МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зленко злий на Європу: ЄС грає з Україною у "дитячу гру"

04/29/2002 | Shooter
Зленко злий на Європу: ЄС грає з Україною у "дитячу гру"

УП, 27.04.2002, 14:29

Міністр закордонних справ України Анатолій Зленко вважає, що в Європейському Союзі назріла необхідність вироблення по відношенню до України "реалістичної і справедливої" стратегії, яка б залишала для неї відкриті перспективи членства в ЄС.

Міністр підкреслив, що для України на нинішньому етапі "принципово важливим" є отримання від ЄС чіткого сигналу про політичну перспективу членства в цій організації і уникнення перспективи виявитися в ізоляції від ЄС після його розширення.

"Я радий, що над цим стали задумуватися не тільки у Києві, але і в деяких інших європейських столицях", - зазначив Зленко в ході виступу на конференції інституту "Схід-Захід" "Європейський дім – дім України", що проходить у суботу в Києві.

За його словами, про це, зокрема, свідчать результати засідання ради міністрів ЄС, що проходило 15 квітня в Люксембурзі, і яке виробило домовленість про підготовку нової концепції відносин ЄС з Україною, Білорусією і Молдовою.

У той же час, Зленко нагадав, що реакція в самій Україні на результати цього засідання "була вельми неоднозначною". "З одного боку приємно, що ЄС відчуває необхідність змін, з іншого - важко уявити, як по відношенню до країн з такими різними зовнішньополітичними спрямуваннями, як Україна, Білорусія і Молдова, може бути застосована єдина концепція", - підкреслив міністр.

Коментуючи позицію країн ЄС щодо перспектив України на приєднання до цієї організації, Зленко зазначив, що "в ЄС розмірковують над тим, як підтримати Україну на шляху реформ, не обіцяючи їй при цьому перспектив стати членом Євросоюзу".

На його думку, ситуація "іноді нагадує відому дитячу гру "так і ні не говорити", з тією лише різницею, що в цьому випадку в ролі табу виступає питання членства України в ЄС".

У ході виступу Зленко нагадав, що в 2003 році завершується термін дії загальної стратегії ЄС щодо України. При цьому він зазначив, що "нова стратегія повинна базуватися не на принципі партнерства, а на принципі асоціації, причому на асоціації європейського типу".

Міністр висловив задоволення в зв'язку з тим, що в цьому питанні Україна досягла взаєморозуміння з Грецією, оскільки "саме Афінам, очевидно, доведеться готувати проект цього документа як країні, яка буде головувати в ЄС з 1 січня 2003 року".

Він також зазначив, що в Україні вітають люксембурзькі рішення ЄС, оскільки це реальна можливість виробити нову модель прикордонного режиму, що задовольняє як Україну, так і ЄС після першої хвилі розширення.

Крім того, на думку Зленко, ці рішення є свідченням визнання України ЄС як одного з найважливіших суб'єктів європейської політики і складової частини нової Європи.

Відповіді

  • 2002.04.29 | Shooter

    ЄС не готовий навіть обговорювати питання асоційованого членства

    ЄС не готовий навіть обговорювати питання асоційованого членства України

    УП, 27.04.2002, 14:46

    Європейський Союз не готовий обговорювати питання про перспективи надання Україні, зокрема, статусу асоційованого члена цієї організації, заявив у суботу в Києві глава спеціальної комісії ЄС з питань України і Росії Корнеліс ван Рій.

    У суботу в Києві на конференції "Україна і Захід-2002: програма дій заради прогресу" він зазначив, що "обидві сторони повинні бути готові до здійснення такого кроку".

    "Ми будемо говорити про це тоді, коли Україна сама буде готова до вступу в ЄС", - підкреслив глава комісії ЄС.

    У ході виступу на конференції держсекретар з питань євроінтеграції МЗС України Олександр Чалий заявив, що Україна чекає від ЄС "чіткої відповіді" на те, чи є у неї перспективи приєднання в майбутньому до цієї організації.

    У зв'язку з цим власну думку висловив посол Росії в Україні Віктор Чорномирдін, який вважає, що "ЄС потрібно чіткіше висловлювати свою позицію щодо України" відносно її перспектив на вступ до ЄС.

    У той же час, підкреслив посол, "Україні і Росії не під силу зараз витримати жорстку конкуренцію і вимоги ринку ЄС, тим більше поодинці".

    Інтерфакс-Україна
  • 2002.04.29 | Shooter

    Кваснєвський - молодець. ЄС - ні

    Кваснєвський - молодець. ЄС - ні

    УП, 27.04.2002, 16:00

    Президент Польщі Олександр Кваснєвський вітає прагнення України стати асоційованим членом Європейського Союзу в 2004 році і заявляє, що буде її підтримувати на цьому шляху.

    Відповідаючи на питання журналістів в ході спільної прес-конференції з президентом України Леонідом Кучмою в суботу в Гуті (Івано-Франківська область), Кваснєвський нагадав заяву українського міністра закордонних справ Анатолія Зленка, що Україна "зробить все, щоб в 2004 році стати асоційованим членом ЄС".

    "З точки зору Польщі це було б дуже добре", - сказав він, підкресливши, що Польща буде підтримувати Україну в цьому прагненні, в тому числі і до ЄС.

    Разом з тим, Кваснєвський зазначив, що асоційоване членство пов'язане також з обов'язками. "Це нелегко, і іноді дорого коштує, однак зробити це варто", - сказав він.

    При цьому польський президент зазначив, що 1 січня 2004 року, як очікується, членами ЄС стануть не тільки Польща, а й Угорщина та Словаччина, "тобто кордон України з ЄС буде широким".

    У зв'язку з цим український президент Леонід Кучма заявив, що при закритті східних кордонів сусідніх з Україною країн, що подали заявки на вступ в ЄС, зазнає втрат як Україна, так і ці держави.

    "Сьогодні для сусідів зрозуміло, якщо в наших країнах з'являться непрозорі кордони, це не корисне ні Україні, ні Польщі. Ми багато що втратимо", - сказав Кучма.

    На його думку, в умовах погіршення світової кон'юнктури "тільки прозорі кордони (України і Польщі) дозволять уникнути стагнації економіки і в Україні, і в Польщі".

    Відповідаючи на питання журналістів, Кучма підкреслив, що керівництво України "ніколи не заявляло, що дата вступу України до Європейського Союзу - 2011 рік". Він підкреслив, що мова йде про завдання досягнути до цього року стандартів, необхідних для вступу до ЄС. "А вони дуже важкі і дорого коштують", - навів Кучма слова Кваснєвського, назвавши серед головних проблем кордони з Росією і Білорусією, "відкриті для нелегальної міграції і злочинного транзиту".

    Кучма зазначив, що не може бути мови про якийсь вступ до ЄС, якщо ці кордони не будуть захищені від нелегальної міграції і транзиту злочинності. "Нам треба перестати декларувати і почати працювати", - підкреслив він.

    Крім того, Кучма сказав, що "будь-яку проблему можна вирішити при існуванні консенсусу в суспільстві" і підтримці сусідніх країн, насамперед Польщі.

    Він зазначив, що іноземні політики, зокрема, польський президент "кажуть про Україну краще, ніж деякі українські політики, виїжджаючи за кордон".

    Відповідаючи на прохання уточнити його заяви, зроблені раніше, коли він виступав проти подвійних стандартів з боку ЄС до країн, що інтегруються в Європу, Кучма сказав, що Україна на сьогоднішній день є набагато вище за рівнем з точки зору демократичних і економічних процесів, ніж ряд асоційованих членів ЄС.

    "Давайте прямо скажемо - одну Україну практично вичавили з цього процесу - європейського руху", - заявив президент, підкресливши: "Тому я тут бачу подвійні стандарти".

    Кучма нагадав, що перш ніж вступати до ЄС, Україні необхідно досягнути необхідних для цього стандартів і залежить це "передусім від українців, а не європейців". "За нас ніхто нічого не зробить", - сказав президент.

    Інтерфакс-Україна
  • 2002.04.29 | Shooter

    ПОЛЬЩА ЗАПРОШУЄ УКРАЇНУ ДО НАТО

    ПОЛЬЩА ЗАПРОШУЄ УКРАЇНУ ДО НАТО

    УП, 27.04.2002, 16:35

    Президент Польщі Олександр Кваснєвський сподівається, що в майбутньому Україна стане членом НАТО.

    "Думаю, політична співпраця (України і НАТО) буде розвиватися і настане момент, коли питання вступу України до НАТО буде питанням дня", - сказав він на прес-конференції в суботу в Гуті (Івано-Франківська область).

    Разом з тим Кваснєвський відзначив існування військової співпраці України і НАТО. Зокрема, українські військові беруть участь в миротворчому контингенті. Крім того, Україна надала підтримку НАТО в ході антитерористичної операції в Афганістані.

    Він підкреслив, що "дуже цінить" співпрацю України з НАТО. "Вона повинна розвиватися. У перспективі Україна може стати членом НАТО", - сказав польський президент.

    Разом з тим він нагадав слова, сказані українським президентом Леонідом Кучмою, що вступ до НАТО - "це питання не сьогоднішнього дня". "Вважаю, що в НАТО є місце Україні", - сказав Кваснєвський при цьому.

    Польський президент назвав позитивним трирічний досвід членства Польщі в НАТО. "Ми відчуває себе більш безпечно, відчуваємо, що наша сила виросла", - сказав він.

    Разом з тим, за словами Кваснєвського, Польща відчуває і обов'язки в зв'язку з членством в альянсі. "Наші солдати присутні в Косово і наші солдати присутні в Афганістані", - додав польський лідер.

    На цій же прес-конференції Леонід Кучма заявив, що готовий запросити керівників урядів сусідніх країн, а також США і Канади на засіданні комісії Україна-НАТО, яка пройде в Україні на початку липня.

    Він підкреслив, що Україна "добре" розуміє "роль і місце цієї структури в Європі".

    Кучма позитивно відзначив той факт, що за останні роки НАТО трансформувалося "зі структури чисто військової в політичну і економічну".

    Разом з тим, за словами президента, ставлення до НАТО в Україні "різне". Кучма назвав це "природним", оскільки, "ми більше комунізм будували, ніж в Польщі". Крім того, на ставлення українців до НАТО вплинули події в Югославії. "Однак життя йде, ситуація в Україні змінюється на краще", - відзначив він.

    Кучма знову підкреслив, що Україна готова до співпраці з НАТО до тієї межі, на яку погодиться сам альянс.

    Відповідаючи на уточнююче питання журналістів, чи погодиться Україна вступити до НАТО, якщо альянс запросить її зараз, Кучма сказав: "Запрошуйте".

    Відповідаючи на питання журналістів про різні думки щодо інтеграції України до НАТО самостійно або спільно з Росією, Кучма підкреслив, що Україну не запрошують до більш тісної співпраці з НАТО, побоюючись образ з боку сусідів, зокрема Росії.

    "Я думаю, що Росія не образиться", - сказав він.

    Як повідомлялося, на засідання комісії Україна-НАТО, яке пройде 9 липня у Києві, збирається приїхати генеральний секретар НАТО Джордж Робертсон.

    Інтерфакс-Україна
  • 2002.04.29 | юрко

    Re: Зленко злий на Європу: ЄС грає з Україною у "дитячу гру"

    >Коментуючи позицію країн ЄС щодо перспектив України на приєднання до цієї організації, Зленко зазначив, що "в ЄС розмірковують над тим, як підтримати Україну на шляху реформ, не обіцяючи їй при цьому перспектив стати членом Євросоюзу".

    звучить так, ніби ЄС більше зацікавлена в українських реформах, ніж сама Україна. Напевно, українцям немає сенсу пов'язувати реформи в себе з прийняттям до ЄС. А то виходить, як пообіцяють прийняти до ЄС - то проведемо реформи, а не приймуть, то буде все по-старому.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.04.29 | Shooter

      Проте...

      Зауважте, що москалі ніяких умов не ставлять.

      Виглядає, що Європа ну ніяк не може в'їхати (вже років 80 останніх), що найнебезчпечнішим для неї є реваншизм. І що з "оновленого Союзу" Росія-Білорусія-Молдова-Середня Азія при приєднанні до нього України над цілою Європою нависає примара нового реваншизму.

      Існують критерії для набуття як статусу асоціативного члена, так і постійного члена ЄС. Чому ЄС не може задекларувати - просто і однозначно, - будете відповідати критеріям - отримаєте відповідний статус.

      Ну нічому їх не навчили ні Версаль, ні Мюнхен, ні Ялта. Виглядає, що спочатку собі створюють дурні проблеми, а потім їх героїчно переборюють...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.04.29 | юрко

        Re: маєте рацію

        історія нікого нічого ще не навчила. Але, з іншого боку, вони розглядають Україну більше як джерело проблем, ніж реального партнера. Хоч ніби європейська інтеграція і є мета, але насправді метою є зміни в Україні. Це - щоб позбутися страху, що впустять до себе більше проблем, ніж користі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.04.29 | Shooter

          І Ви - теж :)

          юрко писав(ла):
          > історія нікого нічого ще не навчила. Але, з іншого боку, вони розглядають Україну більше як джерело проблем, ніж реального партнера. Хоч ніби європейська інтеграція і є мета, але насправді метою є зміни в Україні. Це - щоб позбутися страху, що впустять до себе більше проблем, ніж користі.

          Я згоден. Проте шлях розв'язання цієї проблеми абсолютно простий і однозначний - все ж тіж Копенгагенські критерії.

          Або створення нових критеріїв. Проте чітких критеріїв. І без обіцянок в часі. Зумієте справитися за 2 роки - молодці. Не зумієте - і всі наступні 20 років будете ходити "в надійних кандидатах"...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.04.29 | юрко

            Re: а може вони

            й розуміють, що встановити критерії - відрізати собі шлях до відступу, треба буде дотримувати слова. А тому й бовтання, що може й краще для українців, бо дає час навести порядок вдома і не ставить хрест на майбутній інтеграції.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.04.29 | Shooter

              Re: а може вони

              юрко писав(ла):
              > й розуміють, що встановити критерії - відрізати собі шлях до відступу, треба буде дотримувати слова.

              І? Де ж проблема? Якщо Україна відповідатиме критеріям ЄС, то чого їх не стати членом ЄС?

              >А тому й бовтання, що може й краще для українців, бо дає час навести порядок вдома і не ставить хрест на майбутній інтеграції.

              натомість, правда, відверто штовхає Україну в Євроазіатскоє содружество...із видивом все того ж реваншизму...

              Причому, не виключаю, що Росія всі сили прикладає для того, щоб заставити Європу сказати Україні "ні".

              Одним словом, Євроунія грає на руку таким мудакам, як Дєркачь, і сама собі підкладає "50-мільйонну проблему"
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.04.29 | Нестор Мазепа

                Re: а може вони

                >натомість, правда, відверто штовхає Україну в Євроазіатскоє содружество...із видивом все того ж реваншизму...

                Вірте чи ні, Шутере, але я Романо Проді про це прямим текстом уже пару років тому казав, навіть зі згадкою Мюнхена і цитатою з Черчіля (My feeling is that we shall choose Shame, and then have War thrown in a little later, on even more adverse terms than at present) . Але євробюрократи того просто не сприймають, і мабуть варто з того виходити, що й не сприймуть. Неврахування тупости візаві -- то вже тупість власна.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.04.30 | Augusto

                  Ну нема України.

                  Взагалі нема, воно б хотілося б вважати інакше, але - нема. Чекали на вибори, більшість немовби в демократів, а на манежі "всьо тєжє". Як ви всі собі уявляєте, завтра Q-чмо з головою Гонгадзе на списі в'їде в Брюсель? За ним почт: "європейці" в малинових маринарках з ланцюгами в палець товстими верхом на народі, який мукає і каже: "а вони всі однакові, бєй жидов та американців!" Ото буде то! Потрібні рішучі зміни і зовнішньої, і внутрішньої політики, відмовa від спадку УССР та повернення до витоків державності ХХ століття - УНР. Після цього можна вже ображатися на Європу.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.04.30 | Andrij

                    Re: Ну нема України.

                    Augusto писав(ла):
                    > верхом на народі, який мукає і каже: "а вони всі однакові, бєй жидов та американців!"

                    Що є, то є. На сході ще б'ють рухівців. Цікавий у нас народ там, довірливий та добрий. З голоду мре, а голосує за блок КПУ-Єда.
                  • 2002.04.30 | Нестор Мазепа

                    Україна є, то просто Ви не знаєте. Я в ній живу.

                    На ображених воду возять, мова зовсім не про те. Питання чисто технологічне. Є мета: не пустити Президента України Кучму до Брюселя. Є два способи її досягнення:
                    1)не пускати до Брюселя Президента України;
                    2)не пускати до Брюселя Кучму.
                    Перший спосіб виглядає еуробюрократам (еб) дешевшим до реалізації, але це лише тому, що вони не враховують очевидний для нас із Шутером ризик. У наших інтересах, щоб еб обрали другий спосіб (дс). У такій ситуації природньою є спроба апелювати до розуму еб, показуючи їм, що дс насправді кращий для них. На жаль, апеляції до розуму еб марні, за відсутністю в еб розуму. Тому з нашого боку розумно шукати інших способів добитися від еб реалізації дс. А які при цьому виникають емоції питання десяте, бо йдеться про інтереси, а не про емоції.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.04.30 | Andrij

                      Re: Україна є, то просто Ви не знаєте. Я в ній живу.

                      Нестор Мазепа писав(ла):
                      > На ображених воду возять, мова зовсім не про те. Питання чисто технологічне. Є мета: не пустити Президента України Кучму до Брюселя. Є два способи її досягнення:
                      > 1)не пускати до Брюселя Президента України;
                      > 2)не пускати до Брюселя Кучму.

                      Але зараз Кучма дорівнює ПУ. Отже, як не крути, а ті європейські бюрократи (єб :):) таки праві. До речі, який процент у нас хоче до Європи, не взнавали?
                    • 2002.05.01 | romulus

                      слава нє мальчіка, но мужа (-)

                    • 2002.05.01 | Augusto

                      Нагадую одну дрібницю.

                      Нестор Мазепа писав(ла):
                      >Є мета: не пустити Президента України Кучму до Брюселя. Є два способи її досягнення:
                      > 1)не пускати до Брюселя Президента України;
                      > 2)не пускати до Брюселя Кучму.
                      > Перший спосіб виглядає еуробюрократам (еб) дешевшим до реалізації, але це лише тому, що вони не враховують очевидний для нас із Шутером ризик.

                      ПУК не призначається з Брюселя, він обирається громадянами України. На сьогодня ніяких кардинальних зрушень, таких щоб серйозно розмовляти, в Україні немає. Навіть якщо зараз, 31.04.2002 поміняти, скажімо ПУКа на Ющенка, нестабільність суспільства та інші внутрішні проблеми України не дозволять ще серйозно розмовляти про інтеграцію України в структури ЄУ. Це задача НЕ для Брюселя, а для громадян України - облишити шаманські заклинання про "Європу" і почати працювати в Україні (затулити нарешті рота - не буває літаючих галушок).
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.05.01 | Shooter

                        А якщо

                        Augusto писав(ла):
                        > Це задача НЕ для Брюселя, а для громадян України - облишити шаманські заклинання про "Європу" і почати працювати в Україні (затулити нарешті рота - не буває літаючих галушок).

                        А якщо і, і?
                        І реформи в Україні, і роззявити рота на Європу - мо' якраз якась галушка залетить?

                        Обидва фактори - рух в Європу і реформи в Україні - абсолютно взаємозалежні.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.05.01 | Augusto

                          Я тільки ЗА рух в Європу.

                          Але мені здається що для багатьох людей "рух в Європу" частково означає приймання Європою українських правил гри. Таким чином не Україна мала б відповідати європейським нормам, а навпаки. Ви почитайте, що белькочуть офіційні Q-чмісти: воно всюди так, вибори це "технологія", системна корупція - ознака реформ і європейськості, коротше під чавунним Леніном на площах, з мерседесoм купленим на 300 гривень зарплати - в Європу!
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.05.01 | Shooter

                            Як і я ЗА реформи в Україні ;)

                            Augusto писав(ла):
                            > Але мені здається що для багатьох людей "рух в Європу" частково означає приймання Європою українських правил гри. Таким чином не Україна мала б відповідати європейським нормам, а навпаки. Ви почитайте, що белькочуть офіційні Q-чмісти

                            Q-чмісти підуть, хахли цивілізуються, натомість зо 20 років по інерції(одне покоління) буде втрачено.

                            Якщо до влади прийде Ющенко - за 4+4 роки можна все встигнути зробити. Принаймі, за перших 4 стати асоційованим членом ЄС. Проте якщо Брюссельські мудаки не відають, що творять (хоча би тим, що записують в одну групу Молдову, Білорусь і Україну), то їм потрібно то роз'яснити. Навіть підвищеним тоном.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2002.05.01 | Augusto

                              Продаж півня за 200 баксів?

                              Shooter писав(ла):

                              > Якщо до влади прийде Ющенко - за 4+4 роки можна все встигнути зробити.

                              Якщо прийде Ющенко... А якщо не прийде? Або прийде і нічого не вдіє? Результати давайте, плз!
                              Q-чмо великий_та_могутній спокійно ставить Україну поруч з Молдовою (ось угоди спільні з Путіним підписав в Одесі), Україна весь час порівнюється з Білорусієй офіційно і неофіційно, але іншим цього робити звичайно неможна, інакше хтось підвищить тон (покoтиться по підлозі з вереском, потім вилізе на шафу і погрожуватиме кинутися звідти?).

                              П.М. Підраховую: 2 роки до наступних виборів, плюс 8 років від Шутера-оптиміста, разом 10 (десятичне десять), чекаю на наступні аргументи в 2012 році!
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2002.05.01 | Shooter

                                Re: Продаж півня за 200 баксів?

                                Augusto писав(ла):
                                > Shooter писав(ла):
                                >
                                > > Якщо до влади прийде Ющенко - за 4+4 роки можна все встигнути зробити.
                                >
                                > Якщо прийде Ющенко... А якщо не прийде? Або прийде і нічого не вдіє?

                                А що Вам до того? Ви свої проблеми з Європою "рєшілі" в персональному порядку - то тепер собі радійте в кулачок.

                                Все. "Дискусія" вичерпана.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2002.05.01 | Augusto

                                  Я - так, але ж...

                                  Це теж саме, що казати що інвалид на каталці вже назавжди вирішив проблеми сидячого місця. Мені дуже хочеться змін на краще в Україні, дуже хочется європейської відкритої України, з моєї сторони я роблю все можливе для цього: я ніколи не крив, здається, джерел інформації, в межах можливого перекладав з англійської, голандської та німецької (сербсько-хорватську навіть не враховую) інформацію, яку Ви не знайдете інакше (інший інформаційний простір), намагався витлумачити як розумію. ІМХО - все чесно. Що ще можна очікувати від мене?
                        • 2002.05.01 | Andrij

                          Re:Не треба винаходити велосипеда

                          Shooter писав(ла):
                          > А якщо і, і?
                          > І реформи в Україні, і роззявити рота на Європу - мо' якраз якась галушка залетить?

                          Подивіться на всіх асоційованих членів ЄС з центрально-східної Європи та скажіть, що їх всіх об"єднує. Всі є претендентами на членство в НАТО. Причому добивались цього давно та дуже вперто. Скільки разів прибалтам казали, щоб вони ні про яке НАТО й не мріяли? В підсумку, в головах лідерів ЄС Прибалтика зараз твердо асоціюється як "свої". Україна ж досі це "чужі". Звичайно, можна й "чужих" прийняти до ЄС, але тільки якшо від цього буде безперечна економічна користь. На жаль, це так не є.
                      • 2002.05.01 | Нестор Мазепа

                        От бачите, до Вас не доходить так само, як до еб

                        Augusto писав(ла):
                        > Це задача НЕ для Брюселя, а для громадян України - облишити шаманські заклинання про "Європу" і почати працювати в Україні (затулити нарешті рота - не буває літаючих галушок).

                        Я якраз Вам намагаюся пояснити (еб-ам уже не намагаюся), що така Ваша з еб позиція помилкова. Насправді це робота для Брюселя І громадян України, бо еуропеїзація України є в інтересах обох сторін. З причин зазначених Шутером та з інших. Нерозуміння цього еб призводить їх до помилкових рішень щодо України, які ускладнюють еуропеїзацію України і отже шкодять ЕС та Україні.

                        Захист Чехословаччини в 1938-му -- то була задача НЕ для Парижа з Лондоном, але у висліді вони також були неслабо озадачені.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.05.01 | Augusto

                          Ну поясніть, в чому ж є помилка.

                          Я все ще не бачу аналогій з Чехословаччиною 1938 року, чи президент Чехословаччини, скромний слуга виборців, вибрав тоді сам "з'єднатися з братським народом Третього Райху", чи ні?
                          Яка ж користь з України для ЄУ?
                          ЄУ достатньо допомогає Україні, не гірше ніж Албанії чи Росії, наприклад.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.05.01 | Shooter

                            в чому ж помилка.

                            Augusto писав(ла):
                            > Я все ще не бачу аналогій з Чехословаччиною 1938 року, чи президент Чехословаччини, скромний слуга виборців, вибрав тоді сам "з'єднатися з братським народом Третього Райху", чи ні?

                            Аналогія проста, як двері: тупуваті політики Заходу "вмили руки" з Чехословаччиною (як, в приципі, і з Польщею - згадайте "дивну війну" осені 1939-го), надіючись на (парадокс, чи не так?) все ту ж Росію. Те саме роблять сьогоднішні недалекі євробюрократи, пробуючи апріорі зачинити перед Україною (а не перед Кучмою) двері в Європу.

                            Натомість, щоб і рибку з'їсти, і з вудочкою залишитися, достатньо поставити все ті ж чітки умови. Які при консервації кучмізьму не дозволять Україні рухатися в європейському напрямку. При дотриманні їх же ж Україна зможе стати частиною ЄС. Тим часом недалекі Брюссельські пани "годують" Україною Росію - точнісінько так само, як "годували" Чехословаччиною і Польщею Німеччину перед ВВ2. Історія повторюється?

                            > Яка ж користь з України для ЄУ?

                            50 млн. ринок. Двиньте зарплати хоча би на 150 УСД/місяць - і підрахуйте.

                            > ЄУ достатньо допомогає Україні, не гірше ніж Албанії чи Росії, наприклад.

                            При чому тут допомога?
                            Мова ведеться про двоякий підхід. Коли для всіх держав ЦЄ і СЄ Копенгагські критерії катять, а для України чомусь - ні.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2002.05.01 | Augusto

                              Критерії катять, але Україна їм не відповідає.

                              Ніхто піднімати зряплату до 150 $/€ в Україні з Європи не збирається, а з чого б це? І мені виглядає це на обговорення колосальної прихованої кинетичної енергії каменя, що лежить (тимчасово, звичайно) на дні глибокої ями: ви його витягніть, помийте, підійміть на гору і тоді він вже себе покаже!
                              А чому для ринка, звичайно, не включити в ЄУ Єгипет (він же більший за Україну)? Плюс Марокко?
                              Знов таки, ЄУ це не оборонний союз, це економичний союз, куди з економикою України туди? Ну куди? Якщо вам потрібний захист від друзів Кучми, Марчука, Семижопенка (пардон, Семиноженка), Литвина, Медведчука, та інших високих достойників України, це щось не те, але спробуйте НАТО, то військова організація для колективної оборони.
                              Наступне запитання: якщо дивитися з іншої сторони, то чому ж вирішувати проблеми з владою, яка за кожним рішенням їздить до Москви? Чому не з Москвою одразу? Владімір Путін виглядає кращим партнером ніж Кучма, енівей, еніхау.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2002.05.01 | Shooter

                                Не знаю, мо' вже пора Вас і хуями обкласти...

                                Ще раз - і я, і Зленко кажемо, що Європа, якби була мудра, ще би раз підтвердила дійсність Копенгазьких критеріїв, - а решта були би проблема України.

                                Воно, звісно, - свою "персональну Європу" Ви вже собі "рєшілі". А от українцям - всім до одного, - нема чого в Європу навіть хотіти. Бо то ж не для бидла. А виключно для панів, подібних на Вас.

                                Щодо решти Вашого "словесного матерйалу", то здається мені, що друга гілка Вашої генеалогії мала певне відношення до одного широко відомого маркіза.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2002.05.01 | Augusto

                                  Не треба тільки ставати емоційним.

                                  Можете хотіти в Європу скільки завгодно! Якщо хто заборонятиме, кажіть я дозволив! Мені з моїми гумаками (кросовками), фуфайкою та міховою шапкою до середнього європейця далеко. Я б свою Європу поміняв в будь-який час дня на пристойну Україну, але...
                                  Факт залишається, велетенська Україна з скоріше африканською економикою та нестабільним суспільством може наснитися ЄУ хіба що в страшному сні. Всі дебати на цю тему вже пройшли, доки Q-чмісти дєрібаніли. Якщо хочете, я спеціально для Вас знайду збірку "Кордони Європи, де ж вони?" і поперекладаю місця, що стосуються України?
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2002.05.01 | Shooter

                                    Давайте так:

                                    Зленко стверджував, що відсутність в Європи чіткої позиції у відношенні до України, як і намагання аплікувати подвійний стандарт, не йдуть на користь ні Європі, ні Україні.

                                    Щодо економік - то Ви будете здивовані: все ще різниця між економікою, скажімо, України і Румінії, України і Болгарії (я вже мовчу про постсовіцькі Литву і Латвію) є відносно мінімальна.

                                    З другого боку останні вибори показали, що українське суспільство бажає змін. Залізна стіна ж на західному кордоні України здатна лиша законсервувати сьогоднішній стан в Україні, дефінітивно вернути Україну в лоно "матушки-Расєї", чим створити новий великий головний біль для об'єднаної Європи.

                                    Натомість чітко визначені правила гри в матчі "Україна-Європа" можуть стати тільки стимулом для "європезації" України і піти, знову ж таки, на користь самій Європі.
                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2002.05.01 | Augusto

                                      Майже повірив.

                                      Pізниця знов таки велика, йдетя ІМXО про потенційну можливість. Докладаю, що ні Румунія, ні Болгарія скоро членами ЄУ не стануть (хоча такого неподобства як в Україні там все ж нема). Прибалтийсих карликів я до розглядання не приймаю (я і Болгарію прийняв лише з поваги до Вашого емоційного сприйняття суб'єкта розмови). З ким можна порівняти Україну, це з БіХ (Боснією), це і економичний тупик і апріорне відчуття "нас всі люблять, в Європу увійдемо легко" при відсутності навіть попередних домовленностей. Хто коли взагалі казав, що Україна взагалі має якись шанси в ближньому майбутньому? Я щось не пригадую такого. Замість того, щоб проводити переговори та ін., працювати, коротше, аматори з "влади" України (я сміливо включаю до аматорів і МЗС, там лише екс-Тарасюк ІМXО подавав ознаки життя) чомусь вирішили, що все і так чудово, і з Леніним на площі та "хатинкою" на Гаваях (за триста гривень зряплати) вони вже стали елітою. Коротше, доки ото існуватиме Q-чмоїна, можете забути солодкі мрії.
                                      Приємна новина, це не вирок суду, на відміну від залізобетонної статичності світосприйняття в Україні, Захід дуже динамичний, якщо зявлятся причини, ЄУ завжди може переглянути своє ставлення (це ж не до Статуту ЄУ внесений пункт: Не прийматиУкраїну), лише б склалися деякі умови: якщо Україна стане європейською державою не за шаманскими заклинаннями та невідомо чим, а відповідатиме мінімальним нормам для вступу (знов таки, йдется про Україну, не сплутайте випадково з Q-чмоїною, між іншим норми можете трохи підняти, це плоди втрачених років), то внаслідок логичного парадоксу: як може держава, що географично знаходиться в Європі, відповідає умовам для вступу, бажає вступу, бути не членом Європи? Європа для України не забита навхрест дубовими горбилями з написом: Не влізай, охорона стріляє без попередження! але попрацювати доведетя (в тому числі і дипломатам). І все це не авансом, а за резулатами, звичайно.
                                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                      • 2002.05.01 | Shooter

                                        Re: Майже повірив.

                                        Augusto писав(ла):
                                        > що ні Румунія, ні Болгарія скоро членами ЄУ не стануть

                                        В 2007-2008 (то мені доклали :): ).

                                        Я ж передбачаю лише асоційоване членство України до того часу (після першого терміну Ющенка :): )
                                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                        • 2002.05.01 | Augusto

                                          Дай Боже всім (і багато).

                                          Я насправді абсолютно не стурбований за членство Румунії чи Болгарії, вони вже стали на чергу, раніше, пізніше (пізніше, звичайно), будуть членами. Навіть якщо їх завтра повиключають, я спатиму як немовля.
                                          Мене непокоїть відсутність прогресу в Украини, але з іншого боку, чого ще очікувати від Q-чмоїни? Реторичне запитання.
                                        • 2002.05.01 | ilia25

                                          Ви обидва-- і Шутер, і Зеленко просто ламаєте дурника

                                          Зеленко вимагеє від ЕС визначитись? Так вона вже давно визначилась. Ніяких перспектив членства в ЄС нема і не буде доти, доки ота зграя на чолі з Кучмою керує Україною.

                                          І будуть ставити кордони, будуть вводити візовий режим -- бо центральноєвропейські країни готові до вступу в ЄС, і цей процесс потрібен їм усім. А чекати, поки Україна роками буде розбиратись зі своїм бардаком, вони не збираються.

                                          Що тут не ще зрозуміло? Чого Зеленко вимагає -- щоб йому відкрито в пику заявили, що Кучмі місце на нарах, а не в ЄС?
                                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                          • 2002.05.02 | Shooter

                                            ламаєте дурника

                                            Кучма не дорівнює тотожньо Україна.

                                            І мова не про Кучму і Європу, а про Україну і Європу.

                                            Ви все ж діяєте згідно заголовку.
                                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                            • 2002.05.03 | ilia25

                                              ЄС не може мати справу з "Україною"

                                              Вона може мати справу лише з її керівництвом -- а в даному випадку це злочинці, без реальних перепектив на краще.

                                              Коли (якщо) Україна стане демократичною державою (хоча б досягне рівня центральноєвропейських країн), то її примуть до ЄС. І в цьому не може бути сумнівів.

                                              Але доки цього не сталось, говорити про бодай асоційоване членство просто безглуздо.

                                              Іншими словами, все дуже просто -- буде демократія, буде членство в ЄС. Не буде демокртії -- тоді годі й думати про Європу. Я розумію, навіщо Зеленко придурюється, ніби не розуміє цієї простої істини. А вам навіщо? Просто подобається, коли придурком називають?
                                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                              • 2002.05.03 | AST

                                                Re: ЄС не може мати справу з "Україною"

                                                ilia25 писав(ла):
                                                > Вона може мати справу лише з її керівництвом -- а в даному випадку це злочинці, без реальних перепектив на краще.

                                                Памятаєте як минулого року Солана з Кучмою на пляжі в Криму загоряли? :-)
                                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                                • 2002.05.03 | Augusto

                                                  І красивєйше різнокольорове намисто подарували?

                                                  AST писав(ла):

                                                  > Памятаєте як минулого року Солана з Кучмою на пляжі в Криму загоряли? :-)

                                                  І люстерко і блискучий кишеньковий ножик?
                                                  Хлопці, не пхніться, нічого не буде все аж не поміняється суспільний устрій.:):
                                              • 2002.05.03 | Shooter

                                                може

                                                ilia25 писав(ла):

                                                > все дуже просто -- буде демократія, буде членство в ЄС. Не буде демокртії -- тоді годі й думати про Європу. Я розумію, навіщо Зеленко придурюється, ніби не розуміє цієї простої істини. А вам навіщо? Просто подобається, коли придурком називають?

                                                Я завжди знав Ілля про Ваші проблеми з логікою. Виглядає, що окрім них у Вас ще й проблеми з сприйняттям.

                                                Бо Зленко не вимагає від ЄС підтвердження про надання Україні статусу асоційованого чи постійного члена ЄС. Він хоче дізнатися, чи Гаазькі критерії все ще є "правильним метром" для зближення/вступу в ЄС. Чи ЄС придумає нові правила гри - але, знову ж таки, чіткі та однозначні. Чи, можливо, ЄС вже наперед вирішило, що Україні наступних 30 років навіть немає чого рипатися в західному напрямку - не зважаючи на стан супільства, економіки та сил при владі.
                  • 2002.04.30 | ilia25

                    А хіба вас не попереджали?

                    Augusto писав(ла):
                    > Взагалі нема, воно б хотілося б вважати інакше, але - нема. Чекали на вибори, більшість немовби в демократів, а на манежі "всьо тєжє".

                    Бо голосували не за справжніх, а за "немовби" демократів. Хоча різниця між ними кидається у вічі. Справжні -- це ті, хто дійсно готові боротись за демократію та з її ворогами. Персонально.

                    А "немовби" -- це ті, в кого вистачає лише жалітись, що "влада" їх зобижає. А коли мова заходить про притягнення до відповідальності тих, хто організує та направляє всі ці зловживання -- так імпічмент раптом стає "недоречним".
  • 2002.04.29 | Augusto

    Читайте Майдан частіше, мосьє Зленко!

    І ніяких сюрпризів не буде! Вже попереджали/жав/див/дили - нема навіть і планів таких.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.04.29 | Shooter

      У Вашого прапрадіда прізвище часом не Захер було?

      Бо Ви так і смакуєте даний факт...

      Augusto писав(ла):
      > І ніяких сюрпризів не буде! Вже попереджали/жав/див/дили - нема навіть і планів таких.

      То залежить від того, хто попереджав. Слава Богу, в ЄС все вирішується "не голосом єдиним"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.04.30 | Augusto

        Ні, не Захер, подвійне було.

        Захер-Мазох, корінний Лембергчанин.:):

        А серіо, як так виходить, що голова МЗС не знає що в світі коїться?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.04.30 | Shooter

          Mazox - to druhoho prapradida :)

          Augusto писав(ла):
          > Захер-Мазох, корінний Лембергчанин.:):
          >
          > А серіо, як так виходить, що голова МЗС не знає що в світі коїться?

          :): Uhu. Kudy tam Zlenku do Augusto ;):

          Zlenko, IMHO, robyt' bahato dl'a toho, shchob perekonaty nedalekyx v danomu vypadku jevropejciv, shcho vony pomyl'ajut's'a.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.05.01 | Augusto

            А в чому помилка? Бо я щось не бачу.

            Shooter писав(ла):

            > Zlenko, IMHO, robyt' bahato dl'a toho, shchob perekonaty nedalekyx v danomu vypadku jevropejciv, shcho vony pomyl'ajut's'a.

            Ну куди сучасній Q-чмоїні до ЄУ??????
            Дуже вона гаряча для кефірного відділу. А чому з Україною помилка, а ось з Албанією - правильно???
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.05.01 | Shooter

              Окуляри купіть

              В останнє (надіюсь).

              Європа поступить розумно, якщо сконстатує: двері відкриті для всіх європейських країн, котрі виконають Копенгазькі (чи хай придумають нові) умови.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.05.01 | Augusto

                Чорні чи рожеві?

                Shooter писав(ла):

                > Європа поступить розумно, якщо сконстатує: двері відкриті для всіх європейських країн, котрі виконають Копенгазькі (чи хай придумають нові) умови.

                Для незалежних країн.
                Україна поки що такою не стала, це просто сателит РФ з несамостійною зовнішньою і внутрішньою політикою.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.05.01 | Нестор Мазепа

                  Шутере! Ауґусто -- це чудова модель непробивного еб

                  Нумо на ньому тренуватися. Якщо щось у лісі здохне й нам удасться знайти до нього підхід, то далі можна просто слати href до МЗС :)
                  Схоже що він, як заправська "ліміта", прагне, щоб не "панаєхалі тут всякіє", і реальні еб будуть навіть зговірливіші.

                  За цим відкланююся, допоки матиму час і натхнення.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.05.01 | Augusto

                    Нічого не розумію, Ви понаїхати хочете? Чи що інше?

                    Нестор Мазепа писав(ла):

                    > Схоже що він, як заправська "ліміта", прагне, щоб не "панаєхалі тут всякіє", і реальні еб будуть навіть зговірливіші.


                    Дарма Ви так істерично, я нічого сам не вигадую, тут на Майдані я вже поступово переклав і виклав майже всі папери і аргументи з ЄУ, що з'являлися на Заході. Виглядає правда, що тільки я сам їх і прочитав.
                    Хочете понаїхати, можете розраховувати завжди на каву з тістечком і вживані штани від мене, я завжди і гроші даю, і речі на бідних.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.05.01 | Габелок

                      Синдром: "Хочу у Европу!"

                      Я згідний з Augusto, що нам ще зарано до Европи. Це українське бажання поскоріше увійти до Европи має психологічне коріння. Після розпаду Совдепії, коли життя погіршилося, усім, звичайно, захотілося його покращити. Покращити яко мога скоріше... Прямо завтра... У Европі добре життя, тож, якби й нас туди взяли, то й наше життя стало б добре. Вже завтра... Ще, як мені здається, є инший бік проблеми "Хочу у Европу!". Українці зневірені у собі як нації, зневірені у своїй владі, не вірять, що Україна зможе сама собою стати нормальною Европейською державою, то ж шукають когось на кого можна було б спертися, шукають якогось "гарантора гарантованого" гарного життя, бо в себе не вірять. Швейцарці не хочуть до Европи. Та й на віщо їм Европа, вони вже побудували Европу у себе, у Швейцаріїї. Доведеться і нам спочатку побудувати Европу в Україні, і тільки потім, коли нам вже не потрібно буде, нас запросять до Европи. Галушки на халяву ловили тільки турки, але Турція, то инша справа, ми не турки нам на халяву нічого не перепаде.
                      Европейсикий союз, як банк. Коли в тебе немає грошей і вони тобі потрібні, банк тобі їх не дасть. Коли в тебе є гроші і вони тобі не потрібні, банк буде їх пропонувати.
                      Ще останнє зауваження. Не залежно, чи ЕС робить помилку не приймаючи нас туди, чи ні, це їхня справа і те ми мусимо поважати. Лаяти требе себе, що ніяк не оберемо належний парламент та місцеві органи самоуправління.
                      Вітаю,
                      Габелок
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.05.01 | Shooter

                        Re: Синдром: "Хочу у Европу!"

                        Габелок писав(ла):
                        > Швейцарці не хочуть до Европи. Та й на віщо їм Европа, вони вже побудували Европу у себе, у Швейцаріїї.

                        Як це...помилкою вибірку не описують.
                        Перекладаю: не порівнюйте хуй з пальцем.

                        >Доведеться і нам спочатку побудувати Европу в Україні, і тільки потім, коли нам вже не потрібно буде, нас запросять до Европи.

                        :):
                        НІХТО НІКОГО НІКОЛИ НЕ ЗАПРОШУЄ В ЄВРОПУ. Натомість ЄС були проголошені т.зв. Копенгазькі критерії для можливості стати членом ЄС.

                        І мова в даному випадку ведеться тільки про те, що Європа щодо України намагається застосувати "подвійні стандарти", створюючи якийсь новий незрозумілий статус "друзів Європи" (а насправді - сателітів Росії), і сама ж відмовляється від своїх же універсальних Копенгазьких критеріїв.

                        Інша річ, що для їх виконання Україні ще - працювати і працювати.

                        Проте Європа мусить чітко заявити - чи може Україна після "підрихтовки" під Копенгазькі критерії розраховувати спочатку на асоційоване, а потім і постійне членство в ЄС.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.05.02 | Габелок

                          Re: Синдром: "Хочу у Европу!"

                          > І мова в даному випадку ведеться тільки про те, що Європа щодо України намагається застосувати "подвійні стандарти",

                          Про які саме подвійні стандарти Ви саме говорите? Що, вже Мозамбік у Європу прийняли а нас ще ні? Тобто яку країну з таким же рівнем розвитку (як і Україна) прийняли до ЄС? Швецію, Данію, Польщу, Угорщину, Чехію, Німеччину, Францію, Іспанію, Португалію, Грецію... ?

                          Скажіть, у якій Європейській країні мафіозний пахан всєя України працює президентом за сумісництвом? У якій країні судді є злодіями у законі, які розправляються з неугідними пахану? Закону не існує. Єдиний закон є "бєспридєл" - так про те Європа не згадувала. Спочатку, коли Ви говорили про Україну, як Європейську державу я думав Ви жартуєте. Ви подорожували до Західного Світу? Провели там деякий час? Все ще думаєте, що Україна має щось спільне з тим? Тоді не знаю, що сказати...
                          Україні навіть до анології з пальцем як до Марсу рачки, я вже не говорю про інші аналогії. Лишіть цю тему у спокої...
                          Скільки б ми не репетували, до Європи нас візьмуть коли у нас буде демократія та ринкова економіка (і я не маю наувазі >НАПІВ-дамократію, >ЧАСТКОВУ ринкову економіку - мусить бути без префіксів).
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.05.02 | ilia25

                            Боже, нарешті людина, що не в стані війни зі здоровим глуздом..

                            Пробачте, мене старого, розчулився.. Це ж на цьому форумі така рідкість, останнім часом :)
                          • 2002.05.02 | Shooter

                            Говори до гори, а гора горов

                            Читайте Зленка. Спробуйте подумати. Якщо вдасться.

                            Якщо важко, то пояснюю: існують Гаазькі критерії. Згідно яких Україна при її сьогоднішньому стані (див. опис) не може стати навіть асоційованими членом ЄС.

                            Проте ЄС не хоче підтвердити, що якщо Україна наведе в себе порядок і відповідатиме Гаазьким критеріям, то ЄС буде "за" надання Україні спочатку статусу асоційованого, а потім повноцінного члена ЄС.

                            Крім того раджу проштудіювати сучасну історію Східної Європи. Той же режим Мечіяра в Словаччині не відрізнявся в кращу сторону набагато від режиму Кучми в Україні. Проте це не завадило Словаччині бути і за режиму Мечіяра асоційованим членом ЄС.
                      • 2002.05.01 | Горицвіт

                        Важливий сам шлях.

                        Усі визнають, що Європа - це комплекс певних цінностей, структур і стосунків. І що впровадження цих речей в Україні було б добре. Тому, якщо "Європа" оголосить список вимог, яким має відповідати Україна, щоб її туди прийняли, то цей список буде додатковим стимулом для реформ.
  • 2002.04.29 | Andrij

    Чому Європа не переконана європейським вибором України (+)

    А дійсно, наче проголосили той вибір, навіть міністерство з європейської інтеграції створили, а не вірять.

    На мою думку, тут є кілька причин. Перш за все -- несприйняття України як дійсно незалежної держави. Тут треба визнати, що нарешті Україну згадали окремо від Росії, разом з Молдовою та Білоруссю. Тобто, нарешті, хоча б формально, ЄС каже про Україну не як "Росія та Україна". Великий успіх, але не досить великий, аби з нього радіти.

    Треба також зрозуміти, чому ЄС не уявляє України серед себе навіть за наявності "реформ". Скільки років Кучма обіцяє ті "реформи"? І весь цей час "реформи йдуть". Стає незрозуміло, через скільки років/десятиліть ті реформи буде нарешті зроблено. Та так, щоб суди працювали, вибори проводились не по-мозабікські, та журналістів не саджали. Тут у будь-кого з"являться сумніви щодо правильного розуміння слова "реформи". Отже, ЄС починає думати, що тут, можлино, є певний "культурний зсув" між Україною та рештою Європи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.04.29 | Нестор Мазепа

      На жаль, еуропейці праві.Ну як нас можна відділяти від Московії,

      як у нас навіть кордону нема? Московський намісник гаркнув "ніззя" -- і вся незалежність. Чи Ви думаєте, що цей простий факт можна сховати за белькотінням Зленка?
    • 2002.04.29 | ilia25

      Тому,що Україною править кримінальний злочинець. Що тут не ясно?

      Andrij писав(ла):
      > Отже, ЄС починає думати, що тут, можлино, є певний "культурний зсув" між Україною та рештою Європи.

      Ага -- це можна назвати "культурним зсувом", хоча мені на думку більше спадає один медичний діагноз. Адже суть "зсуву" полягає в тому, що нормальні люди (зокрема, ті, що живуть в Європі) не вважають прийнятним, коли країною править кримінальний злочинець. А для українців -- це все ОК, аби не було війни.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.04.29 | Shooter

        Проаналізуйте останні вибори

        В пропорціній частині.

        Доля "нажаханих війною" - всього лиш 12%...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.04.30 | ilia25

          Нажаханих війною -- більшість

          До них треба включити усїх, хто голосував за НУ, ЗаєДу, СДПУ(о) та ще додати "зелених" та "жінок".

          А з тих, хто залишився, більша частина голосувала за комуністів.
        • 2002.04.30 | Andrij

          Re: Проаналізуйте (?!!) останні вибори

          Не чіпляйтесь до Ілька. :):
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.04.30 | ilia25

            Слухай друже, я тебе придурком за діло назвав

            Не змушуй мене за діло тебе на хуй посилати
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.04.30 | Andrij

              Re: Сам дурак! :)))

              Ілько писало:
              >Не змушуй мене за діло тебе на хуй посилати

              Аналіз пішов.
  • 2002.05.01 | Andrij

    Ще кілька думок щодо Європи та України

    Головний аргумент на користь України такий: існують так звані Копенгазькі критерії для прийняття нових членів до ЄС. Але ЄС не хоче застосовувати ті критерії до України, чим дискрімінує Україну та штовхає її в обійми Росії.

    Все начебто вірно. Причому ЄС дійсно робить помилку. Однак, треба згадати, що це не перша та, мабуть, не остання помилка євро-бюрократії. Загалом, останні 20 років розвитку європейської економіки та політики були великою помилкою. Як результат, Європа зараз значно відстає від рівня життя Америки та Японії. Спробуйте це довести тим же євро-бюрократам. Маю на увазі не рівень життя, бо це очевидно, а помилкові 20 років.

    Пускати чи не пускати Україну на ринок ЄС не повинно навіть бути предметом дискусії. У США нема під боком такої загрози як Росія, але вони вже давно допетрали, що не пускати Мексіку на свій ринок -- це повна нісенітниця. Отже північно-американська НАФТА нікого не дивує, але Україну досі посилають подалі від ринків Європи.

    З іншого боку, Україна не зробила практично нічого для подолання європейської ксенофобії, намагаючись грати на ній та також на ще більшій ксенофобії Росії. Така гра вимагає досвідчених та розумних гравців, якими лідери України ніколи не були. Отже, маємо величезну поразку, коли Литва, Латвія , Естонія, Румунія, та Болгарія є для Європи "свої", а Україна розглядається як держава-сателіт Росії.
  • 2002.05.02 | Shooter

    Благодаря Польше, Европа становится ближе

    Благодаря Польше, Европа становится ближе
    Получение Украиной ассоциированного статуса в Евросоюзе и поиск путей обеспечения синхронизации вступления Польши в ЕС обсуждали участники 5 заседания Украинско-польской конференции по вопросам европейской интеграции, которое прошло на днях в Варшаве.
    Как сообщил начальник пресс-службы МИД Украины Сергей Бороденков, в ходе конференции проанализированы последствия расширения Евросоюза для обоих государств. Отмечено ускорение процесса демократических и рыночных преобразований в Украине в результате приближения объединенной Европы непосредственно к украинской границе и увеличению при содействии Польши возможностей Украины в сотрудничестве с европейским сообществом.

    В контексте нейтрализации возможных негативных моментов введения Польшей визового режима для граждан Украины приоритетное внимание уделялось миграционно-визовой политике. Также на заседании обсужден вопрос трансграничного и межрегионального сотрудничества, сотрудничество по адаптации законодательства Украины к нормам европейского права, передает Mignews.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.05.02 | Augusto

      Ну самі ж наводите приклад надзвичайної тупості МЗС!

      А чому з Польщею, НЕ членом ЄУ взагалі розмовляти про членство в ЄУ? Знов півень за 200$$ ворушиться, загубленний годинник шукається під лихтарем. Це все на рівні ППР, а не переговори, ІМХО наслідок викрученності пост-совіцького Q-чмоїнського світосприйняття - вони просто пробують завести "блат" і "по знайомству" втиснутися, а воно ж так не працює, але де ж їм зрозуміти??? Чекати Вам ЄY, Шутере, з такими геніями, як колись ото комунізму чекали, беру на себе ризик і заявляю, що асоційоване членство в ЄУ для України вже "на горизонті".:):
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.05.02 | Shooter

        Думайте, Ауґусто

        Augusto писав(ла):

        Польща за два роки буде в ЄУ. І Польща чи не найбільш зацікавлена в тому, щоб Україна рухалась в ЄУ. З іншого боку, Польща (як мінімум -економічно) лише на сходинку вище України - тому їй близькі і зрозумілі всі українські проблеми. Таким чином сьогодні Україна тісно співпрацює із своїм найактивнішим лоббістом-через-два-роки в ЄУ - що є цілком логічно.

        З другого боку в мене до Вас, як до представника бльоку "Нєфіг Україні зі своїм свинячим рилом в Європу пхатися" одне маленьке питання: для Вас Україна і Кучма (кучмізм) - "блізнєци-братья" на віки-вічні?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.05.02 | Shooter

          Доречі,

          ...ота дур - а зась Україні до Європи!, що з Вас і з Вам подібних пре, є тільки зайвим арґументом для братви типу Андрюші Дрюкача в їх агітації "за-єдіную-нєдєлімую-воссоєдінєніє-в-братскую-семью-славянскіх-народов (себто, Росімперію)".

          То не доходить?
          Чи життя в ЄУ хахла притуплює?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.05.03 | Augusto

            Шутере, не ставaйте схожим на МЗС!

            Ну не прийме Україну Польща в ЄУ, не дуркуйте!:):
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.05.03 | Shooter

              не ставaйте

              Ауґусто, я веду мову про зовсім інше. Але виглядає, що таки не доходить.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.05.03 | Augusto

                Транскрипт тоді давайте!

                Shooter писав(ла):
                > Ауґусто, я веду мову про зовсім інше. Але виглядає, що таки не доходить.

                Бо мені виглядає на те, що Ви стали на позицію підтримки фантазій. Коли переговори взагалі ще і не починалися, а вже вирішили результат. МЗС рекомендую почати переговори не з Польщею, а як воно є потрібним: з відповідальними інстанціями ЄУ, одразу поменшає дитячих образ.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.05.03 | Shooter

                  Одне не заважає іншому. А тільки допомагає (-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".