МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СДПУ(о) заявляє про відмову від відповідальності за Кабмін

01/17/2003 | Economist
Соціал-демократична партія (об'єднана) заявляє про відмову від відповідальності, взятої на себе відповідно до договору про співробітництво і солідарну відповідальність, за проведену Кабінетом Міністрів економічну політику Януковича.
Про це Українським Новинам заявив лідер фракції СДПУ(о) у Верховній Раді Леонід Кравчук.
За його словами, Кабмін сприяв розвалу більшості Ради, підтримавши скасування Радою рішення більшості щодо перерозподілу комітетів на свою користь.
Кравчук додав, що Кабмін Януковича не координує свою роботу з фракціями, які підписали заяву про входження в більшість Ради.
"З нами ніхто не консультується", — сказав він.
Одночасно Кравчук покритикував прийняті останнім часом рішення Ради, зауваживши, що парламент йде на прив’язі в опозиції і приймає популістські закони.
На його думку, подібні рішення неминуче призведуть до економічного спаду, оскільки під їхню реалізацію в бюджеті немає фінансових ресурсів.
"Прийде осінь і потім вони скажуть: "А ми до цього уряду ніякого стосунку не маємо. Це вони його сформували", — сказав Кравчук.
Як повідомляло агентство, у грудні 2002 року після скасування Радою рішення більшості щодо перерозподілу комітетів на свою користь Кравчук заявив про можливий вихід СДПУ(о) з більшості.
Більшість Ради була зареєстрована на початку жовтня 9 фракціями і групами й у грудні підписала з прем'єр-міністром Віктором Януковичем угоду про співробітництво і солідарну відповідальність, що передбачає взаємну політичну підтримку парламентської більшості й уряду.

Там же:

Депутат Ради Волков вийшов з фракції СДПУ(о)
(Українські Новини, Микола Бабич, 16.01.2003) Депутат Верховної Ради Олександр Волков вийшов з фракції Соціал-демократичної партії (об'єднаної) у Раді.
Про це оголосив на засіданні Ради її спікер Володимир Литвин.
Як повідомляло агентство, Волков заявив журналістам про те, що прийняв рішення про вихід з фракції СДПУ(о).
Одночасно Волков заявив, що хоче створити свою депутатську групу в Раді, куди попередньо погодилися ввійти 15 позафракційних депутатів.
Він не уточнив назву майбутньої фракції.
Висунутий блоком Демократичної партії і партії "Демократичний союз" Волков набрав найбільше голосів виборців на виборах депутатів Ради в окрузі №208 Чернігівської області в березні 2002 року.
У Раді попереднього скликання Волков очолював фракцію "Відродження регіонів".

Відповіді

  • 2003.01.17 | Правник

    Сьогодні вранці Свобода передала слова Волкова

    з приводу виходу з СДПУ (о)що "якщо депутатів мають за бидло, яке можна загнати до стайні, то це не для мене". Передаю чи дослівно, чи майже дослівно. Цікаво...
  • 2003.01.17 | Nemo

    І у зв"язку з цим всі члени СДПУ(о) йдуть у відставку з КМУ?(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.17 | Адвокат ...

      Та, зараз! ;-) (-)

  • 2003.01.17 | Богдан

    Щурі відчули, що запахло смаленим (-)

  • 2003.01.17 | Navigator

    Кравчук: "З нами ніхто не консультується",

    А пахани в зонi i не консультуються, а "мазу качають"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.17 | Адвокат ...

      Варто "войті в положеніє" Крав-чука. ;-)

      Це ж треба було йому дожити до таких паскудних часів!

      От що воно є: засцяти свого часу... А тепер об його витирають ноги... :(:
  • 2003.01.18 | Таваріщ Маузєр

    Ніж у спіну Тав. Папіка

    Economist пише:
    > Соціал-демократична партія (об'єднана) заявляє про відмову від відповідальності, взятої на себе відповідно до договору про співробітництво і солідарну відповідальність, за проведену Кабінетом Міністрів економічну політику Януковича.

    Щойно Тав.Папік по тєліку усім разказав про большєсть міцну як нікагда котра значіцца абрала коаліцьйонний уряд і має нєсті полную атвєтствєнность за єво долю, тут як тут з"являється заява аб"єднаних, шо іх звуть в народє абрєзанимі, яка у сваєй суті єсть крилато виражаясь "ніж у спіну украінской дємократії" і пєрсонально Тав. Папіка.

    Тав.Папік нєдокумєкал декілька важних мамєнтов:
    1. Якшо повністю раздушіть апазіцію, тоді апазіції та уклонєнія од гєнєральнй лінії виникають всєрєдінє ужє самой пазіції, тоєсть влади. І внутрєння боротьба починаєть розкладать саму владу.
    2. Нішо так нє псує калєктів як дєнєжний вапрос і распрєдєлєнія благ асобліво на нєрінковой асновє. Кагда нєт точних крітєрієв распрєдєлєнія, усі як адін вважають сєбя абдєльонимі. Наглядний прімєр: об"єднані-абрєзані атрималі ласий шматок партфєлів, а всьо равно счітають сєбя абдєльонимі.
    3. Налічіє зайвих коштів псуєть більшє ніж їх атсутствіє. Якщо рабочєму заплатіть лішнєва - на хрєна єму тоді працювать на експлуататора-міроєда. Він отримав рєсурс і став нєзавісімим. Так і здєсь - атнасітєльно бєдниє будуть горнуться до Папіка. А кагда атрималі рєсурс - на хрєна тєпєрь той Папік здався, тока заважаєть.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".