МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Екологам - румонофілам (+)

01/14/2003 | Максим
Виявилося, я мав рацію, коли писав тут раніше, що екологи, які виступають проти ідеї Мінтрансу (відновлення судноплавного каналу на Одещині), представляють іноземні інтереси і грають на користь - Румунії.
В інеті цієї статті ще нема. Але в друкованому вигляді вона є в останніх "Галицьких контрактах" №1-2 (06.01 - 19.01). Стаття називається "Заповідник як невільна економічна зона".
Переказувати статтю не буду. Вона велика. Суть проста:
1. Екологи, які виступають проти ідеї Мінтрансу, за який горою стоїть населення української Венеції - м. Вилкове, - сидять на гранті Світового банку (сказано "ГК")
2. Проект Мінтрансу є оптимальним з усіх точок зору. В тому числі з екологічної.
3. Альтернативний проект є у 5!!! разів дорожчим і "загрожуватиме засоленням усієї дельти та розмиванням островів, зокрема тих, на яких стоїть місто". Сказано "ГК"

З іншого боку, "створення українсько-румунського Дунайського біосферного резервату зафіксоване двосторонніми угодами. Отже проблеми вилківчан можна вирішити лише на найвищому державному рівні". Цитата.

Тим часом, наші кораблі можуть дістатися до портів Ізмаїл та Рені лише територією Румунія, яка бере за це з наших кораблів по 10 тисяч доларів. З кожного. Сказано "ГК"

Ще раз вітання Свистовичам та іншим демократам-екологам - друзям Великої Румунії.

Господи, допоможи Кирпі переконати нашого зрадливого Кучму і його друзів з форуму Майдану.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua