МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про "несвідомих українців"

02/25/2002 | Shooter
Таки не годен втриматися. Тільки дві цитати. З одного з найпередовіших "українських совків" (с) Рябчук.

"А стосовно Анатолія Толстоухова, то відтоді, як пішов у відставку уряд Пустовойтенка, він був безробітним. Мені довелося докласти чимало зусиль, щоб узгодити з Президентом кандидатуру Толстоухова. «Навіщо він тобі потрібен?» — дивувався Леонід Данилович. «Так безробітний же, нехай попрацює моїм заступником», — відстоював я Толстоухова.

...

Четвертого лютого я написав на ім’я глави президентської адміністрації дві заяви: на відрядження в Німеччину на першість світу з боксу з участю братів Кличків"

І не знаєш - сміятися, плакати...(c) наводити не буду - спробуйте здогадатись...

Відповіді

  • 2002.02.25 | юрко

    Re: Омельченко?

    А, як це - відрядження, щоб подивитися бокс? І таку розважальну поїздку має підтвердити президент? Це на тому полягають державні справи?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.02.25 | Shooter

      Re: Омельченко?

      А хто ж..."хахол хахлом". В котрого гальма не спрацьовують навіть тоді, коли ляпає це привселюдно. Він же ж просто не розуміє, що його зізнання - як мінімум смішні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.02.25 | юрко

        Re: Омельченко?

        видно, це не смішно ні для нього, ні для кучми, ні для тих інших, що користають з державного корита. І це ніяка не крадіжка, а цілком легітимні речі, на які вони самі собі повстановлювати і бюджети і виділяють робочий час. Такими дрібними приємностями життя вони себе нагороджують за "важку" державну працю.

        Можна себе потішати, що це не лише в Україні так, але усюди по світі. Минулого року в Канаді виліз скандал. Урядовець, маючи кредитову картку, якою оплачує свої витрати, пов'язані з державною працею, виявляється, до тих витрат вніс і відвідування стрип-клубу і оплату мистецтва стриптизерки. Щоб, так би мовити, розслабитися від важкої державної праці. Журналісти якось пронюхали і був скандал. Ви думаєте, щось сталося? Лише повідомили, що будуть строгіше контролювати витрати урядовців.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.02.25 | Shooter

          Re: Омельченко?

          юрко писав(ла):

          > Можна себе потішати, що це не лише в Україні так, але усюди по світі. Минулого року в Канаді виліз скандал. Урядовець, маючи кредитову картку, якою оплачує свої витрати, пов'язані з державною працею, виявляється, до тих витрат вніс і відвідування стрип-клубу і оплату мистецтва стриптизерки. Щоб, так би мовити, розслабитися від важкої державної праці. Журналісти якось пронюхали і був скандал. Ви думаєте, щось сталося? Лише повідомили, що будуть строгіше контролювати витрати урядовців.

          Дивно..."в них" службовець "за базар" відповідає. У ситуації, як Ви навели, навряд чи він би залишився на своєму посту. Просто подібні дії би вдарили рикошетом по його начальству.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.02.25 | Максим’як

            Re: Я бачу, що ні Шутер, ні Юрко не мають уяви про ?

            управлінський процес в Україні. Він є постійно авральним і ненормованим. Як правило, порядний мер міста працює 12-14 годин в добу, оплата згідно штатного розкладу, а всі витрати, що принесуть. Я вже не кажу, що в мера такого міста немає вихідних днів, тільки вихідні години, я вже не кажу про повноцінну відпустку. Це такий совковий спадок, то трубу прорве, то когось приймати, то проважати.
            Мер Києва, це конкретний перець і Кучма його відпускає, коли знає, що 3-ої світової того дня не буде, Марчук і Радченко це мусять підтвердити.

            Що Вам Омельченко дався? Прорахувалися, що в цьому випадку він сильніший за Кучму, а я Вам казав, а Ви не вірили. Як я й казав, Кучма його боявся.

            Зрештою про стиль, то краще прочитати висловлювання Кучми в Тюменські області, оце перлини. Або докторки Вітренко.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.02.25 | Shooter

              До чого тут це?

              Я просто натякаю, що людині, котра хоче бути політиком, повинно вистачати "загальної ерудиції" хоча би не ляпати вголос те, що політик не мав би ляпати. Навіть якщо ми всі знаємо, що це є щоденною практикою.
            • 2002.02.25 | юрко

              Re: цілком вірно, не маю.

              Такий щоденний аврал є звичайною справою. Але, звичайно, для того існують заступники, а в заступників ще інші заступники. Їм всім делегується частина відповідальності і тоді аврал стає нормальною роботою. Лише невеличка проблема з тим - заступник, гейби, стає рівним за важливістю з начальником, ніби й владу його забирає. Дивись, ще й сам на його місце сяде, як зробить потрібні контакти. Тому й начальник зашивається, працюючи по 14 годин, а його безпосередній заступник - ніхто, жодного рішення без узгодження не приймає.
          • 2002.02.25 | юрко

            Re: Омельченко?

            ні, нічого не сталося. Формально, стаття витрат "розваги" не має докладного опису, які саме дозволяються, тому й він вибрав таку розвагу, яка йому подобається. Пообіцяв більше того не робити.
  • 2002.02.25 | zhah

    Де це він таке ляпав? Будь-ласка, вкажіть джерело цитати! (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.02.25 | Shooter

      http://www.zn.kiev.ua/ie/show/382/33938/ (-)

  • 2002.02.25 | Гура

    Заслуживает интереса и тамошняя дискуссия:

    Re: Re: ВОЙНА И МЭР
    Игорь 15:10 25.02.2002

    Самое интересное в этом деле осталось за рамками интервью: а что именно Саныч пообещал гаранту в обмен за свою должность. Конечно, он не сказал бы, но попробовать спросить можно было.

    А пообещал он, очевидно, отдать большую часть админресурса в пользу "За Еду", вряд ли тут может быть что-то еще.

    Шовкуну в этой ситуации можно посочувствовать, его просто использовали в своих целях. Судя по словам Омельченко, президент особо за него не вступался, и теперь Саныч просто заставит его уйти по собственному. И теперь Шовкуну придется ждать, когда о нем вспомнят еще раз.
    Вiдповiсти



    Re: Re: ВОЙНА И МЭР
    Сергеев. 12:45 25.02.2002

    В дополнение к нижесказанному. А может быть это один из этапов украинского варианта передачи власти "а-ля Ельцин-Путин". Наступят президентские выборы, и все СМИ вдруг вспомнят строптивого героя-мэра. И президентом нам предложат от власти выбирать не Ющенко, Литвина или Медведчука (всякое бывает), а Омельченка, заранее начав раскручивать его кандидатуру.
    А тебе Oleksiy спасибо за мнение
    Вiдповiсти



    Re: Re: ВОЙНА И МЭР
    Oleksiy 23:12 23.02.2002

    отличное интервью - много мелких деталей характеризирующих Сан Саныча.
    больше всего мне понравилась его уверенность, что в митингах(NB - во множественном числе) в его поддержку " планували брати участь понад сто тисяч киян" ;-) - характерный пример самомнения и оторванности от реалий наших властимущих.
    Вiдповiсти



    Re: ВОЙНА И МЭР
    Сергеев. 15:22 23.02.2002

    Ну что ж. Вот мы и услшали о сложившейся в г. Киеве ситуации от одной из сторон конфликта. Можно сделать некоторые выводы.
    Все выходит правильно у Сан Саныча. И Президентом он стать не хочет, так как "ж народився в один рік і в один день із вами" (Л Кучмою). Действительно "яке президентство!». Теперь и мы с вами знаем, что ограничительные сроки по возрасту устнавливаются не законодательно, а, что касается Президента исключительно по возрасту Л.Кучмы. Вот так.
    Относительно же Шовкуна, то может быть Сан Саныч немножечко лукавит,прсто не подвернулся еще случай, чтобы, как говорит гарант, "е...ть" по нему хорошенько, чтобы у него (Шовкуна) руки холодными стали.
    И Кинах себя, вообще то, не правильно ведет: в горсовет не ездит, Метрополитен и "Киевэнерго" в управление не передает. Да и работает по Конституции, а с градоначальником не советуется. Пора вносить изменения в Конституцию: мэр Киева должен быть одновременно и 1-ым вице-премьер-министром, а, лучше, Премьер-министром и, по совместительству, другом гаранта.
    Да и точка зрения Сан Саныча исключительно "правовая", как не крути, а мэра снять нельзя. Любые действия в этом направлении неминуемо повлекут грубейшее нарушение законов и Конституции, а еще стотысячные митинги, и все такое. Зачем гаранту все это. Тем более убедительно звучит вопрос Сан Саныча, "хто, які сили та які обставини змогли переконати Президента в тому, що партія «Єдність» і депутатська фракція «Єдність» не пропрезидентські? Ми завжди обстоювали президентські й державні позиції ( и про государство для проформы вспомнили,спасибо). А тому він повинен ( да не тол ько "повинен", а обязан, должен) тільки вітати наші плани збільшити склад фракції у новому парламенті більш як до 30 чоловік, а в майбутньому — створити єдину парламентську фракцію з іншими політичними силами. Все, успокоил гаранта, убедил в собственной преданности "делу государственному". Только не совсем все это вяжется с демократией, политическим плюрализмом и многими другими популярными сейчас в нашем "свободном" обществе и "правовом" государсве понятиями
    Медведчук слукавил, высказав сожаление по поводу сидения на двух стульях, сами говорили о "гуморе", захотел бы, снял бы. Не только законы, и кодексы "проталкивал". Сделал бы эти "три закона" прниложением к Земельному Кодексу и готово.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".