МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучма розсилав новорічні листівки по Україні за рахунок спонсорі

01/11/2003 | Shooter
Кучма розсилав новорічні листівки по Україні за рахунок спонсорів

www.ПРАВДА.com.ua, 10.01.2003, 19:18

На виконання доручення адміністрації президента України Державне управління справами замовило у державному видавництві "Преса України" виготовлення новорічних вітальних листівок від глави держави Леоніда Кучми.

У головному управлінні інформаційної політики адміністрації президента України, з цією метою було укладено відповідні угоди з видавництвом та "Укрпоштою". Для оплати за виготовлення і розповсюдження листівок залучено спонсорські та благодійні кошти.

На виконання Розпорядження президента України від 7 грудня 2002 року щодо організації змістовного дозвілля у новорічні та різдвяні дні до адміністрації президента звернулося ряд центральних і місцевих органів виконавчої влади з пропозиціями підтримати кілька новорічних заходів на загальнодержавному рівні.

Зокрема, йшлося про залучення широкого кола меценатів, спонсорів, благодійних фондів до виготовлення і направлення в кожну родину поздоровлень від глави держави, організацію поїздок дітей до Києва на новорічні вистави у центральних палацах, театрах, цирку, розміщення в містах, райцентрах щитів, панно, наочної агітації з поздоровленням від президента України, місцевих керівників.

Ці пропозиції були розглянуті в АП і по них були дані відповідні доручення Державному управлінню справами і Головному управлінню з питань внутрішньої політики.

Фінансування заходів, пов'язаних з організацією та проведенням новорічних і різдвяних свят, а також придбання подарунків для дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, котрі загинули під час виконання службових обов'язків, дітей загиблих шахтарів, інших категорій соціально незахищених дітей забезпечено Кабінетом Міністрів України, органами виконавчої влади на місцях.

UNIAN

Відповіді

 • 2003.01.11 | Чучхе

  Цікаво було б дізнатися методу

  за допомогою якої із спонсорів вибивалися добровільні внески. Хоча загалом вона відома. Була вже випробувана в Києві під час одного з ремонтів Хрещатику, коли від фірм вимагали під загрозою їх закриття оплатити стільки-то метрів плитки...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.01.11 | Шим

   Re: Метода проста

   Обучение в школе, куда ходит мой сын, бесплатное. Просто собрание родителей в самом начале учебного года принимает решение: оказывать школе благотворительную помощь. Ну и оказываем.Можно и не оказывать. Но в другой школе.

   Еще пример, опять из школьной жизни. Один учитель перед выборами сильно хвалил мажоритарного кандидата в депутата Брезвина (Киевская налоговая). Школам, говорит, очень помогает, я тоже обратился (не хватало инвентаря) - через неделю все привезли. Спрашиваю, кто оплатил. А, говорит, какой-то банк...
 • 2003.01.11 | Нестор

  Re: Кучма розсилав новорічні листівки по Україні за рахунок спонсорі


  В нас по Херсонщині люди плюються на ці "откритки".
  Місцеві сраколизи дійсно знайшли на це гроши, а ось на
  тепло в будинки, безпеку руху в ожеледь грошей нема.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.01.11 | Зоряна

   Re: Кучма розсилав новорічні листівки по Україні за рахунок спонсорі

   Люди!
   А чим відрізняється спонсорський внесок ДЛЯ ПРЕЗИДЕНТА від хабаря? І чи не є це корупцією чистої води, оскільки йдеться про підкуп високопосадового державного чиновника?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.01.11 | Нестор Мазепа

    Отже повертаємося до питання позабюджетних фондів

    Цікаво, чи має хтось інформацію про перелік та обороти тих фондів. Здається, є вже при кожній державній конторі. Якщо це не припинити, то в граничному випадку отримаємо на 100% незалежні від народу державні органи, бо левова частка фінансування йтиме не з бюджету, а з наповнюваних рекетом фондів. За законом збереження, бюджет при цьому прямуватиме до нуля з усіма наслідками.
 • 2003.01.12 | Andrij

  А ми всі й повірили

  Що за спонсори? Адреси, ім'я, сума "спонсорування". Також, ДУЖЕ бажано (для ПАУ), підтверджуючи документи. З відмиванням грошей та розкраданням бюджету треба якось боротись.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua