МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фракція Волкова "дестабілізує" парламент

01/17/2003 | Shooter
Фракція Волкова "дестабілізує" парламент

www.ПРАВДА.com.ua, 17.01.2003, 12:53

Створення народним депутатом Олександром Волковим нової фракції у Верховній Раді приведе до дестабілізації роботи парламенту, вважає позафракційний депутат Олег Беспалов.

Так він прокоментував журналістам у п'ятницю заяву Волкова, який залишив СДПУ (О) у четвер, про намір створити свою фракцію, основою якої мають стати позафракційні парламентарії.

Подібні заяви викликають у Беспалова "серйозну тривогу". На його думку, це "популістський факт і спроба створити ще одну "ручну" фракцію".

Беспалов вважає, що створення Волковим фракції приведе до того, що робота третьої сесії буде дестабілізована, оскільки на ній можливі спроби перерозподілу комітетів і блокування роботи.

Заява Волкова свідчить про те, що "це, безумовно, узгоджено з вищим керівництвом країни, конкретними людьми, що займаються консолідацією влади, у тому числі, у парламенті", переконаний Беспалов.

У той же час Беспалов не вірить у те, що фракція буде створена, оскільки сам проводить роботу зі створення фракції і спілкується з позафракційними депутатами.

Як повідомлялося, позафракційні депутати Олег Беспалов і Володимир Сивкович раніше заявляли про намір створити фракцію з числа позафракційних депутатів. Беспалов повідомив, що така фракція ще не створена, але це є "справою майбутнього". На думку депутата, "цей процес не можна педалювати", тому що нове об'єднання повинне створюватися з числа "сильних людей" і тому що вони піддаватимуться тиску.

Отже, про конкретні терміни і конкретні напрямки створення фракції поки говорити не варто.

Інтерфакс-Україна

Відповіді

  • 2003.01.17 | CACTUS

    Re: Фракція Волкова "дестабілізує" парламент

    Бельгійський підприємець --почесний Консул Молдови Гіслаін ЛУНАЕРС позбавлений статусу Почесного Консула Молдови В Бельгії завдячуючи махінаціям пана ВОЛКОВА!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua