МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мости, вокзали, телеграфи, банки, пошта -ІІ

06/24/2002 | Наливайко
Дорогі товаріші (шутю:)), накипіло, як кажуть на душі, дозвольте спіч гепнути (С)не пам'ятаю звідки, за що і сорі.
Дещо про те, як ми (опозиція в усьому її спектрі чи то діяпазоні)можемо розкішно, зі свистом і хвігурами найвищого пілотажу пролетіти на президентских виборах.

Буде рік 2004, місяць відповідний (ліньки дивитися у Закон про вибори презика). Ні, Кучма не піде на третій термін, по-перше, ніхто його не обере ні за яких фальсифікацій, по-друге, нудить від нього на сьогодні майже всіх і перспектива бачити це личко ще одну каденцію не збудить і самих бандюків (сорі, курва мама, еліту), по-третє, Конституція цього не дозволяє і немовби можливість іншого прочитання відповідні статті по-іншому - казка для дефективних діточок.
А від, прости Господи, еліти would-be candidate, як кажуть кляті грінго, Медведчук (Ведмедгек).
І дуже можливо, ІМХО, що буде джокер - наприклад теперішній міністр фінансів, банкір, красень (чим не варіянт "спокійної сили") і розумник, говорун і донеччанин, Ющеві не друг але і не такий демоніфікований ворог як Чук.
І зважить еліта, даруйте за це матюкливе слово, і жбурне таланти Чука на просування Юшка і на знищення Юща, а той, останній, до того часу сам себе періодично нищитиме. Юля подивиться-подивиться, поміркує, напише Юшу кілька відкритих листів і піде з чистим сумлінням кандидувати сама.
І буде не якийсь день місяця нісана (забув на ніц), а остання неділя жовтня місяця 2004, апофігей адмінресурсу і примкнулої до нього братви. І вийде до народу хоч і не у мантії з кривавим підбоєм, але теж колоритний Рябець (без яєць, відкушених братвою в елекційну ніч)і скаже, що порушення, певна штука, були, але незначні і не вплинули. А відтак - рученята вмиті, Юля - 15%, Ющ під 25%. Ну а майже все інше - правовірний заєдун. Реінкарнація Кучми (бо хоч там який хто красень, хоч і говорун-розумник, а у контексті перспектив України більше кількох несуттєвих декоративних відмінностей з "еталоном" хрін відшукаєш).
І буде дуля і буде вона, відтак, з маком.

А до чого це я наваяв? Ну, по-перше нема чого робити, вихідний, на вулиці +78, а тут сьогодні комп, кондішн і файний такий холодний Талер, а завтра дисконект. А по-друге, дуже хочеться по-непарламентському матюкатися, бо на сьогодні стійке враження, що обрали ми до Ради майже єдино заповнювачів комітетських крісел. Котрі вважатимуть місію виконаною самим фактом свого знаходження у Раді.
Блазнювання з комітетами було помилкою - треба було, як пропонувала Юля, слати всіх до дупи і не гендлювати. І таких помилок буде ще більше. У свідомості електорату опозиція - це щось аморфне і незрозуміле, з кількома чіткими але одинокими постатями.
Додайте кучмо-пропаганду і на момент виборів матимемо дуже занехаяну ситуацію.

А Народ (електорат)щоб змінити владу, повинен бачити реальну альтернативу, бути психологічно готовим прийняти цю альтернативу, а не лиш бі нє біло войни. Так, голосуватимуть за харизму, але голосуватимуть ще за чітку позицію, міцну команду, зрозумілі ідеї (ясні, прості для перетравлення)і реальність перетворення всього цього на нову якість буття.
Ми тут говорили-балакали про Народну Раду і Народний уряд. Ну, добре, майданівська публіка, за винятком відомих постатей, персонажі певною мірою віртуальні, а хтось і фолкові:)Але про тіньовий уряд давно казала Юля. Де воно?
Це ІМХО архіважно. І Нар.Рада як творець нормальних законопроектів і об'єднувач, сукупність опозиційних депів + інших наших діячів, що має чутливість до громадянських ініціатив і свіжих бризів з Майдану:), і Уряд - як спільнота обраних Нар.Радою фахівців-однодумців (не обов'язково ветеранів "масових заворушень", трибунів - просто порядних фахівців), що позиціонуються як реальна, вже сьогодні, як буде воля народу, сила взяти стерно, як генератор позитиву, контроверсія до сірих кінахів - для українців і цукерка (конхветка, а хочте, так і цяцька, але вельми функціональна) для звиклої до такого у себе Европи.
Не просто постійний пресинг на владу, але і напрацювання позитиву, та ще й психотерапія для забумбленого кучмівским агітпропом "пересічного".
Тож агов, політики-достойники,хто бачить президентом не спадкоємця-дофіна, а_________________ (потрібне вписати). А також ті, хто хоче працювати на Україну колись в справжньому Українському Уряді. Вставай, хто живий, в кого думка постала, година для праці... Гм, потягло на плагіят, треба затикати фонтана. Хто дочитав - вже просто тому Славний Козарлюга (чи, відповідно, вельмидостойна Українка-Україночка), яко і Герой України. А що, Кучмі можна звання роздавати, а іншим зась?:)

Даруйте за багатослівність, бо моя присутність в сітці щось дуже дозована, а пиво маю смачне.

Будьмо!

P.S. Карфаген має бути зруйн...тьху, наша українська ефемка має бути!

Відповіді

  • 2002.06.24 | Shooter

    Re: Мости, вокзали, телеграфи, банки, пошта -ІІ

    Наливайко писав(ла):
    > А відтак - рученята вмиті, Юля - 15%, Ющ під 25%. Ну а майже все інше - правовірний заєдун.

    Якби було так, як Ви змалювали, то можна би було відкривати всю передвиборну кампанію охолоджувані пляшки горілки. Оскільки Ви ще забули комуняку і "відморожених". 25% для не-комуняки в першому турі -ґарантована перемога на виборах в цілому. Бо наступний не-комуняка, а з того бидла, котре Ви чомусь вперто називаєте елітою, ;):, дав би Бог, щоб через 12% переповз.

    Крім того, все ще надіюсь, що протягом наступних 2,5 року Юля таки позбавиться геть чисто ще все їй притаманних "бабсько-пацянячих" рис, і буде розумнішою, ніж у Вашому проґнозі.

    Крім того, ризикну спроґнозувати, що (умовно) Канів-2 буде успішнішим, ніж його предтеча, і (мінімально) матиме спектр Юля-Ющ-Мороз.

    > P.S. Карфаген має бути зруйн...тьху, наша українська ефемка має бути!

    Базара нєма. :):
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.06.24 | Олександр

      Re: Мости, вокзали, телеграфи, банки, пошта -ІІ

      Shooter писав(ла):

      > Наливайко писав(ла):
      >> А відтак - рученята вмиті, Юля - 15%, Ющ під 25%. Ну а майже все
      >> інше - правовірний заєдун.
      А чому пані Тимошенко зобов'язана відгризати голоси у Ющенка на користь правовірного єдуна ? :)

      >25% для не-комуняки в першому турі -ґарантована перемога на виборах >в цілому. Бо наступний не-комуняка, а з того бидла, котре Ви чомусь >вперто називаєте елітою, ;):, дав би Бог, щоб через 12% переповз.
      Ну, тоді тих 25% у Ющенка вже є. :) А якщо за ці два роки грамотно попрацюємо на Сході, то Юшку чи іншому пацанчику будуть сплетені лапті...

      >Крім того, все ще надіюсь, що протягом наступних 2,5 року Юля таки >позбавиться геть чисто ще все їй притаманних "бабсько-пацянячих" >рис, і буде розумнішою, ніж у Вашому проґнозі.
      Пані Тимошенко має чудове почуття моменту. Думаю, вона зуміє вчасно зорієнтуватися.
    • 2002.06.26 | Наливайко

      Re: Мости, вокзали, телеграфи, банки, пошта -ІІ



      Shooter писав(ла):

      > Якби було так, як Ви змалювали, то можна би було відкривати всю передвиборну кампанію охолоджувані пляшки горілки. Оскільки Ви ще забули комуняку і "відморожених". 25% для не-комуняки в першому турі -ґарантована перемога на виборах в цілому. Бо наступний не-комуняка, а з того бидла, котре Ви чомусь вперто називаєте елітою, ;):, дав би Бог, щоб через 12% переповз.
      >

      Ну не знаю, кого Ви розумієте під "відмороженими", я б це застосовував до того самого бидла про яке Ви кажете, що я його вперто називаю елітою, тьху на неї:)
      Щодо комунистів, думаю, з них зроблять лохів - постачальників голосів для того бидла про яке Ви кажете, що я його....:)
      Але, безперечно, вип'ємо ж за оптимізм!:)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.06.26 | Shooter

        Re: Мости, вокзали, телеграфи, банки, пошта -ІІ

        Наливайко писав(ла):
        >
        >
        > Shooter писав(ла):
        >
        > > Якби було так, як Ви змалювали, то можна би було відкривати всю передвиборну кампанію охолоджувані пляшки горілки. Оскільки Ви ще забули комуняку і "відморожених". 25% для не-комуняки в першому турі -ґарантована перемога на виборах в цілому. Бо наступний не-комуняка, а з того бидла, котре Ви чомусь вперто називаєте елітою, ;):, дав би Бог, щоб через 12% переповз.
        > >
        >
        > Ну не знаю, кого Ви розумієте під "відмороженими", я б це застосовував до того самого бидла про яке Ви кажете, що я його вперто називаю елітою, тьху на неї:)

        Більшість буде з того бидла, про котре я кажу, і котре Ви називаєте етс. :): Проте буде (обов'язково буде! - згадаєте мене) ще дурнувата Наташа і, думаю, інші подібні ексцентрики.

        > Щодо комунистів, думаю, з них зроблять лохів - постачальників голосів для того бидла про яке Ви кажете, що я його....:)

        Та нема як. Комуняці - мус виставлятися (якщо ще й кілька не підуть одночасно). Тому за перший тур я не переживаю.

        > Але, безперечно, вип'ємо ж за оптимізм!:)

        Цілковита згода. Тим більше, що в Юща - 36% на сьогодні (і, надіюсь, що 36,6 :): ).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.06.26 | Breathe

          нема підстав для оптимізму

          Від комуністів буде два кандидата: Грач + Симоненко (по 10% кожен)

          У другому турі буде темна конячка від влади версус Ющенко, і комуністи здадуть голоси владі, щоб не допустити "агента міднародного імперіялізму" і на хвилі дружби з росією

          От так. Схематично троха. Але дуже ймовірно.

          Я не Нострадамус, але як варіант це найкращий шлях для влади.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.06.26 | ilia25

            Не кажучи вже про силовий варіант

            Чи про тотальну фальсифікацію виборів. Вона можлива просто тому, що ніхто не готовий їй опиратись.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.06.26 | Shooter

              Re: Не кажучи вже про силовий варіант

              ilia25 писав(ла):
              > Чи про тотальну фальсифікацію виборів. Вона можлива просто тому, що ніхто не готовий їй опиратись.

              Jakoju za total'noju bula fal'syfikacija holosiv v proporcijni chastyni na ostannix vyborax? Po maksymumu - 2-3 %. I ce pry tomu, shcho na cyx vyborax "Kuchma i band'uky" buly jedyni.
          • 2002.06.26 | Shooter

            Re: нема підстав для оптимізму

            Breathe писав(ла):
            > Від комуністів буде два кандидата: Грач + Симоненко (по 10% кожен)

            Navr'ad chy bude dva. Abo jakshcho bude Hrach, to vin bude ne vid KPU, a komunist-samovysuvanec' (dyv spikeriadu i "okremu pozyciju Hracha"). V c'omu vypadku Hrach vidbere v Siman'enki 1-3 vidsotkiv, kotri ne vplynut' na joho 20 (sebto matyme 17).

            > У другому турі буде темна конячка від влади

            Nema takoji. I ne bude. Bo ne bude "vlada", a budut' "dan'ecki", abr'ezani, dniprovs'ki ta inshi dribnishi. I jakshcho odyn zi zhadanyx pretenduvatyme na vladu, to reshta, za vidsutnist'u variantiv, pidtrymajut' Jushchenka.

            >версус Ющенко, і комуністи здадуть голоси владі, щоб не допустити "агента міднародного імперіялізму" і на хвилі дружби з росією

            Mozhu z Vamy posperechatys'. Na pl'ashku dobroho kon'jaku. Shcho u vypadku, jakshcho ne zneshkod'at' Jushcha (a, vyhl'adaje, shcho zrobyty ce mozhna lyshe joho fizychnoji likvidacijeju), to v druhomu turi budut' Jushch i komun'aka.

            > Я не Нострадамус

            Zate ja - majzhe ;):
  • 2002.06.24 | Andrij

    Re: 25%?

    Наливайко писав(ла):
    > А відтак - рученята вмиті, Юля - 15%, Ющ під 25%. Ну а майже все інше - правовірний заєдун.

    Ви надто оптимістичні, на мою думку. Не матиме Ющенко 25%, якщо все піде як досі. Добре, якщо набере 10-15%. Єдина причина, чому люди голосували за НУ -- Ющенко-прем"єр, людина дії, реальна альтернатива бандюкам. Хто Ющенко зараз? Чим він вирізняється від, скажімо, Порошенка або Костенка?

    "Віктор Ющенко зазначив: ”Первинною має бути політична коаліція, а аналіз відповідність тієї чи іншої персони в уряді, включаючи прем’єр-міністра є вторинним чинником”.

    Читаєш ось такі перли "політичної думки" та ще більш переконуєшся у майбутньому фіаско-2004. Причин тут багато. Найбільша -- це, мабуть, оточення Ющенка.
  • 2002.06.24 | ilia25

    Народна рада, уряд -- це дрібниці. Потрібна об"єднана опозиція.

    Спочатку треба створити об"єднану опозицію, а яку форму обрати для її діяльності -- а хоч би тіньовий уряд -- це вже не так важливо.

    Але проблема якраз в тому, що це об"єднання створити не вдається. І винуваті в цьому ВСІ опозиціїні лідери, в кожного з яких є своє бачення ситуації, але в жодного з яких не вистачає розуму знайти спільний знаменник.

    Точніше побачити той спільний знаменник -- бо чого його шукати, як він вже давно в них перед носом лежить?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.06.25 | Shooter

      Re: Народна рада, уряд -- це дрібниці. Потрібна об"єднана опозиція.

      ilia25 писав(ла):
      > Спочатку треба створити об"єднану опозицію, а яку форму обрати для її діяльності -- а хоч би тіньовий уряд -- це вже не так важливо.
      >
      > Але проблема якраз в тому, що це об"єднання створити не вдається. І винуваті в цьому ВСІ опозиціїні лідери, в кожного з яких є своє бачення ситуації, але в жодного з яких не вистачає розуму знайти спільний знаменник.
      >
      > Точніше побачити той спільний знаменник -- бо чого його шукати, як він вже давно в них перед носом лежить?

      Cпільний знаменник - президент-2004.
    • 2002.06.26 | Наливайко

      ПОТРІБНА об"єднана опозиція.

      Ясен пень, потрібна. Як її зорганізувати? Для цього щонайменш потрібно посадити за одін стіл (в одній залі принаймні) Ющенка, Юлю, Мороза + різноманітних вільних стрільців. А що може бути для цього кращим і дієвійшим ніж Громадянський парламент, Народна Рада, називайте як хочте.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.06.26 | ilia25

        Для цього потрібне бажання лідерів

        Наливайко писав(ла):
        > Ясен пень, потрібна. Як її зорганізувати? Для цього щонайменш потрібно посадити за одін стіл (в одній залі принаймні) Ющенка, Юлю, Мороза + різноманітних вільних стрільців. А що може бути для цього кращим і дієвійшим ніж Громадянський парламент, Народна Рада, називайте як хочте.

        Громадський парламент -- це дуже добрий привід. Але він не може бути причиною, що стимулюватиме бажання сісти за один стіл. Такою причиною може бути лише спільна кінцева мета, щось набагато більш базове, аніж ще один тактичний прийом.

        А от з цим у них і найбільші проблеми. Вони всі щиро бажають добра Україні, але вони всі розуміють під цим доволі різні речі.

        У Тимошенко сильно не вистачає розуміння, що таке демократія, та навіщо вона потрібна -- звідси, власне, її схильність до авторитаризму. Морозу та Ющенку цей недолік притаманий значно менше. Але вони від нього теж не вільні, до того ж в них помітні розбіжності по ідеологічним кордонам, та щодо тактики боротьби з режимом.

        Всі ці протиріччя заважають ним співпрацювати, навпаки, викликають взємну підозру -- тому, що саме вони знаходятся в них на першому плані. І так буде доти, доки вони не знайдуть той спільний знаменник, що переважить всі ці протиріччя.

        На мій погляд, такою спільною метою можуть бути лише політичні реформи, демократизація системи влади -- тому саме, що демократія є ідеологічно нейтральною, як вона є нейтральною щодо окремих політичних сил та особистостей.

        А Громадський парламент -- я не проти, він може бути одним з найкращих інструментів для досягнення такої спільної кінцевої мети. Але я сильно сумніваюсь, що він не може її підмінити.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.06.26 | Наливайко

          Re: Для цього потрібне бажання лідерів

          Скажімо так, я бачу той парламент саме як засіб, а не мету
        • 2002.06.27 | Пані

          Потрібне бажання активної частки народу, а не лідерів

          Ви читали останній сон Свистовича (у статтях)? Так я з ним повністю згодна. "Ніхто не дасть нам ізбавлєнья - ні бог, ні цар, і не герой" (тобто лідер). Всі наші проточні лідери найбільше на що здатні так це довести маси до урни з бюлетнями. Об"єднатися, а то і більше - змінити свідомість тих самих мас, вони можуть тільки під тиском активної та постійно діючої частини виборців (амосовські 5-12%), яка знає, чого хоче, бачить шлях досягнення цього і може пояснити це хоча б отим самим лідерам.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.06.27 | Адвокат ...

            Re: Потрібне бажання активної частки народу, а не лідерів

            Пані писав(ла):
            > Ви читали останній сон Свистовича (у статтях)? Так я з ним повністю згодна. "Ніхто не дасть нам ізбавлєнья - ні бог, ні цар, і не герой" (тобто лідер). Всі наші проточні лідери найбільше на що здатні так це довести маси до урни з бюлетнями. Об"єднатися, а то і більше - змінити свідомість тих самих мас, вони можуть тільки під тиском активної та постійно діючої частини виборців (амосовські 5-12%), яка знає, чого хоче, бачить шлях досягнення цього і може пояснити це хоча б отим самим лідерам.

            Ота частина виборців, про яку Ви написали, за звичай зветь се "партія". :):
            І не дарма Ку-чмо, у свій час, зробив багато, аби в Україні не було потужних партій.
            А не так давно, вже Литвин оголосив хрестовий похід проти громадянського суспільства.
            От лідери й сіли думу думати: а чи варто сприяти тому, щоб якісь 5-12% відсотків ними, з рештою, й керували, чи, може краще, не доводити справу до утворення критичної маси.

            P.S. Я так думаю, що справа тут полягає у екзистенціному переживанні та раціональному розумінні свободи нашими політичними лідерами. Відверто кажучи, я був сподівався, що "не все так погано у нашому домі".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.06.29 | Пані

              Re: Потрібне бажання активної частки народу, а не лідерів

              Адвокат ... писав(ла):
              > Пані писав(ла):
              > > Ви читали останній сон Свистовича (у статтях)? Так я з ним повністю згодна. "Ніхто не дасть нам ізбавлєнья - ні бог, ні цар, і не герой" (тобто лідер). Всі наші проточні лідери найбільше на що здатні так це довести маси до урни з бюлетнями. Об"єднатися, а то і більше - змінити свідомість тих самих мас, вони можуть тільки під тиском активної та постійно діючої частини виборців (амосовські 5-12%), яка знає, чого хоче, бачить шлях досягнення цього і може пояснити це хоча б отим самим лідерам.
              >
              > Ота частина виборців, про яку Ви написали, за звичай зветь се "партія". :):

              Ні не зветься. Вони можуть бути членами різних партій, або не належати до жодної партії.

              Я вела мову просто про активних людей із чітко визрілою громадянською позицією.

              > І не дарма Ку-чмо, у свій час, зробив багато, аби в Україні не було потужних партій.
              > А не так давно, вже Литвин оголосив хрестовий похід проти громадянського суспільства.
              > От лідери й сіли думу думати: а чи варто сприяти тому, щоб якісь 5-12% відсотків ними, з рештою, й керували, чи, може краще, не доводити справу до утворення критичної маси.

              Я сумніваюся, що хтось взагалі про це думав. Вірши про це колись писав Мороз, нічого крім віршей від нього або СПУ на цю тему я не зустрічала.

              > P.S. Я так думаю, що справа тут полягає у екзистенціному переживанні та раціональному розумінні свободи нашими політичними лідерами. Відверто кажучи, я був сподівався, що "не все так погано у нашому домі".

              Contra spem spero.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.06.29 | Адвокат ...

                Re: Потрібне бажання активної частки народу, а не лідерів

                Пані писав(ла):


                > Ні не зветься. Вони можуть бути членами різних партій, або не належати до жодної партії.
                >
                > Я вела мову просто про активних людей із чітко визрілою громадянською позицією.

                Так, я не можу не погодти ся із Вами, що такі люди можуть належати до ріжних партій. Але я не катеґорично не можу погодити ся із тезою, по "активних" та "без партійних" одночасно. Нажаль, умови в Україні нині такі, що не всі "партійні" мають громадянську позицію, не кажучі про тих, хто її активно обстоює.

                ...

                > Contra spem spero.

                Я,-- теж. Хоч це й дещо з галузі рожевого ідеалізму.
    • 2002.06.27 | Адвокат ...

      Та ні, то,-- не дрібниці!

      Катеґорично із Вами не згоден! Форма, у цім випадку,-- має вирішальне значення. Бо, саме завдяки її, публікум і буде зважувати: чи здатна на його думку опозиція таки покращити життя в Україні. Український публікум, як і всі бідні та погано освтчені люди по всьому світові, ласий до розваг та лінощів. Вибори ним сприймають се, синтетично: як суміш ток- шоу та рулетки. Абсолютна більшість публікуму не є взмозі виріжнити Ющенка від, припустимо, Кінаха, Тігіпка, чи Юшка у інший спосіб, окрім за прізвищем. Бо не бачить той політикум, у достопній для його сприйняття формі, тієї ріжниці. А тож,-- і буде обирати за будь якими критеріями, окрім політичних.

      Отже, опозиції треба така форма її буття, що є одночасно формою репрезентації результатів того буття, що урівноважила б страшенну перевагу ку-чмо-ноїдів. Така форма, у якій владі було б не зручно, а опозиції вільно та зручно. Винайдення такої форми, як на мене,-- чудо. А саме його й прагне публікум.


      Перепрошую, але маю наголосити: у нас є опозиційно налаштована частина політикуму, є доволі яскраві її представники, є, навіть, партії, що заявили про свою опозиційність... А опозиції в нас нема... Тож, її не об'єднувати треба, а створювати.

      І справа тут не у мітичному "спільному знаменникові" криє се. Той знаменник був і залишив си: Ку-чмо зветь ся,-- перзидент. "Ку-чмо -- геть!",-- прекрасний знаменник, шляхетна задача, особливо коли, майже, у всих інших питаннях,-- суцільні протирічча. А до того ж,-- відсутність політичного досвіду, помножена на фінансову скруту.
      Смішно, але і переважна більшість публікуму, і опозиційна частина політикуму схожі одне на одне, мов близнюки. А пізнати одне одне -- не поспішають, дуже побоюють си бути ошуканими. Тому, обидва, здебільшого, й крутять хвостом перед владою та виразно й віддано дивлять си їй в очи. Оби двом те,-- гидко. Але іншої для себе поведінки не надумали. Тож і продовжують "кращі традиції кухонної опозиційности совєцької інтеліґенції". В той час, як поточна влада практикує та вдосконалює "кращі традиції совєцької та партійної номенклятури".


      Немає того знаменника, та й під носом він не лежить. В Україні нема. В більшости країн тим знаменником є націоналізм, потяг до збереження своєї не тожности до інших, любов до своєї землі. Наш публікум радий і китайську вивчити за одну ніч, аби на ранок отримати за це кварту горілки, поточна влада звисунутим язиком бігає по сусідах та "пристроює" за хабарі все, що хоч чогсь варте. Опозиційний же політикум не визначив се: бо й за Україну душа болить, й півлітра, або копійчина, хоч і на дурняк добута,-- все ж не є зайвою.

      Отож, щоб дійсно відокремити се в очах публікуму від ку-чмо-ноїдів, опозиційна частина політикуму має звершити декілька див. Одне з них -- стати опозицією. Інше,-- переконати політикум хоч трішечки змінити се до кращого.
  • 2002.06.27 | DevRand

    вважаю що ця тема

    є кандидатом на непоганий підсумковий матеріал (див. початок повідомлення http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1025172500 )
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.06.27 | Адвокат ...

      Підтримую! (-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".