МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відбулося перше засідання по справі Любомира Гайсака

01/14/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Який (за твердженням мілліціонерів) кинув стільця в напрямок суддів Воліка та Ко під час судового засідання в "Загребі"


Адвокат Любомира переконаний, що його клієнт виявився "крайнім", що саме на нього мілліціонери просто вказали пальцем і почали бити начебто за те, що він кинув стільцем. До сих пір немає відповіді чому справа розглядається саме в Дарницькому суді.

Підозрілою обставиною також є те, що свідками по справі є лише мілліціонери, тобто зацікавлена сторона. Засідання по справі проводить суддя Олександр Бець, в минулому сам міліціонер. Перше що зробив сором"язливий Бець - це випроторив за двері журналістів з камерами, з словами "я не хочу щоб мене знімали" (нагадаємо, розгляд справи відкритий ).

Як ми і прогнозували, зацікавлена в обвинуваченні сторона вирішила максимально заплутати інфоормацію про те, де буде засідання. Так, в Дніпровському суді весь час відмовлялись надавати інформацію про час та місце розгляду цієї справи.

Зрештою, групі підтримки вдалось з"ясувати що засідання проводиться в Дарницькому суді, за адресою вул. Севастопольська, 14

Біля приміщення суду перебувало близько двох десятків мілліціонерів у формі та без неї (ймовірно, "свідки"), та невеликий пікет на підтримку Гайсака.

Суддя переніс розгляд справи на 11 годин 27 січня 2003 року, в тому ж самому приміщенні.

Народний депутат Андрій Шкіль, коментуючи справу, сказав що вважає її відлунням справи УНСОвців, та відмітив що Гайсака (який не є членом УНСО і т.д.)
мілліцейські чини вирішили використати, прикрившись справою проти нього в якості захисту по іншій, пов"язаній кримінальній справі - по тій де мілліціонери звинувачуються в побитті нардепа М.Волинця. І дійсно, версія мілліції буде наступна - "раз у залі були такі "беспарядкі", по фактам яких відкрито кримінальну справу, то значить мілліція мала право реагувати "адекватно" і навіть трошечки, зовсім трохи неадекватно, і несильно(зламавши ребро) вдарила людину, схожу на депутата Волинця"


Добиратись на наступне засідання потрібно таким чином:
Дарницький районний суд
адреса: 02099 Київ-99,
вул. Севастопольська, 14
телефони: 566-11-16; 567-07-84
Їхати до м.Позняки, потім трамваєм №8 до зупинки "Ново-дарницька", після того 5 хв. пішки до вул. Севастопольська, 14.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua