МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗАЯВА ПОСОЛЬСТВА США З ПРИВОДУ ФІЛЬМУ “ПІАР”

03/20/2002 | Майдан-ІНФОРМ
20 березня 2002 рокуУ фільмі “ПІАР”, що було показано по каналу “ICTV” 16-го й 17-го березня ц.р., зроблені помилкові й оманливі припущення про цілі американської політики в Україні. Зазвичай ми не коментуємо фальшивих звинувачень, але ті несправедливі закиди, що робить фільм, вимагають відповіді.

Стосунки США з Україною завжди базувалися й базуються на конкретній політичній меті: підтримка незалежної, демократичної, ринково-орієнтованої України, інтегрованої в Євроатлантичну спільноту. Ми не спрямовуємо нашу підтримку окремим лідерам чи блокам. Такій вибір має робити українській народ.

Американська допомога Україні у виборах надається за запрошенням українського уряду і спрямовується на підтримку вільного й чесного виборчого процесу, який дозволяє українським громадянам вибрати своїх лідерів. Ні через жодну програму допомоги Сполучені Штати не підтримують окремих лідерів, партій чи блоків.
Письмовий опис американської допомоги у виборах й допомоги неурядовим організаціям ми надали Адміністрації Президента, Раді з національної безпеки й оборони України, Міністерству закордонних справ України, СБУ та іншим державним установам. Ми завжди готові відповісти на питання стосовно цього. Як член ОБСЄ, Україна прийняла й схвалила стандарти ОБСЄ по демократичних виборах, включаючи міжнародних спостерігачів.

Сполучені Штати не підтримують опозиційні сили або демонстрації в Україні. Коли недоведені обвинувачення про таку підтримку прозвучали на українському телебаченні у квітні 2001 р. – вони ж повторилися в фільмі “ПІАР” - то Посольство США негайно роз’яснило, що представники США вивчають політичні події в Україні згідно з Женевською конвенцією, із тим, щоби мати точну картину подій і щоби бути в змозі сповістити американських громадян про наявність загроз. В 2001 р. після появи недоведених обвинувачень, Посольство США проаналізувало своє висвітлення тих подій разом з Адміністрацією Президента, Радою з національної безпеки й оборони України, Міністерством закордонних справ та СБУ, і відповіло на їх питання.

Інтересам як України так і США більш за все відповідає процвітаюча, стабільна й незалежна українська держава. Досвід по всьому світу показав, що такі держави є найбільш життєздатними у відкритих, конкурентноспроможних ринкових демократіях, де громадяни обирають лідерів, котрі підзвітні їм. Політична інтрига не має відігравати жодної ролі у просуванні ключових українських або американських інтересів.


--
http://usinfo.usemb.kiev.ua/infocentral_eng.html

Відповіді

  • 2002.03.21 | Пані

    Той піар годиться тільки для прикладання до дупи авторів

    Бо спрацює як завгодно, але НЕ проти Ющенка, Юлі, Мороза, Чемериса (далі - персонажі). Може навіть спрацювати за.

    Посилка піару. Всі персонажі - американські агенти впливу.

    Декомпозиція

    Навіть згідно офіційних опитувань близько третини громадян України налаштовані про-американські (або про-європейські, що у даному контексті не відрізняється). Якщо когось із них переконала аргументація того піару і вони НЕ збиралися голосувати за персонажів - вони тепер знають, за кого голосувати.

    Люди, налаштовані про-російські у більшості своїй ні за яких умов не проголосують за жодного з персонажів (навіть за Мороза - можу забитися на пляшку).

    Виборці, що свідомо дотримуються ідеї "опори на власні сили", не сприймуть нічого з помаранчового каналу без блювотного рефлексу.

    Той піар з гармати по горобцям взагалі не вартий жодного галасу - ІМНО.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.03.21 | Адвокат ...

      Той ПіАР -- аж задуже грубий. Дупа порветься. ;-)

      Хоча, з екзистенціяльної точки зору, вони того варті! :):

      Ви, ІМНО, точно відзначили напрямок голвного удару брудно- помарачових мозко- маніпуляторів: совковий синдром анти- американізму, "совєтскую ґордость", "совєтскій патріотізм". Дійсно, тією соціяльною хворобою утій, чи іншій формі, за моїми спостереженнями, залишаються враженими десь відсотків до 60 українського люду. Однак, і це дуже прикро для отих кисло- малинових сусликів, гострота нападів тієї хвороби з часом зменьшується. Прикро тому, що саме вони, як ніхто інший, доклали зусиль до ерозії образу української держави в головах українських громадян. Так, те паскудство вони творили "свято вєря в неотвратімось єдіной Росіі со століцей в Москвє", але отримали, на сьогодні, зменьшення чутливости "піпла" до певних сиґналів, накштальт "за диржаву абидна, бля". Плескаючи чорними язиками, паплюжачи український націоналізм, прислужуючи Ку-чмові, до судом витягаючи шиї у бік Москви, вони, з рештою, домоглися того, що й без них доволі цинічний "піпл" почав сприймати їхню маячню, як сприймав "історичні доповіді тов. Л. І. Брєжнєва на черговому компарт з'їзді". Маштабна облуда, що не підкріплена тотальним контролем та тотальним же самоконтролем, що викликається смертельним страхом, стає не ефективною. Стає все більше людей, що чинять "на зло брехунам", коли розуміють, що те -- безкарно. А зробивши, все одно белькотітимуть, як за часів совка, що палко люблять владу...
    • 2002.03.21 | A.Social

      Дупою на пісуар - ето ізвращєніє

      Дупою на пісуар - ето ізвращєніє. Хоча варіанти трапляються. Головний герой "Елементала" (новий твір Василя Шкляра) в бійці заганяє голову противника у цей предмет.

      В ситуації з фільмом і ТВ-каналом (канали теж різні бувають) схоже що автори/продюсери самі наковталися свого "пісуару", ще й поділитися досвідом вирішили.
    • 2002.03.21 | Горицвіт

      виборами керують росіяни

      Тому що місцеві аналітики (ідеологи) не можуть не розуміти, що антизахіднізм не популярний і не дасть їм нічого корисного. А москалі дивляться на світ через свої окуляри, бачать реальність спотвореною, тому і допускають такі ляпи. Сюди ж можна віднести і заяви російських офіційних представників про підтримку Заєди, коміністів і сдпу(о). Воно шкодить їхнім друзям, але московські шефи в це не вірять.

      У цій ситуації є позитивне: підтверджується повна ідеологічна поразка влади (поразка креолізму). Але є небезпека, що зсув відбудеться в сторону Росії.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.03.22 | Харьковчанин

        Ну і скільки років незалежності, а досі в усьому винні росіяни.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.03.22 | Майдан-Інформ

          до вас прохання,

          коли ви щось пишите уважно читайте всякі наші повідомлення та застереження, деякі навіть виділені червоним кольором. повірте, вони з*явилися в результаті певного досвіду роботи і бережуть наш спільний час. Зокрема для вас повторюю:

          Увага!!! Якщо ваше повідомлення складається тільки з назви теми і не має змісту всередині, ставте знак "мінус" у дужках (-) на кінці назви теми
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.03.22 | Харьковчанин

            Добре (-)

      • 2002.03.22 | Горицвіт

        Поправка: не всією кампанією.

        І чому Кінах знову заявляє про необхідність реабілітації ОУН-УПА? Намагається тримати імідж "центристів" і "об'єднувачів"? Ігноруючи заяву Москви?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.03.23 | Харьковчанин

          А може Москва нідочого? Може "рука Москви" - звичайна параноя? -

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.03.23 | Горицвіт

            а що, вони не мають рук?

            Гіпотеза така: партія влади, відчуваючи власну поразку, звернулася до своїх московських друзів, щоб ті зробили виборчу кампанію під ключ. От вони і роблять як вміють.

            Гіпотеза підтверджується деякими кроками, які могли б зробити тільки росіяни. Зокрема, ставка на антизахідну пропаганду. Російські технологи (гіпотетичні) малокваліфіковані, тому приймають свої власні політичні погляди за погляди виборців в Україні.

            Є факти і проти такої гіпотези, про що я і сказав.

            А скоріше всього, нема єдиного плану влади, а є паніка і сподівання на фальсифікацію голосів, у чому вже не потрібна допомого росіян.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.03.23 | Харьковчанин

              А звідки їх руки в Україні? (+)

              > Гіпотеза така: партія влади, відчуваючи власну поразку, звернулася до своїх московських друзів, щоб ті зробили виборчу кампанію під ключ. От вони і роблять як вміють.

              Дивно, на останніх виборах Кучми галичани проголосували за "друга Москви"? А я чомусь думав Симоненко і КПУ - друзі Москви.

              > Гіпотеза підтверджується деякими кроками, які могли б зробити тільки росіяни. Зокрема, ставка на антизахідну пропаганду. Російські технологи (гіпотетичні) малокваліфіковані, тому приймають свої власні політичні погляди за погляди виборців в Україні.

              Сумнівно. Просто Кучма не має змоги розіграти національно-патріотичну карту, як на своїх виборах. Ось і сподівається на голоса Сходу, який має проросійські погляди.

              > Є факти і проти такої гіпотези, про що я і сказав.
              >
              > А скоріше всього, нема єдиного плану влади, а є паніка і сподівання на фальсифікацію голосів, у чому вже не потрібна допомого росіян.

              Ось і я кажу: До чого тут рука Москви.
  • 2002.03.21 | Andrij

    А цікаво співставити позиції США та Росії щодо виборів в Україні

    Все що відкрито зробили США, це видали заяву протесту проти "Піару". Можна ще згадати візит Олбрайт (яка, до речі, зараз в "опозиції" (так, так, там опозицію до СІЗО не саджають, але все ж таки)). Та й сказала вона щось там таке туманне та незрозуміле.

    Тепер дивимось, що робить Росія. Десь за 10 днів (!) до виборів прикатив Путін. Потім прийняв комуно-мутанта Пєдю (мутанта, бо чистим комуністом вже не назвеш). Потім пан Волошин афіциальна так заявив про онуків тих, хто стріляв в його дідів, тобто про НУ. Те що в 90% НУ діди воювали на боці СРСР було якось так па-прастому забуто. Ну воювали мов, та й що? Нехай дякують, що діди пана Волошина не згноїли їх в Сибіру. Про такі дрібниці, як приєднання Криму до Росії за допомогою перелітного птаха Грача можна навіть не згадувати. Ну пагарячілісь трохи хлопці, з ким не буває.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.03.21 | A.Social

      Вже співставляли

      Якщо співставлення звести до макро-категорій, відмінності помічено й сформульовано приблизно так: США/Європа намагаються просувати принципи/технології рівних можливостей, прозорості, дотримання закону, вільний свідомий вибір; Москва просуває "брудні технології", підтримку окремих політичних складових, відверте втручання у внутрішні справи, примусовий "вибір", ідео-психічне програмування. Захід намагається підтримати опозицію, Москва виступає на стороні влади і провладних сил.

      Ще коротше: Захід - Прозорість, Свідомість, Свобода, Коректність діалогу; Схід (Москва) - Бруд, Позасвідоме, Примус/Маніпуляція, Нахабне втручання.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.03.22 | Харьковчанин

        Сам вигадав, чи американці підказали? А у мене інші дані! (+)

        Ось вам правдива інформація про тих, хто стоїть за Ющенком.
        Ось вам і "свобода", "прозорість" та інше!

        "Роль координатора лже-социологии взял на себя Центр им. Разумкова" (Украинский центр экономических и политических исследований, УЦЭПИ).
        Некоторые данные о руководителях УЦЕПИ (которые можно найти на веб-сайте Центра). Так, к примеру, нынешний директор Центра Анатолий Гриценко в 1993 г. окончил Институт иностранных языков Министерства обороны США, а в следующем году - оперативно-стратегический факультет Университета ВВС США. Директор военных программ УЦЕПИ Леонид Поляков учился в Военном колледже Сухопутных войск США, а координатор программ Центра им. Разумкова Алексей Мельник окончил уже упомянутый Институт иностранных языков МО США и Школу командиров эскадрилий Университета ВВС США, а в минувшем году - курсы управления воздушным движением ВВС США.

        Эти авторитетные вузы готовят специалистов для Разведывательного управления Министерства обороны (РУМО) США. "
    • 2002.03.21 | Адвокат ...

      А що тут порівнювати?

      Американці кажуть: "хлопці- дівчата, може ви б самі отой смердючій послід прбрали, бо він же ваш!"

      А москалі кажуть: "да-с-с, дерьмо-с... но -- наше, а по-сєму -- не воняєт! Кто думаєт іначє -- голова с плеч!"

      Себто, як завжди. :): "Твоьо -- моьо", по братерські так. :(:
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.03.22 | Andrij

        Треба порівнювати, бо досі не всі це бачать(-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.03.22 | Харьковчанин

          Як більшовики - усіх под єдиний гребень чешеш? (+)

          Як більшовики - усіх под єдиний гребень чешеш?
          А як же альтернативні точки зору?
          Або у "демократії по-українськи" альтернативних точок зору бути не може?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.03.22 | Andrij

            Про що це ви? Які більшовики?(-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.03.22 | Serhiy Hrysch

              Vsio klasno! Koly kazhemo "rosijany", majemo na uvzi uriad, a ..

              .. ne rosijan vzahali. Ne vsi vony taki pohani, zvychajno, :)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.03.22 | Харьковчанин, наівно так

                Ага, російський урід винен у всіх бідах в Украіні? (+)

                Ага, російський урід винен у всіх бідах в Україні?
                А я чомусь думав що украінський...
            • 2002.03.22 | Харьковчанин

              Пояснюю. (+)

              Тут модно лаяти більшовиків, які заставляли думать однаково, згідно з "лінією партії".
              Ви робите теж саме, але партія інша. Більше ніякої різниці.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.03.22 | Andrij

                Нічого не зрозуміло, пробачте

                Харьковчанин писав(ла):
                > Тут модно лаяти більшовиків, які заставляли думать однаково, згідно з "лінією партії".
                > Ви робите теж саме, але партія інша. Більше ніякої різниці.

                Що "те саме" я роблю? Яку партію ви маєте на увазі? Кого я тут щось "заставляю"?

                Я написав набір загальновідомих фактів. Потім додав свою думку, що ті факти треба брати до уваги. Все. Будьте ласкаві, скажіть, що саме вам не до вподоби.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.03.22 | Харьковчанин

                  Знов пояснюю.

                  > Я написав набір загальновідомих фактів. Потім додав свою думку, що ті факти треба брати до уваги. Все. Будьте ласкаві, скажіть, що саме вам не до вподоби.

                  Не до вподоби презирство до точки зору тих, кого ви критикували: в цьому випадку Симоненка, Грача.
                  Наприклад, Грач ідею пророссійської орієнтації Крима не сам вигадав, а базується на настрої виборців-кримчан. Облаявши його, ви визначили зневагу до альтернативної точки зору. Сами так поводилися і більшовики.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.03.22 | Andrij

                    Re: Знов не зрозуміло

                    Харьковчанин писав(ла):
                    > Не до вподоби презирство до точки зору тих, кого ви критикували: в цьому випадку Симоненка, Грача.

                    Так, я це помітив. Але я маю право на це презирство, так саме як ви маєте право на ваші презирливі порівняння. Це інколи зовуть "свобода слова, ідей, та переконань".

                    > Наприклад, Грач ідею пророссійської орієнтації Крима не сам вигадав, а базується на настрої виборців-кримчан. Облаявши його, ви визначили зневагу до альтернативної точки зору. Сами так поводилися і більшовики.

                    Ну так мені вже й пожартувати з нього не дозволяється? Чому тоді Грачу можна кепкувати з решти українців? Тому що він більшовик?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.03.22 | Харьковчанин

                      Re: Знов не зрозуміло

                      > > Не до вподоби презирство до точки зору тих, кого ви критикували: в цьому випадку Симоненка, Грача.
                      >
                      > Так, я це помітив. Але я маю право на це презирство, так саме як ви маєте право на ваші презирливі порівняння. Це інколи зовуть "свобода слова, ідей, та переконань".

                      "свобода слова, ідей, та переконань" - назва красива, та деж рівні можливості для всіх в пропаганді своїх ідей за державних ЗМІ, насамперед телебаченні? Чому тільки частина партій має доступ? Якщо не всі у рівніх умовах, то це вже не "свобода слова", а нав'язування ідей з одного боку ("більшовизм").

                      Далеко ще свободі в Україні до Вольтера: "Я не згоден з Вашою точкою зору, але готовий віддати життя за те, щоб ви мали змогу її висловлювати."

                      > > Наприклад, Грач ідею пророссійської орієнтації Крима не сам вигадав, а базується на настрої виборців-кримчан. Облаявши його, ви визначили зневагу до альтернативної точки зору. Сами так поводилися і більшовики.
                      >
                      > Ну так мені вже й пожартувати з нього не дозволяється? Чому тоді Грачу можна кепкувати з решти українців? Тому що він більшовик?

                      Він не кепкує, а захищає своїх виборців в Криму від тиску ультра-національних сил в уряді України.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.03.23 | Andrij

                        Re: Знов не зрозуміло

                        Харьковчанин писав(ла):
                        > > > Не до вподоби презирство до точки зору тих, кого ви критикували: в цьому випадку Симоненка, Грача.
                        > >
                        > > Так, я це помітив. Але я маю право на це презирство, так саме як ви маєте право на ваші презирливі порівняння. Це інколи зовуть "свобода слова, ідей, та переконань".
                        >
                        > "свобода слова, ідей, та переконань" - назва красива, та деж рівні можливості для всіх в пропаганді своїх ідей за державних ЗМІ, насамперед телебаченні? Чому тільки частина партій має доступ? Якщо не всі у рівніх умовах, то це вже не "свобода слова", а нав'язування ідей з одного боку ("більшовизм").

                        Так, написано все правильно. Чому тільки частина має доступ, га? Ви в Кучми з Путіним не питали?

                        >
                        > Далеко ще свободі в Україні до Вольтера: "Я не згоден з Вашою точкою зору, але готовий віддати життя за те, щоб ви мали змогу її висловлювати."

                        Згоден! Ви Вольтера не боїтесь цитувати? Все ж таки Захід.

                        > Він не кепкує, а захищає своїх виборців в Криму від тиску ультра-національних сил в уряді України.

                        Не може бути!!! Бо я, грішним ділом, подумав, він більш матеріалістично налаштований. Більш по-марксистькі. А він, значить таво, від тиску? Дякую.
          • 2002.03.22 | Предсказамус

            Все-таки российский путь - путь в никуда.

            Отсутствие языкового барьера, родственные и дружеские связи - все это понятно и объясняет пророссийскость. Но Россия это не только и не столько одноязычники, друзья и роственники.
            Это еще тьма черных пятен как в собственной истории, так и в истории других народов, втянутых в российскую орбиту. Это приоритет общественного над личным, вбитый в мозги россиян за многие столетия. Это неразбочивость в средствах. И главное - это сохранившаяся в неприкосновенности элитарная структура государства, всевластие элиты и бесправие рабов.
            С другой стороны, беспрекословное следование за Западом чревато превращением в очередную банановую республику, что лучше, чем Чукотка-2, но ненамного.
            Резюме - давайте жить своей жизнью и своими интересами. Со временем к этому привыкнут и перестанут лезть с советами, рецептами и "рукой помощи". Но сначала давайте жить.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.03.22 | Харьковчанин

              Відповідь. (+)

              Особисто я згоден, що треба жить. Та ось проблема - як само? За галиційськими рецептами (то під поляками, то під австрійціми, то під уграми) і їх жахливому діалекті розмовляти я не хочу.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.03.22 | Предсказамус

                OK

                Харьковчанин писав(ла):
                > Особисто я згоден, що треба жить. Та ось проблема - як само? За галиційськими рецептами (то під поляками, то під австрійціми, то під уграми) і їх жахливому діалекті розмовляти я не хочу.

                Треба жили за власними рецептами, Кожен, хто знає, наприклад, Харків та Івано-Франковськ, у тверезому розумі не запропонує їм жити, а тим більш розмовляти однаково. Так, є (тут теж) дехто в нетверезому, але вони не робили погоду ніколи, не зроблять її і зараз. Більш того, на Західній Україні важко почути якісь "уніфікаторьски" пропозиції. Значно більше спекуляцій на цю тему. Скажіть відверто, ви почуваете "українській" тиск у своємо місті?
                Мовна пробема, по перше, пробемою не є, по друге, розмови про неї припиняться після позбавлення народу від тотального зубожиння. А для цього треба трішки полюбити свою державу, що зробити, до речі, дуже заважають пересічному громадянину деякі програми ICTV, зроблені саме з російською участю.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.03.22 | Харьковчанин

                  Re: OK

                  Тиск є.
                  Наприклад законопроект “Про розвиток та використання мов в Украіні”.

                  Не подобається, що прийняту в Харкові постанову місцевої ради про рівноправне використання російської і української мов, праві політичні партії, які мають електорат насамперед у Західній Україні, увесь час роблять спроби відмінити і ввести обов'язкове використання української в усіх сферах.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.03.22 | Предсказамус

                    Популізм проти популізму

                    Харьковчанин писав(ла):
                    > Тиск є.
                    > Наприклад законопроект “Про розвиток та використання мов в Украіні”.
                    > Не подобається, що прийняту в Харкові постанову місцевої ради про рівноправне використання російської і української мов, праві політичні партії, які мають електорат насамперед у Західній Україні, увесь час роблять спроби відмінити і ввести обов'язкове використання української в усіх сферах.

                    То не є тиск. Тиск був би, якщо вас зобов'язали розмовляти укрїнською з дівчиною у ліжку. Щодо державної сфери - тут є проблема. Двомовнісь коштує занадто дорого. Порахуйте самі, скільки трева витратити, щоб всі правовстановлюючі документи (від рішень рад та адміністрацій всіх рівнів до книг ЖЕКів) видати на обох мовах, до того ж аутентічно. Інакше невдовзі суди будуть завалені позовами внаслідок різного значення актів на різних мовах.
                    Насправді "харьківська двомовнісь" потрібна в першу чергу чиновникам, які зі свого комуністичного минулого винесли стойку відразу до української, але нині вимушені її вживати.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.03.22 | Харьковчанин

                      Популізм не з мого боку.

                      > То не є тиск. Тиск був би, якщо вас зобов'язали розмовляти укрїнською з дівчиною у ліжку.

                      Красно дякую, коли мене спробують зобов'язати на це я візьмусь за автомат.


                      >Щодо державної сфери - тут є проблема. Двомовнісь коштує занадто дорого. Порахуйте самі, скільки трева витратити, щоб всі правовстановлюючі документи (від рішень рад та адміністрацій всіх рівнів до книг ЖЕКів) видати на обох мовах, до того ж аутентічно. Інакше невдовзі суди будуть завалені позовами внаслідок різного значення актів на різних мовах.

                      Це все вирішується. Якщо не витрачати гроші на пам'ятники невідомо кому, перейменування вулиць згідно з новою кон'юктурою, встилання їх мрамором, та друку пропагандиських підручників про "древніх укрів", то грошей буде достатньо. (Я вжу не каже про усіляких Звягільських, Рабіновичей та інших казнокрадів.)
                      У Швейцарії 4 мови, у Фінляндії, та навіть Ізрайлі - по дві.

                      Ми демократичну державу будуємо, чи національну?

                      > Насправді "харьківська двомовнісь" потрібна в першу чергу чиновникам, які зі свого комуністичного минулого винесли стойку відразу до української, але нині вимушені її вживати.

                      От цього не треба! У місцевій раді коммуністів - меньшість.
                      В Харкові російська мова не у коммуністів в офісах, а серед людей на вулиці. Спілкуємося ми нею. Я тут живу і бачу реальність.
                      Так само і в Криму - я розмовляв с добродіями.
                      Мені вже набрид пропагандиський штамп націоналістів, що російська мова на сході потрібна тільки комуністам. Це не правда.

                      Якщо ви нас на сході та півдні зневажаєте, то так і кажіть, що демократії в Україні не буде, буде влада галицьціх націоналістів. Але не треба всіх нас записувати в дурні чи комуністи.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.03.22 | Предсказамус

                        Це я не про вас казав, але зараз трохи є...

                        Харьковчанин писав(ла):

                        > Це все вирішується. Якщо не витрачати гроші на пам'ятники невідомо кому, перейменування вулиць згідно з новою кон'юктурою, встилання їх мрамором, та друку пропагандиських підручників про "древніх укрів", то грошей буде достатньо. (Я вжу не каже про усіляких Звягільських, Рабіновичей та інших казнокрадів.)
                        > У Швейцарії 4 мови, у Фінляндії, та навіть Ізрайлі - по дві.

                        Сподіваюсь, ви відчуваєте різницю в добробуті Швейцарії "та навіть Ізрайлі" та в Україні. Такі порівняння і є популізм. От коли будемо як вони - повернемось до теми. Якщоб б харківьянам запропонували проголосувати не тільки за двомовність, а й за кошторис тієї двомовністі, навіть одного відсотку б не набрали.

                        >> Насправді "харьківська двомовнісь" потрібна в першу чергу чиновникам, які зі свого комуністичного минулого винесли стойку відразу до української, але нині вимушені її вживати.
                        > От цього не треба! У місцевій раді коммуністів - меньшість.
                        > В Харкові російська мова не у коммуністів в офісах, а серед людей на вулиці. Спілкуємося ми нею. Я тут живу і бачу реальність.

                        Співпало - я теж там живу, розмовляю з вами українською виключно тому, що ви обрали цю мову самі. Щодо комуністів, я мав на увазі нечленів сучасної КПУ, то маргінали, а бувших компартійних функціонерів, зараз ставших щирими українськими державниками.

                        > Якщо ви нас на сході та півдні зневажаєте, то так і кажіть, що демократії в Україні не буде, буде влада галицьціх націоналістів. Але не треба всіх нас записувати в дурні чи комуністи.

                        Хто це "ви", шановний пане? Я сам з Харкова.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.03.22 | Харьковчанин

                          Добре.

                          > > У Швейцарії 4 мови, у Фінляндії, та навіть Ізрайлі - по дві.
                          >
                          > Сподіваюсь, ви відчуваєте різницю в добробуті Швейцарії "та навіть Ізрайлі" та в Україні. Такі порівняння і є популізм. От коли будемо як вони - повернемось до теми.
                          А коли той час настане? Через 20, 40, 80 років? Чекати 80 років я не згоден. Бо знаю чим уси закінчиться: сучасна генерація до того часу помре, а обов'язкове навчання дітей в школах виключно українською мовою призведе до украінізації нової генерації. Усе, мовне питання буде вже нікому не цікаве.
                          Мені не подобається такий сценарій.

                          >Якщоб б харківьянам запропонували проголосувати не тільки за двомовність, а й за кошторис тієї двомовністі, навіть одного відсотку б не набрали.

                          Я вже написав як знайти гроші. На бюрократичні папірці потрібно не так багато.

                          > >> Насправді "харьківська двомовнісь" потрібна в першу чергу чиновникам, які зі свого комуністичного минулого винесли стойку відразу до української, але нині вимушені її вживати.
                          > > От цього не треба! У місцевій раді коммуністів - меньшість.
                          > > В Харкові російська мова не у коммуністів в офісах, а серед людей на вулиці. Спілкуємося ми нею. Я тут живу і бачу реальність.
                          >
                          > Співпало - я теж там живу, розмовляю з вами українською виключно тому, що ви обрали цю мову самі.

                          Ну это очень просто. Я обнаружил на других темах, что на украиноязычные и русскоязычные посты неодинаковая реакция. Особенно со стороны "национально озабоченных", или как их назвали знакомые львовяне "правильных". На русский пост отвечают хамливее. Зачем дразнить?

                          >Щодо комуністів, я мав на увазі нечленів сучасної КПУ, то маргінали, а бувших компартійних функціонерів, зараз ставших щирими українськими державниками.

                          Ну "щирим українськими державникам" я еще с первых лет независимости не доверяю, но проблема в том, что самого "щирого" из них - всеми любимого Леонид Данилыча - на последних выборах выбрали именно националистически настроенные области.

                          > > Якщо ви нас на сході та півдні зневажаєте, то так і кажіть, що демократії в Україні не буде, буде влада галицьціх націоналістів. Але не треба всіх нас записувати в дурні чи комуністи.
                          >
                          > Хто це "ви", шановний пане? Я сам з Харкова.

                          На той час я цього ще не знав.
                          Хто з партій сходу у блоці Ющенка? Якщо ні, то це буде влада галичан.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.03.23 | Предсказамус

                            Re: Добре.

                            Харьковчанин писав(ла):

                            >> Сподіваюсь, ви відчуваєте різницю в добробуті Швейцарії "та навіть Ізрайлі" та в Україні. Такі порівняння і є популізм. От коли будемо як вони - повернемось до теми.
                            > А коли той час настане? Через 20, 40, 80 років? Чекати 80 років я не згоден.

                            Я тоже не согласен, поэтому предлагаю понять, что главное - не язык общения, а благосотояние народа. Не палить миллионы (именно столько стоит двуязычие, считали уже, так что не обольщайтесь), а тратить их на дело.

                            >> Щодо комуністів, я мав на увазі нечленів сучасної КПУ, то маргінали, а бувших компартійних функціонерів, зараз ставших щирими українськими державниками.
                            > Ну "щирим українськими державникам" я еще с первых лет независимости не доверяю, но проблема в том, что самого "щирого" из них - всеми любимого Леонид Данилыча - на последних выборах выбрали именно националистически настроенные области.

                            На последних выборах все отличились как сумели. На предпоследних, кстати, его выбрали восточные и не в последнюю очередь по языковым мотивам. Что лишний раз доказывает - языковая тема есть инструмент развода лохов.

                            > Хто з партій сходу у блоці Ющенка? Якщо ні, то це буде влада галичан.

                            Глупости. Сам Ющенко из Сум, чтоб далеко не ходить. Другое дело, что я считаю правильным кондидатом для Востока Тимошенко, она понимает, что первично в жизни, а что вторично.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2002.03.23 | Харьковчанин

                              Не так все плохо с деньгами.

                              > > А коли той час настане? Через 20, 40, 80 років? Чекати 80 років я не згоден.
                              >
                              > Я тоже не согласен, поэтому предлагаю понять, что главное - не язык общения, а благосотояние народа. Не палить миллионы (именно столько стоит двуязычие, считали уже, так что не обольщайтесь), а тратить их на дело.

                              Не надо экономить на культуре и национальном согласии. У нас бюджет совсем не такой маленький, чтобы эти расходы стали фатальными.
                              А за счет каких "дел" можно сэкономить я уже называл. Одних денег Звягильского хватит, а есть еще и Лазаренко.

                              > >> Щодо комуністів, я мав на увазі нечленів сучасної КПУ, то маргінали, а бувших компартійних функціонерів, зараз ставших щирими українськими державниками.
                              > > Ну "щирим українськими державникам" я еще с первых лет независимости не доверяю, но проблема в том, что самого "щирого" из них - всеми любимого Леонид Данилыча - на последних выборах выбрали именно националистически настроенные области.
                              >
                              > На последних выборах все отличились как сумели. На предпоследних, кстати, его выбрали восточные и не в последнюю очередь по языковым мотивам.

                              Первый раз - простительно, не знали что за человек. А во второй-то зачем?

                              >Что лишний раз доказывает - языковая тема есть инструмент развода лохов.

                              Когда я читаю постановления министра Жулинского, языковая тема совсем не кажется столь ненужной!

                              > > Хто з партій сходу у блоці Ющенка? Якщо ні, то це буде влада галичан.
                              >
                              > Глупости. Сам Ющенко из Сум, чтоб далеко не ходить.

                              Совсем не глупости. Посмотрите кто у него в блоке. Начиная с пани Стецько и УНСО.

                              > Другое дело, что я считаю правильным кондидатом для Востока Тимошенко, она понимает, что первично в жизни, а что вторично.

                              Помню, помню, как она в разгар веерных отключений по Украине не дала энергоостров в Харькове сделать. А хороший проект был. Мы получали доступ на российский рынок своим товаром.
                              Да и подозрительна вся ее возня с ныне подследственными генералами из МО России и Пашей Лазаренко.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2002.03.23 | Предсказамус

                                У Вас хорошо? Поздравляю.

                                Харьковчанин писав(ла):

                                > Не надо экономить на культуре и национальном согласии. У нас бюджет совсем не такой маленький, чтобы эти расходы стали фатальными.

                                Спросите у тех же учителей (в том числе и русского языка), как с деньгами у них?

                                > А за счет каких "дел" можно сэкономить я уже называл. Одних денег Звягильского хватит, а есть еще и Лазаренко.

                                Наивно. Вот как сэкономите на Звягильском, Лазаренко (можно дописать ныне действующих ребят), тогда и поговорим о лишних деньгах.

                                >> На последних выборах все отличились как сумели. На предпоследних, кстати, его выбрали восточные и не в последнюю очередь по языковым мотивам.
                                > Первый раз - простительно, не знали что за человек. А во второй-то зачем?

                                Чего это "не знали"? Член ЦК КПСС, парторг "Южмаша", ставший затем директором, премьером побыл и дров наломал. Что еще нужно? Знали, но повелись на "интеграцию", как Вы сейчас. А потом Западная Украина повелась на национальные святыни. С тем же результатом.

                                >> Что лишний раз доказывает - языковая тема есть инструмент развода лохов.
                                > Когда я читаю постановления министра Жулинского, языковая тема совсем не кажется столь ненужной!

                                Да не читайте Вы их. Про караван поговорку знаете? Не Вам, харьковчанину, рассказывать, что у нас все чудесно уживается и будет уживаться. К примеру, в наших постингах двуязычие есть на деле. А слова... Жулинским за это деньги платят, работа у них такая.

                                >>> Хто з партій сходу у блоці Ющенка? Якщо ні, то це буде влада галичан.
                                >> Глупости. Сам Ющенко из Сум, чтоб далеко не ходить.
                                > Совсем не глупости. Посмотрите кто у него в блоке. Начиная с пани Стецько и УНСО.

                                Нет там УНСО, к сожалению. А Стецько погоду не делала и делать не будет. Это не Потебенько у коммунистов, он их быстро научит свободу любить.

                                >> Другое дело, что я считаю правильным кондидатом для Востока Тимошенко, она понимает, что первично в жизни, а что вторично.
                                > Помню, помню, как она в разгар веерных отключений по Украине не дала энергоостров в Харькове сделать. А хороший проект был. Мы получали доступ на российский рынок своим товаром.

                                Спутали ее с кем-то похоже. Не было в 2000-м (тогда была Тимошенко) в Харькове веерных отключений.

                                > Да и подозрительна вся ее возня с ныне подследственными генералами из МО России и Пашей Лазаренко.

                                Вообще-то это не ее возня. У вас как в анекдоте: "ТО-ли он украл, то-ли у него украли..." Я рассуждаю проще? Кого нынешние ребята больше всего не хотят? Правлиьно, Тимошенко. Мне этого достаточно.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2002.03.23 | Харьковчанин

                                  Я сказал "не так плохо". Что за диалектизм!

                                  > > Не надо экономить на культуре и национальном согласии. У нас бюджет совсем не такой маленький, чтобы эти расходы стали фатальными.
                                  >
                                  > Спросите у тех же учителей (в том числе и русского языка), как с деньгами у них?

                                  Неправильно составлен и распределен бюджет. Экономисты грамотные для его составления нужны, а не бывшие политзаключенные, активисты общества Просвита и председатели колхозов.

                                  > > А за счет каких "дел" можно сэкономить я уже называл. Одних денег Звягильского хватит, а есть еще и Лазаренко.
                                  >
                                  > Наивно. Вот как сэкономите на Звягильском, Лазаренко (можно дописать ныне действующих ребят), тогда и поговорим о лишних деньгах.

                                  Не меняйте местами желаемое и действительное! Давайте поставим перед страной и обществом цель - вернуть деньги Лазаренко и Звягильского и пустить на культуру и языковую проблему. Если ждать что они сами их отдадут - никогда этого не произойдет.
                                  Вы спрашивали где взять деньги, я назвал. Не говорю что просто, но отнюдь не невозможно, особенно на государственном уровне. Но над этим должны совместно поработать МИД, МВД, прокуратура, СБУ - ГОСУДАРСТВЕННЫЕ органы.

                                  > >> На последних выборах все отличились как сумели. На предпоследних, кстати, его выбрали восточные и не в последнюю очередь по языковым мотивам.
                                  > > Первый раз - простительно, не знали что за человек. А во второй-то зачем?
                                  >
                                  > Чего это "не знали"? Член ЦК КПСС, парторг "Южмаша", ставший затем директором, премьером побыл и дров наломал. Что еще нужно? Знали, но повелись на "интеграцию", как Вы сейчас. А потом Западная Украина повелась на национальные святыни. С тем же результатом.

                                  Я то это понимаю, но мне хотелось это услышать от какого-нибудь жителя Галичины, да только они больше ругают коммунистов и москалей, а ничего путного от них не слышу.

                                  > >> Что лишний раз доказывает - языковая тема есть инструмент развода лохов.
                                  > > Когда я читаю постановления министра Жулинского, языковая тема совсем не кажется столь ненужной!
                                  >
                                  > Да не читайте Вы их. Про караван поговорку знаете? Не Вам, харьковчанину, рассказывать, что у нас все чудесно уживается и будет уживаться. К примеру, в наших постингах двуязычие есть на деле. А слова... Жулинским за это деньги платят, работа у них такая.

                                  Так все эти постановления моей фирме боком выходят! Фирма прибыль теряет из-за побочных расходов на преодоление проблем создаваемых телодвижениями пана Жулинского.

                                  > >>> Хто з партій сходу у блоці Ющенка? Якщо ні, то це буде влада галичан.
                                  > >> Глупости. Сам Ющенко из Сум, чтоб далеко не ходить.
                                  > > Совсем не глупости. Посмотрите кто у него в блоке. Начиная с пани Стецько и УНСО.
                                  >
                                  > Нет там УНСО, к сожалению.

                                  Скорее к счастью. Зачем в лидирующем парламентском блоке ультра-правые?

                                  > А Стецько погоду не делала и делать не будет. Это не Потебенько у коммунистов, он их быстро научит свободу любить.

                                  Ничего плохого про Потебенько, особенно в тех условиях при которых он работал, сказать не могу.

                                  > >> Другое дело, что я считаю правильным кондидатом для Востока Тимошенко, она понимает, что первично в жизни, а что вторично.
                                  > > Помню, помню, как она в разгар веерных отключений по Украине не дала энергоостров в Харькове сделать. А хороший проект был. Мы получали доступ на российский рынок своим товаром.
                                  >
                                  > Спутали ее с кем-то похоже. Не было в 2000-м (тогда была Тимошенко) в Харькове веерных отключений.

                                  А проект энергоостров и появился как реакция на веерные отключения. "Грабли" хотели из-под ног убрать. Они приехала и положила "грабли" на место - под ноги. Кажется она тогда у Ющенко работала.

                                  > > Да и подозрительна вся ее возня с ныне подследственными генералами из МО России и Пашей Лазаренко.
                                  >
                                  > Вообще-то это не ее возня. У вас как в анекдоте: "ТО-ли он украл, то-ли у него украли..." Я рассуждаю проще? Кого нынешние ребята больше всего не хотят? Правлиьно, Тимошенко. Мне этого достаточно.

                                  Вор у вора дубинку украл. Это не значит, что второй вор "лучше" первого.
                                  На прошлых выборах нынешние ребята больше всего не хотели Симоненко. Значит этого достаточно для положительной рекоменлации политика?
                          • 2002.03.23 | Пані

                            А не можна це у мовний форум? Агов, адміни!

                            Я б залюбки з новим земляком побалакала про мову.


                            Харьковчанин писав(ла):

                            > А коли той час настане? Через 20, 40, 80 років? Чекати 80 років я не згоден. Бо знаю чим уси закінчиться: сучасна генерація до того часу помре, а обов'язкове навчання дітей в школах виключно українською мовою призведе до украінізації нової генерації. Усе, мовне питання буде вже нікому не цікаве.
                            > Мені не подобається такий сценарій.

                            Такі дискусії вже кілька разів на мовному форумі виникали і закінчувалися тим самим. Не хочу, щоб мої діти українською навчалися.

                            От не хочу і все! Не подобається. Логіка тут не працює взагалі. Невігластво (рос. - невежество) не лікується.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2002.03.23 | Харьковчанин

                              Я просто устал пояснять на разных форумах все с начала. (-)

            • 2002.03.23 | Пані

              Підтримую і підписуюсь під кожним словом

              В мене тільки маненька "редакційна правка"

              Предсказамус писав(ла):

              > Резюме - давайте жить своей жизнью и своими интересами. Со временем к этому привыкнут и перестанут лезть с советами, рецептами и "рукой помощи".

              Та хай лізуть. Собака лає, вітер носить. Нащо на кожний такий "акт допомоги" взагалі гвалт підіймати? Не буде гарячкової реакції - інакше і з Україною поводимуться.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".