МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А если такая математика?

04/03/2002 | Эдик
Главный коммунист Симоненко вдруг решил поселиться в моем разбитом сердце - он давеча обмолвился, что однозначно поддерживает идею импичмента Лёнчика. Складываем : 66 - КПУ, 21 - БЬЮТИ, 24 - Мороз, итого имеем 111 чел.
Ющенко имеет 112 голосов - плюс еще как минимум 20 он планирует привлечь из "самовысуваньцев". ИТОГО - есть 226! Очччень большой соблазн!

Мои выводы : ЮЛЯ и МОРОЗ должны стать мотором этой работы - Мороз с левыми, Юля с правыми. Нужно идти на уступки коммунистам - НЫНЕШНИЕ КОММУНИСТЫ ГОРАЗДО МЕНЬШЕЕ ЗЛО ЧЕМ СУЩЕСТВУЮЩАЯ ВЛАСТЬ. Тем более, что Ехануров сказал, что 50% решений правительства Ющенко прошло только благодаря коммунистам. Надо отдать КПУ ряд портфелей в кабмине и , может быть, даже бюджет. Не трогать русский язык!!!!

В ситуации, когда для Кучмы запахнет жареным, можно ожидать большого количества перебежчиков из ЕДЫ в оппозицию. Им по большому счету без разницы, лишь бы жилось хорошо. ГАРАНТИИ ПЕРЕБЕЖЧИКАМ!!! Но сильно дурно пахнущих - не брать. А Кинаха, я думаю, можно. Его даже жалко. СДПУ (0) можно простить, если они отдадут половину награбленного и оба ТВ-канала. Короче, главное, чтобы началось движение :))

В целом, такие результаты выборов - лучшее, что можно было получить при наших сегодняшних реалиях. Главное, что через этот беспредел прорвались и Юля, и Мороз. И никто !! - из зелено-жиночо-озимого поколения!!! Все будет зависеть от энергии и ума Юли и от желания Ющенко уже через год стать президентом......

Відповіді

  • 2002.04.03 | ilia25

    Классно, но слабое звено здесь не Юля, и не КПУ

    У меня мало сомнений в том, что импичмент поддержат коммунисты. Оппозиция, конечно, тоже будет голосовать "за". Но вот Ющенко -- это уже другое дело.

    В своем интревью в день выборов Ющенко высказался против импичмента -- и это заявление только последнее из длинного списка.

    В любом случае, ждать ответов осталось не долго -- оппозиция попытается внести вопрос об импичменте на первых же заседаниях ВР.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.04.03 | Горицвіт

      імпічмент може пройти тільки в пакеті.

      Комуністи раніше голосували за імпічмент, знаючи точно, що він не пройде. Якщо зараз імпічмент, то через півроку буде новий президент, і всі знають його прізвище. Комуністи такого не допустять.

      Але якщо одночасно з імпічментом Кучми будуть внесені зміни в Конституцію, які сильно обмежують повноження президента, - тоді можливо. Тому я думаю, що рух до парламентської республіки зараз дуже імовірний.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.04.03 | ilia25

        Ну це лише ваші здогадки

        Горицвіт писав(ла):
        > Комуністи раніше голосували за імпічмент, знаючи точно, що він не пройде. Якщо зараз імпічмент, то через півроку буде новий президент, і всі знають його прізвище. Комуністи такого не допустять.

        Зовсім не факт, що комуністи керуються саме цією логікою. І вже зовсім малоймовірно, що вони так розраховують пояснити виборцям свою відмову голосувати за імпічмент.

        Вони й так потрапили в двозначне становище, підтримавши Потебенька. Це ще вони могли пояснити тим, що той є старим комуністом та гекчепістом, борцем з корупціонерами і, взагалі, своєю людиною в логові антинародного режиму. Але підтримувати Кучму -- це вже буде занадто, і ніякі відмазки не допоможуть.

        А комуністи, до речі, дуже дорожать думкою своїх виборців -- і своїм статусом опозиціонерів. Вони в цьому сенсі є справжньою парламентською партією, що своїм існуванням зобов'язана виключно підтримці своїх прихильників.

        > Але якщо одночасно з імпічментом Кучми будуть внесені зміни в Конституцію, які сильно обмежують повноження президента, - тоді можливо. Тому я думаю, що рух до парламентської республіки зараз дуже імовірний.

        Ви знаєте, що я б теж дуже хотів так думати. Але називати такий сценарй "дуже імовірним" я б не поспішав.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.04.03 | Горицвіт

          А все, що пишеться - здогадки.

          ilia25 писав(ла):
          > Горицвіт писав(ла):
          > > Комуністи раніше голосували за імпічмент, знаючи точно, що він не пройде. Якщо зараз імпічмент, то через півроку буде новий президент, і всі знають його прізвище. Комуністи такого не допустять.
          >
          > Зовсім не факт, що комуністи керуються саме цією логікою. І вже зовсім малоймовірно, що вони так розраховують пояснити виборцям свою відмову голосувати за імпічмент.

          Не факт. Але досить імовірно. Їхні виборці ненавидять "націоналістів" значно більше, ніж Кучму. Якщо їм вдасться розвести "Кучму" і "націоналістів" у свідомості виборців - то все саме так і відбудеться. Непряме підтвердження - московська пропаганда штовхає Кучму якраз у такому напрямку (зв'язування в одному блоці Заєду, комуністів і Сдпу(0)).

          >
          > Вони й так потрапили в двозначне становище, підтримавши Потебенька.

          Що підкреслює їхнє несамостійне становище. Бо якби вони залежали від виборців більше, ніж від Кучми чи від ФСБ, то не включали б Потебенька.

          > > Але якщо одночасно з імпічментом Кучми будуть внесені зміни в Конституцію, які сильно обмежують повноження президента, - тоді можливо. Тому я думаю, що рух до парламентської республіки зараз дуже імовірний.
          >
          > Ви знаєте, що я б теж дуже хотів так думати. Але називати такий сценарй "дуже імовірним" я б не поспішав.

          Подивимося.
    • 2002.04.03 | Олександр

      Не вистачало би ще, щоб він патякав про свої плани :)

      ilia25 писав(ла):
      >Но вот Ющенко -- это уже другое дело.
      >В своем интревью в день выборов Ющенко высказался против >импичмента -- и это заявление только последнее из длинного списка.
      "Війна - це шлях обману." (Сунь Цзи). Якраз тому, що Ющенко (власне, для якого цей імпічмент є найкориснішим) активно заперечує на людях те, що він буде його підтримувати, свідчить з одного боку - про його вміння тримати язика за зубами, з іншого - що якась робота в цьому напрямку ведеться. І цю роботу ні в якому разі не можна розсекречувати завчасно.

      Якщо ми хочемо виграти війну з Кучмою, то нам треба бути за нього хитрішими, мудрішими і обережнішими. Тоді застанемо зненацька і переможемо. Пам'ятаєте, як був скинутий Медведчук ? Ото ж. Теж до останнього моменту відчував себе королем і ні про що не здогадувався... :) А Кучма і сильніший, і розумніший, ніж Медведчук. Тому і задача є важчою.

      >В любом случае, ждать ответов осталось не долго -- оппозиция >попытается внести вопрос об импичменте на первых же заседаниях ВР.
      Це правильно - про імпічмент має заявляти не Ющенко. Але основне для успіху - добре скоординувати свої дії і не прогадати з моментом.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.04.03 | ilia25

        Ви Ющенка тримаєте за простака

        Лише недалекий політик буде називати біле чорним, сподіваючись, що йому повірять. А Ющенко ж не дурний, він називає біле білим, щоб всі подумали, що воно чорне, тоді як воно насправді біле. Зрозуміло?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.04.03 | Остап Сулейман Ібрагім Берта Марія ібн-Бендер бей .

          ні, Ви колись самі казали, що ющенко селюх

          а селюхи на "я_скажу,_щоб_ти_подумав,_що_я_збрехав,_а_я_то_не_ЗБРЕХАВ,_а_здурив"

          нездатні

          пер дефініціо
          ваше, до речі

          тому - все ж "це ще не плейофф"

          вілл сі беттер дейз
  • 2002.04.03 | Косарик

    Re: А если такая математика?

    Тут уже висловлювалися думки про те, чому Симоненко раптом змінив орієнтацію. Бачить, що втрачає позиції - і переважно через ЗаЕдУ. Ще одні такі вибори - і від комуністів в Раді залишиться мізерна фракція (в тому числі й тому, що багато пенсіонерів помре за кілька років).

    Імпічмент - то звучить збуджуюче для багатьох. Однак в першу чергу, мені здається, всі - окрім ЗаЄди - проголосують за повністю пропорційні вибори. Бо від цього виграють всі, крім ЗаЄди. Можна навіть планку трохи спустити - до 3% - щоб заохотити незалежних мажоритарників - але то може й не потрібно.

    Перед імпічментом потрібно буде прийняти кілька законів, які б його уможливили. Тут Ющенко буде з опозицією. А от за сам імпічмент він голосувати не буде. Не вірю. Може навпаки стане гарантом особистої безпеки Кучми після 2004 року.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.04.03 | Эдик

      Кучма-Ющенко

      Я думаю что у Кучмы на Ющенко имеется серьезный компромат....Например - что он голубой :)) И поэтому ведет себя как баба...... Кокетничает - корректничает :)) А за компромат - я серьозно.....
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.04.03 | ilia25

        Все може бути навіть простіше

        По-перше, в нашій країні не потрібен справжній компромат, щоб засадити людину за грати. Достатньо бажання Прокуратури -- засадити зараз, а потім роками вести слідство. До речі, влітку, коли Ющенко коливався щодо складу майбутньої НУ, ходили слухи про візіт до нього Потебенька з чемоданами матеріалів справи банка "Україна". По цій справі заступник Ющенка зараз сидить за гратами.

        Звісно, після обрання Ющенка депутатом з цим можуть бути проблеми -- то тих пір, в усякому разі, доки не відмінили депутатську недоторканість, за що сам Ющенко вще не раз агітував :)

        А по-друге -- компомат вже зовсім не потрібен, щоб загинути від рук найманого вбивці, як це сталось з Вадимом Гетьманом. Останнього вважали духовним батьком Ющенка і нема сумнівів, що ця подія залишила глибокий слід в його душі. Тоді, нема сумнівів, він дуже ясно усвідомив, що влада в країні належить бандитам, які не зупиняться ні перед чим, аби її втримати. Скоріш за все, Ющенко просто боїться Кучми.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.04.03 | Shooter

          Re: Все може бути навіть простіше

          ilia25 писав(ла):
          > речі, влітку, коли Ющенко коливався щодо складу майбутньої НУ, ходили слухи про візіт до нього Потебенька з чемоданами матеріалів справи банка "Україна". По цій справі заступник Ющенка зараз сидить за гратами.

          Hm, hm...xto same?

          Sydyt' (jde na sud) zastupnnyk Jushcha po NBU.
          Jushchenko zh do "Ukrajiny" zhodnoho vidnoshenn'a ne maje shche z 1992(3?) roku - pisl'a perexodu v Nacbank.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.04.03 | ilia25

            Спасибі за підказку

            Shooter писав(ла):
            > ilia25 писав(ла):
            > > речі, влітку, коли Ющенко коливався щодо складу майбутньої НУ, ходили слухи про візіт до нього Потебенька з чемоданами матеріалів справи банка "Україна". По цій справі заступник Ющенка зараз сидить за гратами.
            >
            > Hm, hm...xto same?
            >
            > Sydyt' (jde na sud) zastupnnyk Jushcha po NBU.
            > Jushchenko zh do "Ukrajiny" zhodnoho vidnoshenn'a ne maje shche z 1992(3?) roku - pisl'a perexodu v Nacbank.

            ОК, значить то було про НБУ. Деталі тут не важливі, важливий сам факт наявності цієї справи.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.04.03 | Shooter

              Завжди радий

              ilia25 писав(ла):
              > Shooter писав(ла):
              > > ilia25 писав(ла):
              > > Sydyt' (jde na sud) zastupnnyk Jushcha po NBU.
              > > Jushchenko zh do "Ukrajiny" zhodnoho vidnoshenn'a ne maje shche z 1992(3?) roku - pisl'a perexodu v Nacbank.
              >
              > ОК, значить то було про НБУ. Деталі тут не важливі, важливий сам факт наявності цієї справи.

              Та суть цієї справи "моральна і проста" - Нацбанк наколов/"пробухгалтерив по-українськи" МВФ для того, щоб Україна отримала транш кредиту.

              Суслов копав-копав, старався-старався - і фіґа ціла з того вийшла.

              Ющенко - "чистий".

              Хоча певні хлопці, котрі, як виглядає, втративши роботу, відразу знайшли нові, "пуляють" нові пробні "мислі":

              1) в гіперінфляції 1992-1995 винні банкіри і "вождь їх Ющенко"
              2) введення гривні було "ударом по українській економіці"

              А в реалі
              1) в гіперінфляції 1992-1994 винний емісійний центр, котрим в той час була виконавча влада, а не Нацбанк.
              2) стабілізація купоно-карбованця в 1995-1996 і наступна його деномінація до гривни стали закладом виходу економіки із затяжного падіння.

              Ще Ющенку можна "пригадати" втримання гривни влітку 1998, уникнення дефолту навесні 2000/реструктуризацію боргів, повернення 10% зовнішнього боргу в тому ж 2000.

              От який він "прєступнік, хєровий банкір і нікудишній прем'єр".

              Ага, забув - ще "ніякий політик" ;):
    • 2002.04.03 | ilia25

      Хіба Симоненко змінив орієнтацію?

      Я цього щось не помітив. Якщо ви маєте на увазі його розмови про імпічмент, то про це він вже роками говорить. І про імпічмент, і, взагалі, про ліквідацію посади Президента -- все, в принципі, правильні речі. І не тільки говорить -- фракція КПУ повним складом і вже не раз голосувала і за імпічмент, і проти імплементації.

      В цьому сенсі, зменшення кількості депутатів від КПУ на користь не йде -- краще б на сході голосували за КПУ, аніж за Єду.

      Косарик писав(ла):
      > Імпічмент - то звучить збуджуюче для багатьох. Однак в першу чергу, мені здається, всі - окрім ЗаЄди - проголосують за повністю пропорційні вибори. Бо від цього виграють всі, крім ЗаЄди. Можна навіть планку трохи спустити - до 3% - щоб заохотити незалежних мажоритарників - але то може й не потрібно.

      Пропорційна система -- то добре діло, але в цьому випадку ми говоримо вже про 2006-й рік.

      >
      > Перед імпічментом потрібно буде прийняти кілька законів, які б його уможливили. Тут Ющенко буде з опозицією. А от за сам імпічмент він голосувати не буде. Не вірю. Може навпаки стане гарантом особистої безпеки Кучми після 2004 року.

      Чисто технічно, імпічмент є можливим і без прийняття додаткових законів. Закони, власне, тут нічого не змінять -- для імпічменту необхідно і достатньо простого бажання 338 депутатів. Бажання, яке вони не зобов'язані якось обгрунтовувати -- достатньо лише натиснути на 338 потрібних кнопок, і все. Кучма на параші.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.04.03 | Косарик

        Здається змінив

        > Я цього щось не помітив. Якщо ви маєте на увазі його розмови про імпічмент, то про це він вже роками говорить. І про імпічмент, і, взагалі, про ліквідацію посади Президента -- все, в принципі, правильні речі. І не тільки говорить -- фракція КПУ повним складом і вже не раз голосувала і за імпічмент, і проти імплементації.

        Але ж минулої весни, коли Кучма потів холодним потом, саме КПУ не взяла участь у голосуванні. Саме завдяки КПУ Кучма отримав передишку, а згодов оговтався, і почав розмовляти як хазяїн ситуації.

        Тепер Симоненко повинний бачити, що Кучма його не лише дурить, але й обкрадає - не взагалі, як громадянина України - а його особисто, як лідера великої фракції в парламенті.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.04.03 | ilia25

          Ні, це в вас неправильні дані

          Косарик писав(ла):
          > > Я цього щось не помітив. Якщо ви маєте на увазі його розмови про імпічмент, то про це він вже роками говорить. І про імпічмент, і, взагалі, про ліквідацію посади Президента -- все, в принципі, правильні речі. І не тільки говорить -- фракція КПУ повним складом і вже не раз голосувала і за імпічмент, і проти імплементації.
          >
          > Але ж минулої весни, коли Кучма потів холодним потом, саме КПУ не взяла участь у голосуванні. Саме завдяки КПУ Кучма отримав передишку, а згодов оговтався, і почав розмовляти як хазяїн ситуації.

          Саме минулої весни фракція КПУ двічі -- 26-го квітня, у день відставки Ющенка, та 17-го травня -- одностайно голосувала за імпічмент (точніше, за розгляд цього питання на пленарному засіданні).

          У комуністів тоді було більше сотні депутатів. 26-го квітня, збуджені промовою Ющенка ("я повернусь") фракції РУХів теж голосували майже одностайно "за", і для прийняття цього питання не вистачило лише десятка голосів. 17-го травня вже було ясно, що Ющенко ніколи не стане в опозицію до Кучми, рухівці вже витягали картки -- і питання набрало лише 173 голосів. Але більше сотні з них і тоді надали комуністи.

          Ось результати голосувани 26-го квітня:
          http://oracle.rada.gov.ua:2000/radac/g_frack_list1?ident=21344&krit=66
          17-го травня:
          http://oracle.rada.gov.ua:2000/radac/g_frack_list1?ident=21468&krit=66
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.04.03 | Косарик

            Гм. Дякую. А у мене склалося враження...

            що в якийсь критичний момент фракція КПУ в повному складі не взяла участь у голосуванні, і це й врятувало Кучму. Може це було якесь інше голосування - не про імпічмент.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.04.03 | zinc

              Re: правильне враження


              саме коміки врятували Поєбенькову шкуру, що фактично і стало кінцем надіям на розслідування справи Гонгадзе.
      • 2002.04.03 | Deniko

        301, а не 338

        Це я щодо фрази:

        > Чисто технічно, імпічмент є можливим і без прийняття додаткових законів. Закони, власне, тут нічого не змінять -- для імпічменту необхідно і достатньо простого бажання 338 депутатів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.04.03 | ilia25

          338. Нажаль.

          Для імпічменту потрібні не 2/3, а 3/4. Ну, правда, можна 300-ми голосами замінити у відповідному параграфі Конституції цифру 338 на 300. Або на 226, або, навіть, на 150 :)
    • 2002.04.03 | Shooter

      Re: А если такая математика?

      Косарик писав(ла):
      > Можна навіть планку трохи спустити - до 3% - щоб заохотити незалежних мажоритарників - але то може й не потрібно.

      Navpaky, planku potribno pidn'aty do 5% dl'a partij i do 7 do blokiv. Zaodno vvesty t.zv. rejtyngove holosuvann'a (po partijnomu spysky). Jak i instytut nezalezhnoho deputata, kotryj, prote, balotujet's'a po partijnomu spysku.

      Precendentiv u svitovij praktyci proporcijnyx system - povno.
      >
    • 2002.04.03 | Rost

      Крім усього, у нього перед очима ще й приклад Російської Думи,

      , де скоро об комуністів витруть ноги:

      http://www.gazeta.ru/2002/04/02/gennadijsele.shtml

      Антикоммунистическая кампания в Госдуме достигла апогея. Геннадий Селезнев даже намерен жаловаться президенту. И действительно, у КПРФ отнимают семь из девяти комитетов, а депутат Александр Федулов предлагает вообще ликвидировать Компартию и привлечь Геннадия Зюганова к уголовной ответственности.

      На Совете Госдумы депутаты окончательно решили, что вопрос о лишении поста спикера Геннадия Селезнева на пленарном заседании в среду рассматриваться не будет. По словам председателя думского комитета по регламенту и организации работы нижней палаты Олега Ковалева, технологические варианты отстранения спикера подготовлены, но реализовывать их никто не собирается. Наоборот, разработан проект постановления о выражении доверия спикеру. И даже если он не наберет абсолютного большинства голосов, никаких последствий это за собой не повлечет.

      Но коммунистам и так несладко. В повестке дня завтрашнего пленарного заседания – радикальные поправки в так называемое пакетное соглашение о распределении комитетов. Как уже писала «Газета.Ru», в соответствии с числом мандатов центристы и правые предложили лишить КПРФ почти всех комитетов, отданных ей при дележке в январе 2000 года.



      В лучшем случае у коммунистов останется два комитета из десяти (по туризму и общественным объединениям), в худшем – ни одного, только мандатная комиссия.






      Геннадий Селезнев уже заявил, что в Думе начинается «время землетрясений» и до добра это не доведет. Как только Владимир Путин возвратится в Москву из Сочи, спикер тотчас же поспешит к нему и обсудит центристско-правую инициативу. Причем Селезнев уверен, что Путину, всегда выступавшему за «равновесие в обществе», идея перераспределения комитетов не понравится. По мнению председателя Госдумы, центристы поступили не по-джентльменски, так как еще в начале года думцы договорились не проводить новую дележку постов.

      Впрочем, как заявил президентский представитель в Думе Александр Котенков, президент вмешиваться во «внутренние дела» палаты не планирует. По словам Котенкова, Дума вправе самостоятельно вносить изменения в свою работу, тем более что все изменения, происходящие в структуре Государственной думы, регулируются регламентом. Однако соблюсти особую дистанцированность у Котенкова не получилось. Ни для кого не секрет, что в понедельник в Думе полдня провел замглавы президентской администрации Владислав Сурков.

      Чем закончится завтрашнее голосование, остается только гадать. Тем временем антикоммунистическая кампания в Госдуме, похоже, достигла своего апогея.



      Депутат от ОВР Олег Федулов разработал проект обращения к министру юстиции и генпрокурору о ликвидации КПРФ как таковой и привлечении Геннадия Зюганова к уголовной ответственности.




      По словам Федулова, Селезнев пообещал ему рассмотреть этот проект на заседании Совета Думы в четверг.

      В обращении, в частности, сказано, что КПРФ «рвется к государственно-политической власти на всех ее уровнях, путем агитации и пропаганды с использованием информационного психоза возбуждает социальную и национальную рознь». Кроме того, «в СМИ, контролируемых КПРФ, постоянно публикуются заявления, статьи, письма, которые также направлены на разжигание социальной и национальной розни». Плюс ко всему «программа КПРФ не соответствует требованиям Конституции и Федерального закона "О политических партиях"».

      02 АПРЕЛЯ 13:57
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.04.03 | ilia25

        Путін просто розуміє, що комуністи йому не потрібні

        Комуністи потрібні тим президентам, що виставляють себе демократами -- як Кучма, або Єльцин -- в якості пугала ("не проголосуєте за мене, прийдуть червоні").

        А Путін з самого початку позиціював себе не як демократ, а як сильна рука, що наведе порядок. Тобто, по суті, експлуатував комуністичну демагогію. В такій ситуації самі комуністи можуть лише заважати, та відволікати путінський електорат.
    • 2002.04.03 | Олександр

      А нащо воно йому ?

      Косарик писав(ла):

      >Може навпаки стане гарантом особистої безпеки Кучми після 2004 року.
      Питання: що Ющенко з такого свого кроку буде мати ? Підтримка Кучми на виборах ? А нащо вона йому ? Він і так сам добився народної підтримки власними силами. І це ще не кінець... Відсутність протидії ? Коли узгодять ряд питань з донецьким кланом - її і так не буде. :) Кучма щось знає і може сказати ? Чому не сказав раніше ? :) А після оголошення імпічменту Кучму будуть слухати лише слідчі і з зовсім інших питань... :)))

      І навіть звичайна справедливість: коли рік тому топили Ющенка, то Кучма за нього вступився ? Так чому він тепер має розраховувати, що Ющенко буде жертвувати своєю репутацією заради нього ? :)
  • 2002.04.03 | АВ

    Хорошая математика!

    +

    Мороз также контролирует электорат коммунистов, чуть что - заберёт.

    Юля также контролирует электорат Ющенко...

    И придётся таковым коммунистам и Ющу поработать на права человека, а не на коммунизм или монетаризм.

    (вот только насчёт "не трогать русский язык" - сомневаюсь в реализме этого, поскольку Юлю Кучма может обложить "националистами" и бомбить "патриотизмом", а Мороза - соответственно "рухами"+СДПУ. Слишком много кормят "мовознавцев" из бюджета, чтобы вот так взять и признать примат прав человека над "державоствореннем". КУчма имеет огромный резерв таких штурмовников, что любую идею и любую партию опошлят их "украиножерством".)
  • 2002.04.03 | Олександр

    Я таку ж саму математику наводив

    Эдик писав(ла):

    >Главный коммунист Симоненко вдруг решил поселиться в моем разбитом >сердце - он давеча обмолвился, что однозначно поддерживает идею >импичмента Лёнчика. Складываем : 66 - КПУ, 21 - БЬЮТИ, 24 - Мороз, >итого имеем 111 чел.
    > Ющенко имеет 112 голосов - плюс еще как минимум 20 он планирует >привлечь из "самовысуваньцев". ИТОГО - есть 226! Очччень большой >соблазн!
    А про що я писав ? Ще треба врахувати, що КПУ зараз має себе почувати дуже ображеною на "єду".

    >Мои выводы : ЮЛЯ и МОРОЗ должны стать мотором этой работы - Мороз с >левыми, Юля с правыми.
    Ще одна слушна думка. Можна навіть Морозу не соромитися плести Пєді, що якраз зараз настав його час: Схід і адмінресурс "нацюка" Ющенка ніколи не підтримає, а Кучма вже не встигне висунути собі наступника... Звісно, потім все станеться не так, але хай вірить. :)

    >Надо отдать КПУ ряд портфелей в кабмине и , может быть, даже >бюджет.
    Треба подумати. У всякому випадку, предмет для торгу є.

    >Не трогать русский язык!!!!
    Ви дивні. Хто російську мову зачіпає ? Доки не буде обрано нового президента, то на "мовне питання" необхідно накласти мораторій. І негайно та рішуче блокувати всі провокації "єди" в цьому напрямку...

    >В ситуации, когда для Кучмы запахнет жареным, можно ожидать >большого количества перебежчиков из ЕДЫ в оппозицию. Им по большому >счету без разницы, лишь бы жилось хорошо.
    :)))) Ай побіжать...

    >ГАРАНТИИ ПЕРЕБЕЖЧИКАМ!!! Но сильно дурно пахнущих - не брать. А >Кинаха, я думаю, можно. Его даже жалко.
    Я думаю, над цим вже активно думають. "Єда" дуже нестійка. Там нема навіть чітко визначеного лідера, але явно визначилися потужні групи інтересів, що конкурують між собою...

    >СДПУ (0) можно простить, если они отдадут половину награбленного и >оба ТВ-канала.
    Це теж потрібно. І виходити з цією пропозицією не на Медведчука чи Зінченка, а на Кравчука...

    >Короче, главное, чтобы началось движение :))
    Справді, основне - щоб покотилося. "Єда" - це велетень на глиняних ногах...

    >В целом, такие результаты выборов - лучшее, что можно было получить >при наших сегодняшних реалиях. Главное, что через этот беспредел >прорвались и Юля, и Мороз. И никто !! - из зелено-жиночо-озимого >поколения!!! Все будет зависеть от энергии и ума Юли и от желания >Ющенко уже через год стать президентом......
    Ось це - розумна думка.

    А цікаво, Вітренчиха в мажоритарному пройшла ? Якщо ні - то і це дуже добре. Бо ця провокаторка сама здатна зірвати навіть три-чотири дні засідань. А в критичній ситуації імпічменту буде дорога кожна година.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.04.03 | Augusto

      Це мені нагадало!

      "Ти кажеш, що не існує легкого шляху? Це ТИ погано шукаєш!" - класичний приклад передвиборчої демагогії, увійшов в дитячі мультики. КПУ це друге крило "За ЄБУ!" - "справжня і єдина" кишенькова опозиція, зручний свисточок для Q-чма, де в свист виходить вся суспільна фрустрація Сходу та Півдня України. Замість шукати справжні відповіді, для народу через КПУ підкидується така жуйка як "как било вєсєло вчєра, как плакать хочється сєводня" та "балада про дешеву ковбасу"/"язик,язик,язик,язик". Співробітники з комуністів ніяки: вони славні всюди в світі тим, що без роздумів б'ють в спину дурників, хто повірив їхній демагогії (наведіть хоч один приклад, щоб цього не було?) тут вони нагадують гібрид Мікрософта з Молохом. В "За ЄБУ!" об'єдналися опортунисти, в яких нема взагалі ніяких переконань, а в КПУ спритні "ідейні" шкурники, як ось на приклад на передвиборчому мітингу Грача його горлорізи в Криму спокійно ногами відп*здили стареньку бабусю-комуністку, прямо перед Грачем, який все спокійно продивився, поблажливо посміхнувся і сказав, що бабуся "спровокувала бойового ахвіцера на неджельтельменську поведінку".
      Можна спокійно викинути (ІМХО) всі ідеї плідного співробітництва з нащадками ідеології Сталіна, в Молдові вони вже показали себе в усій красі: вони здатні лише дуже професійно спекулювати на проблемах, а відповідей в них або взагалі нема, або такі, які є гіршими за проблеми.
      Я все ж вважаю, що легше і вірніше розколоти аморфну масу "За ЄБУ!", бо саме "За ЄБУ!" тримає ситуацію, а не КПУ. Якщо хтось надумає співпрацювати з КПУ, нехай пательню в штани покладе, щоб ніж відскакував - інакше при першому принциповому голосуванні "пролетарі" в костюмах від Армані повитягають свої карти та скажуть, що не приймають участі в "буржуазній комедії" та підуть гроші від "За ЄБУ!" отримувати, як вже і траплялося не раз і не два.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.04.03 | ilia25

        Може тоді опозиції взагалі в ВР не ходити?

        Щоб з тими нелюдями-комуністами одним повітрям не дихати?

        Augusto писав(ла):
        > Я все ж вважаю, що легше і вірніше розколоти аморфну масу "За ЄБУ!", бо саме "За ЄБУ!" тримає ситуацію, а не КПУ. Якщо хтось надумає співпрацювати з КПУ, нехай пательню в штани покладе, щоб ніж відскакував - інакше при першому принциповому голосуванні "пролетарі" в костюмах від Армані повитягають свої карти та скажуть, що не приймають участі в "буржуазній комедії" та підуть гроші від "За ЄБУ!" отримувати, як вже і траплялося не раз і не два.

        То що ви конкретно пропонуєте -- не голосувати за імпічмент, бо комуністи теж можуть за нього проголосувати? Або не голосувати за імпічмент, бо комуністи картки повитягають?

        Що, власне, ви маєте на увазі під "співпрацею", якої треба будь що уникнути?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.04.03 | Augusto

          Та не дуркуйте.

          Голосувати разом можна, але узгоджувати - марна праця. Бери що можна з тих "пролетарів", але ні в якому разі ніяких обов'язків - вони продадуть будь-кого три рази в будь-яку годину доби, в них немає "хімери совісті".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.04.03 | ilia25

            Хто дуркує? Це ви вигадуєте якусь гіпотетичну "співпрацю"...

            Це ви спочатку вигадуєте якусь гіпотетичну "співпрацю" з комуністами, а потім красномовно викриваєте всі небезпеки такої коротокозорої політики :)

            Ну, тобто, добре, хай по-вашому "співпраця" -- то узгодження чогось там. Ну і що саме не можна узгоджувати з комуністами? Посаду голови комітету в справах культури та туризму?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.04.03 | Augusto

              Оцю посаду якраз і неможна!

              ilia25 писав(ла):
              > Ну і що саме не можна узгоджувати з комуністами? Посаду голови комітету в справах культури та туризму?

              Можете отримати гарячу путьовку в закритий санаторій типу ГУЛАГ, або пішоходну прогулянку до Сибіру!
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.04.03 | ilia25

                Я так і думав :) (-)

      • 2002.04.03 | Олександр

        Re: Це мені нагадало!

        Augusto писав(ла):

        >КПУ це друге крило "За ЄБУ!" - "справжня і єдина" кишенькова >опозиція, зручний свисточок для Q-чма, де в свист виходить вся
        > [...]
        >бабуся "спровокувала бойового ахвіцера на неджельтельменську >поведінку".
        Я знаю добре, що то за мерзота. Але зараз їхня "гра у піддавки" з владою закінчилася, і я писав чому. Зараз вони можуть або покірно здатися на милість "старших товаришів", або закусити повіддя і влаштувати "єді" певну пакость. Треба все зробити для того, щоб сталося друге. Для цього треба використовувати і батога (Мороз просто шантажуватиме, що поїсть рештки їхнього електорату), і пряника (обіцяти деякі поступки, нашіптувати, що саме зараз час для Пєді...).
        Потім, звісно, викинути. :)

        >Можна спокійно викинути (ІМХО) всі ідеї плідного співробітництва з >нащадками ідеології Сталіна, в Молдові вони вже показали себе в усій >красі: вони здатні лише дуже професійно спекулювати на проблемах, а >відповідей в них або взагалі нема, або такі, які є гіршими за >проблеми.
        А хто збирається пускати їх до влади ? Краще стіну кучмізму пробивати
        їхніми лобами, а не своїми, чи не так ? :)

        >Я все ж вважаю, що легше і вірніше розколоти аморфну масу "За >ЄБУ!", бо саме "За ЄБУ!" тримає ситуацію, а не КПУ.
        А! Це вже другий етап. :) Звісно, колоти їх треба, навіть дуже треба. Але зрозумійте, що ще "критичної маси" для імпічменту нема. У цієї публіки разом з "незалежними" багнетів більше. :( І Кучма все зробить для того, щоб вони трималися купи. Бо баланс порушиться - і все, йому гаплик.

        Хоча може бути і так, що той шлях, який пропонуєте Ви, є кращим. Зараз варто поки не поспішати і добре роздивитися.

        >Якщо хтось надумає співпрацювати з КПУ, нехай пательню в штани >покладе, щоб ніж відскакував - інакше при першому принциповому >голосуванні "пролетарі" в костюмах від Армані повитягають свої карти >та скажуть, що не приймають участі в "буржуазній комедії" та підуть >гроші від "За ЄБУ!" отримувати, як вже і траплялося не раз і не два.
        А перед тим Мороз має провести відповідну роботу знизу серед їхніх виборців, щоб ті були затиснені в куток. :)

        Одним словом, побачимо.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.04.03 | Augusto

          Відбагнетiлись вони.

          Олександр писав(ла):

          >У цієї публіки разом з "незалежними" багнетів більше.

          Ця Піррова перемога лише підкреслила слабкість позицій кучмизму. Там можуть залишитися з власної волі лише прахвесор Литвин чи кавалер ордена княза Святополка Окаянного першого та другого ступінів Каїн Сорокорученко (був. Володимир Семиноженко - голова тридцяти восьми комісій при уряді Q-чмократії, він навіть не зрозумів яким же він дебилом виглядав), бо їх Бог обділив розумом (але наділив дипломами та вченеми ступінями, але то був їнший бог). Там вже на всіх стінах проступило "Мене мене текел упарсін", ну хто хоче сказати: я житиму два роки, а після мені не треба? Ну якa ж в біса то "стабільність"? Відстабільнилися. Вже пішла крута розмова про непотрібність хрякції "За ЄБУ!" в Верховній Зраді, а так же не домовлялись!:):
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.04.03 | Олександр

            Гм, а, може, істина десь лежить посередині ?

            І треба з одного боку (Плющ) колоти "єду" і одночасно (Мороз) робити натяки комуністам ? :) А Ющенку і Тимошенко зробити вигляд, ніби вони ні при чому... Якщо до цієї справи грамотно підійти, то можна паралізувати і тих, і тих. Самий клас, що поле для маневру безмежне! :)

            > Ця Піррова перемога лише підкреслила слабкість позицій кучмизму.
            Може, це й справді так. Я розглядаю фракцію як єдине тіло, що має і кістяк (списочну частину), і м'ясо (мажоритарники). От у Ющенка співвідношення оптимальне, у КПУ обгризли все м'ясо, а "єда" - величезний жир ( навіть не м'язи :) ) на тоненьких кісточках ( 12% ).
            А тим більше, як пригадаю, що заради цієї перемоги було принесено в жертву...

            >Там вже на всіх стінах проступило "Мене мене текел упарсін",
            Можна детальніше ? Які факти підтверджують це епічне визначення ? :)

            >Вже пішла крута розмова про непотрібність хрякції "За ЄБУ!" в >Верховній Зраді, а так же не домовлялись!:):
            Хо-хо! :lol: Це справді цікава розмова... І з якого боку її затіяли ? :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.04.03 | Augusto

              З середині.

              А Ви як думали? :):
    • 2002.04.03 | Shooter

      Re: Я таку ж саму математику наводив

      Олександр писав(ла):

      > >СДПУ (0) можно простить, если они отдадут половину награбленного и >оба ТВ-канала.
      > Це теж потрібно. І виходити з цією пропозицією не на Медведчука чи Зінченка, а на Кравчука...

      Кравчук там нічого не вирішує. Домовлятися треба/можна "колеґіально" з Мудведчуком, Суркісом, Губським, Зінченком, Кравчуком. Єдина можлива умова співпраці - заміна голови партії. На того ж Губського, скажімо.

      Але думаю - то нереально.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.04.03 | Augusto

        А що там багато "ідейних"?

        Що за Медведчука "помруть як герої" (©Ги-ги! Ю. Винничук)? З чого б це? Медведчук вже програв вибори 2004, непрактична людина: викинув грубі гроші в унітаз (Суркіс не дарма бідкався!), думає "штангой", дитинство в нього трагичне (піонерів ногами метелив як Дзержинець, приймав участь в канібалізації В. Стуса, патологичний брехун, та ін.) ну яке майбутнє в людей, що залишаться такому вірними?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.04.03 | Shooter

          Ні, просто Медведчук і Ко утримують решту

          Augusto писав(ла):
          > (©Ги-ги! Ю. Винничук)
          О! Маєте текст? Ото дійсно - сила і класика! :):

          > Медведчук вже програв вибори 2004,

          Все-таки, я би поки-що його викреслив зі списку претендетів не хломайстером, а тільки простим олівчиком.

          А от Ваву вже можна дерев'яною совіцькою ґумкою витерти (до дірок).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.04.03 | Augusto

            З'їсти то він з'їсть, але хто ж йому дасть?

            Він з його психопатичною вдачею звичайно висунеться, але і засунеться. Зараз на нього відкритий сезон полювання, побачите хто його ще копатиме ногами!

            П.М. Ні, нема, цитую як запам'ятав з доїсторичного "ПостПоступу".
  • 2002.04.03 | Остап Сулейман Ібрагім Берта Марія ібн-Бендер бей .

    люблю двіжєніє. навіть імені броуна (+)

    тобто я про те, що

    ідея хороша, але
    малоймовірна

    придивіться уважно до блоку ющенка
    і ви побачите ряд розчарувань
    вірніше ви побачите в цьому "дзеркалі" правдиву пику україни-неньки
    а вона здорово загуляла
    і їй це навіть подобається

    тому проблема буде, як каже ілля, навіть не з комуняками, дідько їм в печінку
  • 2002.04.03 | Yury

    Re: А если такая математика?

    Эдик писав(ла):
    > Главный коммунист Симоненко вдруг решил поселиться в моем разбитом сердце - он давеча обмолвился, что однозначно поддерживает идею импичмента Лёнчика. Складываем : 66 - КПУ, 21 - БЬЮТИ, 24 - Мороз, итого имеем 111 чел.
    > Ющенко имеет 112 голосов - плюс еще как минимум 20 он планирует привлечь из "самовысуваньцев". ИТОГО - есть 226! Очччень большой соблазн!

    На мой взгляд опасный соблазн. Атака с шашками наголо по поводу импичмента наиболее выгодна президенту. Поскольку даже если 226 голосов за начало расследования его деятельности, то 338 за собственно отстранение от должности однозначно не светит. Хуже того, попытка провести импичмент может оттолкнуть и часть НУ, и тем более мажоритарщиков. По той простой причине, что там масса производственников, для которых спокойствие и стабильность (какими бы
    они ни были) лучше потрясений. По-моему, более разумно будет несколько сбавить пыл, импичмент не форсировать (хотя держать президента этим на прицеле, потенциальная угроза хуже реализованной). В этих условиях будет возможно собрать вокруг фигуры Ющенко достаточное количество людей для ведения разумной экономической политики, приведения в нормальное состояние правоохранительной системы, нормализация ситуации со свободой прессы, постепенное удаление наиболее опасных олигархов от власти и сужение их сфер влияния. Под такие цели вполне можно собрать полностью НУ, БЮТИ, СПУ, приличное количество мажоритарщиков, в том числе даже из Еды, тех которые в принципе вменяемые, а такие там тоже есть, особенно среди промышленников. На мой взгляд если эти вещи реализовать - ЛДК будет весьма ограничен в возможностях перед президентскими выборами. А вот резкие движения приведут к образованию шумной оппозииции на которую будут валить все проблемы в течение времени до выборов президента.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.04.03 | Shooter

      Цілком твереза думка (-)

  • 2002.04.04 | Альтима

    Re: А если такая математика?

    Це невірна математика, бо
    1) будь-який такий закон про імпічмент отримає вето зацікавленого президента, і БЮТ+КПУ+СПУ+НУ не мають 300 голосів
    2) блок Ющенка напевне буде не монолітним у такому голосуванні.
    3) ЄДУ сильна опозиція для подібних серйозних намірів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.04.04 | Shooter

      Re: А если такая математика?

      Альтима писав(ла):
      > Це невірна математика, бо
      > 1) будь-який такий закон про імпічмент отримає вето зацікавленого президента, і БЮТ+КПУ+СПУ+НУ не мають 300 голосів

      Доплюсуйте СДПУ(о).

      Крім того, Закон про імпічмент і сам імпічмент - дві великі різниці.
  • 2002.04.04 | Augusto

    Комуністи не хочуть блокуватися зі штучною опозіцією

    Комуністи не хочуть блокуватися зі штучною опозіцією

    УП, 4.04.2002, 11:15

    Депутати-комуністи не будуть брати участі у жодній формі створення парламентської більшості через принципові міркування, заявив в інтерв'ю журналістам у четвер член фракції КПУ Георгій Крючков.

    Депутат пояснив, що для комуністів неприйнятна співпраця з блоками "За єдину Україну" і "Наша Україна", які, як передбачається, складуть основу більшості.

    За словами Крючкова, блок "За єдину Україну" - "пропрезидентський і проводить відверто капіталістичну політику". Комуністи також не можуть блокуватися і з блоком, який очолює "ставленик Вашингтона Віктор Ющенко", сказав він.

    Характеризуючи більшість, створену на основі цих блоків, депутат заявив, що вона не може бути міцною і надійною". За його словами, вона буде ситуативною, "якщо не відбулася змова Ющенка і Литвина".

    Відповідаючи на питання, чи припускають комуністи можливість об'єднання з опозицією, яку представляють блок Юлії Тимошенко і Соцпартія, депутат спитав: "Яка опозиція?" На думку Крючкова, для її оформлення необхідний закон про опозицію. "А створювати штучну опозицію безглуздо, - сказав він. - Ми проти безпринципного блокування".

    Крючков не виключив при цьому, що в комуністів, БЮТ і СПУ може співпадати позиція з цілого ряду питань, у тому числі, з питання імпічменту президента і внесення деяких змін у Конституцію.

    Відповідаючи на питання про претензії КПУ на керівні пости в парламенті, Крючков заявив, що фракція поки не обговорювала питання про ключові парламентські комітети. Висловлюючи свою думку, Крючков сказав, що є прихильником розподілу комітетів пропорційно складу Верховної Ради.

    Представник Соцпартії, секретар політради СПУ Віталій Шибко, відповідаючи на питання про можливу співпрацю з блоком БЮТ і "Нашою Україною", нагадав, що "вже прозвучали заяви збоку Тимошенко" про таку можливість.

    За його словами, соціалісти не відкидають "можливості такої співпраці, проте "на ці питання не відповідає Ющенко ". Тому поки, сказав Шибко, це питання "залишається для нас відкритим".

    Він також заявив, що у соціалістів, природньо, є претензії на ключові парламентські комітети і на пости у керівництві парламенту.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.04.04 | Олександр

      Зрозуміло: "і нєвінность соблюсті, і капітал пріобрєсті..." :)

      >За словами Крючкова, блок "За єдину Україну" - "пропрезидентський і >проводить відверто капіталістичну політику". Комуністи також не >можуть блокуватися і з блоком, який очолює "ставленик Вашингтона >Віктор Ющенко", сказав він.
      Цікаво, дуже цікаво... Видно, вже пропозиції про негласну співпрацю надходили з обох боків, отже, торг оголошено ? :)

      >Відповідаючи на питання, чи припускають комуністи можливість >об'єднання з опозицією, яку представляють блок Юлії Тимошенко і >Соцпартія, депутат спитав: "Яка опозиція?" На думку Крючкова, для її >оформлення необхідний закон про опозицію. "А створювати штучну >опозицію безглуздо, - сказав він. - Ми проти безпринципного >блокування".
      Ось тут - велико поле для роботи Мороза, якщо він справді хоче виперти Кучму. КПУ хизується принциповістю ? - вигнати їх на слизьке... А імпічмент справді є слизьким.

      >Крючков не виключив при цьому, що в комуністів, БЮТ і СПУ може >співпадати позиція з цілого ряду питань, у тому числі, з питання >імпічменту президента і внесення деяких змін у Конституцію.
      О! Слово - не горобець... От хай утрясеться з керівництвом парламенту, тоді почнеться.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".