МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дивні чеченські і російські лідери

10/25/2002 | Kostya Poroh
1. Р. Хасбулатов підтверджує, що "таке (взяття заручників) робиться в Чечні ЩОДНЯ". (НГ)


2. І. Ах"яд, представник підпільного Чеченського парламента, наводить біду на чеченців, особливо на діаспору (див нижче). Що він хоче добитись?

"Убежден, что столь непривлекательный шаг есть ответная реакция всех чеченцев на позицию российского общественного мнения к вопросу несправедливого убийства более 3х лет невиновных мирных чеченских женщин, детей и старцев."

(http://www.chechenpress.com/news/10_2002/14_24_10.shtml)


3. Куліков, колишній голова МВД, ОЧЕВИДНО ПРОВОКУЄ терористів до знищення заручників (див нижче). Спросите у психолога-соседа, не провокация ли ето? Куліков хоче смертей, і побільше?

"Питання: как, по-вашему, должны поступить правоохранительные органы - штурмовать здание или предоставлять коридор?

Відповідь: Анатолий Куликов, бывший глава МВД, ныне депутат Госдумы:
1. Для того чтобы ответить на этот вопрос, надо быть в штабе. Я знаю одно - бандиты не должны уйти безнаказанно. А когда это должно произойти, я не знаю. Если там на месте есть хорошо подготовленные силы и они уже готовы провести с достижением фактора внезапности операцию, значит, это должно быть сделано там. Если это по замыслу операции можно сделать во время выдвижения, во время представления так называемого коридора или движения по коридору, значит, там должно быть это сделано. Знаю твердо и убежден только в одном - они не должны уйти безнаказанно."

(http://ng.ru/events/2002-10-25/5_form.html)

Відповіді

  • 2002.10.25 | Роман ShaRP

    Re: А що тут дивного?

    Kostya Poroh пише:

    > 2. І. Ах"яд, представник підпільного Чеченського парламента, наводить біду на чеченців, особливо на діаспору (див нижче). Що він хоче добитись?
    >
    > "Убежден, что столь непривлекательный шаг есть ответная реакция всех чеченцев на позицию российского общественного мнения к вопросу несправедливого убийства более 3х лет невиновных мирных чеченских женщин, детей и старцев."
    >
    > (http://www.chechenpress.com/news/10_2002/14_24_10.shtml)

    Типова політична промова "один за всіх" ку-чмо теж розписувався за Україну.


    > 3. Куліков, колишній голова МВД, ОЧЕВИДНО ПРОВОКУЄ терористів до знищення заручників (див нижче). Спросите у психолога-соседа, не провокация ли ето? Куліков хоче смертей, і побільше?
    >
    > "Питання: как, по-вашему, должны поступить правоохранительные органы - штурмовать здание или предоставлять коридор?
    >
    > Відповідь: Анатолий Куликов, бывший глава МВД, ныне депутат Госдумы:
    > 1. Для того чтобы ответить на этот вопрос, надо быть в штабе. Я знаю одно - бандиты не должны уйти безнаказанно. А когда это должно произойти, я не знаю. Если там на месте есть хорошо подготовленные силы и они уже готовы провести с достижением фактора внезапности операцию, значит, это должно быть сделано там. Если это по замыслу операции можно сделать во время выдвижения, во время представления так называемого коридора или движения по коридору, значит, там должно быть это сделано. Знаю твердо и убежден только в одном - они не должны уйти безнаказанно."
    >
    > (http://ng.ru/events/2002-10-25/5_form.html)

    Ну що взяти з силовика?
  • 2002.10.25 | Нестор Мазепа

    Дивно? Корчинський уже заявив на Інтері, що ФСБ інспірувало цю

    операцію. А ціни на нафту -- основу путінської економіки -- вже полізли вгору. Все ще дивно?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.10.25 | Kostya Poroh

      І він повторив за Шкілем. Так зара багато хто каже. (-)

    • 2002.10.25 | Михайло Свистович

      Re: Вірити Корчинському - себе не поважати (-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".