МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вовк обрізаним не товарищ!

01/16/2003 | Бєлочка
Ну ви вже знаєте про Волкова?
Забзділо смаженим чи як?

Відповіді

 • 2003.01.16 | Білочка

  Ось вона новина

  Депутат Волков написав заяву про вихід з фракції СДПУ(О)
  [16.01.2003 14:57]


  Народний депутат України Олександр ВОЛКОВ має намір вийти з фракції СДПУ(О). Про це він повідомив сьогодні в інтерв'ю журналістам.

  "Я прийняв рішення про вихід з фракції і поінформував про це Леоніда КРАВЧУКА (голову фракції СДПУ(О) - УНІАН). Заяву віддам сьогодні", - повідомив О.ВОЛКОВ.

  Водночас, О.ВОЛКОВ додав, що після юридичного оформлення виходу з фракції СДПУ(О) він створить власну фракцію, до якої, як основа, увійдуть позафракційні депутати. Депутат не назвав можливу назву нової фракції, пояснивши це тим, що він - "людина демократична". За його словами, "зберемось разом і знайдемо назву, оскільки гуртом і батька легше бити".
  UNIAN
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.01.16 | vujko

   Re: Ось вона новина

   Білочка пише:
   > Депутат Волков написав заяву про вихід з фракції СДПУ(О)
   > [16.01.2003 14:57]
   >
   ..."зберемось разом і знайдемо назву, оскільки гуртом і батька легше бити".
   > UNIAN

   всi кинулись бити папiка?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.01.16 | Shooter

    Re: Ось вона новина

    vujko пише:
    > Білочка пише:
    > > Депутат Волков написав заяву про вихід з фракції СДПУ(О)
    > > [16.01.2003 14:57]
    > >
    > ..."зберемось разом і знайдемо назву, оскільки гуртом і батька легше бити".
    > > UNIAN
    >
    > всi кинулись бити папiка?

    Просто Волков, як це не здається дивним, передбачливіший і, мабуть, менш безпринципніший, ніж лідери абрєзаних.

    З іншого боку, ця звістка може означати виникнення нової фракції і з входженням ще кількох людей з НУ. Проте, якщо ця фракція позбавить "більшості" більшості, то навіть вихід до 10 депутатів з НУ і вступ в нову фракцію, як не парадоксально, є навіть кращим, ніж ситуація, яка склалася наразі.
  • 2003.01.16 | Адвокат ...

   Повстання "вовків" проти "папіка"?

   Білочка пише:


   > Водночас, О.ВОЛКОВ додав, що після юридичного оформлення виходу з фракції СДПУ(О) він створить власну фракцію, до якої, як основа, увійдуть позафракційні депутати. Депутат не назвав можливу назву нової фракції, пояснивши це тим, що він - "людина демократична". За його словами, "зберемось разом і знайдемо назву, оскільки гуртом і батька легше бити".

   ;):

   Невже вже й такого затятого ку-чмі-ста дістав по самі печинки ку-чмізм Ку-чма? ;):

   Ан скорше,-- ні! Демарш Волкова,-- то маневр, що спрямований до побудови Ку-чмоїни з вовчим обличчам,-- замість з обличчам пацюка.
 • 2003.01.16 | Shooter

  Свєршілось! ВОЛКОВ ВИЙШОВ ІЗ ФРАКЦІЇ СДПУ(О)

  ВОЛКОВ ВИЙШОВ ІЗ ФРАКЦІЇ СДПУ(О)

  www.ПРАВДА.com.ua, 16.01.2003, 16:31

  Народний депутат України Олександр Волков вийшов із фракції СДПУ(О). Про це повідомив голова парламенту Володимир Литвин на вечірньому засіданні Верховної Ради у середу.

  Раніше Волков заявив, що має намір створити своє депутатське об'єднання. За його словами, основою нової фракції стануть позафракційні депутати.

  Сам 54-річний Волков був обраний у Верховну Раду 4-го скликання в одномандатному окрузі у Чернігівській області . Спочатку входив у фракцію "За єдину Україну", після приєднався до СДПУ(О). Член комітету з питань екологічної політики, природокористування і ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

  У парламенті минулого скликання очолював групу "Відродження регіонів".

  Наразі у Верховній Раді нараховується 13 фракцій. До фракції "Наша Україна" входять 102 депутати, фракції Компартії - 60, фракції "Регіони України" - 40, партії промисловців і підприємців і "Трудової України" - 41, СДПУ(О) - 38, групи "Демініциативи" - 22, фракції Соцпартії - 20, "Народовладдя" - 20, БЮТ - 18, групу "Європейський вибір" - 18, фракції Аграрної партії - 16, НДП - 16, групи "Народний вибір" - 15. Крім того, у парламенті 20 позафракційних депутатів.

  Інтерфакс-Україна
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.01.17 | Майдан

   Волкови покидають потопаючий корабель СДПУ(О)

   В принципі у Волкова є деякі підстави ображатися на "папіка" він "впав" і політично і економічно в розквіті кучмівського правління І хоч би одна скотина пару сот лимонів "допомоги" чи "хлібну" посаду надала !


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua