МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черномирдіну – остане урядове попередження

01/20/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Кабінет Міністрів України надіслав членам політичної групи Українського Народного Руху В’ячеславу КИРИЛЕНКУ та Олександру ГУДИМІ офіційну відповідь на підтриманий Верховною Радою 27 грудня депутатський запит щодо недоцільності подальшого перебування в Україні російського посла Віктора ЧЕРНОМИРДІНА.

Міністр закордонних справ Анатолій ЗЛЕНКО 3 січня провів зустріч з Віктором ЧЕРНОМИРДІНИМ, “під час якої Послу було вказано на неприпустимість порушення ним дипломатичної етики”, - говориться в документі, підписаному першим віце-прем’єром Миколою АЗАРОВИМ.

“В. ЧЕРНОМИРДІН визнав, що атмосфера під час проведення “круглого столу”, присвяченого українсько-російським відносинам, була напруженою і нервовою, і що інколи (конкретно, у випадку з ним) емоції брали гору”, - повідомляється в листі.

Коментуючи відповідь уряду, співавтор запиту В’ячеслав КИРИЛЕНКО висловив сподівання, що “на цьому етап умовлянь і попереджень ЧЕРНОМИРДІНА з боку української влади закінчиться”.

“Тепер, якщо російський посол черговий раз втрутиться у наші внутрішні справи, він повинен бути висланий з країни без зайвих церемоній”, - вважає Олександр ГУДИМА.

Текст відповіді в сканованому варіанті на сайті www.rukh-unr.org.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua