МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Боделан підставив Кучму

01/15/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Підвищуючи тарифи на комунальні послуги, одеська влада публічно через регіональні ЗМІ доводила, що на це дав згоду особисто Леонід Кучма.

Правда виявилася зовсім іншою.

Як повідомили кореспондентові радіо "Свобода" у прес-службі президента України "Леонід Кучма не робив жодних заяв на підтримку ідеї підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Одесі. Не було з цього приводу і Розпоряджень та Указів. Тим часом, політика Президента України ґрунтується на соціальному захисті українського народу і полягає в тому, що змінювати тарифну політику можна лише у бік зменшення..."

У прес-службі Президента України порадили прочитати останні Укази та Розпорядження, підписані Леонідом Кучмою "і тоді його державна політика стане цілком зрозумілою..."

Цікаво, що в останніх телевізійних інтерв"ю, під час яких згадувалася проблема комунальних тарифів, Руслан Боделан вже жодного разу не згадував прізвища Кучми. Тим не менше, скандал набув поширення і Руслану Боделану все ж доведеться або довести факт схвалення президентом рішення міськвиконкому, або відповісти за заяву, яка може мати непередбачені політичні наслідки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua