Vashe nezadovolennia/zadovolennia teperishnym stanom krainy--i pokazaty politykam shcho vony nesut' iakus' vidpovidal'nist' pered liud'my. Iakshcho Vam dobre zhyvetsia i Vy zadovoleni, holosuite za ZaIEdu, a vzahali ne holosuvaty maie toi zhe samyi efekt.
      • 2002.01.02 | Мартинюк

        Зараз як ніколи слід голосувати.

        не знаю, чи Ви "вторинний" ретлянслятор цієї вже готової ідеї, чи самі прийшли до такого "висновку", але ви відображаєте глибинну надію нашої влади - може хоча б люди не прийдуть на вибори, то легше буде підтасувати.

        Як на мій досвід, агітація за "невихід" є одною із фундаментальних засад утримання при владі теперішньої кліки, яка панує з 1990 року ( і з попередніх років також)Ні Ющенко, ні Тимошенко не можуть вважатися ідеальними, однак їхня пермога, чи перемога когось із них була б першою зміною типу і складу правлячої верхівки в Україні, починаючи із початку 60-років.

        Основна відмінність - всі ці люди сформувалися не на основі номенклатурних звязків і тусовок а з бізнесу та адміністрації, хоча й місцями залежної від номенклатури , але вже зовсім не такої .

        Якщо Вас дратують так звані "буржуазні" партії чи блоки, то що Вам мішає голосувати за соціалістів, які також зараз твердять про необхідність захисту підприємництва, в тому числі і дрібного.?Тим більше що Ви в часі піекетуваннь з приводу податкового кодесу використовували гасла та кольори комуністів.

        Можливо ви просто помиляєтьєся, і я раджу Вам уважніше придивитися - аж ніяк не варто "розмазувати гівно" по всіх рівномірним шаром. - в того субстрату є конкретні "автори" і є просто вимазані в нього в силу пербування поряд.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.01.02 | Ігор, pp.com.ua

          Та ото і я думаю - може за лівих проголосувати.

          Набридли ті бандюки, хоч нові, хоч старі.
          Ющенко може і з нової генерації, але підприємцем він здається не був. Треба б було біографію перечитати, але і так видно, що воно за птиця.
          Я ото і завів цю розмову, думаю - може хтось щось слушне підкаже. Але за Ющенка мене ніхто не переконає. Лівим треба трохи порозумнішати, відкинути найзатятіші ідеї і все буде нормально. Думаю тепер ніхто не проти приватної власності та найманої праці. Може хіба окремі важкі індивіди залишились. Але партії такого не думають. Взагалі я у сучасних лівих не розбираюсь. Невже вони насміляться вийти із опозиції та повести нас до капіталізму з людяним обличчям? Не до соціалізму з комунізмом же?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.01.02 | Чув

            Заберіть свої голоси собі... А чи віддайте Вітренко.

            Справжнім лівим, наприклад соціалістам (не прогресивним), голоси тих, хто виступає проти сплати податків не потрібні. Існує чіткий і зрозумілий усім зв"язок: податок-уряд-пенсія; податок-уряд-освіта; податок-уряд-охорона здоров"я. Одного тільки прагнення до чесного уряду, щоб стати справжнім лівим, не досить. Потрібно ще й любити не тільки себе, свої гроші і свій приватний інтерес, але й Україну.
            Зберіть свої голоси для своїх хазяїв.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.01.05 | Михайло Свистович

              Re: Ну навіщо ж так.

              Може людина сумнівається. А голоси потрібні всім. До того ж незалежно від того, кому вони належать, бо не стане ж, наприклад, Ющенко виконувати програму КПУ, якщо комуністичний електорат віддасть йому свої голоси.
          • 2002.01.03 | Верник Олег (www.workres.kiev.ua)

            Re: Вперед до перемоги комунізму!!!!

            Дійсно, чому б не проголосувати за "лівих" цьому наївному підприємцю Ігорю. Людина начебто щира. Тільки треба зазначити, що то не ліві, а звичайні буржуа, якщо виступають за приватну власність - основу визиску людини людиною. А лівий тільки фасад - це для дурнів. Ігор не дурень - бачить, що то "свої"... Справжні ліві у "Робітничому спротиву"! Геть приватну власність! Геть державу - головного визискувача людини! Завітайте до нас (www.workres.kiev.ua) та приєднуйтесь...
          • 2002.01.03 | Олександр

            Re: Та ото і я думаю - може за лівих проголосувати.

            Ігор, pp.com.ua писав(ла):
            > Набридли ті бандюки, хоч нові, хоч старі.
            Так тоді вперед на вибори і голосуйте НЕ ЗА бандюків. Бо тут резонно зауважили, що НЕ ходячи на вибори, Ви тим самим проголосуєте ногами ЗА бандюків.

            > але і так видно, що воно за птиця.
            Ви, швидше за все, бачите лише те, що Вам настійливо показують. :)

            > Але за Ющенка мене ніхто не переконає.
            А ніхто Вас і не збирається переконувати. Справимося і без Вас. Скиглити - це ж найпростіше, правда ? :)

            >Лівим треба трохи порозумнішати, відкинути найзатятіші ідеї і все >буде нормально.
            А ще крила за спиною їм відростити для "нормальності" не потрібно ? :)
            Та й розумні з порядними людьми вже від них давно розбіглися хто куди, а ті, хто залишився, порозумнішати не здатні. Та й не потрібно воно їм...

            > Взагалі я у сучасних лівих не розбираюсь.
            Отже, невідомі ліві Вам все ж ближчі та зрозуміліші, ніж той же Ющенко, про якого Ви, як вважаєте, знаєте все ? А чи не спадало Вам на думку, що вони цілком здатні викинути ще один такий фортель, як скасування НЕПу свого часу ? Риторика ж та сама...
          • 2002.01.05 | Михайло Свистович

            Re: Ну то проголосуйте за Мороза.

            Там до нього і Вернигора вступив, захисник базарних торговців.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.01.05 | Ігор, pp.com.ua

              А хто такий той Вернигора?Прізвище обнадійливе...(-)

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.01.05 | Михайло Свистович

                Re: А хто такий той Вернигора?Прізвище обнадійливе...(-)

                Колишній голова Всеукраїнської партії трудящих. Він мав якісь зв"язки з профспілкою бащарних торговців, у всякому разі в комітеті "За Україну без Кучми!" дуже тепло про цих торговців відгукувався, казав, що їхні інтереси треба захищати.
        • 2002.01.02 | Viewer

          "Блажен муж иже не идет на совет нечестивых..."

          В чем Вами согласен - так в том, что незачем "размазывать дерьмо", тем более своими руками.
          Перефразируя Суворова(Резуна),главная ошибка в подобных играх(в выборы) - это то, что Вы садитесь за один стол с шулерами, тем самым давая повод объявить заведомо лживый их результат "волеизъявлением народа".
          Кстати, вот интересный факт для размышлений, взятый из дневников команданте Эрнесто Че Гевары.После свержения на Кубе режима Батисты, при котором всякий раз "демократически избирались" или сам Батиста или его ставленники, народ НЕ ХОТЕЛ НИКАКИХ ВЫБОРОВ. Такой вот парадокс.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.01.02 | Смогитель Вадим

            Американське запитання питання українського втікача до Ющенка :"

            "За кого можна вважати себе, товариша, кандидата на президентське крісло ..., якщо ти чи він Чи кандидат веде довгу і нудну балачку з гімном?" ...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.01.03 | Viewer

              Re: Извините, каламбурчик получился :-)

              Смогитель Вадим писав(ла):
              > "За кого можна вважати себе, товариша, кандидата на президентське крісло ..., якщо ти чи він Чи кандидат веде довгу і нудну балачку з гімном?" ...
              Как это за кого? Конечно же "За Ю..ко"! :-)
            • 2002.01.05 | Мартинюк

              А вас турбують в першу чергу ті хто цьому "гівну" загрожує

              Як мені видається ви найбільш нападаєте на того, хто в даний момент найбільше заважає Кучмі і зокрема найбільш популярний в діаспорі. Тому за визначенням, Вас ні коли не хвилювали і не будуть хвилювати ні Азаров, ні обидва Деркачі, ні Радченко ні всі їм подібні. Звичайно допоки Адміністрація Кучми не засумнівається у їх відданості, а самі вони не почнуть шукати підтримки в діаспорі..

              Можливо Вам перед відїздом з України вшили в голову мікрочіп і передають команди на кого слід робити "Гав-гав"?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.01.06 | Смогитель Вадим

                названих Вами злочинців потрібно ІЗОЛЮВАТИ, а ...

                Ющенко, на мій погляд, влаштовує не діаспору
                (діаспору влаштовував Крав-чук і влаштовує Кучма - прийняття в Білому Домі на його честь з тисячами українських зарубіжних наймитів,...),
                а нас ... потрібно ж мати надію ..., то тому і він є "надією",...
                Як на мене, надією без шансів,надією без надії - класичний зразок самообдурювання ...
                Я не памятаю, щоб мені шось вшивали в голову перед від,їздом
                ( був замах на життя перед від,Їздом, на мене і на Кандибу Івана - це було!),
                але після того як було закатовано Гіві, а Надія назвала ката папіком -то хто і з якої команди сам "синок" ката - Я НЕ ЗНАЮ ...
                Якщо у Вас є інформація про те хто є і ким являється синок ката і водночас "надія нації", то буду вельми вдячний за неї.
                Вадим Смогитель
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.01.07 | Ігор, pp.com.ua

                  Діти за батьків не відповідають :-) (-)

                • 2002.01.08 | Михайло Свистович

                  Re: маю до всіх величезне прохання.

                  Не називати Георгія Гонгадзе Гіві. Зменшувальне ім"я від повного імені Георгій грузинською мовою звучить Гія. Гіві - це інше ім"я, до того ж воно є повним. До того ж Гіві - це персонаж грузинських анекдотів, щось на зразок нашого Вовочки, тому у зв"язку з Георгієм це звучить для деяких близьких йому осіб по-блюзнірськи.

                  Будь-ласка, не називайте його Гіві.
          • 2002.01.02 | Ігор, pp.com.ua

            Тобто Ви мене підримуєте...

            Що нема чого за шулерів голосувати. Вони ж бачите зробили так, що вибори відбудуться, якщо на них прийде хоч одна людина. Розуміють ситуацію!
  • 2002.01.02 | Roller

    Вы правы. Давайте проголосуем за Вас (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.01.02 | Ігор, pp.com.ua

      До чого і веду! (-)

  • 2002.01.02 | Віктор

    Re: Голосувати не за кого...

    Не брати участь у виборах - це означае віддати свій голос за коммуністів і олігархів. Не закликайте будь ласка людей до цього
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.01.02 | Ігор, pp.com.ua

      А хто ще у нас є серед кандидатів?

      Окрім комуністів та олігархів... Вибір невеликий. Так що голосуй, не голосуй, все рівно отримаєш ...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.01.02 | Ігор, pp.com.ua

        Та й комуністи теж олігархи...

        Плюс масовка... А що Ви думаєте, комуністи - то марксисти-леніністи чи що? І що їх мета - знищення приватної власності та експлуатації? Ні, то Ви батеньку помиляєтесь. Не такі тепер комуністи. Я ж вже казав, то бренд, такий як і зелені. Зелені то ж представники крупного капіталу. Ви що думаєте, що зелені блукають по лісах, бляшанки збирають чи що?
      • 2002.01.03 | Гітлер

        За тих хто з ними бореться-Г.Омельченка, БЮТі!!!(-)

  • 2002.01.02 | Roller

    Але, тоді заклик ігнорувати вибори перестане бути актуальним.(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.01.02 | Ігор, pp.com.ua

      Згоден.(-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.01.02 | Roller

        Так на ком, чем, советуете остановить выбор?(-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.01.03 | Смогитель Вадим

          На людині, котра введе в програму і в дію АРЕШТ Кучму, КравЧК(-)

        • 2002.01.03 | Смогитель Вадим

          На людині, котра введе в програму і в дію АРЕШТ Кучми, КравЧК(-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.01.03 | Смогитель Вадим

            І люди ПОВИЛАЗЯТЬ З НІР почувши голос мужа інше-пустомельство(-)

          • 2002.01.03 | Roller

            А шл це за людіна? Подъебенько шо ли? (-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.01.03 | Mary

              Ні, Омельченко. Ви, Роллєр, відстали. Вітаю з поверненням ;-)(-)

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.01.03 | Гітлер

                Re: Омельченко.

                Уточнюйте, будь ласка, який Омельченко.

                ГРИГОРІЙ ОМЕЛЬЧЕНКО - НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ, ЗАМІСНИК ГОЛОВИ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ "СОБОР", ОЧОЛЮЄ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ "АНТИМАФІЯ"

                в даний час УНП "СОБОР" ввійшла до блоку Юлії Тимошенко.

                Ви зробили правильний вибір, я його підтримую.

                Владу в чесні руки!

                Геть Кучмо!

                Слава УКРАЇНІ!!!
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.01.03 | Augusto

                  Як так можна?!

                  Немовби правильні слова, все добре, слюшай да!, але підписано "Гітлер"!!!:(: Якщо хтось ще вважає, що наприклад за "Аугусто" йде "Піночет", то нагадую, що мій повний нік звучить: "його досконалість, академик SNWRQ, маестро Аугусто (Дейзі Каттер) Гладіо"!
                • 2002.01.03 | Mary

                  Це панСмогитель тут в нас за Омельченка.А я все ще за Юща(-)

                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.01.04 | Roller

                    Такто Вы, а мне за кого посоветуете? (-)

                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.01.04 | Mary

                      Якщо Ви дійсно порад питаєтеся, а не так просто мене підколюєте,

                      Якщо ви дійсно ще самі не визначилися і самостійно визначатися не збираєтеся, а шукаєте поради - підіть почитайте, що розумні люди пишуть (сподіваюся, за час відсутності ви не загубили посортований за вартістю уваги список майданівців), і беріть з них приклад. ;-)
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.01.04 | Roller

                        Ни ни подколюю, Я выбираю между Игорем и Юлей(-)

                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.01.04 | Гітлер

                          Re: Ни ни подколюю, Я выбираю между Игорем и Юлей(-)

                          Дійсно, хто такий Ігор??!
                        • 2002.01.04 | Roller

                          Игорь автор темы, смотрите выше историю.(-)

              • 2002.01.03 | Roller

                Буду знати, З Новым Вас шановна пані (-)

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.01.03 | Гітлер

                  Re: Вас також (-)

  • 2002.01.03 | АВ

    Чем плох Мороз?

    Есть коррупция? Или невосприимчив к технологиям? Мне он импонирует скромностью личной и партийной, умением действовать, миролюбием.

    Единственный недостаток - отсутствие умения акционировать, как Хорошковский и Богословская, но это дело наживное.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.01.03 | Гітлер

      Re: Чем плох Мороз?

      АВ писав(ла):
      > Единственный недостаток - отсутствие умения акционировать, как Хорошковский и Богословская, но это дело наживное.

      є ще один "недостаток" - Мороз - демократ, а партійці - комуністи.
      Він би і радий стати реформатором та партія тягне назад в совковську прірву.

      А як людина Мороз молодець,- один із лідерів в чорному списку кУЧМИ, після Тимошенко, Г.Омельченка, перед Матвієнком та Лук"яненком. Перепрошую якщо когось пропустив.
  • 2002.01.03 | Test

    OS/2(-)

  • 2002.01.03 | технолог

    Re: Голосувати не за кого...А ви не пробували правою рукою?

    Це вам нижче ремікс місячної давності...
    Зустрічне питання - кого ви підтримали та будете обирати?



    02-12-2001 23:03, технолог
    А ви не пробували правою рукою?

    Версія до друку // переглядів: 22 // URL: http://maidan.org.ua/n/arch/1007326988

    Прочитав оці дебати, мені вони схожі на спробу мастурбації лівою рукою.
    Вас, шановні дрібні та ще дрібніші підприємці, вже скільки років замість мастурбації мають у задній прохід всі кому не ліньки.
    А ви замість того, щоб спробувати створити, або купити якусь політичну силу, яка б пройшла в парламент та відстоювала ваші інтереси на Грушевського з внутрішньої сторони будинку (а не ходити періодично навколо нього з гаслами), займаєтесь тим же самим, тобто отримуєте задоволення, коли розслабляєтесь під час згвалтування.
    Коли кажеш підприємцю про це, він починає водити пальцями, що я, мовляв, до політики ніякого відношення не маю, вона мене не цікавить.
    Погано мабуть вчились, забули класику жанру: "Якщо ти не займаєшся політикою, вона займається тобою!"
    Всі ці пісні про зниження податків мають одне але - де пишуться нормативні акти, тбто закони, які встановлюють податки? Відповідь зрозуміла...
    Хто, там де пишуться закони, відстоює ваші інтереси? Відповідь зрозуміла...
    Якби оті мільйони скинулись щомісяця навіть не по десять, а менше гривень на свою політичну силу, то яку б потугу вона мала?
    Це можливість мати свою силу у парламенті, у масс-медіа, у місцевих органах влади. А далі представники цієї сили можуть вирішувати багато чого з того, що вас зараз турбує.

    Не хочете? Займайтесь далі своїми справами, та отримуйте протиприроднє задоволення від того сексу, яким з вами займається хто тільки не побажає. Кожен народ заслуговує той уряд, який має.

    Версія до друку // переглядів: 22 // URL: http://maidan.org.ua/n/arch/1007326988
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.01.03 | Гітлер

      Re: повністю підтримую!!!(-)

    • 2002.01.03 | Олександр

      Re: Голосувати не за кого...А ви не пробували правою рукою?

      технолог писав(ла):

      > Зустрічне питання - кого ви підтримали та будете обирати?
      А нікого... Ті їм не такі, і ті їм не такі. А далі таке запитання: чому ж вони розраховують на підтримку тих, кого самі відмовляються підтримати ? "Якою міркою ви міряєте - такою й вам буде відміряно".

      > А ви не пробували правою рукою?
      Ну, краще не напишеш. Цинічно, проте правильно. Треба часом ткнути "маленьких і нещасненьких" носом.

      > Всі ці пісні про зниження податків мають одне але - де пишуться нормативні акти, тбто закони, які встановлюють податки? Відповідь зрозуміла...
      ВПИШІТЬ зниження податків у виборчу програму тієї ж НУ. ЗУМІЙТЕ це зробити. І що, думаєте, забудуть на наступний день після виборів ? Ні. Тому що підтримка буде потрібна і в 2004 році...
    • 2002.01.03 | Ігор, pp.com.ua

      Це несерьйозно... З наших людей грошей не збереш...

      Я ж вам вже десять разів це пояснював. У нас дуже люблять шару. Будеш щось розповідати про підтримку підприємництва - може послухають. Але тільки про гроші заікнешся, чи виженуть чи самі збігуть як чорт від ладану. Все це ви розповідаєте через брак досвіду...
      Навіть якщо збереш гроші, то їх десять разів розкрадуть або проп'ють.
      Тому купквати ваші політичні сили нема на шо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.01.03 | IApple

        Ну то не ремствуйте, що вас нема кому "захистити"

        Й далі намагайтесь віднайти когось, хто за ваші інтереси буде думати. Тіштесь надією, що "ліві" ще трішечки "порозумнішають" і перестануть дивитись на вас, як на "спекулянтів". Та відмовляться від свого головного принципу, за яким держава повинна контролювати ВСЕ - і "спекулянтів", які "наживаються на трудовому народі" теж, бодай за допомогою ЕККА (до пори, коли з перемогою комунізму не знищать взагалі всяких "спекулянтів").
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.01.03 | Ігор, pp.com.ua

          Потроху працюємо...

          На рівні міста спробуємо висунути депутатів-підприємців. На рівні Верховної Ради складніше, грощей треба, а з ними - я вже написав як.
          Що в силах намагаємося робити, але важко з таким спокійним народом. Як каже голова профспілки, під час колективізації все відбирали, народ спокійно садився на воза і їхав куди партія вкаже і ще був вдячний. За воза. Так що ж ви хочете. Умови складні...
      • 2002.01.03 | технолог

        Re: Це несерьйозно... З наших людей грошей не збереш...

        Ігор, pp.com.ua писав(ла):
        > Я ж вам вже десять разів це пояснював. У нас дуже люблять шару. Будеш щось розповідати про підтримку підприємництва - може послухають. Але тільки про гроші заікнешся, чи виженуть чи самі збігуть як чорт від ладану. Все це ви розповідаєте через брак досвіду...


        Це в мене брак досвіду? - Це у вас брак розуму.
        Такі "дуже розумні" підприємці мені за десять років вже встигли так набриднути. Пояснюєш їм ази - розчепірять пальці - ми круті, в політику не ліземо, ми й так все купимо. А як вшмалить податкова або мєнти - біжать, шукають депутата, або ще кого-небудь щоб захистив. Тоді вже й пальці в зворотній бік і грошей повні жмені тичуть. Тільки тоді це все у свинячий голос - "пожалтє на нари".

        > Навіть якщо збереш гроші, то їх десять разів розкрадуть або проп'ють.
        > Тому купквати ваші політичні сили нема на шо.

        То хто ж пропиває ваші гроші? Не ті хіба кому ви доручаєте їх збирати?
        А щодо якості політичного товару - то це як на базарі - дивись, що купуєш..., домовляйся про повернення якісного товару.
        А як нема за шо купувати - чеши з базару!

        PS. Тут Олександр написав, що написано цинічно - таки ні, написано максимально відверто та натуралістично.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.01.04 | Ігор, pp.com.ua

          Вам поталанило і з розумом і з грішми...

          Де ви найшли таких, що тичуть жмені грошей. Коли ще нічого не зроблено? Диво та й годі! Підприємці звичайно кажуть от ви зробіть, а тоді... А тоді вони зникають. А чим ви займаєтесь, що у вас і досвід є і гроші тичуть. Правозахисником чи правонападником? Чи хавбеком?

          Купівля партій не для наших умов. І де гарантія, що її не перекуплять? Ні, дрібні підприємці повинні шукати інші засоби. Цей засоб не єдиний тим більше, що він і неможливий.
      • 2002.01.04 | Roller

        Re: Це несерьйозно... З наших людей грошей не збереш...


        Не совсем согласен с Вами.Известно, что на руках населения осталось порядка 10 миллионов (возможно ошибаюсь) приватизационных сертификатов. Они не есть гроши, но фвляются ценной бумагой, которую можно наполнить грошами. Представим, что скажем Тимошенко объявляет о том что принимает сертификаты граждан под свое управление. Детали можно уточнять. Фактически делится своим бизнесом с избирателями. Естественно ответная реакция. Избиратель, заинтересованый в своем бизнесе будет голосовать фактически деньгами за управляющего.
        Так же могут поступить и другие. В этом случае появляется возможность конкуренции социальный, буржуазный выбор. В результате перетока голосов будет выбираться сильнейший, зависимый от электората претендент.

        Если электорат обманут, не выплатят копеечных процентов, он отреагирует голосами.Мелочь а приятно. Процедура выбора наполнена реальным экономическим содержанием и рузультаты трудно подтосовать, при этом согласие государства не требуется.Думаю специалисты смогли бы оценить и воплотить такую простую идею в жизнь.
    • 2002.01.04 | ХОМА

      Браво !!!

      Проте з Вашої очевидної правоти випливає фактична підтримка тези "голосувати нема за кого". Адже Ви обґрунтовано доводите: справжній успіх (причому не лише на виборах, але й у законотворенні) можливий лише у випадку партії, яка ПРИРОДНЬО представлятиме інтереси великої суспільної групи (сподіваюся, Ви дозволите мені припущення, що у Вашому тексті підприємці - лише приклад, можуть бути вчителі, лікарі і т.д.) А всі сили, які обговорюються тут як "надія України" (Мороз, Б'ЮТи, ВБ'Ю "НУ") претендують на представництво інтересів ВСЬОГО НАРОДУ. Ну і чим це, вибачте, відрізняється від позиціїї "непорушного блоку комуністів і безпартійних" десь так наприкінці 70-х ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.01.05 | Михайло Свистович

        Re: И только "Яблоко" может...

        ХОМА писав(ла):
        > Адже Ви обґрунтовано доводите: справжній успіх (причому не лише на виборах, але й у законотворенні) можливий лише у випадку партії, яка ПРИРОДНЬО представлятиме інтереси великої суспільної групи (сподіваюся, Ви дозволите мені припущення, що у Вашому тексті підприємці - лише приклад, можуть бути вчителі, лікарі і т.д.) А всі сили, які обговорюються тут як "надія України" (Мороз, Б'ЮТи, ВБ'Ю "НУ") претендують на представництво інтересів ВСЬОГО НАРОДУ. Ну і чим це, вибачте, відрізняється від позиціїї "непорушного блоку комуністів і безпартійних" десь так наприкінці 70-х ?

        А чиї інтереси представляють британські лейбористи? Невже лише робітничого класу? Або консерватори? Невже лише великого капіталу? І як це їм вдається на виборах набрати більше половини голосів? Невже у Великій Британії періоду Тетчер більшість становили великі капіталісти? А в США і взагалі існуюють лише дві великі суспільні групи? Бо партії там лише дві весь час змагаються за владу. А програми в тих партій майже однакові.
  • 2002.01.03 | Bogdan Mazepa

    Re: Голосувати не за кого...

    Yak tse nema za kogo? Kozaky tak ne dumayut:

    " УП, 3.01.2002, 13:06
    Рада отаманів Союзу козаків Південно-Східної України Війська Запорізького вирішила підтримати на парламентських виборах 2002 року виборчий блок "За єдину
    Україну!"... виражається впевненість в необхідності підтримки "провідних суспільних сил", здатних "продовжити відродження держави і Запорізького козацтва, національних культурних традицій, встановити мир і злагоду в суспільстві для благополуччя і щастя на Українській землі".

    Tsikavo tilky, khto zh personalno mae vidrodzhuvaty za tsym szenariem nashi kulturni tradytsiyi, chy ne khAzarov iz Smirnoffym pid kerivnytstvom Pakhana?
  • 2002.01.04 | Михайло Свистович

    Re: Голосувати не за кого...

    З усьго Вашого тексту правильною є лише назва (тільки не ображайтеся, це на мою думку), але, хоч і дійсно в багатьох людей такий настрій, що нема кому щиро віддати свій голос і голосувати доводиться за краще серед гіршого, все ж заклики до бойкоту недоцільні, бо, по-перше, приречені на поразку, по-друге, зіграє лише на руку олігархам, по-третє, все ж у деяких блоках є нормальні кандидатури і краще, щоб вони були у Верховній Раді ніж їх би там не було.
  • 2002.01.06 | Kollega

    ПРЕДЛАГАЮ ЧУВа

    Коллеги !
    Предлагаю избирать Чува и ему подобных. Пусть они поэксперементируют, затем народ их низвергнет и начнет строить нормальное цивилизованное общество.
  • 2002.01.06 | Kollega

    НЕПРАВДА

    Коммунисты и "трудящиеся" уже выбрали бывшего Генерального прокурора Украины Михаила Потебенько, который во имя временного пребывания в кресле нардепа распрощался с креслом Генпрокурора Украины


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".