МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інтерв"ю з майором.

01/31/2002 | andre
Микола Мельниченко: "Вважаю своїм святим обов'язком продовжувати боротьбу"

Валентин Лабунський, тижневик "Свобода", для УП, 31.01.2002, 10:37
Ексклюзивне інтерв'ю колишнього охоронця президента України Кучми тижневику "Свобода" (Нью-Йорк)

Ім'я колишнього охоронця Президента України Кучми Миколи Мельниченка, безперечно, ввійде в новітню історію України. Те, що він зробив, одні називають подвигом, інші – зрадою. Остаточно наголоси в цій напівдетективній історії розставить лише час. А поки що на Миколу Мельниченка "полюють" журналісти. І не лише.

Одного ранку в помешканні майора Мельниченка пролунав телефонний дзвінок - агенти ФБР попереджали: "Будьте обережні, за вами стежать кілери, обмежте свої поїздки, зустрічі з незнайомими людьми, повністю відмовтесь від інтерв'ю й публічних виступів". Втім, до таких попереджень майор Мельниченко ставиться доволі зневажливо: "Українським владоможцям зараз невигідно мене вбивати – вельми легко тоді буде вирахувати замовників".

Хоч сказати, що Микола Мельниченко зовсім нехтує своєю безпекою, було б неправдою. Одним з елементів конспірації майора на теренах США, де він отримав політичний притулок, є його вимушена "нелюбов" до преси. Шість останніх місяців на численні пропозиції "акул" пера дати інтерв'ю він ввічливо відповідав відмовою. Виняток для тижневика "Свобода" майор Мельниченко зробив не тільки тому, що цінує його славну історію й неупередженість, а й насамперед тому, що останніми днями відбулися події, про які, на думку Миколи Мельниченка, повинна знати українська громада Америки.

- І які ж це події, пане Мельниченко?

- Минулого тижня мої адвокати повідомили, що суд північного округу штату Каліфорнія прийняв рішення задовольнити позов Міністерства юстиції США про передачу йому всіх записів, які я зробив в кабінеті Леоніда Кучми. 16 січня 2002 року суддя Сюзан Ілстон рішенням CR 01-0304 MISC SI постановила: "Зобов'язати Миколу Мельниченка передати всі записи, зроблені в кабінеті Леоніда Кучми, в розпорядження Міністерства юстиції США". Представники Міністерства юстиції звернулися до суду, бо на свої неодноразові звернення особисто до мене віддати їм плівки із записами, отримували відмову.

З самого початку я був проти того, щоб віддавати наявні в мене записи в будь-чиє розпорядження, окрім легітимних інституцій України. Тому що в цих записах міститься інформація, що становить державну таємницю України. І не лише України, а й таких держав як Англія, Німеччина, Іспанія, Туреччина, Росія. Я проти рішення суду як громадянин і патріот України, хоч і готовий допомогти американським правоохоронцям розслідувати конкретні злочини, але не порушуючи законів України. Вже на летовищі імені Кеннеді, куди я прибув з однієї европейської країни, представники американських спецслужб поцікавилися, чи готовий я передати американській стороні записи розмов Кучми. Я відповів відмовою.

Негативно сприйняв й інформацію про рішення суду в Каліфорнії. Хоч я розумію, що судді, приймаючи рішення, піклувалися насамперед про інтереси США. Тепер намагатимуся знайти вихід з цієї ситуації. До речі, звертався тут по допомогу до багатьох правників українського походження. Але вони, як тільки почують прізвище Мельниченко, від страху втрачають дар мови. Єдиний, хто не відмовив мені в зустрічі, це президент Світового Конгресу українців Аскольд Лозинський.

- Ви кажете, що в записах, які ви зробили в кабінеті Кучми, є інформація, що становить державну таємницю України. Яка це інформація?

- В записах йдеться про торгівлю зброєю є й інша таємна інформація: деякі аспекти відносин з іншими державами, доповіді представників Кабінету Міністрів про стан української економіки, золотий і валютний запаси України тощо.

- Але чому це так цікавить американців? Я думаю, що про стан української економіки й золото-валютні запаси України вони знають й без ваших записів.

- Американці хочуть мати всі плівки насамперед для того, аби з їх домогою розслідувати цілу низку кримінальних злочинів, здійснених на території США. Це насамперед справа Лазаренка, відмивання на теренах Америки "брудних" грошей іншими посадовими особами України, серед яких і люди з оточення президента Кучми. Мінюст США не став би так наполегливо домагатися цих записів, якби не був переконаний в їхній автентичності. Так що це рішення суду ще раз підтверджує, що записи, якими я володію, справжні, я не підроблені на якомусь фантастичному комп'ютері, про що й досі твердить кучмівська пропаганда.

З іншого боку, мені не хочеться передавати всі записи, адже це в кінцевому результаті завдасть шкоди нашій країні. Але, на жаль, українська сторона нічого не зробила, щоб усі ці записи не потрапили до Міністерства юстиції США. Втім, ще в жовтні минулого року я через народного депутата України Григорія Омельченка офіційно закликав представників української влади захистити державні таємниці України й звернутися з відповідним листом до Міністерства юстиції США. Григорій Омельченко надіслав тоді Президенту України, прем'єр-міністрові, генеральному прокурору, голові Верховної Ради та в інші державні інституції депутатський запит з вимогою захистити державні інтереси України й не допустити розголошення державних таємниць нашої країни. Одначе на його запит так ніхто й не відреагував.

- Пане Мельниченко, а чому ви не реагуєте на численні обвинувачення на вашу адресу з боку української влади? Чому ви мовчите? Це, до речі, дає підстави декому стверджувати, що жодних нових матеріалів, які б викривали київську владу, у вас немає.

- Приголомшуючих фактів, які розвінчують нинішній режим в Україні, в мене настільки багато, що будь-хто, кому не байдужа доля України, познайомившись з ними, втратив би спокій. Бо жити з цим дуже важко. Важко усвідомлювати, що нашу батьківщину, дірвавшись до влади, безсоромно грабують люди без честі й совісті, важко жити з почуттям власного безсилля, важко читати дурниці про себе й ту справу, яку я зробив.

В будь-якій країні світу було б достатньо одного відсотка тієї інформації, якою я володію, щоб президент пішов у відставку й пересів з свого кабінета на лаву підсудних. В будь-якій, але не в нашій. Треба ще довго й наполегливо працювати, боротися, битися не на життя, а на смерть, аби український народ зрозумів, хто ним править і які чорні справи за його спиною робляться. Ви не перший, хто запитує мене, чому я мовчу, чому не даю в пресу нові факти.

Я не можу цього робити, бо переконаний: поки що це передчасно. Можна заробити популістський авторитет, але загубити справу. Таку інформацію не можна давати направо й наліво всім бажаючим, я передаю її виключно офіційним особам України. Першою такою особою був народний депутат України Олександр Мороз. Коли зник журналіст Георгій Гонгадзе й вся Україна шукала відповідь на запитання, що з ним сталося, я зрозумів, що далі мовчати не можна. Й передав записи в кабінеті Кучми, які неспростовно доводять його причетність до зникнення й подальшої загибелі цього незалежного журналіста. Багато записів, в яких міститься інформація про Гонгадзе, побиття народного депутата України Єльяшкевича, торгівлю зброєю, відмивання "брудних" грошей на території США я передав слідчій комісії Верховної Ради України, якою тепер керує народний депутат України Олександр Жир.

Мені б дуже хотілося сказати людям всю правду. Дати вашому тижневику, наприклад, роздруковки розмов Кучми, після зайомства з якими навіть у найбільших прихильників українського президента не залишиться сумнівів, що він не лише скоїв цілу низку кримінальних злочинів, перекачав на свої рахунки сотні мільйонів доларів, а й очолює українську мафію, яка давно зрослася з владою. Але, повторюю, оприлюднювати ці факти ще не час. Треба, щоб робили це після належних експертиз і правничих оцінок уповноважені особи чи структури України. Інша справа, що таких осіб й інституцій, які зацікавлені в об'єктивному розслідуванні, сьогодні в Україні дуже мало.

Генеральна прокуратура, наприклад, це кишенькова структура Леоніда Кучми, якій він сам дає вказівки, як встановлювати "істину". Навіть в слідчій комісії Верховної Ради не всі зацікавлені в тому, аби правда восторжествувала. Колишній її голова Олександр Лавринович, наприклад, всіляко гальмував хід об'єктивного розслідування. Коли на його ж звернення до Федерального бюро розслідувань з проханням провести фоноскопічну експертизу зроблених мною аудіозаписів ФБР відповіло згодою, Лавринович приховав від інших членів комісії й зміст, й сам факт отримання листа.

Між тим, американська сторона погоджувалася в ньому провести експертизу ще 12 квітня минулого року і якби не маніпулювання Лавриновича, то вже сьогодні ми мали б результати експертизи.

- Чи готові ви до спілкування з українськими правоохоронними органами?

- Я неодноразово заявляв, в тому числі й у письмовій формі, про свою готовність дати детальні свідчення слідчим Генеральної прокуратури України на території США. Але законники пана Потебенька відповідали на це, що не можуть мене тут допитати, бо, мовляв, між США й Україною немає домовленості про взаємну правову допомогу. Але це неправда!

Така угода є й підписано її було ще в 1996 році. Але в Генпрокуратурі бояться мене допитувати. Бо якщо я дам свідчення, вони змушені будуть порушити цілу низку кримінальних справ й передусім проти Леоніда Кучми. Хоч я не зацікавлений у нових скандалах заради скандалів. Я лише хочу, щоб слідчі, які служать закону й тільки йому, провели неупереджене слідство на підставі фактів, які в мене є, й кожному дали по заслузі. Адже це так елементарно: є факти, є докази, немає лише бажання й відваги розслідувати злочинні діяння тих, хто сьогодні править Україною.

- Відсутність повних й однозначних висновків експертів щодо автентичності зроблених в кабінеті Президента Кучми записів дало можливість одному з найбільш наближених до Леоніда Кучми олігархів Сергію Тігіпку замовити в фірми "Крол" свою експертизу й вкотре ввести народ України в оману, оскільки йому після цієї псевдоекспертизи ще раз повідомили, що всі плівки підроблено. Чи провадиться експертиза плівок справжніми фахівцями й на якому вона зараз етапі?

- Першу експертизу було проведено Міжнародним інститутом преси у Відні. Хоч насправді під його егідою діяв Freedom House. Саме він найняв невідомих мені експертів й замовив їм експертизу. В поспіху кілька народних депутатів України передали тоді цим експертам 45 годин записів розмов в кабінеті Кучми, не подбавши навіть про те, щоб оформити відповідну угоду й довідатися про технічні можливості Міжнародного інституту преси. Вже після закінчення експертизи з'ясувалося, що експерти до пуття не знали, що конкретно вони повинні були доводити й над чим працювати. Всім хотілося негайно почути від них відповідь. Але технічні експерти – це не політики і не журналісти. В них інша функція й інша мова.

На жаль, експерти Міжнародного інституту преси про це забули й діяли непрофесійно. Вони навіть не зверталися до мене з елементарними запитаннями, як я це робив, на якій техніці, в якому режимі. Ось лише один з численних доказів їхньої непрофесійності. Федеральне бюро розслідувань в листі до комісії Верховної Ради, якою тоді керував Олександр Лавринович, пише: "Перед тим, як прийняти плівки Кучми для ідентифікації, ФБР мусять бути надані оригінальні записи й детальні пояснення особи, яка ці записи робила. Для проведення експертизи необхідні також те саме обладнання й ті самі периферійні пристрої, які було використано при проведенні оригінальних записів".

Міжнародний же інститут преси жодних пояснень в мене не брав й оригиналів техніки, на якій я записував розмови, від мене не вимагав. Так що говорити про якість цієї експертизи, як бачимо, не доводиться. Експертизу ж фірми "Крол" я взагалі не вважаю за експертизу. Це висновки "ні про що", зроблені дилетантами за солідну винагороду від пана Тигипка. Якби Кучма справді був не винний й хотів довести це перед всім світом, то вже на другий день після виступу Мороза у Верховній Раді він звернувся б до найкращих експертів, послугами яких користується Федеральне бюро розслідувань США, з допомогою яких, до речі, я сьогодні й намагаюся зробити технічну експертизу зовсім на іншому рівні.

Навчений гірким досвідом, я крок за кроком прагну, аби насамперед своє слово сказали технічні експерти. На їхнє прохання я передав їм оригінали зроблених записів, усю апаратуру й периферійні пристрої, з допомогою яких робилися ці записи, й детально розповів, в який спосіб записувалися розмови в кабінеті Леоніда Кучми. Й найближчим часом справу нарешті буде завершено. Отоді й настане час для інтерв'ю, телевізійних передач й виступів політиків.

- А хто фінансує цю роботу?

- Верховна Рада України прийняла рішення про виділення для проведення експертизи 500 тисяч гривень. Це, до речі, дуже мізерна сума порівняно з тією, яку заплатив "Кролу" Тигипко.

- Днями стало відомо, що Центральна виборча комісія відмовила вам в реєстрації кандидатом в народні депутати України. Чому ви вирішили балотуватися на виборах до Верховної Ради й яким бачите подальший розвиток подій?

- Я українець, люблю Україну й хочу добра для неї. Я міг би безтурботно жити біля президентської годівнички й не помічати того, що творять з Україною ті, кому народ довірив владу. Вже тепер у США я міг би гендлювати записами, які маю. Повірте, покупців цього "товару" не бракує. Пропонують великі гроші, аби викупити в мене "компромат" на себе, українські олігархи, політики.

Були гінці й від Кучми. Пропонували мільйони, аби я припинив боротьбу і віддав записи "хазяїну". Але я їм відповів, що дякую за пропозицію, грошей мені справді бракує, але "товар" не продається. Мета в мене була інша, коли я починав записувати розмови в кабінеті Кучми. Не продавати колись я збирався це "добро", а передати прокурорам, аби послухали й зрозуміли, хто сидить на верхівці української влади і що вони творять.

Чим більше я знав, чим займаються ці "слуги народу", тим більше переконувався, що не зможу миритися з цим, не зможу пасивно спостерігати, як обкрадається й обдурюється наш народ. Коли я вирішив передати частину записів Олександру Морозу, то був переконаний, що після їх оприлюднення Кучма та його оточення будуть негайно відсторонені від влади. Але, як знаємо, цього не сталося. І це ще раз довело, наскільки далеко знаходиться Україна від країн зі справжньою демократією. І я вважаю своїм святим обов'язком продовжувати боротьбу.

Для цього й дав згоду на те, аби зареєструватися кандидатом в народні депутати України від Соціалістичної партії. Чому саме від Соціалістичної? А тому, що її очолює один з небагатьох чесних політиків України Олександр Мороз. У мене є багато годин записів розмов Кучми з тодішніми й головою Служби безпеки, й генеральним прокурором, і міністром внутрішніх справ. Всім їм Кучма наказував будь-що "накопати" на Мороза компромат. Часто він навіть кричав на них, тупотів ногами, вимагаючи очорнити Мороза. Але як не старалися кучмівські сатрапи, як не пнулися зі шкіри, нічого "накопати" на так і не змогли. До речі, вони так чесно й зізнавалися: "Немає нічого на Мороза, нічогісінько!"

Те, що голова Центрвиборчкому пан Рябець ще до отримання моєї заяви поспішив відмовити мені в реєстрації, несподіванкою для мене не стало. Цей діяч, як і генеральний прокурор України Потебенько, цілком і повністю залежить від Кучми. Його вказівки він виконує, йому служить. У мене не було жодних ілюзій, що мене допустять до депутатського мандата.

Але я хочу, щоб Україна й цілий світ ще раз переконалися, яку державу будують Кучма та його оточення. З мандатом депутата чи без нього я все одно продовжуватиму боротьбу. Аж до тих часів, доки український народ не буде господарем на своїй землі, а влада, яку він обиратиме, не ошукуватиме, а служитиме йому.

Відповіді

 • 2002.01.31 | Roller

  Re: Інтерв"ю з майором.

  andre писав(ла):
  > Микола Мельниченко: "Вважаю своїм святим обов'язком продовжувати боротьбу"


  >
  > В будь-якій країні світу було б достатньо одного відсотка тієї інформації, якою я володію, щоб президент пішов у відставку й пересів з свого кабінета на лаву підсудних. В будь-якій, але не в нашій. Треба ще довго й наполегливо працювати, боротися, битися не на життя, а на смерть, аби український народ зрозумів, хто ним править і які чорні справи за його спиною робляться. Ви не перший, хто запитує мене, чому я мовчу, чому не даю в пресу нові факти.

  > Украинский народ давно понял кто им правит. Но так же как и Мельниченко ждет "своих героев".Что Мешает Мельниченко передать материалы в международный суд в Гааге? Ему терять нечего.А Народ его поймет и, быть может, простит.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2002.01.31 | Augusto

   Дрібниця "заважає"

   Ніякого "міжнародного суда" в Гаазі не існує, але він все одно зрадник!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2002.01.31 | andre

    Re: Дрібниця "заважає"

    Кого ж вын зрадив?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.01.31 | Augusto

     Великого та могутнього чаклуна Смарагдового Міста!(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2002.01.31 | andre

      А що вони дружили?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.01.31 | Augusto

       Майор Коля ж був охоронцем САМОГО!(-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2002.01.31 | andre

        То й що мав на цій підставі спаскудитись?(-)

        Якщо ти наймаєшся до когось на роботу, а потім дізнавшись, що твій роботодавець - мерзотник, йдеш з роботи і всім про це говориш, щоб застерегти людей і покарати злочинця, то це не є зрада самого себе, своїх духовних принципів.
        Хтось висуне аргументи на користь того, що Микола Мельниченко - зрадник? Тільки поясніть мені дурню кого і чим він зрадив?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.01.31 | Augusto

         Просто чаклун без штанів.

         А це ж держтаємниця, бо скажуть:"Ваш чаклун без штанів!", а це ганьба (якщо він просто без штанів, то це не страшно, але якщо взнають....)
         Приказка з Альтернативної Помаранчової Біблії Конспирологiї (АПБК):
         "З чим можна порівняти закодовану країну?
         Закодовану країну можна порівняти з людиною, на яку вночі напали друзі, поставили в позу та почали гвалтувати. Що є патріотичним вибором для такої людини?
         Мовчати, бо інакше ще хтось подумає, що на неї напали вночі друзі, поставили в позу та гвалтують! А навколо змова..."
 • 2002.01.31 | EM

  Re: Інтерв"ю з майором.

  Enough is enough. No more useless interviews. Words are cheap.
  It's time to make all the records public. Crimes can not be considered state secret.
  And the harm to Ukraine from this information could not be worse than from non-disclosure that leads to preserving Kuchma as a president.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2002.01.31 | AST

   Re: Інтерв"ю з майором.

   Во-во. І я про це.
  • 2002.01.31 | ilia25

   І я тут згоден

   Я теж вважаю, що опублікування решти записів принесло б набагато більше користі, аніж шкоди.

   Інша справа, що плівки є власністю Мельниченка. До того ж він краще за нас знає, що саме на них записано, тож має більше інформації для прийняття рішення щодо їх опубліковання. Тому, хоч я і не згодний з цим його рішенням, я його мушу поважати.
 • 2002.01.31 | Serhiy Hrysch

  Мельниченко є Героєм України!

  Саме ним вважаю майора Мельниченка. Оце справжня відданість Україні!

  Нажаль:

  1. Мені здається, у нього є ілюзії ще про наявність "чесних прокурорів". Вони хіба є, але дуже сумнівно що вони надалі щось зроблять. Як кучмісти зрозуміють, що їх розкрили, то краще Миколі бути у Америці, бо його можуть просто вбити, простіть. Дуже багато часу пройшло, треба вже робити повне розкриття записів, навіть з Америки.

  2. Ілюзія що коли приїде в Україну, хтось вислухає. Дуже невідомо, чи так буде. Можуть і не вислухати.

  3. Американський суд зробив таку постанову, бо Микола казав привселюдно, що у нього куча матеріалів, а типу поліції\мін юстиції передати записи не хоче. Звичайно, вони першими хочуть послухати інфо про злочини, а до державних секретів їх немає справи. Вони хочут першими знати про злочини.


  З іншого боку, Микола робить вірно. Тобто, реалії такі, що українська політична система тормозить у зміні кучмістів. Тому користування "особливими моментами", як то вибори і кучми поїздки, дуже добрий привід опублікувати нову частину плівок. Тобто, і поступав він правильно.

  Але вже потрібне повне розериття записів для всіх (якщо це ще не заборонив той суд).
 • 2002.01.31 | AST

  Re: Інтерв"ю з майором. - декілька висновків і спостережень

  По перше.
  Я, здається, попереджав що його інтервьювали? :-)
  Але це ще не все. Далі буде.

  Друге.
  Про мандат можете забути. Ну, майже, забути. :-) До виконання висновків суду Мельниченка з Штатів не випустять.
  Якщо майор тепер залишить США, це буде означати що він ВЖЕ виконав вирок суду. Тобто, здав свою трахану фонотеку.
  Хоча хто його зна... Не здивуюсь, якщо він на це погодиться.
  Певний час тому люди наближені до майора ствержували що в нього немає ніяких інших записів, окрім тих що вже розповсюджено. Не виключено, однак, що такі заяви робились щоб ввести в оману Мінюст.
  Але, підозрюю, це може бути правда.
  Тому, ймовірно, майор може і обдурити американців.

  Третє.
  Де був суд? В СА. Хто саме, відповідно, домігся "потрусити" майора, здогадуєтесь. Підказка - зовуть Паша.

  Четверте.
  Загальні висновки. Видно , що інтервью давав вже не той "бикуватий" майор, що сидів в Європі.
  Пі-Ар....
  В останній час адвокати Мельниченка використовують будь-яку надходячу до них інформацію в інтересах свого клієнта. Зокрема, все те що написано Kiev Post та на cripo.com Мельниченко засвоїв і вправно повторює.
  Зокрема, зверніть увагу на цифру "45 годин", стосовно записів переданих депутатам.
  Ніхто, окрім cripo таку цифру не наводив. FT казав про 35 годин. Розбіжність полягала в тому, що декілька аудіофалів однакові за змістом і Том їх не враховує.
  А Мельниченко, чомусь, рахує. - як я. :-)
  Прикро, але що ж поробиш... Публічність.

  Коля, якщо ти і це читаєш.
  Пішов нахуй, мудак! Сам слухай свої записи, ледар.
  Гєрой сраний...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2002.02.01 | Shooter

   Re: Інтерв"ю з майором. - декілька висновків і спостережень

   AST писав(ла):
   > Четверте.
   > Загальні висновки. Видно , що інтервью давав вже не той "бикуватий" майор, що сидів в Європі.

   Zahal'ni vysnovky: jak shchyryj xaxol, Vy dosyt' chasto vzhyvajete zamist' apostrofa mjakyj znak, jak i zamist' "jot-o" "mjakyj znak-o" ;):

   > Пішов нахуй, мудак! Сам слухай свої записи, ледар.
   > Гєрой сраний...

   IMHO, xlopec' jak minimu dofiha chym ryzykuvav.

   Ale shcho mene bil'she cikavyt': Vy meni vidpoviste na moje zapytann'a v trejdi pro intervju Mel'nychenka?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2002.02.01 | AST

    Re: Інтерв"ю з майором. - декілька висновків і спостережень

    А ви, натомість, настирливо пропагуєте перехід української мови на латинську абетку. :-)

    Що там про Медведчука? Я пропустив.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.02.01 | Shooter

     Re: Інтерв"ю з майором. - декілька висновків і спостережень

     ST писав(ла):
     > А ви, натомість, настирливо пропагуєте перехід української мови на латинську абетку. :-)

     Sho zrobysh - bidujut' xlopci, Paneuropian Windows postavyty ne mozhut' :)

     > Що там про Медведчука? Я пропустив.

     Mudak vin. Shche jakas' info potribna? ;):
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2002.02.01 | Остап

      Х - KH, Ц-TS, Ну єсть жє какая-то мєра! (-)

  • 2002.02.01 | Фарбований Лис

   Re: Інтерв"ю з майором. - декілька висновків і спостережень

   Не гарячкуй.
   Краще пошли Кучму та інших героїв касет, можеш відкрито перед адміністрацією президента.
   Майже всі твої висновки правдоподібні, скоріше за все, Мельниченківська фонофєнятека закінчилась, але передж цією людиною варто зняти капелюха за результати.
   Даруйте, але якби не його касети, то тенденція розвитку привела би нас до гіршого ніж ми маємо зараз.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2002.02.01 | Augusto

    Що означає "закінчилася"?

    Вона є, як ота рушниця на стіні і ніхто не може наказати зробити так, або інакше. А "віддав/не віддав", я кажу одразу - забудьте, це не вдома біля мами, або даєш, або їдеш "додому". Також помітив, що Коля або відстав від життя, або все ж навчився не показувати свої карти (нарешті), а то спочатку ... :):
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.02.01 | AST

     Абсолютно ієзуітська логіка :(


     Augusto писав(ла):
     > Також помітив, що Коля або відстав від життя, або все ж навчився не показувати свої карти (нарешті), а то спочатку ... :):

     Це називається БЛЄФ.

     Насправді він діє за порадами адвокатів, щоб не зашкодити собі особисто.
     Нічого спільного з задекларованими цілями (правда в справі Гонгазе, торгівлі зброєю, etc ) така поведінка не має.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2002.02.01 | AST

    Re: Інтерв"ю з майором. - декілька висновків і спостережень


    Фарбований Лис писав(ла):


    > Майже всі твої висновки правдоподібні, скоріше за все, Мельниченківська фонофєнятека закінчилась, але передж цією людиною варто зняти капелюха за результати.

    Які результати????
    Юридичні наслідки - їх нема і не може бути. Записи не можуть бути задіяні в якості судового доказу. Гляньте на сайт FBI, де висуваються наступні вимоги до цифрових доказів..

    http://www.fbi.gov/hq/lab/fsc/backissu/april2000/swgde.htm
    http://www.fbi.gov/hq/lab/handbook/examsaud.htm

    Політичні - їх теж нема. Згідний з Шутером, що якби не скандал, позиції Ющенка були б міцніше.

    > Даруйте, але якби не його касети, то тенденція розвитку привела би нас до гіршого ніж ми маємо зараз.

    Можна сперечатись.
    Так, позитивні наслідки були. Усунення Деркача, передусім. Але, негативу значно більше. Нас остаточно віддали в сферу вливу Москви.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.02.01 | Augusto

     Хей, круто!

     AST писав(ла):
     >Нас остаточно віддали в сферу вливу Москви.

     Якщо вас можна "віддати", то така ваша доля! Але самі бігли висолопивши язик до "батюшкі-царя", ІМХО.
    • 2002.02.01 | Shooter

     Re: Інтерв"ю з майором. - декілька висновків і спостережень

     AST писав(ла):

     > Політичні - їх теж нема. Згідний з Шутером, що якби не скандал, позиції Ющенка були б міцніше.

     Tut ne hoden skazaty odnoznachno. V sensi - Jushcenko buv by micnishyj (agree), but Kuchma mih by jty na "tretij srok".
     >
     > > Даруйте, але якби не його касети, то тенденція розвитку привела би нас до гіршого ніж ми маємо зараз.
     >
     > Можна сперечатись.
     > Так, позитивні наслідки були. Усунення Деркача, передусім. Але, негативу значно більше. Нас остаточно віддали в сферу вливу Москви.

     :): Ne shuhajtes' Vy tak moskaliv. Zabud'te pro nyx. Vony s'ohodni zabadto slabon'ki shchob serjozno nam zahrozhuvaty. 90 vidsotkiv nashoho majbutn'oho s'ohodni v nashyx rukax.

     P.S. Xoch Vy i xaxol konch'enyj (xoch i ne zovsim), i halychan ne l'ubyte, ale na pyvo ja by z Vamy pishov ;):
    • 2002.02.01 | Фарбований Лис

     Re: Інтерв"ю з майором. - декілька висновків і спостережень

     > Які результати????
     > Юридичні наслідки - їх нема і не може бути. Записи не можуть бути задіяні в якості судового доказу.
     Юридичних результатів немає зовсім, погоджуюсь. Ну, так що хотіти коли навіть юрист Головатий валив юридичні справи. Я думаю, що плівку використали так як можна було - тільки для політики.

     > Політичні - їх теж нема. Згідний з Шутером, що якби не скандал, позиції Ющенка були б міцніше.
     Тут я не погоджуюсь з Вами обома. Позиції Ющенка ослабли до скандалу і скандал відтягнув кінець Ющенка.
     Під час скандалу позиції Ющенка досягли максимуму, але з весни, зокрема з березня, скандал пішов на спад, кучмівський човен вирівнявся, Ющенка потопили.


     > Так, позитивні наслідки були. Усунення Деркача, передусім. Але, негативу значно більше. Нас остаточно віддали в сферу вливу Москви.
     Не перебільшуйте Москву, вона зараз в дуже жалюгідному стані. Вона не проковтне Білорусь, а нами подавиться, цікаво, що це вона нарешті зрозуміла і лізе рачки назад.
     Я може не зовсім правий про наслідки, юо неможливо поставити експеримент, але була тенденція до повної лукашенкізації України. Ця тенденція була зломана скандалом.
     Після скандалу говорити про Кучму-3 - сміх.
     Також була зломана тенденція до повної маргіналізації суспільства за прикладом Росії.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2002.02.01 | Остап

      Кучма ІІІ - це реальність. РАБИ не підведуть ! (-)

     • 2002.02.01 | AST

      "скандал відтягнув кінець Ющенка" (с - Фарбований Лис)


      Не згідний в оцінці переваг, що отримав Путін від наслідків скандалу.
      Не згідний з тим, що Москва хоче нас проковтнути.
      Вважаю, що мета Москви була зробити з нас Бєларусь - міжнародного вигнанця, в той же час інтенсивно приватизовуючи по демпінгу українське майно.
      І це, до певної міри, вдалось.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.02.01 | Augusto

       Ех, класика!

       AST писав(ла):

       > Вважаю, що мета Москви була зробити з нас Бєларусь - міжнародного вигнанця, в той же час інтенсивно приватизовуючи по демпінгу українське майно.
       > І це, до певної міри, вдалось.


       То що ж таке український стиль?

       "Дебільний пафос помножений на педерастичне страждання, обов'язково має бути присутня сльоза, завивання, яке притаманне кращим акторам театру Франка 50-х років"... - Л. Подерв'янський про сучасний український стиль.
     • 2002.02.01 | Shooter

      Re: Інтерв"ю з майором.

      Фарбований Лис писав(ла):

      > > Політичні - їх теж нема. Згідний з Шутером, що якби не скандал, позиції Ющенка були б міцніше.
      > Тут я не погоджуюсь з Вами обома. Позиції Ющенка ослабли до скандалу і скандал відтягнув кінець Ющенка.

      Tut ja ne pohodzhujus' z Vamy :):.

      Jushchenko buv slabon'kyj v chervni-lypni, prote vzhe v serpni joho akciji rizko pishly vverx.

      Kuchma daleko ne duren' - tomu dav by mozhlyvist' ur'adovi Jushchenka "potr'epat' abr'ezanyx" i podraznyty donec'kyx. At least, do kvitn'a-2001. A v kvitni-2001 bulo by vzhe pizno "chmyryty" Jushchenka. Bulo by prostishe z nym domovytys'a pro "spokijnu starist'".

      Z inshoho boku, plivky Mel'nychenka "zbudyly lystopadystiv". Shkoda, shcho narod shche shaleno daleko vid nyx. Tomu nas'ohodni odna nadija - na "advanced car'a".
    • 2002.02.01 | Спостерігач

     Re: Інтерв"ю з майором. - декілька висновків і спостережень

     AST писав(ла):
     > Політичні - їх теж нема. Згідний з Шутером, що якби не скандал, позиції Ющенка були б міцніше.

     Почитайте пресу позаминулої осені - Ющенко був за крок до відставки.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2002.02.01 | Shooter

      Re: Інтерв"ю з майором. - декілька висновків і спостережень

      Спостерігач писав(ла):
      > AST писав(ла):
      > Почитайте пресу позаминулої осені - Ющенко був за крок до відставки.

      A Kuchmi vzahali trychi, jakshcho ja ne pomyl'ajus', vstanovl'uvalys' "deadlines".

      Jushchenko buv slabyj vlitku. Ale vzhe u veresni vin stav odnym z holovnyx politychnyx hravciv.

      "Purha zh", jaka mel'kala v ZMI (treba Vam rozpovisty, komu vony v absol'utnij bil'shosti nalezhat'?), mala na meti stvoryty informacijnyj shum "Jushchenka - u vidstavku!". Prote, jak vyjavylos', c'oho ne bulo dostatn'o. Todi hroxnuly Mel'nychenka i zasvityly "majora Kol'u", probujuchy zahnaty takym chynom Jushchenka v napered prohrashnyj "radykal'no-opozycihnyj kut". (+ zaodno "r'eshili" shche kil'ka nabolilyx "vaprosov")

      Prote ne vyjshlo te v band'ukiv - i slava Bohu.
     • 2002.02.01 | AST

      Re: Інтерв"ю з майором. - декілька висновків і спостережень


      Нахуй мені читати вашу пресу, коли я слухав записи розмов в кабінеті Кучми за той час?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.02.01 | Augusto

       АSТ, а що сталося?

       Я не вірю, що я когось переконав, чому раптом всі визнали правдивість "дискотеки"?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2002.02.01 | AST

        Вибори...

        Педалювання теми "касетного скандалу" соці поновили лише під час передвиборчої кампанії.
        УП про це непогано написала.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.02.02 | ЛУЦЕНКО

         Re: Вибори...

         Слухайте, хлопці, це ви серйозно про Мельниченка,який полабив Ющенка?
         Та Ющенко в січні міг елементарно вийти на телебачення і оголосити,що бере управління країною на себе! І кинутий на той час всіма переляканими подєльніками Кучум не пікнув би.А наш "волелюбний" народ вже на ранок радо вітав би Месію.Замість того Велика Розмазня підписала заяву трьох і обізвала щойно народжену українську - без поділу на лівих і правих-опозицію фашистами.Той же Ющенко вдруге зрадив країну,коли побоявся очолити об"єднаний атиолігархічний фронт.Наш Обережний вирішив за краще мати 15відсотків, але не наражатися на ПАПУ. А той же Мельниченко ризикнув-і собою і сім"єю.
         І готовий ризикувати своїм статусом біженця за океаном,аби тільки допомогти країні,де "просунуті пацани" сміливо обговорюють його здібності давати інтерв"ю.
         До речі,про соці.Я знаю,що ми не візьмемо стільки як НУ чи КПУ.Не знаю, чи дадуть нам ,навіть, пройти.Але я знаю,що це партія, чиєю позицією за 2 останніх роки я пишаюся. І ніякого передвиборчого педалювання касетної,як про це пише ганебна стаття в Укр правді, теми немає.Є 2 елементарні обставини -1)Мельниченко зробив свій вибір і тепер не має зобов"язання не коментувати справу і 2)закінчено експетизу плівок на замовлення комісії ВРУ і незабаром ми матимемо її результати.
         ЛУЦЕНКО
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2002.02.02 | Augusto

          Спогади про минуле.

          Може було б все так, як Ви написали, а може б і ні. Це не доводиться, бо не існує в реальному житті "би". Україна є, такою, якою вона є і від того треба виходити для руху вперед. Ющенко підписав "лист трьох фашистів", це факт, великого суспільного розголосу цей лист не мав, ІМХО теж факт, Ющенко немовби вибачався. Я не бачу Ющенка ворогом СПУ, він стоїть скоріше на правих соціал-демократичних позиціях (нормальної соціал-демократії, звичайно), нерозумно втрачати сили на боротьбу з ним.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.02.02 | ЛУЦЕНКО

           Re: Спогади про минуле.

           Як ви бачите-ніякої боротьби з НУ СПУ й не веде.І не тому, що В.Ю.начеб-то правий с-д (насправді-класичний ліберал),а в сподіванні на демократичну позицію більшості НУ при змінах до Конституції.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2002.02.02 | Augusto

            Нехай і ліберал.

            Колись були революціонерами, класичні права людини, інше. Інколи соціал-демократи чудово співпрацюють з лібералами, ось 10 років (які зараз правда при краю) в Голандії якраз соціал-демократи і ліберали формували уряд. Насправді скажена ворожнеча між ідеологіями це скоріше ознака нерозуміння мети політичних партій та умов нерозвинутої демократії (повної відсутності дем. традицій), та відсутності класичного громадянського суспільства ( а звідки?).
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.02.02 | ЛУЦЕНКО

             Re: СПОДІВАЮСЬ

             Погоджуюся.Адже сьогодні боротися за процент перерозподілу ВВП через бюджет,що є логічним з ідеологічної точки зору-принаймні нерозумно,адже ясно ,що важливіше спочатку зупинити пограбування краіни бандою.А це можливо при поєднанні зусиль демократичних сил(пардон за заяложений штамп)навколо ключової проблеми реконструкції системи влади.Звичайно,що саме ліберали мали б тут стати найенергійніщою силою.Однак,будемо сподіватися,що ,відсидівшись в часи барикад, вони підтримають зміни хоча б в момент голосування.Навіть,якщо ПАПА не велітиме.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2002.02.02 | Augusto

              І я.

              А що ще робити? Колумбійські "атомні бомби бідних"© ще почекають.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.02.02 | ilia25

               Не треба лукавити

               Augusto писав(ла):
               > А що ще робити? Колумбійські "атомні бомби бідних"© ще почекають.

               Що робити? -- агітувати за опозицію, та проти Ющенка, який у неї відбирає голоси. А не робити вигляд, що крім підтримки НУ, та бомб альтернативи у вас немає.

               У вас є простий вибір -- підтримати тих, в кому ви впевнені, або тих, про кого ви можете тільки СПОДІВАТИСЬ -- і то без усяких підстав.

               Я хоч убите не можу зрозуміти, навіщо ви обираєте другий -- тобто непевний в кращому випадку -- шлях.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2002.02.02 | Augusto

                Це Ілля#25 чи тов.комісар Симоненко?

                Тимошенка каже "не треба розбрату", ось Луценко каже -"не треба розбрату", Кучма каже - "такозвана "опозиція" вже перегризлася між собою", Ілія каже - "треба розбрату підбавити", тов. Петро, комісар Симоненко каже:"Блоки, які підтримують нинішній режим Кучми - "Наша Україна", "За єдину Україну!", СДПУ(О)..."
                http://www.pravda.com.ua/?2021-3-new
                Ілія#25, каже теж саме! Вони, мабуть, разом!
                Kуди ж податися? На кого бажає працювати Ілія #25?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.02.02 | ilia25

                 Комуняки -- то парттайм

                 А взагалі, якщо ви слідкували за дискусіями на форумі, то маєте знати, що мене вже давно викрито як агента саме жидомасонської змови.

                 А якщо зовсім взагалі, то в порядній компанії перший перехід на особистість опонента не заслуговує на коментарі, а 872-й вже точно того не вартий.
                • 2002.02.02 | ilia25

                 А щодо Тимошенко, то вона помиляється

                 Я не думаю, що вона дійсно вірить, що будь-кому варто підтримувати НУ. Але вона також вважає, що відкрита критика НУ не добавить їх популярності, що й зумовлює її нещирість.

                 Я певен, що це помилка з її боку, і ніякої користі вона з цього не отримає. Але в будь-якому випадку, кожному з нас варто в першу чергу прислухатись до свого сумління, та сприймати критично все, що говорять політики. Навіть ті, кого ви самі підтримуєте.
         • 2002.02.02 | Фарбований Лис

          Re: Вибори...

          > Та Ющенко в січні міг елементарно вийти на телебачення і оголосити,що бере управління країною на себе! І кинутий на той час всіма переляканими подєльніками Кучум не пікнув би.
          А на якому каналі він мав виступити?

          > До речі,про соці.Я знаю,що ми не візьмемо стільки як НУ чи КПУ.Не знаю, чи дадуть нам ,навіть, пройти.
          Головне не перемога, а участь.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.02.02 | ЛУЦЕНКО

           Re: Вибори...

           Та хоч би й на НОВОМУ і СТБ.Хоча в ТОЙ час повної прострації кучмоноїдів ефір дав би й 1плюс1.
           Але хіба в цьому питання!Хіба Чемерис думав про те,який канал висвітлить його позицію,коли виходив на Майдан в часи ГКЧП чи Кучмагейту? Політик має зважувати,але й ДІЯТИ.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2002.02.02 | Shooter

            Re: Вибори...

            ЛУЦЕНКО писав(ла):
            > Політик має зважувати,але й ДІЯТИ.

            Bez sumnivu. Polityk dije - formuje najbil'shu frakciju v VR.
            IMHO, toj zhe zh politk dostatn'o zvazhuvav. Dostatn'o rozumno zvazhuvav - i vzymku mynuloho roku.
         • 2002.02.02 | zinc

          Re: Закон...

          а де б при цьому був Закон ? боротися злом зі Злом -- це тільки посилювати Зло. Підняти буруни легко, і в черговий раз "разрушить до основанья" теж, але ж треба думати і про "а за тєм".

          Основна помилка опозиції якраз і полягала в тому, що їй не терпілося, і від морального, психологічного і політичного тиску, вона почала переходити (її підштовхнули) до фізичного -- а це саме той момент, коли в руки тирана вкладається виправдання, і починають летіти голови, і народ відходить в бік.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.02.02 | ilia25

           Я тащусь -- "боротися злом зі Злом -- це тільки посилювати Зло"

           zinc писав(ла):
           > а де б при цьому був Закон ? боротися злом зі Злом -- це тільки посилювати Зло. Підняти буруни легко, і в черговий раз "разрушить до основанья" теж, але ж треба думати і про "а за тєм".

           Ну от ви і думаєте, замість того, щоб щось почати робити. Та куди там робити -- хоч би проголосувати правильно... Хоча, звісно, якщо зі Злом боротись не можна, то ви проголосуєте як треба.

           > Основна помилка опозиції якраз і полягала в тому, що їй не терпілося, і від морального, психологічного і політичного тиску, вона почала переходити (її підштовхнули) до фізичного -- а це саме той момент, коли в руки тирана вкладається виправдання, і починають летіти голови, і народ відходить в бік.

           Ніхто до фізичного тиску не переходив. Ніхто штурмувати Банкову не збирався. Провокації 9 березня влаштовувала сама влада, і "виправдання" їй ніколи не були потрібні. Он наметове містечко просто взяли й знесли -- без усяких виправдань.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2002.02.02 | zinc

            Re: а для тебе це новина ? -- марш казки читати (-)

           • 2002.02.02 | ilia25

            Вибачаюсь -- неправильно прочитав

            "Злом" боротись дійсно неможна -- але опозиція нічого "злого" не робить, і не робила.
         • 2002.02.02 | Shooter

          Hy :)

          Sorry za smix, ale ja vse bil'she perekonujus'a, shcho socialisty jak partija - strashenno daleki vid realij.


          > Та Ющенко в січні міг елементарно вийти на телебачення і оголосити,що бере управління країною на себе! І кинутий на той час всіма переляканими подєльніками Кучум не пікнув би.

          :): A ce Vam xto rozkazav - "pod'el'niki" chy sam papa?

          Dyvymos'a na fakty. A vony taki.

          1) Shvydshe vs'oho, Kuchma ne maje vidnoshenn'a do vbyvstva Gongadze. Raz - vidsutnist' motyviv. Dva - vidsutnist' bud'-jakyx serjoznyx dokaziv. Bil'she toho - r'adovyj zhurnalist AST til'ky z dopomohoju internetu vstanovyv, shcho z harantijeju v 95 vidsotkiv "PERSHA" PLIVKA BULA KOMPIL'ACIJEJU!!!

          2) NIXTO Z POD'EL'NIKIV vid Kuchmy ne vidxodyv. I navit' Jul'a namahalas'a staty joho "podruhoju" vidrzau pisl'a plivok. Bil'she toho - vony vsi pidstavyly jomu "muzhn'e pleche shtanhista". Zvychajno, ne za d'akuju - zn'att'a Juli tomu jaskrave svidchenn'a.

          3). V pik UBK na vuluci vyzjshlo AZH 10 tys'ach l'udej.

          4) Jakyj buv osobystyj najvyshchyj rejtynh Jushchenka? 70-80% chy des' tak na rivni 40-50?

          5). De pravovi osnovy "perebyrann'a vlady Juschchenkom"? Na jakij pidstavi?

          6) Chy pohodylys' by na ce komunisty+band'uky (des' bil' 60% parlamentu)?

          7) Jak by na ce proreahuvala VS'A vykonavcha vlada (okrim neznachnoji chastyny kabinetu ministriv)?

          8). Nahadaty Vam chym zakinchyvs'a "vyxid na telebachenn'a" v serpni 1991? I to l'udej, kotri, v porivn'anni z Jushchenkom, maly v 20 raziv bil'she vlady i mozhlyvostej?

          Schche potribni pojasnenn'a/zapytann'a?

          (c) strashenno daleka SPU vid realij. tomu i prohraje
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.02.02 | AST

           Re: Hy :)

           Shooter писав(ла):

           > 1) Shvydshe vs'oho, Kuchma ne maje vidnoshenn'a do vbyvstva Gongadze. Raz - vidsutnist' motyviv. Dva - vidsutnist' bud'-jakyx serjoznyx dokaziv. Bil'she toho - r'adovyj zhurnalist AST til'ky z dopomohoju internetu vstanovyv, shcho z harantijeju v 95 vidsotkiv "PERSHA" PLIVKA BULA KOMPIL'ACIJEJU!!!

           Кучма МАЄ відношення до вбивства Гонгадзе. Можна лише підозрювати що це відношення досить опосередковане.

           "Перша" плівка дійсно містить моменти монтажу шляхом вилучення деяких уривків запису, в тому числі - окремих речень, що впливає на зміст наведених бесід.
           Це дуже легко встановити, порівнявши відповідні фрагменти записів в dmr та wav.
           Мельниченко про це не знав (зараз знає - відповідний лист отримав його адвокат Скот Хортон) Значить, це робив хтось інший.
           Відповідно, сам майор Мельниченко жодним чином не може свідчити про автентичність всієї своєї фонотеки.

           Я, особисто, вважаю, що більшість з наведених розмов дійсно мали місце, але їх штучно "підсилили", додаючи, де треба, окремі фрази чи слова. Також, низка уривків за участю Кравченко припускає тлумачення того, що вони могли бути зроблені вже після зникнення Гонгадзе.

           Тобто, фальсифікації жодним чином не можна виключати, бо як показує приклад "першої" плівки, з записами Кучми дійсно МАНІПУЛЮВАЛИ.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2002.02.02 | Augusto

            Here we go again!

            Пeрший диск був монтований, монтований, монтований, монтований.
            Цього ніхто не скривав, це було перше, що я почув, ще до того як я прослухав записи, ще до того як я прослухав записи.
            Він складається з фрагментів, він складається з окремих фрагментів, з окремих, фрагментів.
            Між окремими фрагментами є монтаж, є монтаж між окремими фрагментами, є монтаж.
            Всередині окремих фрагментів монтажу нема, нема монтажу, всі інші розмови "простого журналіста з інтернетом", його власні фантазії.
            НТО не взяло відповідальність за ідентифікацію голоса на записах, голоса на записах, голоса на записах, голоса на записах.
            НТО сказало, що голос треба ідентіфікувати суб'єктивно, суб'єктивно, суб'єктивно - засобом впізнання суб'єктом - особою, людиною, органолептично.
            АСТ впізнав голос, впізнав голос, впізнав голос. Він виступив суб'єктом в суб'єктивному впізнанні, АСТ виступив суб'єктом, суб'єктом виступив АСТ, суб'єктивно АСТ впізнав голос Кучми.
            Добре.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.02.02 | AST

             Re: Here we go again!

             Augusto писав(ла):

             > Всередині окремих фрагментів монтажу нема, нема монтажу,

             Всередині окремих фрагментів є монтаж.
             В тому числі, вилучання окремих фраз і речень.
             Ви легко можете це перевірити.
             Таймкоди є на cripo.com
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2002.02.02 | Augusto

              Ви жартуєте, правда?

              Скільки експертиз вам вже було довірено проводити? Яка ваша освіта? Який досвід в проведенні технічних експертиз?
              Чим ви користувалися, коли проводили "експертизу"?
              "Kріпо" має право та кваліфікацію проводити експертизу?
              Бо інакше ТНО має.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.02.02 | AST

               Я не жартую


               І щоб перевірити це достатньо мати вуха. Для цього не треба бути єкспертом.

               Ось вам приклад:

               Прослухайте ці два фрагмента:

               http://www.wcfia.harvard.edu/academy/melnychenko/records.htm

               0001.wav (17:37 – 20:29)
               0012.dmr (1:34:30 - 1:39:10).

               17:53 (Edit) 1:34:48 - 1:35:10 (Cut)

               Вилучена фраза:

               Кравченко: Ну, конєшно, капітальниє бабки. Я тоже, так, якось…Тоді - вибори були, тоді - ми другим займались, но - структури під ним…
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2002.02.02 | Augusto

                Я вже подякував за впізнання.

                Неодноразово.
                Для суб'єктивної експертизи Ви добре використали свої вуха. Всі інші Ваші фантазії ІМХО не дуже цікаві.
                Зачекаю на професійну експертизу на яку посилаються зараз (яка є "брехнею", звичайно), ще раз дякую за суб'єктивне впізнання голосу Л.Д. Кучми та їнших осіб.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.02.02 | AST

                 Брехня...


                 Що, не вистачає мужності визнати очевидне? А от Коля не такий впертий як ви.:-)

                 Повторюю:
                 Всередині окремих фрагментів на касеті Мороза Є МОНТАЖ.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2002.02.02 | trick

                  Re: Брехня...

                  OK, sho kazhe m. M. na ce?
                  Z jakogo nosija pysalys kasety dlya pres-konf. Morozza? (dmr, wav, chy shos trete?)
                  U kogo v rukax vono bulo? (vsi isnujuchi dani, pls.)? xto osobysto pysav kasetu dlya Morozza?

                  Jak pry cyomu korektujetsya zmist?

                  Mozhlyvo vykydaly frazy dlya skorochennya zapysu (tobto bez korekcii zmistu)?
                  IMHO
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.02.02 | AST

                   Я відповів в іншій гілці бо тут вже "тісно" (-)

                 • 2002.02.02 | Augusto

                  Я вже чув Вашу думку.

                  Неодноразово. Якщо Ви маєте щось професійне, а не чергове "я так почув", наведіть, будь-ласка, інакше навіть не треба відповідати.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.02.02 | zinc

                   Re: Я вже чув Вашу думку.

                   наступного разу як Ви почуєте гудок самосвала згадайте про
                   "щось професійне, а не чергове "я так почув" :-)

                   (це стьоб, сподіваюсь розумієте в який бік)
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2002.02.02 | Augusto

                    Не страшно.:))

                    >Re: Я вже чув Вашу думку.

                    >наступного разу як Ви почуєте гудок самосвала згадайте про
                    >"щось професійне, а не чергове "я так почув" :-)

                    >(це стьоб, сподіваюсь розумієте в який бік)
                    Срібної вантаживкi ще не зробили. А справжнього Гладіо неможливо вбити навіть срібною кулею, якщо калібр менший ніж 120 мм.
         • 2002.02.02 | Остап

          Як це "бере управління країною на себе" ?

          >Та Ющенко в січні міг елементарно вийти на телебачення і оголосити,що бере управління країною на себе! І кинутий на той час всіма переляканими подєльніками Кучум не пікнув би.

          Як це "бере управління країною на себе" ?

          Управління якими структурами ?

          Ющенко звонить до Деркача - той посилає його...
          Ющенко звонить до Кузьмука - той посилає його...
          Ющенко звонить до Кравченко - той посилає його...
          Ющенко звонить до Потебунька - той запрошує його..

          Як практично управляти?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.02.02 | ЛУЦЕНКО

           Re: Як це "бере управління країною на себе" ?

           Так,як робив це рішучий Єльцин.Вийшов,звернувся до народу і виграв_для себе владу,а для країни нове життя.
        • 2002.02.02 | AST

         До речі

         Здається, УП вже зняла с сайту ту саму статтю про соціалістів.
         Може в мене галюнікі? :-)
         Хто стежить за УП, перевірьте, пліз.
  • 2002.02.01 | Остап

   "Пішов нахуй, мудак!" Зітріть моє повідомлення! (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2002.02.01 | Остап

    ЦЕ НЕ Я ПИСАВ !!! :-((

 • 2002.02.01 | Augusto

  Петро Симоненко

  http://www.pravda.com.ua/?2021-3-new

  Я не сумнівався в автентичності записів Мельниченка з 11 листопада 2000 року, коли мені їх запропонували використати. Після оголошення плівок було очевидне, що характер, тематика, межі поведінки фігурантів плівок не залишають сумнівів у достовірності. Але я зажадав проведення технічної експертизи, щоб виключити використання партії з метою дискредитації, в т.ч. і якщо є записи, які містять секретні дані, що стосуються питань національної безпеки. Ми чітко визначили позицію фракції щодо звільнення з посад голови СБУ, міністра внутрішніх справ, керівника митниці.

  Думаю, що закладали підслуховувальні пристрої ще в адміністрації Президента, коли був Кравчук. Вірне служіння демократів першої хвилі дозволило американцям нашпигувати будівлю електронними системами прослуховування. :):
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2002.02.02 | AST

   Віктор Ющенко


   http://www.news2000.com.ua/politic.php?id=665

   -- Я не хочу говорить о способе добычи информации, более важный в этой ситуации вопрос использования записей, которыми владеет Мельниченко. Меня не покидает чувство, что эти пленки эксплуатируются не всегда честно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2002.02.02 | ЛУЦЕНКО

    Re: Віктор Ющенко

    Дещо про так званий монтаж.Дійсно,в перших записах були змонтовані докупи всі епізоди,де говориться про Гонгадзе.Я сам довго вважав,що Кучум спочатку поговорив з Литвиним по селектору,а потім з невідомим придумував,що краще-вивезти в Грузію,чи ,щоб чеченці вкрали.Але потім з"явились записи цілих днів і став очевидним весь хід того дня.Спочатку селекторна розмова з Литвиним,потім 3-5 хвилинна пауза,поки Кучум чекав на прихід Литвина(і цю паузу Мельниченко вилучив,напевно для економії чи в силу очевидності для себе обставин),а потім саме з Литвиним Кучма продумує план зникнення Георгія,а відразу після цього приходить Крава,який обіцяє Пахану вирішити питання.
    Чому Кучум так заївся на Гонгадзе-можу теж розказати:хто і навіщо накрутив Кучума на нього.
    І взагалі-пропоную майдану провести інтернет-конференцію,а найбільшим скептикам обрати делегата і послухати все на нормальних носіях,як це зробили 2 дні тому автори статті на "CRIPO".На скільки я зрозумів вони вийшли без сумнівів щодо автентичності прослуханого.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.02.02 | AST

     Плівки Мельниченка - не догма, а матеріал для експертизи!


     До речі, про це слушно наголошувалось в вимогах УБК (була вимога провести НЕЗАЛЕЖНУ міжнародну експертизу інкримінованих Кучмі записів).
     Моє власне суб`єктивне враження я вже викладав. Факт розмов про Гонгадзе не викликає сумніву. Але не можна виключити і елементів монтажу, редагування, які могли суттєвим чином вплинути на сприйняття змісту сказанного.

     trick

     Що на це каже майор.(Точніше, не сам майор, а ті, хто його консультує).
     А дуже просто. Він визнає склейкі в касеті Мороза. Мовляв, так, справді, там вирізано дещо зайве. Тому "нечесно" піддавати цей запис експертизі. Більш того, коли він віддавав цей запис Морозу, то мовляв навіть не уявляв собі що його буде піддано сумніву, тому зовсім не передбачав що він буде відданий на експертизу. А ось оригінали, які є тільки в нього, у вигляді смарт-карт диктофона Toshiba безумовно є справжніми. Диктофон і смарт-карти Мельниченко погоджується передати лише тій експертизі, якій він "довіряє".
     Зі слів Жира, на експертизу, що ось-ось дасть результат було передано чіп з розмовами Кучми за 3.07.2000.
     Фактично це означає наступне.
     Є диктофон і є чіп. Мельниченко стверджує що це записаний "з голосу" оригінал і його не було піддано будь-якому редагування.
     Експерти повинні підтвердити, чи спростувати це твердження.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2002.02.02 | trick

      Re: Плівки Мельниченка - не догма, а матеріал для експертизи!


      > Фактично це означає наступне.
      > Є диктофон і є чіп. Мельниченко стверджує що це записаний "з голосу" оригінал і його не було піддано будь-якому редагування.
      > Експерти повинні підтвердити, чи спростувати це твердження.

      A "redaguvaty" chip - ce ne xvunt izumu. I u razi pidrobky nabagato jmovirnishe ii pobachyty (chysto texnichno).
      Oto}|{. Budemo chekaty.
      IMXO
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.02.02 | AST

       Re: Плівки Мельниченка - не догма, а матеріал для експертизи!


       trick писав(ла):

       > A "redaguvaty" chip - ce ne xvunt izumu. I u razi pidrobky nabagato jmovirnishe ii pobachyty (chysto texnichno).
       > Oto}|{. Budemo chekaty.
       > IMXO

       Насправді "підробити" чіп не так вже важко.
       Програму для перекодування із wav (ви, сподіваюсь, визнаєте що там можна робити все що завгодно?) в dmr можна, при потребі, написати.
       В компьютері буде створено штучний, тобто "відредагований" аудіофайл в dmr. Перенести його на смарт-карту - нема жодних проблем.
       Тобто, фактично експертиза зводиться до того, що буде визначати чи є чіп Мельниченка оригінальним, тобто записаним "з голосу", чи його штучно утворили і перенесли на смарт-карту.
       Теоретично це можна визначити.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2002.02.02 | trick

        Re: Плівки Мельниченка - не догма, а матеріал для експертизи!

        AST писав(ла):

        > Насправді "підробити" чіп не так вже важко.
        > Програму для перекодування із wav (ви, сподіваюсь, визнаєте що там можна робити все що завгодно?) в dmr можна, при потребі, написати.
        > В компьютері буде створено штучний, тобто "відредагований" аудіофайл в dmr. Перенести його на смарт-карту - нема жодних проблем.
        > Тобто, фактично експертиза зводиться до того, що буде визначати чи є чіп Мельниченка оригінальним, тобто записаним "з голосу", чи його штучно утворили і перенесли на смарт-карту.
        > Теоретично це можна визначити.

        Aga. A sluzhbova infra sho maje buty na chipi? Vy zh ne vvazhaete sho na chipi mae buty tiky dmr u takomu zh vyglyadi jak i na komputeri?
        Ce mae buty (IMXO) pryblyzno tak jak z Videokameramy - vy maete buty "v kurse" - timecodes, LTC/VITC, riznyj sluzhbovyj trash jakyj do fajliv ne mae nijakogo vidnoshennya, mozhlyvo data/time zapysu,.
        Toshiba mala b "rozkolotys" ta nadaty dokumentaciju po dyxtoxvonu.
        Vidbytky/zalyshky storonnyogo metalu (ne takogo jak u dyktoxvoni) na konnektori flash'u, pyl (dust) vseredyni flash ta dyxtoxvona... doxrena vazhlyvyx nuanciv, jaki duzhe vazhko "objixaty" u vypadku pidrobky. IMXO.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.02.03 | AST

         Re: Плівки Мельниченка - не догма, а матеріал для експертизи!

         trick писав(ла):
         > AST писав(ла):
         >
         > > Насправді "підробити" чіп не так вже важко.
         > > Програму для перекодування із wav (ви, сподіваюсь, визнаєте що там можна робити все що завгодно?) в dmr можна, при потребі, написати.
         > > В компьютері буде створено штучний, тобто "відредагований" аудіофайл в dmr. Перенести його на смарт-карту - нема жодних проблем.
         > > Тобто, фактично експертиза зводиться до того, що буде визначати чи є чіп Мельниченка оригінальним, тобто записаним "з голосу", чи його штучно утворили і перенесли на смарт-карту.
         > > Теоретично це можна визначити.
         >
         > Aga. A sluzhbova infra sho maje buty na chipi? Vy zh ne vvazhaete sho na chipi mae buty tiky dmr u takomu zh vyglyadi jak i na komputeri?
         > Ce mae buty (IMXO) pryblyzno tak jak z Videokameramy - vy maete buty "v kurse" - timecodes, LTC/VITC, riznyj sluzhbovyj trash jakyj do fajliv ne mae nijakogo vidnoshennya, mozhlyvo data/time zapysu,.
         > Toshiba mala b "rozkolotys" ta nadaty dokumentaciju po dyxtoxvonu.
         > Vidbytky/zalyshky storonnyogo metalu (ne takogo jak u dyktoxvoni) na konnektori flash'u, pyl (dust) vseredyni flash ta dyxtoxvona... doxrena vazhlyvyx nuanciv, jaki duzhe vazhko "objixaty" u vypadku pidrobky. IMXO.

         Правильно. Я про це і пишу. Експертиза мусить визначити - чи є чіп оригінальним, чи ні. І це можливо, при бажанні. Навіть якщо чіп старанно фальсифікували, якась хуйня вилізе обов`язково.
         Про це і пишуть українськи експерти.

         Але подивись тепер з іншої точки зору.
         Ну, припустимо, визначать що чіпи Мельниченка - не оригінал. І що далі? 99,9 % не поміняють свою точку зору на автентичність записів. Ну, "не оригінал" - так і мать його йоб. Значить він скопіював їх з компьютера, де "Кучма писав сам себе". Ну, спиздів Коля в черговий раз. "Хіба це трагедія"? (с) Була ж брехня про диктофон під канапою. Зійшло з рук. Пиздів що фрагменти на касеті Мороза немонтовані. Знову неправда. Але кого це зараз хвилює? Тепер він каже що чіпи справжні.
         Все одно будуть вірити, що ці записи справжні.:(
         Соціалісти, на превеликій жаль, поставили усю свою репутацію на кон автентичності цих записів. Хіба вони тепер визнають що майор їх підставив? :(
         І цій брехні немає межі. Ось Августо навіть тащиться - мовляв, майор не відкриває свої карти.:(
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2002.02.03 | Augusto

          Чекайте на експертизу.

          І чого б ото так пручатися? Він 99,7% прихопив частину вашої стаціонарної підслушки, не він перший, не він останній хто робить таке. Ось в Гамериці почали звільнених сисопів та інших комп'ютерників під охороною виводити. Останній раз один хлопець тупо сокирою вирубав системні блоки, як помста за непродовжену угоду.
          Ви дійсно вірите в те, що Гамерика прийняла Колю за касети де сам Коля співав "Тра-ла-ла, Таганка-а-а-а-а, всє ночччі полниє агня!"? А він сам потім вирішував:"Нє, нє вiддам! Атсасьотє.":):
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.02.03 | AST

           Re: Чекайте на експертизу.


           Ви натякаєте що Коля американський шпигун? :-)
           Це - неправда. Але правда, що низка впливових сил в США була задіяна в історії майора з самого її початку. В тому числі вони лоббіювали отримання ним політичного притулку. Переконуючи відповідні інстанції аргументами, схожими на ті, що приводили ви у розпал скандалу.

           А у висновках "експертизи" якій "довіряє" майор М. я майже не сумніваюсь. Так що не хвилюйтесь. Там все зроблять як треба. Будуть вам автентичність і непідробленість і "детектор брехні" при допиті майора.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2002.02.03 | trick

            Re: Чекайте на експертизу.

            OK, navit jaksho vse tak x....vo jak ty kazhesh, to treba dumaty jak z togo mozhna jakos korystaty Ukraincyam (Q & Co proshu ne turbuvatys... :) ) dlya vstanovlennya demokratii ta in. ... blah-blah-blah .
            a ne skyglyty - "a-a-a-a!, znovu nai***ly ...", xocha znajuchy tebe, ne dumaju sho jakraz ty sxylnyj skyglyty :)
            IMXO.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.02.03 | AST

             Re: Чекайте на експертизу.


             Власне треба робити те, на чому наполягає Захід.
             Розслідувати вбивство Гонгадзе. Навіть якщо дуже примарні надії на конкретний результат. Але треба це робити максимально відкрито і прозоро. За кожною із можливих версій.
             Адвокат Федур колись писав про можливу схему розслідування "справи Гонгадзе". Створити групу з найкращих слідчих Прокуратури і МВС. Назвати публічно їх імена. Створити публічну підтримку їх діяльності в ЗМІ.
             Ну, там багато чого він пропонував...
             Звичайно, треба зустрічатись з майором на будь-яких умовах. Хоч в Антарктиді.
             Головна проблема в тому, що правда в цій справі може зруйнувати безліч політичних карьєр
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2002.02.03 | Augusto

              Нехай руйнує.

              Ті "кар'єри" зруйнували цілу країну.
             • 2002.02.03 | trick

              Re: Чекайте на експертизу.

              AST писав(ла):
              >
              > Звичайно, треба зустрічатись з майором на будь-яких умовах. Хоч в Антарктиді.
              Spochatku ty m.M. posylajesh pid 3 chorty, a potim xochesh zustritys.

              > Головна проблема в тому, що правда в цій справі може зруйнувати безліч політичних карьєр
              To ix problema, sho vony svoi pol. karjery budujut na takomu xytkomu grunti. V rezultati zalyshatsya na plavu bilsh rozumni (na zhal ne obovjazkovo "good boyz").
              IMHO
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.02.03 | AST

               Re: Чекайте на експертизу.


               trick
               Було трохи навпаки. :-)
               Спочатку я намагався всіма доступними засобами задавати майору запитання. Відповідей не було. Потім я виклав все те що вважав за потрібне в статті.

               Рекція Колі була в ефірі на "Свободі":

               - Ви задаєте питання, щоб була відповідь, що записи монтовані. Так? На це питання однозначна відповідь, що це - розмови президента, ніхто слова не склеював і не робив монтаж фраз або слів.

               - Наші мафіозні клани зробили все, щоб зробити витік цієї інформації частково з монтажем, щоб дати привід ЗМІ говорити, що це монтаж.

               - Тут постаралися люди, які не зацікавлені у вдалому висвітленні цієї інформації в ЗМІ. А ті фрагменти, які оприлюднив Мороз, підбиралися мною, - ті, які були на слуху, і я вважав, що необхідно їх обнародувати.

               - Що стосується журналістів і преси, я був дуже здивований, як реагують деякі журналісти на долю свого колеги і товариша, який загинув. Я думав, що інтереси людські будуть стояти на першому місці, але, на жаль, є багато фактів, які свідчать, що не тільки в Україні, але і в західній пресі є люди, куплені мафією. Є окремі журналісти, які працюють на це. В мене є підставу говорити про це.

               - Я знаю, що готується ряд публікацій в західній пресі, де вони посилаються на розшифровки розмов президента Кучми, які отримані невідомо ким і не відомо по яких каналах.

               - На жаль, треба нашим журналістам пам'ятати, що правда рано або пізно виявиться. А правда сьогодні одна - плівки достовірні, підкреслюю, ті плівки, які вивезені особисто мною.

               - Якщо хтось десь взяв плівки в інших каналах - питання не до мене, монтовані вони чи ні, ті там розмови чи ні.

               ========

               Тобто, замість конкретних відповідей йде якась незрозуміла пурга.
               Виходить, я представляю інтереси мафіозних кланів. :-)
               А зустрічатись з ним на його умовах потрібно працівникам Прокуратури.
               Я особисто неодноразово виявляв бажання поспілкуватись з майором. Але він відмовляється. Він зустрічається лише з тою пресою, якій "довіряє". Я до такої категорії, на жаль, не належу.
               Взагалі то цікавий підхід. Уявіть собі якби Кучма давав інтервью лише тим, кому він "довіряє"?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2002.02.03 | trick

                Re: Чекайте на експертизу.

                AST писав(ла):
                >
                > Взагалі то цікавий підхід. Уявіть собі якби Кучма давав інтервью лише тим, кому він "довіряє"?

                A vono tak i robyt : ale troxy xytrishe - spochatky vsya presa staje takoju shob ij mozhna bulo " doviryaty" (metoda vidpracyovana: Tarasha, Baseball, "narkomany", knife, kardynal Azarini ) a potim vzhe mona davaty intervju vsim komu zavgodno - presa vsya uzhe odnakova. Tak sho ujavlyaty majzhe nichogo.
                IMXO.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.02.03 | AST

                 Re: Чекайте на експертизу.

                 Але є і закордонна преса. Кучмі час від часу доводиться відповідати на доволі неприємні запитання закордонних журналістів. В тому числі і про Гонгадзе, записи Мельниченка. Причому ніхто не питає Кучма, чи "довіряє" він їм.
                 А ось Мельниченко виставляє попередні умови. Одна з умов - жодних конкретних запитань по записам і про їх походження.
                 Це справедливо?
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2002.02.03 | trick

                  Re: Чекайте на експертизу.

                  AST писав(ла):
                  > Але є і закордонна преса. Кучмі час від часу доводиться відповідати на доволі неприємні запитання закордонних журналістів. В тому числі і про Гонгадзе, записи Мельниченка. Причому ніхто не питає Кучма, чи "довіряє" він їм.

                  Koly bulo ostanne realne intervju Q. zakordonnym zhurnalistam (a ne spysok "atvetov na pravilno pastavlennye vaprosy")?

                  > А ось Мельниченко виставляє попередні умови. Одна з умов - жодних конкретних запитань по записам і про їх походження.
                  > Це справедливо?

                  A sho, obovjazkovo treba rozkryvaty vsi karty? Na te bude svij chas. Ot zaraz ce ne dast nijakogo pozytyvnogo rezultatu. V tomu chysli i z rozsliduvannyam/projasnennyam spravy G.Gongadze. Vze opryludnenogo info z golovoju vystachae shob posadyty do jamy Q.&Co navichno. 1-2 metry dodatkovoi glybyny osoblyvogo zmistu v danomu razi ne majut.

                  IMXO.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.02.03 | AST

                   Re: Чекайте на експертизу.

                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2002.02.03 | AST

                    Re: Чекайте на експертизу.


                    Всі закордонні ЗМІ що бажають інтерв`ю з Кучмою його отримують. І це відбувається доволі регулярно.
                    А що до "всього того що на плівках".
                    Ти ж бачиш, що з записами насправді маніпулювали. Дійсно є вилучення фраз, речень. І такі "невинні" забавки, фактично кидають серьозні сумніви на весь масив записів.
                    Тепер треба уважно і обережно вивчати кожний конкретний фрагмент із запропонованих нам плівок. І тільки потім робити висновки.
           • 2002.02.03 | Augusto

            А я і не хвилююсь.

            Eмоції на Заході недорогі. Ніякими емоціями "впливові сили" не переконаєш. Я почекаю, це я дуже добре вмію робити.
            А ніколи не думали, це ж для Q-чма "білий ПіАр", чи як ви там розмовляєте?
           • 2002.02.03 | trick

            Re: Чекайте на експертизу.

            AST писав(ла):
            > ...низка впливових сил в США була задіяна в історії майора з самого її початку. В тому числі вони лоббіювали отримання ним політичного притулку. Переконуючи відповідні інстанції аргументами, схожими на ті, що приводили ви у розпал скандалу.

            OK, koly pochalasya ta istorija? Z pres-konf Morozza? Chy ranishe?

            >
            > А у висновках "експертизи" якій "довіряє" майор М. я майже не сумніваюсь. Так що не хвилюйтесь. Там все зроблять як треба. Будуть вам автентичність і непідробленість і "детектор брехні" при допиті майора.

            OK, jaksho bude pozytyvna expertyza, ty ne povirysh,a jak negatyvna - Augusto, "to sho zh todi robyty dali, ga?" ((c), Mexanichnyj Apelsyn)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.02.03 | Augusto

             Я вірю експертизам.

             Що за інсинуації? За виключенням тих, звичайно, де "великі експерти" не мають відповідної освіти (бо тоді який сенс взагалі починати? кожний сам собі експерт) та досвіду, або явно чути клацання чужого нагану за спиною експерта (підпис під тиском влади, наприклад). Я просто не хочу зараз починати спочатку про той монтаж, та містична фраза дуже просто пояснюється, бо раптом АСТ починає "одним фрагментом" називати два окремих (ці фрагменти з самого початку ТНО подавалися як два окремих). Там він і знайшов "докази", український стиль: сам побудував, сам напав, сам переміг, сам плачеш, бо ніхто не визнає.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.02.02 | zinc

     ЛУЦЕНКО: Чому Кучум так заївся на Гонгадзе-можу теж розказати

     ну так розкажіть!
     нічого особистого, але оця мода казати "я можу/міг би вам розказати", за чим або нічого не слідує, або йде якась відмазка, -- вже давно дістала.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2002.02.02 | AST

      Тут нема ніякого секрета

      Деркач вказував на Гонгадзе, як на автора невідомих віршів, які паплюжать Кучму. Насправді, Гонгадзе цього не писав.
      Це все є на записах.
      На cripo є розшифровка. Та і на майдані теж десь є, в архівах.

      Хороше питання для Деркача - що з то за вірші?
    • 2002.02.03 | Фарбований Лис

     Re: Віктор Ющенко

     Ну і чого ви не скажите чому Кучма заївся на Гонгадзе? Чи ця інформація під грифом "для особистого користування"?
     Знаєте чому довіра до Мельниченка тане?
     Бо він дозує інформацію. Щось каже, а щось - ні. Тобто, він грає в гру. Якщо він розказує як Кучма роздавав одні заводи і не розказує як роздавав інші, то виникає питання чому такі привілеї у інших заводів?
     Чому про одні злочини Мельниченко розказує, а про інші ні?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua