МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гуляй, пацани!

01/19/2003 | від "Юзьо ОБСЕРВАТОР"
ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

Юзьо ОБСЕРВАТОР

Гуляй, пацани!

У понеділок на Старий Новий рік подивився трохи, як ся бавлять справжні укрАінци в гостях у Яся Табачніка. Всьо там цвенькало на мові нацменшини. І так тота нацменшина ся розперезала, жи знацменізувала нам наніц титульну націю. Ади така-во Тая Повалій, котру Йосіф Кабзон відрекомендував укрАінскім салавєйкам, вирішила затьохкати по московськи якусь таку дуже печальну пісеньку: "Я забила всьо с табой на свєтє, я влюбілась і забила, што тібя я адалжила".

І так бідачка ся перейняла тою своєю позичкою, жи страшно схудла. Навіть на свята недоїдає. Видно, економить, аби ся розплатити. І мене так шляк трафив після того її співу, жи я вмить чиркнув указ Юзя Обсерватора, який оголосив Таїсію Повалій персоною non grata на терені Галичини, а кожного, хто піде на її концерт, буду вважати ренегатом, перекинчиком і к... сином.

Але дещо там на тій забаві й українського було -- Георгій Мовсесян проговорив пісню про Україну українською мовою. Співом сесе було б важко назвати, але най буде. Головне, що, як вже звиклося, все, що українське, то має бути конче тупе і примітивне. Так воно і було. Поплавський співає ліпше. Нє, щоб якісь лялі вийшли в міні-спідничах і дупцями потрусили, співаючи українську пісню. Замість того старий гриб шось там муркав.

Ага, ще-м забув. Була ще їдна українська пісня -- "Ти ж мене підманула". На чіста укрАінскам язикє. І з таким тіпічєскі укрАінскім пріпєвам "хаванагіла" і "шалом". І з такими характерними старозавітними укрАінскімі підтанцюльками. Я балдів! І ще б то не балдіти. Новий рік нам одні нацмени організували, а Старий Новий рік вже єнші. А коли ми собі тріпнемось?

Ну і наша Людочка Кучьма тоже була і навіть запєла па рускі. При цьому мало не вирвала мікрофон у Кобзона, але він не був дурний і не дав.

А насамкінець український і московський міністри культури обнялися і втішили нас, жи цего року починається год Расії в Українє. Як-єм то зачув, то аж мене затіпало. Їм той год іно ся зачинає, а як для мене, бідного, то він ще ся й не кінчав. Може, вони рік за десять рахують, хто го знає.

Postup

Відповіді

  • 2003.01.19 | Shooter

    Розумію я Хавича

    В констатаційній частині.

    Проте дивуюся в частині "Завдання вкраінського/галицького патрійота".
  • 2003.01.19 | Len

    Re: Впечатления женщины с рынка(-)!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua