МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Позитиви, які принесли суспільству Вибори 2002

04/03/2002 | Максим’як

Назву кілька позитивів, які принесли суспільству Вибори 2002

1. Поразка комуністів, яка свідчить про еволюційні зміни в суспільстві.
2. Розгромна поразка режиму та його партії “За ЄДУ”, засвідчила очевидну непопулярність самого Кучми та всіх сил в АП та Уряді які йшли разом, тому негайна їх відставка є очевидною.
3. Перемога патріотичних продержавницьких сил об’єднаних в “Нашій Україні” за відсотком і за кількістю округів
4. Перемога “Нашої України” засвідчила, що Ющенко переможе на наступнх президентських виборах.
5. Перемога опозиційних сил БЮТ та СПУ
6. Перемога Шкіля, який повинен відродити здорові та чисті праві сили в суспільстві.
7. Поразка бандюків та їх прихвостнів разом з партійками.
7.1 Можна впевненно казати, що ми назавжди вже позбулися на політичній арені псевдозелених-бандюківських прихвостнів, прогресивних-бандюківських социків, псевдоправих та псевдо ультраправих
7.2 Ми назавжди вже позбулися значної частини представників від єврейської мафії розпорошених в різних “троянських кониках” – “яблуках”, “копах”, “за Ющенка”, “єдиних рухах” і т.д. тому слід очікувати суттєвого послаблення її впливу на політичні, економічні, кримінальні процеси в країні.
7.3 Ми назавжди вже позбулися істеричних придурків і нікчем:
Вітренко
Марченка
Суслова
Чародєєва
Чайки
Бродського
Кононова
Горбуліна
Піховшика
Ржавського
Гуцола
І.т.д
8. Розгромна поразка російської політтехнології
9. Психологічна поразка режиму. Світ переконався в режимі, а це вирок Кучмі. Йому вже нічого не допоможе
10. Політична система наблизилась суттєво до західної і якщо далі будуть відмінені мажоритарна система і створені раніше задекларовані партії з “НУ” та “За ЄдУ” , то цей процес можна вважати повністю завершеним.
11. Кучма попав в пастку. Будь-яке його рішення приводить до його поразки. Блокування з комі – визнання поразки в найближчому майбутньому. Блокування з “НУ” – визнання поразки вже.

Отже, незалежно від розвитку подій, структурування в парламенті, суспільство у Виборах 2002 зробило вагомий поступ на шляху від тоталітаризму до демократії позбувшись ряду його апологетів. Режим змінив частково опору з олігархічно-бандюківської центральної на адміністративно-номенклатурно регіональну, яка не повсюдно є всесильною і значно менше впливатиме на політику АП. (Тому Кучма вважає найголовнішим завданням закріпити успіх, підпорядкувавши собі регіональні сили в другій палаті парламенту, тобто імплементацію). Багато залежить від того наскільки вдасться закріпити успіх перемоги та далі його розвинути антирежимним силам до яких можна віднести зараз “Нашу Україну”, БЮТ, СПУ очевидно, що найголовніший вплив на суспільство ці сили зможуть отримати через участь в економічних реформах в суспільстві. Перебуваючи поза цими процесами важко зберігати високий рівень впливу на суспільство. (Тому Тимошенко і Ющенко неодноразово говорять, що готові йти в уряд). Найбільші клопоти Кукчма і його оточення мають із Ющенком, якого не можна допускати на голову уряду і не варто залишати в опозиції до влади. Це є вагома риса перемоги на виборах, коли прогресивні антирежимні сили змушують серйозно ставитися до себе і є вже невід’ємною дуже вагомою силою в суспільстві.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".