МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Смерть титана

01/21/2003 | Len
Сегодня исполняется 77 годовщина со дня смерти политического деятеля, оказавщего самое большое влияние на ход истории в 20 веке.
Человека возглавившего самое радикальное политическое течение в истории. И приведшего к победе самую великую революцию, которая как и любая другая выдвинула своего Робеспьера , которая имела свой Термидор, своего Бонапарта и свою Реставрацию. Революцию , которая как и Великая Французская хотела и меняла мир, встретила сопротивление и и прибегла к Большому Террору. Революция, которая вывела на сцену Истории миллионы людей. Именно в её борьбе и борьбе с ней изменилось лицо всей земной цивилизации. Мир не стал социалистическим но идеи социальной справедливости попали даже в конституции многих государств. Этому человеку , удавалось всё. Победа в кровопролитнейшей и братоубийственной войне. Приверженность миллионов людей. За ним пошло больше украинцев , чем за "украинской" Центральной Радой. После победы в войне ему понадобилось всего ТРИ(!!!!) года чтобы востановить народное хозяйство до довоенного уровня (1913года). Сразу после войны он ввел самую прочную валюту в мире - советский червонец. После его смерти одни сделают из его бога , другие нанесут на его память кучи мусора.
Но то что для дурака ясно, для умного еще большой вопрос. И личность этого титана истории еще предстоить оценивать и оцентвать. Много сейчас политических козявок , ранее состоявщих в созданной им партии , а теперь обливающих его грязью, торгующих страданиями нашего народа во время великой революции. Время изгонит этих торгашей а ветер истории разнесет мусор с его памяти. текст без точки

Відповіді

 • 2003.01.21 | Shooter

  Смерть злого генія

  А такох терориста, бандита, державного терориста, україножера.

  Людини, котра принесла мільйони смертей для народів бувшої російської імперії та загальмувала їх розвиток на 70 років.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.01.21 | Wim Kok

   Смерть не злого гения - неэффективного менеджера,

   хотя и задачи создать эффективный менеджмент перед ними не стояло. Стояла задача создать мировую революцию и т.п. на базе отдельно взятой страны.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.01.21 | Shooter

    Та де там - менеджер він був дуже навіть ефективний

    Взяти владу з 300 штиками - то треба вміти.

    І як вері наслідок - спаскудити ментальність кількох сотень мільйонів людей ((
 • 2003.01.21 | line305b

  Остапа понесло... (-)

 • 2003.01.21 | Георгій Пінчук

  Re: Смерть титана

  Len пише:
  > Сегодня исполняется 77 годовщина со дня смерти политического деятеля, оказавщего самое большое влияние на ход истории в 20 веке.
  > Человека возглавившего самое радикальное политическое течение в истории. И приведшего к победе самую великую революцию, которая как и любая другая выдвинула своего Робеспьера , которая имела свой Термидор, своего Бонапарта и свою Реставрацию. Революцию , которая как и Великая Французская хотела и меняла мир, встретила сопротивление и и прибегла к Большому Террору.

  (ГП) Пане Лен, але є й інша точка зору на цю революцію. Ця інша точка зору, може, менш романтична, але вона значно краще відповідає фактам. А саме, у жовтні 1917 року сталася не революція, а узурпація влади ультрарадикальною "хунтою," яка скористалася надзвичайно тяжким становищем на фронті та руїною в розваленій війною і бездарним керівництвом економіці недавньої "Російської імперії." На цьому тлі, купка безсовісних, вщент аморальних людців, які хотіли тільки влади, розпропагувала морально розкладену армію лозунгом негайного миру, а занедбане і голодуюче село - лозунгом негайної роздачі землі. Очолював цих безсовісних людців Володимир Ульянов (Ленін) - провінційний адвокат за фахом і талановитий демагог за покликанням. Ця людина вульгаризувала соціально-економічну теорію Карла Маркса, вихопила з неї ідеї класової боротьби і диктатури пролетаріату, але повністю спотворила цю теорію, витерши з неї ідею про встановлення влади трудящих у найбільш економічно і соціально розвинутих країнах світу, таких як західноєвропейські країни і США. Практичними наслідками ідеї Леніна про встановлення "диктатури пролетаріату" в колишній Російській імперії було встановлення диктатури тоталітарної партії ранньофашистського типу, яка діяла через необмежену, неконтрольовану активність таємної поліції (ЧК) і жахливий, звірячий терор. Метою цієї диктатури було необернено залякати населення, зробити його армією бездумних "гвинтиків," і на цьому тлі необмежено користуватися матеріальним спадком колишньої імперії - прикрашеними роскішними картинами і скульптурами палацами, дачами, тощо. На щастя, армії бездумних "гвинтиків" з народів колишньої Російської імперії не вийшло, але нічим не обмежена диктатура ленінської "партії" протривала кілька десятків років, а терор, що її супроводжував, забрав життя десятків мільйонів людей. А наслідки цієї диктатури, її "відрижка," позначаються на житті людей і зараз.

  > Революция, которая вывела на сцену Истории миллионы людей. Именно в её борьбе и борьбе с ней изменилось лицо всей земной цивилизации. Мир не стал социалистическим но идеи социальной справедливости попали даже в конституции многих государств.

  (ГП) Невже Ви серйозно думаєте, що ці "многіє государства" без Леніна б не внесли у свої конституції ідей соціальної справедливості? Чи Вам знайома філософія Джона Стюарта Мілля? Він розробляв ці ідеї і сприяв їх впровадженню в життя своєї країни, Великобританії, коли Володя Ульянов ще смоктав соску в своєму Симбірську...

  >Этому человеку , удавалось всё. Победа в кровопролитнейшей и братоубийственной войне. Приверженность миллионов людей.

  (ГП) Моя бабуся, яка народилася у 1909 році, згадувала, що вона в дитинстві думала, що існує така людина на прізвище "Лєнінітроцкій." Ці два прізвища завжди називалися разом, от вони в неї і злилися в одну людину. Вона уявляла собі цю людину, як щось дуже велике і надзвичайно страшне. Асоціації ця гібридна "людина" викликала з голодом, холодом, тифом, війною, смертю, п"яними і накачаними кокаїном матросами. Про яку "пріверженность" Ви говорите?

  >За ним пошло больше украинцев , чем за "украинской" Центральной Радой.

  (ГП) Так! На жаль! Тому що він і його спільники обдурили українських селян лозунгом вільної роздачі землі.

  >После победы в войне ему понадобилось всего ТРИ(!!!!) года чтобы востановить народное хозяйство до довоенного уровня (1913года). Сразу после войны он ввел самую прочную валюту в мире - советский червонец. После его смерти одни сделают из его бога , другие нанесут на его память кучи мусора.
  > Но то что для дурака ясно, для умного еще большой вопрос. И личность этого титана истории еще предстоить оценивать и оцентвать. Много сейчас политических козявок , ранее состоявщих в созданной им партии , а теперь обливающих его грязью, торгующих страданиями нашего народа во время великой революции. Время изгонит этих торгашей а ветер истории разнесет мусор с его памяти. текст без точки

  (ГП) З цим я не сперечаюся - пристосуванців сам не поважаю. Але щодо "титанізму" В. Ульянова-Леніна, думаю, Ви дуже помиляєтеся. Не був він ніяким титаном. Талановитний, спритний політик, освічена і обдарована людина, але разом з тим жорстокий диктатор, нелюд і брехун. Нічого "титанічного" в його постаті я не бачу.
 • 2003.01.22 | Адвокат ...

  В "Совок"! ;-) (-)

 • 2003.01.22 | Тень

  Re: Смерть титана

  Не все так просто.
  Личность, несомненно, оказавшая огромное влияние на историю.
  Изменившая общество коренным образом.
  Но. Ульянов-Ленин со своей системой и идеологией потерпел крах.
  Потому что был теоретиком. Возможно, гениальным. Но теоретиком.
  Про восстановление уровня экономики при нэпе до уровня 1913 г. - это Вы, Лен, бросьте. Там даже близко не лежало до того уровня.
  Нэп был просто необходим. Если бы с введением нэпа запоздали еще на год - никакой сов. власти в помине бы не было. Потому как в 1921-22 гг. прокатились по стране сильнейшие забастовки рабочих Москвы и Питера.
  А потом на смену гениальному теоретику пришел банальный практик с незаконченным семинарским образованием...Но это уже совсем другая история:-)
 • 2003.01.22 | Navigator

  Cмерть Дракули, що цiною 70 млн життiв тимчасово врятував iмперi

  ю. Всiм на бiду.
 • 2003.01.22 | Nemo

  Ви Ульянова "титаном" назвали? Тоді мені вас жаль...

  Len пише:
  > Сегодня исполняется 77 годовщина со дня смерти политического деятеля, оказавщего самое большое влияние на ход истории в 20 веке.

  Міф, товаришу Len. Від вас такого незнання історії я не чекав. Найбільший вплив на історію людства у 20 сторіччі справив безумовно Адольф Гітлер. Хоча ви праві у тому, що за тоталітарним способом мислення вони з Ульяновим дуже подібні.

  > Человека возглавившего самое радикальное политическое течение в истории.

  Знову міф. Найрадикальнішим політичним рухом в історії 20 cторіччя була і є Ірландська Республіканська Армія та може ще червоні кхмери Пол Пота у Камбоджі.

  >И приведшего к победе самую великую революцию, которая как и любая другая выдвинула своего Робеспьера , которая имела свой Термидор, своего Бонапарта и свою Реставрацию. Революцию , которая как и Великая Французская хотела и меняла мир, встретила сопротивление и и прибегла к Большому Террору.

  Порівняння некоректне. Без коментарів.

  >Революция, которая вывела на сцену Истории миллионы людей. Именно в её борьбе и борьбе с ней изменилось лицо всей земной цивилизации. Мир не стал социалистическим но идеи социальной справедливости попали даже в конституции многих государств.

  В Конституції багатьох держав потрапили принципи християнської моралі, об яку Ленін витер ноги. Ідеї, що записані в багатьох Конституціях європейських країн стали протиотрутою проти комуністичної чуми, яка не змогла заразити Європу, де були до цього готові, а поширювалася здебільшого на африканському континенті та в Азії.
  Але головна ідея революції, яка так сподобалася масам - боротьба проти експропріаторів шляхом експроріації, тобто пограбунку, їхньої власності, таки увійшла до законодавства більшості країн світу. Тільки до КРИМІНАЛЬНОГО законодавства.

  >Этому человеку , удавалось всё. Победа в кровопролитнейшей и братоубийственной войне. Приверженность миллионов людей.

  Йому навіть блискуче вдалося розв"язати ту братовбичу війну. А мільйони людей, які виступили проти нього були або знищені або вигнані з країни. Звісно, що ті мільйони, які залишились живими, були його "прихильниками". Підозрюю, що якби Енгельс і Маркс жили в 1918 році у Росії - їх би обов"язково розстріляли в порядку "червоного терору".

  >За ним пошло больше украинцев , чем за "украинской" Центральной Радой. После победы в войне ему понадобилось всего ТРИ(!!!!) года чтобы востановить народное хозяйство до довоенного уровня (1913года). Сразу после войны он ввел самую прочную валюту в мире - советский червонец.

  "Військовий комунізм", що передбачав пограбування не тільки буржуа, але й селян у 1918 році. Жорстокий голод 1921 року. Злидні 1924 року і вимушений перехід до НЕПу. Відмова платити за всіма борговими збов"язаннями Росії. І все це при тій величезній кількості власності, яка була вкрадена у її законних власників і переписана у державну та колективну. Це був економічний провал. На рівень 1913 року за СРСР видряпався аж у 60-х роках.
  Навіть у сучасній Україні 2/3 працюючих цукрових заводів були збудовані не за часів СРСР, а ще капіталістом і фабрикантом Терещенком. На більшості з них досьогодні працюють елементи устаткування початку сторіччя! Окрім того хвалений червонець ніколи не був конвертований і ніхто не знав його справжнього ринкового курсу до інших валют в інших країнах.

  >После его смерти одни сделают из его бога , другие нанесут на его память кучи мусора. Но то что для дурака ясно, для умного еще большой вопрос. И личность этого титана истории еще предстоить оценивать и оцентвать. Много сейчас политических козявок , ранее состоявщих в созданной им партии , а теперь обливающих его грязью, торгующих страданиями нашего народа во время великой революции. Время изгонит этих торгашей а ветер истории разнесет мусор с его памяти. текст без точки

  Вітер історії по цілому світові розносить бруд і сморід від гниття комуністичної системи і комуністичної моралі. Ці метастази отруїли повітря на форумі, а вам, товаришу Len, мізки.

  Без жодної поваги, але з жалем.
  Nemo, Київ
 • 2003.01.22 | Navigator

  Смерть ТИРАНА !!! Жаль, трохи запiзно - повинен би в 1916 (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua