МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Оффтопік - Фондові ринки

07/16/2002 | Костя
Може, кому цікаво було б прослідити фондові ринки. Вчора Доу впав на 425 (що дуже багато для кількох годин!) пунктів десь о 1-й дня, а потім поліз вверх.

Сьогодні (3-а ранку за східним часом), фьючерси DJ i S&P500 торгіються -0.6%. Якщо сьогодні все буде стабільно, то так і буде, а якщо буде реація як вчора, то може бути дуже цікаво.

Я прогнозую 8,425 для DJ в кінці сьогоднішнього дня. Хто ще? :)

Відповіді

  • 2002.07.16 | Breathe

    Ги...

    тута є знаний фахівець з фондового ринку - АВ :)))

    а взагалі інтрадей трейдінг хороша штука для поповнення запасів адреналіну :)))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.07.16 | Kostya

      Re: Ги...

      > а взагалі інтрадей трейдінг хороша штука для поповнення запасів адреналіну :)))

      *** Не кажіть, ну його нафіг! ааа!
  • 2002.07.16 | Augusto

    Вчора євро вперше перегнало долар.

    Ринок впав як тона цегли, сподіваюся тимчасово.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.07.16 | Kostya

      Як на мене, то нам класніше успіх євро. (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.07.17 | Augusto

        Непотрібні (шкідливі) успіхи.

        Багато ТНфірм з Європи інвестує гроші в США, тепер з падінням долару та зростом евро, прибуток знижується. Економіка Європи багато експортує долар є зазвичай одиницею для розрахунків, знов зниження.
        В ТНфірми вкладають гроші пенсійні фонди, тому з падінням курсу долара і падінням курсу акцій на біржі обсяг фінансів пенсійних фондів скорочується і падає за межу, офіційно записану в законі (пенсійний фонд не може бути без капіталу менше **** €, це не Україна), це призводить до зросту відрахувань з плати працівника (дірку треба закривати).
        Люди, що купують під гіпотеку (ам. моргадж, здається) дім, мають шанс укласти угоду з банком, в якого закладений дім, угоду, про те, що гроші, які вони повертають банку, вкладалися в акції (зазвичай "високоприбуткові" тих же великих ТНфірм), щоби на відсоток прибутку ще скоротити суму борга (швидше розрахуватися), с падінням курсу така оборудка призводить до того, що борг стрибком зростає і банк може попросити виплатити "заборгованість" з гіпотеки, нема грошей - дім продається, а бувший власник залишається ще і винний решту різніці між сумою гіпотеки та ціною при продажу(з врахуванням виплачених грошей), ціни на дома теж падають байдевей.
        І так далі.

        П.М. Вітайте нового "червоного"! Алан Грінспен каже що треба рішуче розрахуватися з атмосферою агресивної захланості, яка вбиває ам. економіку! А важко декому позбутися чорно-білого мислення про те, що ринок це very гуд, навіть якщо там торгують зідраною шкірою?:):
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.17 | Shooter

          Re: Непотрібні (шкідливі) успіхи.

          Augusto писав(ла):
          > Багато ТНфірм з Європи інвестує гроші в США, тепер з падінням долару та зростом евро, прибуток знижується. Економіка Європи багато експортує долар є зазвичай одиницею для розрахунків, знов зниження.
          > В ТНфірми вкладають гроші пенсійні фонди, тому з падінням курсу долара і падінням курсу акцій на біржі обсяг фінансів пенсійних фондів скорочується і падає за межу, офіційно записану в законі (пенсійний фонд не може бути без капіталу менше **** €, це не Україна), це призводить до зросту відрахувань з плати працівника (дірку треба закривати).

          Zhoda.

          > ціни на дома теж падають байдевей.
          Zalezhyt' vid stavky central'noho banku. S'ohodni hroshi (mortgage) deshevi - luady kuplajut' xaty, shcho shaleni - za odyn rik, skazhimo, v Brytaniji ciny na xaty zrosly na 20%.

          Natomist', koly naprykinci 80-x seredn'a stavka kredytu v banku bula na rivni 15% APR, ciny na neruxpmist' buly vpaly.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.07.17 | Augusto

            Цікава пропозиція між іншим!

            Shooter писав(ла):

            > > ціни на дома теж падають байдевей.
            > Zalezhyt' vid stavky central'noho banku. S'ohodni hroshi (mortgage) deshevi - luady kuplajut' xaty, shcho shaleni - za odyn rik, skazhimo, v Brytaniji ciny na xaty zrosly na 20%.

            Дома, які впали в ціні сьогодня в Нідерландах машиною часу (вантажною версією великого калібра, звичайно) перевозити в Великобританію в той час коли ціни там сприятливі та продавати! Якщо ціни в Великобританії ростуть сьогодня, перевозити великим гелікоптером! Як я сам не допер?! Побіг подавати пропозицію королеві, вона вже знайде хто це може зробити!

            П.М. Шутере, Ви не помічали відсоток економічного зросту Грейт Бріттн на фоні економічного спаду континентальної Юроп?:):

            П.П.М. Зверніть увагу на назву грошей Великої Британії! Ви і не повірите, мабуть!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.07.17 | Shooter

              Re: Цікава пропозиція між іншим!

              Augusto писав(ла):
              > Shooter писав(ла):
              >
              > > > ціни на дома теж падають байдевей.
              > > Zalezhyt' vid stavky central'noho banku. S'ohodni hroshi (mortgage) deshevi - luady kuplajut' xaty, shcho shaleni - za odyn rik, skazhimo, v Brytaniji ciny na xaty zrosly na 20%.
              >
              > Дома, які впали в ціні сьогодня в Нідерландах машиною часу (вантажною версією великого калібра, звичайно) перевозити в Великобританію в той час коли ціни там сприятливі та продавати! Якщо ціни в Великобританії ростуть сьогодня, перевозити великим гелікоптером! Як я сам не допер?! Побіг подавати пропозицію королеві, вона вже знайде хто це може зробити!
              >
              > П.М. Шутере, Ви не помічали відсоток економічного зросту Грейт Бріттн на фоні економічного спаду континентальної Юроп?:):

              N'e-a.

              > П.П.М. Зверніть увагу на назву грошей Великої Британії! Ви і не повірите, мабуть!

              Funt vzhe rochkiv des'at' jak kolyvajet's'a "v nohu z jevro" (ECU). Os' ostannim chasom til'ky jevro deshcho polizlo vverx. Shcho mene osobysto tishyt' z chysto shkurnyc'kyx prychyn. :):
  • 2002.07.16 | Shooter

    За минулий тиждень

    ...сукупна вартість акцій, котованих в Льондоні, впала на 80 млрд хвунтєй.

    Кіко то річних бюджетів України?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.07.16 | Shooter

      А взагалі-то...

      ...так їм і тре, капіталістам клятим, - нєфіг дурити! (Азарова на них немає...:): ).

      Взагалі-то, передбачаю, що класична "їхня" система бухобліку зазнаватиме виразних змін. "Вірус постсоціалізму" вимагає активного лікування.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.07.16 | Костя

        У мене нова "теорія" про укр. фондові ринки

        От, дивіться, у нас "немає" "розвинутого" фондового ринку. А це значить, що бізнес має іти до банків за фондами! Це ж яка благодать для інвестора! Замість невизначеного дивіденда, інвестор може вимагати фіксований процент.

        Волатильність акцій вражаюча, навіть за день, як вірно підмітив Бріс про адреналін. У порівнянні з ам. акціями, українські банки не дуже і ризиковані. Звичайно, не можна закоротити банк. вклади. Але ризик все рівно обмежується сумою інвестицій, як і на ринку акцій.

        Загалом, плюси укр. "нерозвинутого" фондового ринку:
        1) фіксована прибутковість,
        2) нульова волатильність і більша стабільність (у порівнянні з пенні стокс),
        3) ризик обмежений сумою інвестиції.

        Мінуси:
        1) неможливість торгувати інвестиціями,
        2) неможливість закоротити,
        2) відсутніст права голосу на зборах акціонерів.

        "Для деморатії" і довгострокових інвестицій краще розвинені ринки акцій, але і за їх відсутності можна непогано заробити через укр. банки.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.17 | Breathe

          Re: У мене нова "теорія" про укр. фондові ринки

          Костя писав(ла):
          > От, дивіться, у нас "немає" "розвинутого" фондового ринку. А це значить, що бізнес має іти до банків за фондами! Це ж яка благодать для інвестора! Замість невизначеного дивіденда, інвестор може вимагати фіксований процент.

          у нас взагалі немяє ніякого фондового ринку :))) по більшости колишніх блу чіпс вже консолідовані великі пакети, і фрі флоат просто смішний. купа інших секонд-тіер стоків активізуються коли хтось починає скуповувати великі блоки... це так ліричний відступ :)))

          бізнес дійсно іде до банків, або до прайват еквіті інвесторів. але радости від того мало, бо прайват еквіті в західному розумінні мало, а в українському - це все слабо розвинено

          неможна сказати що банки дуже від того радіють, бо хороші обєкти для кредитів можна по пальцям перерахувати, і загалом поганих боргів дуже багато

          навіть якщо для банків нема конкуренції з боку еквіті маркетс то зиску від того для приватнеого інвесттора небагато - 10% в баксах це максимум що можна отримати в хорошому укр. банку, при цьому акцептуючи купу ризиків такіх як 1) загроза коллапсу а-ля 98рік 2)непрозорість банку і його внутрішні бізнес-ризики 3) політичні ризики для того ж таки банку. Загалом, якщо б була можливіть купувати стоки при ліквідному ринку, їхній perceived ризик втрати інвкестициї міг би не сильно відрізнятися від депозитів (хоча з моєї власної точки зору, і досить теоретично) - якщо з ко компанією буде щось погано, то може ьути takeover, ризик втрат від фінасової кризи може бути менший
          >
          > Волатильність акцій вражаюча, навіть за день, як вірно підмітив Бріс про адреналін. У порівнянні з ам. акціями, українські банки не дуже і ризиковані. Звичайно, не можна закоротити банк. вклади. Але ризик все рівно обмежується сумою інвестицій, як і на ринку акцій.

          укр. банки дуже ризиковані - з першої двадцятки навскидку десь 2/3 кишенькові банки, з політичними інтересами. власне банкінг бизнес як окремий бізнес є у кількох банків....

          > Загалом, плюси укр. "нерозвинутого" фондового ринку:
          > 1) фіксована прибутковість,
          > 2) нульова волатильність і більша стабільність (у порівнянні з пенні стокс),
          ну хіба що в такому порівнянні :))

          > 3) ризик обмежений сумою інвестиції.

          :))))

          >
          > Мінуси:
          > 1) неможливість торгувати інвестиціями,
          > 2) неможливість закоротити,

          а хотілося би ??? :))))

          > 2) відсутніст права голосу на зборах акціонерів.
          >
          > "Для деморатії" і довгострокових інвестицій краще розвинені ринки акцій, але і за їх відсутності можна непогано заробити через укр. банки.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.07.17 | Breathe

            Re: У мене нова "теорія" про укр. фондові ринки

            Serhiy Hrysch писав(ла):
            > Breathe писав(ла):
            > > у нас взагалі немяє ніякого фондового ринку :))) по більшости колишніх блу чіпс вже консолідовані великі пакети, і фрі флоат просто смішний. купа інших секонд-тіер стоків активізуються коли хтось починає скуповувати великі блоки... це так ліричний відступ :)))
            >
            > *** Ну то вже проблема власників великих пакетів. Ну і нехай їх тримають.

            тільки ліквідности від того не прибуде
            >
            >
            > > бізнес дійсно іде до банків, або до прайват еквіті інвесторів. але радости від того мало, бо прайват еквіті в західному розумінні мало, а в українському - це все слабо розвинено
            >
            > *** На мою думку є досить приват еквіті інвесторів. Вчора подивився сайт Агрі Україна, так так з десяток інвесторів шукають куди вкласти по 5-10 млн. На веб сайті!!! :)
            >
            >
            > > неможна сказати що банки дуже від того радіють, бо хороші обєкти для кредитів можна по пальцям перерахувати, і загалом поганих боргів дуже багато
            >
            > *** Це так, але я з позиції інвестора кажу. Дивився звіти кількох банків. Той київський іпотечний банк що кредитує жилове будівництво - ж..а, Аваль теж непевний. А от Кредитінвестбанк - цяця! До речі, суркісівський Укр кредитний банк виглядає непогано.

            а що таке Кредитінвстбанк? знаю тільки Кпредитпромбанк....
            >
            > > навіть якщо для банків нема конкуренції з боку еквіті маркетс то зиску від того для приватнеого інвесттора небагато - 10% в баксах це максимум що можна отримати в хорошому укр. банку, при цьому акцептуючи купу ризиків такіх як 1) загроза коллапсу а-ля 98рік 2)непрозорість банку і його внутрішні бізнес-ризики 3) політичні ризики для того ж таки банку. Загалом, якщо б була можливіть купувати стоки при ліквідному ринку, їхній perceived ризик втрати інвкестициї міг би не сильно відрізнятися від депозитів (хоча з моєї власної точки зору, і досить теоретично) - якщо з ко компанією буде щось погано, то може ьути takeover, ризик втрат від фінасової кризи може бути менший
            >
            > *** Так на акціях же (і облігаціях) їлди не фіксовані. А у банках фіксовані. І волатіліті немає. Можна ж розсувати кошти по кільком банкам, і зробити такий самий портфель як і з акціями. До того ж, ніякої торгової комісії.

            Волатіліті немає:) але якщо в лонг терм то кілька банків з вашого портфелю навернеться і матимете варіабельний їлд а не фіксований :))
            >
            >
            > > укр. банки дуже ризиковані - з першої двадцятки навскидку десь 2/3 кишенькові банки, з політичними інтересами. власне банкінг бизнес як окремий бізнес є у кількох банків....
            >
            > *** Ну кишенькові так і що для інвестора. Навіть краще. Їм більше капітал потрібен, от нехай більші відсотки і платять (ака суркісівський банк).

            при політ. катаклізмах цей банк може піти на той світ, так шо як у анекдоті "відсотки є, але радости від них ніякої"
            див. історію Градо, Славянський, Біг-Енергія (в процессі)
            >
            > > > 3) ризик обмежений сумою інвестиції.
            > > :))))
            >
            > *** А як акції закоротите, то необмежений ризик, правда ж.
            обмежений рахунком на марджіні у брокера, який можна вважати інвестицією, але то все з якого боку дивитися
            >
            >
            > > > 2) неможливість закоротити,
            > > а хотілося би ??? :))))
            >
            > *** А шо ж. Якби я міг портфель зробити з 10-15 акцій штук по 500 у кожному пакеті, то коротив би... А так купив був трошки Ворлдкома (не жартую). Мій бет, що він через рік буде 1 долар за акцію, :)
          • 2002.07.17 | Kostya Poroh

            Re: У мене нова "теорія" про укр. фондові ринки

            Breathe писав(ла):
            > у нас взагалі немяє ніякого фондового ринку :))) по більшости колишніх блу чіпс вже консолідовані великі пакети, і фрі флоат просто смішний. купа інших секонд-тіер стоків активізуються коли хтось починає скуповувати великі блоки... це так ліричний відступ :)))

            *** Ну то вже проблема власників великих пакетів. Ну і нехай їх тримають.


            > бізнес дійсно іде до банків, або до прайват еквіті інвесторів. але радости від того мало, бо прайват еквіті в західному розумінні мало, а в українському - це все слабо розвинено

            *** На мою думку є досить приват еквіті інвесторів. Вчора подивився сайт Агрі Україна, так так з десяток інвесторів шукають куди вкласти по 5-10 млн. На веб сайті!!! :)


            > неможна сказати що банки дуже від того радіють, бо хороші обєкти для кредитів можна по пальцям перерахувати, і загалом поганих боргів дуже багато

            *** Це так, але я з позиції інвестора кажу. Дивився звіти кількох банків. Той київський іпотечний банк що кредитує жилове будівництво - ж..а, Аваль теж непевний. А от Кредитінвестбанк - цяця! До речі, суркісівський Укр кредитний банк виглядає непогано.


            > навіть якщо для банків нема конкуренції з боку еквіті маркетс то зиску від того для приватнеого інвесттора небагато - 10% в баксах це максимум що можна отримати в хорошому укр. банку, при цьому акцептуючи купу ризиків такіх як 1) загроза коллапсу а-ля 98рік 2)непрозорість банку і його внутрішні бізнес-ризики 3) політичні ризики для того ж таки банку. Загалом, якщо б була можливіть купувати стоки при ліквідному ринку, їхній perceived ризик втрати інвкестициї міг би не сильно відрізнятися від депозитів (хоча з моєї власної точки зору, і досить теоретично) - якщо з ко компанією буде щось погано, то може ьути takeover, ризик втрат від фінасової кризи може бути менший

            *** Так на акціях же (і облігаціях) їлди не фіксовані. А у банках фіксовані. І волатіліті немає. Можна ж розсувати кошти по кільком банкам, і зробити такий самий портфель як і з акціями. До того ж, ніякої торгової комісії.


            > укр. банки дуже ризиковані - з першої двадцятки навскидку десь 2/3 кишенькові банки, з політичними інтересами. власне банкінг бизнес як окремий бізнес є у кількох банків....

            *** Ну кишенькові так і що для інвестора. Навіть краще. Їм більше капітал потрібен, от нехай більші відсотки і платять (ака суркісівський банк).


            > > 3) ризик обмежений сумою інвестиції.
            > :))))

            *** А як акції закоротите, то необмежений ризик, правда ж.


            > > 2) неможливість закоротити,
            > а хотілося би ??? :))))

            *** А шо ж. Якби я міг портфель зробити з 10-15 акцій штук по 500 у кожному пакеті, то коротив би... А так купив був трошки Ворлдкома (не жартую). Мій бет, що він через рік буде 1 долар за акцію, :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.07.17 | Shooter

              Nu j bazary pishly :)

              Chista pac'anachi :)

              > бізнес дійсно іде до банків, або до прайват еквіті інвесторів. але радости від того мало, бо прайват еквіті в західному розумінні мало, а в українському - це все слабо розвинено

              *** На мою думку є досить приват еквіті інвесторів. Вчора подивився сайт Агрі Україна, так так з десяток інвесторів шукають куди вкласти по 5-10 млн. На веб сайті!!! :)

              Nema v Ukrajini ekviti investoriv
              Bo pry ser. zarplati v 60 dolariv ochikuvaty c'oho smihsno.
              Po druhe, v chuzhi ruky v Ukrajini peredajut's'a vykl'uchno derzhavni aktyvy. Nadijus', ne potribno pojasn'uvaty chomu? ;):
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.07.17 | Kostya Poroh

                Велика помилка

                До чого тут "60 доларів" середньої зарплати. Ніхто і мови не веде про 60 доларів, бо це не інвестор. І поки він або вона не будуть відкладати 5 доларів на місяць з тих 60, так все життя і будуть бідні.

                Не будуть же ті 8% українцв з доходом > екв. 300 дол. чекати поки середня зарплата підніметься. Ху кеарз.

                Не кажіть про виключно державні акції. Нові компанії створюються, і працює приватне розміщення. Треба розрізняти гроші, що вкрадені держ. влужбовцями у платників податків (а не у держави), і бізнесом.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.07.17 | Shooter

                  помилка

                  Kostya Poroh писав(ла):
                  > До чого тут "60 доларів" середньої зарплати. Ніхто і мови не веде про 60 доларів, бо це не інвестор. І поки він або вона не будуть відкладати 5 доларів на місяць з тих 60, так все життя і будуть бідні.

                  Pomyl'ajetes'a - jakraz ce znachnyj investor. Pocikavtes'a, jaka chastka kapitalu v "sharax" :): nalezhyt' investycijnym fondam/pensijnym fondam. Xto jix napovn'uje (osoblyvo ostanni)?

                  > Не будуть же ті 8% українцв з доходом > екв. 300 дол. чекати поки середня зарплата підніметься. Ху кеарз.

                  Ale ne budut' vony jix i vkladaty v nekontrol'ovane nymy pidpryjemstvo. Bo to pidpryjemstvo u 98% vypadkiv bude neprybutkovym - taka je s'ohodni sytuacija na Ukrajini. U 50% vypadkiv (I guess) malyj ta serednij investor vzahali ne pobachyt' svojix vkladenyx hroshej.

                  To navishcho ryzykuvaty? Pereviv v tverdu val'utu, poklav v bank (bazhano z pulu "z povernenn'am vkladiv") - i shchos' ta kapne.

                  > Не кажіть про виключно державні акції. Нові компанії створюються, і працює приватне розміщення. Треба розрізняти гроші, що вкрадені держ. влужбовцями у платників податків (а не у держави), і бізнесом.

                  Ja Vam shche raz povtor'uju: poky AT na Ukrajini ne budut' prybutkovymy (sebto ne budut' vtikaty pravdamy j nepravdamy (90% ostannix) vid opodatkuvann'a prybutku), nixto v "chuzhe pidpryjemstvo" hroshi vkladaty ne bude.
              • 2002.07.17 | Breathe

                Re: Nu j bazary pishly :)

                прайват еквіті і просто еквіті то різні речі :)))

                і пояснюйте, пояснюйте, бо я намьоков нє панімаю :)))


                Shooter писав(ла):
                >
                > *** На мою думку є досить приват еквіті інвесторів. Вчора подивився сайт Агрі Україна, так так з десяток інвесторів шукають куди вкласти по 5-10 млн. На веб сайті!!! :)
                >
                > Nema v Ukrajini ekviti investoriv
                > Bo pry ser. zarplati v 60 dolariv ochikuvaty c'oho smihsno.
                > Po druhe, v chuzhi ruky v Ukrajini peredajut's'a vykl'uchno derzhavni aktyvy. Nadijus', ne potribno pojasn'uvaty chomu? ;):
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.07.17 | Shooter

                  Re: Nu j bazary pishly :)

                  Breathe писав(ла):
                  > прайват еквіті і просто еквіті то різні речі :)))

                  sebto? Je ekviti (meni pobaranabu typ vlasnosti - vse odno v kinci lanc'uha stojit' abo pryvatnyj investor, abo "derzhava"), je bankovyj kapital.
                  Vse niby. Chy shche shchos' znajshlos'a? :):


                  > > Po druhe, v chuzhi ruky v Ukrajini peredajut's'a vykl'uchno derzhavni aktyvy. Nadijus', ne potribno pojasn'uvaty chomu? ;):

                  і пояснюйте, пояснюйте, бо я намьоков нє панімаю :)))

                  Shcho zh tut pojan'uvaty? Vy by, skazhimo, viddaly svoju "krovnu shtuku baksiv" v upravlinni Kosti? ;):
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.07.17 | Breathe

                    Re: Nu j bazary pishly :)

                    Shooter писав(ла):
                    > Breathe писав(ла):
                    > > прайват еквіті і просто еквіті то різні речі :)))
                    >
                    > sebto? Je ekviti (meni pobaranabu typ vlasnosti - vse odno v kinci lanc'uha stojit' abo pryvatnyj investor, abo "derzhava"), je bankovyj kapital.
                    > Vse niby. Chy shche shchos' znajshlos'a? :):

                    private equity - це великі фінансові вкладення з отриманням значної частки у бізнесі, як правило до того як компанія вийшла на біржу. на заході це приватні особи, або фонди, які як правило розраховані на багатих інвесторів, бо міімальний пай у фонді може коштувати кілька лімонів
                    в україні це просто особи або групи які вкладають в бізнес, який до цього був для них неосновним

                    еквіті (маркетс) - це мається на увазі лістинг і біржова торгівля
                    >
                    > > > Po druhe, v chuzhi ruky v Ukrajini peredajut's'a vykl'uchno derzhavni aktyvy. Nadijus', ne potribno pojasn'uvaty chomu? ;):
                    >
                    > і пояснюйте, пояснюйте, бо я намьоков нє панімаю :)))
                    >
                    > Shcho zh tut pojan'uvaty? Vy by, skazhimo, viddaly svoju "krovnu shtuku baksiv" v upravlinni Kosti? ;):

                    ні :)))
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.07.17 | Shooter

                      Re: Nu j bazary pishly :)

                      Breathe писав(ла):
                      > Shooter писав(ла):
                      > > Breathe писав(ла):
                      > > > прайват еквіті і просто еквіті то різні речі :)))
                      > >
                      > > sebto? Je ekviti (meni pobaranabu typ vlasnosti - vse odno v kinci lanc'uha stojit' abo pryvatnyj investor, abo "derzhava"), je bankovyj kapital.
                      > > Vse niby. Chy shche shchos' znajshlos'a? :):
                      >
                      > private equity - це великі фінансові вкладення з отриманням значної частки у бізнесі, як правило до того як компанія вийшла на біржу. на заході це приватні особи, або фонди, які як правило розраховані на багатих інвесторів, бо міімальний пай у фонді може коштувати кілька лімонів
                      > в україні це просто особи або групи які вкладають в бізнес, який до цього був для них неосновним
                      >
                      > еквіті (маркетс) - це мається на увазі лістинг і біржова торгівля

                      Raz my vely movu pro kapital, ja dumav, shcho "jake ekviti" rozumijet's'a po zamovchuvann'u ;);


                      > > Shcho zh tut pojan'uvaty? Vy by, skazhimo, viddaly svoju "krovnu shtuku baksiv" v upravlinni Kosti? ;):
                      >
                      > ні :)))

                      Oto zh bo i vono ;):

                      Vzahali, majzhe povna vidsutnist' fondovyx rynkiv v C i SJe povjazana z neobovjazkovist'u dl'a AT buty pryvablyvym dl'a "pryvatnoho investora". A ce, v svoju cherhu, povjazane iz vidsutnist'u kapitalu v 95-98% potencijnyx "pryvatnyx investoriv".
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.07.17 | Kostya Poroh

                        Re: Nu j bazary pishly :)

                        > > > Shcho zh tut pojan'uvaty? Vy by, skazhimo, viddaly svoju "krovnu shtuku baksiv" v upravlinni Kosti? ;):
                        > > ні :)))
                        > Oto zh bo i vono ;):

                        *** Ну ви і циніки. Хто ж вас про гроші в управління питав.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.07.17 | Shooter

                          Re: Nu j bazary pishly :)

                          Kostya Poroh писав(ла):
                          > > > > Shcho zh tut pojan'uvaty? Vy by, skazhimo, viddaly svoju "krovnu shtuku baksiv" v upravlinni Kosti? ;):
                          > > > ні :)))
                          > > Oto zh bo i vono ;):
                          >
                          > *** Ну ви і циніки. Хто ж вас про гроші в управління питав.

                          :):
                          Ми не про Вас - ми про "великого вітчизняного бізнесмена" Костю Григоришина.
            • 2002.07.17 | Breathe

              Глюк - 2

              Автором повідомлення Re: У мене нова "теорія" про укр. фондові ринки (9) Kostya Poroh ®. 17-07-2002 11:19 спочатку був позначенний Сергій Грищ

              я запитався хто це Костя чи Сергій, але моє повідомлення зникло через кілька хвилин. Я звернув на це увагу в пості "Глюк" але і його вже немає

              пояність будьласка що це за пріколи ???

              :)))
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.07.17 | Kostya Poroh

                Re: Глюк - 2

                Щось там Грищ намутив.
    • 2002.07.16 | Mary

      Шутерові особисто і зовсім не по темі.

      Shooter писав(ла):
      > ...сукупна вартість акцій, котованих в Льондоні, впала на 80 млрд хвунтєй.
      >

      А Ви часом не в Льондоні зараз? Бо в мене чомусь склалося враження, що Ви там буваєте. Якщо раптом так і раптом маєте бажання зустрітися - моє мило працює.
  • 2002.07.16 | юрко

    Re: Оффтопік - Фондові ринки

    >Якщо сьогодні все буде стабільно, то так і буде, а якщо буде реація як вчора, то може бути дуже цікаво.

    відразу згадалося від ворожки - як не вмреш, то будеш жити.

    Мої дві копійки - що буде сьогодні чи завтра - не так важливо, як що буде ПРОТЯГОМ наступних кількох місяців чи півроку. Тому, доповню ворожіння - буде виражений рух вних з несподіваними підскоками час до часу для різноманітності (shorts будуть нервово покривати свої позиції). Тоді воно стане на якомусь низькому рівні і буде бовтатися туди сюди довший час. А тоді, це відчує на собі європейська економіка - американці стануть менше купувати, бо євро подорожчало. Отже, для США цілком ймовірна ситуація, як в Японії - після буму багато років тупцяння на місці зі сповзанням фондових ринків.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.07.16 | Kostya

      І який прогноз?

      Скільки Доу буде через півроку (точно)?
      Я б дав 7,500.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.07.16 | юрко

        Re:мій прогноз того ж вартий,

        що і Ваш - нуля. Але напрям руху, як виглядає, збігається з Вашим - вниз. Як далеко вниз, знову ж таки, прогноз вартий нуля.

        Одні менеджери грошей аргументують, що все одно, навіть після такого довгого падіння майже два з гаком років, вартість акцій, як на скориговані, а тому дуже низькі, зарібки компаній, є явно зависока. Що означає - вниз.

        Інші кажуть, що існують всі економічні передумови для початку нового економічного розвитку, тобто - піде вгору. Треті кажуть, що люди втратили довір'я до менеджменту компаній, бо вилізло багато шахрайства і забере багато часу повернути довір'я - рух вниз.

        Четверті кажуть, що дешевий долар покращить умови для експортерів, рух буде вгору. П'яті, що квітневі тарифи Буша на ввіз сталі обов'язково обернуться високою ціною на сталь на місцевому ринку, що означає - менше людей буде купувати авта. Удар по автобудівництву. Автомобільні компанії вже зробили другий захід, ввівши 0% фінансування на нові авта, щоб тільки не зупиняти виробництво і не звільняти робітників. Якщо погані справи з економікою протягнуться далі, це лише розтягне агонію - рух вниз.

        Federal Reserve, утримуючи дуже низькі ставки, пропонує дешеві гроші, що має заохотити позики і інвестиції, рух - вгору. Ну і т.д. А Ви кажете, DJIA впаде до 7500...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.16 | Kostya Poroh

          Вниз

          Я кажу так, нібито я хотів би купити пут опцію на 7,500.

          Сьогодішні ставки на облігації

          U.S. Treasury Bonds (http://bonds.yahoo.com)
          Maturity Yield Yesterday LastWeek Last Month
          3 Month 1.65 1.64 1.66 1.64
          6 Month 1.66 1.64 1.67 1.72
          2 Year 2.63 2.52 2.68 2.87
          5 Year 3.88 3.79 3.91 4.06
          10 Year 4.71 4.62 4.72 4.79

          Бачите, як YTM падає! Хіба це не означає, що інвестори не очикують росту? Вони і без Феда повзуть вниз. Який це буде мати ефект не знаю, але насторої - вниз.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.07.16 | юрко

            Re: їлд падає,

            бо ціни на бонди ростуть. Рух ціни боргу до їлду завжди в протилежному напрямку. А ростуть, бо інвестори втікають з ринку акцій в ринок бондів, щоб перечекати погані часи. Оце і все. При таких низьких процентних ставках бонди все одно - не надзвичайна інвестиція, адже вже так дуже їх знижувати немає куди. Тому, лиш трохи ситуація покращиться і Fed почне задирати ставки, їлд підніметься (ціна впаде), то всі повтікають з тих бондів. А як хочете купувати пут на DJIA, то краще вже купити його на ETF версію індексу звану DIA. Дешевше коштуватиме.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.07.17 | Kostya

              Re: їлд падає,

              юрко писав(ла):
              > бо ціни на бонди ростуть. Рух ціни боргу до їлду завжди в протилежному напрямку.

              *** Ну да.

              >А ростуть, бо інвестори втікають з ринку акцій в ринок бондів, щоб перечекати погані часи. Оце і все.

              *** Ну так втікають. Це ж сигнал про негативний прогноз прибутковості акцій, так? Доступ до капіталу знижується..

              > При таких низьких процентних ставках бонди все одно - не надзвичайна інвестиція, адже вже так дуже їх знижувати немає куди.

              *** До нуля.

              > Тому, лиш трохи ситуація покращиться і Fed почне задирати ставки, їлд підніметься (ціна впаде), то всі повтікають з тих бондів.

              ** Хехе, як? Фед підніме ставку, зросте їлд на трежуріз. Ну, підуть хтось з корп. бондів на трежуріз, а до акцій це відноситься.
  • 2002.07.16 | Kostya Poroh

    Нічого цікавого не було.

    Некстел виріс на 50% за 4 дні, Сан на 25% за 10 днів. Сайбель (до речі, де один з засновників укр. походження), впав на 50% за 2 місяці.

    Зараз Насдак -0.5%, і сьогодні не впаде, бо багато акцій зелені.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".