Юлія на УТ-1
03/07/2002 | Пані
... в дебатах тільки що з рідким калом змішала Хорошковського. Яке ж воно (Хорошковський) недолуге і дурне... Як і вся наша влада - не витримує навіть 30 хвилин перехресного допиту. І це "нове покоління"????
Єдиним, що стримує шлях Юлі до виборців є адмінресурс. Все інше про любов-нелюбов - це тільки наслідки.
ПС. Я отримала просто естетичну насолоду від її виступу.
Єдиним, що стримує шлях Юлі до виборців є адмінресурс. Все інше про любов-нелюбов - це тільки наслідки.
ПС. Я отримала просто естетичну насолоду від її виступу.
Відповіді
2002.03.07 | НеДохтор
Re: а на 1+1 сьогодні, не жаль, не буде (-)
2002.03.07 | Пані
Нікуди вони не дінуться
Вже на УП запустили мулю, що там все таки можуть бути її дебати з Медведчуком. Сьогодні на плюсах буде Вітренко-Бойко. Гарна пара - одного рівня, я вже їх бачила на "Ері", жалюгідне видовище.2002.03.07 | НеДохтор
Сьогодні 7 березня О 21.00 годині біля гол. входу в Телецентр...
http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/show/625/------------------------
БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО ВИМАГАТИМЕ СЛОВА!
07.03.2002 17:40
...
Будь-яку відмову від надання ефіру, ми розцінюємо як неповагу до опозиційних сил, цензуру та відсутність свободи слова на українському телебаченні.
Сьогодні 7 березня О 21.00 годині 2002 року біля головного входу в Телецентр (вул. Мельникова, 42) відбудеться брифінг Юлії Тимошенко для журналістів. Запрошуються всі представники ЗМІ.
ШТАБ БЛОКУ
--------------------
2002.03.07 | Roller
Держите нас в курсе.
Сегодня целый день ждал 22-00 и вдруг узнаю, что кана не будет.
К тому-же на УТ-! захватил только концовкую Гады немцы.
Передавайте привет и поздравления с празником 8-марта, всем участницам брифинга от Майдана и меня лично.
2002.03.07 | НеДохтор
Юлія Тимошенко на 1+1
http://www.pravda.com.ua/?2037-21-77--------------
Роднянський взагалі не зрозумів, що коїться на 1+1 з дебатами
УП, 7.03.2002, 23:00
Юлія Тимошенко заявила, що візьме участь в теледебатах з Наталією Вітренко 8 березня на каналі ICTV, а також готова брати участь в будь-яких теледебатах, які їй запропонують на будь-яких телеканалах.
У четвер пізно увечері Тимошенко приїхала на канал "1+1", де раніше були заплановані її дебати з Вітренко, про скасування яких канал заявив в цей же день.
Тимошенко пройшла до будинку телецентру за депутатським посвідченням (?! - УП), де її зустрів генеральний продюсер "1+1" Олександр Роднянський. Після короткої бесіди з ним Тимошенко вийшла з телецентра і зробила заяву для преси.
Вона висловила жаль з приводу того, що ці теледебати "були зірвані", оскільки "Наталія Михайлівна (Вітренко) і канал "1+1" разом відмовилися" від них.
За її словами, для участі в цих дебатах лідер БЮТ відмінила планову поїздку.
Разом з Тимошенко на ефір приїхала перша п'ятірка виборчого списку БЮТ.
У інтерв'ю журналістам Роднянський заявив, що "здивований і не розуміє, що відбувається", оскільки "1+1" "помінявся з ICTV". "Ніхто не може пред'явити жодних претензій до каналу "1+1". Реклама Юлії Тимошенко йде в нашому ефірі", - підкреслив він.
З його слів, канал пішов "назустріч колегам з ICTV, які значно раніше запланували цю пару (Тимошенко – Вітренко), і саме з цих міркувань канал "1+1" переніс дату ефіру".
Інтерфакс-Україна
--------------
2002.03.07 | DevRand
цікаво, з ким завтра поміняється ICTV ? ;) (-)
2002.03.07 | НеДохтор
Запустять додатково ще одну серію "Розбірка у Бронксі" :-) (-)
2002.03.08 | Адвокат ...
Варто влаштувати тоталізатора! ;-)
Але, це -- жарт, звичайно.Важливим є те, що ку-чмо-ноїди, які донедвна призирливо рахували Б'ЮТі, як "непрохідний", за останні 2-3 дні різко змінили ставлення до його перспектив. І засцяли, й забзділи так, що вже й у Пекіні ті "парфуми" скоро почують.
Молодець Юля!!!
2002.03.07 | Shooter
Re: Юлія на УТ-1
Пані писав(ла):> ... в дебатах тільки що з рідким калом змішала Хорошковського. Яке ж воно (Хорошковський) недолуге і дурне... Як і вся наша влада - не витримує навіть 30 хвилин перехресного допиту. І це "нове покоління"????
Та он Кузма співає - що нове і проґресивне. Ви йому не вірите?
2002.03.07 | Пані
Тему про Кузьму я вважаю вичерпаною...
... "очкОм" у множині. Якщо ви гадаєте, що К. можна обісрати більше, ніж він сам справляється, то в нас з вами... як би це сказати... різне сприйнятте дійсності.2002.03.07 | Shooter
Щось Ви сьогодні...аґресивна
Юлею навіяло?2002.03.07 | Пані
Ні, Кузьма навіяв
Бо після тих дебатів, на місцевому каналу йшов десь півгодниий агітаційний ролік КОПів-ПОПів з отими піснями. Однак на відміну від "Майдану" де роз"яснює зміст пісень набагато симпатичніший Шарп, там трактувала пісні (на їх тлі) Іночка. Це, знаєте, така солодка парочка, що ... ні я втримаюся :)2002.03.07 | НеДохтор
Чому я з Юлією Тимошенко (Відповідає Степан Хмара)
http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/projects/interview/show/605/-------------
На варті національних інтересів (Чому я з Юлією Тимошенко)
06.03.2002 16:36
Не одразу і не з першого знайомства я став її прихильником і палким політичним соратником. Для цього було необхідно пересвідчитись, наскільки ідеї добродійки Юлії відповідають її вчинкам і чи вони співпадають з моїми переконаннями. Звісно, що для цього потрібен був певний час.
Вперше ми познайомилися з Ю.Тимошенко восени 1996 року, коли вона була обрана народним депутатом.
Важко було уявити, що ця тендітна вродлива молода жінка могла за короткий час створити і ефективно керувати потужною багатопрофільною корпорацією. На початках мені здавалося, що вона, як це часто буває, підставна особа.
Але після перших бесід сумніви почали розвіюватися...
Я помітив в цій особі великий інтелект і широту поглядів, масштабність мислення. З нею цікаво було розмовляти.
Вже тоді я побачив, що Юля Тимошенко фанатично вірить, що Україна може і повинна стати потужною сильною державою. Спочатку здавалося, що в цих її переконаннях більше романтичних мрій, аніж впевненості у їх здійсненні. Але, з іншого боку, з’явилася довіра, бо в головному наші погляди співпадали.
По-перше, Україна має покладатися на власні сили. Для нас обох це аксіома.
Україна повинна чітко визначити свої національні інтереси і наполегливо їх відстоювати.
Вже тоді я дізнався, що Юлія Володимирівна дуже критично оцінює ту хаотичну грабіжницьку приватизацію, яка призвела до економічної розрухи, руйнації промислового потенціалу і масового безробіття. Вона була категорично проти приватизації стратегічних промислових об'єктів, які мали важливе значення для національної безпеки. Сюди в першу чергу відносилися об'єкти енергетики і транспортні комунікації, зокрема газо- і нафтопровідні системи та інше.
Я був приємно вражений, що в цих питаннях ми однодумці. А коли розповів, що зовсім недавно мені довелося відчайдушно воювати проти незаконно створеного змішаного (приватно-державного) підприємництва ЗУЕТО (Західно-українське енергетично-транспортне об'єднання), яке мало намір передати у приватні руки найбільші газосховища, що на Львівщині (тільки за третім, достатньо різким, депутатським запитом прем'єр Марчук змушений був створити урядову комісію, яка припинила беззаконня), то Юлія Володимирівна повністю схвалила мою позицію.
Ми сходились в тому, що ця влада, яка навчилася лише красти і марнувати кошти, яка не поважає людей, приведе до краху державу і суспільство.
У 1998 році мафіозна влада зробила все, аби не допустити мене до парламенту. Але наше спілкування з п. Юлією не переривалися.
Вже з самого початку роботи Верховної Ради України другого скликання Юлія Тимошенко задає тон.
Варто нагадати головніші моменти з її програмного виступу у ВР у травні 1998 року.
«Саме тому, що ми не визначили своїх національних інтересів, у нас немає сильної мускулястої, енергійної внутрішньої політики! Ми сплутали традиційну українську гостинність з наївністю папуасів, які радо міняють національні ресурси на брязкальця у випадкового зайди-афериста».
«Врешті-решт в Україні є могутня сила, яка намагається пересмикнути карти, підміняючи щирі українські національні інтереси «лялькою» зі своїх скороминучих, користолюбних приватних інтересів».
«Ми повинні запровадити тотальний протекціонізм для національних підприємств, банків з одночасним забезпеченням захисту внутрішнього ринку України. В жодному разі не можна допустити безконтрольного для країни іноземного економічного проникнення з неефективною для України експлуатацією ресурсного потенціалу. При цьому не принизливе жебракування, як це склалося сьогодні, мусить стати головним механізмом залучення інвестицій, а реальна взаємна, рівноправна вигода іноземних та вітчизняних партнерів».
«Не можна довіряти вироблення внутрішньополітичної стратегії зарубіжним консультантам».
Вона пропонує створити комісію для аналізу підсумків приватизації, скласти список об'єктів, які мають залишитися у державному управлінні, куди мають увійти всі об'єкти енергосфери.
Вже тоді під керівництвом Ю. Тимошенко була розроблена модель податкової системи, суть якої полягала в тому, щоб податки було спрощено і легко вираховувалися, зменшити кількість і змінити види податків, вивести з «тіні» неоподатковуваний оборот і гарантувати рівне податкове навантаження всіх господарських суб'єктів.
Заторкнула Юлія Володимирівна проблему пенсійної реформи, яка мала б покінчити з несправедливою зрівнялівкою і пенсійними пільгами, для чиновників.
Так починала пані Юлія свою енергійну бурхливу депутатську діяльність у другому скликанні, де вона очолила один з найважливіших комітетів - Бюджетний.
Тут вона справді починає революцію. Її кредо: бюджетна політика повинна служити людям. В нелегких умовах економічної кризи вона цю лінію проводить послідовно і наполегливо, навіть вперто, ламаючи шалений опір корумпованої державної чиновницької машини.
У нас часто буває так, що на добрі вчинки коротка пам'ять. А шкода.
Треба було бачити вулканічну її реакцію на злочинний указ президента Кучми від 8 серпня 1998 року «Про скорочення видатків Державного бюджету України на 1998 рік». Цим провокаційним указом Кучма, брутально порушуючи кілька статей Конституції і Закон «Про Державний бюджет», намагався врізати видатки бюджету насамперед на соціальну сферу: на охорону здоров'я - на 25%, на дошкільну освіту - на 20%, середню - 27,5%, захист інвалідів - 18 %, на культуру і мистецтво - понад 40 %, на книгодрукування - 71,5% тощо. І в той же час збережено платню розбухлому чиновницькому апарату, збільшувалися витрати на закордонні поїздки чиновників на 203%, здійснено перевитрати резервного фонду Кабміну на суму 132 млн. гривень.
2 вересня 1998 року з трибуни Верховної Ради Юлія Тимошенко на підставі всестороннього аналізу, на конкретних фактах і цифрах піддала нищівній критиці провокаційний і протизаконний Указ Кучми.
Ось, що тоді заявила Юлія Тимошенко (цитати її виступу подаються за публікацією в «Голосі України» від 8.09.1998 року): «Він (указ) став кульмінацією цілої низки тяжких порушень законодавства України, які з надзвичайною легкістю дозволяє собі глава держави практично з моменту свого вступу на цю посаду». І далі робить висновок: «Окрім того, Указ свідчить не лише про юридичну безграмотність чи про нехтування президентом закону, а й про політичні і моральні вади «підписанта», які несумісні з посадою президента».
«Президент без жодних докорів сумління спожив за 7 місяців 1,5 мільярда гривень на утримання державного апарату…» «Погодитися з ним - означає дискредитувати Верховну Раду і дати «добро» на знищення своїх виборців… або він - наш президент. Або Україна!»
А далі Юлія Тимошенко звертається до різних фракцій ВР, до лівих: «Адже саме ви вселяли надію у виборців щодо збільшення асигнувань, наприклад, на медицину та народну освіту, на збереження заощаджень громадян, а не на їхнє падіння. Станьте на захист людей і не дозвольте президентові застосувати цей указ у реальному житті!»
«Сьогодні я звертаюся до Народного руху України. Хіба для цього ви боролися за незалежність, щоб одним указом було фактично знищено українську культуру - мінус одразу 44,5%; український, світової слави кінематограф - мінус 45,85%; викреслено з пам'яті жертви політичних репресій - мінус 100% засобів на увічнення їхньої пам'яті. Народний рух України, давайте не допустимо дискредитації ідеї незалежності України!»
До аграріїв: «… відстале сільське господарство недоотримає у свій бюджет 48,4%. Саме таке скорочення провів президент своїм указом і ще зобов'язав повернути борги за чотири попередніх роки у розмірі 280 млн. гривень. І коли за подвійну вартість купується імпортна агротехніка і на її придбання спрямовуються сотні мільйонів доларів, засоби на розвиток власної сільгосптехніки указом президента скорочуються на 44,5%».
Завершила свій виступ Юлія пропозицією розпочати процедуру імпічменту президента, оскільки він грубо порушив ряд статей Конституції і законів України і в його діях є ознаки злочину, що підпадають під кваліфікацію ч.3 ст.166 Кримінального кодексу України. На жаль, цю ініціативу Ю. Тимошенко більшість депутатського корпусу не підтримала.
Уряд, який вже звик водити «за носа» ВР, в особі Тимошенко зустрів потужний опір своїм махінаціям і маніпуляціям. Так, наприклад, було у 1998 році, коли розглядався бюджет на наступний рік. Юлія у вересні розгромила наміри уряду вивести за рамки бюджету великі кошти. Вона проти надмірного вимивання бюджетних коштів із регіонів у центр.
Юлія Тимошенко категорично виступає проти спроб Уряду зменшити видатки на охорону здоров'я та освіту і основний акцент робить на потребу повного погашення заборгованості пенсій і зарплат бюджетникам.
Вона виступає за розумне скорочення пільг для імпортної продукції, категорично виступила за бездефіцитний бюджет як необхідний порятунок від банкрутства.
Отже, будучи головою Бюджетного комітету вона тоді вже розпочала небезпечну війну з розграбуванням України криміналізованою владою і олігархами.
Саме поведінка Юлії в Бюджетному комітеті - це дуже прозора і об'єктивна оцінка її як людини і політика, яка розкриває її гуманну сутність, любов до України, дієвість і волю. Тут її патріотизм, помножений на дієвість, однозначно засвідчує, що Юлія Тимошенко - це справжній стовідсотковий, а не декларативний, український націоналіст. Але, на жаль, ще багато людей цього не знають, так само як і багато хто викривлено розуміє термін націоналіст. Адже націоналіст - це глибоко духовна і моральна людина, здатна приносити себе в жертву вітчизні, тобто ближнім своїм через самовіддану працю і добрі вчинки, корисні для інших. Тому націоналістів завжди ненавиділи завойовники, грабіжники, мародери, типи без моралі, творці зла.
Що було далі?
У 1999 році Україна опинилася на грані неплатоспроможності, тобто оголошення їй дефолту, що означало б фінансову катастрофу і банкрутство держави.
Уряд Пустовойтенка продемонстрував повну безпорадність вирішувати гострі фінансові проблеми. З метою відвернення катастрофи і в пошуках власного порятунку Кучма пішов на усунення бездарного Пустовойтенка і погодився на призначення прем'єр-міністром Ющенка. Це був вимушений крок. Він погодився на призначення віце-прем'єром з питань ПЕКу Юлії Тимошенко, сподіваючись, що вона провалить доручену їй ділянку і це стане приводом для знищення нового прем'єра.
А вийшло якраз навпаки! Юлії Тимошенко судилося стати мотором уряду, який запрацював не на компрометацію прем'єра Ющенка, а, навпаки, підняв його на вершину популярності.
Пані Юлія йшла в уряд одержима бажанням реалізовувати те, що вже розпочала у бюджетному Комітеті Верховної Ради.
Насамперед це боротьба за прозорість розрахунків за електроенергію і, таким чином, припинення розкрадання величезних коштів.
Долаючи шалений опір, вона домоглася припинення бартерних розрахунків і взаємозаліків в цій сфері, які були засобом від уникнення сплати податків великих шахраїв. Гроші потекли до бюджету. За сім місяців понад 10 мільярдів гривень!
Почалася ліквідація величезної заборгованості бюджетникам, пенсіонерам. Поступово зростала купівельна спроможність великого числа наших громадян, що суттєво впливало на економічне пожвавлення, а отже і ріст внутрішнього валового продукту. Вперше за всю історію незалежної України бюджет було не тільки виконано, але й перевиконано (102%). Погашено боргів іноземним кредиторам на 2,1 млрд. доларів зовсім без зовнішніх запозичень. Забігаючи наперед, скажу для порівняння, що прем’єрство Кінаха знову призвело до невиконання бюджету (за 2001 - на 7,2%, а за перших два місяці 2002 року бюджет виконано лише на 77,3%).
Візит Ю. Тимошенко до Туркменії завершився підписанням надзвичайно вигідної для України угоди про збільшення імпорту туркменського газу в Україну, який удвічі дешевший від російського. Але це викликало бурхливу реакцію роздратування у Кучми. Він вдався до публічних образ Юлії Володимирівни та перекручувань суті угоди, і таки не допустив її реалізації.
Думаючи про стратегічну перспективу національних інтересів України, п. Тимошенко висуває ідею про будівництво газопроводу Туркменістан-Європа та Іран-Європа через Україну, обминаючи територію Росії.
Проект цілком реальний, бо попит на газ у Європі є, і багата Європа має достатньо коштів, щоб профінансувати його. Для України подібні проекти мали б неоціненне економічне значення. Вона позбулась би не тільки монопольної залежності від російських енергоносіїв, але й загалом від економічної і політичної залежності.
Юлія Тимошенко як віце-прем'єр беззастережно підтримувала і всіляко сприяла будівництву Одеського нафтового терміналу і нафтопроводу Одеса-Броди, що позитивно вплинуло на завершення його будівництва. Вона була і залишається противником створення так званого міжнародного консорціуму з управління та експлуатації цього нафтопроводу. Тимошенко категорично виступила проти приватизації і передачі в іноземні руки нашої газотранспортної системи, як також інших стратегічних об'єктів.
В протилежність Кучмі, вона публічно в категоричній формі виступила проти його намірів розраховуватися за «газові» борги з Росією майном України проти об'єднання енергосистем Росії і України, розуміючи, що це призведе до повного захоплення української електроенергетичної галузі.
Це далеко не всі приклади її принципової позиції з важливих питань. Чи був хоч один приклад досі, щоб хтось з прем'єрів, віце-прем'єрів, міністрів публічно виступив проти позиції президента, якщо вона шкідлива для інтересів України, чи хтось наважився так завзято воювати з кримінальними олігархами за державні інтереси проти їх захланного грабіжництва?
Нічого подібного досі не було.
Спроби зробити реформу у вугільній галузі викликали шалену лють у потужного мафіозного клану, бо їхні незаконні надприбутки опинилися під загрозою. Більш терпіти незвичайного віце-прем'єра вони не збиралися.
Кучма виконав їх волю і усунув з уряду Ю.Тимошенко. а щоб якось приховати свою підлу затію і знайти формальне виправдання, кучмівсько-олігархічний криміналітет організовує замовне кримінальне переслідування п. Юлії, яке запопадливо виконує потебеньківська червоно-коричнева бригада прокуратури. Засвітилися і росіяни, які теж фабрикують дві абсурдні кримінальні справи проти Юлії, які згодом з тріском проваляться.
Кому-кому, а мені-то дуже добре знайомі їхні брудні методи. Вони давно на мені випробувані, в тому числі й Потебеньком теж. Будучи глибоко переконаним, що «справа» Ю.Тимошенко є сфабрикованою на політичне замовлення антидержавним, антиукраїнським кримінально-олігархічним кучмівським режимом, я зголосився бути громадським захисником п. Юлії в суді. А вона в той час перебувала у тій самій в'язничній камері, куди мене запроторив Потебенько.
Тепер кожній мислячій і чесній людині зрозуміло, що не було і нема «кримінальної справи Ю. Тимошенко», але головне, аби люди зрозуміли, чому так люто її ненавидять руйнівники України і намагаються знищити як політичну фігуру будь-якими засобами, аж до фізичних.
Ми впевнені, що «минуть… дні беззаконня і зла» і «діла добрих оновляться, діла злих загинуть».
У нас спільна мета: ми хочемо творити добрі діла, ми хочемо бачити Україну сильною і справедливою. Це нас об'єднує і тому ми разом будемо боротись аж до перемоги.
Степан ХМАРА
заступник голови ВО «Батьківщина»
-------------
2002.03.07 | Максим’як
Re: Мені жаль Юлю, що вона без Юшенка,
2002.03.07 | Roller
Re: А Мені жаль Юлю, що вона без Roller-а (-)
2002.03.08 | Богдан
А мені жаль Ющенка, що він з Щербанем (-)
2002.03.07 | Максим’як
Re: Хмара руйнівник, а людина після себе щось
залишити повинна, але мені не сходить з пам"яті той перший партійний розкол в незалежній Україні, який Хмара зробив спільно з донецькою (і тепер тоже донецька!) організацією УРП. (Згадав і смішно стало, як недавно Кость Бондаренко назвав це розколом між бандерівцями і мельниківцями - сміх).Може він і потрібна людина, але не вище якогось референта.
2002.03.07 | НеДохтор
:-) зараз Бойко один (сам з собою) на 1+1 (-)
2002.03.07 | НеДохтор
УП:Вітренко заявила про змову Тимошенко і 1+1 та пішла з дебатів
http://www.pravda.com.ua/?2037-20-77--------------
Вітренко заявила про змову Тимошенко і 1+1 та пішла з дебатів
УП, 7.03.2002, 22:40
Лідер Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко демонстративно залишила дебати з першим номером блоку "Народний Рух України" Богданом Бойком.
Вітренко залишила дебати після того, як ведуча програми Ганна Безулик почала наполягати, щоб прогресивна соціалістка дотримувалася правил і відповідала на її питання.
Вітренко виступала протягом 1 хвилини 11 секунд. На питання ведучої про причини, чому блок було названо ім'ям лідера, Вітренко не відповіла. Натомість вона відразу заявила, що Тимошенко і канал 1+1 змовилися, щоб уникнути ефіру з нею.
"Я б довела, що Тимошенко воровка", - заявила Вітренко. Після хвилинного галасу, коли вона намагалася переговорити ведучу, лідер ПСПУ разом з членами першої п'ятірки і групою підтримки залишила студію.
Богдан Бойко при цьому заявив, що "шкодує", оскільки Вітренко "є прикладом комуністичної, сталінської ідеології". Програма тривала без участі Вітренко і закінчилася раніше запланованого.
--------------
2002.03.07 | Roller
Типа базарная баба, стерва, или "хабалка".
Не к 8-марта будет сказано, но Витренка вела себя как "хабалка". Я не говорю о бестактности в адрес отсутствующей Тимошенко. Чего стоит сам базарный сленг. Но она так нагло повела себя по отношению к ведущей Ганне, что я удивляюсь, как той удалось удержать ситуацию и не спасовать.
Доктор наук, депутат ВР. Не знаю. По-моему ее команде тоже было неловко за такое поведение. И это в прямом эфире и накануне 8-марта.
Позор.
Но, нет худа без добра. Кажется, теперь я понял какой тип женщин ненавидит Тимошенко. Типа базарная баба, стерва, или "хабалка".
Да простят меня женщины майдана за такую классификацию.
С праздником Вас женщины. 23.56.
2002.03.08 | Адвокат ...
Отже,-- "манєчка", таки, не збрехала?! ;-)
А Ви не побачили часом у цій ганебній гішторії одну річ?Я маю на увазі конроверсійні свідчення леді Ю. та Наталі Нахаловни? Обидві заявили, що дебати були скасовані каналом "1+1" за згодою із супротивницею.
Як на мене, льоґіка підказує, що "манєчка" має рацію, і дебати скасував пан Роднянський. Але йому стало соромно, що він, мужчина, забздів,-- і вирішив "развєсті баб, яко лохОв".
2002.03.08 | Roller
Восьмого марта не гоже нам ковыряться в носу (-)
Адвокат ... писав(ла):> Як на мене, льоґіка підказує, що "манєчка" має рацію, і дебати скасував пан Роднянський. Але йому стало соромно, що він, мужчина, забздів,-- і вирішив "развєсті баб, яко лохОв".
2002.03.08 | Адвокат ...
Та я й не колупався у панові Роднянському. ;-)
Хоч він і схожий на таку собі добру єврейську маму, але мені він, все одно, є вельми несимпатичний.2002.03.08 | Roller
Черный юмор."Вовочка не ковыряйся в носу.....
у дедушки. И вообще отойди от гробв.
2002.03.08 | Максим’як
Re: Я ж і про що говорив, не треба Юлі з Наташою дебатись,
Як і Ющенку з Медведчуком – трата часу.
2002.03.08 | Наливайко
Трохи про все гамузом
Пані писав(ла):> ... в дебатах тільки що з рідким калом змішала Хорошковського.
> ПС. Я отримала просто естетичну насолоду від її виступу.
Тобто твердий кал (Х-й)був змішаний з рідким, це точно. Коли воно без Богословської, на самоті, бідолашне, видовище взагалі навдивовижу огидне.
Щодо ван плас ван - ясного сонця вітчизняного телебачення, то в мене стійке враження, що їхня згода на влаштування дебатів - від початку і до кінця знов-таки замовлення поцілунок в дупу кучма і есдеків. Юлю не пустили. Базарна баба Вітренчиха обізвала її на всю країну "воровкою" і гордо, пробачте, здриснула з блакитного екрану. Бойко, Чоловік з Великої Літери, сміливо заявив про олігархічний блок Тимошенко. Відповідати не було кому.
А Вітренко, як тут вже казали, скоро лусне від злоби. Як там у Губермана:
Ее (ну, в оригіналі - его) голове достовало ума
и мысли роились в ней роем.
Но столько она извергала дерьма,
Что стала болеть геморроем.