МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мєдвєдчук- голова през. адміністрації (-)

06/12/2002 | Englishman

Відповіді

  • 2002.06.12 | Предсказамус

    Текст из УП

    МЕДВЕДЧУК ? НОВЫЙ ГЛАВА АДМИНИСТРАЦИИ ПРЕЗИДЕНТА

    УП, 12.06.2002, 19:19

    Президент Кучма назначил Виктора Медведчука главой своей администрации, сообщила пресс-секретарь главы государства Алена Громницкая журналистам в среду в Киеве.

    Соответствующий указ Кучма подписал в среду.

    Медведчук родился 7 августа 1954 года в Красноярском крае. Доктор юридических наук, народный депутат, лидер СДПУ(О). В Верховной Раде 4-го созыва - член комитета по вопросам социальной политики и труда.

    В 2000-2002 годах был вице-спикером Верховной Рады 3-го созыва. С 1990 года - президент Союза адвокатов Украины, с 1994 - глава Высшей квалификационной комиссии адвокатуры при Кабинете министров, член Совета работодателей при президенте Украины, член Высшего экономического совета президента Украины.

    Основатель ряда предпринимательских структур, в частности, Украинского кредитного банка, АО "Футбольный клуб "Динамо-Киев", Международной адвокатской компании "Би. Ай. эМ", украинского промышленно-финансового концерна "Славутич". Член-корреспондент Академии экономических наук Украини, Союза журналистов Украины, заслуженный юрист Украины. Имеет государственные награды: орден "За заслуги" III и II степени, орден Св. князя Владимира IV степени.

    Пост главы администрации президента Украины был вакантен с 29 апреля 2002 года, кода был подписан указ об освобождении Владимира Литвина от этой должности в связи с его избранием народным депутатом.

    Интерфакс-Украина
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.06.12 | Breathe

      нема слів. "ето п%?*№ь" (Л. Подеревянський)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.06.12 | Михайло Свистович

        Re: Це звичайно повний п%?*№ь, але може і не так вже погано.

        Особливо "теплі" стосунки між Ющенком та Медведчуком можливо радикалізують Ющенка і відіб"ють в нього бажання співпрацювати з владою.

        Тобто, призначенням Медведчука Кучма виштовхує Ющенка в опозицію.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.06.12 | Богдан

          Правильно. Ющенко тепер буде опозиціонером з особистих мотивів(-

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.06.12 | Михайло Свистович

            Re: Хай навіть і так, це все одно

            краще ніж він буде в позиції.

            До того ж, прийде він в опозицію з особистих мотивів чи з ідейних, його погляди на державний устрій та методи правління все одно залишаться такими, якими вони є. А вони в нього не самі погані, погодьтесь.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.06.13 | ustas

              Re: Хай навіть і так, це все одно

              думается, что Ющ может и изменить взгляды на систему власти
              ближе к 2004 году, впрочем он может и не дожить до следующих
              през выборов("орлы" кравченко еще живы?)
        • 2002.06.13 | -

          А опозиція - це де? (-)

        • 2002.06.13 | Адвокат ...

          І "на х*я б" це було Ку-чмо-ві?

          Михайло Свистович писав(ла):
          > Особливо "теплі" стосунки між Ющенком та Медведчуком можливо радикалізують Ющенка і відіб"ють в нього бажання співпрацювати з владою.
          >
          > Тобто, призначенням Медведчука Кучма виштовхує Ющенка в опозицію.

          Subj!
          ???

          Себто: яка користь від того Ку-чмо-ві?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.06.13 | Andrij

            Re: Поділяй та владарюй

            Адвокат ... писав(ла):
            > Себто: яка користь від того Ку-чмо-ві?

            Якщо дозволити НУ занадто спрацюватись із Єдою, то вони, чого доброго, ше й батька гуртом бити почнуть. А так вся Єда на "гачку" у поліцая Медведчука, що ду-уже ненавидить Ющенка. Медведчук взагалі мало кого полюбляє окрім себе. Отже він є потенційний ворог. Отже, його треба тримати дуже близько до себе.

            Загалом, всі рухи Кучми дуже легко пояснити, бо вони є доволі логічні. Те ж саме важко сказати про опозицію. Якимось чином абсолютно виграшну позицію після виборів було перетворено на майже катастрофічну. Є проблеми з розумінням реалій, на жаль.
      • 2002.06.13 | Shooter

        І чого так всі розхвилювалися?

        Це навпаки - чуднєнько!

        Бо-таки Мудвєдчук є кончєний мудак-штангіста (про Кучму то вже давно відомо). Кращого кроку, ніж цей, щоб добрячи виваляти Мудвєдчука в кучмовому гамні, а за одно додати симпатиків Ющенку, і придумати негоден!

        Ще ж казка! Спочатку бєзпрєдєльний наїзд на Григоришина з боку абрєзаних, а потім призначення Мудведчука. Ги-ги :): Реакцію не-абрєзаного бізнесу передбачити ну зовсім не важко.

        Доречі, тепер би "логічним" виглядало Васильєва - на прокурора, Безсмертного - на місце Васильєва. І, можливо, Ющенка на ПМ-а.

        А ще - кожен ранок від теперка тре нашіптувати Литвину, який він умний і красівий.

        А Григоршину - медаль святого Нострадамуса 3-го ступеня! Бо хоч прізвище президента України таки не Мудведчук, проте прізвище голови його адміністрації - таки воно, Мудведчук.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.06.13 | Shooter

          Стецьків каже:

          Назначение Виктора Медведчука Главой Администрации Президента "с точки зрения падения этой власти – это блестящий шаг Президента", – заявил в интервью журналистам член фракции "Наша Украина" Тарас Стецькив.
          Он также отметил, что очень доволен таким назначением, поскольку, по его словам, большое количество одиозных представителей власти собираются на одной территории.

          По словам Т.Стецькива, "это положение власти, которая находится в осадном положении".

          Т.Стецькив также считает, что власть концентрирует свои силы и это свидетельствует о том, что она не имеет другого выхода, кроме как собирать все, что у нее есть на Банковой.

          Т.Стецькив также отметил, что таким назначением Президент определился с преемником. При этом народный депутат отметил, что "Украина – не Россия и преемники здесь не выигрывают".
    • 2002.06.12 | Breathe

      Коментарі УП: Рішення є "системною відповіддю на пропозиції "Наш

      http://www.pravda.com.ua/?20612-4-new

      "Як і мусило бути", - реакція політолога Миколи Томенка на новину про призначення Медведчука.

      "Це призначення є прогнозованим, оскільки Віктор Медведчук під час спікеріади діяв більш адекватно і зрозуміло для президента, аніж його офіційний представник у парламенті і колишній глава його адміністрації Володимир Литвин. Так званий принцип толерантності і політичного компромісу, який сповідували Сергій Тігіпко, Литвин і Задорожний не підтриманий президентом.

      Медведчук, який виступав з більш жорсткої позиції, був оцінений найвищим балом.

      Ще одна ознака нинішніх кадрових призначень Кучми - підхід до збалансування сил основних політичних та фінансових груп. Призначаючи людей на посади, президент думав про те, щоб київська група Медведчука-Суркіса, яка сьогодні слаба, залишалася на політичній арені і була політичним гравцем.

      Суб'єктивна обставина його призначення - Кучма дав Медведчуку останній шанс зачепитися за президентську виборчу компанію, оскільки поки що інших серйозних кандидатів він немає", вважає Томенко.

      Юрій Луценко, член фракції СПУ, вважає, що призначення Медведчука "це та ціна, яку Кучма сплачує за перемогу у спікеріаді. Медведчук переміг у ході виборів спікера".

      "Яким він буде? Адміністрація президента – не є конституційним органом, у зв'язку з цим кожний керівник робив її під себе: хтось спав, хтось писав документи, хтось виносив нічні горшики. А пан Медведчук влаштує економічний та політичний переділ країни. Точка зору Кучми буде ставати дедалі менш вагомою", вважає Луценко.

      "Президент призначає главою своєї адміністрації того, кого вважає за потрібне. Це його право, і він ним скористався. На мій погляд, знаковим було оголошення у той же день іншого кадрового рішення – призначення Льовочкіна", - коментує призначення Медведчука президент Українського Центра Політичних і Економічних Досліджень ім. О.Разумкова Анатолій Гриценко.

      "У цьому неважко побачити цілком певний сигнал, адресований тим, хто відстежує перерозподіл впливу конфліктуючих угрупувань на президента і регулювання доступу у Перший кабінет", відзначив Гриценко.

      "Очевидно, що з призначенням Медведчука зменшиться бажання Ющенка і співтоваришів домагатися постів у виконавчій владі, характер нинішніх відносин двох Вікторів виключає їх нормальну співпрацю. Думаю, юридично вивірена, філігранна жорсткість Медведчука у його спілкуванні з політичними опонентами примусить опозиційні сили змінити свою тактику і переглянути стратегію на період до 2004 року. Передусім, це стосується Ющенка і Тимошенко", відзначив політолога.

      Спікер Верховної Ради України Володимир Литвин назвав призначення на свою минулу посаду глави адміністрації президента Віктора Медведчука оптимальним рішенням. "Президент не оптимальних рішень не приймає", - сказав він у середу у Києві в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

      Він висловив думку, що з призначенням Медведчука на цю посаду "робота адміністрації президента буде більш ефективною". "У нього є великий досвід, відповідні знання і, що не мало важливо для роботи главою адміністрації, можливість домовлятися з депутатським корпусом, порозумітися з Кабінетом міністрів - від цього залежить результативність роботи загалом ", - сказав він.

      Литвин зазначив, що якщо Медведчук буде мостом між парламентом і президентом, це "буде нормально". "Буде узгодженість позицій парламенту і президента, що піде на користь справи", - сказав він.

      У той же час ряд народних депутатів і політиків України позитивно відгукуються про призначення Віктора Медведчука главою адміністрації президента країни.

      Так, народний депутат України, екс-глава адміністрації президента (1994-1996 роки) Дмитро Табачник називає це призначення "вдалим вибором".

      "З точки зору парламенту це людина, яка має хороші стосунки з депутатами Верховної Ради. У цьому відношенні це вдалий вибір", - сказав він в середу в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

      Він назвав Медведчука "кваліфікованим юристом з досвідом парламентської діяльності". "Будемо сподіватися, що його здібності юриста знайдуть застосування у цій посаді", - підкреслив Табачник.

      Народний депутат, екс-віце-спікер Степан Гавриш вважає, що главою адміністрації президента став "системний політик". "Ми сподіваємося, що це приведе до нових політичних сюжетів, які ще побачимо", - сказав він.

      Гавриш зазначив, що у цьому призначенні "немає нічого дивного". "Композиція політичних сил в Україні така, що призначення Медведчука цілком відповідає політичним реаліям", - сказав він.

      Народний депутат, член Компартії Георгій Крючков також зазначив, що це призначення "не було несподіваним", тому що це питання обговорювалося у кулуарах парламенту. "Медведчук досить підготовлений для виконання цих функцій, ну а як він буде їх виконувати - питання інше: людина він крута, жорстка, чудово знає закон, хоч може піти і всупереч закону", - сказав він.

      Депутат назвав призначення "реалізацією обіцянки президента про те, що на цю посаду буде призначений політик".

      Народний депутат, перший заступник голови комітету правової політики Микола Оніщук назвав призначення "сильним кроком президента". "За рівнем професійної підготовки і досвіду Медведчук - сильна фігура", - підкреслив він.

      Міністр юстиції України Олександр Лавринович висловив думку, що дане призначення буде сприяти "високому рівню спілкування з високоосвіченим юристом високого рівня, який має досвід політичної і організаційної роботи у парламенті".

      Глава Харківської обладміністрації Євген Кушнарьов (глава адміністрації президента України у 1996-1998 роках), коментуючи призначення, сказав: "Президент хотів бачити на цій посаді політика, і іншого коментаря бути не може".

      Він назвав Медвечука "одним з найдосвідченіших і яскравих політиків України, який цілком готовий до виконання цих відповідальних обов'язків", повідомляє Інтерфакс-Україна.

      "Це не було відкриттям", - вважає член фракції "Наша Україна" Тарас Чорновіл. "Це довело остаточно одну річ – президент діє за принципом дитячої гойдалки - одних вверх, інших вниз. Як тільки політик здобуває хоч якійсь вплив, він однозначно має бути понижений. Хтось, хто був принижений, має бути піднятий", коментує політик.

      "З цього можна зробити два висновки. Перший – невтішний – президент вирішив махнути на парламент та ігнорувати представницьку гілку влади. Він реально показав, що "Єдина Україна" його більше не цікавить – не тільки тому що він призначив главу адміністрації не з них, у тому, що сам благословив розкол фракції.

      Друге – ми можемо сподіватися на неприємну новину – третій срок Кучми. Якщо брати до уваги його принцип гойдалки, він до останнього не допустить появи навколо себе впливового політика. Тобто до 2004 команда президента не буде мати впливового, харизматичного політика", вважає Чорновіл.

      Рішення Леоніда Кучми призначити главою адміністрації президента Віктора Медведчука є "системною відповіддю на пропозиції "Нашої України" щодо реформування політичної системи", вважає постійний представник президента у Верховній Раді Олександр Задорожній.

      Як заявив Задорожній в інтерв'ю "Українській правді", зараз країна знаходиться напередодні реформування державної системи. "Пропозиції, які отримали "Єдина Україна" та президент [від "Нашої України"], є системними. І призначення Медведчука – це системна відповідь на це".

      Задорожний також наголосив, що важливим є те, що новий глава адміністрації є юристом: "Президент підкреслив, що гратиме в правовому полі".

      Ще одним позитивним моментом постійний представник президента назвав те, що новим главою АП став народний депутат. "Це [Медведчук] – людина, яка не гратиме проти Верховної Ради". Задорожній підкреслив, що цей варіант краще, ніж призначити на цю посаду когось з губернаторів.

      Задорожній зазначив, що рішення призначити Медведчука є "небезспірним", але "правильним".
    • 2002.06.13 | LEN-2

      Re: Текст из УП

      У азіатів є певна проблема з демократією, точніше з її розумінням.
      В принципі азіати не проти демократії, але є маленьке але.
      Азіат не проти демократії коли він в гівні і знаходиться на
      найнижчому рівні суспільної драбини, тоді він хоче нормального ставлення до себе. А от коли він по цій драбині
      піднімається, то очевидно, що демократія вже непотрібна, тепер
      демократія лише для бидла. Це я до того, що коли частина
      ВР(хоча б тіж донецькі) лягла під Кучму заради своїх інтересів, то
      вони самі собі вирили яму. Бо тепер від якоїсь людини з дуже
      сумнівними якостями, що очолює неконституційний орган, буде залежати
      дуже багато. Причому це повтороюється регулярно. Тут є такий момент,
      що вирізняє людей від мавп.
  • 2002.06.12 | НеДохтор

    Re: хто такий голова през. адміністрації ?

    Чим визначна ця посада?

    Наш галас довколо особи, але який принцип з точки зору Конституції та інших законів, закладений у функціонування АП,
    її голови та інших членів? (тут Ваася краще хай промовчить бо полетимо відразу в "Гумор")

    Про що може/має_право голова АП домовлятися на міжнародному рівні і з ким?
    Які внутрішні політичні питання має право вирішувати?
    Які внутрішні господарські, економічні питання має право вирішувати?
    Чим це регулюється?


    Питань безліч. Відповіді на поверхні не бачу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.06.12 | Предсказамус

      Странный вопрос

      Обычным правом регулируются (если по-простому, такие у нас обычаи). Если совсем точно сказать, "понятиями".
  • 2002.06.13 | Roller

    Украна делает капиталстичекий выбор. Большому кораблю - большое


    Слово капитализм, которое никак не может слететь уст ясновельможного панства все отчетливее приобретает свои формы в замен расплывчатого европейского выбора и прочей требухи.

    Уходят на второй план оценочные и целевые функции оппозиции, ее национальной моно украинкой составляющей перед дилеммой приспособиться к власти или свергнуть ее.

    Практика показывает, что успех сегодняшнего политика, бизнесмена и бедного оппозиционера в немалой степени зависит от того, с кем он и против кого он.

    Не ясность целей оппозиции как целей борьбы против криминального режима, не может снижать актуальности того факта, что вопросы криминальности являются вопросами относительными, второстепенным, поскольку на законодательном уровне закрепляются те процедуры, которые помогали добыть капитал, отобрать капитал у народа, и перераспределить его, пустить в оборот.

    Реинкорнация капитализма не обходится без жертв, и вопросы моральности уступают место вопросам накопления.

    Бедному оппозиционеру стыдно выговорить, что его революционным духом движет то же чувство справедливости, которой двигало революционерами большевиками. И что, в первом приближении его основная подсознательная цель экспроприация экспроприаторов, что он плывет против течения, а не по нему.

    Не случайно первыми словами ЛДК обращенными к вновь избранным депутатом было, "Ну что? Будем делать бизнес? "И надо признать, что избранники стоят перед райским искушением откусить от плода познания добра и зла.

    Судьба разводит революционеров. С долей сожаленья можно констатировать это. Наш бедный Свистович, с рыцарской отвагой борется с бюрократическими режимными ветряками, но судьба оказалась благосклонней к другому, к Луценко, который нынче прорвался в депутатский корпус. А ведь начинали вместе. И у нас имеется возможность отследить метаморфозы, которые произойдут под влиянием капитала, на примере наших героев.

    Кто-то спросит, а причем здесь Свистович, или Луценко?. Да притом, что назначение Медведчуку, заявление Краха о незыблемости частной собственности, раздумья Свистовича над ошибками, которые он боится произнести вслух, трудности Тимошенко, торг Ющенко, земельная реформа, все это многое другое вдруг с полной отчетливостью слились в одно.

    Капитализм. Вот он, а вы не ждали?

    Остальное отдельно. Мова отдельно, культура отдельно, приватизация отдельно, и так далее.

    Вопрос выявляет по новому, и совсем иначе. Вы за, или вы против? И это ставит не преодолимые барьеры всякой солидарности бедных при виде богатством.

    Лучше быть богатым коммунистом, чем бедным оппозиционером. Лучше быть здоровым националстом, чем больным оппозиционером. Все упирается в металл. Люди гибнут за металл. А как же вы хотели?
    И это ставит непреодолимые трудности в борьбе людей предпенсионного возраста за идеалы старости. Это не больше чем борьба иллюзий с воспоминаниями. Все давно изменилось.

    С властью треба дружить, если хочешь иметь. Другого не дано.

    Можно поздравить ЛДК и нас с тонким ходом и мудрым выбором.
    Возможно перед нами новый национальный лидер, которому не безразличны интересы Украины. Который, не только любит, но и знает, что не маловажно, как сделать ее и себя богаче, а значит Вас с нами.

    Я приветствую мудрый выбор ЛДК.

    И искренне поздравляю Виктора Медведчука со столь важным назначением.
    Он заслужил его.

    Большому кораблю - большое плаванье.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.06.13 | Augusto

      "Капіталізм" молодих імігрантів зі Сходу.

      Весь "капіталізм" будується на критиці подій ХІХ століття з підручника марксізма-ленінізма. Все що критикується, треба виконати і перевиконати. Далі йде крапка. Ну а що чекати від людини в якої SS-вці під час ІІ Світової в концтабoрах вели "гражданскую войну"?:):
      Медведчук вже один раз поплавав, нічому не навчився, нехай знов пливе! На граблі треба вчитися, вчитися і вчитися наступати, як заповідав Великий Жовтневий Чаклун Смарагдового Міста.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.06.13 | Roller

        Когда? (-)

    • 2002.06.13 | Адвокат ...

      "На мєдвєдя надейся, но сам нє плошай!"

      Roller писав(ла):


      > Можно поздравить ЛДК и нас с тонким ходом и мудрым выбором.
      > Возможно перед нами новый национальный лидер, которому не безразличны интересы Украины. Который, не только любит, но и знает, что не маловажно, как сделать ее и себя богаче, а значит Вас с нами.

      Subj! Себто,-- "размєчтался"! :):
    • 2002.06.13 | ustas

      Re: Украна делает капиталстичекий выбор. Большому кораблю - большое

      может вы roller ишо партейный?
      если ищите работу у нового хозяина банковой
      надо говорить про имплементацию а не про кап-зм
    • 2002.06.13 | Злий

      Re: Большому кораблю - БОЛЬШАЯ торпеда ! (-)

    • 2002.06.13 | Kostya Poroh

      А який ще вибір? Феодалістіческій? Комуністіческий?

      Соціалістичний вибір мені здається різновидом капіталістичного.

      Те, за що ми грощі приймаємо, тим вони і є. Якщо місце в Раді - це справжні гроші, то так і буде. Якщо акції і депозити, чи навіть папірці, то так і буде. Як захочемо, так і буде.
  • 2002.06.13 | Адвокат ...

    Мєдвєдчук -- голова! ( през. адміністрації )

    "Канкретна" бездіяльному та "кльовому пацану" знайшли роботу, щоб:
    а). Не псував своєю самовдоволеню пикою сірість про ку-чмівської фракції у ВРаді;
    б). Ніколи не став, принаймні третім, президентом України;
    в). Відзначити титанічні його зусилля у перетворенні Вави на Голову ( ВРади, звичайно );
    г). Дати можливість зінченкам, суркісам та іншим високоповажним "есдекам" покермувати партією ( аж до повного її розвалу,-- ? ).
    ґ). Полегшити його співпрацю з Марчуком у "шляхетній" справі переобрання Людоїда Душогубовича на третій ( , четвертий, п'ятий, довічний,-- зайве -- викреслити, потрібне -- додати ) президентський термін;
    д). Був, як усі: при кабінеті, почестях та привілеях, керував холопами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.06.13 | ВДВ

      Хазари знову на коні !

      бль...
  • 2002.06.13 | -

    Медведчук найняв Мельнченка для знищення Литвина біля "тіла"

    Не чути у плівках Мельниченка жодного компромату проти Медведчука.
    Зате є "розмова про жидів".
    І Марчук, друг Медведчука, "справжній пацан" на думку Мельниченка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".