МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Опозиція в Одесі протестуватиме, незважаючи на можливі заборони

01/20/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Обласні організації УРП “Собор”, партії “Батьківщина” та КПУ підписали прохання до міської влади провести 25 січня акцію протесту проти рішення міськвиконкому щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Дотепер відповіді на це прохання з мерії не надходило.

Тим часом, опозиція налаштована рішуче.

Як повідомив Голова Одеської обласної організації Української республіканської партії “Собор” Федір Нарійчук: “Демонстрація та Народне Віче в Одесі відбудеться не залежно від того чи одержимо ми необхідний дозвіл. Заборона нас не злякає. Ми закличемо одеситів вийти на вулицю не залежно від політичної погоди...”

На засіданні Координаційної Ради політичних партій, що була проведена цими днями в Одесі, вирішено організаційні питання пов”язані з підготовкою до загальноміської акції протесту. Підготовлено проект резолюції Народного віча.

Голова керівної Ради організації “ Українське Братство” в Одесі Андрій Юсов переконаний, що “тиск на Одеського міського голову та міськраду буде посилений і рішення про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги буде скасоване. Я у це вірю.

Впевненості надає і той факт, що до опозиції приєдналися вже і незалежні профспілки”.

Для участі у Народному віче до Одеси запрошено відомих політиків – народного депутата України Левка Лук”яненка, члена Вищої Ради юстиції Віктора Шишкіна та інших.

До незалежної газети “Юг” вже надійшло понад п”ять тисяч підписів одеситів, які підтримали кампанію проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. За словами редактора газети Володимира Курінного: “багато одеситів зробили з підписних листів ксерокопії. Протести, зокрема і у вигляді листів, щодня надходять до редакції”.

Над міською владою віє реальна загроза ініціювання референдуму про дострокове припинення повноважень...

Ігор Столяров


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua