в першу чергу, тому що БЮТ, як на мене, є послідовнішим у своїй опозиційній діяльності.
по друге, я з Юлею сидів в одному СІЗО. Нас посадили туди одні й ті ж
особи, і сам Бог велів нам працювати разом.
До того ж, фракція БЮТ найбільше зараз сприяє звільненню хлопців з за грат
2002.05.13 | Андрій Шкіль
Re: ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ З АНДРІЄМ ШКІЛЕМ
відповідь на питання з іншої гілки:
"""
Чи буде УНСО організовувати бійців до інших територій (Придністров"я, напр.)?
УНСО ніколи не організовувала бійців до Придністров"я, просто знаходились люди, які за покликом серця їхали туди, щоб допомогти своїм землякам боронити рідний край. Звичайно, тяжко передбачити як будуть розгортатися події в Придністров"ї в подальшому, але коли виникне загроза свободі і життю земляків, то я переконаний, знайдуться люди, які захочуть їм допомогти.
УНСО ніколи не використало жодного фашистського жеста, символа чи будь чого подібного. за 11 років боротьби в організації випробились свої внутрішні правила, вітання, і символи.
Зокрема, ми вітаєм один одного на урочистих зібраннях простягнутою рукою зі стиснутим кулаком. Але вибачте, цей символ ніколи не був фашистським.
Ющенко вітається махаючи витягнутою рукою без стиснутого кулака. Чи можна це трактувати як фашистський символ?
саме найконкретніше що можна зробити - поміняти владу в Україні. Бо коли неостання особа в державі пише про шкідливість громадянського суспільства то про які права ув"язнених можна говорити взагалі. Права тих, хто на свободі попираються більш і частіше, ніж тих хто ув"язнені. Пргосто у тюрьмі попирання прав пов"язано з фізичними відчуттями, а на волі з моральними.
на вибори коштував мені 40 євро. ляшко програв. що далі?
я звичайно проголосую і на наступних виборах. наіть якщо це буде так само або й ще дорожче
але по-перше цей вибір мало на що вплине
а по-друге - Ви ж депутат - то Вам і карти в руки
а очевидно у Вас небагато конкретних уявлень про це діло
що ж, чекайте ще 2 або всі 4 роки - до того часу поки в мкене знову з"явиться шанс голосувати
(якщо Вас до того часу знову не посадять - вибачте за гіркий жарт)
2002.05.13 | Андрій Шкіль
питання з іншої гілки про об"єднуючу ідею
НеДохтор питав:
""
Як на Вашу думку, яка ідея, ідеологічна формула зараз (не вчора і не через п’ять років)
здатна об’єднати всіх громадян і водночас може бути реалізованою за рік-два.
Об’єднати таким чином, щоб не було відчуття територіальної чи національної розділеності, а її досягнення було бажаною та спільною справою.
""
Прийнято вважати, що основою будь якої ідеї має бути нездійсненний ідеал. В процессі його досягнення формуються всі необхідні складові котрі об"єднають всіх тих, хто йде до цієї мети.
Зокрема, Україні необхідно побудувати "громадянське суспільство". Це є здійсненним. Тоді ставимо перед собою іншу мету - "національне суспільство". Зараз це видається недосягненним, але в процесі його втілення буде побудовано громадянське суспільство.
romulus писав(ла):
> що національне суспільсво вже однією своєю назвою відштовхне багатьох,хто очоче приєднався б до побудови "громадянського"
>
> адже реалії такі, що народні (національні) партії чи ургуповання - лише частка політичного спектру
Громадянське суспільство - це об"єднання людей яке вміє та знає як захищати свої громадянські права. Вдало користується своїми свободами і може протистояти насильству над особою з боку держави чи будь чого іншого. Національне суспільство - це об"єднання тих хто вже освоїв "громадянське" але вміє, хоче та прагне захищати свої національні права. Як на мене, необхідно говорити про "громадянське національне суспільство".
На Сході без жодних спроб визначити що таке громадянське суспільство значна частина чомусь взялась за захист "національних прав". Зокрема, "харківська ініциатива". Тамтешні жителі, живучи в тоталітарній державі без ознак громадянського суспільства захищають національні права росіян(російськомовних).
В Білоруссії - кожен білорус знає що побудова громадянського суспільства неможлива без національного відродження. Білоруська мова стала не засобом спілкування, а означенням політичної приналежності (опозиція розмовляє білоруською)
Пане Андрію, відповідаючи romulus (у) Ви дали наступне визначення громадянському суспільству:
«Громадянське суспільство - це об"єднання людей, яке вміє та знає як захищати свої громадянські права. Вдало користується своїми свободами і може протистояти насильству над особою з боку держави чи будь чого іншого «.
В діалозі з НеДохтором Ви стверджуєте. Що громадянське суспільство у нас вже побудовано. Ось Ваші слова:
«Україні необхідно побудувати "громадянське суспільство". Це є здійсненним.»
Невже Ви направду вважаєте, що в теперішній Україні можна УСПІШНО протистояти насильству над особою з боку держави ?
І вже зовсім не розумію Ваш наступний посил:
«Тоді ставимо перед собою іншу мету - "національне суспільство". Зараз це видається недосягненним, але в процесі його втілення буде побудовано громадянське суспільство».
Ставити метою побудову «національного суспільства» щоб насправді побудувати громадянське? Це означає не досягти жодної мети – ні громадянського, ні національного суспільства.
"здійсненним" vs. "здійсненим"
запитайте на мовному форумі, але здається що "здійсненним" в тому контексті означає "те, що можна здійснити", тобто можливе (скоро).
2002.05.13 | Partizan
Що Ви маєте на увазі під поняттям "національне суспільство"?(-)
"Пане Андрію, питання щодо подальшої долі партії - чи і далі ви налаштовані вирішити питання про керівництво партії УНА тільки після звільнення 15 арештованих, чи, можливо, ви хочете прискорити цей процесс?
Олександр Суков
"
Звичайно, я пов"язаний словом перед хлопцями, які за гратами. Але все залежитиме від волі членів партії - якщо вони захочуть ініціювати позачерговий з"їзд то я з радістю буду на ньому присутній.
"""
Чи збирається п. Андрій Шкіль захищати свого колишнього адвоката? Я маю на увазі Тетяну Монтян, проти якої зараз відкрита кримінальна справа за те, що вона під час судового засідання штовхнула, чи то вдарила (точно не знаю) мента. Як би там не було її провокативні дії привертали увагу преси й телебачення до самого процесу над УНСО, що не давало можливості владі судити хлопців "втихаря". Згідно нового законодавства вона позбавлена зараз права займатись адвокатською дяльністю, тобто фактично вона зараз не має можливості заробляти на хліб. Думаю, їй зараз не солодко. Чи діє у депутатів принцип "своїх не кидають"? Дякую за відповідь
"""
Я не знаю за решту депутатів і мені не відомо які у них є принципи, а за себе я можу сказати, що зробив усе можливе щоб Тетяна Монтян мала можливість і надалі працювати адвокатом. Позаяк вважаю, що вона є фаховим захисником, а кримінальна справа проти неї є висмоктана з пальця. Понад 10 місяців, я через неї спілкувався з рештою світу, вона проносила газети, журнали та листи, а таке не забувається.
2002.05.13 | Krot
Питання до Андрія Шкіля!
Пане Андрію. До всіх попередніх запитаннь ще декілька невеликих:
1. Чи рахуєте Ви легітимною раду на якої було обрано новий "провід" УНА? Як взагалі ставитесь до "нового" УНА-УНСО?
2. У випадку повернення "старого" УНА-УНСО, наскількі зовнішня політика буде схожа на політику УНСО за Корчинського?
3. Неясність в ідеології УНА-УНСО (зрештою це нормально :). Чи сповідуєте Ви панславізм якій з"явився в УНСО ще за Корчинського?
4. Наскількі реально виглядає сьогодні здійснення "доктрини дестабілізації" в Росії?
Krot писав(ла):
> Пане Андрію. До всіх попередніх запитаннь ще декілька невеликих:
>
> 1. Чи рахуєте Ви легітимною раду на якої було обрано новий "провід" УНА? Як взагалі ставитесь до "нового" УНА-УНСО?
питання про її легітимність вирішить наступний з"їзд
> 2. У випадку повернення "старого" УНА-УНСО, наскількі зовнішня політика буде схожа на політику УНСО за Корчинського?
У випадку повернення "старого" УНА-УНСО зовнішня політика буде схожа на мою :).
> 3. Неясність в ідеології УНА-УНСО (зрештою це нормально :). Чи сповідуєте Ви панславізм якій з"явився в УНСО ще за Корчинського?
ні
> 4. Наскількі реально виглядає сьогодні здійснення "доктрини дестабілізації" в Росії?
>
реальна, але для цього необхідна державна підтримка
> 5. Чому ушов Вітович? Про нього нічого не чути :(
>
сімейні проблеми, тому нічого й не чути
> Покищо це все що пришло на голову. :)
>
> Загодя дякую.
2002.05.13 | FG
Як так у нас сталося,
що Гарібальді - це добре, а Бандера - це погано
2002.05.13 | Шим
Вопрос о "малом" админресурсе
Уважаемый господин Шкиль,
мне кажется, что большинство оппозиционеров забывают о том, что помимо "большого" административного ресурса существует и "малый", когда люди вынуждены кланяться и платить чиновникам (налоговым, милицейским, исполкомовским и т.д. и т.п.) за решение их насущных жизненных проблем.
Я думаю, эта система зависимости и унижения по мелочам, в известной степени формирует "большой" админресурс, равно как и терпимость к нему. Чтобы с этой системой бороться, надо пересмотреть и отменить огромное количество ограничивающих и запрещающих инструкций, нормативов, писем и т.д.
Есть ли у Вас какие-либо планы на этот счет?
Заранее спасибо за ответ. Желаю успехов Вам и Вашим соратникам.
Шим писав(ла):
> Уважаемый господин Шкиль,
> мне кажется, что большинство оппозиционеров забывают о том, что помимо "большого" административного ресурса существует и "малый", когда люди вынуждены кланяться и платить чиновникам (налоговым, милицейским, исполкомовским и т.д. и т.п.) за решение их насущных жизненных проблем.
> Я думаю, эта система зависимости и унижения по мелочам, в известной степени формирует "большой" админресурс, равно как и терпимость к нему. Чтобы с этой системой бороться, надо пересмотреть и отменить огромное количество ограничивающих и запрещающих инструкций, нормативов, писем и т.д.
> Есть ли у Вас какие-либо планы на этот счет?
> Заранее спасибо за ответ. Желаю успехов Вам и Вашим соратникам.
З "вликим" і "малим" адмінресурсом є один засіб боротьби - зміна системи влади в Україні. Треба перестати жити "па панятіям" в почати жити за законом.
Щодо планів по зміні системи влади: через президентські вибори та "антибюрократичну революцію". Чиновник в цій країні повинен перекидати папірці, а не людські долі, податковий інспектор має перевіряти звіти підприємства, а не вміст гаманців підприємців.
2002.05.13 | Андрій Шкіль
"Чим відрізняється програма УНСО (з вебст.) від більшовицької?"
І тут мінливість політики не грає великої ролі. Такі популістські цілі дуже СХОЖІ на більшовицькі, але українською мовою. Від "влади кухарок" до терористичних актів.
"Злочинці підуть у тюрму або в глибоке підпілля, на їхніх мерседесах і джіпах будуть їздити фрезерувальники шостого розряду і доярки машинного доїння."
"Встановити обгрунтоване співвідношення заробітної платні робітників різних галузей, а також доходів керівників підприємств та середньої зарплати інших працівників."
"Визнати права громадян на пожиттєве спадкове володіння присадибними, дачними, садово-городними ділянками."
"пожвавлення виробництва (повернені з-за кордону кошти будуть вкладатися у першу чергу у виробництво)"
А В ДРУГУ ЧЕРГУ?
"створення фронту громадських робіт. Україна потребує будівництва нових доріг, благоустрою міст та сіл, будівництва житла тощо."
БУДЕ ПОВНО ЗЕКІВ, НАВІЩО ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ?
"Протягом перших двох-трьох років перебування УНА при владі всі громадяни України будуть забезпечені житлом."
"Певні закордонні комерційні кола (зокрема ізраїльські) зацікавлені перевести сільське господарство України на монокультуру (соняшник та цукровий буряк), у надії, що саме вони будуть контролювати їх переробку та експорт."
"У зв'язку з цим УНА працює над створенням ІНТЕРНАЦІОНАЛУ ОБРАЖЕНИХ, кристалізуючим центром якого буде Україна. За думкою УНА інтернаціонал мусять складати, крім України, країни Закавказзя, Чечня, можливо Іран, Югославія, Придністров'я, Білорусія, а також ті недержавні організації, які незадоволені станом речей у світі." (МРІЯ КПУ!)
"Другий напрямок діяльності УНА зумовлений усвідомленням того, що слов'яни мають у Світі спільні інтереси."
"Основу такої армії повинні становити з’єднання по типу „ОМОН на танках“, або багатофункціональні дивізії (бригади), укомплектовані з добровольців і з грошовим утриманням не нижче 2500$ на місяць."
"У сучасному світі, де відсутні гарантії безпеки, Україні необхідно розпочати розробку власної ядерної програми. "
"Сьогодні перспективніше гроші вкладати у створення „п’ятої колони“ у країнах імовірних противників ніж на утримання структур розвідки і т. зв. „стратегічного планування“."
"Участь у виборах чи їх бойкот, санкціоновані мітинги і маніфестації чи спорудження барикад, правозахисні акти чи закидання шикарних "іномарок" ручними гранатами, переговори з владою чи революційні арешти представників режиму – це тільки ті чи інші засоби революційної боротьби . Не можна на революцію дивитися з вузького розуміння цього слова."
Всім відома "терористична" направленість УНСО, не знаю то з архівів чи ні (сам читав ваш сайт майже цілком) :) Наскількі сильним був підрив ідеології УНА-УНСО після 11 вересня? Маю на увазі те, що були змушени відмовитись (хоч би на словах) від деякіх ідей.
"Новий же провід" взагалі зрадив. Треба було хоч би дивитись ТБ дебати з "рускім блоком". Отже наскількі сильно змінилася останнім часом зовнішньополитичне, а разом з ним і внутрішне сташовище УНА-УНСО? В т.ч. і після 11 версня. Сподіваюсь що Ви зрозуміли про що йдеться :)
На сам перед дозвольте привітати Вас із обранням до Парляменту та звільненням!
А питання мої такі:
1). Що чекає УНА у найближчому майбутньому? Чи є можливим у ближньому майбутньому відродження УНА? Бо, як твердять "доброзичливці", ку-чмо-ноїди зробили все, щоб навіки поховати УНА, як впливову політичну силу.
2). Про сепаратизм "східняків", я гадаю, чули усі. А от що Ви скажете сприводу сепаратизму "західняків"? Бо не задовго до виборів до Парляменту на "Майданом" гуляли такі "ідеї", що саме "західняки" ( у іншому виконанні,-- галичани ),-- ото і є головні в Україні сепаратисти. Що саме вони й намагають ся щосили розколоти, роздерти Україну.
3). Як Вам вбачається Ваша подальша співпраця із Б'ЮТі?
4). Не так давно була інформація про об'єднання УРП та УП "Собор". Як на Вашу думку,-- то є початок створення, на решті!, потужньої національно- патріотичної партії? І, якщо так, то хто з нинішніх політиків зміг би таку партію згуртувати?
5). У перші рокі нашої незалежности Україною бродили ріжні ідеї, прожекти, тощо спрямовані до національного та культурного відродження. Одним з таких прожектів була спроба відродити козацтво, як спосіб життя. Однак, спроба та не вдалася. Скінчився той рух врученням Ку-чмові булави.
Тож, чи маєте Ви власні ідеї щодо шляхів згуртування українців, так би мовити, на побутовуму рівні?
6). Ваші проґнози про розподіл портфелів у Парляменті.
> 1). Що чекає УНА у найближчому майбутньому? Чи є можливим у ближньому майбутньому відродження УНА? Бо, як твердять "доброзичливці", ку-чмо-ноїди зробили все, щоб навіки поховати УНА, як впливову політичну силу.
>
Чекає боротьба. Може когось і поховали, але не мене.
> 2). Про сепаратизм "східняків", я гадаю, чули усі. А от що Ви скажете сприводу сепаратизму "західняків"? Бо не задовго до виборів до Парляменту на "Майданом" гуляли такі "ідеї", що саме "західняки" ( у іншому виконанні,-- галичани ),-- ото і є головні в Україні сепаратисти. Що саме вони й намагають ся щосили розколоти, роздерти Україну.
>
Я не чув про сепаратизм "західняків". У кожній країні повинно існувати "герметичне суспільство", де генерується, продукується і пропонується національні міфи, культурні програми і загалом зберігається національна автентика. В Польщі це Мазури, у Німеччині це Баварія в т.д. Західна Україна, саме Галичина рано чи пізно стане таким суспільством - і це лише зцементує Україну.
> 3). Як Вам вбачається Ваша подальша співпраця із Б'ЮТі?
>
побачимо як :).
> 4). Не так давно була інформація про об'єднання УРП та УП "Собор". Як на Вашу думку,-- то є початок створення, на решті!, потужньої національно- патріотичної партії? І, якщо так, то хто з нинішніх політиків зміг би таку партію згуртувати?
>
Ні, я не думаю що це початок створення. Це продовження життя чогось старого.
> 5). У перші рокі нашої незалежности Україною бродили ріжні ідеї, прожекти, тощо спрямовані до національного та культурного відродження. Одним з таких прожектів була спроба відродити козацтво, як спосіб життя. Однак, спроба та не вдалася. Скінчився той рух врученням Ку-чмові булави.
> Тож, чи маєте Ви власні ідеї щодо шляхів згуртування українців, так би мовити, на побутовуму рівні?
>
Ні, звичайно краще за козацтво придумати важко. Але спаплюжена іде - не мертва. Вона не потребує відродження, а лише відмиття від бруду.
>6). Ваші проґнози про розподіл портфелів у Парляменті.
>
Коли не зрадять комуністи, то портфелі будуть поділені без участі Заєди та медведчуркісів. КОму б персонально не потрапили портфелі, в даному випадку це найкращий розподіл.
> 7). Що чекає на ур'яд Кінаха?
>
>
Нічого!
> Дякую за відповіді.
> І щиро зичу успіхів!
Дякую навзаєм.
2002.05.13 | Л.К.
Re: Питання.
Пане Андрію, Ви один із тисяч тих українців, яким довелося пройти через страшні жернова української владної машини. Ви напевно переконалися, що в"язнична система України не відповідає елементарним нормам прав людини.
Чи маєте Ви намір, як народний депутат,спробувати щось змінити на цьому терені?
Як Ви оцінюєте діяльність Н. Корпачової?
Як би Ви оцінили ефективність роботи українських представників у Європейському Суді з Прав Людини?
Чи маєте Ви намір звертатися до Євросуду з приводу справи УНСОвців?
Л.К. писав(ла):
> Пане Андрію, Ви один із тисяч тих українців, яким довелося пройти через страшні жернова української владної машини. Ви напевно переконалися, що в"язнична система України не відповідає елементарним нормам прав людини.
> Чи маєте Ви намір, як народний депутат,спробувати щось змінити на цьому терені?
В першу чергу я буду це міняти як колишній в"язень, за допомогою депутатського мандату. Необхідно прийняти закон про дію Конституції в Україні. КОжного, хто порушує Конституцію має очвкувати покарання, а не моральний осуд. Також, необхідно прийняти (з певними поправками) новий закон про попереднє ув"язнення. Але саме гловне, треба пам"ятати що в в"язниці сидять люди, які мають права, але не мають можливості їх захищати.
> Як Ви оцінюєте діяльність Н. Корпачової?
Ніяк. Сподіваюсь, що наступний омбудсмен буде з колишніх політв"язнів.
Тоді це буде справді людина, яка стоятиме на сторожі прав ув"язнених.
> Як би Ви оцінили ефективність роботи українських представників у Європейському Суді з Прав Людини?
Я нічого не чув про їх діяльність. Це означає що вони працюють вкрай погано.
> Чи маєте Ви намір звертатися до Євросуду з приводу справи УНСОвців?
Вже звернулись.
2002.05.13 | Serhiy Hrysch
Чому УНСО не захистило себе 9 березня 2001 року?
"Трохи більше року тому назад (9 березня) УНА-УНСО не змогли себе оборонити на вулицях власної столиці. Чи можна вважати те що трапилось втратою можливості себе оборонити? Чи може то було результатом росту вишколу ментів?
Також є інші запитання щодо тих подій.
Чи поніс бодай хтось із керівників УНА-УНСО відповідальність за те, що хлопці попали в руки ментів?
Якщо вважати тодішні дії влади провокацією, то чи вважаєте ви провокацію настільки ідеальною, що ніхто з УНА-УНСО не зміг втриматись від спокуси?
Чи було внутрішнє розслідування і чи відомо хто був ініціатором попадати в руки ментам цілими групами і то в найвигідніших для ментів місцях?
Дякую. "
> "Трохи більше року тому назад (9 березня) УНА-УНСО не змогли себе оборонити на вулицях власної столиці. Чи можна вважати те що трапилось втратою можливості себе оборонити? Чи може то було результатом росту вишколу ментів?
УНА-УНСО не захистила себе, бо мала завдання захищати демонстрантів.
Демонстрантів захистити вдалось, себе - ні.
> Також є інші запитання щодо тих подій.
> Чи поніс бодай хтось із керівників УНА-УНСО відповідальність за те, що хлопці попали в руки ментів?
Задайте це питання нинішнім керівникам.
> Якщо вважати тодішні дії влади провокацією, то чи вважаєте ви провокацію настільки ідеальною, що ніхто з УНА-УНСО не зміг втриматись від спокуси?
Провокували натовп. Може з натовпу хтось і піддався на провокацію, хлопці ж захищали людей від кийків "правоохоронців".
> Чи було внутрішнє розслідування і чи відомо хто був ініціатором попадати в руки ментам цілими групами і то в найвигідніших для ментів місцях?
Всі арештовані УНСОвці перебували на момент арешту в офісі УКРП, Димитрова 6. Одночасно там був і наш офіс. В наших діях 9 березня не було нічого протизаконного, тому ховатися по явочних квартирах ми не збиралися.
Добрий день! Наскільки серьозна на вашу думку ситуація з розколом (ідеологічним )України, які регіони найбільш нестабільні у цьому плані? Які країни (Польща,США, Росія чи інші найбільш зацікавлені у дестабілізації на Україні?
Dim писав(ла):
>
2002.05.13 | DevRand
Шановні учасники! конференцію закінчено
Дякуємо всім за ваші запитання та участь у бесіді.
На сьогодні конференцію закінчено, але у вас буде можливість і надалі задати питання і отримати на нього відповідь Андрія Шкіля, в цій гілці. Лінк на архів конференції буде знаходитись на першій сторінці сайту.
Цікава і дуже користна конференція. Але переводити час на те, хто як вітається і чи від порожнього лоба віддає панству честь - гадаю не варто...
більш цікаве не виховання бойовиків і використання молоді на межи фолу, а створення механізму впливу на виховання нової патріотичної української генерації, створення своїх(не общепитовських)ЗМІ, запобігання зміни генерації за схемою комуністичного адмінресурсу (малого, великого - то все дурниці) Виховувати і змінювати треба негайно кадри вихователів. Ви на собі відчули харковській академічний вішкіл всієї карної системи режиму. То ж питання про те, що змінювати треба щось у "консерваторії" дуже слушне, більш того робити це треба
вчора... Питання зміни генерації в Україні - є питанням національної безпеки Нашої країни!
З повагою - www.zakon.kherson.ua
Пропонуємо підтримку і співпрацю.
2002.05.14 | Yurko
Re: ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ З АНДРІЄМ ШКІЛЕМ
Ne znay tochno sho wy chlopzi robyte ale yakyis EDIK kerue wamy?
Yak kazaly kolys-"DOZYLYSIA".
Відповіді
2002.05.13 | Андрій Шкіль
відповідь на питання про НУ та БЮТ
в першу чергу, тому що БЮТ, як на мене, є послідовнішим у своїй опозиційній діяльності.по друге, я з Юлею сидів в одному СІЗО. Нас посадили туди одні й ті ж
особи, і сам Бог велів нам працювати разом.
До того ж, фракція БЮТ найбільше зараз сприяє звільненню хлопців з за грат
2002.05.13 | Андрій Шкіль
Re: ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ З АНДРІЄМ ШКІЛЕМ
відповідь на питання з іншої гілки:"""
Чи буде УНСО організовувати бійців до інших територій (Придністров"я, напр.)?
Чи буде УНСо і надалі використовувати жести і символи, що їх використовували фашисти? (напр., http://www.geocities.com/CapitolHill/Lobby/5387/u1.htm, http://www.geocities.com/CapitolHill/Lobby/5387/kyiv2000_2.htm)?
Або факели, схожі на фашистські (http://www.geocities.com/CapitolHill/Lobby/5387/lviv4.htm, http://www.geocities.com/CapitolHill/Lobby/5387/lviv7.htm)?
"""
УНСО ніколи не організовувала бійців до Придністров"я, просто знаходились люди, які за покликом серця їхали туди, щоб допомогти своїм землякам боронити рідний край. Звичайно, тяжко передбачити як будуть розгортатися події в Придністров"ї в подальшому, але коли виникне загроза свободі і життю земляків, то я переконаний, знайдуться люди, які захочуть їм допомогти.
УНСО ніколи не використало жодного фашистського жеста, символа чи будь чого подібного. за 11 років боротьби в організації випробились свої внутрішні правила, вітання, і символи.
Зокрема, ми вітаєм один одного на урочистих зібраннях простягнутою рукою зі стиснутим кулаком. Але вибачте, цей символ ніколи не був фашистським.
Ющенко вітається махаючи витягнутою рукою без стиснутого кулака. Чи можна це трактувати як фашистський символ?
2002.05.13 | romulus
Ви сиділи. знаєте шо воно таке.
як на Вашу думку, чому вартові і особливо начальство тюрми таке неуважне до в"язнів? хіба вони не люди?Ви з цього приводу не вважаєте за потрібне зробити щось конкретне?
і ще - чи не вважаєет Ви, що "органи" треба приблизити до народу
якщо так, то яким чином?
дякую
2002.05.13 | Андрій Шкіль
Re: Ви сиділи. знаєте шо воно таке.
саме найконкретніше що можна зробити - поміняти владу в Україні. Бо коли неостання особа в державі пише про шкідливість громадянського суспільства то про які права ув"язнених можна говорити взагалі. Права тих, хто на свободі попираються більш і частіше, ніж тих хто ув"язнені. Пргосто у тюрьмі попирання прав пов"язано з фізичними відчуттями, а на волі з моральними.2002.05.13 | romulus
а як (в деталях плз) поміняти владу? дякую (-)
2002.05.13 | Андрій Шкіль
піти на вибори, наприклад (-)
2002.05.13 | romulus
мій похід
на вибори коштував мені 40 євро. ляшко програв. що далі?я звичайно проголосую і на наступних виборах. наіть якщо це буде так само або й ще дорожче
але по-перше цей вибір мало на що вплине
а по-друге - Ви ж депутат - то Вам і карти в руки
а очевидно у Вас небагато конкретних уявлень про це діло
що ж, чекайте ще 2 або всі 4 роки - до того часу поки в мкене знову з"явиться шанс голосувати
(якщо Вас до того часу знову не посадять - вибачте за гіркий жарт)
2002.05.13 | Андрій Шкіль
питання з іншої гілки про об"єднуючу ідею
НеДохтор питав:""
Як на Вашу думку, яка ідея, ідеологічна формула зараз (не вчора і не через п’ять років)
здатна об’єднати всіх громадян і водночас може бути реалізованою за рік-два.
Об’єднати таким чином, щоб не було відчуття територіальної чи національної розділеності, а її досягнення було бажаною та спільною справою.
""
Прийнято вважати, що основою будь якої ідеї має бути нездійсненний ідеал. В процессі його досягнення формуються всі необхідні складові котрі об"єднають всіх тих, хто йде до цієї мети.
Зокрема, Україні необхідно побудувати "громадянське суспільство". Це є здійсненним. Тоді ставимо перед собою іншу мету - "національне суспільство". Зараз це видається недосягненним, але в процесі його втілення буде побудовано громадянське суспільство.
2002.05.13 | romulus
чи не здається Вам,
що національне суспільсво вже однією своєю назвою відштовхне багатьох,хто очоче приєднався б до побудови "громадянського"адже реалії такі, що народні (національні) партії чи ургуповання - лише частка політичного спектру
2002.05.13 | Андрій Шкіль
відповідь
romulus писав(ла):> що національне суспільсво вже однією своєю назвою відштовхне багатьох,хто очоче приєднався б до побудови "громадянського"
>
> адже реалії такі, що народні (національні) партії чи ургуповання - лише частка політичного спектру
Громадянське суспільство - це об"єднання людей яке вміє та знає як захищати свої громадянські права. Вдало користується своїми свободами і може протистояти насильству над особою з боку держави чи будь чого іншого. Національне суспільство - це об"єднання тих хто вже освоїв "громадянське" але вміє, хоче та прагне захищати свої національні права. Як на мене, необхідно говорити про "громадянське національне суспільство".
На Сході без жодних спроб визначити що таке громадянське суспільство значна частина чомусь взялась за захист "національних прав". Зокрема, "харківська ініциатива". Тамтешні жителі, живучи в тоталітарній державі без ознак громадянського суспільства захищають національні права росіян(російськомовних).
В Білоруссії - кожен білорус знає що побудова громадянського суспільства неможлива без національного відродження. Білоруська мова стала не засобом спілкування, а означенням політичної приналежності (опозиція розмовляє білоруською)
2002.05.13 | Л.К.
Re: запитання на відповідь
Пане Андрію, відповідаючи romulus (у) Ви дали наступне визначення громадянському суспільству:«Громадянське суспільство - це об"єднання людей, яке вміє та знає як захищати свої громадянські права. Вдало користується своїми свободами і може протистояти насильству над особою з боку держави чи будь чого іншого «.
В діалозі з НеДохтором Ви стверджуєте. Що громадянське суспільство у нас вже побудовано. Ось Ваші слова:
«Україні необхідно побудувати "громадянське суспільство". Це є здійсненним.»
Невже Ви направду вважаєте, що в теперішній Україні можна УСПІШНО протистояти насильству над особою з боку держави ?
І вже зовсім не розумію Ваш наступний посил:
«Тоді ставимо перед собою іншу мету - "національне суспільство". Зараз це видається недосягненним, але в процесі його втілення буде побудовано громадянське суспільство».
Ставити метою побудову «національного суспільства» щоб насправді побудувати громадянське? Це означає не досягти жодної мети – ні громадянського, ні національного суспільства.
2002.05.13 | Zappa
версія
"здійсненним" vs. "здійсненим"запитайте на мовному форумі, але здається що "здійсненним" в тому контексті означає "те, що можна здійснити", тобто можливе (скоро).
2002.05.13 | Partizan
Що Ви маєте на увазі під поняттям "національне суспільство"?(-)
2002.05.13 | Андрій Шкіль
подивіться відповідь зверху (-)
2002.05.13 | Андрій Шкіль
питання з іншої гілки (Олександр Суков)
"Пане Андрію, питання щодо подальшої долі партії - чи і далі ви налаштовані вирішити питання про керівництво партії УНА тільки після звільнення 15 арештованих, чи, можливо, ви хочете прискорити цей процесс?Олександр Суков
"
Звичайно, я пов"язаний словом перед хлопцями, які за гратами. Але все залежитиме від волі членів партії - якщо вони захочуть ініціювати позачерговий з"їзд то я з радістю буду на ньому присутній.
2002.05.13 | Добра Фея
Чому б не об'єднати зусилля депутатів для визволення хлопців?
Чому б не об'єднати зусилля депутатів для визволення хлопців?Ну, хоча б тих які були в свій час політв'язнями С.Хмара та інші.
2002.05.13 | Андрій Шкіль
ці зусилля об"єднані
Результат цього об"єднання буде видно незабаром.2002.05.13 | Андрій Шкіль
питання від Доброї Феї
"""Чи збирається п. Андрій Шкіль захищати свого колишнього адвоката? Я маю на увазі Тетяну Монтян, проти якої зараз відкрита кримінальна справа за те, що вона під час судового засідання штовхнула, чи то вдарила (точно не знаю) мента. Як би там не було її провокативні дії привертали увагу преси й телебачення до самого процесу над УНСО, що не давало можливості владі судити хлопців "втихаря". Згідно нового законодавства вона позбавлена зараз права займатись адвокатською дяльністю, тобто фактично вона зараз не має можливості заробляти на хліб. Думаю, їй зараз не солодко. Чи діє у депутатів принцип "своїх не кидають"? Дякую за відповідь
"""
Я не знаю за решту депутатів і мені не відомо які у них є принципи, а за себе я можу сказати, що зробив усе можливе щоб Тетяна Монтян мала можливість і надалі працювати адвокатом. Позаяк вважаю, що вона є фаховим захисником, а кримінальна справа проти неї є висмоктана з пальця. Понад 10 місяців, я через неї спілкувався з рештою світу, вона проносила газети, журнали та листи, а таке не забувається.
2002.05.13 | Krot
Питання до Андрія Шкіля!
Пане Андрію. До всіх попередніх запитаннь ще декілька невеликих:1. Чи рахуєте Ви легітимною раду на якої було обрано новий "провід" УНА? Як взагалі ставитесь до "нового" УНА-УНСО?
2. У випадку повернення "старого" УНА-УНСО, наскількі зовнішня політика буде схожа на політику УНСО за Корчинського?
3. Неясність в ідеології УНА-УНСО (зрештою це нормально :). Чи сповідуєте Ви панславізм якій з"явився в УНСО ще за Корчинського?
4. Наскількі реально виглядає сьогодні здійснення "доктрини дестабілізації" в Росії?
5. Чому ушов Вітович? Про нього нічого не чути :(
Покищо це все що пришло на голову. :)
Загодя дякую.
2002.05.13 | Андрій Шкіль
відповіді
Krot писав(ла):> Пане Андрію. До всіх попередніх запитаннь ще декілька невеликих:
>
> 1. Чи рахуєте Ви легітимною раду на якої було обрано новий "провід" УНА? Як взагалі ставитесь до "нового" УНА-УНСО?
питання про її легітимність вирішить наступний з"їзд
> 2. У випадку повернення "старого" УНА-УНСО, наскількі зовнішня політика буде схожа на політику УНСО за Корчинського?
У випадку повернення "старого" УНА-УНСО зовнішня політика буде схожа на мою :).
> 3. Неясність в ідеології УНА-УНСО (зрештою це нормально :). Чи сповідуєте Ви панславізм якій з"явився в УНСО ще за Корчинського?
ні
> 4. Наскількі реально виглядає сьогодні здійснення "доктрини дестабілізації" в Росії?
>
реальна, але для цього необхідна державна підтримка
> 5. Чому ушов Вітович? Про нього нічого не чути :(
>
сімейні проблеми, тому нічого й не чути
> Покищо це все що пришло на голову. :)
>
> Загодя дякую.
2002.05.13 | FG
Як так у нас сталося,
що Гарібальді - це добре, а Бандера - це погано2002.05.13 | Шим
Вопрос о "малом" админресурсе
Уважаемый господин Шкиль,мне кажется, что большинство оппозиционеров забывают о том, что помимо "большого" административного ресурса существует и "малый", когда люди вынуждены кланяться и платить чиновникам (налоговым, милицейским, исполкомовским и т.д. и т.п.) за решение их насущных жизненных проблем.
Я думаю, эта система зависимости и унижения по мелочам, в известной степени формирует "большой" админресурс, равно как и терпимость к нему. Чтобы с этой системой бороться, надо пересмотреть и отменить огромное количество ограничивающих и запрещающих инструкций, нормативов, писем и т.д.
Есть ли у Вас какие-либо планы на этот счет?
Заранее спасибо за ответ. Желаю успехов Вам и Вашим соратникам.
2002.05.13 | Андрій Шкіль
Re: Вопрос о "малом" админресурсе
Шим писав(ла):> Уважаемый господин Шкиль,
> мне кажется, что большинство оппозиционеров забывают о том, что помимо "большого" административного ресурса существует и "малый", когда люди вынуждены кланяться и платить чиновникам (налоговым, милицейским, исполкомовским и т.д. и т.п.) за решение их насущных жизненных проблем.
> Я думаю, эта система зависимости и унижения по мелочам, в известной степени формирует "большой" админресурс, равно как и терпимость к нему. Чтобы с этой системой бороться, надо пересмотреть и отменить огромное количество ограничивающих и запрещающих инструкций, нормативов, писем и т.д.
> Есть ли у Вас какие-либо планы на этот счет?
> Заранее спасибо за ответ. Желаю успехов Вам и Вашим соратникам.
З "вликим" і "малим" адмінресурсом є один засіб боротьби - зміна системи влади в Україні. Треба перестати жити "па панятіям" в почати жити за законом.
Щодо планів по зміні системи влади: через президентські вибори та "антибюрократичну революцію". Чиновник в цій країні повинен перекидати папірці, а не людські долі, податковий інспектор має перевіряти звіти підприємства, а не вміст гаманців підприємців.
2002.05.13 | Андрій Шкіль
"Чим відрізняється програма УНСО (з вебст.) від більшовицької?"
відповідь - всім.2002.05.13 | Serhiy Hrysch
Це серйозні питання
І тут мінливість політики не грає великої ролі. Такі популістські цілі дуже СХОЖІ на більшовицькі, але українською мовою. Від "влади кухарок" до терористичних актів."Злочинці підуть у тюрму або в глибоке підпілля, на їхніх мерседесах і джіпах будуть їздити фрезерувальники шостого розряду і доярки машинного доїння."
"Встановити обгрунтоване співвідношення заробітної платні робітників різних галузей, а також доходів керівників підприємств та середньої зарплати інших працівників."
"Визнати права громадян на пожиттєве спадкове володіння присадибними, дачними, садово-городними ділянками."
"пожвавлення виробництва (повернені з-за кордону кошти будуть вкладатися у першу чергу у виробництво)"
А В ДРУГУ ЧЕРГУ?
"створення фронту громадських робіт. Україна потребує будівництва нових доріг, благоустрою міст та сіл, будівництва житла тощо."
БУДЕ ПОВНО ЗЕКІВ, НАВІЩО ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ?
"Протягом перших двох-трьох років перебування УНА при владі всі громадяни України будуть забезпечені житлом."
"Певні закордонні комерційні кола (зокрема ізраїльські) зацікавлені перевести сільське господарство України на монокультуру (соняшник та цукровий буряк), у надії, що саме вони будуть контролювати їх переробку та експорт."
"У зв'язку з цим УНА працює над створенням ІНТЕРНАЦІОНАЛУ ОБРАЖЕНИХ, кристалізуючим центром якого буде Україна. За думкою УНА інтернаціонал мусять складати, крім України, країни Закавказзя, Чечня, можливо Іран, Югославія, Придністров'я, Білорусія, а також ті недержавні організації, які незадоволені станом речей у світі." (МРІЯ КПУ!)
"Другий напрямок діяльності УНА зумовлений усвідомленням того, що слов'яни мають у Світі спільні інтереси."
"Основу такої армії повинні становити з’єднання по типу „ОМОН на танках“, або багатофункціональні дивізії (бригади), укомплектовані з добровольців і з грошовим утриманням не нижче 2500$ на місяць."
"У сучасному світі, де відсутні гарантії безпеки, Україні необхідно розпочати розробку власної ядерної програми. "
"Сьогодні перспективніше гроші вкладати у створення „п’ятої колони“ у країнах імовірних противників ніж на утримання структур розвідки і т. зв. „стратегічного планування“."
"Участь у виборах чи їх бойкот, санкціоновані мітинги і маніфестації чи спорудження барикад, правозахисні акти чи закидання шикарних "іномарок" ручними гранатами, переговори з владою чи революційні арешти представників режиму – це тільки ті чи інші засоби революційної боротьби . Не можна на революцію дивитися з вузького розуміння цього слова."
2002.05.13 | Андрій Шкіль
це тези з архівів веб-сайту
І це тези старої програми, ще з часів Корчинського. Нова вже написана, і буде розміщена найближчим часом.2002.05.13 | Krot
Re: \
Знову до справ ідеології:Всім відома "терористична" направленість УНСО, не знаю то з архівів чи ні (сам читав ваш сайт майже цілком) :) Наскількі сильним був підрив ідеології УНА-УНСО після 11 вересня? Маю на увазі те, що були змушени відмовитись (хоч би на словах) від деякіх ідей.
"Новий же провід" взагалі зрадив. Треба було хоч би дивитись ТБ дебати з "рускім блоком". Отже наскількі сильно змінилася останнім часом зовнішньополитичне, а разом з ним і внутрішне сташовище УНА-УНСО? В т.ч. і після 11 версня. Сподіваюсь що Ви зрозуміли про що йдеться :)
Наперед дякую.
2002.05.13 | Krot
Дякую і сподіваюсь одержати відповідь потім :)
2002.05.13 | Фарбований Лис
ДЕ ВІДПОВІДЬ???? (-)
2002.05.13 | Адвокат ...
Декілька запитань до пана Андрія Шкіля.
На сам перед дозвольте привітати Вас із обранням до Парляменту та звільненням!А питання мої такі:
1). Що чекає УНА у найближчому майбутньому? Чи є можливим у ближньому майбутньому відродження УНА? Бо, як твердять "доброзичливці", ку-чмо-ноїди зробили все, щоб навіки поховати УНА, як впливову політичну силу.
2). Про сепаратизм "східняків", я гадаю, чули усі. А от що Ви скажете сприводу сепаратизму "західняків"? Бо не задовго до виборів до Парляменту на "Майданом" гуляли такі "ідеї", що саме "західняки" ( у іншому виконанні,-- галичани ),-- ото і є головні в Україні сепаратисти. Що саме вони й намагають ся щосили розколоти, роздерти Україну.
3). Як Вам вбачається Ваша подальша співпраця із Б'ЮТі?
4). Не так давно була інформація про об'єднання УРП та УП "Собор". Як на Вашу думку,-- то є початок створення, на решті!, потужньої національно- патріотичної партії? І, якщо так, то хто з нинішніх політиків зміг би таку партію згуртувати?
5). У перші рокі нашої незалежности Україною бродили ріжні ідеї, прожекти, тощо спрямовані до національного та культурного відродження. Одним з таких прожектів була спроба відродити козацтво, як спосіб життя. Однак, спроба та не вдалася. Скінчився той рух врученням Ку-чмові булави.
Тож, чи маєте Ви власні ідеї щодо шляхів згуртування українців, так би мовити, на побутовуму рівні?
6). Ваші проґнози про розподіл портфелів у Парляменті.
7). Що чекає на ур'яд Кінаха?
Дякую за відповіді.
І щиро зичу успіхів!
2002.05.13 | Андрій Шкіль
короткі відповіді
> 1). Що чекає УНА у найближчому майбутньому? Чи є можливим у ближньому майбутньому відродження УНА? Бо, як твердять "доброзичливці", ку-чмо-ноїди зробили все, щоб навіки поховати УНА, як впливову політичну силу.
>
Чекає боротьба. Може когось і поховали, але не мене.
> 2). Про сепаратизм "східняків", я гадаю, чули усі. А от що Ви скажете сприводу сепаратизму "західняків"? Бо не задовго до виборів до Парляменту на "Майданом" гуляли такі "ідеї", що саме "західняки" ( у іншому виконанні,-- галичани ),-- ото і є головні в Україні сепаратисти. Що саме вони й намагають ся щосили розколоти, роздерти Україну.
>
Я не чув про сепаратизм "західняків". У кожній країні повинно існувати "герметичне суспільство", де генерується, продукується і пропонується національні міфи, культурні програми і загалом зберігається національна автентика. В Польщі це Мазури, у Німеччині це Баварія в т.д. Західна Україна, саме Галичина рано чи пізно стане таким суспільством - і це лише зцементує Україну.
> 3). Як Вам вбачається Ваша подальша співпраця із Б'ЮТі?
>
побачимо як :).
> 4). Не так давно була інформація про об'єднання УРП та УП "Собор". Як на Вашу думку,-- то є початок створення, на решті!, потужньої національно- патріотичної партії? І, якщо так, то хто з нинішніх політиків зміг би таку партію згуртувати?
>
Ні, я не думаю що це початок створення. Це продовження життя чогось старого.
> 5). У перші рокі нашої незалежности Україною бродили ріжні ідеї, прожекти, тощо спрямовані до національного та культурного відродження. Одним з таких прожектів була спроба відродити козацтво, як спосіб життя. Однак, спроба та не вдалася. Скінчився той рух врученням Ку-чмові булави.
> Тож, чи маєте Ви власні ідеї щодо шляхів згуртування українців, так би мовити, на побутовуму рівні?
>
Ні, звичайно краще за козацтво придумати важко. Але спаплюжена іде - не мертва. Вона не потребує відродження, а лише відмиття від бруду.
>6). Ваші проґнози про розподіл портфелів у Парляменті.
>
Коли не зрадять комуністи, то портфелі будуть поділені без участі Заєди та медведчуркісів. КОму б персонально не потрапили портфелі, в даному випадку це найкращий розподіл.
> 7). Що чекає на ур'яд Кінаха?
>
>
Нічого!
> Дякую за відповіді.
> І щиро зичу успіхів!
Дякую навзаєм.
2002.05.13 | Л.К.
Re: Питання.
Пане Андрію, Ви один із тисяч тих українців, яким довелося пройти через страшні жернова української владної машини. Ви напевно переконалися, що в"язнична система України не відповідає елементарним нормам прав людини.Чи маєте Ви намір, як народний депутат,спробувати щось змінити на цьому терені?
Як Ви оцінюєте діяльність Н. Корпачової?
Як би Ви оцінили ефективність роботи українських представників у Європейському Суді з Прав Людини?
Чи маєте Ви намір звертатися до Євросуду з приводу справи УНСОвців?
2002.05.13 | Андрій Шкіль
Re: Питання.
Л.К. писав(ла):> Пане Андрію, Ви один із тисяч тих українців, яким довелося пройти через страшні жернова української владної машини. Ви напевно переконалися, що в"язнична система України не відповідає елементарним нормам прав людини.
> Чи маєте Ви намір, як народний депутат,спробувати щось змінити на цьому терені?
В першу чергу я буду це міняти як колишній в"язень, за допомогою депутатського мандату. Необхідно прийняти закон про дію Конституції в Україні. КОжного, хто порушує Конституцію має очвкувати покарання, а не моральний осуд. Також, необхідно прийняти (з певними поправками) новий закон про попереднє ув"язнення. Але саме гловне, треба пам"ятати що в в"язниці сидять люди, які мають права, але не мають можливості їх захищати.
> Як Ви оцінюєте діяльність Н. Корпачової?
Ніяк. Сподіваюсь, що наступний омбудсмен буде з колишніх політв"язнів.
Тоді це буде справді людина, яка стоятиме на сторожі прав ув"язнених.
> Як би Ви оцінили ефективність роботи українських представників у Європейському Суді з Прав Людини?
Я нічого не чув про їх діяльність. Це означає що вони працюють вкрай погано.
> Чи маєте Ви намір звертатися до Євросуду з приводу справи УНСОвців?
Вже звернулись.
2002.05.13 | Serhiy Hrysch
Чому УНСО не захистило себе 9 березня 2001 року?
"Трохи більше року тому назад (9 березня) УНА-УНСО не змогли себе оборонити на вулицях власної столиці. Чи можна вважати те що трапилось втратою можливості себе оборонити? Чи може то було результатом росту вишколу ментів?Також є інші запитання щодо тих подій.
Чи поніс бодай хтось із керівників УНА-УНСО відповідальність за те, що хлопці попали в руки ментів?
Якщо вважати тодішні дії влади провокацією, то чи вважаєте ви провокацію настільки ідеальною, що ніхто з УНА-УНСО не зміг втриматись від спокуси?
Чи було внутрішнє розслідування і чи відомо хто був ініціатором попадати в руки ментам цілими групами і то в найвигідніших для ментів місцях?
Дякую. "
2002.05.13 | Андрій Шкіль
9 березня
> "Трохи більше року тому назад (9 березня) УНА-УНСО не змогли себе оборонити на вулицях власної столиці. Чи можна вважати те що трапилось втратою можливості себе оборонити? Чи може то було результатом росту вишколу ментів?УНА-УНСО не захистила себе, бо мала завдання захищати демонстрантів.
Демонстрантів захистити вдалось, себе - ні.
> Також є інші запитання щодо тих подій.
> Чи поніс бодай хтось із керівників УНА-УНСО відповідальність за те, що хлопці попали в руки ментів?
Задайте це питання нинішнім керівникам.
> Якщо вважати тодішні дії влади провокацією, то чи вважаєте ви провокацію настільки ідеальною, що ніхто з УНА-УНСО не зміг втриматись від спокуси?
Провокували натовп. Може з натовпу хтось і піддався на провокацію, хлопці ж захищали людей від кийків "правоохоронців".
> Чи було внутрішнє розслідування і чи відомо хто був ініціатором попадати в руки ментам цілими групами і то в найвигідніших для ментів місцях?
Всі арештовані УНСОвці перебували на момент арешту в офісі УКРП, Димитрова 6. Одночасно там був і наш офіс. В наших діях 9 березня не було нічого протизаконного, тому ховатися по явочних квартирах ми не збиралися.
2002.05.13 | Dim
демографічна ситуація
Якою має бути політика у даному напрямку?2002.05.13 | Wind
Re: демографічна ситуація
Добрий день! Наскільки серьозна на вашу думку ситуація з розколом (ідеологічним )України, які регіони найбільш нестабільні у цьому плані? Які країни (Польща,США, Росія чи інші найбільш зацікавлені у дестабілізації на Україні?Dim писав(ла):
>
2002.05.13 | DevRand
Шановні учасники! конференцію закінчено
Дякуємо всім за ваші запитання та участь у бесіді.На сьогодні конференцію закінчено, але у вас буде можливість і надалі задати питання і отримати на нього відповідь Андрія Шкіля, в цій гілці. Лінк на архів конференції буде знаходитись на першій сторінці сайту.
2002.05.13 | Сергій
Шановні учасники!
Пропозиція до Андрія Шкіля і однодумців.Цікава і дуже користна конференція. Але переводити час на те, хто як вітається і чи від порожнього лоба віддає панству честь - гадаю не варто...
більш цікаве не виховання бойовиків і використання молоді на межи фолу, а створення механізму впливу на виховання нової патріотичної української генерації, створення своїх(не общепитовських)ЗМІ, запобігання зміни генерації за схемою комуністичного адмінресурсу (малого, великого - то все дурниці) Виховувати і змінювати треба негайно кадри вихователів. Ви на собі відчули харковській академічний вішкіл всієї карної системи режиму. То ж питання про те, що змінювати треба щось у "консерваторії" дуже слушне, більш того робити це треба
вчора... Питання зміни генерації в Україні - є питанням національної безпеки Нашої країни!
З повагою - www.zakon.kherson.ua
Пропонуємо підтримку і співпрацю.
2002.05.14 | Yurko
Re: ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЯ З АНДРІЄМ ШКІЛЕМ
Ne znay tochno sho wy chlopzi robyte ale yakyis EDIK kerue wamy?Yak kazaly kolys-"DOZYLYSIA".