МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна пише різдвяні побажання Кучмі

01/04/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Українська республіканська партія «Собор» закликає українців не викидати листівок з новорічними привітаннями від Л.Кучми. Як розповів сьогодні голова партії, народний депутат України А.Матвієнко, «республіканці» пропонують громадянам України написати на 18-ти мільйонах листівок, одержаних ними перед Новим роком, власні побажання президентові. Людям не доведеться витрачатися на конверти й марки - досить лишень занести листівку до місцевого осередку УРП «Собор» (чи іншої партії, яка бере участь в акції «Повстань, Україно!) - і їх буде доставлено за призначенням. Вручення листівок адресатові відбудеться напередодні 9-го березня - дати, до якої приурочено нову хвилю протестних акцій демократичної опозиції.

Джерело: Українська Республіканська Партія Собор.

З новорічною ялинкою Медведчува і Кучму можна також привітати Інтернетом, http://www.president.gov.ua/feedback/.

Відповіді

 • 2003.01.04 | Смогитель Вадим\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

  Лист президентові України (віправлено!)

  Пане Президенте!
  Пам,ятайте, що голова кожного злочинця рано чи пізно зустрінеться на величезній швидкості з важким тарним ящиком.
  Ваша теж – не є винятком!
  І стираючи кров з обличчя Вам доведеться згадати мученицьку смерть Гії Гогадзе, на вбивство якого саме Ви дали наказ.
  Ви, як не парадоксально, є свідком, котрий може розкрити людям, чому Ви робили саме так. Адже як відомо кожному на цій прекрасній і грішній, грішній і прекрасній землі безпричинно нічого не відбувається.
  Диригентом вбивств є Кравчук Леонід, а організатором є професор по терору генерал злочинного КҐБ Марчук Євген.
  Це очевидячки!
  Але лише Ви могли б розкрити ім,я ЗАМОВНИКА антинаціонального терору (терору ще з часів 17-того року!), розкрити кому диригент, виконавець та їх “пасажир”, слуга, козачок – себто Ви, Леоніде Даниловичу, граєте вже 11 років цю музику, музику замішану на людській крові.
  А ось і моя Вам пропозиція:
  Чому б Вам не здатися в поліцію будь-якої держави і на суді не розкрити світові механізм терору і після суду, як після сповіді приїхати на рідну землю і відбувати покарання серед рідних Вам і усім нам людей?
  Подумайте над пропозицією, бо як відомо ще з шкільної парти що в “жизни всегда есть место для подвига”, безголовий Ви наш Леоніде Даниловичу ...

  Вадим Смогитель
  Вашінґтон
  3 січня року Божого 2003
 • 2003.01.05 | Олександр

  Одне з правил боротьби зі спамерами

  Ні в якому разі не відповідати йому. :)

  В даному конкретному випадку я прогнозую, що листівки з побажаннями Кучмі навіть не дійдуть до АП. Будуть відправлятися у сміття ще на поштових відділеннях... :)

  А от те, що цей факт викидання на вітер 2 мільйонів доларів вже підшито до папочки, є дуже корисним. Через якийсь час ще Медведчук буде давати пояснення слідчому з приводу появи цього мотлоху. :) Це буде. Але не завтра...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua