МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Лєгко нас..ать поету в душу!" (с)

02/23/2002 | Майдан-ІНФОРМ
Ми віримо вам, пане Литвин! На щастя, ми не вміємо читати англійською та українською, не можемо співставити два текста, а тому ми навіть і припустити не могли, що ваша стаття в "Фактах" - плагіат.


Більше того, через те що ми на 99.6% глухі, ми не можемо розрізнити на записах Мельниченка ваш голос. Тому в те, що вас там можна почути, ми також не віримо, і вважаємо це ганебною провокацією, спрямованою на дискредитацію такого, без сумніву, видатного діяча сучасності як ви.

На зустрічі з виборцями в Севастополі Володимир Литвин повідомив, що експертиза аудіоплівок колишнього майора Миколи Мельниченка підтвердила, що його голосу "в тій частині плівки, в якій мене звинувачують, немає".

В.Литвин також розповів, що після того, як його "звинуватили в плагіаті", він "зателефонував американському вченому і запитав: "У Вас є якісь претензії до мене? І чи правду кажуть про те, що ви даєте інтерв'ю?" Відповідь була негативною".

"Плюнути в душу людини найпростіше", - вважає глава адміністрації Президента, тим більше, існує таке поняття як презумпція невинності.

За словами В.Литвина, "не можуть інституції, що фінансовані за кордоном, але визріли на нашому грунті, виступати одноосібними представниками цивільного суспільства в Україні. Якщо я помиляюся, то киньте в мене камінь".

Глава адміністрації Президента вважає, що проти нього "було розв'язано брудну кампанію", оскільки В.Литвин сказав "те, про що думають всі, і не треба прив'язувати сюди американського вченого".

Відповіді

  • 2002.02.23 | Ростислав

    Re: "Лєгко нас..ать поету в душу!" (с)

    Коли пан Литвин називає себе науковцем-істориком, чи його так називають інші, мені стає соромно, що я теж історик. Давно не було у верхівці влади такої брехливої істоти
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.02.23 | Mary

      Помиляєтеся:

      Ростислав писав(ла):
      > Коли пан Литвин називає себе науковцем-істориком, чи його так називають інші, мені стає соромно, що я теж історик. Давно не було у верхівці влади такої брехливої істоти

      Правильно так: давно не було у верхівці влади не такої=небрехливої істоти (Ющенка пропускаємо - кіко там тої його влади було)
  • 2002.02.23 | УП

    Литвин захотів "залізної руки"

    Литвин захотів "залізної руки"

    Саша Волкова, УП, 23.02.2002, 19:46




    У Севастополі Литвина прорвало. Лапшу з вух довелося знімати студентам Державного національного технічного університету. Не встигла українська громадськість прокинутися від шоку після скандальної заяви Литвина про "проституйовану соціологію", як сам він подав нову їжу для гурманів стилю і метру голови адміністрації.

    У Севастополі він, не моргнувши оком, сказав, що на плівках Мельниченка голос не його. І тут же порадив студентам, як краще писати реферати - поділився своїм досвідом "реферування" статей закордонних політологів.

    Але головні заяви були не про це. Ця брехня Литвина стала звичною навіть для тих, хто червоніє від сорому за інших.

    Литвин - "залізна рука"

    Севастопольські студенти поцікавилися, а чи буде краще в Україні, якщо влада стане жорсткішою. Відповідь така: "Я впевнений, що ситуація у країні поліпшиться".

    "Ми живемо і приймаємо якісь рішення в умовах компромісу, а компроміс хороший для того, щоб було спокійно у країні, але компроміс руйнує систему роботи. У таких умовах дуже складно ухвалити яке-небудь рішення, тому що одні вимагають, щоб була соціальна справедливість, а інші кажуть, щоб були ринкові умови. У результаті, коли приймається якесь рішення, виходить поєднання вужа з їжаком і відповідний результат", - цитує главу президентської адміністрації Інтерфакс-Україна.

    Чи означає все це, що нинішній гарант Конституції надто м'який і Литвин не схвалює його тактику? Чи означає це, що нова влада, якою так хоче бути Литвин, не має наміру йти на компроміси? Швидше за все, Литвин просто говорить те, що хотіли б від нього почути. Лише іноді обмовляється…

    Опозиція ділиться на комуністів і "ображених"

    Ще одна цікава заява Литвина. Він переконаний, що опозиція не користується підтримкою українського суспільства. У більшості своїй. Залишимо цю суперечливу заяву лідера "харчоблоку" на його совісті.

    Литвин виділив тільки одну "правильну" опозицію - "лівої частини політичного спектра". І цю опозицію, вважає Литвин, можна поважати за послідовність, яку вона проявляла з 1991 року. Судячи зі всього мова йде про комуністів. В адміністрації президента вже давно добре говорять про прихильників Симоненка.

    "Всіх інших можна віднести не до опозиції, а до ображених. Злість й образа виникають тому, що доступ до влади означає доступ до державного майна. Тому я іноді думаю, щоб, заради Бога, всі швидше закінчили з цією приватизацією і почали працювати на країну", - говорить Литвин.

    Судячи зі всього ці слова Литвина потрібно розуміти так - ось ми тут все поділимо, все продамо, тоді й інших до владної годівниці допустимо. А поки "доступ до державного майна" ділити з іншими нема чого.

    На жаль, Литвин підтвердив гірші припущення опозиції - поки приватизація не закінчиться, ніхто у владі "працювати на країну" не буде.

    Поставили Литвину і питання про його ставлення до Ющенка. Литвин своє ставлення визначає виключно за принципом "свій-чужий". Приналежність лідера "Нашої України" залишилася не з'ясованою - Ющенко заявляє, що він не в опозиції, "тому що опозиція не конструктивна". Разом з тим, "люди його команди говорять навпаки і відверто демонструють таку свою позицію".

    "Я не розумію тих, хто працював з президентом, поруч з президентом, яких по суті президент підняв і зробив, і коли прийшов час цій людині відійти і дати місце іншому, на наступний день він прибігає і оголошує, що все життя був в опозиції. І починає говорити, що Україна веде неправильну зовнішню політику, що вона мало орієнтується на євроатлантичну співпрацю з 1995 року. Це мені нагадує одного поліцейського, який після лютого (лютневої революції 1917 року) дав телеграму: "Вітаю сонце свободи, 30 років таємно мріяв про це", - демонструє ерудицію Литвин.

    Дійсно, багатьом українським політикам не вистачає мужності заявити - "я не хочу так більше жити" – працюючи "в обоймі" влади. Бояться за свій бізнес, за свою кар'єру, за своє життя. І тільки коли важкі двері владних кабінетів за ними закриваються остаточно, політики розуміють, що втрачати їм немає чого. Що тепер вони можуть дозволити собі не звертати уваги на істерики і окрики "арбітра нації", на підлоти прокуратури, на встановлені правила гри.

    Вони згадують про почуття власної гідності. Про те, що вони живуть один раз і прожити це життя потрібно так, щоб не було боляче за того, хто тобою керує.

    Але багато хто до цього звик. А Литвину все це ще й подобається.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.02.23 | LEN-2

      Lytvyn nudnyj i nekolorytnyj,

      ot Poteben'ko oce da, u Poteben'ka ne mova - jazyk! :)
    • 2002.02.23 | Serhiy Hrysch

      Це ж така паскуда канцелярська! ()

  • 2002.02.24 | Roller

    Что-то тут не так


    По моему все последние статьи , события, авирии, отставки, восстановления, вписываются в общую стратегическую линию

    Литвин под дурочка "косит", что бы завалить "За еду" в пользу "НУ" по плану Q.

    Просто такой сценарий.Не думаю, что Литвин такой дурак.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.02.24 | Адвокат ...

      А якщо роставити наголоси так:

      Roller писав(ла):
      >
      > По моему все последние статьи , события, авирии, отставки, восстановления, вписываются в общую стратегическую линию
      >
      > Литвин под дурочка "косит", что бы завалить "За еду" в пользу "НУ" по плану Q.

      Плян такий, на 99,6%, є. Литвин, як відданий Ку-чмі поплічник, його виконує.


      >
      > Просто такой сценарий.Не думаю, что Литвин такой дурак.

      Але, він -- дійсно,-- дурень! І саме в цьому й полягає родзинка Ку-чмо-вого пляну! Литвину дали зрозуміти, що він -- "відпрацьований матеріял" й натякнули: "ґуляй рваніна от рубля і вишє!" От він і "ґуляє"... Я певен, що плян той Ку-чмо вигадав не самотужки. Він занадто лінивий та й п'є останнім часом так, що, навіть, УТ-1 скрити те не взмозі. "Харчо- бльок", точніше його верхівка ( мінус Литвин ), абсолютно не у захваті від перспективи мати в себе на шиї отого пройдисвіта, ще підлішого та підступнішого, ніж Ку-чмо. Та ще й на повних 8 років! Їх більше влаштовує дон Кіхот Ющ,-- майже Божа людина, аніж цинік- Литвин. Гадаю, що й Ку-чма вони вмовили саме тим, що "Вовочка" якщо що, то "і отца родноґо без солі съєст", такий він мерзотний...

      Отакі бувають вихиляси в наших "політиків". :):
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.02.24 | trick

        Re: А якщо роставити наголоси так:

        OK, jak v cyomu scenarii vpysujutsya taki figury, jak skazhimo Krava?
        Z jakogo x*ena jogo vytyagly, obtrusyly ta postavyly "nabuty dosvidu gospodarnyka" ? Chy jak?
        Mozhe jakraz jogo gotujut do tronu, a vsilyaki Al-Zajedy - to shumovyj fon?
        IMXO.
    • 2002.02.24 | zhah

      Вважаєте, що це запланована ротація еліт?

      Не схоже.

      По-перше, занадто складний план.

      По-друге, історія з статтєю в "фактах" уже довела, що Литвин - далеко не титан думки... м'яко кажучи.

      По-третє, неймовірною виглядає гіпотеза, що Кучма, який дуже тяжіє до Росії, вирішив таким хитрим шляхом замінити вже існуючу, "прєданную", не побоюся цього слова, "єліту" на прозахідно орієнтовану ющенківську компанію.

      Але якщо ющенківський блок насправді не є прозахідним, а є також проросійським і прокучмівським... О, тоді це все виглядає досить цікавим.

      Тоді виходить, що Кучма на вибори зіпхнув лобами три команди своїх прибічників: "заїдів", НУщенків і есдеків. А сам обрав роль судді у дарвінівському відборі.

      А хто з трьох груп краще себе покаже на виборах (і тим самим доведе, що має більший вплив на націю та зможе скласти реальну противагу КПУ з Симоненком) - той і опиниться "бліжє к тєлу". І ще антистимул є: буде ще ж і "горе переможеним". А до парламентської більшісті всі не-комуністи, хто пройде, "конструктивно" підуть разом по команді "згори".

      Можливий варіант?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.02.24 | Пані

        Варіант можливий

        zhah писав(ла):

        > Але якщо ющенківський блок насправді не є прозахідним, а є також проросійським і прокучмівським... О, тоді це все виглядає досить цікавим.
        >
        > Тоді виходить, що Кучма на вибори зіпхнув лобами три команди своїх прибічників: "заїдів", НУщенків і есдеків. А сам обрав роль судді у дарвінівському відборі.
        >
        > А хто з трьох груп краще себе покаже на виборах (і тим самим доведе, що має більший вплив на націю та зможе скласти реальну противагу КПУ з Симоненком) - той і опиниться "бліжє к тєлу". І ще антистимул є: буде ще ж і "горе переможеним". А до парламентської більшісті всі не-комуністи, хто пройде, "конструктивно" підуть разом по команді "згори".
        >
        > Можливий варіант?

        Не тільки можливий, але й поки що найбільш несуперечливий. На мою думку звичайно.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.02.24 | Майдан

          Просто злодійократія просто не змогла консолідуватися

          Кучмівське оточення внаслідок касетного скандалу втратило:

          1. Прихильність Заходу.
          2. Монополію на інформацію.
          3. Імідж всесильності.

          Тому воно було змушено вперше за багато років грати не за власни правилами, а за правилами, які трохи ближчі до правил демократичних.

          Воно не змогло ефективно використати свої "законні" і позазаконні репресивні важелі - Тимошенко засадити, Порошенка розорити, Ющенка замочити, і так далі на всіх нижчих рівнях.

          Таким чином вони не змогли втримати контроль за критичною масою неолігархічного бізнесу і середнього та малого чиновництва.Все це зараз подалося до Ющенка.

          "За Єду" ж з самого початку створювалася штучно із складових які ненавидять одне одного не менше ніж Ющенка з Тимошенко.

          Так через підозри що Кінах є людиною Марчука йому не довірили лідерство "За Єди" і поставили туди невідомого виборцям Литвина.Таким чином був втрачений певний політичний рейтинг Кінаха, який він фактично успадкував від Ющенка.
          А зараз НУ виграє в "ЗаЄди" ще й за рахунок елементарної ефективності використання сил і кощтів , які в "заєдистів" уже фактично розікрадено ще до початку серйозної виборчої сутички.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".