МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Єльцин обговорював можливіст нанесення ядерного удару по Україні

05/31/2002 | -
Не варто забувати про один інцидент, який відбувся тоді ж, коли й Андрій Козирєв, його міністр закордонних справ, . Про це досить швидко стало відомо громадськості. Якою була реакція американців? Хто-небудь може пригадати? Телботт навіть не згадує про цей випадок: такого ніколи не було в його історії.
http://www.pravda.com.ua/?20531-2-new

Відповіді

  • 2002.05.31 | Roller

    Чего не ставишь имя? Статья интересная.(-)

  • 2002.05.31 | LEN

    глупость и за океаном глупость

    Шановне панство! Прочитал очередной опус Купчинского. Нелепицы на каждом шагу! Остановлюсь на некоторых (не всех)!!
    У него в тексте"Ніхто з тих, хто знаходиться при здоровому глузді, не чекав, що Україна стане незалежною державою без кровопролиття і лютого опору з боку Росії й усього іншого СРСР. ". Все кто находиться в здравом смысле знают что Россия не только не думала чинить "лютый опир" а наоборот все делала для развала СССР. Элита России понимала , что у неё самые лучшие шансы преодолеть переходной период и это единственное государство способное самостоятельно создать рыночную экономику. Что остальные союзные республики обречены на большее чем Россия падение экономики. Но самым главным для российской элиты была перспектива принять участие в дележе огромных природных богатств, освоенных на територии РСФСР ( в том числе и освоенного миллионами вахтовиков из УССР).
    Поэтому роосийской элите нужно было сбросить национальные компартноменклатуры в " самостийные державы" и заняться дележкой без них.
    У него "Не можна сказати, що інші не зіграли важливої ролі у цьому драматичному диві. Протягом довгих років невдячної діяльності дисидентів Левка Лук'яненка, В'ячеслава Чорновола, Івана Світличного, Василя Стуса, Богдана Гориня, Валерія Марченка, Івана Дзюби, Алли Горської і сотні інших в 60-х і 70-х, які дорого платили за свої спроби - одні роками в'язниці, інші своїми життями. ". Все перчисленные никакой роли в повлении самостийной Украины не играли. Или играли такую же как декабристы(1825)в событиях
    1917года.У него "людський ланцюг" від Львова до Києва, ". Ланцюг в Киеве превратился в жалкую группку людей( примерно один на 7 метров) уже у метро "Большевик". Сам видел.
    Далее у пана"Україну примушували відмовитися від ядерної зброї на своїй території. ". пан Купчинский никогда не поймет, что у Украины не было никакого ядерного оружия а было российское ядерное оружие на её территории. Как специалист могу сказать, что использовать ядерное оружия Украина могла только следующим образом : снять его с ракетоносителей и установить на самолете и сбросить его. Боеголовка падает на землю, оболочка в смятку и радиоактивные материалы через трещины попадают в воздух и ветром разносятся( вполне возможно на Украину). Если бы Украина была ядерной державой то её власти бы никогда не отказались от одного из самых важных факторов в рейтинге государств. Далее в тексте "Телботт навіть не згадує про цей випадок: такого ніколи не було в його історії". Все правильно.Далее у пана Купчинского очередная нелепица :"Примаков, тоді голова ФСБ ". Ну во-первых: тогда не было ФСБ а была ФСК(федеральная служба контрразведки, позже переименованная в ФСБ) и её возглавлял не Примаков. Примаков возглавлял Службу Внешней разведки , ни тогда ни сейчас не входящая в ФСБ или ФСК. А что касется его слов "українці - це діти, які взяли у руки заряджену гвинтівку свого батька" , он не прав. Потому что дети могут выстрелить ( что часто к сожалению бывает в жизни) а вот Украина не имела ни малейшей возможности применить ядерное оружие.( см выше)
    Можно и далее высмеивать нелепицы но закончим на этом. С уважением LEN
    LEN
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.06.01 | Михайло Свистович

      І серед спеціалістів також зустрічається "глупость"

      LEN писав(ла):
      > 1917года.У него "людський ланцюг" від Львова до Києва, ". Ланцюг в Киеве превратился в жалкую группку людей( примерно один на 7 метров) уже у метро "Большевик". Сам видел.

      А в цілому вся ця "жалкая група" від Києва до Львова налічувала 600 тисяч чоловік.

      > пан Купчинский никогда не поймет, что у Украины не было никакого ядерного оружия а было российское ядерное оружие на её территории...

      Радянське, а не російське. А правонаступниками СРСР були всі колишні республіки. Бо так можна договоритись, що й туалети на вулицях теж були російські.

      Как специалист могу сказать, что использовать ядерное оружия Украина могла только следующим образом : снять его с ракетоносителей и установить на самолете и сбросить его. Боеголовка падает на землю, оболочка в смятку и радиоактивные материалы через трещины попадают в воздух и ветром разносятся( вполне возможно на Украину).

      Особливо вітер би заніс радіацію в Україну, якщо скинути цю боєголовку в районі Новосибірська, прив"язавши до неї потужний вибуховий пристрій, щоб "тріщини" були побільше.

      А что касется его слов "українці - це діти, які взяли у руки заряджену гвинтівку свого батька" , он не прав. Потому что дети могут выстрелить ( что часто к сожалению бывает в жизни) а вот Украина не имела ни малейшей возможности применить ядерное оружие.( см выше)

      Я знаю прапорщика (точніше мічмана), який, будучи в ж... п"яний, випадково (ще в радянські часи) запустив балітичну ракету за допомогою паяльника, замкнувши якісь там контакти. Ракета, слава Богу, була без боєголовки та й полетіла недалеко і впала в Чорне море, але хто заважає вивезти таку ракету гвинтокрилом всередину Росії та зробити те саме. Траєкторію тут звичайно не встановиш, але мабуть від цього було б не набагато легше тій країні, на території якої вона б вибухнула.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".