МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Справу про образу дружини Ющенка відправлено на новий розгляд

01/13/2003 | Спостерігач
Справу про образу дружини Ющенка відправлено на новий розгляд
ForUm

Верховний суд направив на новий розгляд у Шевченківський райсуд Києва справу про образу честі й гідності дружини лідера блоку «Наша Україна» Віктора Ющенка Катерини Чумаченко, повідомляє сайт блоку.

Як відомо, раніше К.Чумаченко подала позов проти російського журналіста Михайла Леонтьєва, який, на її думку, образив її честь та гідність. Позов було подано і проти видань, які розповсюдили його заяву.

“8 січня Верховний суд України визнав незаконним рішення Шевченківського райсуду столиці про звільнення від відповідальності телерадіокомпанії “Інтер” і газети “Киевские ведомости” у тій частині, яка проголошувала, що ці організації звільняються від обов’язку спростування”, - так адвокат Катерини Чумаченко Микола Полудьонний прокоментував для прес-служби “Нашої України” рішення ВС за касаційною скаргою на вердикт Шевченківського райсуду.

“У першому рішенні Шевченківського суду відповідальність було покладено лише на Леонтьєва, як автора висловлювання. Натомість “Інтер” і “Киевские ведомости”, які поширили неправдиву інформацію, було звільнено від відповідальності, тобто від обов’язку спростувати її та компенсувати позивачці збитки за завдану моральну шкоду”, - сказав адвокат. За його словами, зараз суд першої інстанції має змусити організації, які поширили неправдиві відомості, що ганьблять честь і гідність Катерини Чумаченко, і є втручанням у її приватне життя, спростувати цю інформацію.

Відповіді

  • 2003.01.13 | Len

    Re: Приехали !

    Вельмишановное панство! Маразм продолжается! Недалекая жена пана Ющенко не поняла, что Леоньтьев не оскорбил её а похвалил. Чтобы это понять надо проанализировать слова Леонтьева. А для этого надо привести слова Леонтьева. А вот на это пан Спостеригач не способен. C уважением Len. г.Киев 13.01.2003г.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua