МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Start peredvybornoji kampaniji-2004: Tihipko

01/02/2003 | Shooter
Голова Національного банку України Сергій ТІГІПКО і президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій КІНАХ 28 грудня заявили про намір підписати між НБУ та УСПП угоду про співробітництво.

Як передає кореспондент УНІАН, А.КІНАХ і С.ТІГІПКО на зустрічі в УСПП зазначили, що така угода може буде підписана після Різдвяних свят.

Наголосивши на необхідності радикального підсилення інвестиційно-інноваційної складової у розвитку економіки, А.КІНАХ підкреслив, що цю проблему можливо розв'язати не адміністративно-силовими методами і тиском на банківську систему, а лише об'єднуючи зусилля політики, реальної економіки і банківської сфери.

Президент УСПП зазначив, що в разі необхідності Союзом промисловців і Нацбанком будуть створені цільові експертні групи, метою яких буде розробка умов для об'єднання зусиль банківського і промислового капіталу для проведення структурних реформ в економіці.

У свою чергу С.ТІГІПКО сказав, що в останні роки банкіри і підприємці "співпрацювали краще, але, можливо, з провини банківської системи були трошки закритими", і наголосив: "Прийшов час поставити на цьому (закритості - УНІАН) крапку".

Тому оголошену ініціативу (щодо підписання угоди між НБУ і УСПП - УНІАН) С.ТІГІПКО назвав "початком відкритості" банківської системи, а також "початком розмови, як покращити цю ситуацію".

"Це не якийсь тимчасовий наступ на проблему з нашого боку, - сказав С.ТІГІПКО. - Ми дуже фундаментально хочемо підійти до цього". За його словами, з цією метою буде змінена організаційна структура Нацбанку. Зокрема, один із заступників голови НБУ займатиметься проблемами реального сектору економіки. "Ми будемо знати все, що відбувається у структурних реформах, не гірше, ніж фахівці Кабінету Міністрів. Ми поставимо собі таке завдання, щоб ми розбиралися в усіх проблемах", - сказав С.ТІГІПКО.

Він пообіцяв, що Нацбанк постійно братиме участь у дискусіях з представниками реального сектора економіки: і з поточних, і з кардинальних проблем. "Ми запишемо це в угоді", - сказав голова Нацбанку.

У розвиток цієї тези С.ТІГІПКО запросив А.КІНАХА на зустріч з керівниками Асоціації комерційних банків, щоб УСПП ознайомився з позицією банкірів щодо подальшого співробітництва. "Все це повинно завершитись, я вважаю, якоюсь програмою дій, яка повинна бути абсолютно конкретною для того, щоб ми знаходили спільні точки зору, відпрацювали пріоритети і поступово спробували їх вирішити", - наголосив С.ТІГІПКО.

___________________________________

Zalyshylos' shche abr'ezanym pidpysaty uhodu z Bankovoju, a dan'eckym - z "Shaxtarem"...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua