МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НЕЛЬЗЯ отдавать власть оппозиции, не прослушав ее пленки

10/02/2002 | Провокатор
Я понимаю, что всем руководит США. Что публиковат, что говорить, какие заявления делать.
Мы прослушали майорские записи, где есть компромат на власть.
Но где компромат на опозицию? Не существует? Конечно существует!
Но его придержали, на случай прихода к власти оппозиционеров.
Надо-же как-то управлять этой страной. Решили управлять с помощью компромата.
Нельзя отдавать власть оппозиции, не прослушав ее пленки.

Відповіді

  • 2002.10.02 | Nemo

    Прибиральниця тьотя Груша не могла не помітити диктофон

    Та й українська експертиза блискуче довела - всі плівки змонтовані. Потебенько і зараз вам може розказати, що все це робота того депутата Рудьковського який склепав усі ці розмови на домашньому комп"ютері.
    Як ви можете такому довіряти! А Піскун просто заграє з опозицією. І про Кольчуги нічого не говорили. А Малєв, як і Чорновіл випадково... трагічно випадково загинув. То все вороги з адміністрації США.
    Так що не треба лить воду на чужий млин...
  • 2002.10.02 | DevRand

    підтримую, рукі протч от законноізбранного Прєзідєнта!

    Ато розвелось тут, панімаш, всякіх, бруд ллють на керівників, бля

    Опозиція така ж сама як і влада!
    Партія (СДПУ(0)) наш рульовой!
    Всюди гамериканські шпійони!
    Мельниченко зрадник, плівки давай! (бля)
    Ніззя атдавать! Запрєтіть! Атмєніть! Закрить!



    (гонораром поділитесь, га?)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.10.02 | -

      Щось не дуже смішно :-( (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.10.02 | Augusto

        Пояснення. Повільне. Два рази.

        Люди сміються НЕ разом з кучмонавтами, люди сміються З кучмонавтів. А це ж не одне і теж, як вчить всіх бажаючих Далай Лама.

        Люди сміються НЕ разом з кучмонавтами, люди сміються З кучмонавтів. А це ж не одне і теж, як вчить всіх бажаючих Далай Лама.
    • 2002.10.03 | Провокатор

      Прочь "непрослушанную" оппозицию от власти!

      Что вы дурачитесь? По сабжу сказать нечего?
      Допустим придут к власти нашисты. А майор тут как тут со своими записями. Нате вам Ющенка, нате вам Симоненка, нате вам Тимошенко.
      Мороза скомпилируют. Очень смешно будет!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.10.03 | Augusto

        Клонувати Q-чмо! Любо!

        Це єдина гарантія , щоб такого не сталося - дожиттєве королівство Q-чму, а як він зноситься, міняти його клоном, вирощеним з його клітин!
        Можна ще спробувати фігні НЕ казати, НЕ робити на посаді, але ж це не вибір, правильно?
      • 2002.10.03 | trick

        A Vas tezh ne prosluxaly. Chogo todi vas sluxaty?(-)

      • 2002.10.03 | DevRand

        а що ж ви хочете, щоб я ваші дописи серйозно сприймав?

        :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



        P.S> структурам СДПУ(0)потрібно наполегливо працювати, якщо вони хочуть щоб їх не вважали (недорогими) клоунами ;)
    • 2002.10.03 | 123

      Re: підтримую, рукі протч от законноізбранного Прєзідєнта!

      Тут дійсно є проблема, як на мене. Головний каталізатор дії опозиції -- записи Мельниченка. Без них не було б Гонгадзе-гейта, Ірак-гейта. Виступів опозиції, можливо, взагалі б не було. Тобто невдоволення Кучмою в Україні з*явилося, практично, з записів Мельниченка.

      Але де гарантія, що таке ж саме невдоволення не виникне у громадян щодо наступного Президента/спікера/прем*єр-міністра/міністра тощо після оприлюднення інших записів? Хіба ми можемо бути впевнені в тому, що всі українські лідери поводились гідно в кабінеті Кучми, настільки гідно, що їм неме чого червоніти за їхні сказані там слова?

      Тут є потенційна небезпека перманентних політичних криз в Україні. Адже теперішня еліта не згине за мить разом з Кучмою; її частини будуть приймати безпосередню участь в керуванні державою (це й Ющенко, й Тимошенко, й люди з близького оточення обох -- Безсмертний, Матвієнко, Єхануров, Онопенко, О. Омельченко ... ). Не може доля країни залежити від того, як Мельниченко (у кращому випадку; у гіршому -- ті, хто за ним стоять, якщо такі є) розпоряджатиметься своїми записами, від того, як йому/їм заманеться їх оприлюднювати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.10.03 | DevRand

        ІМХО, ви помиляєтесь

        ось в цьому:

        123 пише:
        >Тобто невдоволення Кучмою в Україні з*явилося, практично, з записів Мельниченка.

        Та хоч які б там не були записи, невдоволення, звичайно ж, не від них - а від такого життя, що ним живе більшість населення України.

        Виступи радикальної частини опозиції зимою 2000 року (от саме для них записи були якимось каталізатором) взагалі відновили саму ідею протестів та захисту своїх-людських прав. Народ почав прокидатися, і доводити що не є гуртом баранів. Також УБК дозволила визначити ціль: (дуже спрощено) винні Кучма і система, яку він побудував.



        > Але де гарантія, що таке ж саме невдоволення не виникне у громадян щодо наступного Президента/спікера/прем*єр-міністра/міністра тощо після оприлюднення інших записів? Хіба ми можемо бути впевнені в тому, що всі українські лідери поводились гідно в кабінеті Кучми, настільки гідно, що їм неме чого червоніти за їхні сказані там слова?

        Неправильна логіка, більш того, шкідлива (ІМХО). От ви сказали свою думку - а я кажу що навпаки, немає проблеми, є можливість! По перше, невдоволення елітою - то абсолютно здорова річ, більше того - єдиний двигун для здорового державного організму. По друге, вважайте майора (і його записи) санітаром ліса, який прискорить зміну еліт. Коротко: хто себе "погано поводив" під час розмов в кабінеті Кучми нехай навіть і не думає залишитись в істблшмнті. Наприклад, Тарас Чорновіл першим підтвердив факт розмови (записів Мельниченка) і судячи з того абсолютно не боїться, що його розмови з Кучмою будуть оприлюднені.


        > Тут є потенційна небезпека перманентних політичних криз в Україні. Адже теперішня еліта не згине за мить разом з Кучмою; її частини будуть приймати безпосередню участь в керуванні державою

        Потрібно зробити так, щоби більша частина "еліти", а особлива та що до останнього (поки кандидат номер 1 це СДПУ(0)) працювала на систему, була знищена - і при тому швидко - до рівня, що не зможе відновитися. Звичайно ви розумієте що тут не йдеться про фізичне знищення, опозиція - це не кучманоїди які небудь типу медведчуркіса.

        Мається на увазі модель люстрації типу чешського чи польського варіантів. І тут нам знову на користь піде криза, що є зараз (врешті решт, перетворювати труднощі на переваги це і є нашою метою, чи не так вчив Сунь Цзи?). А точніше - зараз кожен, під час кризи(боротьби), своєю поведінкою робить запис в книгу, яка буде прочитана після того як Кучми не стане.


        >(це й Ющенко, й Тимошенко, й люди з близького оточення обох -- Безсмертний, Матвієнко, Єхануров, Онопенко, О. Омельченко ... ). Не може доля країни залежити від того, як Мельниченко (у кращому випадку; у гіршому -- ті, хто за ним стоять, якщо такі є) розпоряджатиметься своїми записами, від того, як йому/їм заманеться їх оприлюднювати.


        Див.вище. + нічого страшного - вони лише повинні чітко розуміти що з ними може статися те ж саме, що сталося з кучмою - не більше і не меньше. Хорошим сигналом буде зміна(або не зміна) середньої ланки посадовців.
        Чи залишаться на своїх місцях ті хто активно співпрацював з режимом?
        Завдання громадської(народної) опозиції - запобігти цьому.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.10.03 | 123

          Добре, якщо так

          DevRand пише:
          > ось в цьому:
          >
          > 123 пише:
          > >Тобто невдоволення Кучмою в Україні з*явилося, практично, з записів Мельниченка.
          >
          > Та хоч які б там не були записи, невдоволення, звичайно ж, не від них - а від такого життя, що ним живе більшість населення України.

          Добре, нехай причиною було погане життя, а записи -- приводом. Це не змінює суті. Так само записи Мельниченка можуть бути приводом кризи за Президента Ющенка. Чи Президента Тимошенко. Ви ж розумієте, що життя, що ним живе більшість населення України, радикально не зміниться на краще за рік чи два. У будь-якому разі, невдоволених, яким не вистачатиме лише каталізатора, буде досить.

          Відзначте -- незадовго до тейп-гейту Кучму таки обрали Президентом. Так чи інакше, але дійсно його підтримала значна частина виборців. Після тейп-гейту -- це неможливо. Отже, записи Мельниченка надзвичайно суттєвий чинник теперішньої кризи. Отже -- потенційний чинник подібної ваги у майбутньому.

          > Виступи радикальної частини опозиції зимою 2000 року (от саме для них записи були якимось каталізатором) взагалі відновили саму ідею протестів та захисту своїх-людських прав. Народ почав прокидатися, і доводити що не є гуртом баранів. Також УБК дозволила визначити ціль: (дуже спрощено) винні Кучма і система, яку він побудував.

          УБК є похідною від справи Гоншадзе, яке є похідною від Мельниченка. Тут Ви зі мною погоджуєтесь, фактично.

          > > Але де гарантія, що таке ж саме невдоволення не виникне у громадян щодо наступного Президента/спікера/прем*єр-міністра/міністра тощо після оприлюднення інших записів? Хіба ми можемо бути впевнені в тому, що всі українські лідери поводились гідно в кабінеті Кучми, настільки гідно, що їм неме чого червоніти за їхні сказані там слова?
          >
          > Неправильна логіка, більш того, шкідлива (ІМХО).

          :-) Не знав, що логіка буває шкідливою. Вона або є, або її не має. Може, Ви оптиміст, а я песиміст чи реаліст. Від цього моя логіка не стає шкідливою.

          >От ви сказали свою думку - а я кажу що навпаки, немає проблеми, є можливість!

          О, можливість завжди є. Але чому "навпаки"? Наявність можливості не виключає наявності небезпеки, погодьтесь. Вони співіснують, і, як на мене, Ваша "можливість" набагато менша за мою "небезпеку" :-)

          >По перше, невдоволення елітою - то абсолютно здорова річ, більше того - єдиний двигун для здорового державного організму.

          Згоден, але страшні кризи попереду воно не усуває.

          > По друге, вважайте майора (і його записи) санітаром ліса, який прискорить зміну еліт. Коротко: хто себе "погано поводив" під час розмов в кабінеті Кучми нехай навіть і не думає залишитись в істблшмнті. Наприклад, Тарас Чорновіл першим підтвердив факт розмови (записів Мельниченка) і судячи з того абсолютно не боїться, що його розмови з Кучмою будуть оприлюднені.

          Це максималізм. По-перше, "погано поводив" -- це ж умовність. Може, він дулю в кишені тримав, хоч і казав те, що хотів гарант почути. А вказівки гаранта в реалі (кабінет гаранта -- це якийсь віртуал) саботував і ігнорував. Певен, що з Ющенком так і було. Це джерело для кризи, яку моральній людині важко витримати. Якщо Ющенко буде Президентом, і матиме залишити посаду через записи Мельниченка, хоч він нічого поганого і не ЗРОБИВ, -- це буде страшна криза, це крах надії народу, який вірив, це втрата єдиного лідера, що консолідував країну, будучи здатним до ефективних перетворень.

          По-друге, див. нижче, про зміну еліт.

          >
          > > Тут є потенційна небезпека перманентних політичних криз в Україні. Адже теперішня еліта не згине за мить разом з Кучмою; її частини будуть приймати безпосередню участь в керуванні державою
          >
          > Потрібно зробити так, щоби більша частина "еліти", а особлива та що до останнього (поки кандидат номер 1 це СДПУ(0)) працювала на систему, була знищена - і при тому швидко - до рівня, що не зможе відновитися. Звичайно ви розумієте що тут не йдеться про фізичне знищення, опозиція - це не кучманоїди які небудь типу медведчуркіса.
          >
          > Мається на увазі модель люстрації типу чешського чи польського варіантів. І тут нам знову на користь піде криза, що є зараз (врешті решт, перетворювати труднощі на переваги це і є нашою метою, чи не так вчив Сунь Цзи?). А точніше - зараз кожен, під час кризи(боротьби), своєю поведінкою робить запис в книгу, яка буде прочитана після того як Кучми не стане.

          Люстрація -- це добре. Але її не буде, як її не було раніше, це ж очевидно. В Польщі прийшли нові лідери, а в Україні -- ні. Стара еліта не пійде, і це факт. Наступним Президентом у кращому випадку буде Ющенко (або прем*єром -- якщо буде проведена відповідна реформа), а Ющенко є представником старої (старої нової, якщо хочите) еліти, і в його оточенні -- стара еліта.

          > >(це й Ющенко, й Тимошенко, й люди з близького оточення обох -- Безсмертний, Матвієнко, Єхануров, Онопенко, О. Омельченко ... ). Не може доля країни залежити від того, як Мельниченко (у кращому випадку; у гіршому -- ті, хто за ним стоять, якщо такі є) розпоряджатиметься своїми записами, від того, як йому/їм заманеться їх оприлюднювати.
          >
          >
          > Див.вище. + нічого страшного - вони лише повинні чітко розуміти що з ними може статися те ж саме, що сталося з кучмою - не більше і не меньше.

          А що їм робити тепер, після того, як записи на них зроблені? Вже ПІЗНО!

          >Хорошим сигналом буде зміна(або не зміна) середньої ланки посадовців.

          Це взагалі неможливо. На кого їх змінювати, як Ви собі це уявляєте? На кого Ви будете замінювати керівників райдержадміністрацій і їхніх замів? НУ блефувала, коли казала, що в неї є кадри. На Сході України в них взагалі немає кадрів. В них нема кого було керівниками штабів призначати, нема кого було в народні депутати (!) висувати по мажоритарці.

          > Чи залишаться на своїх місцях ті хто активно співпрацював з режимом?
          > Завдання громадської(народної) опозиції - запобігти цьому.

          В цьому і є головна проблема і мої побоювання. Якщо виходити з записів Мельниченка -- можна зробити висновок про те, що вся еліта співпрацювала активно. Хоча насправді це, може, й не так. Може вони тільки слухали активно і кивали головами. Але цього майбутня опозиція з*ясовувати не буде.

          А Тарас Чорновіл -- це одиничний приклад. Скільки там таких було, що їм взагалі хвилюватися нема чого? І скільки з них здатні проводити ефективну державну політику, тобто ефективно працювати? Це ж також важливо.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.10.03 | юрко

            Re: Добре, якщо так

            цікаво спостерігати, як ніжно і делікатно можна змінити суть справи з "Кучма - лайно" в "лайно всі, і на всіх є матеріальчик, головне, добре покопати". Або посунутися ще дальше і сказати, що приробивши навічно диктофон до дивану, можна писати звуки, що виходять з-під президентських сідниць і використовуючи сучасну комп'ютерну техніку, з тих звуків змонтувати будь-який компромат на всіх майбутніх українських президентів. Браво.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.10.03 | 123

              Re: Добре, якщо так

              юрко пише:
              > цікаво спостерігати, як ніжно і делікатно можна змінити суть справи з "Кучма - лайно" в "лайно всі, і на всіх є матеріальчик, головне, добре покопати". Або посунутися ще дальше і сказати, що приробивши навічно диктофон до дивану, можна писати звуки, що виходять з-під президентських сідниць і використовуючи сучасну комп'ютерну техніку, з тих звуків змонтувати будь-який компромат на всіх майбутніх українських президентів. Браво.

              У Вас, пане Юрко, проблема неправильна: замість обговорення проблеми по суті Ви шукаєте провокаторів. Будь-ласка, пошук провокаторів -- справа корисна. Але я в цій проблемі дійсно бачу проблему. Яку цікаво обговорювати по суті. Не більше й не менше.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.10.03 | юрко

                Re: Добре, якщо так

                якраз я бачу проблему з, гм, постановкою проблеми у вас, коли припускаєте, що є компромат не лише на Кучму, але й на опозицію. Тим самим ви припускаєте, що опозиція нічим не краща, лише, що компромат на них не оприлюднений. З таким відношенням важко жити - всі навколо паршивці і порядних людей не існує, якщо важко припустити, що на опозицію компромату немає просто тому, що вони таки відрізняються від кучми.
      • 2002.10.03 | Майдан

        Додам до сказаного Дев-Рандом :

        А на опозицію просто нічого й немає .

        Тому є і причина і переконливе свідчення.

        Причина полягає в тому що опозиція просто не може собі дозволити робити такі свинства які робить теперішня українська влада, а значить і не може собі дозволити говорити про них.

        А свідчення полягає в тому що влада до сих пір нічого такого "випустила" в обіг. А опозицію напевно "слухають" більш ніж уважно...

        Навіть якщо щось і найдеться - типу відомих записів телефонної розмови Ющенка з Омельченком, то це лише підкреслить те, наскільки опозиція "чемніша" від влади.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.10.03 | Shooter

          Re: Додам до сказаного Дев-Рандом :

          Майдан пише:

          > Навіть якщо щось і найдеться - типу відомих записів телефонної розмови Ющенка з Омельченком, то це лише підкреслить те, наскільки опозиція "чемніша" від влади.

          Гм...а в чому була, власне, "нечемність" розмови між Ющем і Омелєю?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.10.03 | Майдан

            Оце й я мав на увазі (-)

        • 2002.10.03 | 123

          Re: Додам до сказаного Дев-Рандом :

          Майдан пише:
          > А на опозицію просто нічого й немає .
          >
          > Тому є і причина і переконливе свідчення.
          >
          > Причина полягає в тому що опозиція просто не може собі дозволити робити такі свинства які робить теперішня українська влада, а значить і не може собі дозволити говорити про них.

          В тому й річ -- йдеться не про те, хто що "ЗРОБИВ", а про те, хто ПРИЙМАЧ УЧАСТЬ У РОЗМОВАХ. Ну от уявіть собі: викликає Кучма прем*єра Ющенка й каже: тут от Боделан заходив, там от підприємство, треба посприяти. Що йому Ющенко відповів: ні-ні, ви злочинець, як так можна! Ні, він відповів ... майже як Кучма Малєву: добре, поміркуємо, що зможемо -- зробимо. Нічог не зробив, звісно, але ж мордою його тикать будуть в слова. Пам*ятаєте, десь було про Азарова, начебто обіцяв Ющенко його взяти віце-прем*єром. Це з цієї ж серії.

          Тобто політикам будуть інкремінувати розмови як злочин, навмисно перекручуючи навіть (як інколи й сьогодні діє опозиція, між іншим).

          > А свідчення полягає в тому що влада до сих пір нічого такого "випустила" в обіг.

          В неї немає записів Мельниченка.

          >А опозицію напевно "слухають" більш ніж уважно...

          Саме у розмовах в кабінеті Кучми політики могли говорити не те, що думають, а те, що хотів почути Кучма. В цьому й небезпека цих записів -- політиків шантажуватимуть тим, що фактично не має сенсу. Але воно записано.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.10.03 | Майдан

            Ваше зауваження серйозне, однак

            Знову ж таки Ви сказали "політики говорили те що хотів почути Кучма"
            Так ось весь скандал і крутиться навколо шоку викликаного раптовим зрозумінням того що "хотів" почути Кучма.

            А відсутність записів з опозиціонерами має ще й окрім можливої симпатії самого Мельниченка до цих людей і можливого не афішування ним цих записів ще й дуже просту і банальну причину - вони просто не спілкувалися з Кучмою в даних конкретних інтимно-кабінетних умовах. Просто Кучма з опозицією не спілкується і не спілкується з тими політичними особами які йому не подобається. З ними він спілкується офіційно в інших умовах, в інших приміщеннях де недопустимі будь які вільності, де присутні інші особи , і де всі знають що неможна казати нічого лишнього.

            Як це не парадоксально, але таких кабінетів для інтим-балачок з матами на за Заході напевно не існує. Це дисциплінує політичних діячів та державних діячів. Гадаю якби наш Президент не наважувався матюгатися в своєму кабінеті це особливо б Україні не зашкодило, скоріше навпаки...

            Можливо те що Кучма безцеремонно дозволяв собі провадити такого кшталту розмови в наголовнішому кабінеті держави є для західних лідерів головною ознакою політичної дикості та дрімучої тупості наших теперішніх державних вождів.
  • 2002.10.03 | Чучхе

    Re: НЕЛЬЗЯ отдавать власть оппозиции, не прослушав ее пленки

    Провокатор пише:
    > Я понимаю, что всем руководит США. Что публиковат, что говорить, какие заявления делать.


    Це дійсно так. Але це не значить, що Кучма хороший
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.10.03 | Высоцкий

      Re: НЕЛЬЗЯ отдавать власть оппозиции, не прослушав ее пленки

      Не болтайте глупостями,плз!
      Это всё придумал Черчилль
      В18-м году.
      Штаты и прослушку Чучмы задумали,и "кассетный скандал",и всё остальное...
      А теперь пытаются выяснить,что ещё кроме "Кольчуги"
      эти олиг(архо)френы мусульманам продали,какое ещё оружие,какие приборы,технологии,знания (в виде подготовки студентов и специалистов)и готовых своих специалистов -приборостроителей,ракетчиков и пр.
      Во недоумки!Сами затеяли,сами руководят - и зачем-то сами что-то расследуют..
      "Где логика?! Где здравый смысл,я Вас спрашиваю?!" (С) Вовочка
  • 2002.10.03 | Augusto

    НІЗЗЯ, а що поробиш? НІЗЗЯ. Я підтверджую це.

    Неможна віддавати владу нікому, влада належить народу і до нього повинна повернутися.
  • 2002.10.03 | Shooter

    НЕЛЬЗЯ

    Провокатор пише:
    > Я понимаю, что всем руководит США.

    Як понімаєш, то шо за глупі питання задаєш?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".