МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Андрій Шкіль: восени відбудуться спільні акції протесту

07/24/2002 | Майдан-ІНФОРМ
Осінні масові акції протесту проводитимуть спільно
Блок Юлії Тимошенко, "Наша Україна" та Соціалістична партія України, вважає народний депутат України Андрій Шкіль. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції у Львові.

За його словами, "відбудеться перше реальне об'єднання опозиційних сил". Підставою для такого припущення, зазначив А.Шкіль, є заява народного депутата Романа Безсмертного про те, що не залишилось ніякого конституційного шляху для зміни ситуації в Україні.

А.Шкіль висловив впевненість у тому, що опозиція отримає підтримку мас і люди вийдуть на вулиці. "Осіння активність буде не просто ініціативою окремих політичних сил, - це віяння часу. Перевибори у трьох округах показали що вони були репетицією до президентських виборів і що діяти треба негайно", - сказав він.

А.Шкіль переконаний, що на президентські вибори від опозиції має йти єдиний кандидат, а саме: хтось із трьох – Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко чи Олександр Мороз. При цьому, на думку А.Шкіля, "їм треба заздалегідь домовитись, хто які ключові посади займе після перемоги".

УНІАН

Відповіді

  • 2002.07.24 | Roller

    Re: полит опозиція отримає підтримку мас і люди вийдуть на вулиц

    Майдан-ІНФОРМ писав(ла):
    > Осінні масові акції протесту проводитимуть спільно

    >
    > А.Шкіль висловив впевненість у тому, що опозиція отримає підтримку мас і люди вийдуть на вулиці. "Осіння активність буде не просто ініціативою окремих політичних сил, - це віяння часу. Перевибори у трьох округах показали що вони були репетицією до президентських виборів і що діяти треба негайно", - сказав він.
    >
    > А.Шкіль переконаний, що на президентські вибори від опозиції має йти єдиний кандидат, а саме: хтось із трьох – Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко чи Олександр Мороз. При цьому, на думку А.Шкіля, "їм треба заздалегідь домовитись, хто які ключові посади займе після перемоги".
    >
    > УНІАН

    Политическая оппозиция не имеет основание на поддержку масс и людей, поскольку она до сих пор не поддерживала ни масс, ни людей, ни трудящихся в их выходах на улицу и в акциях их протеста.

    Кроме того, интерес к перечисленным кандидатам в президенты заметно упал в связи с их неспособностью к объединению и расхождению в оценках по последним инициативам президента Л.Д. Кучмы.

    На сегодня, перед публичной оппозицией, оппозицией масс и людей стоит задача поиска и выдвижения лидеров, способных приоритетом своей жизни сделать интересы масс и людей, а не карьерные, клановые или личные бизнес интересы.

    Так же актуальным для лидеров мнений присутствующих на форуме и не только, остается задача объединения всех здоровых сил, пресечения попыток организации националистических раздоров организуемых кучмистами, их пособниками, отщепенцами и прилипалами всяких мастей.

    Сегодня перечисленным лидерам уже поздно определяться в оппозиции они или нет. Публичная оппозиция, оппозиция масс и людей состоялась, не распалась, она не окрепла, время всегда выдвигало своих лидеров.

    Партии показали свою несостоятельность в представлении интересов масс и им пора уступить дорогу тем, кто хочет и кто может. Мы имеем пример польской рабочей Солидарности, примерно по такому сценарию и следует строить паблик оппозишн, отстраняя в сторону прогнившее и продажное, все то, что всплывает вверх в мутной воде власти вместе с пеной.

    Оно не тонет. Но нам оно уже не нужно.

    Цыплят по осени будут считать другие, если захотят.

    Снятие с повестки дня майданом лозунга "Украина без Кучмы" лишнее свидетельство того, что публика потеряла интерес в нынешних политиках.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.07.24 | Грець

      Роллєр, ви падлюка, але

      - я з вами згоден. Це вже, здається, вдруге. Ба більше - сталося так, що деякі думки самого АВ (про судоустрій) я поділяю. Тьхи ти! І ЛЕН недавно щось путнє писав. Що це з Майданом коїться?!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.07.24 | Roller

        Re: Хай тебе, Грець.

        Грець писав(ла):
        > - я з вами згоден. Це вже, здається, вдруге. Ба більше - сталося так, що деякі думки самого АВ (про судоустрій) я поділяю. Тьхи ти! І ЛЕН недавно щось путнє писав. Що це з Майданом коїться?!

        Не вы один и не первый раз соглашаетесь со мной. Это свидетельство того, что в вас пробуждается чувство ответственности.Меня это не может не радовать.

        Хай тебе, Грець. Двои бы слова, да до твоих соратников. Польза бы была майдану. Но я замечаю, что люди начинают понемногу "шевелит рогом".Так держать хлопцы.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.24 | МАКСИМ

          Re: Контрапункт

          Я переконанй, що перемога можлива лише на базі якогось нового ідейного/ідеологічного концепту.

          Погодьтеся у 1989-90р.р. влада мале ще більше толкових комсомольців, організаційних важілів і всього-всього. Але вона програвала ідейно.

          Сьогодні ідейно програє/не виграє опозиція. А на базі безідейності з владою тягатися марно. Вона завжди преграє.

          Тепер, сказавши "А", треба сказати "Б". Для мене воно звучить так:

          Ідея "демократії", руху до Європи, вільного ринку і все таке - мертва, безплідна. Більше того - вона хибна і порочна. Ви можете в це не вірити, але Ви самі бачите, що в ідеї "демократії" немає жодного вогню. Вона тєплохладна. Мокра. Як і все це болото довкола

          А щоб висушити його потрібен вогонь великої і яскравої ідеї. Направду ми всі бачили її у 1990-91 роках. Вона всміхалася нам і ми йшли за нею. Це була Українська Ідея. Ідея Слави. Але ми швидко зрадили її на користь гнилої і сумної "дмократії" . Поки ми не признаємося собі в цьому. Поки ми не признаємося, що нам потрібна Велика Україна (або ніяка). Україна, яка втирає носа Полякам і Турції. Україна, яка б'є по рукам Росію і США. Україна, яка стоїть гордо і ні перед ким не запобвгає, доти нічого не буде.

          І так само ми має визнати, що Українська Ідея це завжди була ідея Національної і Соціальної Справедливості.
          І соціальна справедливість для С. Бандери та всіх в ОУН/УПА це був не вільний ринок, не влада грошей. А СОЦІАЛІЗМ.

          Отже, поки ми не перестанемо самі собі брехати, нічого не буде.
          Але це важко - не вдаватися до солодкого самообману. Ще важче зрозуміти, що для Великого і Славного майбутнього України, сьогодні ми - свідомі Українці маємо відкинути все, що розділяє націю. Ми маємо перстати піднімати цей безглуздий "мовний вопрос", ми маємо перші свідомо і всюди показувати щиру приязнь і любов до всіх православних, усіх без вийнятку патріархатів. І в першу чергу УПЦ.
          Ми маємо стати справжніми націоналістами. Піднятися над розбіжностями і запропонувати НАЦІЇ/ДЕРЖАВІ велику захоплюючц мету. У поході до цієї мети усі інші питання вирішаться самі собою. І не бійтеся, вони вирішаться на нашу користь. Якщо тільки концептуально ми будемо вести перед. Якщо образ, який ми запропонуємо викликатиме захоплення, подив, любов і страх - сильні емоції.

          Бо від нас ніхто такого не жде. Бо ми всім дозволили себе зневажати. Але тим легше, направду, зробити ВЕЛИКИЙ ПРОРИВ.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.07.25 | Тор Варра

            Вам потрібна ідея?

            Вам потрібна ідея?
            Прошу:
            Спільна дія
            Перехід-4
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.07.25 | МАКСИМ

              Re: Мені там заважають Арії

              Як зайві підпорки.
              Зава - дезорієнтація
              Зайвий - привід для суперечок

              Мені здається їм Аріанство важливіше, ніж Солідаризм. Але, взагалі, я відчуваю до них симпатію.
              Просто, бачите, якщо після кількох років існування, вони залишаються на тому самому рівні, то видно там щось не так.
              Я особисто пропоную забути про Аріанство і взяти на озброєння ідею Власного Шляху + Солідаризму + Орієнтації на швидкі і позитивні результати (лющдям треба показати - як це буде) і т.п.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.07.25 | Тор Варра

                Re: Мені там заважають Арії

                Чого ж так, Максиме?
                Арійці - теж люди.
                Вірніше, арійці - найкращі люди, а решта народів - просто потребує уваги та захисту з боку арійців.

                А щодо росту кількості арійців на душу населення - то це, найперше, особиста справа кожного: бути чи не бути.

                Ще додам, що солідаризм та власний шлях таки притаманні. І навіть більше виражені в арійській ідеї, ніж у будь-якій іншій.
          • 2002.07.25 | Roller

            Rе: Голый король.

            МАКСИМ писав(ла):
            > Я переконанй, що перемога можлива лише на базі якогось нового ідейного/ідеологічного концепту.

            > Я прочел весь Ваш постинг. И должен сказать, что испытываю некоторые трудности с ответом Вам. Я не могу разделить ваших предложений по всем пунктам. Но трудность состоит с вашим стилем. С тем как вы доводите Ваши доводы. Вероятно, вы знаете, о чем вы хотите сказать. А мне приходится догадываться. И я не уверен, что всегда точно «усеку» полет Вашей мысли.

            Вот вы говорите о победе. Вы знаете, о какой победе вы говорите, о победе над чем, а мне приходится догадываться. Вы говорите о новом концепте, но как я вижу ниже, что вы предлагаете СОЦИАЛИЗМ. Хорошо известный как-то «развитой», с « человеческим лицом», с лицом Кастро. Куба тоже не прочь всем утереть нос. И я не против. Пусть утрет всем, кроме Украины.

            Что до лиц, то я понял, что это должен быть социализм с «гордым лицом». Такого действительно еще не было.


            >
            > Погодьтеся у 1989-90р.р. влада мале ще більше толкових комсомольців, організаційних важілів і всього-всього. Але вона програвала ідейно.

            > Кому, какой идее проиграла влада? Своей же собственной идеи демократии. Вы заметили, что все идеи спускаются сверху вниз, но никак не наоборот. Привелегия рожать идеи и доводить их до масс принадлежит идеологами власти. Судя по тому, что вы рискуете излагать новый концепт, вы не боитесь, что вам придется отстаивать его отстаивать. Опробовали ли вы его где-то, на чем-то?


            > Сьогодні ідейно програє/не виграє опозиція. А на базі безідейності з владою тягатися марно. Вона завжди преграє.

            > Сегодня идейно програе не только оппозиция, но и подавляющее, если не сказать все, большинство, политических партий и их блоков. У большинства из них вообще нет идеи. Другие прикрываются идеей. На мой взгяд лучше уж быть прикрытым королем, чем голым королем.

            Что до политической оппозиции, а сегодня, думаю, мы вправе структуировать оппозицию по принципу «публикум» и «политикум», предложенному адвокатом, то здесь вы совершенно правы. И я не вижу в этих ваших агрументах контрапункта.

            Причем, Ваше мнение соотносится, и в полном контексте с тем, что утверждал пан Медведчука, который, к счастью, не состоит в оппозиции. Хотя бы по нему можно косвенно судить о целях, помыслах и представительстве политической оппозиции.

            Он прямо так и сказал, что идея оппозиции, выраженная оппозицией против Кучмы нельзя назвать идеей.

            И с этим действительно можно согласиться. Идея не содержит никакой расшифровки в отношении пути развития и его политической наполненности, и многого другого.

            Тут вам и Ваш социализм, в лице Мороза, пусть и не с таким гордым выражением лица, но это дело наживное, выражение можно поменять по результатам победы.

            И коммунизм, дальнейшее развитие социализма и демократии. И Юшенко со Славой, гордый и непокорный, и не менее гордая Батькивщина, концепт которой слабо осязаем.


            > Тепер, сказавши "А", треба сказати "Б". Для мене воно звучить так:
            >
            > Ідея "демократії", руху до Європи, вільного ринку і все таке - мертва, безплідна. Більше того - вона хибна і порочна. Ви можете в це не вірити, але Ви самі бачите, що в ідеї "демократії" немає жодного вогню. Вона тєплохладна. Мокра. Як і все це болото довкола

            > Я не совсем понял.
            >
            > Вы не сказали почему? И потом вы не сделали перехода от веры. Вы не двинулись дальше веры. Но, я так понял, вы не предлагаете принять ваши доводы на веру? У вас есть, что сказать в пользу Ваших утверждений в качестве убедительных доказательств ?
            >
            > А щоб висушити його потрібен вогонь великої і яскравої ідеї. Направду ми всі бачили її у 1990-91 роках. Вона всміхалася нам і ми йшли за нею. Це була Українська Ідея. Ідея Слави. Але ми швидко зрадили її на користь гнилої і сумної "дмократії" . Поки ми не признаємося собі в цьому. Поки ми не признаємося, що нам потрібна Велика Україна (або ніяка). Україна, яка втирає носа Полякам і Турції. Україна, яка б'є по рукам Росію і США. Україна, яка стоїть гордо і ні перед ким не запобвгає, доти нічого не буде.

            > Я бы советовал Вам поместить ваш постинг в тему.
            >
            > І так само ми має визнати, що Українська Ідея це завжди була ідея Національної і Соціальної Справедливості.

            > І соціальна справедливість для С. Бандери та всіх в ОУН/УПА це був не вільний ринок, не влада грошей. А СОЦІАЛІЗМ.

            >
            > Отже, поки ми не перестанемо самі собі брехати, нічого не буде.

            > Але це важко - не вдаватися до солодкого самообману. Ще важче зрозуміти, що для Великого і Славного майбутнього України, сьогодні ми - свідомі Українці маємо відкинути все, що розділяє націю. Ми маємо перстати піднімати цей безглуздий "мовний вопрос", ми маємо перші свідомо і всюди показувати щиру приязнь і любов до всіх православних, усіх без вийнятку патріархатів. І в першу чергу УПЦ.

            Вы коснулись двух важных тем, без которых любая концепция была бы не полной. Я не совсем понял, что вы хотите сказать, и почему в вашем списке нет католичества? Это вопросы, безусловно, важные для единства нации.

            > Ми маємо стати справжніми націоналістами. Піднятися над розбіжностями і запропонувати НАЦІЇ/ДЕРЖАВІ велику захоплюючц мету. У поході до цієї мети усі інші питання вирішаться самі собою. І не бійтеся, вони вирішаться на нашу користь. Якщо тільки концептуально ми будемо вести перед. Якщо образ, який ми запропонуємо викликатиме захоплення, подив, любов і страх - сильні емоції.

            > Все не могут быть националистами. Для этого должен быть кто-то по отношению к кому националист будет чувствовать себя гордым.
            >
            > Бо від нас ніхто такого не жде. Бо ми всім дозволили себе зневажати. Але тим легше, направду, зробити ВЕЛИКИЙ ПРОРИВ.

            Ваш «Великий прорыв» больше смахивает на «Великий порыв», в смысле рвать на себе, «рвать грудь в клочья»

            Вероятно, вашу концепцию имеет смысл обсудить по частям в разделах мова религия, Россия – Украина, история, поскольку это достаточно серьезные вещи, что бы так походя принимать, или что-то отвергать. Может получиться так, что вы подразумеваете совсем другое, не то, что излагаете в довольно эмоциональном стиле.

            Я не могу строго критиковать, или наоборот принимать ваши доводы, поскольку я вижу вы искренне хотите видеть свою страну проживания достойной Вашему уровню развития.

            Возможно, некоторые места в ваших тезисах сыроваты, но это не страшно главное, что вы искренни в своем желании, и шероховатости вашей мысли можно отточить с помощью участников форума, для этого собственно они здесь и собираются.

            Возможно, я чего-то не догоняю. Но мне как-то не совсем привычно рассуждать в предложенном Вами стиле. Но интересно.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.07.25 | МАКСИМ

              Re: Rе: Не знаю що Вам сказати

              Тобто я можу по кожному пункту щось відповісти - більш-менш розлого чи коротко.
              Але не це суттєво. Я маю на увазі, що ідею треба нести в собі. Її треба випромінювати. В ідеалі людина - носій певної ідеології - сама має бути її рекламою-образом.

              Я переконаний, що нам потрібна в першу чергу моральна і психологічна революція. Про це можна довго писати. Але також це має бути й естетична революція. (А смак - це категорія моральна).

              У попередньому тексті я, власне, спробував показати відблиск тієї ідеї, як його пам'ятаю я. І то - фраґментарно. Задача - нагадати. І питання - чи є той спогад? Чи маємо ми десь в глибині той самий образ, хай і не виписаний у деталях.

              Носіями ідеї не потрібно бути всьому населенню. Достатньо 5%. Але з них ця ідея повина пери/випромінбватися, навіть, коли вони їдять морозиво, чипідмітають вулицю.

              Коли я кажу СОЦІАЛІЗМ, то безперечно маю на увазі щось типу Норвегії. Хоча на певному етапі зі значно більшим елементом держрегулювання.

              Про греко-католиків не згадав випадково і тому, що з нимим як такого конфлікту немає. Серйозного. Значно серйозніший розлам іде по лінії УПЦ/УПЦ КП. Римо-католиків взагалі мало і переважно це ревні поляки. Я, просто, не схильний акцентувати на них увагу. Але й відкидати - також.

              А взагалі то все просто. Треба не боятися поставити собі високу задачу. Наприклад - увійти до кола 10 найрозвинутіших країн світу. Як тільки ми поставимо перед собою таку мету, як тільки ми захочемо її досягти, то питання "ЯК" почнуть вирішуватися автоматично. Але треба добре захотіти.
              Бо, хто хоче - шукає спосіб, а хто - не хоче... виправдання
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.07.25 | Breathe

                Re: Rе: Не знаю що Вам сказати

                МАКСИМ писав(ла):

                > Коли я кажу СОЦІАЛІЗМ, то безперечно маю на увазі щось типу Норвегії. Хоча на певному етапі зі значно більшим елементом держрегулювання.

                якже так, там усе скуплено міжнародними корпораціями (крім Статойлу) :-) і ніякого третьогу шляху, полумяних ідей у норвезьців не було, жили тихо як ті бюргери, рибку ловили...

                то може якщо ви хочете попасти в точку розвитку де зхнахождиться норвегія варто їти туди норвезьким шляхом а не українським :)))
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.07.25 | МАКСИМ

                  Re: Rе: Про норвегів

                  Я не був у Норвегії, але дуже сумніваюся, що їхні обленерго належать американцім, так само, як і їхні приливні електростанції, тим паче я сумніваюся, що гоеки володіють їхнім риболовним флотом і галуззю переробки риби, не знаю про газо та нафтодобування, але, мабуть і там Норвегми викрутили для себе максимально сприятливі умови. Бо тамк немає корупції.

                  Взагалі всі скандинавські і нордичні народи мають певну відмінність від піденніших людей. У них нижча інтенсивність родинних і сімейних стосунків. Принаймні вони ніколи не є пріоритетними (щоб через них завдавати шкоду) перед службовими, державними і т.п.
                  Вважається, що це така природня причина відсутності там корупції. А в нас корупція є. Поголовна і хабарі бурцть практично всі, коли їм дають.

                  Питання, чи можна таку корупцію, яка пронизала усе суспільство вздовж і впоперек приборкати демократичними методами? Я думаю, що, коли ви подумаєте над цим - щиро - то скажете "ні". Лише не кажіть, що для боротьби з корупцією треба, щоб держслужбовцям платили більші зарплати.

                  Це самообман обман. Бо коли хтось отримує тисячу чи дві доларів. Навіть. а ви йому принесете 100000 чи мільйон, то швидше за все він хабаря у вас візьме. тобто гроші (раціо) треба перебивати чимось ірраціональним. Любов'ю і/або Страхом. Тобто - патріотизмом і невідворотністю покарання. Але ж чи можемо ми забезпечити невідворотність покарання при демократії де вся судова система погрязла в хабарях. Адвокатура окрім передачі хабарів взагалі мало чим займається. Те ж саме з прокуратурою і СБУ.

                  Отже, щоб елементарно припинити розкрадання держави і корупцію треба хоч на деякий час обмежити демократію. раз. І забезпечити хоча б одну сквозну вертикаль людей, які не продадуться і нікого не злякаються. Патріотичних і відданих ідеї.

                  От вже після двох трьох років самоочищення організму ми зможемо більш детально вивчити Норвезький досвід
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.07.25 | Breathe

                    Re: Rе: Про норвегів

                    МАКСИМ писав(ла):
                    > Отже, щоб елементарно припинити розкрадання держави і корупцію треба хоч на деякий час обмежити демократію. раз. І забезпечити хоча б одну сквозну вертикаль людей, які не продадуться і нікого не злякаються. Патріотичних і відданих ідеї.
                    >
                    а серйозно.. хто відбиратиме патріотів у вертикаль?

                    ну і троха несерьзно: чи не будуть створені обласні/міські комітети патріотичної партії, також ячєйкі на виробництві і Вища Патріотична Школа (ВПШ) для продукуваня кадрів для вертикалі :-))
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.07.25 | МАКСИМ

                      Re: Rе: Давайте так

                      Я відповім на ваше питання.

                      Але, визнайте, я намалював єдиноможливий спосіб реального подолання корупції (і наркоманії наприклад теж) у цій державі.

                      Якщо Ви не згодні, то дайте свій демократичний рецепт.

                      Безмовно певна форма однопартійності (виразного домінування однієї партії) була б благом для України. Це може бути прихована модель - Путінська Росія, або відкрита - Китай, Сингапур, Південня Корея, Малайзія.

                      До речі(так між іншим) Ви бачили, що Білорусь випереджає Україну на 30 пунктів у рейтингу ООН (за рівнем добробуту).

                      Скажіть - хіба це не вирок режиму колоніальної демократії, нав'язаного Україні.

                      І не забудьте викласти свою модель демократичного подолання корупції.
                      Будь-ласка
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.07.25 | Breathe

                        Re: Rе: Давайте так

                        МАКСИМ писав(ла):
                        > Я відповім на ваше питання.
                        >
                        > Але, визнайте, я намалював єдиноможливий спосіб реального подолання корупції (і наркоманії наприклад теж) у цій державі.

                        масксиме, як ваш спосіб може бути реальний, якщо ви не знаєте як ви будете відбирати кадри у вашу вертикаль???

                        отже я можу визнати: ваш спосіб є просто-супер, якщо ви знаєте рецепт як знайти енну кількість людей які не будуть красти а будуть фігачити за ідею

                        >
                        > Якщо Ви не згодні, то дайте свій демократичний рецепт.

                        корупція буде усюди і завжди. але мене цілком задовільнив би рівень корупції і рівень життя як у польщі, угорщині. рецепти такі самі :-))

                        вам це ца певно не сподобається, але то така філософська штука - вам одне, мені інше, такшо не треба наїжджати на цю модель.

                        а все ж які реальні інструменти втілання вашого третього шляху??
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.07.25 | МАКСИМ

                          Re: Rе: Я ж кажу

                          Демократичного рецепту виводу України з кризи - не існує.

                          Це не питння філософії. Це питання відсутності у Вас та у інших демократів - аргументів (бачення шляху). Ви в тумані. Але все кричите, що знаєте куди йдете.

                          Мій рецепт підбору кадрів у партію є стандартним - підримка ідеології партії та її програмних засад. Рекомендації членів. Випробувальний період. Неминуче покарання за порушення статуту і т.п. Класична - віками перевірена схема.

                          А що у вас крім посилань на Польщу, в Яку Америка вгатила мільярди доларів. І тепер та Польша знову з боргами і з найбільшим у європи безробіттям. Але це таке, Поляки прорвуться, бо вони нацоналісти і патріоти.

                          А що робити цій дезорієнтованій розбещеній українській масі?
                          Я пропоную вихід. Ви - ні
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.07.25 | Breathe

                            Ги....

                            МАКСИМ писав(ла):
                            > Демократичного рецепту виводу України з кризи - не існує.

                            оце так. чехію, угорщину вивели, а україну - ніззя.
                            >
                            > Це не питння філософії. Це питання відсутності у Вас та у інших демократів - аргументів (бачення шляху). Ви в тумані. Але все кричите, що знаєте куди йдете.
                            >
                            > Мій рецепт підбору кадрів у партію є стандартним - підримка ідеології партії та її програмних засад. Рекомендації членів. Випробувальний період. Неминуче покарання за порушення статуту і т.п. Класична - віками перевірена схема.

                            вибачте, а чим воно відрізняється від КПСС??? там теж ідеяли хороші були - всім всього нахаляву при комунізмі, і в статуті нічого поганого не записано було...

                            а серьозно, ось я до вас прийшов, кажу шо ідеологію поділяю, члени мене рекомендують, на випробувальний період веду себе добре, а потім ви мене замміністра фінансів робите, шоб я значить у патріотичній вертикалі за ідею працював... ну а я так потрошки починаю зливати грошики з бюджету наліво...

                            а якшо таких чуваків потрапить дуже багато! нє, тута погодьтеся вам без чисток, ка-ге-бе, не обійтися. ну і без фюрера, я вважаю теж.

                            >
                            > А що у вас крім посилань на Польщу, в Яку Америка вгатила мільярди доларів. І тепер та Польша знову з боргами і з найбільшим у європи безробіттям. Але це таке, Поляки прорвуться, бо вони нацоналісти і патріоти.

                            так як то патріоти? все штатам продали, а тепер патріоти????

                            > А що робити цій дезорієнтованій розбещеній українській масі?
                            > Я пропоную вихід. Ви - ні
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2002.07.25 | МАКСИМ

                              Re: Ги....кання демократа

                              Ви можете пересмикувати мене й далі. Але всім, хто це прочитає очевидно - аргументів у вас "0", бачення виходу з ситуації "0".

                              Я так розумію, що це така демократична манера вести дискусію - нічого не казати по-суті, а прикадатися дурником і гикати.

                              До речі, раджу перечитати Платона "Держава". Платон був першим і найпереконливішим антидемократом. Він наприклад вважає усіх демократів придурками, злодіями і взагалі непотрібом. Як Ви думаєте - чому?
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2002.07.25 | Тор Варра

                                Re: Ги....кання демократа

                                Демократія можлива у суспільстві надлюдей. І то виключно між надлюдьми. У відносинах "надлюди-люди" яка може бути демократія?
                              • 2002.07.25 | Breathe

                                Поясніть все ж механізм вертикалі.....

                                І не ображайтеся.

                                Жарти це може бути просто тон ведення розмови, але зміст від того не міняється.
                              • 2002.07.25 | МАКСИМ

                                Re: це проста схема

                                Що нас цікавить - ліквідація корупції

                                Де корупція - в держустановах

                                Хто корупціонери - дерслужбовці

                                Коли є струнка партійна вертикаль, від керівників місцевих парторганізації ні чого не вимагається як бути чесними. Люди повинні знати, що є конкретне міце де можна поскаржитися на сваволю влади.

                                Паралельно усіх керівників запрошують вступити в партію. Їм кажуть, що це їх реальний шанс змінитися. Не хочуть, поплатяться.

                                Далі схема працює просто. тих. хто проштрафиться виганяють з партії і зроботи. Так би мовити масована чистка партійних рядів. але, насправді, усього держапарату. Хтось може полетить невинно. Але ж ми нікого не розстрілюємо і не садимо. Просто женомо в тришиї. Головне, щоб чистою залишалася центральна партійна вертикаль. Тобто тут теж можливі чистки, якщо хтось не втримається від спокуси грошей. Але я переконаний, що серед відставних офіцерів можна знайти чимало стійких особистостей.

                                тут взагалі нічого складного нема. просто не треба применшувати здатність людини каятися і жити по новому, коли вона бачить, що відкрито і чесно запроваджуються чесні правила гри, і що люди, які уособлюють владу - не продаються і не падкі на гроші чи лестощі.

                                Проблема виникне лише з "вільними ЗМІ", які безперечно почнуть травлю такого режиму. Бо, очевидно, що наступним кроком такої влади стане витіснення ТНК та максимальний запуск власних виробництв.

                                Так це передбачає активне держрегулювання з метою забезпечення основних прав людини: на життя, на освіту, на роботу, на медичне обслуговування, пенсійне забезпечення і на житло.

                                З "вільною пресою" ніхто боротися не буде, бо вона настільки дискредитувала себе, що достатньо буде власної чіткої інформаційної та пропагандивної політики, аби населення правильно все зрозуміло.

                                Однак незаперечно доведеться піти на певне обмеження демократії, певну узурпацію влади. Суть її полягатиме в тому, що влада від виконавчої гілки нарешті перейде до політичної. Як це є всюди. (Формально).

                                Одним словом це все дуже прості і очевидні речі. їх втіленню лише заважатимуть іноземні чинники та внутрішня реакція, яка презентуватиме об'єднану опозицію теперішніх злодіїв при владі і теперішніх націоналдемократів львівського розливу, які америку люблять більше за все на світі. Але це не страшно
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2002.07.25 | Breathe

                                  дякую

                                  дякую за вичерпну відповідь.

                                  МАКСИМ писав(ла):
                                  > Одним словом це все дуже прості і очевидні речі. їх втіленню лише заважатимуть іноземні чинники та внутрішня реакція, яка презентуватиме об'єднану опозицію теперішніх злодіїв при владі і теперішніх націоналдемократів львівського розливу, які америку люблять більше за все на світі. Але це не страшно

                                  Я теж буду заважати всіма силами здійсненню цих простих і очевидних речей. Сподіваюсь, що так само вчинить і більшість співгромадян.
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2002.07.25 | МАКСИМ

                                    Re: прошу

                                    Але, все ж дозволю собі повторно порекомендувати Вам прочитати діалоги Платона "Держава". У російському перекладі вони, мабуть, називаються "Республика"
                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2002.07.25 | Breathe

                                      Re: прошу

                                      а я дозволю собі вам порекомендувати хемігуея, про громадянську війну проти патриотичної вертикалі ген. Франко, а також оповідання про італію

                                      МАКСИМ писав(ла):
                                      > Але, все ж дозволю собі повторно порекомендувати Вам прочитати діалоги Платона "Держава". У російському перекладі вони, мабуть, називаються "Республика"
                                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                      • 2002.07.25 | МАКСИМ

                                        Re: невже

                                        Невже я створюю враження людини, яка не читала елементарних книжок?

                                        Невже людина, яка веде дискусії на політичні теми, може ставити на один рівень Хемінгуея і Платона?

                                        Невже ви думаєте, що Хемінгуей писав про Іспанію Франко? Він писав про сильних чоловіків і гарних жінок, про сильні і великі почуття.

                                        Невже ви не розумієте, що Хемінгуей цілком міг опинитися і по інший бік барикади. Теоретично. Як Езра Паунд. Головне типаж, метафора, образ.

                                        Невже ви не розумієте, що кожен митець по-суті - диктатор?..
                                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                        • 2002.07.25 | Breathe

                                          Re: невже

                                          МАКСИМ писав(ла):
                                          > Невже я створюю враження людини, яка не читала елементарних книжок?

                                          вибачте я з Вами не знайомий :)) тута знаєте усе анонімно на форумі, тому вас як людину я не знаю зовсім, а у ваших постингах про дядьку хема нічого не було :)))))
                                          >
                                          > Невже ви думаєте, що Хемінгуей писав про Іспанію Франко? Він писав про сильних чоловіків і гарних жінок, про сильні і великі почуття.

                                          оце Вам про італію великого патріота мусоліні http://lib.ru/INPROZ/HEMINGUEJ/lapatria.txt
                                          оце Вам про іспанію франко (стислий виклад) http://text.net.ru/dig/bell_d.html

                                          і цитати з "краткого содєржанія" "По кому подзвін":
                                          По дороге Пилар рассказывает, как начиналась революция в маленьком испанском городке, на их с Пабло родине, и как народ расправился там с местными фашистами. Люди встали в две шеренги - одна напротив другой, взяли в руки цепы и дубинки и прогнали фашистов сквозь строй. Так делалось специально: чтобы каждый нес свою долю ответственности. Всех забили до смерти - даже тех, кто слыл хорошим человеком, - а потом сбросили с обрыва в реку. Все умирали по-разному: кто принимал смерть с достоинством, а кто скулил и просил пощады. Священника убили прямо во время молитвы.

                                          >
                                          > Невже ви не розумієте, що Хемінгуей цілком міг опинитися і по інший бік барикади. Теоретично. Як Езра Паунд. Головне типаж, метафора, образ.

                                          цитата звідти ж

                                          Роберт Джордан как бы подводит итог своей жизни и приходит к выводу, что она прожита не зря. Смерти он не боится, страшит его только мысль: а вдруг он не выполнит свой долг надлежащим образом. Джордан вспоминает деда - тот тоже участвовал в Гражданской войне, только в Америке - в войне между Севером и Югом. Наверное, она была так же страшна, как: и эта.

                                          нагадаю, що Джордана Хемінгуей писав з себе....

                                          А Езра.... то вже інша історія...

                                          > Невже ви не розумієте, що кожен митець по-суті - диктатор?..

                                          ні не розумію :))))
              • 2002.07.25 | Roller

                Re: Rе: Ширше дупи не пукнеш.

                МАКСИМ писав(ла):
                > Тобто я можу по кожному пункту щось відповісти - більш-менш розлого чи коротко.
                > Але не це суттєво. Я маю на увазі, що ідею треба нести в собі. Її треба випромінювати. В ідеалі людина - носій певної ідеології - сама має бути її рекламою-образом.
                >
                > Я переконаний, що нам потрібна в першу чергу моральна і психологічна революція. Про це можна довго писати. Але також це має бути й естетична революція. (А смак - це категорія моральна).


                >
                > У попередньому тексті я, власне, спробував показати відблиск тієї ідеї, як його пам'ятаю я. І то - фраґментарно. Задача - нагадати. І питання - чи є той спогад? Чи маємо ми десь в глибині той самий образ, хай і не виписаний у деталях.
                >
                > Носіями ідеї не потрібно бути всьому населенню. Достатньо 5%. Але з них ця ідея повина пери/випромінбватися, навіть, коли вони їдять морозиво, чипідмітають вулицю.


                > Для того чтобы иметь даже 5% носителей одной идеи, треба, чтобы идея захватила хотя бы одного. Например, вы носитель идеи. Вам достаточно, чтобы вашу идею разделило пять процентов, то есть 2,5 млн. человек. Зачем? Ведь остальные 95% процентов не разделяющих вашу идею все равно составят перевес, и Украина не сможет «утереть нос» другим. А вы, соответственно, не сможете чувствовать себя гордым.


                >
                > А взагалі то все просто. Треба не боятися поставити собі високу задачу. Наприклад - увійти до кола 10 найрозвинутіших країн світу. Як тільки ми поставимо перед собою таку мету, як тільки ми захочемо її досягти, то питання "ЯК" почнуть вирішуватися автоматично. Але треба добре захотіти.
                > Бо, хто хоче - шукає спосіб, а хто - не хоче... виправдання

                Интересно, ставили ли вы себе сами высокую планку? Есть некоторое различие в подходе установки планке. Например Бубка прыгун в высоту. Он ставил, просил установить себе планку. Но был и другой мене известный человек, которые поднимали ему планку, обслуживающий персонал.

                Формально, они оба участники процесса. Если бы тот кто устанавливал, не поставил однажды по ошибке планку выше задуманной отметки, Бубка не смог бы ее преодолеть. В этом смысле вы правы. Кому-то треба устанавливать, кому-то преодолевать, но всем гордиться, пишатися, правильнее.

                Вообще-то те вещи, о которых вы говорите, широко практикуются, они известны и работают. Все дело в том, что достичь результатов, прежде всего своих, можно, но это удается далеко не всем. И цифра в 5% это даже много.



                Раз уж мы коснулись темы успеха, и его психологических аспектов, нашей ограниченности и возможностям ее преодоления, то мне хотелось бы привести мнение одного специалиста.

                Однажды я услышал его от одного Харьковского ученого, медика.
                Он утверждает, что размер жизненного пространства, в котором мы проживаем, размер квартиры, малогабаритной квартиры, оказывает прямое воздействие на нашу психику и наши возможности.

                Вы, вероятно, знаете, что такое Хрущевки, не далеко ушли от них гостинки. В США в свое время тоже пытались решить жилищный вопрос для малообеспеченных, через малогабаритное жилье. Но проведенные статистические исследования показали, что в таком ограниченном пространстве резко возрастает число психических заболеваний, случаем силицида. И Американцы напрочь отказались от такой практики.

                Что определяет кого, бытие сознание или наоборот, вопрос открытый вероятно нельзя однозначно ответить на этот вопрос. Но мне представляется, что человеку проживающему без горячей воды, или вообще без воды, в житле советского типа, с удобствами во дворе, будут достаточно трудно воспитать в себе гордость.

                Уровень гордости напрямую связан с состоянием вашего кармана, размером квартиры, автомобиля, размером вашей потребительской корзины.

                Думаю, и сегодня в Украине найдутся те пять процентов, которые могут утереть нос и войти в десятку. Они гордятся собой, гордятся своей страной и своим окружением.

                Так что в этом плане не все так плохо. Просто треба попасть в ту пятерку, о которой вы говорите. Ну а если не попали, ставьте выше планку, но только себе, потому, что все так высоко все равно не прыгнут.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.07.25 | МАКСИМ

                  Re: Rе: Не чекав від вас такого дивного образу

                  Але погоджуюся з тим, що Ви написали

                  Зосереджуся на собі
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.07.25 | Roller

                    Это не в ваш адрес, это и в мой адрес.

                    Кстати поговорку придумал ни я.
                    Она входила в переводной перечень украинских поговорок, о котором я случайно услышал. И случай и поговорка действительны, и произошло это в американском посольстве в Киеве.

                    Представитель посольства попросил перевродчицу пояснить, что это может означать. И она пояснила, после чего они долго вместе смеялись. И он стал ейдоверять. Случай из жизни при советской власти.

                    Но это не относится в ваш адрес. Я как раз уважаю людей, которые ставят себе суперцели и понимают, как это делать правильно.
    • 2002.07.24 | Kostya

      Пустий звук

      Чули, чули, чули. Пропозицій, явний чи натяків, немає. Роллєр у виступах приймати участі не буде, бо Тимощенко ще в ручку не поцілувала, а Ющ не пробігся голяком по Хрещатику.

      Роллєр, проюачте, але ви з"їхали на "антинаціоналістичнізм". Тупік.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.07.24 | Andrij

        Re: Пустий звук -- це те, що "восени" щось буде

        Пробачте, я не вірю людям з "опозиції", що не можуть пожертвувати своєю відпусткою заради простих виборців. Плювати я хотів на таку опозицію. Юшенко може хоч голяком по Хрешатику, хоч рачки на Говерлу вскараскатись. Месія недороблений. Пробачте за емоції, але ця безперервна вбогість кого хоче дістане за живе.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.24 | Kostya Poroh

          Андрію, не п...іть. (-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.07.24 | Andrij

            Re: Навзаєм!

            Але раджу вам подумати, що станеться з людьми, які плюють у власну криницю -- тих вибірців, що їх підтримали навесні. НЕМА ЗАРАЗ ЧАСУ ОПОЗИЦІЇ ЗАГОРЯТИ. Але якшо такі речі не доходять, то хай та опозиція піде куди подалі. Користі від неї все одне ніякої. Щодо президенства, то дулю з маком від мене отримає Ющенко на виборах. Ця людина не здатна керувати країною під час кризи. Він власною фракцією керувати не в змозі.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.07.24 | Kostya Poroh

              Я пішов. Якісь ви дивні в самом дєлє. (-)

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.07.24 | Andrij

                Re: :)

                Пане, гляньте на те, що Ющенко мав після виборів та що він має зараз. ВЮ прекрасний фінансист, чудовий ПМ, а політик з нього... самі бачите який. Йому зараз не до вподоби вибрики влади, бо він хоче "цивілізованої" політики. Такої політики в Україні зараз нема. Як казав Чорчіль, "if you can't stand the heat, get out from the kitchen". Що Юшенко й робить. Підкоряє Говерлу. А хто в капітанській рубці потіти буде?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.07.24 | Мамарига

                  Re:

                  Критерій дієздатності керівника - за короткий час вибудувати структуру, яка вміє осмислено діяти сама по собі, в якій кожен робить свою справу і стає більшим ніж раніше.

                  Погляньте, ким були Томенко, Безсмертний, Порошенко без Ющенка - і ким вони є зараз.

                  Іншими словами, робити заяви типу останньої безсмертної для Ющенка - те саме, що для Лобановського (світла пам'ять) було б на поле вибігати. Не той рівень.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.07.25 | Andrij

                    Re: Ющенко

                    Мамарига писав(ла):
                    > Критерій дієздатності керівника - за короткий час вибудувати структуру, яка вміє осмислено діяти сама по собі, в якій кожен робить свою справу і стає більшим ніж раніше.

                    Згоден. Ющенко не впорався з цією справою, бо сумарно НУ досягла негативних результатів. Так, повний програш майже скрізь -- це відповідальність керівника.

                    >
                    > Погляньте, ким були Томенко, Безсмертний, Порошенко без Ющенка - і ким вони є зараз.

                    Ким? Що реально вирішують в Україні Томенко, Безсмертний, Порошенко? Нічого, повний нуль. Єдине, що вони можуть зараз робити -- це позувати статистами в "президентських перегонах". Але голосувати за цього політика я зараз не хочу. Я не люблю політиків, що плюють на своїх виборців. Ющенко зробив саме це, коли поїхав відпочивати після катастрофи демократії в Україні.

                    >
                    > Іншими словами, робити заяви типу останньої безсмертної для Ющенка - те саме, що для Лобановського (світла пам'ять) було б на поле вибігати. Не той рівень.

                    Згоден з вами. Лобановський переживав, нервував, злився, бо йому було небайдуже. Це була Людина, що кохала свою справу. Ющенко -- це маленький українець, що не вміє та не може перегризти горлянку своїм ворогам.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.07.25 | Мамарига

                      Re: Ющенко

                      Andrij писав(ла):

                      >> Ющенко -- це маленький українець, що не вміє та не може перегризти горлянку своїм ворогам.

                      Можливо, отримавши кілька разів по тім'ю, я став занадто підозрілим на старість - але думаю, Вам таки платять за ту пургу, що Ви тут несете.

                      Ющенко - єдиний, кого зараз боїться кучмократія. Саме тому було вирішено запустити йому назустріч Юлю, і саме тому до неї зараз в більшості ЗМІ дуже поблажливе ставлення.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.07.25 | Andrij

                        Re: Ющенко

                        Мамарига писав(ла):
                        > Andrij писав(ла):
                        >
                        > >> Ющенко -- це маленький українець, що не вміє та не може перегризти горлянку своїм ворогам.
                        >
                        > Можливо, отримавши кілька разів по тім'ю, я став занадто підозрілим на старість - але думаю, Вам таки платять за ту пургу, що Ви тут несете.

                        Знаєте, це вже занадто. Хто ж мені платить, га? ЦРУ? ФСБ? СБУ?

                        Проблема деяких "демократів" в тому, що вони бояться демократії, свободи слова, "неправильних" на їхню думку висловлювань. Я вам сказав свою власну думку про Юшенка. Можете почитати мої дописи про ту ж саму людину до виборів. Це дійсно дуже дияволський план такий, спочтку агітувати за НУ, а потім після перемоги казати, що НУ -- про..ла все що могла.

                        >
                        > Ющенко - єдиний, кого зараз боїться кучмократія. Саме тому було вирішено запустити йому назустріч Юлю, і саме тому до неї зараз в більшості ЗМІ дуже поблажливе ставлення.

                        Та не єдиний, пане. Кучманенки багато кого бояться. Вони в своїх очах мабуть повні супер-мени, що "мають" усю Україну ось вже 11 років, а їм за це тільки гроші та шана. І Ющенка вони теж бояться, звичайно. Тому й упосліджують його не словами, а ділами. А те що Ющенко спокійненько "обтікає", залазить на Говерлу, та бубонить про можливий "захист народу", то це каже мені, що Юшенко є бездарний політик, який не в змозі зупинити кучманоїдів. Буду дуже радий помилитись, але, мабуть, недоля.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.07.26 | Мамарига

                          Re: Ющенко

                          Andrij писав(ла):

                          > > Можливо, отримавши кілька разів по тім'ю, я став занадто підозрілим на старість - але думаю, Вам таки платять за ту пургу, що Ви тут несете.
                          >
                          > Знаєте, це вже занадто. Хто ж мені платить, га? ЦРУ? ФСБ? СБУ?

                          Звідки ж мені знати, є багато структур, що мають підстави не любити Ющенка.

                          > Проблема деяких "демократів" в тому, що вони бояться демократії, свободи слова, "неправильних" на їхню думку висловлювань. Я вам сказав свою власну думку про Юшенка. Можете почитати мої дописи про ту ж саму людину до виборів. Це дійсно дуже дияволський план такий, спочтку агітувати за НУ, а потім після перемоги казати, що НУ -- про..ла все що могла.

                          Навіть демократія не відміняє елементарну логіку. Якщо проурядові сили і надалі луплять по Ющенку сильніше ніж по Юлі, значить він справді для них страшніший - нес па?

                          > > Ющенко - єдиний, кого зараз боїться кучмократія. Саме тому було вирішено запустити йому назустріч Юлю, і саме тому до неї зараз в більшості ЗМІ дуже поблажливе ставлення.
                          >
                          > Та не єдиний, пане. Кучманенки багато кого бояться. Вони в своїх очах мабуть повні супер-мени, що "мають" усю Україну ось вже 11 років, а їм за це тільки гроші та шана. І Ющенка вони теж бояться, звичайно. Тому й упосліджують його не словами, а ділами. А те що Ющенко спокійненько "обтікає", залазить на Говерлу, та бубонить про можливий "захист народу", то це каже мені, що Юшенко є бездарний політик, який не в змозі зупинити кучманоїдів. Буду дуже радий помилитись, але, мабуть, недоля.

                          Бачите, пане Андрію, річ у тім, що замахуватися слід лише тоді, коли маєш намір - і можливість - вдарити сильно. По крайній мірі, так прийнято серед серйозних людей. А от галасувати на цю тему не прийнято взагалі.

                          Заява Безсмертного, це сильний удар. Як саме Ющенко міг відреагувати сильніше - просто не бачу. Заклик вийти на вулиці негайно був би просто неефективним, маю надію не треба пояснювати чому. Тобто все як має бути, іде війна... Тому, до чого тут таке розчарування в Ющенкові - якщо воно щире - просто не розумію. Хіба він ходив пішки по Дніпру і обіцяв сотворити чудо, як тільки його виберуть?
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.07.26 | Andrij

                            Re: Ющенко

                            Мамарига писав(ла):
                            > > Знаєте, це вже занадто. Хто ж мені платить, га? ЦРУ? ФСБ? СБУ?
                            >
                            > Звідки ж мені знати, є багато структур, що мають підстави не любити Ющенка.

                            :) А може покинемо дитячі ігри в шпигунів? Якого біса тут хтось вам щось за гроші писатиме? Все безкоштовно. :)

                            > Навіть демократія не відміняє елементарну логіку. Якщо проурядові сили і надалі луплять по Ющенку сильніше ніж по Юлі, значить він справді для них страшніший - нес па?

                            вони по ньому луплять не "сильніше", а більш помітніше, бо фракція в нього більша. По Юлі битимуть так саме, коли та захоче стати кимось реальним в Україні. Юля вже теж посиділа в СІЗО як посунула на бандитів. Але в Юлі підмочена репутація, тож вона не так популярна в народі, тож не може мати того, що має ВЮ. Той має, але губить. І так по колу, без продиху.

                            > Бачите, пане Андрію, річ у тім, що замахуватися слід лише тоді, коли маєш намір - і можливість - вдарити сильно. По крайній мірі, так прийнято серед серйозних людей.

                            Це невірно. В умовах партизанської війни, яка власне й відбувається зараз в політиці, бити треба як можеш якомога частіше. Це виснажує ворога, підіймає моральний дух, надає цінний досвід бійцям. Навіщо робити один великий виступ в один день? Робитимо по мітингу кожного тижня, або навіть кожного дня. Люди зараз дуже небайдужі до влади. Вчиться на подіях 1990-91 років. Тоді розхитували не за "один удар", але як розхитали, то зупинити вже ніхто не зміг.


                            > Заява Безсмертного, це сильний удар. Як саме Ющенко міг відреагувати сильніше - просто не бачу. Заклик вийти на вулиці негайно був би просто неефективним, маю надію не треба пояснювати чому. Тобто все як має бути, іде війна... Тому, до чого тут таке розчарування в Ющенкові - якщо воно щире - просто не розумію. Хіба він ходив пішки по Дніпру і обіцяв сотворити чудо, як тільки його виберуть?

                            Ви собі можете уявити генерала, що поїхав "розвіятись" під час наступу ворога? Кажу вам ще раз. НІЯКИХ ВІДПУСТОК ДЛЯ ЛІДЕРІВ НУ. Працювати від світанку до темряви і далі. Ніяких Говерл, пляжів та пансіонатів. ПРАЦЮВАТИ.
                  • 2002.07.25 | Roller

                    світла пам'ять Ющенка, и ежи иси на небеси. Да святится имья его

                    Амин.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.24 | Roller

          imhno (-)Если и будет, то не то, и не с теми. (-)

  • 2002.07.24 | НеДохтор

    Юлія Тимошенко: "В суспільстві визріває агресія"

    http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/publications/show/954/

    --------------------
    Юлія Тимошенко. "В суспільстві визріває агресія"
    23.07.2002 15:45

    "Восени українська опозиція планує організувати загальнонародну акцію проти президента Леоніда Кучми. Правда, у різних опозиційних сил як і було різне бачення шляхів розвитку ситуації: одні готуються взяти у свої руки владу в Кабміні, інші не бачуть в цьому сенсу; ці готуються до "мирної революції", а ці чекають "планових" виборів президента", пише російська "Независимаю газета".


    (мовою оригіналу)
    "О том, что представляет собой сегодня украинская оппозиция и каковы ее шансы в борьбе за власть, рассказала один из самых ярких украинских политиков, лидер оппозиционной партии "Батькивщина" народный депутат Юлия Тимошенко", пишет журналист Татьяна Ивженко.

    - Юлия Владимировна, нет ли у вас ощущения, что украинская оппозиция уже проиграла борьбу за власть: ключевые посты в высших органах власти распределены между соратниками президента, некоторые "оппозиционеры" перешли на сторону ваших противников, а инициативы о начале импичмента президента потерпели фиаско. Что дальше?

    - Я твердо убеждена: то, что празднует сегодня власть, - не победа. Да, насилием, шантажом, запугиванием, "покупкой" депутатов власти удалось добиться формирования в Верховной Раде пропрезидентского большинства, несмотря на то что народ на выборах проголосовал не за нынешний режим, а за оппозиционные силы. Да, подневольное парламентское большинство уже утвердило ряд решений о назначении на руководящие должности людей из окружения Леонида Кучмы. Ну и что? Это временный реванш. Все эти люди во главе с украинским президентом настолько оторваны от реальности, от общества, что их властная пирамида ни на что не опирается, она просто висит в воздухе. О стабильности и прочности такой конструкции власти говорить, наверное, не стоит. Я бываю в регионах и вижу, что люди уже не просто возмущены или расстроены тем обстоятельством, что власть грубо проигнорировала результаты их волеизъявления. На фоне всеобщей нищеты произвол властей еще больше унижает, и в обществе зреет агрессия, направленная против тех, кто сегодня празднует победу.
    Конечно, я понимаю, что в сегодняшней Украине невозможно провести ни импичмент, ни референдум о недоверии президенту, поскольку вся власть сконцентрирована в руках самого президента, и она имеет репрессивный характер, строится на страхе. Но, с другой стороны, в Украине сложилась ситуация, когда обществу уже нечего бояться - хуже быть не может. И появились политики, которые способны возглавить и повести за собой народ, чтобы принудить Леонида Кучму добровольно сложить с себя полномочия президента и дать путь совершенно другим политическим силам, которые готовы строить принципиально другую Украину.

    - Вы призываете к революции?

    - Нет, я призываю к консолидации и ненасильственному, мирному отстранению правительства от власти.

    - Не помешает ли осуществлению этой идеи внутренняя конкуренция в среде оппозиционных сил, как это почти всегда было раньше? Кого вы причисляете к украинской оппозиции?

    - Объединиться могут Соцпартия Александра Мороза, блок (или часть блока) "Наша Украина" Виктора Ющенко и партии, входящие в наш блок ("Батькивщина", УРП, УСДП), а также, не исключено, Компартия Петра Симоненко. Да, ранее консолидации наших усилий препятствовал ряд факторов, в числе которых, в частности, и отсутствие достаточного опыта оппозиционной политической работы, и организационные проблемы. Но к сегодняшнему дню власти сделали очень многое, чтобы сплотить против себя и общество, и здоровые, хотя и разновекторные политические силы. Поэтому у нас гораздо больше шансов на успех.

    - В последнее время вы часто бываете за рубежом. Не связано ли это с поисками внешней поддержки украинской оппозиции?

    - Действительно, я очень активно осуществляю международные контакты нашей партии с партиями других стран, общаюсь и с официальными властями, и с оппозицией в других государствах. Цель только одна - я хочу, чтобы наша политическая сила была понята нормальными цивилизованными государствами, чтобы миром были четко осознаны наши цели и методы, с помощью которых мы хотим их достичь.
    Что касается внешней поддержки… Я думаю, что мысль, постоянно навязываемая украинскому обществу, о том, что какой-то иностранный "добрый дядя" однажды примчится решать наши внутренние проблемы, не только ошибочна, но и опасна. До тех пор пока сами украинцы не создадут условий для прихода честной власти, не построят нормальные партнерские отношения между обществом и властью, ничего в стране не изменится, никто за нас ничего не сделает. У других стран - свои проблемы.

    - В украинском политическом истеблишменте уже много лет бытует мысль о том, что огромное внешнее влияние на развитие внутренних политических процессов оказывает Россия. Недавно оппозиция озвучила эту мысль в связи с подписанием соглашений о создании международного газового консорциума…

    - Я бы сказала, что в данном случае мы стали свидетелями покупки Леонидом Кучмой входного или въездного билета в другие страны. Украинский президент - человек, которого после "кассетного скандала" мир не принимал, он никуда не ездил, в Киев никто не приезжал. По сути, нашему президенту никто не хотел подавать руку. И сегодня Леонид Данилович пытается "откупиться" от этой позорной роли, торгуя национальными интересами Украины, как это было в случае с консорциумом. Другие страны решают, принимать эту плату или нет, исходя из своих национальных интересов. Но в любом случае я не думаю, что, получив "украинскую трубу", лидеры этих государств начнут уважать Кучму.

    - Почему вы критикуете сам проект, ведь, насколько известно, украинские газопроводы нуждаются в серьезной модернизации, а в украинском бюджете нет денег на такие расходы, и консорциум, помимо прочего, может стать источником финансирования необходимых, но дорогостоящих работ?

    - Это - официальные заявления чиновников, которые, говоря такие вещи, прячут глаза. Я работала в правительстве Виктора Ющенко вице-премьером по вопросам ТЭК и не хуже этих чиновников знаю: газотранспортная система Украины ежегодно приносит 2,5 миллиарда долларов выручки. Для того чтобы инфраструктуру содержать в идеальном техническом состоянии, необходимо примерно 500 милионов долларов в год. Все остальное - это прибыль. И если бы наши чиновники меньше воровали из казны, то не могло бы быть и речи о ненадлежащем техническом состоянии газотранспортной отрасли. Эти разговоры - нонсенс. Но воровать удобно - точно так же, как удобно плакаться на бедность, прикрывая этими стенаниями продажу объекта, стратегически важного с точки зрения национальных интересов и весьма привлекательного с точки зрения бизнеса.
    Что еще говорят чиновники? Что, дескать, нужно сдавать газопровод России, иначе она построит другую ветку, в обход Украины. Очередная глупость. Можно ли поверить, что умные и прагматичные люди в российском руководстве "из принципа" вложат десятки миллиардов долларов в проект, сверхцель которого - досадить Украине? Чушь. Россия строит новую транспортную магистраль через Белоруссию и Польшу, чтобы получить возможность транспортировать дополнительные объемы газа, которые будут добываться на ямалском газовом месторождении. Подчеркиваю: дополнительные объемы к тем, которые сегодня уже экспортируются Россией на Запад.
    Поэтому никакой экономической необходимости в создании объявленного Кучмой консорциума нет. А чиновники, которые рьяно обосновывают эту идею, по сути, выступают против интересов своей страны. И вся эта ситуация как нельзя лучше иллюстрирует продажность тех, кто смеет называться украинской политической элитой…

    - Начала смены элит, вероятно, следует ожидать осенью, когда, как прогнозируют многие политологи, состоится отставка нынешнего правительства? Кстати, говорят, что оппозиция намерена взять реванш, сформировав свое правительство, во главе которого могли бы стоять Виктор Ющенко или вы. Соответствует ли все это действительности?

    - Я думаю, что к осени, когда начнется подготовка к зиме - топливно-энергетический комплекс, сбор урожая, провал бюджета и соответственно уровень жизни людей, - все будет настолько неприглядно, что Леонид Данилович вынужден будет в очередной раз на кого-то списать "просчеты". Поэтому отставка правительства неизбежна. Но это не означает смены политической и экономической тактики и стратегии Кабмина, ибо задает ее не премьер-министр, а президент. Посему будущая отставка Кинаха - не более чем обычные кадровые рокировки на уровне канцелярских работников, а не политическое событие.
    Именно поэтому я не вижу никакого смысла в том, чтобы участвовать в очередном распределении портфелей. На мой взгляд, мягко говоря, не очень целесообразно многократно наступать на одни и те же грабли, совершать те же ошибки, получать те же удары. И я, и Ющенко работали в правительстве. Мы с ним вместе попытались строить совершенно новую для Украины политику - цивилизованную, честную, открытую. Но в конечном итоге Леонид Кучма однозначно "объяснил" нам, что ему такая политика не нужна. Поэтому президент отправил наше правительство в отставку. И я глубоко убеждена, что с тех пор ни взгляды, ни убеждения президента не изменились. Так зачем еще раз идти на то же место, чтобы снова убедиться, что наши стандарты неприемлемы для Кучмы, что в созданных им условиях нормально работать невозможно? Я считаю, что этот путь только отвлекает оппозицию от реальной и правильной цели - как можно скорее провести досрочные выборы президента.

    - Вы считаете, что президентские выборы могут состояться досрочно?

    - Я не исключаю такого варианта развития событий. Мы приложим все усилия для того, чтобы выборы состоялись досрочно, но если нам по каким-либо причинам не удастся этого добиться, то мы будем бороться за власть в 2004 году.

    - На сегодня оппозиция уже определила единого кандидата для участия в президентских выборах?

    - Окончательные решения принимать рано. Но если Виктор Ющенко достойно, честно и патриотично пройдет период, оставшийся до президентских выборов, то наша команда поддержит его кандидатуру. А если мы увидим, что команда Виктора Андреевича не сможет защитить Украину, то мы будем идти к власти самостоятельно. Хотя наличие единого кандидата, безусловно, облегчит достижение победы. Претендент должен доказывать свое право претендовать на эту высокую должность последовательностью и решительностью своих действий, ответственностью перед народом.

    Россия "Независимая газета"
    23 Июля 2002, 10:28

    http://ng.ru/cis/2002-07-23/6_timoshenko.html


    --------------------
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.07.25 | Roller

      иначе как политической близорукостью назвать такие призывы и зая


      >
      > --------------------
      > Юлія Тимошенко. "В суспільстві визріває агресія"
      > 23.07.2002 15:45


      > От любви до ненависти один шаг, думаю еще жив в вашей памяти тезис, который мы не так давно обсуждали в период предвыборной компании. И то, что нам преподносят в виде зреющей агрессии, на мой взгляд, и есть те остатки любви, переходящей в ненависть.

      То изменение настроений и не только на форуме, открытая критика со стороны публичной оппозиции, оппозиции масс в адрес оппозиции политической принимает порой достаточно агрессивный характер.


      Не рано ли оппозиция делает отмашку президентской гонке. Довольно странным выглядит путанина, которую привносит уважаемый лидер Тимошенко. На что она собирается поднимать массы с Симоненко и частью блока НУ. Будет ли с ней участвовать сам Ющенко, ведь он пока метит в премьеры, но не в призеденты. Присоединится ли Мороз к Ющенко? Отношение Мороза в отношении Ющенко достаточно категорично.

      И причем здесь Кинах, если народ поднимают на Кучму. То, что Кинаха подставили в самом начале, при утверждении бюджета, и подставила ВР, по-моему не вызывает ни у кого сомнения.

      Словом иначе как политической близорукостью назвать такие призывы и заявления, пилот проекты, я просто не могу. Агрессия действительно зреет. Агрессия публичной оппозиции, агрессия масс, но зреет она, и почти созрела как раз против тех, кто показал свою несостоятельность, недееспособность, не желание в нужный момент объединить свои усилия. Тех, кто собственно сдал власть в ВР без боя. В данном случае речь идет о Ющенко и Симоненко.

      На что рассчитывают наши полит оппозиционеры? Верят ли они сами в успех их предприятия. Если сама же Тимошенко говорит, что не верит в успех референдума, и сами Симоненковцы и Ющенковцы не голосуют по вопросам референдума.

      Вывод один, все это ни что иное, как попытка выбить портфели у Кинаха, или сбросить Кинаха, но никак ни Кучму. Но, чем собственно Кинах хуже Ющенко, или лучше? Этот вопрос уже неоднократно поднимался, и, похоже, товарищи так и не поняли его постановки.

      Важным моментом, который не учитывает полит оппозиция выявляется тот факт, что своей несостоятельностью она не только положила конец ожиданиям от нее чего-то путнего, но и поставила вопрос создания публичной оппозиции, как альтернативы политичной.

      В свое время, время Народного руха, до его перехода на партийные рельсы, такая оппозиция существовала. И сегодня стает актуальным вопрос не очередной реинкорнации пуха, а создание "шляха" на принципах Солидарности, по примеру Польши.

      Солидарности в широком смысле, и в первую очередь солидарности востока и запада, солидарности которая будет дружить и против Кучмы, и против ВР, и против Кинаха.

      Это должны быть новые молодые люди, не обремененные и не дискредитированные политическими рамками. Возможно, организаторами такого шляха могли бы выступить фигуры не запятнавшие себя в развале Народного Руха, но только как знаковые фигуры. Например, Лукьяненко, Попович.

      Это не сценарий козы миллион Гориных. Нет. Это ставка на рабочих парней, сельскую интеллигенцию, молодых ученых, студентов, военных.

      Сама жизнь ставит перед обществом такую задачу. А полит элита, оппозиция может пока передохнуть, сделать пикник на обочине.

      Я не верю, что в обществе не осталось здоровых сил. Треба только толкнуть. И толчок может сделать, как дальновидный политик Л. Д. Кучма.

      Это и в его интересах, поскольку он представляет интересы государства.
      Лучше "толкнуть", "финанснуть" самому, чем "само придет".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".