МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В.Пустовойтенко заявляет о нецелесообразности создания междунаро

10/07/2002 | Shooter
В.Пустовойтенко заявляет о нецелесообразности создания международного газотранспортного консорциума

Создание международного газотранспортного консорциума на сегодняшний день является нецелесообразным, - считает лидер фракции НДП Валерий Пустовойтенко.
Комментируя в интервью журналистам подписание Договора о создании консорциума, В.Пустовойтенко отметил, что правительство не предоставляет достаточного экономического обоснования для его создания.

Как передает корреспондент Центра "ЛИГА", В.Пустовойтенко также считает, что правительству нужно дать возможность дополнительно поработать над документами о консорциуме.



LIGA ONLINE

Відповіді

  • 2002.10.08 | Serhiy Hrysch

    Хоч цей схаменувся.

    Це ж пряме віддавання державного майна прямо в карман Кучми. Так от хто великий опозиціонер, хто невеликий, кому навіть не подобаються "революційні" події... а валити треба!

    Як я раніше і писав, нам непогано було б більше уваги приділяти власне справам і готуватися до зміни Чучми, бо вона прийде, "бля". Все вроді впорядку, але!..

    Що мене непокоїть так це незрозумілості, закладені в нашій системі, на які не звертають увагу праві партії. Точніше, не проти теперішнього становища. Наприклад, освіта і медицина. В конституції (!) записано, що освіта і медицина БЕЗКОШТОВНІ. Але і їжаку зрозуміло, що цього не буде! І зараз немає, і не буде. Бо це сюрреалізм на постній олії. Яке бачення правих партій щодо цього? Яке ваше бачення, майданівці? Хто буде лобіювати внести поправку по цих питаннях?

    Друге, вивіз/експорт капіталу. Ми лаємо Лазаренка за вивіз капіталу. В США ж мільйони людей кожен день вивозять і ввозять капітал і не благають дозволу ср..ного уряду на це. Ніхто не наважиться казати людям, куди їх вкладати кровно зароюблені гроші. Чи ми і далі будемо спостерігати, як у нас уряд буде забирати/красти вартість? Яке ваше ставлення до легалізації експорту капіталу? Хто це буде лобіювати?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.10.08 | Фарбований Лис

      Освіта та медицина

      Щодо медицини та освіти, то напевно, все таки треба скорочувати базу претендентів на безкоштовне до мінімуму.
      Ці сфери зараз вимагають простого впорядкування. Справа в тому, що і медицина і освіта пракитично перестали бути безкоштовними, але форма розрахунків просто нецивілізована і сприяє розпущеності в відносинах тих хто платить і тих хто отримує.
      Живий приклад - моя однокласниця жаліється, що викладачі вимагають оплати, бо без оплати він вже не може читати лекції. Деякі викладачі вимагають оплати за залік. Все іде в формі хабаря без диференціації між тим хто бере за знання і тим хто бере за оцінку в заліковій. Також є низка викладачів, які відмінно роблять свою роботу, але принципово не беруть платні. Є несправидливість саме до них. Якби ві ці відносини перевели в русло оплати за навчання через касу по прейскуранту кожного окремого закладу, то це внормалізувало б ситуацію. Ну і зберігся би авторитет як освіти так і тих хто дає освіту.
      Так само з медициною. Лікарі зараз навіть просто не мають законного права брати якісь гроші для підтримки лікарні. Такм все теж існує і вигляді хабарів замість нормальної оплати по прейскуранту.
    • 2002.10.08 | Фарбований Лис

      Вивіз капіталу

      Я вам зараз опишу другу проблему, яка менш замітна, але мені вона здається важливішою.
      Я трохи про сільське господарство (СГ).
      Якщо конкретніше, то про цукровий буряк і ситуацію з ним в реальних цифрах:
      З року в рік ріс приватний сектор землі. Люди починали якийсь поступ в спеціалізації, в отриманні прибутку з землі.
      Вигідним був буряк. Оплата буряка була з розрахунку 12% від зданого буряка. Працююча людина могла вирощувати до кількасотень тон буряка і отримувати десятки тон цукру. Але заводи потихенько спускали оплату аж до 7% минулого року і цього року опустили до 5.2%. Тобто, зараз є загроза того, що цілий прошарок сільського (активного) населення отримає майже на третину менше ніж отримав рік тому. Є підозра, що падіння оплати за цукор зв*язане не зі станом ринку, а з тим, що заводи ввійшли в змову як між собою, так і з місцевою владою. Місцева влада підіграє заводам тим, що виставляє на кордонах районів міліцейські пости, які нахабно не дають вивезти буряк за межі району. В результаті ціна на буряк аномально тримається на низькому рівні.
      Мені здається що така проблема несе більше негативу ніж багато макроекономічних проблем. Справа в тому, що просто руйнується прошарок селян, які мали б зняти багато проблем з СГ. САме ці селяни стоять на заваді монополізації землі.
      Я не знав як можна розірвати цю проблему. Минулого року це точно не можна було зробити. Цікаво, чи можна зараз звернутись за допомогою до НУ, СПУ, БЮТ. Адже це був саме їх виборець. І зрозуміло, що селяни не ті хто може оформляти профсоюз чи комітети для страйків. Може варто зараз опозиції зайнятись цією не так вже і важкою, але актуальною проблемою? Та і комуністам варто б позахищати селян.
      Я певен, що ці люди віддячать потім, на наступних виборах.

      Serhiy Hrysch пише:
      > Друге, вивіз/експорт капіталу. Ми лаємо Лазаренка за вивіз капіталу. В США ж мільйони людей кожен день вивозять і ввозять капітал і не благають дозволу ср..ного уряду на це. Ніхто не наважиться казати людям, куди їх вкладати кровно зароюблені гроші. Чи ми і далі будемо спостерігати, як у нас уряд буде забирати/красти вартість? Яке ваше ставлення до легалізації експорту капіталу? Хто це буде лобіювати?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.10.08 | SG

        Дякую. Треба написати статтю чи щось таке. (-)

      • 2002.10.08 | cactus

        Re: Вивіз капіталу



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".