МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Геббельс в акції (Васільєв)

11/07/2002 | Shooter
Інтерфакс-Україна

"Якщо журналістам не вдасться переконати суспільство в тому, що поняття "політична цензура", її наявність або відсутність суспільно значимі, тоді потрібно просто закрити цю проблему як внутрішнє цехове питання і не обговорювати його до тих пір, доки суспільство не переконається у тому, що це так само важливо і вкрай принципово, як гаряча вода в будинку, соціальний захист незаможних, пенсії, зарплати, безпечні умови праці", - сказав керівник ГУІП.

У цьому зв'язку він висловив думку, що постановка питання в проведеному нещодавно опитуванні центру Разумкова, "вкрай некоректна". З погляду Васильєва, "некоректно звертатися до непрофесійної аудиторії - суспільства - із професійним запитанням, оскільки політична цензура - це професійне питання".

"Саме некоректне - це спроба штучно нав'язати суспільній думці питання, яке насправді, за рейтингом інтересу в шкалі цінностей, для населення України навіть не знаю, яке місце може посідати. Якщо врахувати, що відсоток людей, які активно цікавляться політикою, мізерно малий, стверджувати, що 2/3 населення України вважає, що існує політична цензура, це вкрай непрофесійна версія дослідження", - заявив він.

Як повідомлялося, опитування, проведене Українським центром економічних та політичних досліджень ім. А.Разумкова 18-28 жовтня 2002 року, засвідчило переконаність 46,4% опитаних в існуванні політичної цензури в Україні. Майже третина (27,6%) вважає, що цензура "скоріше існує". Лише 4,2% респондентів упевнено відповіли, що цензури в Україні немає, 6,1% думають, що політичної цензури "скоріше не існує". Не змогли визначитися в цьому питанні 16,1%.

Відповіді



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".