МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звідки гроші, пане Кучмо?

01/03/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Коментар Голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Миколи Томенка

До Рахункової палати України спрямовується мій депутатський запит щодо з‘ясування джерел фінансування випуску вітальної листівки, яка надійшла від Президента громадянам України напередодні Нового Року. За деякими даними, наклад цієї листівки становив кілька мільйонів екземплярів.

Рахункова палата України має перевірити законність фінансування випуску цієї листівки, визначити джерело фінансування, а також перевірити законність її розповсюдження підприємством "Укрпошта" на безоплатній основі (якщо таке розповсюдження мало місце).

Особливо важливо буде з‘ясувати джерела фінансування випуску цієї листівки, оскільки це дасть змогу в майбутньому ідентифікувати і ліквідувати непотрібну статтю бюджетних витрат.

Також важливим є те, що такі значні витрати адміністрації Президента суперечать декларованій позиції самого Президента, зокрема й висловленій під час Новорічного телевізійного звернення. Так, у Новорічному зверненні Президент навів задачі, поставлені ним перед Кабінетом Міністрів: "різке підвищення мінімальної пенсії й мінімальної зарплати, реформування пенсійної системи і системи охорони здоров'я", а також "недопущення зростання цін на ліки і підвищення тарифів на комунальні послуги".
У цьому зв‘язку слід наголосити, що гроші, витрачені на випуск лише однієї вітальної листівки, могли б суттєво посприяти вирішенню будь-якої з перелічених проблем у пересічній області України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua