МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соціалісти відміняють монополію Кучми на радощі життя

01/17/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Соціалістична партія ініціює звернення депутатів Верховної Ради до Конституційного Суду з проханням відмінити указ президента Леоніда Кучми від 27 грудня 2002 року, що встановлює державну монополію у сфері контролю над виробництвом і реалізацією спирту, алкогольних і тютюнових виробів. Про це сказано в заяві парламентської фракції СПУ, підписаній заступником керівника фракції Іваном Бокієм і опублікованій у парламентській газеті "Голос України". На думку СПУ, Кучма цим Указом фактично дає старт приватизації лікеро-горілчаної та спиртової галузі.

У цій заяві СПУ також ініціюють скасування указу Кучми від 17 грудня 2002 року, що стверджує положення про Державне управління справами.

СПУ також ініціює скасування Указу від 22 жовтня 2002 року «Про посилення контролю за виконанням актів президента України з реалізації державної політики у сфері військово-технічної співпраці», яким, за твердженням СПУ, Кучма передав функції Ради національної безпеки й оборони консультативному органу — Адміністрації президента.

СПУ звинувачує Кучму у прийнятті цих Указів в порушення ряду статей Конституції. «Соціалістична партія України і її парламентська фракція ініціюють з цього приводу звернення до Конституційного суду і звертають увагу вищого органу законодавчої влади, відповідних парламентських комітетів на необхідність дати правову оцінку цим діям», —цитує заяву "UAtoday".

ForUm

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua