МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ю.Тимошенко считает необходимым срочно начать переговоры

01/08/2003 | Shooter
Ю.Тимошенко считает необходимым срочно начать переговоры по выдвижению единого кандидата на пост Президента от оппозиции
Лидер БЮТ Юлия Тимошенко убеждена, что следующие президентские выборы в Украине будут досрочными. По ее словам, об этом, в частности свидетельствует и заявление лидера партии "Реформы и Порядок" Виктора Пинзеника о том, что Виктор Ющенко будет выдвигать свою кандидатуру на президентских выборах.
При этом Ю.Тимошенко заявила, что она приветствует намерение оппозиционных сил выставить единого кандидата на предстоящих президентских выборах.

Как передает корреспондент Центра "ЛИГА", в то же время Ю.Тимошенко отметила, что ее удивляет, что до сих пор она не получила никаких предложений относительного переговоров по данному поводу ни от В.Ющенко, ни от других лидеров оппозиционных сил.

Ю.Тимошенко заявила, что такие переговоры нужно срочно начать. Она также убеждена, что личные амбиции не помешают согласовать единого кандидата в Президенты от оппозиции. В то же время она не стала отвечать на вопрос, будет ли она настаивать на должности Премьер-министра, в случае, если В.Ющенко станет этим единым кандидатом на пост Президента.LIGA ONLINE

Відповіді

 • 2003.01.08 | Правник

  Re: Ю.Тимошенко считает необходимым срочно начать переговоры по выдв

  Тепер хотілося б сподіватися, що:
  1) заява Костенка про те, що Ющ вже висунувся - заява Костенка і все.
  2) що Ющ таки піде на переговори щодо єдиного кандидата, а не намагатиметься зробити це у "явочному порядку".
  3) що його таки буде узгоджено у якості єдиного кандидата, бо за наявності в мене до нього величезної купи претензій....згадується Мисько Горбачов з "другой альтернатіви нєт".
  4) що це буде зроблено невдовзі і почнеться узгоджена і скоординована діяльність.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.01.08 | Nemo

   Це можуть бути останні вибори президента України.

   Ціна похибки опозиції аж надто висока. Якщо теперішня номенклатура (браткі,еліта - можна назвати по-різному) залишиться при владі - наша країна цього не переживе у нових геополітичних умовах.
   Мільйони західняків працюють в ЄС. Значна кількість в Польщі та Угорщині. Після розширення Євросоюзу на Схід і облаштування його кордону з Україною (колючка, запровадження віз і т.п.) багато втратить роботу і засоби до існування. Якщо промосковські кучмаки залишаться при владі наш західний кордон стане просто таки непроникним. Це викличе невдоволення західняків. Тим часом демократична частина східняків буде незадоволена результатами виборів. В кінцевому рахунку це створить сприятливий грунт для утворення буферної держави поміж ЄС і Малоросією - України в межах Галичини, Буковини та Закарпаття. Реалізувати такий розподіл України буде не так вже й складно.
   Якщо опозиція виграє вибори, в України ще буде шанс як в держави у теперішніх межах.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.01.09 | SS

    Re: Це можуть бути останні вибори президента України.

    Краще б і західнякам і свідомим східнякам обуритись до того часу поки Україна буде поділена. Ви уявляєте собі Україну без Полтави й Запоріжжя?!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.09 | Nemo

     Якщо без соплів і демагогії - уявляю! :-)

     Вітрина демократії західного зразку. Улюблене місце для російських, великоукраїнських та польських туристів. Вперше побудоване громадянське суспільство на українських територіях. Країна, де малий бізнес значнно випереджує розвиток великого. Прогнозована держава з чітко висловленими національними інтересами, процвітаючою демократією і доходом на душу населення вищим, аніж на Великій Україні. Невеличка деталь - з особливо укріпленим східно-північним кордоном, з потрійним рядами колючки під напругою і ровами з киплячою смолою.
     А по Запоріжжю, Полтаві та Каневі західняки будуть ностальгувати. З-за кордону. Ще, може, друкувати українські газети та збирати теплі шкарпетки для допомоги братам зі Сходу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.01.09 | Богдан

      Янукович, Кучма, Медвидчук, Суркіс та ін - іноземці

      Ех ваші б слова та Богу у вуха!!!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.01.10 | Nemo

       Як Ви думаєте, що краще референдум чи просто спільне рішення

       всіх обласних, районних, міських та сільських рад (всіх виборних) у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Закарпатській областях "Про суверенітет Галичини та Закарпаття у межах нововідтвореної Західно-Української Народньої Республіки (ЗУНР)".
       Водночас можна закликати Волинську та Чернівецьку приєднатися.
       Одразу ж після оголошення Декларації про утворення ЗУНР оголошуються вибори до Сейму. З Україною підписується Договір про дружбу, співробітництво і спільний кордон. Протягом кількох місяців проводиться демаркація і делімітація східного кордону і починається його негайне облаштування, навіть якщо протилежна сторона не згодна. Українська влада така слабка, що вона і тут жуватиме соплі, що дасть необхідний час ЗУНР.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.01.10 | Богдан

        І той і інший варіант протирічать існуючому законодавству

        Повстання ніхто з галичан робити не буде.

        Тому утворення ЗУНР можливе лише за умови окупації східної України москалями. Їм ще одна Ічкерія ні до чого, то вони й нас відпустять на всі чотири сторони. Сам Жириновський такий сценарій проголошував. Мені здається, що такий сценарій не за горами, бо існуюча бандитська українська держава довго існувати не зможе.

        Основне при цьому повторити досвід Прибалтики. Не давати громадянства бандитам та русскоязичним, відгородитися надійним кордоном від азіатів і чим швидше в Європу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.01.10 | Nemo

         Як Ви думаєте, створення США не суперечило законодавству GB?(-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.01.12 | Andrij

          Re: Мовчати, азіате!

          Принаймні, вас туди вже записали, не помітили? Ви тут наче щось про колядування в Києві писали.

          Загалом, я не проти фантазій, але якось воно більш схоже на "жування сопель" (ваша цитата).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.01.13 | Nemo

           "Да скіфи ми, да азіати ми... " Командувати буду я.

           А ваш командний тон на нас, азіатів, не діє:-):-)
           Перепрошую, але переглянувши своє повідомлення про колядування в Києві нічого про Азію не знайшов. Розшифруйте свої думки, будь-ласка.
           Але якби навіть і так, то навіть азіати мають право хотіти жити в нормальній країні і обирати європейські цінності. Тому від своїх слів не відмовляюся.
  • 2003.01.08 | Shooter

   Тверезіше, тверезіше

   Правник пише:
   > Тепер хотілося б сподіватися, що:
   > 1) заява Костенка про те, що Ющ вже висунувся - заява Костенка і все.
   > 2) що Ющ таки піде на переговори щодо єдиного кандидата, а не намагатиметься зробити це у "явочному порядку".
   > 3) що його таки буде узгоджено у якості єдиного кандидата, бо за наявності в мене до нього величезної купи претензій....згадується Мисько Горбачов з "другой альтернатіви нєт".
   > 4) що це буде зроблено невдовзі і почнеться узгоджена і скоординована діяльність.

   1. Ніхто зараз ще ні про що домовлятися не буде - ще дуже зарано.
   2. Цілком ймовірним є варіант, що балотування, скажімо, і Мороза, і Тимошенко, і Юща одночасно в першому турі буде ефективнішим, ніж зняття Тимошенком і Морозом своїх кандидатур на користь Юща.
   3. Ющ навряд чи буде ґарантувати Юлі прем'єра, а Морозу - спікера. Оскільки для того, щоб ними стати, замало домовленостей навіть, так би мовити, "сьогодні з Кучмою". Про що може вестись мова - так це про прийняття нового пропорційного закону про вибори і про проведення дострокових парламентських виборів. А після виборів вже будуть будуватися політичні конструкції. Звісно, ще перед президентськими виборами всім трьом можна домовлятися лише на "опційному" рівні: Юля і Мороз підтримують Юща; після парламентських ж виборів, якщо ваги Юлі і Мороза в парламенті вистачатиме, щоб створити коаліцію з Ющем, на чоло парламенту вибирають Мороза, а на чоло коаліційного уряду ставлять Юлю (причому перше є реальнішим, ніж друге).

   Етс., етс.

   Мої міркування: Ющу набагато суттєвіше домовитися з Януковичем і Азаровим (уявляю, що тут зараз почнеться...:): ).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.01.08 | vujko

    Re: Тверезіше, тверезіше

    А кого, крiм Кучми, прeдставляe Азаров?

    Shooter пише:
    >
    >
    > Мої міркування: Ющу набагато суттєвіше домовитися з Януковичем і Азаровим (уявляю, що тут зараз почнеться...:): ).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.08 | Shooter

     Re: Тверезіше, тверезіше

     vujko пише:
     > А кого, крiм Кучми, прeдставляe Азаров?

     Частину донецьких.

     > Shooter пише:
     > >
     > >
     > > Мої міркування: Ющу набагато суттєвіше домовитися з Януковичем і Азаровим (уявляю, що тут зараз почнеться...:): ).
   • 2003.01.08 | vujko

    Re: Тверезіше, тверезіше

    А кого, крiм Кучми, прeдставляe Азаров?

    Shooter пише:
    >
    >
    > Мої міркування: Ющу набагато суттєвіше домовитися з Януковичем і Азаровим (уявляю, що тут зараз почнеться...:): ).
  • 2003.01.09 | Богдан

   Щось мало надії

   Звісно хочеться надіятися, що так воно і буде, але я згадую поведінку НУ на парламентських виборах у Львові і оптимізм тане.

   НУ поводилася на цих виборах, як на війні за бізнес інтереси, а не як у спільній боротьбі проти диктатури. Про узгодження кандидатур з сторони НУ не було й мови. Вся координація зводилася до підтримки БЮТ деяких чесних кандидатів від НУ.

   Їхня логіка проста: Ющенко надія нації і месія. Тому про координацію говорити смішно. Всі інші люди діляться на ворогів месії та його закоханих прихильників. Я думаю, що така політика буде втілюватися в життя і надалі. Вищезгадані заяви - цьому підтвердження.
 • 2003.01.08 | Nik

  Вперед Україно! Ю.Тимошенко считает...

  Які там амбіції? 11 років злочинів і безвідповідальної, безпокараної "еволюції"... Може вже хтось взятися за розум і відігнати свіинів від яблуні... За козацьким звичаєм об'єднатися, вставити стержень тому лідеру і вперед. Вперед Україна!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.01.08 | 123

   І навіщо потрібен той єдиний кандидат від опозиції

   ... окрім як для ПІАРу власне Тимошенко?

   Ні до чого він абсолютно.

   Якщо єдиного кандидата не буде -- у другий тур вийдуть Ющенко і Симоненко. І Ющенко легко цей другий тур виграє.

   Якщо Ющенко намагатиметься об*єднатися з Симоненко... Об*єднатися, звісно ж, не вдасться. Як результат процесу намагання об*єднатися -- Ющенко втратить симпатії своїх виборців, які зможуть відійти якомусь кандидату від влади (а-ля Марчук), і збільшить шанси останнього вийти до другого туру замість Симоненко.

   Якщо Ющенко об*єднається з Тимошенко. Ющенко від того користі буде нуль -- як з Тимошенко, так і без Тимошенко Ющенко однозначно виходить у другий тур і не виграє у першому. Проте Тимошенкіна користь очевидна -- склавши угоду з Ющенком, вона претендуватиме на пости в уряді за свою "підтримку".

   Є сенс казати лише про Мороза. Але з Морозом має об*єднуватися Симоненко. Інтерес Ющенка у тому, щоб (1) Симоненко висунувся і (2) Симоненко набрав якнайбільше голосів у першому турі (щоб його ніхто не обігнав і не посунув на третю позицію). Ясно, що Симоненко збере більше голосів у випадку, якщо Мороз не висуватиметься і закликатиме голосувати своїх виборців за Симоненка (або ні за кого спеціально не закликатиме). Ющенку корисніше, щоб у першому турі голоси Мороза взяв Симоненко, а не він сам (Ющенко).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.01.09 | line305b

    А может через единого кандидата Ющенко выиграет в первом туре?

    Правда пока действительно нет оснований подозревать особую пользу от союзов, но еще впереди мартовские акции - все будет зависеть от качества совместных действий. Мне кажется, формула какого-то "национального согласия" вокруг единого кандидата несомненно увеличила бы его выборные рейтинги, а также заметно изменила бы расклад сил для про-президентских сил, для которых риски не выиграть выборы за счет админресурсов и т.п. резко бы увеличились...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.09 | 123

     Ющенко НЕ выиграет в первом туре в любом случае

     Единый кандидат-Ющенко теоретически невозможен -- в том смысле, что невозможен кандидат Ющенко, который соберет большую часть от взятых в совокупности голосов избирателей Ющенко и избирателей коммунистов.

     Избиратели-коммунисты никогда не проголосуют за Ющенка, чтобы не говорил им Симомненко.

     Да и не нужен обществу такой "единый" Президент -- без идеологии, без ничего. Опять не будет ответственности перед избирателями, а ответственность -- ключевой момент демократии: избиратель должен понимать, кто за все отвечает, и исходя из этого делать выбор на очередных выборах.


     line305b пише:
     > Правда пока действительно нет оснований подозревать особую пользу от союзов,

     Но Юля уже сегодня готова рвать рейтинг Ющенко на себя.

     > но еще впереди мартовские акции - все будет зависеть от качества совместных действий. Мне кажется, формула какого-то "национального согласия" вокруг единого кандидата несомненно увеличила бы его выборные рейтинги, а также заметно изменила бы расклад сил для про-президентских сил, для которых риски не выиграть выборы за счет админресурсов и т.п. резко бы увеличились...

     Единый кандидат может быть только в виде неизвестной широким массам личности, которую все уважают. Этот вариант был бы хоть как-то реален только в том случае, если б никто из лидеров оппозиции не имел шансов на победу. Вот если б Ющенко не существовал в природе -- такой вариант мог бы обсуждаться (и то его реальность практически нулевая). А так... Какой смысл Ющенко отказываться от президентства, которое у него практически в кармане? Надо просто делать правильные тактические ходы -- и все.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.01.09 | Shooter

      Більше того -

      ..частина потенційних виборців і Юлі, і Мороза НЕ ПРОГОЛОСУЮТЬ за Юща в першому турі.

      А от коли в другому їх поставлять перед реальністю - або Ющ, або хтось з пари Сіманєнка/бандюк - тоді проголосують (принаймі, Юлині).

      Щодо проґнозу на поведінку Мороза щодо пари другого туру "Ющ-Сіманєнка" - тут дещо складніше. Хоча, навіть якщо Мороз підтримає Сіманєнку, то, думаю, дехто із поміркованих бандюків, котрі пролетять в першому турі, (данєцкий чи дніпровський, чи обидва), підтримають Юща, що "с ліхвой" компенсує ймовірну підтримку Морозом Сіманєнки.

      ____________________

      Чесно кажучи, я не бачу сенсу в політичному блокуванні перед першим туром виборів-2004 (от тут я чи не вперше погоджуюсь з Лєном). Більше того - навіть в другому турі воно буде, по великому рахунку, "по замовчуванню".

      Говорити/домовлятися про політичні комбінації/коаліції суттєвим буде перед наступними парламентськими виборами (і тут я невпевнений, що наступні не будуть позачерговими). І ще більш суттєвим - після оголошення їх результатів. :):

      І чи зможуть претендувати Юля і Мороз на те, що вони хочуть, залежатиме, насамперед, від кількості голосів, котрі вони тоді наберуть, а не від того, чи вони погодятья підтримати Ющенка на виборах-2004.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.01.09 | 123

       Re: Більше того -

       Shooter пише:
       > Чесно кажучи, я не бачу сенсу в політичному блокуванні перед першим туром виборів-2004 (от тут я чи не вперше погоджуюсь з Лєном).

       То для Ющенка сенсу немає. А, скажімо, для Юлі є сенс. Навіть розмовляти про це є сенс.

       > Більше того - навіть в другому турі воно буде, по великому рахунку, "по замовчуванню".

       Та у будь-якому випадку -- виборці не фанати свого обранця і голосують так, як бажають за необхідне, а не так, як закликає обранець.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.01.10 | Жрец Велеса

        Как думаете, за кого проголосует коммунистический электорат

        Во втором туре, при условии, что Симоненко до второго тура не дойдет?

        Выбор - Ющенко или кто-то еще??
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.01.11 | 123

         А десь днями було соцопитування надане

         як раз і з подібним питанням. День чи два тому.

         Якщо не буде Симоненка, щось біля 2/3 виборців голосуватимуть "проти всіх".

         Безумовно, шанси Ющенка виграти у другому турі переважні щодо будь-якого опонента. Але щодо Симоненка вони просто діамантові!

         Тому тактичне завдання штабу Ющенка -- забезпечити участь і високий рейтинг Симоненка у виборах. А владного штабу -- неучасть або низький рейтинг Симоненка.

         В цьому контексті зрозумілим є розкручування Грача як кандидата в президенти. Зрозумілим є і проект "Вітренко", який класно зачахнув.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.01.12 | Shooter

          Уточнення-корекція

          123 пише:
          > як раз і з подібним питанням. День чи два тому.
          >
          > Якщо не буде Симоненка, щось біля 2/3 виборців Симоненка голосуватимуть "проти всіх".
          >
          > Безумовно, шанси Ющенка виграти у другому турі переважні щодо будь-якого опонента. Але щодо Симоненка вони просто діамантові!
          >
          > Тому тактичне завдання штабу Ющенка -- забезпечити участь і високий рейтинг Симоненка у виборах. А владного штабу -- неучасть або низький рейтинг Симоненка.
          >
          > В цьому контексті зрозумілим є розкручування Грача як кандидата в президенти. Зрозумілим є і проект "Вітренко", який класно зачахнув.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.01.12 | 123

           Дякую:) (-)

         • 2003.01.12 | Жрец Велеса

          Да хоть 100 опросов:-))

          Свыше 10% не голосует "против всех". Это во-первых, во-вторых, скорее всего проголосуют "ногами", против всех и тогда Ющенко делать будет нечего, во втором туре.

          Увеличить рейтинг Симоненко не возможно. Так что во втором туре Ющенко будет выступать с представителем восток-власть
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.01.08 | Len

  Re: пустое!

  С Днем Переяславской рады вельмишановное панство!
  Надо все делать проще. Все политики, желающие принять участие, должны принять участие в выборах. Все равно в первом туре никто не победит. А во втором туре, надо поддержать оппозиционого кандидата, прошедшего во второй тур и вместе вывести его на первое место. Кто будет этим кандидатом пусть рещат избиратели. Т.е как в Литве на последних выборах.
  C уважением Len. г.Киев 8.01.2003г.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.01.09 | Богдан Хмельницький\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

   ReЛєн, з днем Гайдамаків!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.01.10 | Олег

    ЩОДО "НЕРЕАЛЬНОГСТІ" ЄДИНОГО КАНДИДАТА    На президентських виборах наступної неділі перемогли б Ющенко і Симоненко - опитування
    [16.12.2002 17:45]


    Якби вибори Президента України відбулися наступної неділі, то переможцями стали б лідер "Нашої України" Віктор ЮЩЕНКО, за якого б віддали свої голоси 21,2% українців, та лідер комуністів Петро СИМОНЕНКО з 16,2% голосів.

    Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать результати опитування, проведеного Центром політичного аналізу і консультування при журналі "Політична думка", оприлюднені сьогодні на прес-конференції в УНІАН шеф-редактором "Політичної думки", науковим співробітником Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України Володимиром ПОЛОХАЛОМ.

    Згідно з даними опитування, за лідера БЮТ Юлію ТИМОШЕНКО як претендента на президентське крісло віддали б свої голоси 14,1% опитаних; за лідера соціалістів Олександра МОРОЗА - 6,6%. Глава Адміністрації Президента, лідер СДПУ(О) Віктор МЕДВЕДЧУК отримав би 4,2% голосів українців; колишнього прем'єр-міністра Анатолія КІНАХА підтримали б 3,5% респондентів; лідера ПСПУ Наталю ВІТРЕНКО – 3,1%; голову Верховної Ради Володимира ЛИТВИНА – 2,2%; лідера "Трудової України" Сергія ТІГІПКА – 2%; секретаря Ради національної безпеки і оборони Євгена МАРЧУКА -1,2%.

    Близько 8,1% українців, як свідчить результати опитування, у листопаді не визначили своїх симпатій щодо майбутнього президента, 7,4% опитаних мають намір голосувати проти всіх кандидатів - учасників президентських виборів, а 7,2% громадян не мають бажання брати участі у виборах взагалі.

    Водночас, за словами В.ПОЛОХАЛА, на запитання, якби В.ЮЩЕНКО не брав участі у президентських виборах, то 63% українців віддали б свої голоси за Ю.ТИМОШЕНКО; якби ж у виборах не брав участі П.СИМОНЕНКО, то 41% його прихильників проголосували б проти всіх кандидатів, 24% - за О.МОРОЗА та 18% - за Ю.ТИМОШЕНКО.

    Крім того, якби президентські вибори відбувалися без участі Ю.ТИМОШЕНКО, то 43% її електорату проголосували б проти всіх кандидатур, 24% - віддали б голоси за В.ЮЩЕНКА, 22% - за О.МОРОЗА.

    Більшість прихильників О.МОРОЗА віддали б свої голоси за Ю.ТИМОШЕНКО та П.СИМОНЕНКА (42% та 28% відповідно). 22% прихильників В.МЕДВЕЧУКА проголосували б проти всіх кандидатів, 14% віддали б голоси за С.ТІГІПКА, 12% - за В.ЮЩЕНКА, 9% - за В.ЛИТВИНА, 8% - за А.КІНАХА, 6% - за Є.МАРЧУКА та 29% - за інших.

    Опитування щодо політичних настроїв та уподобань з огляду на майбутні президентські вибори було проведено 19-27 листопада. Опитано 1200 осіб віком від 18 років. Похибка вибірки у межах 3%.
    UNIAN


    Отже. як бачимо, все реально. От тідбки б Петро Миколайович, а ГОЛОВНИМ ЧИНОМ, Віктор Андрійович врешті решт перейши рубікон гетьманських амбіцій і вище за них поставили СПРАВУ!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.10 | Жрец Велеса

     Зря мечтаешь, во втором туре Симоненко не будет(_)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.10 | line305b

     не понял. ваше предложение - Ющенко должен отказаться от участия

     в выборах, и Тимошенко наберет 63% в первом туре??

     Чего то, я такого пока ни от кого не слышал.. А не подделка ли эти ваши результаты выборов в той своей минимальной части, когда оценивают популярность Тимошенко без Ющенко?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.01.11 | 123

      Ні, Тимошенко візьме 63% від кількості виборців Ющенка(-)

    • 2003.01.10 | Len

     Re: Скудомыслие !

     Вельмишановный панство! Какая нелепица в этом опросе! Даже сама постановка: "если на этой неделе состоятся выборы??????. Да кто на этой неделе будет проводить выборы???. Правящая верхушка проведет тщательную подготовку к выборам. За несколько месяцев до выборов отпределится с преемником Кучмы, протащит его в премьеры. Используя административный ресурс и популисткие меры(повышение пенсий и зарплат бюджетников. Этого достаточно чтобы получить 22-30% голосов, что гарантированно обеспечивает выход во второй тур. А дальше в зависимости от личности соперника будет разыгрываться "бандеровская" ( против Ющенко) или "гулагская" карта ( против левого). Выход преемника Кучмы (премьер-министра) во второй тур сомнению не подлежит. Кроме того выборы пройдут на 2-4 месяца раньше срока, чтобы оппозиция не успела лучше подготовиться. Кстати в опросе нет премьер-министра Украины. Правда опрос старый аж за листопад. И без сомнения оплачен кланом Тимошенко.
     C уважением Len. г.Киев 10.01.2003г
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.11 | Горицвіт

     явна описка

     > Водночас, за словами В.ПОЛОХАЛА, на запитання, якби В.ЮЩЕНКО не брав участі у президентських виборах, то 63% українців віддали б свої голоси за Ю.ТИМОШЕНКО; якби ж у виборах не брав участі П.СИМОНЕНКО, то 41% його прихильників проголосували б проти всіх кандидатів, 24% - за О.МОРОЗА та 18% - за Ю.ТИМОШЕНКО.

     Очевидно, треба читати "63% виборців Ющенка"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.01.12 | Олег

      З цим погоджуюся (-)

   • 2003.01.10 | Жрец Велеса

    Гайдамаки тут при чем?(_)

 • 2003.01.12 | Чучхе

  Хай вона прозвітує за свою "активну" діяльність в УБК та ФНП (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua