МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перша клонована дитина пройде перевірку ДНК

12/31/2002 | Горицвіт
Фірма Clonaid заявила, що народилася перша клонована ними дитина. Більшість науковців поставилися до цього повідомлення скептично. Тому Clonaid погодилася, щоб незалежні експерти, яких відбере Michael Guillen, колишній науковий редактор ABC News, взяли проби ДНК в дитини і її матері. Якщо дитина справді клонована, то тести покажуть повну ідентичність двох зразків ДНК. Результати мають бути відомі на цьому чи на початку наступного тижня.

Фірма Clonaid тісно пов'язана з релігійною організацією Raelians, яку заснував колишній французький журналіст Claude Vorilhon. Ця церква стверджує, що життя на Землі було створене інопланетянами шляхом генетичної інженерії.

Місце перебування матері і дитини тримається в строгій таємниці. Повідомлено тільки, що це десь на території США. Американські закони прямо не забороняють клонування людей, але урядова організація Food and Drug Administration заявляє, що на такі речі потрібен їхній дозвіл, тому вони проведуть своє розслідування.

Джерело:
http://www.wired.com/news/medtech/0,1286,57001,00.html

Відповіді

 • 2003.01.05 | Горицвіт

  Продовження історії

  Тепер уже президент Clonaid заявляє, що батьки не хочуть робити аналіз ДНК. Бо начебто після цього дитину можуть від них забрати за законом штату Флорида.

  Говориться про "батьків", хоча раніше повідомлялося, що мама дитини є одночасно і джерелом клону, тобто не ясно хто є другий батько. Про штат Флорида згадується тому, що прес-конфереція, де робилося оголошення, відбулася там, через те начебто дитина попадає під їхню юрисдикцію, хоча місце перебування досі засекречене.

  Такий поворот подій ще більше поглибив скептицизм, з яким експерти сприйняли повідомлення Clonaid. Не було представлено жодних наукових подробиць, ні навіть фотографії дитини. Така безвідповідальна поведінка цих начебто-науковців може підірвати довіру до наукових новин взагалі, вважає Alan Leshner, редактор журналу Science.


  Джерела:

  http://www.wired.com/news/technology/0,1282,57049,00.html
  http://www.wired.com/news/medtech/0,1286,57060,00.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua