Розповідь про ситуацію на повторних виборах у 18-му окрузі.
07/02/2002 | Михайло Свистович
Розповідь про ситуацію на повторних виборах у 18-му окрузі.
Специфіка округу така, що він дуже розкиданий. В окрузі 5 районів і лише два міста: Могилів-Подільський (24031 виборець) та Шаргород (5514). Є ще селища міського типу: Вапнярка (6879), Вендичани (3213), Тиврів (3465), Томашпіль (4437) і Чернівці (2565). Решта зі 178440 виборців проживають в 211 селах та 18 селищах. Селищами там називаються малесенькі населені пункти від 90 до 200 виборців. Виборчих дільниць 223.
За партійним списком перемогла на Вінниччині “Наша Україна”, однак у 18-му окрузі НУ зайняла друге місце, набравши 32210 голосів (23,49%). Перше зайняли соціалісти з 44524 голосами (23,49%). “Бронзу” здобули комуністи – 16637 голосів (12,13%), на четвертому місці БЮТ – 11350 голосів (8,27%), на п’ятому “Єда” – 7622 (5,56%). На шосте несподівано вийшла КПУ (о) – 3285 голосів (2,39%), лише на сьомому СДПУ (о) – 3151 (2,29%).
В окрузі не користуються підтримкою клони та рекламні проекти: “Жінки за майбутнє” – 1487 голосів (1,08%), Блок “ДемПУ-ДС” – 1364 (0,99%, Блок Вітренко 1289 (0,94%, КОПи – 637 (0,46%), Зелені – 635 голосів (0,46%), “Нова дегенерація” – 572 (0,41%), “Яблуко” – 292 (0,21%), “Єдність” – 278 (0,2%), “Справедливість” – 139 (0,1%), НРУ (за “є”) – 119 голосів (0,08%).
Мажоритарні вибори 31 березня 2002 р. виграла член Соціалістичної партії України Світлана Миколаївна Мельник з 27,5 тис. голосів (20,1 %). Напевно набрала б і більше, але трохи зіпсувала їй результат двійник – Елла Валентинівна Мельник (3,8 тис. – 2,8%). Однак 33-річна соціалістка побула два дні депутатом. Після того як вона відмовилась від пропозиції увійти до “Єди”, суд визнав вибори недійсними. Підставою для цього стали дрібні порушення, які відбувалися по всій Україні: голосування по двоє в кабінках, поза межами кабінок, “мертві душі” у списках виборців. Цікаво, що вибори до місцевих рад визнані дійсними, хоча кожній нормальній людині зрозуміло, що вказані порушення впливали на вибори всіх рівнів.
Світлана Мельник є виконавчим директором агрофірми в селі Липівка Томашпільського району. Агрофірма працює успішно, в селі є водогін і каналізація, дитячий садок (5 гривень за дитину на місяць). Відрізняється Липівка від навколишніх сіл ще й постійною наявністю пального в баках тракторів та комбайнів, виплатою селянам пристойної як на ті місця зарплати (і не лише натурою, але й живими грошима). Тому очолити свої агрофірми запросили Світлану Мельник і мешканці сіл Жолоби та Олександрівка. Останніх вона брати під своє крило поки що не хотіла, побоюючись, що “не потягне”, але люди впросили.
На виборах 31 березня було висунуто 18 кандидатів, з яких 5 зняли свої кандидатури. На повторних виборах висунулись 22 кандидати. Але один зняв свою кандидатуру. Саме цікаво, що зняв кандидатуру голова правління київського ЗАТ “Енерготрансінвест” Євген Сухін, який, витративши, як розповідають, 1 млн. доларів (в кожний двір – мішок селітри, інші “подарунки”), набравши 25454 голоси (18,57%), посів друге місце. Саме Сухін ініціював суд, який визнав вибори недійсними. Але ректор Ірпінської податкової Академії Петро Мельник, проти якого ми на цих виборах так довго і успішно боролись, вирішив балотуватися вдруге. І на нещастя Сухіна вибрав саме 18-й округ. Ну а з допомогою Азарова натиснути на підприємця не важко.
Петро Мельник має реальні шанси на перемогу, оскільки його підтримує влада, Кучма під час візиту до Вінниці попередив, що губернатор позбудеться посади, якщо переможе соціалістка, в облдержадміністрації мають збирати всіх кандидатів, щоб вони знімали кандидатури на користь Петра Мельника.
Найцікавіше, що Мельник корчить на Вінниччині з себе опозиціонера. І коли про це дізналися в Ірпені, а ще й почитали його звернення до мешканців Тиврова та району, то мій телефон просто не замовкав. До того ж до Ірпеня постійно доходять відомості, бо в багатьох є родичі на Вінниччині та й студентів звідти в нас вчиться чимало. Тому народ вирішив: треба їхати: і вже дехто поїхав. Скоро поїду і я.
Мельник вийшов з НДП, іде як позапартійний, хоча був головою Київської обласної організації, членом Політради та Політвиконкому. Я давно дивувався, чому він досі не перейшов в азаровську Партію регіонів, але ось настав момент. Зараз всі двічі народні викладачі та студенти готуються писати заяви до Партії регіонів. Звичайно, це буде після виборів, бо в тому окрузі з такою партійністю нема на що сподіватися. До речі, офіційно він ще рахується головою НДП, на сайті НДП продовжує рахуватися головою обласної організації, там же вказані адреса і телефони Київоблорганізації НДП, К. Маркса, 31, тобто, Академія державної податкової служби України, телефони теж ірпніські.
Мельник дає концерти, сам танцює, співає, стверджує, що він так ревно захищав інтереси простих людей, що влада зненавиділа його і кинула проти нього брудні гроші та адмінресурс, через що він не став депутатом. На питання: “До якої фракції Ви увійдете” відповідає: “До якої ви скажете, до такої увійду”. Відкрив у Вінниці філію Академії, “мельниківці” заходять в кожну хату, записують до блокнотів дітей, обіцяють прийняти їх на бюджетне навчання. Але вступ розпочнеться лише 23 липня, тому він нічим не ризикує. Батьки ще не знають, що на початку навчального року їм буде оголошено особисто Петром Мельником, як це робиться в Ірпені прямо на стадіоні: “Ті, хто поступив на бюджетне відділення повинні зробити благодійні внески”, а такі внески можуть сягати і 2 тис. доларів.
Ще там розповсюджується чутка, що Петро Мельник – батько Світлани. Справа в тому, що Микола Мельник – колишній губернатор Вінничини, його там дуже поважають. Я ходив з ним по Вінниці, так люди підходили, розмовляли дуже шанобливо, хоча він вже не начальник. Навіть з державних установ виходили і віталися, не боячись.
Багато людей ведеться на таку чутку і готові голосувати за Петра Мельника. Чомусь не замислюються, як це батько йде проти дочки, тим більше, що батько вже є депутатом за партійним списком СПУ.
Також Петро Мельник обіцяє всіх забезпечити безкоштовним вугіллям, так як в Ірпені обіцяв збудувати дорогу до Києва, сміттєперерробний завод та київські телефони.
Проти Світлани Мельник висунули повного двійника, Світлану Миколаївну Мельник. Двійник – звичайна безробітна тиха сільська жінка, живе в обшарпаній хаті, на питання: “Чому висунулась?” відповідає: “А може мені теж щастя посміхнеться?”
Зі Світланою Мельник влада веде справжню війну: людей витискають з комісій, розпускає про неї різноманітні чутки, намагається заплутати виборців, друкуючи в газетах списки кандидатів, міняючи обох Світлан місцями.
Тому агітатори Світлани Мельник – соціалістки пояснюють виборцям, що та Світлана Миколаївна Мельник, яку вони всі знають ще з першого туру, є виконавчим директором одного та головою двох сільгосптовариств, а її двійничка – безробітна. А також акцентують увагу на тому, що справжня Світлана Мельник з села Липівки Томашпільського району та член СПУ, а висунута владою її двійничка – з села Серебрія Могилів-Подільського району, безробітна та позапартійна. І їхнє завдання – донести це до людей.
Гадаю, в них це вийде, бо агітатори в Світлани є в кожному селі, вони за кампанію по 7-8 разів зайдуть до кожної хати. В неї немає яскравих плакатів як у Петра Мельника, а лише листівки на дешевому газетному папері (і трохи на білому), які не клеють на стовпах, а вручають людям. Однак агітатори напрочуд добре підготовлені, звичайні сільські доярки і трактористи чудово орієнтуються в політиці, добре знають, хто є хто.
Серйозною перешкодою для Світлани Миколаївни стала погода. Три тижні йшли дощі, тому зараз двісті агітаторів знаходяться на буряках і пробудуть там аж до виборів. Справа в тому, що ні вона, ні її батько не дозволяють собі примушувати селян агітувати за свого директора, тому агітують лише ті, хто має вільний час. Правда, це компенсується великою кількістю агітаторів, які розподілили між собою всі села. Агітаторів народ поважає, запрошує до хат на обід.
Однозначно, що депутатом стане або Світлана Мельник з Липівки, або Петро Мельник з Ірпеня. Не зважаючи на наявність двійника, шанси у Світлани Мельник досить високі. В сільських районах її знають просто всі і дуже поважають. За час свого перебування я не почув жодного слова проти неї від жодної людини. (в містах гірше, наприклад, в Могилеві-Подільському перше місце зайняли комуністи, а по мажоритарці – багаті буратіно). Взагалі люди там надзвичайно толерантні, я не чув жодної лайки між політичними супротивниками: прихильники Мороза поважають Тимошенко і Ющенка, прихильники Ющенка Мороза і Тимошенко і т. д. Комуністи не висунули свого кандидата і також висловились на підтримку Світлани Мельник. Мороз приїде в округ на 4 дні, де проведе 16 зустрічей, на підтримку Світлани Мельник збирається також приїхати Юлія Тимошенко.
В “Нашої України” є свій кандидат, Микола Одайник, голова ТОВ “Яланецьке”. Але з НУ в окрузі виходить курйозна ситуація, тому що на виборах 31 березня від НУ тут ішов виконавчий директор ДП “Поділля-Карпати” Вадим Коваль, який посів 4-е місце і набрав 16298 голосів (11,89%). Тепер НУ висунула Миколу Одайника (це людина Порошенка), колишнього професора КПІ, а зараз директора “Агрофірми”. Але обидва вони само висуванці (з’їзд не проводили заради однієї людини) і позапартійні, тому в бюлетені НУ вказана не буде. Вони обидва ведуть свою кампанію як від НУ, лають один одного, обзивають самозванцями.
Ржавський роздає подарунки, але робить це у вигляді проведення безпрограшних конкурсів. Гуцол водить свою безногу жінку по базарах. Люди крутять пальцями біля скроні, називаючи їх клоунами.
Реальним претендентом на третє місце є директор ТОВ “Лан” Олег Лантух, який і 31 березня посів 3-е місце з 19502 голосами (14,22%). Зараз він привіз з Києва чудотворну ікону і ходить з нею хресним ходом по округу. Бабусі плачуть і готові голосувати.
Непоганий результат показав також Анатолій Савков з СДПУ (о) - 11806 голосів (8,61%), однак тоді він був головою Могилів-Подільської райдержадміністрації, а зараз безробітний, поперли після виборів.
Специфіка округу така, що він дуже розкиданий. В окрузі 5 районів і лише два міста: Могилів-Подільський (24031 виборець) та Шаргород (5514). Є ще селища міського типу: Вапнярка (6879), Вендичани (3213), Тиврів (3465), Томашпіль (4437) і Чернівці (2565). Решта зі 178440 виборців проживають в 211 селах та 18 селищах. Селищами там називаються малесенькі населені пункти від 90 до 200 виборців. Виборчих дільниць 223.
За партійним списком перемогла на Вінниччині “Наша Україна”, однак у 18-му окрузі НУ зайняла друге місце, набравши 32210 голосів (23,49%). Перше зайняли соціалісти з 44524 голосами (23,49%). “Бронзу” здобули комуністи – 16637 голосів (12,13%), на четвертому місці БЮТ – 11350 голосів (8,27%), на п’ятому “Єда” – 7622 (5,56%). На шосте несподівано вийшла КПУ (о) – 3285 голосів (2,39%), лише на сьомому СДПУ (о) – 3151 (2,29%).
В окрузі не користуються підтримкою клони та рекламні проекти: “Жінки за майбутнє” – 1487 голосів (1,08%), Блок “ДемПУ-ДС” – 1364 (0,99%, Блок Вітренко 1289 (0,94%, КОПи – 637 (0,46%), Зелені – 635 голосів (0,46%), “Нова дегенерація” – 572 (0,41%), “Яблуко” – 292 (0,21%), “Єдність” – 278 (0,2%), “Справедливість” – 139 (0,1%), НРУ (за “є”) – 119 голосів (0,08%).
Мажоритарні вибори 31 березня 2002 р. виграла член Соціалістичної партії України Світлана Миколаївна Мельник з 27,5 тис. голосів (20,1 %). Напевно набрала б і більше, але трохи зіпсувала їй результат двійник – Елла Валентинівна Мельник (3,8 тис. – 2,8%). Однак 33-річна соціалістка побула два дні депутатом. Після того як вона відмовилась від пропозиції увійти до “Єди”, суд визнав вибори недійсними. Підставою для цього стали дрібні порушення, які відбувалися по всій Україні: голосування по двоє в кабінках, поза межами кабінок, “мертві душі” у списках виборців. Цікаво, що вибори до місцевих рад визнані дійсними, хоча кожній нормальній людині зрозуміло, що вказані порушення впливали на вибори всіх рівнів.
Світлана Мельник є виконавчим директором агрофірми в селі Липівка Томашпільського району. Агрофірма працює успішно, в селі є водогін і каналізація, дитячий садок (5 гривень за дитину на місяць). Відрізняється Липівка від навколишніх сіл ще й постійною наявністю пального в баках тракторів та комбайнів, виплатою селянам пристойної як на ті місця зарплати (і не лише натурою, але й живими грошима). Тому очолити свої агрофірми запросили Світлану Мельник і мешканці сіл Жолоби та Олександрівка. Останніх вона брати під своє крило поки що не хотіла, побоюючись, що “не потягне”, але люди впросили.
На виборах 31 березня було висунуто 18 кандидатів, з яких 5 зняли свої кандидатури. На повторних виборах висунулись 22 кандидати. Але один зняв свою кандидатуру. Саме цікаво, що зняв кандидатуру голова правління київського ЗАТ “Енерготрансінвест” Євген Сухін, який, витративши, як розповідають, 1 млн. доларів (в кожний двір – мішок селітри, інші “подарунки”), набравши 25454 голоси (18,57%), посів друге місце. Саме Сухін ініціював суд, який визнав вибори недійсними. Але ректор Ірпінської податкової Академії Петро Мельник, проти якого ми на цих виборах так довго і успішно боролись, вирішив балотуватися вдруге. І на нещастя Сухіна вибрав саме 18-й округ. Ну а з допомогою Азарова натиснути на підприємця не важко.
Петро Мельник має реальні шанси на перемогу, оскільки його підтримує влада, Кучма під час візиту до Вінниці попередив, що губернатор позбудеться посади, якщо переможе соціалістка, в облдержадміністрації мають збирати всіх кандидатів, щоб вони знімали кандидатури на користь Петра Мельника.
Найцікавіше, що Мельник корчить на Вінниччині з себе опозиціонера. І коли про це дізналися в Ірпені, а ще й почитали його звернення до мешканців Тиврова та району, то мій телефон просто не замовкав. До того ж до Ірпеня постійно доходять відомості, бо в багатьох є родичі на Вінниччині та й студентів звідти в нас вчиться чимало. Тому народ вирішив: треба їхати: і вже дехто поїхав. Скоро поїду і я.
Мельник вийшов з НДП, іде як позапартійний, хоча був головою Київської обласної організації, членом Політради та Політвиконкому. Я давно дивувався, чому він досі не перейшов в азаровську Партію регіонів, але ось настав момент. Зараз всі двічі народні викладачі та студенти готуються писати заяви до Партії регіонів. Звичайно, це буде після виборів, бо в тому окрузі з такою партійністю нема на що сподіватися. До речі, офіційно він ще рахується головою НДП, на сайті НДП продовжує рахуватися головою обласної організації, там же вказані адреса і телефони Київоблорганізації НДП, К. Маркса, 31, тобто, Академія державної податкової служби України, телефони теж ірпніські.
Мельник дає концерти, сам танцює, співає, стверджує, що він так ревно захищав інтереси простих людей, що влада зненавиділа його і кинула проти нього брудні гроші та адмінресурс, через що він не став депутатом. На питання: “До якої фракції Ви увійдете” відповідає: “До якої ви скажете, до такої увійду”. Відкрив у Вінниці філію Академії, “мельниківці” заходять в кожну хату, записують до блокнотів дітей, обіцяють прийняти їх на бюджетне навчання. Але вступ розпочнеться лише 23 липня, тому він нічим не ризикує. Батьки ще не знають, що на початку навчального року їм буде оголошено особисто Петром Мельником, як це робиться в Ірпені прямо на стадіоні: “Ті, хто поступив на бюджетне відділення повинні зробити благодійні внески”, а такі внески можуть сягати і 2 тис. доларів.
Ще там розповсюджується чутка, що Петро Мельник – батько Світлани. Справа в тому, що Микола Мельник – колишній губернатор Вінничини, його там дуже поважають. Я ходив з ним по Вінниці, так люди підходили, розмовляли дуже шанобливо, хоча він вже не начальник. Навіть з державних установ виходили і віталися, не боячись.
Багато людей ведеться на таку чутку і готові голосувати за Петра Мельника. Чомусь не замислюються, як це батько йде проти дочки, тим більше, що батько вже є депутатом за партійним списком СПУ.
Також Петро Мельник обіцяє всіх забезпечити безкоштовним вугіллям, так як в Ірпені обіцяв збудувати дорогу до Києва, сміттєперерробний завод та київські телефони.
Проти Світлани Мельник висунули повного двійника, Світлану Миколаївну Мельник. Двійник – звичайна безробітна тиха сільська жінка, живе в обшарпаній хаті, на питання: “Чому висунулась?” відповідає: “А може мені теж щастя посміхнеться?”
Зі Світланою Мельник влада веде справжню війну: людей витискають з комісій, розпускає про неї різноманітні чутки, намагається заплутати виборців, друкуючи в газетах списки кандидатів, міняючи обох Світлан місцями.
Тому агітатори Світлани Мельник – соціалістки пояснюють виборцям, що та Світлана Миколаївна Мельник, яку вони всі знають ще з першого туру, є виконавчим директором одного та головою двох сільгосптовариств, а її двійничка – безробітна. А також акцентують увагу на тому, що справжня Світлана Мельник з села Липівки Томашпільського району та член СПУ, а висунута владою її двійничка – з села Серебрія Могилів-Подільського району, безробітна та позапартійна. І їхнє завдання – донести це до людей.
Гадаю, в них це вийде, бо агітатори в Світлани є в кожному селі, вони за кампанію по 7-8 разів зайдуть до кожної хати. В неї немає яскравих плакатів як у Петра Мельника, а лише листівки на дешевому газетному папері (і трохи на білому), які не клеють на стовпах, а вручають людям. Однак агітатори напрочуд добре підготовлені, звичайні сільські доярки і трактористи чудово орієнтуються в політиці, добре знають, хто є хто.
Серйозною перешкодою для Світлани Миколаївни стала погода. Три тижні йшли дощі, тому зараз двісті агітаторів знаходяться на буряках і пробудуть там аж до виборів. Справа в тому, що ні вона, ні її батько не дозволяють собі примушувати селян агітувати за свого директора, тому агітують лише ті, хто має вільний час. Правда, це компенсується великою кількістю агітаторів, які розподілили між собою всі села. Агітаторів народ поважає, запрошує до хат на обід.
Однозначно, що депутатом стане або Світлана Мельник з Липівки, або Петро Мельник з Ірпеня. Не зважаючи на наявність двійника, шанси у Світлани Мельник досить високі. В сільських районах її знають просто всі і дуже поважають. За час свого перебування я не почув жодного слова проти неї від жодної людини. (в містах гірше, наприклад, в Могилеві-Подільському перше місце зайняли комуністи, а по мажоритарці – багаті буратіно). Взагалі люди там надзвичайно толерантні, я не чув жодної лайки між політичними супротивниками: прихильники Мороза поважають Тимошенко і Ющенка, прихильники Ющенка Мороза і Тимошенко і т. д. Комуністи не висунули свого кандидата і також висловились на підтримку Світлани Мельник. Мороз приїде в округ на 4 дні, де проведе 16 зустрічей, на підтримку Світлани Мельник збирається також приїхати Юлія Тимошенко.
В “Нашої України” є свій кандидат, Микола Одайник, голова ТОВ “Яланецьке”. Але з НУ в окрузі виходить курйозна ситуація, тому що на виборах 31 березня від НУ тут ішов виконавчий директор ДП “Поділля-Карпати” Вадим Коваль, який посів 4-е місце і набрав 16298 голосів (11,89%). Тепер НУ висунула Миколу Одайника (це людина Порошенка), колишнього професора КПІ, а зараз директора “Агрофірми”. Але обидва вони само висуванці (з’їзд не проводили заради однієї людини) і позапартійні, тому в бюлетені НУ вказана не буде. Вони обидва ведуть свою кампанію як від НУ, лають один одного, обзивають самозванцями.
Ржавський роздає подарунки, але робить це у вигляді проведення безпрограшних конкурсів. Гуцол водить свою безногу жінку по базарах. Люди крутять пальцями біля скроні, називаючи їх клоунами.
Реальним претендентом на третє місце є директор ТОВ “Лан” Олег Лантух, який і 31 березня посів 3-е місце з 19502 голосами (14,22%). Зараз він привіз з Києва чудотворну ікону і ходить з нею хресним ходом по округу. Бабусі плачуть і готові голосувати.
Непоганий результат показав також Анатолій Савков з СДПУ (о) - 11806 голосів (8,61%), однак тоді він був головою Могилів-Подільської райдержадміністрації, а зараз безробітний, поперли після виборів.
Відповіді
2002.07.02 | Бєлочка
Ще про Азарова, Лантуха та округ 18.
Азаров зробив поступку кандидату в депутатиГолова Державної податкової адміністрації України Микола Азаров зупинив перевірки кількох компаній у Вінницькій області за скаргою кандидата в депутати Верховної Ради на повторних виборах в окрузі №18 Вінницької області Олега Лантуха, передають “Українські Новини”.
Кореспондент.net
Липень 02, 18:51
Прес-служба ДПАУ повідомила, що Лантух звернувся до Азарова через перевірку компаній, до яких він має стосунок і заявив, що вважає перевірки пов'язаними з його передвиборчою кампанією на перевиборах до Верховної Ради в окрузі.
Микола Азаров відкинув зв'язок між перевірками компаній і виборчою компанією кандидата і повідомив, що перевірки будуть продовжені після закінчення повторних виборів до парламенту.
--------------------------------------------------------------------------------
Нагадаємо, що, крім округу №18, повторні вибори призначені також в округах №35 Дніпропетровської області і №201 Черкаської області. Перевибори в 3 округах відбудуться 14 липня.
На парламентських виборах 31 березня в окрузі №18 перемогла висунута Соцпартією Світлана Мельник, але 25 квітня Центрвиборчком визнав вибори недійсними через порушення.
Виборча комісія округу №18 зареєструвала для участі в повторних парламентських виборах члена СПУ Світлану Мельник, лідера блоку партій "Райдуга" Михайла Гуцола, екс-лідера партії УНА-УНСО Едуарда Коваленка, а також Володимира Горбатюка, Олега Лантуха, Олександра Прєсного, Олександра Верьовкіна, Миколу Сталіна і Мирослава Мусія.
Зареєстровані також лідер партії "Єдина Родина" Олександр Ржавський, представник блоку партій "За Єдину Україну!" Петро Мельник, представник СДПУ(о) Анатолій Савков, безробітна Світлана Мельник, Вадим Коваль, а також Тетяна Антонець, Віталій Ковальчук, Микола Одайник, Валерій Коломойцев-Рибалка, Сергій Бабій.
http://www.korespondent.net/main.php?arid=21358
2002.07.02 | Михайло Свистович
Re: Світлану Мельник теж перевіряють.
Але тут Азарову облом, бо нещодавно її вже перевіряли, а двічі на рік за законом цього роюити не можна. Тож зараз проводять не комплексну перевірку, а всілякі дрібні - касову дисципліну, нарахування внесків до пенсійного фонду тощо.2002.07.02 | НеДохтор
Re: Такі соціалісти Україні потрібні
Михайло Свистович писав:> Світлана Мельник є виконавчим директором агрофірми в селі Липівка Томашпільського району. Агрофірма працює успішно, в селі є водогін і каналізація, дитячий садок (5 гривень за дитину на місяць). Відрізняється Липівка від навколишніх сіл ще й постійною наявністю пального в баках тракторів та комбайнів, виплатою селянам пристойної як на ті місця зарплати (і не лише натурою, але й живими грошима). Тому очолити свої агрофірми запросили Світлану Мельник і мешканці сіл Жолоби та Олександрівка. Останніх вона брати під своє крило поки що не хотіла, побоюючись, що “не потягне”, але люди впросили.
2002.07.03 | привід архіву
а це що таке?
фрази свистовича і цілі абзацинове змагання між форумами української правди та майдану?
http://www.pravda.com.ua/forum/read.php?f=1&i=102127&t=102127
Автор: Андрій Скрипаль
Дата: 02 Лип 2002 22:58
Аналіз ситуації на повторних виборах: 18-й округ.
Є ЛИШЕ ОДИН ВАРІАНТ: МЕЛЬНИК АБО МЕЛЬНИК. ІНШИМИ СЛОВАМИ: АБО ВОНА АБО ЄДА.
2002.07.03 | Skapirus
Re: а це що таке? - Плагіат на УП!
Стаття Свистовича розміщена на нашому сайті 02 Липня 2002 в 19:09, а її переспів (автор - Андрій Скрипаль) на форумі УП - лише 02 Липня 2002 в 22:58. Висновки робіть самі.2002.07.03 | Михайло Свистович
Re: а ти вже приїхав з Кіровоградщини?
Напиши Олегу на history@maidan.org.ua, він саме питався за тебе, ти мав йому підписи віддати, здається.2002.07.03 | Михайло Свистович
Re: я б сказав художній переспів :)))
привід архіву писав(ла):> фрази свистовича і цілі абзаци
> нове змагання між форумами української правди та майдану?
А що між нами хіба відбувається змагання? Я не часто ходжу на інші форуми, але мені здається, що наш форум найкращий і мабуть єдиний більш-менш нормальний, ну ще форум на сайті Ющенка непоганий. На форумі ж УП суцільна лайка і такі статті як про Піскуна є хіба що винятками. Не хочу цим образити УП, бо вони ж не відповідають за свій форум, форум - це вільна дискусія, хто хоче - той пише.
>
> http://www.pravda.com.ua/forum/read.php?f=1&i=102127&t=102127
>
> Автор: Андрій Скрипаль
> Дата: 02 Лип 2002 22:58
>
> Аналіз ситуації на повторних виборах: 18-й округ.
>
> Є ЛИШЕ ОДИН ВАРІАНТ: МЕЛЬНИК АБО МЕЛЬНИК. ІНШИМИ СЛОВАМИ: АБО ВОНА АБО ЄДА.
Ну що ж, я втішений. Серйозно Хлопця мабуть послали з інспекційним чи редакційним завданням, так він, щоб не витрачати великих зусиль, взяв так би мовити за основу, додавши своїх думок. Якщо піде на користь - слава Богу. В будь-якому випадку в нас же копілефт, хто хоче, той нашими наробками і користується. На здоров"я