МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Піскун намагається залякати (вкотре) Тимошенко

01/13/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер фракції БЮТ Юлія Тимошенко не виключає, що заява генерального прокурора Святослава "ХочуБутиЯкНєрон" Піскуна про намір знову направити до парламенту подання на притягнення її до кримінальної відповідальності є просто залякуванням.

Про це вона сказала в інтерв'ю журналістам, зазначивши, що на сьогодні подання від Генпрокуратури до Верховної Ради не
надходило. Це саме підтвердив і спікер ВР Володимир Литвин.

Найближчим часом стане зрозуміло, чи це залякування, чи таке подання справді буде. "Але якщо лякають, то вже не
страшно", - сказала вона.

Заяву Піскуна лідер БЮТ пов`язує з активізацією своєї діяльності. Зокрема, з тим, що нещодавно вона внесла до парламенту проект закону щодо внесення змін до держбюджету, де йдеться про суттєве скорочення фінансування силових структур і підвищення мінімальних зарплат для соціальної сфери. "Я думаю, що вони просто не витримали такої пропозиції", - зазначила Тимошенко.

З іншого боку, вона пов`язує появу подібних заяв із тим, що нещодавно були зроблені дуже серйозні кроки щодо звільнення заарештованих у Туреччині керівників "Єдиних енергетичних систем України". Вона нагадала про звільнення з-під варти колишнього головного бухгалтера ЄЕСУ Лідії
Сокольченко, зазначивши, що суд визнав незаконність дій прокуратури. Юлія Тимошенко також заявила, що Сокольченко розповіла "про шалені катування, які відбувались у в`язниці по відношенню до неї".

Лідер БЮТ висловила думку, що "такі наші перемоги просто не може сприймати Адміністрація Президента, і відразу пішла вказівка Піскуну знову ініціювати внесення подання".

Вона також повідомила, що у разі внесення Генпрокуратурою подання вона наполягатиме на негайному розгляду цього документа у сесійній залі. Вона виступає за публічне обговорення подання і обіцяє бути присутньою в залі.

"Я хочу коментувати це подання і дивитись депутатам в очі, коли вони будуть голосувати, розуміючи, що робить Генпрокуратура і Президент проти мене", -


На її переконання, парламент прийме політичне рішення, якщо підтримає це подання, але вона обіцяє його сприйняти.


УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua