МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Аналітична стаття Євгена Жеребецького

08/13/2002 | Мамарига
Шукаючи способу вбити час в електричці, випадково натрапив на дуже цікаву статтю у львівському "Поступі".

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=3992

Приємно, що газета з такими традиціями іще не зовсім зійшла на пси і друкує не лише примітивну джинсу на тему "Хазяїн Поступу Садовий проти львівського мера Буняка: другий раунд".

Відповіді

  • 2002.08.13 | Мамарига

    Текст статті


    Імперію не відновити...

    Євген ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ, Київ

    Декілька тижнів мав розмову з відомим політиком, керівником комітету Верховної Ради і головою партії. Говорили ми про майбутні президентські вибори, від час нашого спілкування я висловив припущення, що найближчим часом ми знову будемо мати подання Генерального прокурора до Верховної Ради про притягнення Юлії Тимошенко до кримінальної відповідальності і, радше за все, парламент Юлію Володимирівну таки “здасть”. Опонент гаряче заперечував, не наводячи, однак, серйозних аргументів. На тому й розійшлися.

    Минуло декілька тижнів – і в “Українській правді” з’явилося повідомлення про те, що генеральний прокурор Піскун має намір звернутися до депутатів із проханням віддати Юлію Тимошенко в руки правосуддя. Природно, що я відразу ж надувся і почав телефонувати до вже згаданого опонента, щоби спитати, що він думає про мої аналітичні таланти. Однак М. у Києві не виявилося: відпустка, “мертвий сезон”, літо, спека.

    Але для прокуратури 32 вище нуля – не перешкода: вже в суботу, 3 серпня, усі українські інтернет-видання повідомили сенсаційну новину: генеральний прокурор має намір у вересні звернутися до Верховної Ради з поданням про позбавлення недоторканості народного депутата Юлії Тимошенко. Характерний момент: прокурор так поспішав, що, окрім усього іншого, “впаяв” Юлії Володимирівні ще й 336 статтю Кримінального кодексу України – “Ухиляння від призову за мобілізацією”. Таким чином, вона мала всі шанси, окрім старих гріхів, “відмотати” ще й від двох до п’яти років за ухиляння від “священного обов’язку”. Піскун через декілька днів 336 статтю замінив на 366-ту, однак легше чомусь від цього не стало: якщо Генеральна прокуратура подання на фактичного лідера опозиції не вміє оформити належним чином, то можна собі уявити, що вона потрафить зліпити на простого громадянина – без імунітету, грошей і зв’язків. Зрозуміло також, що такий промовистий початок стовідсотково гарантує “неупереджене”, “швидке” і “справедливе” розслідування, чим, як відомо, завжди так славилася наша прокуратура.

    Мені ж через відсутність опонента в Києві нічого не залишається, як викласти свої міркування на папері для ширшого кола читачів. Хочу зізнатися: серед моїх прогнозів трапляються такі, які за своєю суттю не є прогнозами. Основне їх завдання – застереження, гра на випередження. І пишуться вони саме для того, щоби “засвітити” плани закулісних майстрів-політтехнологів і зруйнувати ці плани. Я щиро сподіваюся, що і цей план, розроблений не нами, але який спробують реалізовувати нашими руками, залишиться тільки на папері.

    Історія

    Після того, як до влади в Росії знову прийшов старий радянський КДБ, процес відновлення Радянського Союзу набув якісно нового характеру: якщо при Борисові Єльцині він мав значною мірою емоційний, стихійний і неорганізований характер (зрештою, як і все правління царя Бориса), а з хохлами раз браталися, а раз відбирали Крим і Севастополь, то при полковникові Путіну все змінилося кардинально. Сказати, що це стало “завданням №1” зовнішньополітичного курсу Росії – практично не сказати нічого: кардинальна і основна особливість української політики Кремля сьогодні полягає в її системності, планомірності, цілеспрямованості й далекосяжності. На відміну від наших доморощених інтриганів, які кучкуються навколо президента і які чомусь називають себе політиками, колишня імперія мислить і планує на десятки років уперед. Чи, може, хтось усерйоз думає, що Росія змирилася з втратою своєї найкращої перлини – України? Ні, звичайно. З приходом Путіна КДБ надав цьому процесу жорсткості і темпу.

    Основне геополітичне завдання Росії – отримати повний політичний, економічний і ідеологічний контроль над Україною, і на це кинуто колосальні ресурси. Якщо з Молдовою та Білоруссю справи просуваються доволі успішно, то з упертими хохлами раз у раз виникають проблеми. Останні вибори до парламенту стали для Росії повним зовнішньополітичним провалом: зазнали поразки не лише російські виборчі технології – не спрацювала ідея відновлення нового російсько-українського союзу. А це занадто серйозно, бо означає, що вже не вдасться відновити імперію знизу, шляхом народного волевиявлення, навіть із застосуванням “передових” донецьких виборчих технологій. Проти імперії на останніх виборах зіграла не лише історія: століттями нищений, принижуваний і нещадно експлуатований народ голосував за себе, проти продажних політиків і проти свого відвічного гнобителя і ворога. Однак ще більше проти імперії спрацювала сама Росія: кращого антиросійського агітатора, ніж федерали в Чечні – знайти неможливо. Остаточний результат виборів виявився для Кремля повною несподіванкою: хохли, які лише в день виборів спромоглися перетворитись на українців (лише на день!), Москві виявилися не по зубах – десять років зомбування за допомогою “ящика”, важка робота їхніх спецслужб і “наших” комуністів, есдеків, зубрів і президента дали непропорційно малий результат. Як виявилося, для цього потрібно більше часу і значно більше грошей. А з цим в Росії є проблеми.

    Отже, останні вибори в Україні показали, що поразка Росії не дає їй жодних шансів реалізувати об’єднавчі плани згори, шляхом внесення змін до Конституції: нема 300 голосів і не буде в найближчі 4 роки. Говорити ж про якусь проросійську більшість у Верховній Раді в той час, коли на пропрезидентську нашкребти депутатів не вдається, – це навіть не смішно. По-друге, проблема українського електорату відійшла в російських піар-технологіях на другий план: без сумніву, “наше” та їхнє телебачення й далі будуть “оболванювати” публіку казочками про “союз нерушимий”, проте ставку сьогодні роблять не на це: для реалізації своїх планів росіянам доведеться піти іншим шляхом. Безперечно, для цього вони спробують використати вибори президента України у 2004 році.


    Прогноз

    Найбільшою проблемою для росіян на наступних виборах є Віктор Ющенко. Понад усе вони бояться ефективної української економіки, яка почне випереджати російську. Бо хто ж тоді поїде в Тюмень чи Уренгой, якщо можна буде заробити й удома. Найбільший жах для Москви – це запровадження світових цін на газ і нафту в торгівлі з Україною, що призведе до знищення важелів силового тиску на Україну; це надійний кордон з жорстким паспортним режимом і переорієнтація нашої торгівлі на західні ринки. Однак найстрашніше для наших “братів” із Кремля – це українська Україна. А тому Путін робитиме все, щоби Віктора Ющенка на Банковій не було.


    А до чого тут Юля?


    Оскільки на сьогодні загальнонаціональним “лідером №1” є Віктор Ющенко, то Кучма, його оточення та Росія заклопотані інтенсивним пошуком достойного опонента екс-прем’єрові на майбутніх виборах. І всі розуміють, що за два роки практично неможливо наростити рейтинг Литвинові, Тігіпкові чи ще комусь хоча б до рівня Симоненка.

    А тому, по-перше, Москва та її помічники з Банкової будуть старанно нищити популярність екс-прем’єра всіма дозволеними і недозволеними способами. Кажучи простіше, Ющенка постійно ставитимуть перед дилемою: або жорстко і принципово відповідати, або мовчати і втиратися. Однак цього замало.

    Проти Ющенка, звичайно ж, треба поставити достойного кандидата, і на сьогодні такою фігурою є лише Юлія Тимошенко. Відтак, неважко передбачити, що зараз Адміністрація президента займеться піар-кампанією Юлії Володимирівни: як не сумно про це говорити, але з неї цілеспрямовано ліпитимуть Жанну д’Арк, укотре їй буде “світити” Лук’янівка. А тому ми передбачаємо, що головний прокурор України Тимошенко таки посадить. Бо ніщо так не піднімає рейтинг політика, як Лук’янівський СІЗО. Колись ветеран української революції 90 років минулого століття Іван Іванович Макар казав: “Хочеш стати політиком – сідай у тюрму”. Таким чином, на час виборів Віктор Ющенко отримає достойного суперника, протиставлення Ющенко-Тимошенко в першому турі голосування буде забезпечено. При цьому АП переслідує ще дві цілі: якщо вдасться – не Ющенка у 2 тур (що малоймовірно, однак враховуючи досвід липневих повторних виборів до Верховної Ради, повністю виключати не варто), а по-друге – отримати додатковий привід для того, щоби протягом усієї виборчої кампанії змушувати кандидата №1 реагувати на факт перебування Тимошенко у в’язниці.

    Сказане передбачає, що Тимошенко протягом цих двох років будуть постійно тримати в підвішеному стані. Способів це зробити в арсеналі Банкової – вагон. Можна, наприклад, регулярно давати “фас” прокуророві й одночасно зривати голосування за це подання у ВР. Можна посадити в Лук’янівку і тримати там без суду, час від часу відпускаючи під підписку про невиїзд. Насамкінець, якщо в Кучми остаточно здадуть нерви, не виключаємо й абсолютно ірраціонального кроку – коли її таки засудять. Однак здається нам, що за всією цією історією з Юлією Володимирівною стоять значно розумніші та більш далекоглядні хлопці з Білокам’яної, ніж наші доморощені “розпальцівщики”. Ющенко для них важливіший.


    Чи має шанси Юлія Володимирівна потрапити у другий тур президентських виборів? Однозначно – ні. І проблема навіть не в тому, що раптом стане вона президентом чи, в гіршому випадку, прем’єром – і більшість нашої бізнес-еліти попросить політичного притулку хоч в екваторіальному Конго чи Гвінеї Бісау, аби подалі від Ю.В. А тому ані з нею, ані з її прихильниками влада і придворний бізнес церемонитися не будуть – однозначно. Головна проблема Тимошенко в тому, що вона має на 80 відсотків той самий електорат, що і Ющенко. На парламентських виборах за неї голосували тому, що для народу практично однаково, хто представлятиме його інтереси в парламенті: Юлія Володимирівна це зробить навіть краще. Натомість на президентських виборах ситуація кардинально інша – перемагає лише один. А тому Західна Україна, де БЮТ зібрав найбільше голосів, однозначно проголосує за Ющенка. Усе, що “світить” Тимошенко, – це протестуючий електорат на Сході і маргінес на Заході.

    Що буде з Ющенком. Без сумніву, з ним спробують проробити те ж, що й на парламентських виборах із його блоком: по-перше, нещадно та нахабно обдиратимуть шляхом відвертих фальсифікацій, а по-друге, якщо він, Боже вбережи, виграє – зроблять із перемоги поразку. Адже не секрет, що “Нашу Україну”, як і “Єдину”, ліпили на Банковій, у результаті чого “Наша” перетворилася на “Їхню”.
    Кажучи простіше, Віктора Андрійовича спробують так обставити “своїми” людьми, щоби в результаті різниця між Ющенком і Кучмою полягала лише в кількості та кольорі волосся.

    Як із цього вилізти? Способів чимало, але говорити про технологію на сторінках популярного видання – це принаймні нерозумно. Звичайно, можна помріяти про те, що ніхто нікого не буде запроторювати до в’язниці: адже й дитині зрозуміло, що вся ця історія з Юлією Тимошенко має передусім замовний політичний характер, а лише тоді – кримінальний. Якщо це не так, то хай головний прокурор спробує притягнути до відповідальності ще кількох, не менш “знаменитих” депутатів. Натомість Ющенкові та його фракції в цій ситуації не можна голосувати за арешт Юлії Володимирівни з принципових міркувань: якщо мені пам’ять не зраджує, це Віктор Андрійович наполіг на призначенні Тимошенко віце-прем’єром у свій Кабінет. А така високоморальна людина як Ющенко не могла взяти у свій уряд особу із заплямованою репутацією. Таким чином, Віктор Андрійович повинен публічно продемонструвати мужність.

    Щось мені, однак, говорить, що наші народні обранці таки віддадуть Тимошенко прокуратурі. І якщо таке станеться, на нашу думку, Юлія Володимирівна повинна проявити не меншу мужність, не грати за правилами, написаними на Банковій, і не воювати проти Ющенка. Аж до відмови балотуватися на виборах. І тим самим повністю розвалити цю по-єзуїтськи багатоходову комбінацію.


    Зрештою, є мільйон способів зруйнувати закулісні розробки наших стратегічних “братів” і їх підручних в Україні. Для цього треба зробити лише одну річ: забути про себе і згадати про нас. Бо доля політика – вирішувати за інших і відповідати перед ними і перед історією за свої вчинки.
    Якщо ж ці двоє політиків цього не усвідомлять – на прийдешніх виборах ми вкотре заспіваємо за московською партитурою стару імперську пісеньку. Музику Путін вже відновив. А слова нам нагадають.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.08.14 | A.Social

      Разом

      Мамарига писав(ла) [подав текст статті в якій:]:
      > А до чого тут Юля?
      > <...> Проти Ющенка, звичайно ж, треба поставити достойного кандидата, і на сьогодні такою фігурою є лише Юлія Тимошенко. Відтак, неважко передбачити, що зараз Адміністрація президента займеться піар-кампанією Юлії Володимирівни: як не сумно про це говорити, але з неї цілеспрямовано ліпитимуть Жанну д’Арк, укотре їй буде “світити” Лук’янівка. А тому ми передбачаємо, що головний прокурор України Тимошенко таки посадить.

      І тоді виникне привід ЗРУЙНУВАТИ БАСТИЛІЮ.

      > <...> Натомість на президентських виборах ситуація кардинально інша – перемагає лише один. А тому Західна Україна, де БЮТ зібрав найбільше голосів, однозначно проголосує за Ющенка. Усе, що “світить” Тимошенко, – це протестуючий електорат на Сході і маргінес на Заході.

      Улюблене заняття Кучми+АП - змінювати на ходу правила, вигадувати пустопорожні вимоги, дестабілізувати ситуацію. Дечого варто у них повчитись. На ходу провести принцип посади віце-президента і йти парою, яка буде непереможною. Ото і вся гра.

      Разом були в уряді, разом будуть на чолі держави. Обох вважають святими - один Месія або Пророк, інша в образі Жанни, яка діє на підставі повноважень наданих Небом (саме за спілкування з потойбічним судили Жанну д'Арк).
    • 2002.08.14 | KE

      Re: Текст статті

      Мамарига писав(ла):
      >
      > Імперію не відновити...

      В этом никто и не сомневается.
      Мало того, всем понятно, что образуется новая империя - европейская, куда войдут последовательно: Россия, Белоруссия, Украина.

      > Євген ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ, Київ

      > Історія

      Точнее то, что автор под ней понимает.


      > Після того, як до влади в Росії знову прийшов старий радянський КДБ, процес відновлення Радянського Союзу набув якісно нового характеру: якщо при Борисові Єльцині він мав значною мірою емоційний, стихійний і неорганізований характер (зрештою, як і все правління царя Бориса), а з хохлами раз браталися, а раз відбирали Крим і Севастополь, то при полковникові Путіну все змінилося кардинально.

      Глупость исходная из "априорного" выражения. Автору, видимо, генетически не понятно. что Россия не собирается возобновлять СССР и даже Российскую Империю. В первую очередь в границах. Причины? Просты и понятны при взгляде на современную экономику:
      1) никакому государству, в современной экономике, не нужны, априори, дотационные области. А такими являлись исторически: Кавказ, мусульманские области, Западная Украина.
      2) никакому государству не нужны области с не развитой политической структурой, с отсутствием европейской структуры мышления и политических реалий. Пример тому США, сколько стран США может сейчас просто завоевать, не взирая на ООН? А не делают. Смысла нет. Есть смысл давить неугодных и ставить своих друзей на трон, но не захватывать.

      В отношении России и Украины:
      п.1) подходит в отношении слабо развитой Западной Украины. Тут же и п.2) Так как Западная Украина построена на русофобских настроениях 19 ст. (наследие многовековых русско-польских воин и польских восстаний). Таким образом, говорить о желании России захватить Украину, просто глупо, но необходимо, для оправдания русофобских настроений. Такое впечатление, что паны жербицкие, только сидят и ждут, когда Россия начнет захват украинской земли, а этого не следует. Русофобия, на которую опираются эти политические силы, тает, не за что хвататься, а двигать по пути К.Маркса, Энгельса и Ленина. с криками о буржуазной России, которая скупает все украинское на корню, не пристало наследником украинской, местечковой, буржуазии. Вот и придумывают, все что ни попадя.


      >Сказати, що це стало “завданням №1” зовнішньополітичного курсу Росії – практично не сказати нічого: кардинальна і основна особливість української політики Кремля сьогодні полягає в її системності, планомірності, цілеспрямованості й далекосяжності.

      факт, не считая бреда о задании №1, и что тут плохого?

      >На відміну від наших доморощених інтриганів, які кучкуються навколо президента і які чомусь називають себе політиками, колишня імперія мислить і планує на десятки років уперед. Чи, може, хтось усерйоз думає, що Росія змирилася з втратою своєї найкращої перлини – України? Ні, звичайно. З приходом Путіна КДБ надав цьому процесу жорсткості і темпу.

      И в чем проявляется этот темп? Где захват у слабой Украины Крыма, как могла бы сделать Россия, так как армия ее сильнее, а население Крыма на 90% поддержит подобное действие. Мировая общественность заткнется после фактов о поддержке "крымскими татарами" "серых волков" и результатов референдума Крыма. Россия будет иметь все права захвата Крыма как только докажет ущемление русскоязычных в Крыму, согласно международных законов (см.Е.Х. о языках нацменьшинств). То есть, сделать это можно было бы давно, но не делают. Так как нафиг это им не надо.

      > Основне геополітичне завдання Росії – отримати повний політичний, економічний і ідеологічний контроль над Україною, і на це кинуто колосальні ресурси.

      Это задание стоит перед любой страной, приятно иметь экономическую и политическую колонию. Но вранье в том, что Россия кидает какие то ресурсы, нет этих ресурсов. Пока, ничего Россия не делает, русский капитал да, он тут есть, а правительство не в зуб ногой. Даже своих не поддержали на выборах, чего же еще?

      > Останні вибори до парламенту стали для Росії повним зовнішньополітичним провалом: зазнали поразки не лише російські виборчі технології – не спрацювала ідея відновлення нового російсько-українського союзу.

      Опять глупость пишет ЖЕРЕБЕЦКИЙ:
      1. русские технологии не применялись вообще, и россиянами в частности.
      2. Основа современного парламента Украины ЗА ЕДУ + СДПУ(о), а они за союз, так как этим важнее экономика, а не русофобия.
      3. О каком провале говорит автор, если не Иванов, не Черномырдин не Путин не указывали на то, с кем работать, а российские аналитики указали ЗА ЕДУ и оказались правы? У автора что то со зрением?

      Далее у автора идет чистой воды пропаганда, вместо истории, о вековых гнобленнях и славе украинских политических технологий, которых нет. Этот бред я даже и обсуждать не хочу.


      >>
      > Отже, останні вибори в Україні показали, що поразка Росії не дає їй жодних шансів реалізувати об’єднавчі плани згори, шляхом внесення змін до Конституції: нема 300 голосів і не буде в найближчі 4 роки.

      Автор плохо знаком с тем. что России и про русским надо, а то что надо не требует изменений в Конституцию Украины, как то экономические и международные договора.

      Далее опять не обсуждаемый бред.


      > Прогноз
      >
      > Найбільшою проблемою для росіян на наступних виборах є Віктор Ющенко. Понад усе вони бояться ефективної української економіки, яка почне випереджати російську.

      Бред, теперь уже агитация в пользу "мессии":

      1. Россия не боится победы Ющенко, так как знает, что это не реально.
      2. Россия не боится опережения её Украиной экономически, так как это опять таки не реально без самой России.

      >Бо хто ж тоді поїде в Тюмень чи Уренгой, якщо можна буде заробити й удома. Найбільший жах для Москви – це запровадження світових цін на газ і нафту в торгівлі з Україною, що призведе до знищення важелів силового тиску на Україну;

      Автор сам понимает, что пишет? То есть России не выгодно установить Украине мировые цены? И зарабатывать с нее больше денег? Из-за экономического давления? Итак, оно все равно остается, просто из-за того, кто продаёт газ и нефть, а обходные пути из остальных стран еще менее выгодны будут всегда.

      Итог, этот анализ - не анализ, а очередная русофобская пропаганда. Сама по себе, она не является чем то ценным, но в купе с деятельность остальных "аналитиков", "историков", "журналистов" и просто "свідомих знавців" анти русского разлива, эта статья достаточно показательна. Она показывает готовность Ющенко "кинуть" не только коммунистов, но и Тимошенко. Вот по таким статьям и можно делать прогнозы будущих действий тех, кто за эту статью заплатил.
  • 2002.08.13 | Абдула

    З форуму ПОСТУПУ

    Автор : Валентин Дата введення : 13 - 8 - 2002
    Непогану підказку Президентові для тактики політичної боротьби зробив Євген Жеребецький! Хіба би нас врятувало те, що він не читає "Поступ". Однак я дуже сумніваюся, що команда Президента не виграє боротьбу за крісло і без таких хитромудрих технологій. Український виборець не є романтиком і своїм практичним розумом збагне, що від людей Кучми гірше не стане, а що принесе Ющенко, ще невідомо. Тим більше, що своїх "людей" у него надто мало. Колись Мао Дзедун казав китайцям: "Готуватися до війни і голоду". Нам війна і голод не загрожують. Але треба готуватися до того, що у президентське крісло сяде людина Кучми.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.08.13 | Shooter

      ...цитата Кучміста

      Абдула писав(ла):
      > від людей Кучми гірше не стане

      ги :))))
      Ну, дійсно,сидимо по вуха в гімні - гірше вже бути не може..зате як тепло, затишно...

      >а що принесе Ющенко, ще невідомо

      Кому невідомо? Що принесе Ющенко вірним кучмістам - таки невідомо.

      Що принесе Ющенко Україні - див. працю Ющенка на посту Голови НБУ і ПМа.
    • 2002.08.13 | Murlun

      І знову Медвечук. Після зустрічі з Волошиним

      Згадаймо, цей "політик" першим з високопосадвців заявив про існування проекту "національне повстання".

      А тепер перечитаймо витримку із статті:
      "...Останні вибори до парламенту стали для Росії повним зовнішньополітичним провалом: зазнали поразки не лише російські виборчі технології – не спрацювала ідея відновлення нового російсько-українського союзу. А це занадто серйозно, бо означає, що вже не вдасться відновити імперію знизу, шляхом народного волевиявлення, навіть із застосуванням “передових” донецьких виборчих технологій..."

      Уявімо собі на секунду, що донецькі і Медведчук за посередництва Росії знайшли спільну мову. Спровокувати опозицію на виступи нічого не варто. Уявімо собі на хвильку, що 16 вересня ці хлопці запропонують Росії ввести обмежений військовий контингент для відновлення спокою в країні і... проведення дострокових президентських виборів (під багнетами москалів).

      Більш м"якший сценарій.
      Донецькі і опозиція захоплюють мерії і обласні адміністрації. Справа доходить до перевиборів президента і обрання нубернаторів. Перемагає Медведчук. Тобто не перемагає, але в тому бардаку, що почнеться так випадково станеться. В крайньому випадку Захід заявить про свій сепаратизм, опираючись на вибори губернаторів українських земель. Якщо цього не станеться, Росія розігрує сценарій приєднання до неї українських губерній. Спочатку східних і південних...

      Як будемо діяти ми у ситуації, коли проти Кучми виступить Росія? Як буде діяти Предсказамус, АВ, LEN, Roller, Rotor,KE я вже маю уявлення... А ви кажете мова тут ні при чому.
    • 2002.08.13 | Мамарига

      Re:

      Абдула, не трать патрони, нічим буде застрелитись, як казав товариш Сухов ;):
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.08.13 | Абдула

        Re:

        Мамарига писав(ла):
        > Абдула, не трать патрони, нічим буде застрелитись, як казав товариш Сухов ;):

        Я оцінив твій гумор:) Статтю ти подав дійсно цікаву, але я не вірю, що Ющенко - та фігура, яка звалить кучмістів. І я не хотів, щоби така доволі безхребетна людина стала на чолі України. Якщо в нас не знайдеться ліпої кандидатури, то ми, дійсно, варті того, щоб нами правили люди типу Кучми.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.08.13 | Shooter

          Як красіво!!!

          Абдула писав(ла):
          > Мамарига писав(ла):

          > Я оцінив твій гумор:) Статтю ти подав дійсно цікаву, але я не вірю, що Ющенко - та фігура, яка звалить кучмістів. І я не хотів, щоби така доволі безхребетна людина стала на чолі України. Якщо в нас не знайдеться ліпої кандидатури, то ми, дійсно, варті того, щоб нами правили люди типу Кучми.

          Шкода, що десь Ауґусто пропав. Він би гарно прокоментував цю "думку".

          От цікаво, коли це Ющенко був "безхребетним"?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.08.13 | Абдула

            Re: Як красіво!!!

            До речі, "шутер" на галицькому діалекті означає "щебьонку". Може зміниш нік?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.08.13 | Shooter

              Re: Як красіво!!!

              Абдула писав(ла):
              > До речі,

              я й не зауважив, як ми на "ти" перейшли.

              А нік тобі швидше потрібно змінювати. На АПдулла, наприклад.
            • 2002.08.13 | Мамарига

              Re: Як красіво!!!

              Абдула писав(ла):

              > До речі, "шутер" на галицькому діалекті означає "щебьонку".

              А що означає на галицькому діалекті слово "беґа"?
        • 2002.08.13 | Мамарига

          Re:

          Абдула писав(ла):

          > Статтю ти подав дійсно цікаву, але я не вірю, що Ющенко - та фігура, яка звалить кучмістів. І я не хотів, щоби така доволі безхребетна людина стала на чолі України.

          Звиняйте, це стара вже байка. Ота безхребетна людина ходить під смертним вироком починаючи з минулих президентських виборів. І ходить, зауважте, куди сама хоче.

          Для контрольного спростування досить почитати внутрішньоросійські журнали "для вумних". У них Ющ викликає якийсь аж підсвідомий страх. Був би він безхребетний - давно б його залякав простий феесбешний резидент, яких в Україні є, як глистів у смітникового кота. Феесба, знаєте, вміє робити різні пропозиції...

          > Якщо в нас не знайдеться ліпої кандидатури, то ми, дійсно, варті того, щоб нами правили люди типу Кучми.

          Ну, навіщо ж отак перекручувати ідею дяді Бісмарка. Якщо ми не знайдемо кандидатури, ліпшої за Ющенка, то ми варті того, щоб нами правили люди типу Ющенка.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.08.13 | Абдула

            Re:

            Я залишаюся при своїй думці. Але дай Бог, щоби ти мав рацію і при Ющенкові нам не стало гірше.
            Бувай здоровий!
          • 2002.08.13 | Mykyta

            Re:

            >Ота безхребетна людина ходить п?д смертним вироком
            починаючи з минулих президентських вибор?в. ? ходить, зауважте, куди сама хоче.

            Znachennya maye ne lyshe osoba prezydenta, ale i yogo otochennya. A otochennya u Yushchenka tak sobi...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.08.13 | технолог

              Re:

              Оце так стаття!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Оце так аналітика!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Виявляється, щоб не допустити Ющенка, проти нього виставлять Юлю...
              А хто ж буде обраний, якщо за два роки з Юлі зроблять Жану Д'арк?????
              До речі, для тих аналітиків, хто крім самого прізвища Д'арк, не знає про неї більше нічого, скажу, що вона ще й є символом Франції. Саме вона підняла французьку націю на боротьбу за свою волю.
              То може нам таки потрібна своя Жана????????????????????????

              Особливо мені сподобався пасаж: "Натомість Ющенкові та його фракції в цій ситуації не можна голосувати за арешт Юлії Володимирівни з принципових міркувань: якщо мені пам’ять не зраджує, це Віктор Андрійович наполіг на призначенні Тимошенко віце-прем’єром у свій Кабінет. А така високоморальна людина як Ющенко не могла взяти у свій уряд особу із заплямованою репутацією. Таким чином, Віктор Андрійович повинен публічно продемонструвати мужність."
              Так, Ющенко вже продемонстрував мужність та принциповість, коли підписав заяву трьох, коли не відстояв Юлю в Кабміні, коли відмовився від того, що потискав руку Мельниченку (і тут же був зловлений на цій брехні, як пацан), проявив мужність і принциповість, коли набрав у списки Щербаня та купу інших подібних, коли відмовився створювати єдину демократичну коаліцію на вибори, коли набравши достатньо голосів, щоб зайняти серйозні посади в парламенті, прос...рав і це. Коли "кинули" Жира, він також був такий мужній та принциповий. А який він був принциповий, коли його фракція голосувала за Піскуна як кому заманеться.

              То давайте, продовжуймо виховувати принциповість та мужність наших політиків у той же самий спосіб і далі?
              Поки не буде принциповості і мужності прямо і принципово заявити про свою боротьбу проти злочинних дій цієї влади, доти й будуть у нас отакі "принципові та мужні".
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.08.14 | Shooter

                Re:

                технолог писав(ла):
                > А який він був принциповий, коли його фракція голосувала за Піскуна як кому заманеться.

                За Піскуна голосували всі, крім Юлі. Юля би голосувала проти будь-якої кандидатури, окрім Шишкіна, оскільки подання на зняття недоторканості нардепа може давати лише Генпрокурор

                Юлині шанси бути обраною президентом дорівнює нулю.

                Дві головні причини - екс-олігарх і жінка. Список можна розвивати.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.08.14 | Спостерігач

                  Re:

                  Shooter писав(ла):
                  > технолог писав(ла):
                  > > А який він був принциповий, коли його фракція голосувала за Піскуна як кому заманеться.
                  >
                  > За Піскуна голосували всі, крім Юлі.

                  За Піскуна голосували всі, окрім Тммошенко, Мороза і справді опозиційних членів НУ. До речі Ющенко теж голосував проти. Але втримати від голосування ЗА більшість членів своєї фракції він протсо не зміг.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.08.14 | Shooter

                    Re:

                    Спостерігач писав(ла):
                    > Shooter писав(ла):
                    > > технолог писав(ла):
                    > > > А який він був принциповий, коли його фракція голосувала за Піскуна як кому заманеться.
                    > >
                    > > За Піскуна голосували всі, крім Юлі.
                    >
                    > За Піскуна голосували всі, окрім Тммошенко, Мороза і справді опозиційних членів НУ. До речі Ющенко теж голосував проти. Але втримати від голосування ЗА більшість членів своєї фракції він протсо не зміг.

                    "Мороз" - я мав на увазі соціалістів.
                    Ющенко, згідно його слів, утримався при голосуванні (його персональна позиція мені невідома).
                    І без тих з НУ, хто голосував за Піскуна, Піскун би був затверджений Генпрокурором.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.08.14 | Спостерігач

                      Re:

                      Shooter писав(ла):
                      > Спостерігач писав(ла):
                      > > Shooter писав(ла):
                      > > > технолог писав(ла):
                      > > > > А який він був принциповий, коли його фракція голосувала за Піскуна як кому заманеться.
                      > > >
                      > > > За Піскуна голосували всі, крім Юлі.
                      > >
                      > > За Піскуна голосували всі, окрім Тммошенко, Мороза і справді опозиційних членів НУ. До речі Ющенко теж голосував проти. Але втримати від голосування ЗА більшість членів своєї фракції він протсо не зміг.
                      >
                      > "Мороз" - я мав на увазі соціалістів.

                      Ви про мороза ніц не казали.

                      > Ющенко, згідно його слів, утримався при голосуванні (його персональна позиція мені невідома).
                      > І без тих з НУ, хто голосував за Піскуна, Піскун би був затверджений Генпрокурором.

                      Тобто якби голоси НУ були б "золотими", то вони їх би не віддали? Ви инколи буваєте гірше за Інтер, як намагаєтесь впарити туфту ;-)

                      Але мова навіть не про те. Мова про фракцію у 108 голосів, котрою ніхто не керує і результат голосування котрої з буль якого питання не заздалегідь відомий. Така фракція здасть Юлю, а при потребі - і самого Ющенка.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.08.14 | Ростислав

                        Та логіка в нього така

                        "Все одно б вони її зґвалтували, то чого б не допомогти хлопцям?"
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.08.14 | Shooter

                          Точно

                          Себто Ви визнаєте, що Юлі, в принципі, була по барабану будь-яка кандидатура на Генерального прокурора? І що керувалась вона виключно своїми шкурними інтересами?
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.08.14 | Shooter

                            Якщо ж вже бути таким принциповим,

                            ...то можна, наприклад, нагадати, що в опозиції спочатку до певних бандюків, а потім і до папіка Юля попала, захищаючи, насамперед, свої шкурні інтереси.

                            Бай зе вей.
                          • 2002.08.14 | Ростислав

                            Я вже давно це зрозумів, Шутере

                            Shooter писав(ла):
                            > Себто Ви визнаєте, що Юлі, в принципі, була по барабану будь-яка кандидатура на Генерального прокурора? І що керувалась вона виключно своїми шкурними інтересами?

                            Та мені відверто кажучи в цій ситуації Юля, сама по-собі, по-барабану. Просто я не люблю людей, що виправдовують свою слабкість фразами "що я проти тих казлів міг зробити"?
                            З иншого боку, якби я був бізнесменом, то я б лише з почутя самозбереження 100 разів подумав чи голосувати за цього бізнес-кілєра, а не вів себе як кролик перед удавом.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2002.08.14 | Shooter

                              Re: Я вже давно це зрозумів, Шутере

                              Ростислав писав(ла):
                              >
                              > З иншого боку, якби я був бізнесменом, то я б лише з почутя самозбереження 100 разів подумав чи голосувати за цього бізнес-кілєра, а не вів себе як кролик перед удавом.

                              Не зважаючи на сезон, ціна на півнів вперто тримається.
                              Читай тут.
                              http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1029333964&first=1029334413&last=1029313330
                      • 2002.08.14 | Shooter

                        Re:

                        Спостерігач писав(ла):
                        > Shooter писав(ла):
                        > > Спостерігач писав(ла):
                        > > > Shooter писав(ла):
                        > > > > технолог писав(ла):
                        > > > > > А який він був принциповий, коли його фракція голосувала за Піскуна як кому заманеться.
                        > > > >
                        > > > > За Піскуна голосували всі, крім Юлі.
                        > > >
                        > > > За Піскуна голосували всі, окрім Тммошенко, Мороза і справді опозиційних членів НУ. До речі Ющенко теж голосував проти. Але втримати від голосування ЗА більшість членів своєї фракції він протсо не зміг.
                        > >
                        > > "Мороз" - я мав на увазі соціалістів.
                        >
                        > Ви про мороза ніц не казали.

                        Ви прочитали мою думку.

                        > > Ющенко, згідно його слів, утримався при голосуванні (його персональна позиція мені невідома).
                        > > І без тих з НУ, хто голосував за Піскуна, Піскун би був затверджений Генпрокурором.
                        >
                        > Тобто якби голоси НУ були б "золотими", то вони їх би не віддали? Ви инколи буваєте гірше за Інтер, як намагаєтесь впарити туфту ;-)

                        А чому Ви про соціалістів забуваєте? (то так, між іншим).

                        Давайте розглянем інший варіант: був варіант кращий за Піскуна?
                        Було три варіанти: або взагалі без Генпрокурора, або Піскун, або хтось третій, не виключено - гірший за Піскуна.

                        > Але мова навіть не про те. Мова про фракцію у 108 голосів, котрою ніхто не керує і результат голосування котрої з буль якого питання не заздалегідь відомий. Така фракція здасть Юлю, а при потребі - і самого Ющенка.

                        :): Отут Ви вже точно - гірше гримучої комбінації Інтера і Вєрсій.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2002.08.14 | Спостерігач

                          Re:

                          Shooter писав(ла):
                          > Спостерігач писав(ла):
                          [..]
                          > Давайте розглянем інший варіант: був варіант кращий за Піскуна?

                          Був варіант попередньо узгодити це питання з ВР. Як це було завжди. А не погоджуватись на перше, що пропонують з Банкової, і виправдовуючись перед собою - могло ж бути і гірше.

                          > > Але мова навіть не про те. Мова про фракцію у 108 голосів, котрою ніхто не керує і результат голосування котрої з буль якого питання не заздалегідь відомий. Така фракція здасть Юлю, а при потребі - і самого Ющенка.
                          >
                          > :): Отут Ви вже точно - гірше гримучої комбінації Інтера і Вєрсій.

                          Я не бачу причин для зворотнього. Якщо бізнесмени з НУ голосують за генерала ДПАУ, що мочив багато великих бізнесів, та ще й всуперече волі голови своєї фракції, то вони або дурні або слабкі. В будь якому випадку при потребі - див.вище що зроблять.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2002.08.14 | Shooter

                            Re:

                            Спостерігач писав(ла):
                            > Shooter писав(ла):
                            > > Спостерігач писав(ла):

                            > Я не бачу причин для зворотнього. Якщо бізнесмени з НУ голосують за генерала ДПАУ, що мочив багато великих бізнесів, та ще й всуперече волі голови своєї фракції,

                            і знаючи, що його і без їх голосів затвердять

                            > то вони або дурні або слабкі

                            Швидше, розумні. А люди всі слабкі. Поки їх не припреш до стінки.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2002.08.14 | Спостерігач

                              Ну то дайте відповідь на просте запитання ;-)

                              Shooter писав(ла):
                              > Спостерігач писав(ла):
                              > > Shooter писав(ла):
                              > > > Спостерігач писав(ла):
                              >
                              > > Я не бачу причин для зворотнього. Якщо бізнесмени з НУ голосують за генерала ДПАУ, що мочив багато великих бізнесів, та ще й всуперече волі голови своєї фракції,
                              >
                              > і знаючи, що його і без їх голосів затвердять

                              Особисто Ви вважаєте, що вони не голосували б ЗА, якби знали, що їхні голоси - "золоті"?
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2002.08.14 | Shooter

                                Особисто я не знаю. І таке буває ;) (-)

                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2002.08.14 | Shooter

                                  І Вам, як любителю гіпотетичних запитань, моє одне

                                  Як Ви думаєте, якби в свій час Павло Іванович не посварився з Даніличем, після цього Юля не посварилася з Медвечуркісами, а дещо пізніше папік не посадив її в тюрму, то чи була би сьогодні Юля полум'яною опозиціонеркою? чи взагалі будь-якою опозиціонеркою?
  • 2002.08.14 | Andrij

    "Кажучи простіше, Ющенка постійно ставитимуть перед дилемою:

    > або жорстко і принципово відповідати, або мовчати і втиратися."

    Пробачте, не зрозумів, де тут "дилема"? Ще таку "дилему" пропоную: або діяти згідно логіки, або ні. Як вам такий аналіз?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.08.14 | A.Social

      Логічність Нелогічності

      Andrij писав(ла):
      > > або жорстко і принципово відповідати, або мовчати і втиратися."
      >
      > Пробачте, не зрозумів, де тут "дилема"? Ще таку "дилему" пропоную: або діяти згідно логіки, або ні. Як вам такий аналіз?

      І в цьому є своя логіка. Якщо діяти інтуїтивно-іраційно, наперед важко передбачити кроки й наперед передбачити сценарії відповіді-протидії. Відповідно важко перемогти. Як у шахах - все вже давно вивчено - позиція така-то, захист такий-то. І ось пропонується несподіваний, невідомий раніше хід, часу на обрахунок протидії не вистачає, наслідком є програш.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.08.14 | Andrij

        Re: Логічність Нелогічності

        A.Social писав(ла):
        > Andrij писав(ла):
        > > > або жорстко і принципово відповідати, або мовчати і втиратися."
        > >
        > > Пробачте, не зрозумів, де тут "дилема"? Ще таку "дилему" пропоную: або діяти згідно логіки, або ні. Як вам такий аналіз?
        >
        > І в цьому є своя логіка. Якщо діяти інтуїтивно-іраційно, наперед важко передбачити кроки й наперед передбачити сценарії відповіді-протидії. Відповідно важко перемогти. Як у шахах - все вже давно вивчено - позиція така-то, захист такий-то. І ось пропонується несподіваний, невідомий раніше хід, часу на обрахунок протидії не вистачає, наслідком є програш.

        Пробачте, але ви мабуть ніколи не грали в шахи. Нелогічної гри там не існує. Існує лише краща або гірша логіка. Маю підозру, що теж саме вірно й для політики. Якщо людина стріляє собі в ногу, то її не врятує збентеженість противника. Можна сперечатись про тонкощі гри, коли є міцна логічна основа, коли не порушуються елементарні правила здорового глузду. Тоді вам не поставлять дитячий мат.
  • 2002.08.14 | Mykyta

    Re: Анал?тична стаття ?вгена Жеребецького

    Yak na mene, to tut vidchuvayet'sa "pidvoh" z boku NU. Chomu taka stattya zyavylas' todi, koly pochala rosty populyarnist' Tymoshenko? Chomu proponuyet'sya yedynyj variant "lyshe Ushch mozhe buty presydentom"? Logichnishe bulo b dochekatys' pereddnya vyboriv (bajduzhe, dostrokovyh chy strokovyh) i skazaty: u kogo najbil'she shansiv za tyzhden' do golosuvannya (skazhimo) toj i zalyshayet'sya, reshta znimayut' svoyi kandydatury.

    I vsi plany kremlya duzhe legko polamaty, yakshcho ye take bazhannya...

    Mozhe NU vzhe prosto ne uyavlyaye, shcho u Ushchenka mozhut' buty konkurenty?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.08.14 | Shooter

      Re: Анал?тична стаття ?вгена Жеребецького

      Mykyta писав(ла):
      > Chomu proponuyet'sya yedynyj variant "lyshe Ushch mozhe buty presydentom"?

      Бо Юля ним бути не може.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".